|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Zakaj se je tko luštno vtikovat v druge?
7.2.2010 0:59:59   
nejcko
IZVIRNO SPOROČILO: Katy78

IZVIRNO SPOROČILO: Gina

Življenje je sestavljeno tudi iz socialnih odnosov. To pomeni, da se včasih tudi kaj pogovarjamo med sabo. Če ona pove svoje mnenje, to NI vtikovanje vate. To je samo njeno mnenje.


Dokler nekdo reče "zakaj pa pasiraš in ne daješ kar v koščkih" je zame vtikanje oz. vsiljevanje neke svoje metode, če pa rečeš, "jaz pa nisem pasirala, ampak sem dajala koščke, pri 6. mesecih pa že segedin" je pa zame MNENJE. user posted image

Sicer pa, Slovenci taki smo, raje pometamo pred tujim kot pa pred lastnim pragom.


Oh, daj no ... poleg tega, da človek ne ve, kaj lahko govori, mora zdaj paziti še na to, kako naj govori (pa da ne bo dileme, govorimo o vsakdanjih pogovorih, ne o zagovoru doktorske dizertacije ali o govoru na svetovnem simpoziju o globalnem segrevanju), o vsakdanjem pogovoru!!!
Res je najbolje, da smo kar tiho user posted image

< Sporočilo je popravil nejcko -- 7.2.2010 1:00:52 >

(odgovor članu Katy78)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Zakaj se je tko luštno vtikovat v druge?
7.2.2010 9:10:10   
Abundancija
ne vem kaj ste vse prej pisale,sem prvo stran prebrala, ampak npr. moja kolegica ki nima otrok, mi vsakič ko me vidi reče, ja kok so pa tvoji oblečeni pa vedno imajo šal pa kapo pa rokavice, pa kaj jih tako oblačiš, kaj pa ko bo PRAVA zima pa kaj pa ko bo res mrzlo...

ampak kaj jo briga, prvič nima otrok in ne ve kako je ko zbolijo, drugič so moji raje topleje oblečeni in me sami prosijo naj jim dam kape, tako da sem ji rekla da so to moji otroci in jih bom sama oblačila kot bom želela, no od takrat dalje sem ji zaprla usta, ampak mi je odveč, da je do tega sploh prišlo

se pravi kot pravi Gina da je to njeno mnenje, to ni res, to je bilo popolno vtikovanje vame in to mi gre na živce

(odgovor članu nejcko)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Zakaj se je tko luštno vtikovat v druge?
7.2.2010 9:16:32   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: nejcko
Res je najbolje, da smo kar tiho user posted image


bi bilo vsej preveč čudno, ker bi ugotovili, da je pravzaprav fino, da se kdo zanima zate. pa saj ne izvajajo nasilja nad vami, ali?
saj paše kdaj kakšen dan izolacije, a_ ne vem, no:

saj, tudi jaz sem non-stop poslušala glede dude mojega otroka_pa jo ima še vedno.

(odgovor članu nejcko)
  Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Zakaj se je tko luštno vtikovat v druge?
7.2.2010 9:26:32   
Katy78
IZVIRNO SPOROČILO: nejcko

IZVIRNO SPOROČILO: Katy78

IZVIRNO SPOROČILO: Gina

Življenje je sestavljeno tudi iz socialnih odnosov. To pomeni, da se včasih tudi kaj pogovarjamo med sabo. Če ona pove svoje mnenje, to NI vtikovanje vate. To je samo njeno mnenje.


Dokler nekdo reče "zakaj pa pasiraš in ne daješ kar v koščkih" je zame vtikanje oz. vsiljevanje neke svoje metode, če pa rečeš, "jaz pa nisem pasirala, ampak sem dajala koščke, pri 6. mesecih pa že segedin" je pa zame MNENJE. user posted image

Sicer pa, Slovenci taki smo, raje pometamo pred tujim kot pa pred lastnim pragom.


Oh, daj no ... poleg tega, da človek ne ve, kaj lahko govori, mora zdaj paziti še na to, kako naj govori (pa da ne bo dileme, govorimo o vsakdanjih pogovorih, ne o zagovoru doktorske dizertacije ali o govoru na svetovnem simpoziju o globalnem segrevanju), o vsakdanjem pogovoru!!!
Res je najbolje, da smo kar tiho user posted image


Jaz ne rabim okoli sebe ljudi, ki mi bodo nonstop nekaj solili pamet in dajali komentarje pa čeprav jih zanje nisem prosila. K sreči imam okoli sebe ljudi, s katerimi se imamo za pogovarjat milijon drugih stvari ne pa tega, kakšne ploščice ima nekdo, kako ima opremljen balkon in kakšno hrano daje svojim otrokom. Vsak pač dela po svoje, tako kot sam misli, da je zanj najboljše, najlepše. Meni se v te stvari drugih ne da vtikat in tudi zakaj bi se, kaj imam od tega? In seveda posledično tudi ne želim, da se kdo drug v moje. Jaz sem si življenje, stanovanje, balkon avto itd. uredila tako, kot meni paše in ostali verjamem da tudi. Če pa kdaj želim mnenje ali nasvet, pa vprašam in takrat ne bom nikoli rekla, da se nekdo vtika, pametuje ali mi kar koli vsiljuje pa četudi je mnenje daleč od tistega kar bi si potihem želela slišat.

(odgovor članu nejcko)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Zakaj se je tko luštno vtikovat v druge?
7.2.2010 10:43:16   
liliana
Mamice smo tako grozno posesivno občutljive.....bog ne daj, da nam kdo reče...."A tvoj pa ima dudo.....? Moj je nima......" to že takoj vzamemo kot vsiljevanje drugega mnenja....ali pa "Zakaj mu pa pasiraš hrano....?" "Zakaj mu pa daješ fiziološko.....? Mi mu je namreč ne dajemo....." Pa nekaj se pa na kavi ali kjerkoli že pač moramo pogovarjati in ni vsako izraženo mnenje napad na integriteto in dostojanstvo nas in našega otroka....

Meni je že tudi recimo na forumu marsikatera rekla, mogoče tudi katera od teh, ki se tako zgražajo na vsiljevanjem tujega mnenja.....naj si preberem to in to knjigo, da bom vedela kako se z otrokom prav dela......in kaj potem? Izrazila je pač svoje razmišljanje, nemoč, premoč karkoli si je pač ona s tem razlagala, jaz pa sem v tem videla nekaj povsem drugega.....

Če pa vas drugačno mnenje tako zelo moti, pa se pogovarjate zelo varno temo - o vremenu....

(odgovor članu Katy78)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Zakaj se je tko luštno vtikovat v druge?
7.2.2010 10:47:58   
Kliki
IZVIRNO SPOROČILO: TomTaylor

...a ne more skoraj nobeden živet brez tega, da se vtikuje v tuje zadeve, al imam samo jz take ljudi v okolici...Že dalj časa se to sprašujem. Danes konkretno se je žlahtnica vtaknila v pripravo GH za našo 5,5 mesečnico (pretlačeno dušeno jabolko in korenček)...Zakaj naj kar v koščkih ne dam in zakaj sploh pasiram, da je ona svojim pri 6m že segedin dajala. Pa me ne briga a je delala prav ali narobe, vsak dela po svoje kakor se mu najbolje zdi. Sama tako delam, če pa sem v dvomih, pa vprašam...
No, to je samo en izmed skoraj vsakodnevnih primerov. Stalno imam okoli ljudi ki so pametni kot sto mater...mislim, prav občutek imam, da mislijo, da brez njih in njihovega vtikovanja in pametnih nasvetov ne bi znala preživet...

Hvala ker ste braleuser posted image

Ma enostavno ina preveč časa če se ima čas s tabo ukvarjat. Treba je pa take ljudi postavit na realna tla in jim povedat naj se ne vtikajo.

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Zakaj se je tko luštno vtikovat v druge?
7.2.2010 11:03:36   
Ajvy
ker se potem ni treba vtikovat v sebe 

_____________________________

Beauty Comes With Dark Thoughts

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Zakaj se je tko luštno vtikovat v druge?
7.2.2010 11:05:48   
ZARA
IZVIRNO SPOROČILO: liliana

Mamice smo tako grozno posesivno občutljive.....bog ne daj, da nam kdo reče...."A tvoj pa ima dudo.....? Moj je nima......" to že takoj vzamemo kot vsiljevanje drugega mnenja....ali pa "Zakaj mu pa pasiraš hrano....?" "Zakaj mu pa daješ fiziološko.....? Mi mu je namreč ne dajemo....." Pa nekaj se pa na kavi ali kjerkoli že pač moramo pogovarjati in ni vsako izraženo mnenje napad na integriteto in dostojanstvo nas in našega otroka....

Meni je že tudi recimo na forumu marsikatera rekla, mogoče tudi katera od teh, ki se tako zgražajo na vsiljevanjem tujega mnenja.....naj si preberem to in to knjigo, da bom vedela kako se z otrokom prav dela......in kaj potem? Izrazila je pač svoje razmišljanje, nemoč, premoč karkoli si je pač ona s tem razlagala, jaz pa sem v tem videla nekaj povsem drugega.....

Če pa vas drugačno mnenje tako zelo moti, pa se pogovarjate zelo varno temo - o vremenu....

TOČNO TAKO! user posted image

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   [Brisano sporočilo]
7.2.2010 11:27:08   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu ZARA)
  Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Zakaj se je tko luštno vtikovat v druge?
7.2.2010 16:13:45   
Gina
IZVIRNO SPOROČILO: zivepo

no tud tle na RR se načeloma ne sekiram za mnenja kaj si mislijo o moji vzgoji/razmišljanju preberem in je to to... me je pa enkrat ful zmotl/užalil ko mi je ena napisala če si nisem sposobna kreditne kartice sama zrihtat kok bom skrbela za otroka....  no tuki pa sem mela plafon na triglavu...



Zakaj zivepo? Zakaj??? Saj to ni povedalo nič o tebi, ampak ogromno o njej. Kdorkoli je bral tisto, si je mislil,d a je ona človek, ki ga ni vredno imeti za frenda ali da je tečna ali karkoli že... zakaj bi tebe to tolk do plafona dvignilo, če ima nekdo nekaj narobe s svojimi možgani in razmišljanjem (saj si mislila, da je z njo nekaj narobe, a si nisi?)? Zakaj? Saj nisi ti odgovorna za njeno razmišljanje ali bolne misli.
Vedno gre za mnenje nekoga, ki pove nekaj samo o njem. Zakaj bi se mi morali počutit ogroženi od tega (kar nekdo v bistvu ves čas o sebi govori, četudi zgleda kot da tebi)? Nimaš vpliva na to, kaj nekdo reče. Imaš pa velik vpliv na to, kako stvari vzameš k sebi, dojameš. Če stvari dojameš kot vtikanje, potem so vtikanje, ker si dovolil, da se je nekaj tebe dotaknilo in si prevzel odgovornost za to, kar je nekdo rekel nase. Če pa nekaj ne vzameš nase, pa skoraj nobena stvar ne more biti vtikanje - razen če si neposredno ogrožena od nekoga.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Zakaj se je tko luštno vtikovat v druge?
7.2.2010 17:13:52   
Sanikaa
EEE a nisi že dobila kakšne fajn rožice za balkon od njijuuser posted image user posted image user posted image Naša družinska prijateljica je prepičana da balkon mora biti zelen (ona ima na svojem doslovce gozd) in vsakič ko pride na obisk prinese neko drevouser posted image user posted image Pač eni nikoli ne dojamejo in kar vsiljujejo svoje mnenje. Nama je to že hecno in nažalost ta drevesa hitro pri nas "umrejo"user posted image user posted image
Ah za take vsivljiveže ni pomoči...poveš svoje mnenje..saj ga sploh ne slišijo..in trmajo svoje. Pol pa ti res sam ostane da se nasmeješ in preslišišuser posted image

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Zakaj se je tko luštno vtikovat v druge?
7.2.2010 17:19:30   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: Katy78

Jaz ne rabim okoli sebe ljudi, ki mi bodo nonstop nekaj solili pamet in dajali komentarje pa čeprav jih zanje nisem prosila. K sreči imam okoli sebe ljudi, s katerimi se imamo za pogovarjat milijon drugih stvari ne pa tega, kakšne ploščice ima nekdo, kako ima opremljen balkon in kakšno hrano daje svojim otrokom. Vsak pač dela po svoje, tako kot sam misli, da je zanj najboljše, najlepše. Meni se v te stvari drugih ne da vtikat in tudi zakaj bi se, kaj imam od tega? In seveda posledično tudi ne želim, da se kdo drug v moje. Jaz sem si življenje, stanovanje, balkon avto itd. uredila tako, kot meni paše in ostali verjamem da tudi. Če pa kdaj želim mnenje ali nasvet, pa vprašam in takrat ne bom nikoli rekla, da se nekdo vtika, pametuje ali mi kar koli vsiljuje pa četudi je mnenje daleč od tistega kar bi si potihem želela slišat.


izmenjava mnenj in izkušenj je zame normalna komunikacija med normalnimi ljudmi. tudi, če ta mnenja niso po mojem okusu.  zame to ni nobeno vtikanje.

a ti si potem s svojimi kolegicami samo na dušo pihaš in trobite vse v isti rog?samo da nebi bog ne daj kera keri zamerileuser posted image

jaz umrem v družbi, kjer imamo vsi enaka mnenja. od dosade.

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Katy78)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Zakaj se je tko luštno vtikovat v druge?
7.2.2010 17:59:14   
Katy78
IZVIRNO SPOROČILO: rija

IZVIRNO SPOROČILO: Katy78

Jaz ne rabim okoli sebe ljudi, ki mi bodo nonstop nekaj solili pamet in dajali komentarje pa čeprav jih zanje nisem prosila. K sreči imam okoli sebe ljudi, s katerimi se imamo za pogovarjat milijon drugih stvari ne pa tega, kakšne ploščice ima nekdo, kako ima opremljen balkon in kakšno hrano daje svojim otrokom. Vsak pač dela po svoje, tako kot sam misli, da je zanj najboljše, najlepše. Meni se v te stvari drugih ne da vtikat in tudi zakaj bi se, kaj imam od tega? In seveda posledično tudi ne želim, da se kdo drug v moje. Jaz sem si življenje, stanovanje, balkon avto itd. uredila tako, kot meni paše in ostali verjamem da tudi. Če pa kdaj želim mnenje ali nasvet, pa vprašam in takrat ne bom nikoli rekla, da se nekdo vtika, pametuje ali mi kar koli vsiljuje pa četudi je mnenje daleč od tistega kar bi si potihem želela slišat.


izmenjava mnenj in izkušenj je zame normalna komunikacija med normalnimi ljudmi. tudi, če ta mnenja niso po mojem okusu.  zame to ni nobeno vtikanje.

a ti si potem s svojimi kolegicami samo na dušo pihaš in trobite vse v isti rog?samo da nebi bog ne daj kera keri zamerileuser posted image

jaz umrem v družbi, kjer imamo vsi enaka mnenja. od dosade.


Joj, ja rija, verjamem, ti bi umrla od dosade. Zato da ti ni dosadno, niti ne prebereš dobro in se niti ne trudiš razumeti kaj želim povedat, ampak hitiš blejat svoje. Izmenjava mnenj in izkušenj v okviru normalne komunikacije je zame ena stvar, vsiljevanje svojega mnenja pa druga stvar. Ampak kaj bi ti razlagala, itak ne boš skapirala, že zato ne, da ti ne bo dosadno. user posted image  

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Zakaj se je tko luštno vtikovat v druge?
7.2.2010 18:17:15   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: Katy78

Jaz ne rabim okoli sebe ljudi, ki mi bodo nonstop nekaj solili pamet in dajali komentarje pa čeprav jih zanje nisem prosila. 
 


user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Katy78)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Zakaj se je tko luštno vtikovat v druge?
7.2.2010 18:18:51   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: Katy78
K sreči imam okoli sebe ljudi, s katerimi se imamo za pogovarjat milijon drugih stvari ne pa tega, kakšne ploščice ima nekdo, kako ima opremljen balkon in kakšno hrano daje svojim otrokom.
 

ne vem sicer, kaj se potem pogovarjate....o vremenu?

jaz se s svojimi prijateljicami pogovarjam o vsem, tudi o hrani, ki smo jo dajale svojim otrokom, o opremi stanovanja, balko, o ploščicah, pojštrih, sekretih.....user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Katy78)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   [Brisano sporočilo]
7.2.2010 18:31:15   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Gina)
  Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Zakaj se je tko luštno vtikovat v druge?
7.2.2010 18:48:33   
Katy78
IZVIRNO SPOROČILO: rija

IZVIRNO SPOROČILO: Katy78
K sreči imam okoli sebe ljudi, s katerimi se imamo za pogovarjat milijon drugih stvari ne pa tega, kakšne ploščice ima nekdo, kako ima opremljen balkon in kakšno hrano daje svojim otrokom.
 

ne vem sicer, kaj se potem pogovarjate....o vremenu?

jaz se s svojimi prijateljicami pogovarjam o vsem, tudi o hrani, ki smo jo dajale svojim otrokom, o opremi stanovanja, balko, o ploščicah, pojštrih, sekretih.....user posted image


Ja, tudi me se pogovarjamo o vsem tem, mogoče sem zgoraj preveč dvoumno napisala, je pa jasno napisano v prvem mojem postu na tej temi. Eno je da se pogovarjaš, drugo pa je, da se vtikaš v nekoga drugega oz. mu vsiljuješ svoje mnenje oz. svoje ravnanje kot edino pravilno. Sem imela sodelavko, ki se je vtaknila v vsako stvar pri drugih sodelavkah. Primer: "A take čevlje si kupila? Jaz si jih ne bi nikoli". Pokeg tega je bil njen ton, s katerim je to povedala, vedno poln zaničevanja in posmehovanja. To je primer. Sorry, s takim človekom se meni ne da ukvarjat, ker sama nisem taka in sama nikoli ne bi nekomu podala svojega mnenja na tak način. Bi pač rekla, da mi čevlji niso všeč, glavno je, da so njej. Mislim, da tudi drugi, ki jim gre na živce vtikanje drugih, s tem mislijo ne le to kaj rečejo, ampak na način, kako to svoje velecenjeno in edino pravilno mnenje podajo. Zdaj razumeš? Saj, tudi če ne, bom preživela. user posted image

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Zakaj se je tko luštno vtikovat v druge?
7.2.2010 18:52:43   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: Katy78

Sem imela sodelavko, ki se je vtaknila v vsako stvar pri drugih sodelavkah. Primer: "A take čevlje si kupila? Jaz si jih ne bi nikoli". Pokeg tega je bil njen ton, s katerim je to povedala, vedno poln zaničevanja in posmehovanja. 


ker mam glih časuser posted image user posted image user posted image

samo to, kar si napisala, ni vtikovanje. to je zaničevanje.user posted image

vtikovanje bi bilo: a take čevlje si si kupila? ne, tile so zanič, moraš si kupiti take, kot jih imam jaz. obvezno, tvoji so zanič....user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Katy78)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Zakaj se je tko luštno vtikovat v druge?
7.2.2010 19:25:45   
Anonimen
voham nov bestseller Smiljana Morija- Kako povedati nekaj, brez da te obtožijo vsiljevanja user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil mizantrop -- 7.2.2010 19:27:04 >

(odgovor članu rija)
  Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Zakaj se je tko luštno vtikovat v druge?
7.2.2010 19:33:52   
anžetka
Men je pa ful smešno, kako se vse (no, nekatere) zdej kregate in pregovarjate, vsiljujete svoja mnenja in hočete, da jih drugi razumemo, se vtikate druga v drugo in dajete "dobronamerne nasvete" vsem ostalim, samo tej, ki vas je prosila za razumevanje in deljenje izkušenj ne...user posted image  Kr neki, za take stvari odprite svojo temo pa filozofirajte gor...user posted image

_____________________________

Sasa84

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Zakaj se je tko luštno vtikovat v druge?
7.2.2010 20:02:19   
Gina
IZVIRNO SPOROČILO: anžetka

Men je pa ful smešno, kako se vse (no, nekatere) zdej kregate in pregovarjate, vsiljujete svoja mnenja in hočete, da jih drugi razumemo, se vtikate druga v drugo in dajete "dobronamerne nasvete" vsem ostalim, samo tej, ki vas je prosila za razumevanje in deljenje izkušenj ne...user posted image  Kr neki, za take stvari odprite svojo temo pa filozofirajte gor...user posted image


Evo, spet en primer preobčutljivosti. user posted image user posted image  Tole tu je forum. Mi klepetamo. Razlagamo kako čutimo, kaj menimo. Samo to. Če iz tega TT ni nič potegnila, pač nič.

Je pa res, da nekateri žalijo. Nekateri, ki se počutijo zelo ogrožene, kot smo že v prvi fazi ugotovili, ker morajo potem grizt, mi naj bi pa hodili po jajcih, ker veličine ne bodo prenašale pogovorov, ker so pogovori vsiljevanje - ampak v končni fazi, če nekdo zmerja drugega, da "bleja", pove nekaj zgolj o značaju in možganih tistega, ki to napiše.



(odgovor članu anžetka)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Zakaj se je tko luštno vtikovat v druge?
7.2.2010 20:06:36   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: mizantrop

voham nov bestseller Smiljana Morija- Kako povedati nekaj, brez da te obtožijo vsiljevanja user posted image user posted image user posted image


če bom to napisala in potem mafnila kot je Mori....se spravim že nocoj pisatuser posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Zakaj se je tko luštno vtikovat v druge?
7.2.2010 20:07:54   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: Gina

Evo, spet en primer preobčutljivosti. user posted image user posted image  Tole tu je forum. Mi klepetamo. Razlagamo kako čutimo, kaj menimo. Samo to. Če iz tega TT ni nič potegnila, pač nič.



gina, vljudno te prosim, da se ne vtikuješ v gospo anžetko.user posted image


_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Zakaj se je tko luštno vtikovat v druge?
7.2.2010 20:20:48   
TomTaylor
o ti mast, kakšna zanimiva debata se je razvilauser posted image . Če ne bi hotla slišat takšnih in drugačnih mnenj, pol niti na rr ne bi pisala..Tko pa..mal debatiramo, si izmenjujemo mnenja, kaj novega tudi zvemo,..no, tko, sej se mamo čist luštnuser posted image

_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Zakaj se je tko luštno vtikovat v druge?
7.2.2010 20:21:49   
rija
saj sem vedela, da ti vtikovanje pašeuser posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?