|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  68 69 [70] 71 72   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Majčice 2010 - 3. del
27.5.2010 17:34:28   
BIS30
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  3 x HURA!!!!!!!!!!!! HURA! HURA! HURA!

Pa se je le začel dogajat!!! Punce, čestitam user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image !!! Pa same babnceuser posted image user posted image user posted image !!! n

Si vidla Aninchy, mogoče bo pa kej na polni luni...da vidimo kaj se bo dogajalo še jutri in v soboto!!!

Zdej pa kr z istim tempom naprej - naslednja prosim... a sm že jaz-ne glih, lahk pa vskočim user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu Aninchy)
Neposredna povezava do sporočila: 1726
   RE: Majčice 2010 - 3. del
27.5.2010 17:44:57   
Aninchy
IZVIRNO SPOROČILO: BIS30

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  3 x HURA!!!!!!!!!!!! HURA! HURA! HURA!

Pa se je le začel dogajat!!! Punce, čestitam user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image !!! Pa same babnceuser posted image user posted image user posted image !!! n

Si vidla Aninchy, mogoče bo pa kej na polni luni...da vidimo kaj se bo dogajalo še jutri in v soboto!!!

Zdej pa kr z istim tempom naprej - naslednja prosim... a sm že jaz-ne glih, lahk pa vskočim user posted image user posted image user posted image




hehehe, kaj sem se nasmejala! user posted image user posted image user posted image

Punce, a ktera ve, kaj je s tem Dianatal gelom? Je ktera od (že) mamic to sprobala, a ktera ve, kolk približno to stane?? No, za tiste, k ste tolk nevedne k jst, en link tle...

http://www.ringaraja.net/clanek/dianatal-olajsa-porod_2883.html?page=1




_____________________________

Martin (11.6.2010)
Rok (21.10.2012)

(odgovor članu BIS30)
Neposredna povezava do sporočila: 1727
   [Brisano sporočilo]
27.5.2010 17:54:01   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu BIS30)
  Neposredna povezava do sporočila: 1728
   RE: Majčice 2010 - 3. del
27.5.2010 18:57:19   
witch
Mislim, da je nanny.girl tukaj sodelovala. In ker še ni novičke, jo kopiram iz mlade maimice:

Živjo. Moje ime je Tian. Danes ob 14:31 sem prišel na svet, kot najlepše darilo mamici Brigiti in očiju Kristijanu. Pa še moje manekenske mere: 3490g in 54cm. Lepo vas pozdravljam zdaj pa grem spat, ker sem imel nočno.

_____________________________

V življenju nikoli ničesar ne zamudiš, ker k tebi pride samo tisto, kar ti je namenjeno!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 1729
   [Brisano sporočilo]
27.5.2010 19:23:41   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu witch)
  Neposredna povezava do sporočila: 1730
   RE: Majčice 2010 - 3. del
27.5.2010 19:38:19   
Mubi
Uvaaaav kok se dogaja!!!! Luna kaže svojo moč!!!! Kok sm jest vesela dones da ni res..... Končno se je začelo in hodimo rodit vse po vrsti.... No, oglašam se pa jest k največji zastoj delam user posted image Ampak sej sm rekla, jutr odprem vrata in pol greste lahko za mano! Dihite z mano jutr! user posted image user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 1731
   [Brisano sporočilo]
27.5.2010 19:41:05   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Mubi)
  Neposredna povezava do sporočila: 1732
   [Brisano sporočilo]
27.5.2010 20:55:00   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 1733
   [Brisano sporočilo]
27.5.2010 21:13:04   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 1734
   RE: Majčice 2010 - 3. del
27.5.2010 21:56:19   
BIS30
Čer!!!

To me veseli, da je končno začel dogajat....go, bejbe, go, bejbe user posted image user posted image user posted image  kulk nas je še zdej kinderjajčk???

Men se je dans tak sluštal češnj, da sm mojga kr v Eurospin poslala (danes kao akcija) in kaj prinese - NIČ - sploh jih niso dobili user posted image user posted image user posted image !

Madonca majo srečo, da nisem, ki sama šla, ker bi jim razložila nekaj dejstev user posted image user posted image  - pa bi vidl user posted image user posted image user posted image !

Drgač sm pa dans pri od mojga starših šla peš dol po štengah (do sedaj sm se z liftom vozla), pa da vidmo, kaj mali na to poreče user posted image user posted image user posted image !

Kaj še pol pomaga - sex (me tak vse boli, pa kosti škripajo - ne bo šlo), pikantna hrana (sm dans kr mal currya dala v omako), kaj še???

Jst bom jutri - če bo CTG nič - šla na deci ricinusovega olja...Zivepo si za??? Častimuser posted image user posted image user posted image

No fajn potiskajte, jaz bom tut user posted image user posted image user posted image  

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 1735
   RE: Majčice 2010 - 3. del
27.5.2010 22:13:45   
Aninchy
Hejla!

Sam na hitrco se javm, ker mam kolegico na telefonu, pa mislim, da bo pogovor še kr neki cajta traju... user posted image user posted image user posted image

U glavnem, dans bla pridna, pucala user posted image , pa bom kr padla u postlouser posted image

Lahko noč!user posted image


_____________________________

Martin (11.6.2010)
Rok (21.10.2012)

(odgovor članu BIS30)
Neposredna povezava do sporočila: 1736
   RE: Majčice 2010 - 3. del
27.5.2010 22:46:49   
fiška33
Čestitke vsem novim mamicam! user posted image user posted image user posted image

Držite se punce jutri, mislimo na vas in vas na drugem koncu že nestrpno pričakujemo! user posted image

lp

_____________________________

Vesna, 10.5.2010

(odgovor članu Aninchy)
Neposredna povezava do sporočila: 1737
   RE: Majčice 2010 - 3. del
28.5.2010 6:26:38   
Mubi
Da vam zaželim dobro jutro pred odhodom....
....Pa gremo.... pa da vidimo kaj bo.... Če se slučajno kej spomnejo pa me pošlejo dam, pol bom jest njih nekam poslala....ampak ne, bom jih jest prepričala da mi morjo sprožit user posted image tko da upam da bo čimprej za mano, pa da dobim sineka v naročje.... user posted image
Ve pa tud v P in ne na RR!! user posted image user posted image

(odgovor članu fiška33)
Neposredna povezava do sporočila: 1738
   RE: Majčice 2010 - 3. del
28.5.2010 7:43:20   
jolcica
ooo čestitam novo pečenim mamicam user posted image user posted image user posted image user posted image

zivepo to ugotavljam tudi jast...na mene vpliva tako da ponoči nism spala skori nič hodila na vsako uro na wc neki čudne lege je mel mali v bušiju če sem se hotla premaknt mi je zbrcal rebra tko da, sm pa opazla da se je dol spustil k prej se še ni nič pa tudi spodaj me tko boli kot se neki razteza sm verjetno so to sm krči kakššni...skratka polna lunca upam da odrešiš me to nočuser posted image user posted image user posted image sicer imam še upanje pol sob. in ned. vendar bi rajši vidla da še kar dones ponoči user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

mubi : user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image zate

nič skratka sporočt sem hotla da smo še vedno 2 v1 in res prosim punce pojdite rojevat jst imam 30.ga rok in ne bi rada da mi gužvo delate user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image drugače bom vas res šla prehitet user posted image user posted image user posted image user posted image




_____________________________

my little angel :)

(odgovor članu Aninchy)
Neposredna povezava do sporočila: 1739
   [Brisano sporočilo]
28.5.2010 7:44:33   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Mubi)
  Neposredna povezava do sporočila: 1740
   RE: Majčice 2010 - 3. del
28.5.2010 8:58:12   
julka8
jutro!

držim pesti za vse da bo polna luna danes delovala! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

LP

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 1741
   RE: Majčice 2010 - 3. del
28.5.2010 9:11:44   
Aninchy
Mubi - you go girl! Pokaži jim user posted image ! user posted image user posted image user posted image
Pa še obvezne pikepoke zate! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

jolcica - se strinjam s tabo! Če ne bojo hotle it, pa žmigovc in prehitevanje po levi! user posted image Bom jst tud mnde mogla tk nardit! user posted image

zivepo - ijoooj, pa kaj ti si še zmeri tle?! (tole ziher slišiš vsak dan neštetokrat ane?) user posted image user posted image user posted image Ti kr povej tistim dohterjim, da nam drugim puncim zastoje delaš, tk da ti naj sprožjo! user posted image

julka8 - ja! ja! drži pesti, da gremo rodiiiit! user posted image user posted image user posted image

Nč, jst sm še kr tle... luna šla po vodi, jst sm pa tok upala, da bom v nedeljo v P, da mi ne bo treba na en obhajilo it! user posted image ker jst niam kej za obleeečtuser posted image No, sej mogoče se me pa še usmili....user posted image

zivepo in BIS - fajn zrihtita na pregledu, upam, da vaju obe kr notr obrdžijo. user posted image Kaj pa veš, mogoče se vama pa še pridružim! user posted image Pa ne preveč čvekat, da ne bo dež! user posted image


_____________________________

Martin (11.6.2010)
Rok (21.10.2012)

(odgovor članu julka8)
Neposredna povezava do sporočila: 1742
   RE: Majčice 2010 - 3. del
28.5.2010 9:38:04   
Aninchy
Punce, če bo mela ktera par sekund časa... prosim glasujete?

Mali je od kolegice

http://jazsem.nikonsvet.si/gallery/47/item/5054/zmagovalka.html

_____________________________

Martin (11.6.2010)
Rok (21.10.2012)

(odgovor članu Aninchy)
Neposredna povezava do sporočila: 1743
   RE: Majčice 2010 - 3. del
28.5.2010 10:08:47   
bubolin
Ojlaaaa.

Jaz še vedno tukaj (seveda 2 v 1) - polna luna?? Ja pa kaj še  user posted image
Drugače pa: najprej iskrene čestitke vsem novopečenim mamicam user posted image user posted image user posted image Vsaj nekaterim je ratalo user posted image

Pri nas se ne dogaja še čistoo nič. Ne vem kaj took čaka noo user posted image

Še tud enga popadka nisem mela al pa kakšnega sumljivega izcedka (edino zadnje dva dni imam malo povečan izcedek - to pa je tudi vse) user posted image Sem pa opazila, da se mi je mali čisto umiril, ker prejšnje dneve je že zjutraj razbijal 100 na uro, danes pa sploh ne vem, al sm ga že kej čutla al ne user posted image Hmmm, moram bit mal bolj pozorna. Aja pa trebuh se mi je tud malenkost spustil user posted image

Mubi - slonica user posted image Faaak k sm umrla zdele od smeha user posted image user posted image user posted image user posted image krizaaa user posted image user posted image user posted image sej ne vem kaj bi nardila, če bi men to reku user posted image Joooj upam, da jutr ne bo ta zdravnik, ker pol znam tud jst kej tazga slišat - tud fuuul zatekam user posted image
Emibu - dobrodošla nazaj user posted image

Nič, šibaaaam jaz. Grem ven na sončka. Paa paa


_____________________________

Moj sonček Mark je na svet prišel 3.6.2010 :))

(odgovor članu Aninchy)
Neposredna povezava do sporočila: 1744
   RE: Majčice 2010 - 3. del
28.5.2010 11:01:21   
nusi
živjo user posted image

no punce gremo, gremo user posted image
mubi - slončica naša user posted image , nehi gužvo delat,

še vedno stiskam pesti za vse, pa vidim, da se je le nekaj dogajalo user posted image in imamo par novih majčkov user posted image

(odgovor članu BIS30)
Neposredna povezava do sporočila: 1745
   RE: Majčice 2010 - 3. del
28.5.2010 11:17:04   
kema
Pozdravljene majčice! Najprej bi želela čestitat vsem, ki že pestujete svoje sončke.
Naj omenim, da sem pa jaz že čisto na koncu z živci, sicer sem imela zadnji popravljeni pdp 31.5, vendar baje to ne drži in v P upoštevajo prvega, ki je 24.5., sem imela v sredo najavljeno indukcijo poroda, pa so mi jo prestavili na četrtek, včeraj pridem na pregled ob 13 uri, kjer pravi ginekologinja, da sem odprta 3 cm, pokličem babico, s katero sva dogovorjeni, da bo ob meni, ki pravi naj pridem nazaj ob pol devetih zvečer, jasno grem še enkrat na pregled, kjer neka druga ginekologinja zopet naredi vaginalni pregled in se začne jezit, češ ja kako, kdo vam je pa rekel da ste 3 cm odprta, (pa vse je zapisano v materinski in v kartoteki), češ, da sem le en prst in da vsi ostali nimajo pojma...halo??? Nato mirno reče da je v ponedeljek zadnji ermin za indukcijo, da mi bodo morali dat vaginaleto in naj raje rečem svojemu, ker ima on med nogami tisto, kar bi ona dala men s tableto....halo?????Tako sem se lahko že tretjič, s kufrom obrnila in šla vsa objokana domov...? Pa le v vednost dva dni že imajo dvojno število porodov, očitno polna luna deluje...za nekatere:)

(odgovor članu bubolin)
Neposredna povezava do sporočila: 1746
   RE: Majčice 2010 - 3. del
28.5.2010 11:18:11   
Aninchy
zivepo in BIS30 - user posted image user posted image user posted image kaj morta tok čvekat na pregledu, da je oblačn ratal?! Zgleda k da se bo glih zdej uscal. user posted image babe! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

bubolin - se pridružujem klubu: Luna ne pomaga!! user posted image No, mogoče bo pa čez vikend kaj... pa sej brezveze študirat, jst sm se čist vdalav usodo... ko bo, pa bo!

Ampak na tisto obhajilo pa vseen ne grem! user posted image


_____________________________

Martin (11.6.2010)
Rok (21.10.2012)

(odgovor članu nusi)
Neposredna povezava do sporočila: 1747
   RE: Majčice 2010 - 3. del
28.5.2010 11:21:30   
Aninchy
kema - ujej, sočustvujem s tabo! user posted image Kok mi gre na živce, da se ti dohtarji kr neki menjujejo! Vsaka bi mogla met svojga in k njemu hodit, ne pa da kr neki mutijo vsak po svoje in smo pol me čist zmešane! user posted image user posted image user posted image Ijoj, zdej sm se pa razpištolila! user posted image

pri nas bo glih zdej dež.... user posted image


_____________________________

Martin (11.6.2010)
Rok (21.10.2012)

(odgovor članu Aninchy)
Neposredna povezava do sporočila: 1748
   RE: Majčice 2010 - 3. del
28.5.2010 12:05:00   
Mubi
helou pršla sm nazaj....user posted image user posted image
ctg pokazu sam en manši popadek, z malim še vedno vse ok. Po pregledu mi je dr. rekla, da napreduje.... od včeri do dons sm se odprla 1centin, tko da sm zdej odprta 2cm.... in je rekla nasledn pregled in sprejem v P v pondelk, ampak ne vrjame da bom vikenda preživela doma in se bo vse samo začel dogajat v zlo kratkem času po naravni poti....tko da zdej doma čakam popadke user posted image Je rekla da lih odperala me ona nebi k boli, pa itak se bom sama, ker mi mali baje z glavo ful dol prtiska....
Tko da bomo počakal da luna svoje nardi.... Če pa res še ta vikend ne bo nč, pol pa v podnelk kr v porodno lepo v vsakem primeru....

bubolin ma ja, to je biu en dohtr kr en..... Drugače pa ko boš tm ti kr upraš ker dela, k sami ti ne bojo povedl vrjetn.... pa snem iz hodnika dr. Likarja al pa dr. Jordanovo....-tadva sta res dohtrja in pol!! No, pa sej so vli tm ok, tud babce so zakon....res prjazno osebje, pa sej si vrjetn opazla....

(odgovor članu bubolin)
Neposredna povezava do sporočila: 1749
   RE: Majčice 2010 - 3. del
28.5.2010 12:16:52   
Aninchy
Mubi - zgleda, da boš glih za glih še ujela maj user posted image v ponedeljek smo 31. user posted image


_____________________________

Martin (11.6.2010)
Rok (21.10.2012)

(odgovor članu Mubi)
Neposredna povezava do sporočila: 1750
Stran:   <<   < Prejšnja stran  68 69 [70] 71 72   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  68 69 [70] 71 72   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




Kupovanje hrane
Michonne RR

Kje kupite večino hrane?

V trgovinah (85%)

Na tržnici (0%)

Pri kmetih (8%)

Pridelamo sami (8%)


Število vseh glasov: 26

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!