|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  10 11 [12] 13 14   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: noseče študentke 2010
30.3.2010 11:03:41   
jana84
zvezdici, čestitke...Pogumno naprej!!!

_____________________________

3.10.2008 ob 14.44 Jakob
21.10.2010 ob 3.40 Luka
23. 8. 2012 ob 5.15 Manca

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 276
   RE: noseče študentke 2010
30.3.2010 11:47:00   
jolcica
zvezdici tudi iz moje strani čestitke :) user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

my little angel :)

(odgovor članu jana84)
Neposredna povezava do sporočila: 277
   RE: noseče študentke 2010
30.3.2010 15:07:34   
*m*o*j*c*a*
IZVIRNO SPOROČILO: tpmc

No, sem Taja študentka prvega letnika logistike v celju (zasledila sem, da je ena že pri magisteriju iz log- bravo), stara sem 22.
lepo se imejte in božajte bušije, papauser posted image


hej! ooo super še ena bodoča inženirka logistike!user posted image user posted image user posted image user posted image js sem pa v tretjem letniku logistike povila prvo pupo..user posted image zdej v prvem letniku magisterija dobimo pa drugega user posted image ..bomo kmal vidli kaj bo tokrat..samo še nekaj dni!user posted image user posted image

sicer pa vse čestitke mamicam študentkam ki že cartate user posted image !!!user posted image user posted image user posted image user posted image

js imam še 3 seminarske za predstavit, pol pa lahk rodim..user posted image dve še morm napisat..user posted image no ena je še sam bolj kot ne za uredit, pa za zmanjšat obseg, ker sem čist preveč napisala..user posted image upam, da mi rata..user posted image




_____________________________

no pa imamo: očkovo ljubico (31.12.2008) in maminega sinčka (13.4.2010).. :P

(odgovor članu tpmc)
Neposredna povezava do sporočila: 278
   RE: noseče študentke 2010
30.3.2010 15:09:38   
emibu
No logistkeuser posted image user posted image se še jst pridružujem,konec 2.letnika srednje šole smer logistika dobimo fantkauser posted image user posted image PDP 27.5.2010

(odgovor članu *m*o*j*c*a*)
Neposredna povezava do sporočila: 279
   RE: noseče študentke 2010
30.3.2010 15:15:14   
lenčy
tudi mi smo že rodiliuser posted image  imamo fantka Aleksa, rojenega 24.3., težkega 3370g in visokega 50 cm. pridno jemo in veliko spimouser posted image

_____________________________

24.03.2010 ob 20.13 sva postala ponosna starša malemu Aleksu.
Rada te imava!!

(odgovor članu emibu)
Neposredna povezava do sporočila: 280
   RE: noseče študentke 2010
30.3.2010 15:24:12   
bcljka
oooooooooo lenčy, četitke!!! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu lenčy)
Neposredna povezava do sporočila: 281
   RE: noseče študentke 2010
30.3.2010 15:29:02   
Anonimen
Tale tema se bo lahko kmalu preimenovala v mamice študentkeuser posted image

(odgovor članu bcljka)
  Neposredna povezava do sporočila: 282
   RE: noseče študentke 2010
30.3.2010 16:40:51   
Anonimen
Lenčy: iskrene čestitkeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 283
   RE: noseče študentke 2010
30.3.2010 16:45:27   
bcljka


user posted image


MAREC


user posted image 24.3. Zvezdici (2.letnik ŽIVILSTVO IN PREHRANA) - 26.3. TIJA
user posted image 29.3. lenčy (absolventka RAČUNOVODSTVA) - 24.3. ALEKS


APRIL

user posted image 10.4. nax05 (absolventka EKONOMIJA) - 27.2. TAI
user posted image 13.4. Getreal (4.letnik ARHITEKTURA)
user posted image 15.4. *m*o*j*c*a* (1.l magisterij LOGISTIKA)
user posted image 16.4. katy83 (absolventka PEDAGOŠKA MB) - 18.3. TIMOTEJ
user posted image 17.4. tanika (absolventka MEDICINA)
user posted image 30.4. Aprilčica10 (2.letnik PEDAGOŠKA FAKULTETA MB)
user posted image xx.4. pikica84 (absolventka MEDICINE)

MAJ

user posted image 6.5. julka8 (4.letnik SOCIALNO DELO)
user posted image 15.5. j.b. (absolventka EKONOMIJA)
user posted image 18.5. patella (6.letnik MEDICINA)
user posted image 26.5. nanny.girll (1.letnik PEDAGOŠKA FAKULTETA)
user posted image 29.5. izalina (4.letnik)
user posted image 27.5. emibu (2.letni srednja šola LOGISTIKA)
user posted image 30.5. jolcica ( 2.l - zadnji EKONOMIJA)
user posted image 31.5. biba88 (3.letnik ZOOTEHNIKA)


JUNIJ

user posted image 4.6. pikapoka01 (4.letnik, PEDAGOŠKA FAKULTETA MB)
user posted image 8.6. ninkica (1.letnik)
user posted image 18.6. bcljka (3.letnik FAKULTETA ZA ŠPORT)
user posted image 21.6. honey26 (4.letnik,KOMUNIKOLOGIJA, FDV)
user posted image 23.6. honey* (2.letnik ZDRAVSTVENA FAKULTETA)


JULIJ

user posted image 21.7. tix (2.letnik)
user posted image 29.7. naja7 (2.letnik METEOROLOGIJA FMF)


AVGUST

user posted image 3.8. Aisha86 (zadnji letnik VIŠJA POSLOVNA ŠOLA)
user posted image 10.8. ooooo (3.letnik SOCIALNO DELO)
user posted image 13.8. Ploha (absolventka KMETIJSTVA, BIOTEHNIŠKA FAKULTETA)
user posted image 15.8. nimanorwen (4.letnik FILOFAKS)
user posted image 30.8. uršula83 (absolventka FMF)
user posted image 31.8. mami2010 (3.letnik FU)

SEPTEMBER

user posted image 15.9. tmpc (1.letnik LOGISTIKA Celje)

OKTOBER
user posted image 2.12. lunatica (absolventka FF)
user posted image 29.10. jana84 (absolventka ZGODOVINA IN GEOGRAFIJA FF MB)
user posted image XX.10.zinchy (2.letnik VIŠJA ŠOLA ZA GOSTINSTVO IN TURIZEM)






SKUPAJ NAS JE 30user posted image


user posted image

user posted image 27.2. nax05 TAI 1910g, 44cm user posted image
user posted image 18.3.
Katy83 TIMOTEJ 2320g, 47cm user posted image
user posted image 24.3. lenčy ALEKS 3370g, 50cm user posted image
user posted image 26.3. Zvezdici TIJA 3740g, 51cm user posted image



(odgovor članu bcljka)
Neposredna povezava do sporočila: 284
   RE: noseče študentke 2010
30.3.2010 17:13:27   
ooooo
lenčy česitke user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu bcljka)
Neposredna povezava do sporočila: 285
   RE: noseče študentke 2010
31.3.2010 19:25:51   
naja7
lenčy in zvezdici ČESTITKEuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ooooo)
Neposredna povezava do sporočila: 286
   RE: noseče študentke 2010
31.3.2010 19:41:26   
Ploha
IZVIRNO SPOROČILO: nax05

Tale tema se bo lahko kmalu preimenovala v mamice študentkeuser posted image


ja prou res..."odpadate" kot po tekočem traku user posted image user posted image

čestitke lenčyuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 287
   RE: noseče študentke 2010
31.3.2010 22:00:57   
Izabelina
Lep pozdrav!

Že nekaj časa samo spremljam pogovor sedaj pa sem se odločila, da se vam pridružim...

sem študentka 5 letnik, trenutno v 15. tednu... rok imam septembra (upam, da po vseh uspešno opravljenih izpitih - še 7 jih imam)... naslednje leto pa diploma... taki so načrti kaj pa bo bomo pa videli...

lp user posted image

(odgovor članu Ploha)
Neposredna povezava do sporočila: 288
   RE: noseče študentke 2010
1.4.2010 13:38:59   
julka8
čestitke vsem "novopečenim" mamicamuser posted image user posted image user posted image  user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Izabelina)
Neposredna povezava do sporočila: 289
   RE: noseče študentke 2010
1.4.2010 21:40:51   
liam.90
Hejla,..šeena študentka in bodoča mamica se pridružuje=)
trenutno sem v 20 t nosečnosti,...pdp 21.8.2010

heh,..ko sem prebrala vsa vaša sporočilca o poroki in o samskih študentkah-nosečkah,...res punce pridne, pogumne, ...

jaz sem se pa le preimenovala, ravno poročila ne, ker si moj partner tega ne želi,...jaz si pa vseeno želim da otrok in jaz nosiva enak priimek,..oz. da ga nosimo vsi trije!

nestrpno čakam brcke,..ki se na žalost še niso pojavili pri meni,...=) upam da kera ima kaj več sreče s tem kot jaz!!=)....

(odgovor članu julka8)
Neposredna povezava do sporočila: 290
   RE: noseče študentke 2010
7.4.2010 15:14:56   
ooooo
zdravo user posted image in mamice...
ta forum nekako zamira počasi user posted image
kot prvo dobrodošle na novo pridružene nosečke user posted image
kako se kej imate punce? meni je doooolgčaaaaaas, ker sem primorana ležat user posted image pa polna sm skrbi da ne bo šlo kej narobe - upam da mi uspe pripeljat nosečnost do 37. tedna, samo ki je še tako daleč, pa upam da mi ne bo treba skozi samo ležat... bodmo optimisti user posted image

no kr javte se kej, če bo časa user posted image

(odgovor članu liam.90)
Neposredna povezava do sporočila: 291
   RE: noseče študentke 2010
7.4.2010 21:46:05   
naja7
 Res je, zamira tale naš forumček, redno spremljam, če bo katira kaj dodala ampak ni nič potem pa tudi jaz raje ne pišem, da se nebi sama s sabo pogovarjala:D
Drugače pa pri nas močno napredujemo z brcikami, nakupi in še vsem ostalim...
Spanja je veliko manj ker ga bejbika s svojimi brcikami prekine in vedno znova opažam, da ko sem v družbi oni brca še močnejš... Sedaj pa ne vem ali ji ugaja to da je veliko ljudi okoli naju ali jo moti. Je pa zelo zanimivouser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ooooo)
Neposredna povezava do sporočila: 292
   RE: noseče študentke 2010
8.4.2010 12:17:55   
tix
Živjo, pozdravljene nove in stare, smo izgleda bolj drugje aktivne pa že časa zmanjka za tukajuser posted image
Čestitke tistim, ki že pestujete svojeuser posted image in user posted image user posted image za tiste, ki nas to še čaka!!

Sploh nisem prepričana če sem študentka, ker je fax trenutno nekje daleč stranuser posted image user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: ooooo
kako se kej imate punce? meni je doooolgčaaaaaas, ker sem primorana ležat user posted image pa polna sm skrbi da ne bo šlo kej narobe - upam da mi uspe pripeljat nosečnost do 37. tedna, samo ki je še tako daleč, pa upam da mi ne bo treba skozi samo ležat... bodmo optimisti user posted image


Jaz sem na istem, kakšne probleme pa imaš če smem prašat. Mene malo jezi, ker vsak zdravnik malo drugače pove in niti ne vem, koliko je zadeva resna. Sem pa "že" 25t5d in sem ful optimistična in mislim, da bom še malo vzdržalauser posted image

Imam pa v ponedeljek že tretjič v 10 dneh merjenje MV in to že pri tretjem zdravniku, da vidim, če bom tokrat kaj spodbudnega izvedela

Saj mi je po eni strani kar dolgčas ampak na srečo dnevi kar gredo mimo, že ful dobro poznam tv spored na pamet, pa računalnik si prinesem na kavč pa kar gre :-)

Razen vozička,  ki ga bom naročila preko neta in previjalne, ki bo šla k mizarju, bom kupovala od maja naprej takrat pa mislim, da bom pa že iz hujšega ven.

Sem se mal razpisala, da ne bomo čist zamrle :)




(odgovor članu ooooo)
Neposredna povezava do sporočila: 293
   RE: noseče študentke 2010
8.4.2010 13:22:03   
ooooo
sklepam da mava podoben problem... kratek MV... zadnjič, na morfologiji, mi ga je namerila 22 mm... kolko pravijo tebi tix? s tem da mam še nizko ležečo posteljico, no pa sej se mi bo verjetno dvignila, samo mogoče je trebutno zaradi tega riziko še večji. nimam pojma no user posted image
za spol vesta? mi ne... bomo počakali da bitjece pride ven user posted image

(odgovor članu tix)
Neposredna povezava do sporočila: 294
   RE: noseče študentke 2010
8.4.2010 13:40:51   
tix
IZVIRNO SPOROČILO: ooooo
sklepam da mava podoben problem... kratek MV... zadnjič, na morfologiji, mi ga je namerila 22 mm... kolko pravijo tebi tix?


Ja pa res, MV mi nagaja s tem, da postelco imam lepo zadaj user posted image na MF mi je namerila, 22,6mm in je G nardila, cela paniko (čeprav kakor pravi Pušenjak da je kratek vrat pod 15) potem sem imela čez 3t ponovno pregled pri drugem zdravniku, nameril 24 in NMU naj bi bilo občasno lijakasto ampak zaprtu, pa se mu ni zdelo nič kritičnege, sem klicala mojo G in ni bila zadovoljna, in me čez 10 dni spet naročila pri tretjem G na pregled (v ponedeljek ga imam), vmes sem pa še sama paniko nardila k me je ful dol tiščal inn sem mogla kar trebuh podpirat če sem hotla kej hodit in sem šla v porodnišnico do dežurnega se pravi četrtega G in mi je izmeril 27-29mm, in rekel da ne ve kje je prejšnji videl lijak, mogoče čisto malo, da se plod sploh ne dotika MV in da je možno da mi črevo al pa kej druzga pritiska in da on sploh ne bi rekel da bom prezgodej rodila.... no sedaj veš od kod moja zmeda user posted image

(odgovor članu ooooo)
Neposredna povezava do sporočila: 295
   RE: noseče študentke 2010
8.4.2010 13:43:22   
tix
aja spol, meni je vseeno, možek pa ni hotel, tako da se bova pustila presenetituser posted image

(odgovor članu tix)
Neposredna povezava do sporočila: 296
   RE: noseče študentke 2010
8.4.2010 13:49:58   
katy83
no, pa da še jaz kaj prispevam k temu, da ta tema ne ponikne. user posted image

Najprej bi rada čestitala vsem novim mamicam za user posted image , pa vam zaželela čimbolj hitro okrevanje po porodu, user posted image  pa predvsem zdravja.


Naš Timotej je danes že star 3 tedne in lepo napredujeva. Dojima se nekje na 3 ure (sam se zbuja), no razen sedaj, ko že 4 ure spi. Sva bila na sprehodu, pa je očitno utrujen. user posted image

Drugače pa glede faksa ... user posted image ... ah, bo se treba k diplomi spravit. Bolje da se zdaj spravim kot pa poleti, ko mi itak ne bo.

nič, babike lepo se imejte, pa dajte malo več pisat na to temo, no. user posted image

(odgovor članu tix)
Neposredna povezava do sporočila: 297
   RE: noseče študentke 2010
8.4.2010 13:53:58   
ooooo
pol si pa res dobila veliko mnenj, še dobro, da so večinoma pozitivna user posted image
sicer pa raje počivaj, sigurno je sigurno, pa boš pol v ponedeljek videla kako in kaj... upajmo da boš lahko normalno šetala okoli preostanek nosečnosti user posted image
sicer sem prebrala, da obstaja večja verjetnost prezgodnjega poroda, če je maternični vrat krajši od 25 mm... ah, zgleda da je dosti odvisno od ginekologa...

(odgovor članu tix)
Neposredna povezava do sporočila: 298
   RE: noseče študentke 2010
8.4.2010 14:04:14   
tix
IZVIRNO SPOROČILO: ooooo

sicer sem prebrala, da obstaja večja verjetnost prezgodnjega poroda, če je maternični vrat krajši od 25 mm... .



Tudi jaz, ampak bom bolj pozitivna menja poskušala za res vzet user posted image Sem si mislila, ma tudi če se je zmotil, samo, da me je v boljšo voljo spravil, počivam pa itakuser posted image

(odgovor članu ooooo)
Neposredna povezava do sporočila: 299
   RE: noseče študentke 2010
8.4.2010 14:06:52   
julka8
o fino da je tema spet malo bolj aktivn, drugače jo jaz tudi spremljam ampak tudi meni ni da bi se sama s sabo menila tu goriuser posted image user posted image user posted image

sicer pa smo razen nekaj manjših nevšečnosti (boleča rebra, križ, zatekanje, slab spanec) okuser posted image danes mamo še točno 4 tedne do PDPuser posted image hitro se bliža..

user posted image user posted image user posted image -vsem ki imate kakršnekoli težave da bojo čimmanjše, da čimhitreje minejo in da bo vse ok!!user posted image user posted image

drgač sm mela pa v torek zadnj izpit pred porodom, najprej sm mislila da bo ustni, no pol je bil pa kr pisni in sm čsit zašvicala u kabinetuuser posted image user posted image user posted image še kr čakam na rezultate..user posted image upam da bojo ok!!user posted image user posted image pol so mi še ene vaje priznal zdej pa še neki urejam da bom mela še ene vaje priznane da mi čimmanj ostane za pol po porodu oziroma drugo leto.. pol je tak še diploma pa nimam niti ideje za temo... no do takrat je še douga še kar nekaj izpitov...user posted image pa bomo že... user posted image user posted image mislimo pozitivno!

katy83, vidim da ste se že kr fajn akomodirali eden na drugega, fajn da laufa v redu, kako je kaj mali in kako ti? mi se pa bližamo temu..user posted image user posted image upam da bo tudi spanje in dojenje in vse ostalo v redu zlaufalo!!user posted image user posted image in da gre tut ostalim mamicam ok!

no pišite še kaj

lep dan še naprejuser posted image


(odgovor članu ooooo)
Neposredna povezava do sporočila: 300
Stran:   <<   < Prejšnja stran  10 11 [12] 13 14   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  10 11 [12] 13 14   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
V petek, ob 16. uri, sem doživela spontani...
"Imeli ste popolni splav. Nobenih znakov nosečnosti ni,« je dejal zdravnik. Prosila sem ga, naj mi to ponovi petkrat, k...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?