|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  13 14 [15] 16 17   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: noseče študentke 2010
18.5.2010 17:20:09   
*m*o*j*c*a*
hej!

da vas mal pozdravim..user posted image me že doooolg ni blo tu gor..mi se mamo super fino fajn..delamo izpite..v četrtek mela enega, včeri enega..oba šla full fajn, za enega še mam sicer v četrtek ustnega, ampak to bo že.. user posted image pol mam pa še sam dva..tk da če bo vse po sreči bom 17.6. zaključila z izpiti za letos in bomo z mojima migecema uspešno končali 1.letnik magisterija..user posted image user posted image user posted image imam najbolj pridna srčka na svetu..user posted image user posted image user posted image sicer pa se mi zdi da sem šele rodila, pa je mali star že 5 tednov..user posted image prehitr gre čas..

aja, seznam sem prilepla, ker sem popravila datum..rodila sem 13.4.user posted image

lep pozdravček vsem, ki že cartate in vsem ki na svoje cartike še čakate!user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

no pa imamo: očkovo ljubico (31.12.2008) in maminega sinčka (13.4.2010).. :P

(odgovor članu *m*o*j*c*a*)
Neposredna povezava do sporočila: 351
   RE: noseče študentke 2010
18.5.2010 17:26:17   
alma82
Čestitke za sinčka user posted image  user posted image
Ste mu dali pa zanimivo ime user posted image  . Meni je ušeč user posted image

Pa še pridna si z izpiti. Te bom imela kar za zgled user posted image

(odgovor članu *m*o*j*c*a*)
Neposredna povezava do sporočila: 352
   RE: noseče študentke 2010
18.5.2010 17:43:35   
*m*o*j*c*a*
IZVIRNO SPOROČILO: alma82

Čestitke za sinčka user posted image  user posted image
Ste mu dali pa zanimivo ime user posted image  . Meni je ušeč user posted image

Pa še pridna si z izpiti. Te bom imela kar za zgled user posted image


hvala za čestitke! user posted image ja res je mal posebno ime..nekaterim je všeč, drugim ne..nam je tudi všeč..user posted image in mu res paše..user posted image user posted image ja z izpiti se trudim, kolikor gre..tako, da sem spustila samo en izpit, ker je bil en teden po mojem porodu..in ga imam zdej junija kot zadnji izpit letos..komi čakam da zaključim, da bomo začeli na polno uživati.. ;)user posted image user posted image user posted image


_____________________________

no pa imamo: očkovo ljubico (31.12.2008) in maminega sinčka (13.4.2010).. :P

(odgovor članu alma82)
Neposredna povezava do sporočila: 353
   RE: noseče študentke 2010
18.5.2010 18:15:55   
*m*o*j*c*a*
IZVIRNO SPOROČILO: Aisha86

hojla!
No, zdej bi pa jst neki prašla tiste punce k ste rodile že. Jst mam diplomo za nardit do konc tega šol. leta...se pravi do konc septembra. In zdej me zanima, če jo napišem do poroda (PDP imam 3.8.) in mi je slučajno ne rata zagovarjat...ali je res potem ko bom enkrat doma mela novorojenčka to nemogoče, da za dve urici skočim na fax? Pa to ni 7. stopnja ampak šesta (višja poslovna šola) in diploma ni večmesečni projekt ampak kukr bl obširna seminarska. Ne rečem zdej d je ta diploma neki na hojladri sam želim povedat, da je dosti manj zahtevna kot če bi delal dipl. za visoko ali UN šolo. Doma mi težijo, da če je ne bom zagovarjala še pred porodom, da ko bom enx rodila, da bo "konc veselja" in nej kr pozabim, da mi bo to uspelo??? Mislite da je res to tako neizvedljivo?



tut js sem mnenja, da se vse da, če se hoče..tk da kr pogumno!user posted image user posted image
js sem pisala diplomo, ko je bila hčerka stara 5 mesecev, zagovarjala sem jo, ko je bila stara 9 mesecev..se naprej vpisala v magisterij, vse delam brez pavziranja, sedaj imam še 1 mesec starega sina, vse izpite delam sproti, spustila sem samo enega, ki je bil teden dni po porodu in ta izpit imam sedaj kot zadnji izpit 1. letnika magisterija naslednji mesec..kljub temu, da imam dva mala otročka, mi vse ratuje, tk kot sem si želela..še pri ocenah sem sama sebe presenetila..user posted image in ob 16 mesečni hčerki in enomesečnem sinu se dogovarjam za naslov in začetek pisanja magistrskega dela, za katerega bo le potrebno malo več časa in vsega dela..user posted image še posebaj zato, ker bom rabila še malo več organizacije, da bom našla čas za pisanje ipd.
tako da, držim pesti da ti uspe, tako kot si želiš, in če imaš voljo, boš videla, da se bo vse izteklo po tvojih pričakovanjih..user posted image user posted image user posted image


_____________________________

no pa imamo: očkovo ljubico (31.12.2008) in maminega sinčka (13.4.2010).. :P

(odgovor članu Aisha86)
Neposredna povezava do sporočila: 354
   RE: noseče študentke 2010
18.5.2010 22:29:22   
Ploha
mojca: sem te prav čakala, da se oglasiš user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu *m*o*j*c*a*)
Neposredna povezava do sporočila: 355
   RE: noseče študentke 2010
18.5.2010 22:38:17   
*m*o*j*c*a*
IZVIRNO SPOROČILO: Ploha

mojca: sem te prav čakala, da se oglasiš user posted image user posted image user posted image user posted image


kdor čaka, dočaka.. user posted image user posted image user posted image lep pozdravček..kako si kaj? trenutno sem malo bolj zaposlena, pa me ni tolk tu gor..sem pa vsak dan na fb seveda..user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

no pa imamo: očkovo ljubico (31.12.2008) in maminega sinčka (13.4.2010).. :P

(odgovor članu Ploha)
Neposredna povezava do sporočila: 356
   RE: noseče študentke 2010
18.5.2010 22:43:17   
Ploha
IZVIRNO SPOROČILO: *m*o*j*c*a*

IZVIRNO SPOROČILO: Ploha

mojca: sem te prav čakala, da se oglasiš user posted image user posted image user posted image user posted image


kdor čaka, dočaka.. user posted image user posted image user posted image lep pozdravček..kako si kaj? trenutno sem malo bolj zaposlena, pa me ni tolk tu gor..sem pa vsak dan na fb seveda..user posted image user posted image user posted image user posted image



ja tam nekje kot ti sem..pri knjigah...če mi to rata kar sem si zadala,...bom 11.6 konec z izpiti...in upam, da mi rata...ker se ne bi rada pol pobijala s tem...

Vidim, da so otroci pridni, k tko pridno študiraš..a ti ob istem času spita??



(odgovor članu *m*o*j*c*a*)
Neposredna povezava do sporočila: 357
   RE: noseče študentke 2010
19.5.2010 14:02:31   
Aisha86
Joi hvala za vzpodbudo! Lih zdej sm pršla s faxa in sm prašala kako bo, če mi diplome ne rata v cajtu nardit, pa mi je rekla nej dam prošnjo za izredno ponavljanje letnika in priložim kšno opravičilo od G (rizična nosečnost), pa da bodo potem to oni obravnavali. Nej se pa glih tko probam potrudt nardit do poroda vse obveznosti... To se itak bom, sam mi je zdej mal lažje ker imam plan B, če se mi zatakne ali če me predčasno kaj preseneti.
Lep sončen pozdravček vsem! user posted image

(odgovor članu Ploha)
Neposredna povezava do sporočila: 358
   RE: noseče študentke 2010
19.5.2010 20:53:59   
*m*o*j*c*a*
IZVIRNO SPOROČILO: Ploha

IZVIRNO SPOROČILO: *m*o*j*c*a*

IZVIRNO SPOROČILO: Ploha

mojca: sem te prav čakala, da se oglasiš user posted image user posted image user posted image user posted image


kdor čaka, dočaka.. user posted image user posted image user posted image lep pozdravček..kako si kaj? trenutno sem malo bolj zaposlena, pa me ni tolk tu gor..sem pa vsak dan na fb seveda..user posted image user posted image user posted image user posted image



ja tam nekje kot ti sem..pri knjigah...če mi to rata kar sem si zadala,...bom 11.6 konec z izpiti...in upam, da mi rata...ker se ne bi rada pol pobijala s tem...

Vidim, da so otroci pridni, k tko pridno študiraš..a ti ob istem času spita??





pridna..sei bo...user posted image ma včasih spita ob istem času, včasih ne..user posted image kakor kdaj..user posted image


_____________________________

no pa imamo: očkovo ljubico (31.12.2008) in maminega sinčka (13.4.2010).. :P

(odgovor članu Ploha)
Neposredna povezava do sporočila: 359
   RE: noseče študentke 2010
24.5.2010 10:16:59   
jana84
hej ,študentke!

Naj se pohvalim, da sem dobila rezultate izpita in sem ga opravla! Na moje velikooooo presenečenje je ocena 9! Sem skoraj brez sape ostala ko sem vidla oceno...Ampak lepo...Saj zdej ko imam dvoje možganov gre lažje user posted image ...tako ,da se zdej že veselo pripravljam na naslednji izpit, ki ga imam 14.6. Pol pa še enga začetek julija, če mi uspe, pa še enga avgusta, septembra in še zagovor enih vaj, pa spucam izpite pred rojstvom...Upam, da bo plan uresničen...Sej 4 izpitov pa ni tko težko narest kaj ne do oktobra? Ah, če je volja se najde tudi pot, sam volja mora bit!!!

_____________________________

3.10.2008 ob 14.44 Jakob
21.10.2010 ob 3.40 Luka
23. 8. 2012 ob 5.15 Manca

(odgovor članu *m*o*j*c*a*)
Neposredna povezava do sporočila: 360
   RE: noseče študentke 2010
24.5.2010 10:35:50   
tix
user posted image super, jana! Ah meni niti dvojni možgani kaj dosti ne pomagajo, oz. nimam nič volje, bo še čas za to user posted image

(odgovor članu jana84)
Neposredna povezava do sporočila: 361
   RE: noseče študentke 2010
29.5.2010 7:35:57   
d3lfink4
Hej hej! Kok ste fajne, se vam morem kr iz srca nasmejat :-)
Čestitke vsem nosečkam pa seveda tud vsem mamicam!
Spremljam tale forum že neki časa, zdaj se bi pa še sama pridružla, če lahko user posted image Am, sicer ne vem kok je tole mišljeno, 2010 zraven naslova - tiste, ki zanosijo v l.2010 al tiste, ki rodijo 2010 ... Jaz spadam med tiste ta prve in sicer čisto na frišno user posted image
Rok naj bi mela 1. 2. 2011, prvi pregled pa 18. 6. Sem študentka 4. letnika FF v Mariboru, in tole je (bo) najin prvi user posted image , končno, jupiiiii!
Je še katera na FF v Mb? Sicer sem na hitro preletela, sam nisem nobene zasledila ...


(odgovor članu tix)
Neposredna povezava do sporočila: 362
   RE: noseče študentke 2010
29.5.2010 10:08:52   
*m*o*j*c*a*
živjo!

dobrodošla nova študentka!user posted image čestitke za user posted image !! maš rok glih takrat ko ma moja mami rojstni dan..user posted image vidim da ste verjetno vse zelo zaposlene, glede na to da ni nč kej čveka tu gor..user posted image js še čakam na zadnja dva izpita, da lahk potem vse zvezke zložim nekam pa začnem polno uživat..user posted image joooj sej bo kmal to..dnevi itak na polno bežijo.. :))

no če se kteri da klikat: http://jazsem.nikonsvet.si/gallery/47/item/10277/zelooo-navihana.html
user posted image moja biba se priporoča za kak glas.. user posted image

hvala vam! lep pozdravček vsem!user posted image


_____________________________

no pa imamo: očkovo ljubico (31.12.2008) in maminega sinčka (13.4.2010).. :P

(odgovor članu d3lfink4)
Neposredna povezava do sporočila: 363
   RE: noseče študentke 2010
29.5.2010 14:00:11   
d3lfink4
Hej! Hvala za čestitke - še nekak kr ne morem dojet ... user posted image jst bi sicer tud mogla bit mal bolj zaposlena (se bližajo junijski izpitni roki) pa se mi nč preveč ne lubi ... oz. mi misli tavajo čisto drugje, hehe user posted image Upam, da boš zrihtala z izpiti, mene še čakajo ... pa saj bo, počasi bo že šlo ...
Sem glasovala za tvojo malo, super je! user posted image
Lp

(odgovor članu *m*o*j*c*a*)
Neposredna povezava do sporočila: 364
   RE: noseče študentke 2010
3.6.2010 8:41:08   
d3lfink4
Nosečkeeee, kje se skrivate? Se vse učite al kako? user posted image user posted image
Lp

(odgovor članu d3lfink4)
Neposredna povezava do sporočila: 365
   RE: noseče študentke 2010
18.6.2010 15:41:45   
izalina
Ojla!

Evo.....princeske še vedno obstajajo! Nama se je rodila 26.5., težka 3770g in velika 52cm ter sliši na ime Zarja.

Sedaj pa uživamo doma :)

< Sporočilo je popravil izalina -- 18.6.2010 15:42:37 >

(odgovor članu d3lfink4)
Neposredna povezava do sporočila: 366
   RE: noseče študentke 2010
20.6.2010 16:52:38   
00PoLoNa00
Haj!

Tudi jaz sem študentka in sicer na Zdravstveni fakulteti, konec drugega letnika. Zdaj delam še zadnja 2 izpita.  SKupino noseče študetke sem zasledila šele zdaj, zato se nisem prej nič javila :-)

rok imam 15.7.2010, zaenkrat se še dobro počutim, nimam nobenih težav. Zanima me, če je katera iz Maribora? Malo za izmenjavo izkušenj, druženje in kasneje vozičkanje...

Lp in vsem veliko sreče

(odgovor članu izalina)
Neposredna povezava do sporočila: 367
   RE: noseče študentke 2010
20.6.2010 17:07:41   
bcljka
ubistvu smo kr poniknle, tko da še dobr da si nas najdla user posted image user posted image user posted image

čestitke vsem k ste umes postale mamice... tiste pa k še čakate pa user posted image user posted image user posted image  ... user posted image

(odgovor članu 00PoLoNa00)
Neposredna povezava do sporočila: 368
   RE: noseče študentke 2010
20.6.2010 17:43:22   
d3lfink4
Ooooo, iskrene čestitke izalinauser posted image Veliko lepih trenutkov s tvojo princesko in ogrooomno cartanja vam želim!
Tudi ostalim, ki ste že postale mamice, čestitke!
Je katera mogče doma iz Celja?

Ja, upam, da tale tema spet malo zaživi ... oglasite se kaj! Papa

(odgovor članu bcljka)
Neposredna povezava do sporočila: 369
   RE: noseče študentke 2010
1.7.2010 15:09:19   
ninica23
Pozdravljene user posted image in že študentke mamice
čisto po naklučju sem odkrila vašo skupino in ker sem tudi sama študentka - absolventka,se vam pridružujem ...
user posted image sem bila lani,sedaj pa smo že 1 leto trije user posted image user posted image user posted image imam pridnega sončka po imenu Ian ... ki pa mi pobere večino časa,saj moj fant velikoooo dela,da lažje prehodimo skozi mesec ...
user posted image user posted image user posted image imam pa tudi eno vprašanje: ko sem bila user posted image sem bila redno vpisana v absolventa (pef koper),nato sem rodila in sept.podaljšala status na račun materinstva ... ker vedno bolj ugotavljam,da mi ne bo uspelo dokončat diplome do roka,razmišljam o podaljšanju statusa vsaj za pol leta (zadnji izpit sem opravila junija 2009) ... mislite,da imam kako možnost,da mi odobrijo podaljšanje ??? vsakega nasveta,predloga bom res zelooo vesela user posted image sem pa vse delala redno,nikoli ponavljala ali pavzirala,niti se prepisovala (baje tudi to vpliva na odločitev komisije) - sem pa našla info,da lahko daš status na mirovanje v času "porodniške"oz. do otrokovega 1.leta starosti,kar sama sploh nisem vedela (v tem primeru bi šele zdaj,ko je dopolnil eno leto,lahko podaljšala status na račun materinstva)... to zame ne pride v poštev,mogoče pa še katera ne ve,in ji pride prav ...
HVALA za kakršnekoli informacije in sončen pozdravček vsem tukaj user posted image
Nina & Ian

(odgovor članu d3lfink4)
Neposredna povezava do sporočila: 370
   RE: noseče študentke 2010
14.7.2010 18:05:12   
Nataliya
Helllo nosečke user posted image .

Šele zdaj sem opazila temo nosečih študentk. Sama študiram v Ljubljani, upam da mi letos uspe zaključiti drugi letnik, saj malo kepico pričakujem 5.1.2011. Vidim da ste kljub nosečnosti kar uspešnepri študiju, upam da bo tudi meni uspelo združiti oboje skupaj.


Uživajte user posted image

(odgovor članu ninica23)
Neposredna povezava do sporočila: 371
   RE: noseče študentke 2010
16.7.2010 16:22:11   
cvetličarka
Pozdravljene,

Tudi jaz spadam med noseče študentke 2010, in sicer imam rok ravno an prvi šolski dan (1.9.2010). Zanima me kako je z zdravstvenim zavarovanjem po porodu. sedaj sem namreč zdarvstveno zavarovana prek mami, ker sem  še študentka, vem da če bi bila poročena bi bila lahko zavarovana prek partnerja, sedaj pa ne vam kako naj si uredim zavarovanje.

hvala

lep pozdrav

(odgovor članu *m*o*j*c*a*)
Neposredna povezava do sporočila: 372
   RE: noseče študentke 2010
16.7.2010 16:49:28   
ninica23
IZVIRNO SPOROČILO: cvetličarka

Pozdravljene,

Tudi jaz spadam med noseče študentke 2010, in sicer imam rok ravno an prvi šolski dan (1.9.2010). Zanima me kako je z zdravstvenim zavarovanjem po porodu. sedaj sem namreč zdarvstveno zavarovana prek mami, ker sem  še študentka, vem da če bi bila poročena bi bila lahko zavarovana prek partnerja, sedaj pa ne vam kako naj si uredim zavarovanje.

hvala

lep pozdrav



še naprej si lahko zavarovana preko mame (sem sama enaki primer),otroka daš pa zavarovat po očetu (če že ima službo),ker ga preko sebe ne moreš. Ni nobenih težav s tem - ko rodiš,partner uredi papirje v službi,in to je to ... nevem pa,kako je,če sta oba študenta -> v tem primeru ti pa ne znam pomagat!
srečno 1.9. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu cvetličarka)
Neposredna povezava do sporočila: 373
   RE: noseče študentke 2010
16.7.2010 17:25:19   
cvetličarka
ninica23 hvala za odgovor. otrok bo zavarovan po partnerju, ki je zaposlen.
imam pa še eno vprašanje če slučajno veš odgovor in sicer če je otrok prijavljen na partnerjevem anslovu, jaz pa na svojem, torej imava z otrokom različna naslova ali lahko jaz uveljavljam pravico do otroškega dodatka ali ga v tem primeru lahko samo partner.

hvala ter lepo se mej

(odgovor članu ninica23)
Neposredna povezava do sporočila: 374
   RE: noseče študentke 2010
18.7.2010 13:31:50   
*m*o*j*c*a*
hej!

dobrodošle vse nove študentkeuser posted image , pa čestike vsem, ki ste že rodileuser posted image in user posted image user posted image user posted image user posted image vsem, ki še niste..user posted image

js sem že na počitnicah..user posted image user posted image user posted image 23.6. sem naredila zadnji izpit in zdaj uživam s svojima bibama..user posted image sem bla full vesela, da mi je uspelo ob malima dvema in poleg tega sem obdržala željeno povprečje..user posted image user posted image tut mentorja za magistrsko delo že imam, zdej pa mal o naslovu razmišljam..to bo šele zoprno..user posted image rada bi nekaj fajnega, da se bo dalo pisat o tem..pa da bo zanimiva tema..no počasi bom že nekaj naštudirala..user posted image user posted image user posted image

lep dan vsem..user posted image


_____________________________

no pa imamo: očkovo ljubico (31.12.2008) in maminega sinčka (13.4.2010).. :P

(odgovor članu cvetličarka)
Neposredna povezava do sporočila: 375
Stran:   <<   < Prejšnja stran  13 14 [15] 16 17   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  13 14 [15] 16 17   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poslovila sva se od 4. in 5. sina
Z ženo sva pozdravila in se poslovila od najinega 4. in 5. sina. Anders in Brodie sta se rodila združena, delila sta si ...
23-letnica ima 10 otrok, želi jih še 100
Mama, ki ima že 10 otrok, jih želi imeti še 100, da bi izpolnila svoje sanje, da bi imela "največjo družino na svetu"....




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?