|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  12 13 [14] 15 16   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: noseče študentke 2010
17.5.2010 12:47:19   
tinna25
Aprilčica 10  ma, jaz sem bila prvi 2 leti full pridna - 4. letnik je grozauser posted image user posted image  ......kljub vsemu bom skušala še kak izpit narediti, nekaj pa bo pač ostalo za naslednje leto. Upam, da bomo imeli pridnega otročka - če bo po mamici potem že :))))

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 326
   RE: noseče študentke 2010
17.5.2010 18:22:59   
julka8
hejla!user posted image

pozdravljene vse še user posted image in že mamice študentke!
naš pikec je bil včeraj star 3 tedne, smo se pa že kr ulavfali in tut js sm že skor čist ok user posted image

drgač me pa neki zanima... na faxu morm nardit en socialno usmerjen akcijski projekt.. pa sm mislna neki v zvezi z mladimi oziroma študentskimi družinami... in sicer neke vrste druženje in sopomoč (info,...) takih družin... pa me zanima kak se vam to zdi? a se vam zdi da bi vam kej tacga prov pršl? al imate kake druge ideje oziroma kaj so po vašem mnenju potrebe mladih oz. točneje študentskih družin? (pa izvzeto finančno plat, nč tacga ne pride v poštev, to majo čez institucije...)
no res bi vam bila hvaležna za vaše komentarje, predloge... ker moram ta projekt potem tudi dejansko izvest.. in bi mrbit lahk tut kaka zlo pametna ideja oz. predlog prišel ven...user posted image

LP

(odgovor članu tinna25)
Neposredna povezava do sporočila: 327
   RE: noseče študentke 2010
17.5.2010 21:37:45   
Aisha86
hojla!
No, zdej bi pa jst neki prašla tiste punce k ste rodile že. Jst mam diplomo za nardit do konc tega šol. leta...se pravi do konc septembra. In zdej me zanima, če jo napišem do poroda (PDP imam 3.8.) in mi je slučajno ne rata zagovarjat...ali je res potem ko bom enkrat doma mela novorojenčka to nemogoče, da za dve urici skočim na fax? Pa to ni 7. stopnja ampak šesta (višja poslovna šola) in diploma ni večmesečni projekt ampak kukr bl obširna seminarska. Ne rečem zdej d je ta diploma neki na hojladri sam želim povedat, da je dosti manj zahtevna kot če bi delal dipl. za visoko ali UN šolo. Doma mi težijo, da če je ne bom zagovarjala še pred porodom, da ko bom enx rodila, da bo "konc veselja" in nej kr pozabim, da mi bo to uspelo??? Mislite da je res to tako neizvedljivo?

(odgovor članu julka8)
Neposredna povezava do sporočila: 328
   RE: noseče študentke 2010
17.5.2010 21:41:35   
Ploha
IZVIRNO SPOROČILO: Aisha86

hojla!
No, zdej bi pa jst neki prašla tiste punce k ste rodile že. Jst mam diplomo za nardit do konc tega šol. leta...se pravi do konc septembra. In zdej me zanima, če jo napišem do poroda (PDP imam 3.8.) in mi je slučajno ne rata zagovarjat...ali je res potem ko bom enkrat doma mela novorojenčka to nemogoče, da za dve urici skočim na fax? Pa to ni 7. stopnja ampak šesta (višja poslovna šola) in diploma ni večmesečni projekt ampak kukr bl obširna seminarska. Ne rečem zdej d je ta diploma neki na hojladri sam želim povedat, da je dosti manj zahtevna kot če bi delal dipl. za visoko ali UN šolo. Doma mi težijo, da če je ne bom zagovarjala še pred porodom, da ko bom enx rodila, da bo "konc veselja" in nej kr pozabim, da mi bo to uspelo??? Mislite da je res to tako neizvedljivo?



Hej...itak da se da user posted image moja skrita želja je, da bi vsaj po porodu zagovarjala, če jo bom uspela vsaj napisat do poroda. In ja valda da lahko skočiš nekam za 2 uri, samo če ti bojo hotel pomerkat otroka.

Jest mam tud 6 stopnjo...in sem tudi že šla prašat predstavnico, če mi bojo podalšal status oz. absolventa če mi ne rata do konca septembra...in mi bojo :)



(odgovor članu Aisha86)
Neposredna povezava do sporočila: 329
   RE: noseče študentke 2010
17.5.2010 21:50:15   
Aisha86
^^
joi Ploha hvala za to malo upanja...ker doma so mi ga že čist uzeli. Imam super fanta, tako da mislim, da ne bo problem, kar se varvanja tiče.
Sej bom šla tud jst prašat, če mi bojo lahko podaljšali za še eno leto status...sam močno dvomim, ker že zdej sm ponavljala ta tazadnji letnik.

(odgovor članu Ploha)
Neposredna povezava do sporočila: 330
   RE: noseče študentke 2010
17.5.2010 22:00:07   
Ploha
IZVIRNO SPOROČILO: Aisha86

^^
joi Ploha hvala za to malo upanja...ker doma so mi ga že čist uzeli. Imam super fanta, tako da mislim, da ne bo problem, kar se varvanja tiče.
Sej bom šla tud jst prašat, če mi bojo lahko podaljšali za še eno leto status...sam močno dvomim, ker že zdej sm ponavljala ta tazadnji letnik.



Ma men se zid, da, ko je bla Meta še majhna sem se fuul lažje učila, res da je bla priden dojenček ampak varstva pa nism mogla ponucat tko kot zdaj ko jo kar babici dam, jaz pa študiram...pa še več volje imam od kar imam otroka, če že zarad sebe ne, pa vsaj zaradi otroka.

Aja pa glede na to da boš mamica študentka ti pripada dodatno študijsko leto, takrat ko boš podaljšala absolventa oz. letnik zraven daš še rojstni list svojega otroka, je pa od faxa do faxa različno, pozanimaj se user posted image

(odgovor članu Aisha86)
Neposredna povezava do sporočila: 331
   RE: noseče študentke 2010
17.5.2010 22:10:25   
bcljka
preprosto greš na zagovor z dojenčkom... user posted image tko bom šla jst najbrž na en izpit na katerga mi najbrž zdej junija ne bo znesl... moja tašča je bla tud mamica študentka in je lepo z malim hodila na izpite user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Ploha)
Neposredna povezava do sporočila: 332
   RE: noseče študentke 2010
17.5.2010 22:13:59   
Ploha
IZVIRNO SPOROČILO: bcljka

preprosto greš na zagovor z dojenčkom... user posted image tko bom šla jst najbrž na en izpit na katerga mi najbrž zdej junija ne bo znesl... moja tašča je bla tud mamica študentka in je lepo z malim hodila na izpite user posted image user posted image user posted image


ja itak, pomoje te ne spustijo notr user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu bcljka)
Neposredna povezava do sporočila: 333
   RE: noseče študentke 2010
17.5.2010 22:15:44   
bcljka
IZVIRNO SPOROČILO: Ploha

IZVIRNO SPOROČILO: bcljka

preprosto greš na zagovor z dojenčkom... user posted image tko bom šla jst najbrž na en izpit na katerga mi najbrž zdej junija ne bo znesl... moja tašča je bla tud mamica študentka in je lepo z malim hodila na izpite user posted image user posted image user posted image


ja itak, pomoje te ne spustijo notr user posted image user posted image user posted image



na našem faksu te... k so že sprašval če bom pol kdaj z user posted image pršla na vaje al pa na izpit user posted image sam pr nam so zlo tko free user posted image dif pač user posted image

(odgovor članu Ploha)
Neposredna povezava do sporočila: 334
   RE: noseče študentke 2010
17.5.2010 22:16:46   
alma82
Evo še ena študentka, ki bo postala mamica user posted image

Študiram management v Kopru. Ubistvu sem letos absolventka.
PDP imam 30.12.2010 user posted image   in bo to najin prvi user posted image

(odgovor članu bcljka)
Neposredna povezava do sporočila: 335
   RE: noseče študentke 2010
17.5.2010 22:20:26   
Ploha
IZVIRNO SPOROČILO: bcljka

IZVIRNO SPOROČILO: Ploha

IZVIRNO SPOROČILO: bcljka

preprosto greš na zagovor z dojenčkom... user posted image tko bom šla jst najbrž na en izpit na katerga mi najbrž zdej junija ne bo znesl... moja tašča je bla tud mamica študentka in je lepo z malim hodila na izpite user posted image user posted image user posted image


ja itak, pomoje te ne spustijo notr user posted image user posted image user posted image



na našem faksu te... k so že sprašval če bom pol kdaj z user posted image pršla na vaje al pa na izpit user posted image sam pr nam so zlo tko free user posted image dif pač user posted image



a dej nehi...pa to je super priročno user posted image user posted image

bravo za dif user posted image user posted image

(odgovor članu bcljka)
Neposredna povezava do sporočila: 336
   RE: noseče študentke 2010
17.5.2010 22:21:20   
Ploha
alma: dobrodošla! A prvi prvi pregled si že imela??

(odgovor članu Ploha)
Neposredna povezava do sporočila: 337
   RE: noseče študentke 2010
17.5.2010 22:21:30   
alma82



 NOSEČE ŠTUDENTKE 2010:


MAREC


user posted image 24.3. Zvezdici (2.letnik ŽIVILSTVO IN PREHRANA) - 26.3. TIJA
user posted image 29.3. lenčy (absolventka RAČUNOVODSTVA) - 24.3. ALEKS


APRIL

user posted image 10.4. nax05 (absolventka EKONOMIJA) - 27.2. TAI
user posted image 13.4. Getreal (4.letnik ARHITEKTURA)
user posted image 15.4. *m*o*j*c*a* (1.l magisterij LOGISTIKA) - 15.4. MADAI
user posted image 16.4. katy83 (absolventka PEDAGOŠKA MB) - 18.3. TIMOTEJ
user posted image 17.4. tanika (absolventka MEDICINA) - 23.4. PETER
user posted image 30.4. Aprilčica10 (2.letnik PEDAGOŠKA FAKULTETA MB) - 5.5. BENJAMIN
user posted image xx.4. pikica84 (absolventka MEDICINE)

MAJ

user posted image 6.5. julka8 (4.letnik SOCIALNO DELO) - 25.4. MIHA
user posted image 15.5. j.b. (absolventka EKONOMIJA)
user posted image 18.5. patella (6.letnik MEDICINA)
user posted image 26.5. nanny.girll (1.letnik PEDAGOŠKA FAKULTETA)
user posted image 29.5. izalina (4.letnik)
user posted image 27.5. emibu (2.letni srednja šola LOGISTIKA)
user posted image 30.5. jolcica ( 2.l - zadnji EKONOMIJA)
user posted image 31.5. biba88 (3.letnik ZOOTEHNIKA)


JUNIJ

user posted image 4.6. pikapoka01 (4.letnik, PEDAGOŠKA FAKULTETA MB)
user posted image 8.6. ninkica (1.letnik)
user posted image 18.6. bcljka (3.letnik FAKULTETA ZA ŠPORT)
user posted image 21.6. honey26 (4.letnik,KOMUNIKOLOGIJA, FDV)
user posted image 23.6. honey* (2.letnik ZDRAVSTVENA FAKULTETA)


JULIJ

user posted image 21.7. tix (2.letnik)
user posted image 29.7. naja7 (2.letnik METEOROLOGIJA FMF)


AVGUST

user posted image 3.8. Aisha86 (zadnji letnik VIŠJA POSLOVNA ŠOLA)
user posted image 10.8. ooooo (3.letnik SOCIALNO DELO)
user posted image 13.8. Ploha (absolventka KMETIJSTVA, BIOTEHNIŠKA FAKULTETA)
user posted image 15.8. nimanorwen (4.letnik FILOFAKS)
user posted image  21.8. liam.90
user posted image 30.8. uršula83 (absolventka FMF)
user posted image 31.8. mami2010 (3.letnik FU)

SEPTEMBER

user posted image 15.9. tmpc (1.letnik LOGISTIKA Celje)
user posted image  Izabelina (5.letnik)

OKTOBER
user posted image 2.12. lunatica (absolventka FF)
user posted image 29.10. jana84 (absolventka ZGODOVINA IN GEOGRAFIJA FF MB)
user posted image XX.10.zinchy (2.letnik VIŠJA ŠOLA ZA GOSTINSTVO IN TURIZEM)

DECEMBER
user posted image  30.12. alma82 (absolventka MANAGEMENT Koper)


SKUPAJ NAS JE 31user posted image


 RODILE SMO:

user posted image 27.2. nax05 TAI 1910g, 44cm user posted image
user posted image 18.3.
Katy83 TIMOTEJ 2320g, 47cm user posted image
user posted image 24.3. lenčy ALEKS 3370g, 50cm user posted image
user posted image 26.3. Zvezdici TIJA 3740g, 51cm user posted image
user posted image  15.4. m*o*j*c*a MADAI user posted image
user posted image  23.4. tanika PETER user posted image
user posted image  25.4. julka8 MIHA 2940g, 48 cm user posted image
user posted image  5.5. Aprilčica10 BENJAMIN user posted image



(odgovor članu bcljka)
Neposredna povezava do sporočila: 338
   RE: noseče študentke 2010
17.5.2010 22:22:26   
alma82
IZVIRNO SPOROČILO: Ploha

alma: dobrodošla! A prvi prvi pregled si že imela??


Ne ga imam šele 27. 5 user posted image
še dolga je do takrat user posted image

Jaz sem kar sebe dodala na sezmanček user posted image

< Sporočilo je popravil alma82 -- 17.5.2010 22:23:03 >

(odgovor članu Ploha)
Neposredna povezava do sporočila: 339
   RE: noseče študentke 2010
17.5.2010 22:27:04   
alma82
Punce a mislite da je lahko panika glede podaljšanja absolventa glede na to, da imam rok šele naslednje šolsko leto user posted image ? (Do sedaj pa sem bila zelo pridna in vse delala sproti, tako da nisem nič ponavljala ali pavzirala user posted image  )

Letos sem bila tako lena user posted image  sem imela samo 3 izpite za narest pa diplomo, pa nisem naredila niti enega izpita user posted image
vmes sem imela en SS, operacijo maternice (pregrada), mami so odstranili maternico,... tako da mi res ni bilo do učenja user posted image

se bom bolj težko zgovarjala na otroka a ne? user posted image  (ker ga še sploh ne bo) user posted image
a se lahko napiše, da se nisem mogla spravt k učenju zaradi user posted image  ? user posted image



< Sporočilo je popravil alma82 -- 17.5.2010 22:28:34 >

(odgovor članu alma82)
Neposredna povezava do sporočila: 340
   RE: noseče študentke 2010
17.5.2010 22:27:40   
Ploha
IZVIRNO SPOROČILO: alma82

IZVIRNO SPOROČILO: Ploha

alma: dobrodošla! A prvi prvi pregled si že imela??


Ne ga imam šele 27. 5 user posted image   tebi se bo vleklo, mene pa kar skrbi kako hitro gre čas, ker imam 28-ga izpit user posted image user posted image
še dolga je do takrat user posted image

Jaz sem kar sebe dodala na sezmanček user posted image   saj je prav...sem vsaj vidla, da je res letos leto fantkov..sami pubeci user posted image user posted image upam, da je še za nas eden user posted image

(odgovor članu alma82)
Neposredna povezava do sporočila: 341
   RE: noseče študentke 2010
17.5.2010 22:29:27   
Ploha
alma: to ti pa ne znam pomagat...lahko edino glede zdravstvenih težav podalšajo, kot recimo SS in pregrada sta...user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Ploha)
Neposredna povezava do sporočila: 342
   RE: noseče študentke 2010
17.5.2010 22:34:09   
alma82
IZVIRNO SPOROČILO: Ploha

IZVIRNO SPOROČILO: alma82

IZVIRNO SPOROČILO: Ploha

alma: dobrodošla! A prvi prvi pregled si že imela??


Ne ga imam šele 27. 5 user posted image   tebi se bo vleklo, mene pa kar skrbi kako hitro gre čas, ker imam 28-ga izpit user posted image user posted image
še dolga je do takrat user posted image

Jaz sem kar sebe dodala na sezmanček user posted image   saj je prav...sem vsaj vidla, da je res letos leto fantkov..sami pubeci user posted image user posted image upam, da je še za nas eden user posted image



Uff kje so te časi, ko mi je čas hitro bežal zaradi izpitov user posted image  user posted image  (že celo leto tega nisem občutila user posted image  user posted image )
Prijavljena sem na enega v juniju, pa že razmišljam, da se odjavim user posted image

user posted image  ti bi imela fantka? Meni tudi kitajski koledar spolov napoveduje fantka user posted image
Meni je važno, da bo živo in zdravo ... po tihem pa upam na punčko user posted image

A ne veš kaj nosiš? Bo presenečenje?
jaz ne bi mogla zdržat do konca da ne vem user posted image  . Sem že tako preveč firben človek user posted image

(odgovor članu Ploha)
Neposredna povezava do sporočila: 343
   RE: noseče študentke 2010
17.5.2010 22:36:12   
alma82
IZVIRNO SPOROČILO: Ploha

alma: to ti pa ne znam pomagat...lahko edino glede zdravstvenih težav podalšajo, kot recimo SS in pregrada sta...user posted image user posted image user posted image


Bi se lahko tudi na to zgovarjala a ne?

Sej vem da je grdo (vsaj meni je), ampak mi drugega ne preostane user posted image  user posted image
Bom šla pa na to ''karto'' igrat, ni druge user posted image

(odgovor članu Ploha)
Neposredna povezava do sporočila: 344
   RE: noseče študentke 2010
17.5.2010 22:44:48   
Ploha
alma: probaš, če gre gre, če ne gre ne gre.

Ne jaz sem tud ful firbčna, pa se nikol ni vidlo...pri meti se je kuj vidlo, zdja pa ne....ampak glede na to da bom na nslednjem pregledu že v 33 tednu, je res najbolše če kar do poroda počakam, tisto presenečenje in pričakovanje je potem še večje...bom vidla
Bi pa fantka imela, ker punčko že imamo...kar koli bo, bom vesela, že komaj čakam.

(odgovor članu alma82)
Neposredna povezava do sporočila: 345
   RE: noseče študentke 2010
18.5.2010 11:32:43   
alma82
IZVIRNO SPOROČILO: Ploha

alma: probaš, če gre gre, če ne gre ne gre.

Ne jaz sem tud ful firbčna, pa se nikol ni vidlo...pri meti se je kuj vidlo, zdja pa ne....ampak glede na to da bom na nslednjem pregledu že v 33 tednu, je res najbolše če kar do poroda počakam, tisto presenečenje in pričakovanje je potem še večje...bom vidla
Bi pa fantka imela, ker punčko že imamo...kar koli bo, bom vesela, že komaj čakam.



joj jaz upam da pri nam naša pikica ne bo tako sramežljiva user posted image  in da se bo pokazala user posted image

Ma jaz ne vem, če bi lahko čakala od 33 tedna do konca .... sploh pa če boš imela možnost zvedet user posted image
no pa sporoči če se vam je pikica razkrila user posted image

(odgovor članu Ploha)
Neposredna povezava do sporočila: 346
   RE: noseče študentke 2010
18.5.2010 12:33:09   
jana84
alma82 iz lastnih izkušenj ti povem, da je rizična nosečnost utemeljeni razlog za podaljšanje absolventa...Meni so podaljšali enkrat zarad rizične nosečnosti, pol pa zarad rojstva otroka, tako da sem na račun našega pobalinčka pridobila 2 leti absolventa user posted image  
Zdej sem spet noseča in imam rok 29.10. in upam, da mi bodo prej hoteli podaljšati zarad rizične nosečnosti, pol pa še enkrat zarad rojstva otroka...

Potrdilo za rizično nosešnost pa ti napiše ginekolog. Gor ni treba nič pisat zakaj je nosečnost rizična, ampak samo da je rizična in zaradi tega ne moreš opravljati študijskih obveznosti. Predhodni SS je avtomatsko rizična nosečnost, tako je meni rekla G, ker sem imela enak problem. Da ne govorim o odstranitvi pregrade...

_____________________________

3.10.2008 ob 14.44 Jakob
21.10.2010 ob 3.40 Luka
23. 8. 2012 ob 5.15 Manca

(odgovor članu alma82)
Neposredna povezava do sporočila: 347
   RE: noseče študentke 2010
18.5.2010 13:25:44   
alma82
IZVIRNO SPOROČILO: jana84

alma82 iz lastnih izkušenj ti povem, da je rizična nosečnost utemeljeni razlog za podaljšanje absolventa...Meni so podaljšali enkrat zarad rizične nosečnosti, pol pa zarad rojstva otroka, tako da sem na račun našega pobalinčka pridobila 2 leti absolventa user posted image  
Zdej sem spet noseča in imam rok 29.10. in upam, da mi bodo prej hoteli podaljšati zarad rizične nosečnosti, pol pa še enkrat zarad rojstva otroka...

Potrdilo za rizično nosešnost pa ti napiše ginekolog. Gor ni treba nič pisat zakaj je nosečnost rizična, ampak samo da je rizična in zaradi tega ne moreš opravljati študijskih obveznosti. Predhodni SS je avtomatsko rizična nosečnost, tako je meni rekla G, ker sem imela enak problem. Da ne govorim o odstranitvi pregrade...


o Jana full hvala za tole info user posted image  user posted image

že prejšnjič mi je rekla, da je rizična nosečnost, tako da mi bo sigurno tudi za tole napisala da je rizična.
Pa pregrada, pa SS ...
sej bo user posted image  
žal imam (očitno) še preveč razlogov za podaljšanje user posted image

< Sporočilo je popravil alma82 -- 18.5.2010 13:27:19 >

(odgovor članu jana84)
Neposredna povezava do sporočila: 348
   RE: noseče študentke 2010
18.5.2010 14:06:45   
jana84
aha, bolje bi bilo, če jih ne bi imeli, kaj ne?
Amapk nič se sekirat, boš vidla, da se bo vse lepo izšlo!

_____________________________

3.10.2008 ob 14.44 Jakob
21.10.2010 ob 3.40 Luka
23. 8. 2012 ob 5.15 Manca

(odgovor članu alma82)
Neposredna povezava do sporočila: 349
   RE: noseče študentke 2010
18.5.2010 17:13:42   
*m*o*j*c*a*
IZVIRNO SPOROČILO: alma82




 NOSEČE ŠTUDENTKE 2010:


MAREC


user posted image 24.3. Zvezdici (2.letnik ŽIVILSTVO IN PREHRANA) - 26.3. TIJA
user posted image 29.3. lenčy (absolventka RAČUNOVODSTVA) - 24.3. ALEKS


APRIL

user posted image 10.4. nax05 (absolventka EKONOMIJA) - 27.2. TAI
user posted image 13.4. Getreal (4.letnik ARHITEKTURA)
user posted image 15.4. *m*o*j*c*a* (1.l magisterij LOGISTIKA) - 13.4. MADAI
user posted image 16.4. katy83 (absolventka PEDAGOŠKA MB) - 18.3. TIMOTEJ
user posted image 17.4. tanika (absolventka MEDICINA) - 23.4. PETER
user posted image 30.4. Aprilčica10 (2.letnik PEDAGOŠKA FAKULTETA MB) - 5.5. BENJAMIN
user posted image xx.4. pikica84 (absolventka MEDICINE)

MAJ

user posted image 6.5. julka8 (4.letnik SOCIALNO DELO) - 25.4. MIHA
user posted image 15.5. j.b. (absolventka EKONOMIJA)
user posted image 18.5. patella (6.letnik MEDICINA)
user posted image 26.5. nanny.girll (1.letnik PEDAGOŠKA FAKULTETA)
user posted image 29.5. izalina (4.letnik)
user posted image 27.5. emibu (2.letni srednja šola LOGISTIKA)
user posted image 30.5. jolcica ( 2.l - zadnji EKONOMIJA)
user posted image 31.5. biba88 (3.letnik ZOOTEHNIKA)


JUNIJ

user posted image 4.6. pikapoka01 (4.letnik, PEDAGOŠKA FAKULTETA MB)
user posted image 8.6. ninkica (1.letnik)
user posted image 18.6. bcljka (3.letnik FAKULTETA ZA ŠPORT)
user posted image 21.6. honey26 (4.letnik,KOMUNIKOLOGIJA, FDV)
user posted image 23.6. honey* (2.letnik ZDRAVSTVENA FAKULTETA)


JULIJ

user posted image 21.7. tix (2.letnik)
user posted image 29.7. naja7 (2.letnik METEOROLOGIJA FMF)


AVGUST

user posted image 3.8. Aisha86 (zadnji letnik VIŠJA POSLOVNA ŠOLA)
user posted image 10.8. ooooo (3.letnik SOCIALNO DELO)
user posted image 13.8. Ploha (absolventka KMETIJSTVA, BIOTEHNIŠKA FAKULTETA)
user posted image 15.8. nimanorwen (4.letnik FILOFAKS)
user posted image  21.8. liam.90
user posted image 30.8. uršula83 (absolventka FMF)
user posted image 31.8. mami2010 (3.letnik FU)

SEPTEMBER

user posted image 15.9. tmpc (1.letnik LOGISTIKA Celje)
user posted image  Izabelina (5.letnik)

OKTOBER
user posted image 2.12. lunatica (absolventka FF)
user posted image 29.10. jana84 (absolventka ZGODOVINA IN GEOGRAFIJA FF MB)
user posted image XX.10.zinchy (2.letnik VIŠJA ŠOLA ZA GOSTINSTVO IN TURIZEM)

DECEMBER
user posted image  30.12. alma82 (absolventka MANAGEMENT Koper)


SKUPAJ NAS JE 31user posted image


 RODILE SMO:

user posted image 27.2. nax05 TAI 1910g, 44cm user posted image
user posted image 18.3.
Katy83 TIMOTEJ 2320g, 47cm user posted image
user posted image 24.3. lenčy ALEKS 3370g, 50cm user posted image
user posted image 26.3. Zvezdici TIJA 3740g, 51cm user posted image
user posted image  13.4. m*o*j*c*a MADAI user posted image
user posted image  23.4. tanika PETER user posted image
user posted image  25.4. julka8 MIHA 2940g, 48 cm user posted image
user posted image  5.5. Aprilčica10 BENJAMIN user posted image





_____________________________

no pa imamo: očkovo ljubico (31.12.2008) in maminega sinčka (13.4.2010).. :P

(odgovor članu alma82)
Neposredna povezava do sporočila: 350
Stran:   <<   < Prejšnja stran  12 13 [14] 15 16   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  12 13 [14] 15 16   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?