|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  11 12 [13] 14 15   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: noseče študentke 2010
8.4.2010 14:08:37   
jana84
Hej študentke!

Ja, očitno preveč študiramo da bi lahko tukaj klepetale!!! No, pr meni na žalost ni tako, ker se kar otepam izpitov z vsemi štirimi...Se bo treba v roke primt!

Mi lepo napredujemo, naš user posted image je velik že 45mm, torej sem noseča danes že 11tednov. Juhuhu!!! Zgleda, da tokrat da bo vse v redu...
No, meni je zadnjič na pregeldu tud merla MV pa je bil dolg 4cm, tako, da zgleda, da je kar dolg user posted image in bo naš user posted image še akr nekaj časa na toplem pri mamici user posted image

lepo študirajte naprej, zdej je tak lep sonček zunaj, da bi nam lahko to vlilo kaj energije za študij, kaj ne?

_____________________________

3.10.2008 ob 14.44 Jakob
21.10.2010 ob 3.40 Luka
23. 8. 2012 ob 5.15 Manca

(odgovor članu ooooo)
Neposredna povezava do sporočila: 301
   RE: noseče študentke 2010
8.4.2010 14:22:33   
ooooo
tix pozitivne pa tako ali tako moramo bit
julka pol pa kr veselo uživaj te zadnje tedne... ti prav zavidam... user posted image
jana me veseli, da poteka vse kot bi moglo. hmalu te čaka nuhalna. a si se odločla da boš šla?

se mi pa vseeno zdi, da bi lahko nosečnost manj trajala... trenutno bi mi ful ugajalo user posted image

(odgovor članu jana84)
Neposredna povezava do sporočila: 302
   RE: noseče študentke 2010
8.4.2010 22:12:18   
nimanorwen
ojla, punce,

jest se kr neki časa nism javla, ka pa vem, bl berem, itak se nč pametnga ne dogaja user posted image mela sm morfologijo in se ni vidl NIČ, ker je meu user posted image popkovnico med nogam, lump mali user posted image pa sm mu/ji že od zutrej se prlizvala, nej sodeluje z mamico, sm zgleda ni zalegluser posted image

drugal pa čestitkeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee tistim, ki ste že mamiceeeeuser posted image user posted image user posted image user posted image uživejte in se crklejte user posted image

mene drgač že mou grabi zaenkrat še rahla panika zarad izpitov, ker mam vse v enem tednu, od tega grem enga že 4. delat joooj user posted image user posted image in me je strah, da me bo še enkat vrgla nalašč, ker sm pač user posted image ...na FF je vse možnuser posted image
zdej je pa mož iz službe, si je prvošču (po polletnem premišljevanjuuser posted image ) playstation 3 z neko novo hudo igrco (god of war al neki tazga) in zdej alo use razpakerat in naštimat in seveda sprobatuser posted image lepo se mejte!

(odgovor članu ooooo)
Neposredna povezava do sporočila: 303
   RE: noseče študentke 2010
9.4.2010 9:40:49   
tanika1
hej!
Tudi jaz se že dolgo nisem javila. Zdej se pa že kar z naglico približuje moj pdp, upam, da se našuser posted image čimprej odloči prit ven, ker res že komaj čakam. Ostalim pa želim, da čim bolj uspešno opravite izpite, ki jih mate.
lp


(odgovor članu nimanorwen)
Neposredna povezava do sporočila: 304
   RE: noseče študentke 2010
9.4.2010 9:48:59   
jana84
hej!

Ne, na NS ne grem, ker mi popolnoma nič ne pomaga, če mi rečejo, da bo moj otrok po ne vem kakšni verjetnosti imel kromosomske napake...Otročička bi obdržala v vsakem primeru. Samo zato da bi ga pa po UZ gledala pa mi tudi ni potrebno plačevat NS, ker mi jih itak moja G ful naredi, ker je moja nosečnost rizična (že zaradi predhodnega odmrtja ploda in abrazije v 10.tednu ter rahle krvavitve v tej nosečnosti). Zdej na zadnje pregledu je se je ful lepo videlo že rokice in nogice in kako veselo plava naš mali korenjaček. Je pa zmerla tud nuhalno svetlino (ne vem niti koliko je bila) in rekla, da je vse super. Tako, da zdej lahko samo veselo čakamo kako bo naš user posted image rastel naprej...



_____________________________

3.10.2008 ob 14.44 Jakob
21.10.2010 ob 3.40 Luka
23. 8. 2012 ob 5.15 Manca

(odgovor članu tanika1)
Neposredna povezava do sporočila: 305
   RE: noseče študentke 2010
9.4.2010 10:49:07   
ooooo
jana 84 no sej na tvojem mestu tudi jaz ne vem če bi pol šla. če pa nebi šla nebi sploh vidla pikice od 1. pregleda do morfologije, kar je kr dolgo...
a zdej moreš počivat?

(odgovor članu jana84)
Neposredna povezava do sporočila: 306
   RE: noseče študentke 2010
9.4.2010 13:27:43   
nimanorwen
jest tut najprej nism mela namena it na nuhalno, sm se mi je fuuuuul dolg zdel čakat do 21-ga tedna na morfologijo, sm hotla vmes user posted image vidt, pa tut zrd mojga, da bi ga/jo vidu. nekk itak sm zaupala bogu, da nama bo dau zdravga user posted image user posted image in tudi jest ne bi šla splavit ... ker si pomoje ne bi odpustila nikoli. nej se pač zgodi kar mi je namenjen. mi je pa to lahko govort zdej, k vem, da je vse ok ... upam, da nikul nobena ne bo v taki grozni situaciji. sm čist zamorila zdej user posted image lepo uživejte na sončku in lepo se učte ... kaouser posted image

(odgovor članu ooooo)
Neposredna povezava do sporočila: 307
   RE: noseče študentke 2010
9.4.2010 13:42:56   
tix
IZVIRNO SPOROČILO: nimanorwen
nekk itak sm zaupala bogu, da nama bo dau zdravga user posted image user posted image


user posted image user posted image tudi jaz, še vedno tako mislim (pa vera le ni slabauser posted image )

nisem šla na NS šele na MF v 22t, pa saj hitro mine :)

(odgovor članu nimanorwen)
Neposredna povezava do sporočila: 308
   RE: noseče študentke 2010
14.4.2010 20:44:10   
izalina
Ojla user posted image ,

res se vidi, da smo večinoma za knjigami, ker nas ni nič na forumu :). Mi smo tudi OK, še en dober mesec potem pa bomo cartali :). Že komaj čakamo :).

Tudi z moje strani čestitke vsem novim mamicam študentkam in dobrodošle nove noseče študentke :)

Eno vprašanje imam: danes sem šla na CSD in sem mislila, da bom uredila vse papirje, ampak NE. Delavka me je napizdila, zakaj sem prišla, da to vse urejam šele po rojstvu otroka, zato ker sem pač študentka (starševsko nadomeslilo ali kaj je že). Kaj je še katera imela tako izkušnjo. Kolikor se jaz spomnim, se je to lahko uredilo tudi prej ali imam napačne informacije? Da po rojstvu otroka pošlješ samo še rojstni list oz. izpisek iz matične knjige?

Uživajte

(odgovor članu tix)
Neposredna povezava do sporočila: 309
   RE: noseče študentke 2010
14.4.2010 20:47:08   
tanika1
Ja jst sm prej oddala, pol moram pa samo še sporočit, je rekla, da lahko tud po telefonu. Ampak itak bo mož nesu še za očetovski dopust, pa bo še to spotom zrihtal.

(odgovor članu izalina)
Neposredna povezava do sporočila: 310
   RE: noseče študentke 2010
15.4.2010 20:31:45   
julka8
izalina - lahko že prej urediš papirje, mislm da vsaj 60 dni pred PDP... tko da nevem zakaj ti ni hotla... kr nes izpolnjene papirje že kar tja...  tiste ki jih lahko prej oddaš... če ne si pa še poglej na strani od CSD LJ-šiška, piše dost o papirologiji... to je pa starševski dodatek kar dobiš ker si študentka.. upam da bojo naslednjič bol prjazniuser posted image

LP

(odgovor članu izalina)
Neposredna povezava do sporočila: 311
   RE: noseče študentke 2010
16.4.2010 9:23:01   
izalina
Ojla,
Julka8 tudi jaz sem si to tako razlagala. Ampak NE. Ker sem nesla sabo vse papirje izpolnjene (za starševski dodatek, očetovski dopust), amapk mi je res dobesedno rekla 'Zakaj si pa ti zdej prišla sem?Saj še nisi rodila?' in sem ji lepo razložila, da so mi tako svetovali oz. da imajo druge take izkušnje. Ter da je meni osebno lažje prinest vse papirje prej in samo potem pošljem roj.list. Pač to njo ni zanimalo. Sploh bi mi bilo veliko lažje sedaj to uredit, ker s fantom živiva v drugi občini in imam do pristojnega CSDja več kot pol ure z avtom v eno stran in je čist izven najinih vsakodnevnih poti. Ampak ne, ona je vstrajala, da tega ne morem prej uredit. Obup. Bom šla še na ta CSD vprašat kjer ima fant začasno prebivališče, tam sva brez problema podpisala očetovstvo, nič kompliciranja. Ta delavka je rekla, da bojo oni poslali na moj CSD kopijo zapisnika, nama pa dala še tri izvode, brez kompliciranja.

Uživajte

(odgovor članu julka8)
Neposredna povezava do sporočila: 312
   RE: noseče študentke 2010
16.4.2010 9:47:51   
julka8
izalina - ja oitno je to ena res čudna delavka... ene so pač take da nočjo prej urejat ampak po zakonu bi mogle ker je tko določeno da lahk že prej oddaš... mislm halo?user posted image pejt pa še ke vprašat magari ja da ti svetujejo... pa če ne drgač pa pol pošlji vlogo na pristojni CSD da se ne voziš brezveze... sej če bi blo kej pomankljivo izpolnjeno te morjo o tem pisno obvestit! tko da držim pesti da bosta vse uredila! user posted image user posted image

(odgovor članu izalina)
Neposredna povezava do sporočila: 313
   RE: noseče študentke 2010
16.4.2010 12:19:59   
jana84
izalina, mislim, da ti morjo sprejet vlogo pred rojstvom otroka...Ene stvari morš celo prej oddat kaj ne? Za tisto enkratno pomoč ob rojstvu otroka? Ojoj, komaj eno leto in pol je od tega kar smo mi to urejali, pa sem že čist pozabla...Groza... Sam vem pa zagotovo, da smo bli na CSD ko sem bla še 2v1...In pol mislim, da je mož sam kopijo rojstnega lista nesel, pa za davčno prošnjo in za očetovski dopust, se mi zdi...
Itak so tejle "uradnički" tako kot jih piči. Eni so ful face, eni pa za jih v rit brcnit...Groza. Na HB je naša na CSD za te zadeve ful faca...

_____________________________

3.10.2008 ob 14.44 Jakob
21.10.2010 ob 3.40 Luka
23. 8. 2012 ob 5.15 Manca

(odgovor članu julka8)
Neposredna povezava do sporočila: 314
   RE: noseče študentke 2010
24.4.2010 10:17:18   
Ribica **
Ena prošnja - na faksu delamo raziskovalno nalogo o mobilnih operaterjih pa rabim študente/študentke, ki bi izpolnili krajšo anketo o tem (je anonimna). Vseeno je, ali ste redni ali izredni študent, samo da ste na UNI LJ, dodiplomski študij (oz. 1 st. po bolonji). Pošljem na mail.

(odgovor članu jana84)
Neposredna povezava do sporočila: 315
   RE: noseče študentke 2010
24.4.2010 11:01:46   
uršula83
Evo še ena noseča študentka. Absolventka fmf. Imamo pa že 16 mesečnega fanta. Sedaj je PDP okoli 30.8.

_____________________________

čakamo že drugi zakladek

(odgovor članu Ribica **)
Neposredna povezava do sporočila: 316
   RE: noseče študentke 2010
11.5.2010 10:28:03   
julka8
hej!

da še tu sporočim; 25.4. se je rodil Miha, velik 48 cm in težak 2940 g. porod je bil kar hiter. user posted image zdej smo že ene 10 dni doma in smo že skoraj čisto ok user posted image


LP

(odgovor članu uršula83)
Neposredna povezava do sporočila: 317
   RE: noseče študentke 2010
11.5.2010 11:56:38   
bcljka


 NOSEČE ŠTUDENTKE 2010:


MAREC


user posted image 24.3. Zvezdici (2.letnik ŽIVILSTVO IN PREHRANA) - 26.3. TIJA
user posted image 29.3. lenčy (absolventka RAČUNOVODSTVA) - 24.3. ALEKS


APRIL

user posted image 10.4. nax05 (absolventka EKONOMIJA) - 27.2. TAI
user posted image 13.4. Getreal (4.letnik ARHITEKTURA)
user posted image 15.4. *m*o*j*c*a* (1.l magisterij LOGISTIKA) - 15.4. MADAI
user posted image 16.4. katy83 (absolventka PEDAGOŠKA MB) - 18.3. TIMOTEJ
user posted image 17.4. tanika (absolventka MEDICINA) - 23.4. PETER
user posted image 30.4. Aprilčica10 (2.letnik PEDAGOŠKA FAKULTETA MB) - 5.5. BENJAMIN
user posted image xx.4. pikica84 (absolventka MEDICINE)

MAJ

user posted image 6.5. julka8 (4.letnik SOCIALNO DELO) - 25.4. MIHA
user posted image 15.5. j.b. (absolventka EKONOMIJA)
user posted image 18.5. patella (6.letnik MEDICINA)
user posted image 26.5. nanny.girll (1.letnik PEDAGOŠKA FAKULTETA)
user posted image 29.5. izalina (4.letnik)
user posted image 27.5. emibu (2.letni srednja šola LOGISTIKA)
user posted image 30.5. jolcica ( 2.l - zadnji EKONOMIJA)
user posted image 31.5. biba88 (3.letnik ZOOTEHNIKA)


JUNIJ

user posted image 4.6. pikapoka01 (4.letnik, PEDAGOŠKA FAKULTETA MB)
user posted image 8.6. ninkica (1.letnik)
user posted image 18.6. bcljka (3.letnik FAKULTETA ZA ŠPORT)
user posted image 21.6. honey26 (4.letnik,KOMUNIKOLOGIJA, FDV)
user posted image 23.6. honey* (2.letnik ZDRAVSTVENA FAKULTETA)


JULIJ

user posted image 21.7. tix (2.letnik)
user posted image 29.7. naja7 (2.letnik METEOROLOGIJA FMF)


AVGUST

user posted image 3.8. Aisha86 (zadnji letnik VIŠJA POSLOVNA ŠOLA)
user posted image 10.8. ooooo (3.letnik SOCIALNO DELO)
user posted image 13.8. Ploha (absolventka KMETIJSTVA, BIOTEHNIŠKA FAKULTETA)
user posted image 15.8. nimanorwen (4.letnik FILOFAKS)
user posted image  21.8. liam.90
user posted image 30.8. uršula83 (absolventka FMF)
user posted image 31.8. mami2010 (3.letnik FU)

SEPTEMBER

user posted image 15.9. tmpc (1.letnik LOGISTIKA Celje)
user posted image  Izabelina (5.letnik)

OKTOBER
user posted image 2.12. lunatica (absolventka FF)
user posted image 29.10. jana84 (absolventka ZGODOVINA IN GEOGRAFIJA FF MB)
user posted image XX.10.zinchy (2.letnik VIŠJA ŠOLA ZA GOSTINSTVO IN TURIZEM)






SKUPAJ NAS JE 30user posted image


 RODILE SMO:

user posted image 27.2. nax05 TAI 1910g, 44cm user posted image
user posted image 18.3.
Katy83 TIMOTEJ 2320g, 47cm user posted image
user posted image 24.3. lenčy ALEKS 3370g, 50cm user posted image
user posted image 26.3. Zvezdici TIJA 3740g, 51cm user posted image
user posted image  15.4. m*o*j*c*a MADAI user posted image
user posted image  23.4. tanika PETER user posted image
user posted image  25.4. julka8 MIHA 2940g, 48 cm user posted image
user posted image  5.5. Aprilčica10 BENJAMIN user posted image



(odgovor članu bcljka)
Neposredna povezava do sporočila: 318
   RE: noseče študentke 2010
11.5.2010 11:58:28   
bcljka
čestitke julka8!! user posted image
ubistvu sm zdej ugotovila da smo res čist zamrle... tko da sm kokr tok posodobla seznamček... enih pa nisem nikakor najdla, čeprav sm zasledila že da so rodile user posted image

predvidevam da se vse pridno učite... jst mam še 2 izpita zdej maja, pol grem pa lahko rodit user posted image

lp

(odgovor članu bcljka)
Neposredna povezava do sporočila: 319
   RE: noseče študentke 2010
11.5.2010 12:02:07   
ooooo
čestitke vsem mamicam user posted image user posted image user posted image

vidim pa da so sami fantki user posted image

(odgovor članu bcljka)
Neposredna povezava do sporočila: 320
   RE: noseče študentke 2010
11.5.2010 13:31:43   
Anonimen
Hey hey nosečke, mamice in povrhu še študentkeuser posted image user posted image

Mi smo malo zamudili in na svet prikukali 5 dni prepozno, ampak na lep datumuser posted image 5.5.2010 se je rodil mali Benjamin velik 52cm in težak 3800guser posted image user posted image Danes sva imela na obisku patronažno in gremo lahko že za 15 minut ven, tako, da sedaj čakava, da ati pride iz službeuser posted image

Priznam, da o izpitih trenutno ravno ne razmišljam, saj se mi je življenje ob prihodu malega škratka obrnilo na glavo.

Lep pozdravčekuser posted image

(odgovor članu ooooo)
  Neposredna povezava do sporočila: 321
   RE: noseče študentke 2010
11.5.2010 16:55:35   
tinna25
Da se še jaz dodam k študentkam.....sem 4. letnik Filozofske fakultete v MB, rok imam avgusta....joj kak človek postane len v zadnjem letniku user posted image

čisto nič se mi ne da...letos sem naredila celo 2 izpitauser posted image user posted image .......morem sedaj malo v akcijo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 322
   RE: noseče študentke 2010
17.5.2010 11:39:29   
tijica
Pozdravcek tudi z moje strani....

Tudi jaz sem studentka, ki pricakuje poleti (avgusta) in ze komaj cakamo na porod da vidimo nasega bejbijauser posted image user posted image ...

Kako ste drugace?Jaz sem z izpiti zakljucila (mi je le uspelo) in sedaj diploma....Zanima me ali se je ze katera pozanimala kaksne dohodke dobis kot studentka?....

Lep oblacen dan vam zelim....user posted image

(odgovor članu tinna25)
Neposredna povezava do sporočila: 323
   RE: noseče študentke 2010
17.5.2010 12:11:47   
tinna25
tijica  pozdravljena!!!!

super, da si končala z izpiti, mene še čaka kar nekaj obveznosti user posted image user posted image  se mi nič ne da. Kot študentki ti pripada starševski dodatek, to je cca 200 eurov vsak mesec in otroški dodatek - to je odvisno koliko je bilo dohodka preteklo leto (ti + partner)....

jaz bom vzela še denar namesto paketa in pa pri nas da občina še 100 eurov pač kot pomoč ob rojstvu.

Mislim, da je to vse kar nam pripada.

(odgovor članu tijica)
Neposredna povezava do sporočila: 324
   RE: noseče študentke 2010
17.5.2010 12:18:44   
Anonimen
Tiina25 in tijica: pozdravljeniuser posted image user posted image

Tinna: potem hodiva na isti fax oz. isto stavbouser posted image Pa ne sekiraj se zaradi izpitov. Jaz sem postala lena med nosečnostjo. Namesto, da bi dobila zagpn, sem se polenila ko 100 user posted image .

tijica: ja, pripada nam vse, kar je omenila tiina25. Jaz bom dala noter še vlogo za republiško štipendijo in res upam, da jo dobim. Bravo za vse izpiteuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tinna25)
  Neposredna povezava do sporočila: 325
Stran:   <<   < Prejšnja stran  11 12 [13] 14 15   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  11 12 [13] 14 15   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?