|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  69 70 [71] 72 73   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Majčice 2010 - 3. del
28.5.2010 12:20:51   
Mubi
aninchy ima da je v maju ja user posted image user posted image Mi je dohtrca dons rekla, da ona dela v pondelk, tko da če ne bo zavikend nč (ampak po njenih besedah bo sigurno), pol mi bo tkoj sprožla. Je pa še dodala, da je dons pa itak dežurna, tko da nej malega doma pregovorim da nej zaboga že gre vn, pa da še dons pridem nazaj user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Aninchy)
Neposredna povezava do sporočila: 1751
   RE: Majčice 2010 - 3. del
28.5.2010 12:23:48   
jolcica
mubi user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ker jst sem 100% prepričana da boš šla dones ponoči ti lepo nazaj v P. Sej veš lunca pa če ti je to še dohtarca rekla pesti držim da vsaj tebi rata, k pr nas nič ne kaže bomo šli lepo v junij user posted image user posted image user posted image user posted image ker je tko sprijaznila se res dokončno da lunca nevem če bo kj odprla, da bi pa točno na PDP kj ustvarlo se pa tud nevem no... Važno da v juniju pride ven user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  

_____________________________

my little angel :)

(odgovor članu Mubi)
Neposredna povezava do sporočila: 1752
   RE: Majčice 2010 - 3. del
28.5.2010 12:33:25   
Aninchy
IZVIRNO SPOROČILO: jolcica

mubi user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ker jst sem 100% prepričana da boš šla dones ponoči ti lepo nazaj v P. Sej veš lunca pa če ti je to še dohtarca rekla pesti držim da vsaj tebi rata, k pr nas nič ne kaže bomo šli lepo v junij user posted image user posted image user posted image user posted image ker je tko sprijaznila se res dokončno da lunca nevem če bo kj odprla, da bi pa točno na PDP kj ustvarlo se pa tud nevem no... Važno da v juniju pride ven user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  


se podpišem.... user posted image user posted image


_____________________________

Martin (11.6.2010)
Rok (21.10.2012)

(odgovor članu jolcica)
Neposredna povezava do sporočila: 1753
   RE: Majčice 2010 - 3. del
28.5.2010 12:35:15   
Mubi
jolcica ja mogoče ti pa uspe ta vikedn..... bomo vidl.... men se zdele kr dogaja v trebuhu....zdele mi je res zlooo zlooo močno otrdel....ma kaj ko samo enkrat....bomo vidl, upam da te nevemkdo usliši in grem res še dones user posted image Blo bi res super.... Ma ja, sej po eni strani res bolje, če tko kaže, da se bo začel naravno kot pa umetno.... Ker rekla je, da zdej k sm 2cm odprta, da bi me ona lohka še kšn cm odprla sama, sam da to boli, pa itak kaže da se bom sama, tko da me je pustla pr miru.... user posted image Sej sm se pomirila....prej sm bla pa res živčna k sm moglaspet domov pa ni blo spet nč.... No, vsaj upanje mam k ve da sm se zdele čez noč ta en cm še odprla.....
Držim pesti zate da ti upse ta tedn, da te luna dobi v svoje roke!! user posted image user posted image

(odgovor članu jolcica)
Neposredna povezava do sporočila: 1754
   RE: Majčice 2010 - 3. del
28.5.2010 12:37:08   
jolcica
Hvala Mubi user posted image user posted image user posted image user posted image sej v končni fazi sm zračunala da mi ostane še sm max. 16 dni to pa res ni veliko aneuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image sm moje jamranje da bi poslušali tolk časa bi blo pa prevečuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

my little angel :)

(odgovor članu Mubi)
Neposredna povezava do sporočila: 1755
   RE: Majčice 2010 - 3. del
28.5.2010 12:38:48   
Aninchy
IZVIRNO SPOROČILO: jolcica

Hvala Mubi user posted image user posted image user posted image user posted image sej v končni fazi sm zračunala da mi ostane še sm max. 16 dni to pa res ni veliko aneuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image sm moje jamranje da bi poslušali tolk časa bi blo pa prevečuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


se še enkrat podpišem... user posted image

(men sploh ni več treba razmišljat! vi kr jolcicine poste glejte, so isti k moji) user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Martin (11.6.2010)
Rok (21.10.2012)

(odgovor članu jolcica)
Neposredna povezava do sporočila: 1756
   RE: Majčice 2010 - 3. del
28.5.2010 12:40:56   
jolcica
IZVIRNO SPOROČILO: Aninchy

IZVIRNO SPOROČILO: jolcica

Hvala Mubi user posted image user posted image user posted image user posted image sej v končni fazi sm zračunala da mi ostane še sm max. 16 dni to pa res ni veliko aneuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image sm moje jamranje da bi poslušali tolk časa bi blo pa prevečuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


se še enkrat podpišem... user posted image

(men sploh ni več treba razmišljat! vi kr jolcicine poste glejte, so isti k moji) user posted image user posted image user posted image



Aninchy kaj pa če se bi medve zmenile pa bi šle isti dan skupaj rodit user posted image ker z eno sm se pa se ni obneslo user posted image user posted image user posted image user posted image ker imam občutek da bove na koncu ostale sm še medve revčkeuser posted image


_____________________________

my little angel :)

(odgovor članu Aninchy)
Neposredna povezava do sporočila: 1757
   RE: Majčice 2010 - 3. del
28.5.2010 12:45:03   
jolcica
IZVIRNO SPOROČILO: jolcica

IZVIRNO SPOROČILO: Aninchy

IZVIRNO SPOROČILO: jolcica

Hvala Mubi user posted image user posted image user posted image user posted image sej v končni fazi sm zračunala da mi ostane še sm max. 16 dni to pa res ni veliko aneuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image sm moje jamranje da bi poslušali tolk časa bi blo pa prevečuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


se še enkrat podpišem... user posted image

(men sploh ni več treba razmišljat! vi kr jolcicine poste glejte, so isti k moji) user posted image user posted image user posted image



Aninchy kaj pa če se bi medve zmenile pa bi šle isti dan skupaj rodit user posted image ker z eno sm se pa se ni obneslo user posted image user posted image user posted image user posted image ker imam občutek da bove na koncu ostale sm še medve revčkeuser posted image



eto je še tko hudo ratal da se kr samo pogovarjam user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
no skratka s tisto k sem se dogovorila se res ni obneslo ker je včeri rodila sinkota Janauser posted image user posted image user posted image no vsaj njej je ratal da je rodila v maju če že meni ne bo user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

my little angel :)

(odgovor članu jolcica)
Neposredna povezava do sporočila: 1758
   RE: Majčice 2010 - 3. del
28.5.2010 12:47:01   
Mubi
vse pridemo enkrat na vrsto.....

(odgovor članu jolcica)
Neposredna povezava do sporočila: 1759
   RE: Majčice 2010 - 3. del
28.5.2010 12:47:45   
Aninchy
Hehehe, ja kamot se zmeniva! user posted image
Čeprav potiho upam, da luna še ni pokazala vseh svojih sposobnosti...user posted image


_____________________________

Martin (11.6.2010)
Rok (21.10.2012)

(odgovor članu jolcica)
Neposredna povezava do sporočila: 1760
   RE: Majčice 2010 - 3. del
28.5.2010 12:49:36   
jolcica
IZVIRNO SPOROČILO: Aninchy

Hehehe, ja kamot se zmeniva! user posted image
Čeprav potiho upam, da luna še ni pokazala vseh svojih sposobnosti...user posted image



se podpišem pod drugim stavkom user posted image user posted image user posted image user posted image s prvim se pa itak strinjam user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

my little angel :)

(odgovor članu Aninchy)
Neposredna povezava do sporočila: 1761
   RE: Majčice 2010 - 3. del
28.5.2010 12:49:42   
Aninchy
IZVIRNO SPOROČILO: Mubi

vse pridemo enkrat na vrsto.....


Menda pa res! user posted image user posted image user posted image

jolcica - user posted image user posted image user posted image user posted image


< Sporočilo je popravil Aninchy -- 28.5.2010 12:50:10 >


_____________________________

Martin (11.6.2010)
Rok (21.10.2012)

(odgovor članu Mubi)
Neposredna povezava do sporočila: 1762
   [Brisano sporočilo]
28.5.2010 12:57:20   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Aninchy)
  Neposredna povezava do sporočila: 1763
   RE: Majčice 2010 - 3. del
28.5.2010 13:12:42   
Aninchy
No, evo pa smo že 3 k bomo vrjetno v junij zakorakale...user posted image

Lohk delam nov seznam:

NESOJENI MAJČKI 2010:

- jolcica
- zivepo
- Aninchy
- emibu (kje pa je danes to deklee??)

hahahahaha


_____________________________

Martin (11.6.2010)
Rok (21.10.2012)

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 1764
   RE: Majčice 2010 - 3. del
28.5.2010 13:28:41   
Caia
IZVIRNO SPOROČILO: Aninchy

No, evo pa smo že 3 k bomo vrjetno v junij zakorakale...user posted image

Lohk delam nov seznam:

NESOJENI MAJČKI 2010:

- jolcica
- zivepo
- Aninchy
- emibu (kje pa je danes to deklee??)

hahahahaha



se prijavljam na seznamček ;-)

(odgovor članu Aninchy)
Neposredna povezava do sporočila: 1765
   RE: Majčice 2010 - 3. del
28.5.2010 13:32:40   
Aninchy

NESOJENI MAJČKI 2010:

- jolcica
- zivepo
- Aninchy
- Caia

user posted image user posted image user posted image user posted image

no, z emibu se pa baje "neki dogaja" user posted image user posted image user posted image
Tole ima na facebooku:
"Tako CTG kaže popadke,ki jih sama sicer nisem čutla xD.. use naj bi se pripravljalo in zgodilo v kratkem tak da smo usi na štartu :-D"


_____________________________

Martin (11.6.2010)
Rok (21.10.2012)

(odgovor članu Caia)
Neposredna povezava do sporočila: 1766
   RE: Majčice 2010 - 3. del
28.5.2010 13:33:52   
Caia
IZVIRNO SPOROČILO: Aninchy

kema - ujej, sočustvujem s tabo! user posted image Kok mi gre na živce, da se ti dohtarji kr neki menjujejo! Vsaka bi mogla met svojga in k njemu hodit, ne pa da kr neki mutijo vsak po svoje in smo pol me čist zmešane! user posted image user posted image user posted image Ijoj, zdej sm se pa razpištolila! user posted image

pri nas bo glih zdej dež.... user posted image



tole se pa podpišem tudi jaz. Katastrofa da za vsak pregled drug zdravnik!!! Ko bi se vsaj njihova mnenja ujemala..
Je pa tako, da je možno, da se začneš tudi nazaj zapirat. Predvsem če si napeta in ne dovolj sproščena - kar lahko naredi že prisotnost enega neprijaznega zdravnika npr.

(odgovor članu Aninchy)
Neposredna povezava do sporočila: 1767
   RE: Majčice 2010 - 3. del
28.5.2010 13:34:44   
san
novopečenim mamam čestitke, tiste ki ste 2 v 1 pa dejmo, dejmo, vas že čaksmo! morte maj ujet, tko da v akcijo!!!user posted image

(odgovor članu Aninchy)
Neposredna povezava do sporočila: 1768
   RE: Majčice 2010 - 3. del
28.5.2010 13:35:51   
Caia
IZVIRNO SPOROČILO: Aninchy


NESOJENI MAJČKI 2010:

- jolcica
- zivepo
- Aninchy
- Caia

user posted image user posted image user posted image user posted image

no, z emibu se pa baje "neki dogaja" user posted image user posted image user posted image
Tole ima na facebooku:
"Tako CTG kaže popadke,ki jih sama sicer nisem čutla xD.. use naj bi se pripravljalo in zgodilo v kratkem tak da smo usi na štartu :-D"



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  srečka emibu, veliko sproščenosti!!

(odgovor članu Aninchy)
Neposredna povezava do sporočila: 1769
   RE: Majčice 2010 - 3. del
28.5.2010 13:36:15   
emibu
heeloou babeesuser posted image user posted image user posted image

zutri aufšten pa na CTG ta je kazu popadke (nč čutla) takrat k sm pa čutla pa ni blo nč...Jah težko zastopituser posted image user posted image G mi je rekla da zdej se pa že res pripravlja in da bo vsak čas tak da i hope da se ni zmotla čeprou ta k je bla dans ji zaupam 1000% no in odkar sm pršla domov bolečine v križi nevem al zrd tega ker sem mal več hodla dans (mini šoping) al so popadkiuser posted image user posted image a je lahko kj narobe če so popadki pa grem šele jutr zutri k mam spet pregled? mislim ker jst nevem zdele tole lihuser posted image user posted image user posted image user posted image
no potem se z mojim zmenva da bomo dans zvečer zuni pekl grema use nabavit še jst svojo familijo povabim in pol pridemo domov in se njegoiv starata spomne da dans bi pa on špricu vinograduser posted image user posted image jst sm skor znorela in moj je to vidu tak da sta se nekak zmenla a bota use prej opravla predno bo piknik bolš za njega ker čene jih bo reeees ornk slišu zvečer..no to jih bo tak al tak veš kaj sori miskuzi stari sam zdej bomo mi družinica za sebe in boma jst pa tamal na prvem mestu in če se boma midva neki zmenla ja sori bi pa prej povedu me lih boli K.U.R... ne bojo me več j.eb... u glavo..

tiste k še niste prgurale do roka-jst ko sm slišala krike iz porodne sm si na hitr premisnla user posted image user posted image in zdej se mi nikamor več ne mudi user posted image user posted image

diantal gel-jst bi šla tole nabavit..

zivepo-ne tarnaj no priporočam da greš še enkrt slončkat prej,jst sem si prvoščlauser posted image user posted image pol pa rodit še mal mira pol bomo itak mogl use na potiho delat jst pa rada kake zvoke spuščamuser posted image user posted image user posted image user posted image kaak mi neki dogaja donesa ejejejuser posted image user posted image

nanny_girl-česttiiitkeeuser posted image user posted image



(odgovor članu Aninchy)
Neposredna povezava do sporočila: 1770
   [Brisano sporočilo]
28.5.2010 13:51:24   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu emibu)
  Neposredna povezava do sporočila: 1771
   [Brisano sporočilo]
28.5.2010 15:38:36   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 1772
   RE: Majčice 2010 - 3. del
28.5.2010 18:07:29   
Aninchy
bravo charlyka! user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Martin (11.6.2010)
Rok (21.10.2012)

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 1773
   RE: Majčice 2010 - 3. del
28.5.2010 18:10:06   
Mubi
Moj dragi mi je spet na košarko ušou, pa mi je douhčs, pa sm rekla da vam bom spet mal potežila tuki na RR user posted image user posted image Ups, tuki vem da lahko povem/napišem kar mi pač pade na pamet... user posted image

Kaj pa je zdej to? Same punče so začele prihajat user posted image Morm res it rodit, da bo na seznamu spet kakšen fantič? user posted image user posted image
Samo da mal poročam....dones mi pa trebuh res nočno otrdeva....Sam men je to smešno mal.... Ok popadki.... sej so to popadki, mislm kokr sm razbrala iz ctg-ja, kajti ko mi je na tak način otrdel mi je ctg narisal popadek. Tko da vem da je to to. Sam mene to ne boli nč. Dones mi že od enih popoldne zlo zlo močno otrdeva - neredno ampak res zlo močno. Kot res močni krči med menstruacijo. Mela sm prej take krče med menstruacijo, da sm mogla prva dva dni obvezno vzet tablet al pa brinjevec piti user posted image (ja kaj, če mi je pa pomaguuser posted image )... No, kar hočem povedat je to, da mi ta blečina pri otrdevanju ni lih tuja.... Tko da tud če bo poslata na intervale recimo na 5-7minut (ko naj bi se jaz odpravla v P glede na oddaljenost dom-porodnišnica) ne vem a nej grem kr takoj al čakam da bo res močno....ker sej to je močno, sam ne pa tok da bi me ful bolel da nebi mogla normalno globoko predihavat.... No, nočem pa it prepozn od doma....

Ne zamert, sam pač prvorodka sm in nimam pojma...pa še skrbi me itak ker po besedah dr. zdej prčakujem da se dons/jutr/nedelja začne dogajat po naravni poti in sicer popadki.... ma sej sm tok zmedena da sploh ne vem če sm kej razumlivega napisala user posted image


(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 1774
   RE: Majčice 2010 - 3. del
28.5.2010 18:15:32   
nusi
mubi - sej bo, očitno se res neki pripravlja user posted image

(odgovor članu Mubi)
Neposredna povezava do sporočila: 1775
Stran:   <<   < Prejšnja stran  69 70 [71] 72 73   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  69 70 [71] 72 73   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





V petek, ob 16. uri, sem doživela spontani...
"Imeli ste popolni splav. Nobenih znakov nosečnosti ni,« je dejal zdravnik. Prosila sem ga, naj mi to ponovi petkrat, k...
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




plenice
Evica22

katere plenice uporabljate?

pampers (nemške) (35%)

pampers (avstrijske) (7%)

hoferjeve, lidlove (11%)

müllerjeve (27%)

DMove (10%)

ostalo (10%)


Število vseh glasov: 230

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!