|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  40 41 [42] 43 44   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
5.2.2010 21:26:02   
bella02
Jaooooooooo, grešila semuser posted image . No ja, bom rekla, da sem tako proslavila težak izpituser posted image , slaba vest pa bo ostalauser posted image . Ma no, 1. v celem mesecu. Lubi me je peljal v kitajsko, pol sva pa doma skor celo milko (ne 100g, ampak 300g) zmazalauser posted image . No, punce, jutri pa naprej, sam po pravilihuser posted image . Cao

(odgovor članu Pigy)
Neposredna povezava do sporočila: 1026
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
6.2.2010 10:10:59   
ajna12
Lep zimski pozdrav. Zdaj ko sem 3 dni doma, kar naj pada sneg, drugače ga imam pa že čisto dosti. Sem pa zato naredila jutranjo rekreacijo, ko sem ga morala kidati.user posted image

Jaz imam danes sadni dan, za ostale pa moram narediti zelenjavno juho in palačinke. Poleg tega imajo pa željo še krofe da jim spečem. Ampak se mi zdi, da imam takšno voljo danes, da me ne bo nič premamilo. user posted image

Uživajte in pridno se držite dieteuser posted image user posted image .

(odgovor članu bella02)
Neposredna povezava do sporočila: 1027
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
6.2.2010 10:48:48   
anchika
Kaj je to karadmon?
NO danes je oh. Tud jaz si bom naredila zraven testenin  solato, saj ne mormo brez nje. Še sreča da z možem imava rada zelenjavo in sadje. Nisva se še pregrešila tudi on se strogo drži saj zelo težko. On bi moral vsaj 30 kg shujšati vendar bi bilo za prvič 10 kg že dovolj. To si zelo želi. Meni ni potrebno toliko le par kg bo čist dovol. Jaz držim bolj zaradi njega.
Pa še nekaj me zanima. Zvečer bo sladica to komaj čakam. Zanima me če lahko zraven sladice sadni jogurt? Saj v hladilniku imava jagodno aktivijo pa bo kmalu rok pretekel in bi jo rada pojedla. Pa tako dobra sladka je.
Kaj pravite. Oziroma kdaj bi jo lahko pojedla. Po moje bi jo lahko kot sladico zraven kremšnite. mnjami

(odgovor članu ajna12)
Neposredna povezava do sporočila: 1028
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
6.2.2010 12:30:15   
Pigy
IZVIRNO SPOROČILO: bella02

Jaooooooooo, grešila semuser posted image . No ja, bom rekla, da sem tako proslavila težak izpituser posted image , slaba vest pa bo ostalauser posted image . Ma no, 1. v celem mesecu. Lubi me je peljal v kitajsko, pol sva pa doma skor celo milko (ne 100g, ampak 300g) zmazalauser posted image . No, punce, jutri pa naprej, sam po pravilihuser posted image . Cao


sej bo boljeuser posted image , sej če kak dan grešiš nič zato, samo da ti ne pride v navadouser posted image .

ajna12- krofiuser posted image , jaz jih letos ne bom nič pekla, ker jih mam tok rada da pol samo njih jem, kr pač moj glih ni ljubitelj tegauser posted image , Lansko leto sem jih 3 dni jedla, in nobene druge hrane nisem dala v usta, krof za zajtrk, za malico, za kosilo, za malico in za večerjo in še pred spanjemuser posted image user posted image .

anchika-  kakor jaz vem jogurti ne spadajo pod oh, ampak  pod proteine.

Kardamom pripada družini ingverja, Zingiberaceae. Obstaja nekoliko vrst kardamoma. »Zeleni kardamom« (kateri mi ponujamo), znan kot »pravi kardamom«, je zrno-stročnica rastline Elettaria cardamomum. Prihaja iz jugovzhodne Azije - od Indije proti jugu do Sri Lanke in proti vzhodu do Malezije in zahodne Indonezije. To je dvoletna rastlina, ki naraste 2-4 m. Plod kardamoma je tristrana stročnica 1-2 cm v kateri se nahaja nekoliko črnih zrn.KULINARIČNA UPORABA Peciva, sladki kruh, kolači (jabolčna pita); jedi od piščančjega in ribjega mesa, riž; Arabci ga dodajo v kavo.MEDICINSKA UPORABAKoristen proti napenjanju trebuha in izboljšanju prebave.Priprava čaja2-3 g zmečkanih plodov kardamoma preliti z 250 ml vrele vode in pustiti 10-15 minut.
Sedaj sem imela kosilo, pojedla sem pečeno piščančje bedro in ajvar user posted image Sedaj počasi pod tuš, potem pa v šoping, po kake hlače za novo službouser posted image , ne morem pomagat če so mi vse prevelke.

Neki me zanima, jaz sem sedaj shujšala kr precej, amapak meni se je samo trebuh zmanjšal, stegna in rit sta mi  še ostala nespremenjena, čeprav vsak dan kr dost prehodim. Orbitrek pa nisem pol kupla, kr so mi ga vsi odsvetovali, kao da bom samo mišice pridobila na nogah.
Kako je pri vas?

(odgovor članu bella02)
Neposredna povezava do sporočila: 1029
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
6.2.2010 12:59:11   
majar.
ne bom razglabljala zakaj, ampak ponavljam sadni in vodni dan! danes je sadni...

(odgovor članu Pigy)
Neposredna povezava do sporočila: 1030
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
6.2.2010 13:03:17   
Pigy
IZVIRNO SPOROČILO: majar.

ne bom razglabljala zakaj, ampak ponavljam sadni in vodni dan! danes je sadni...


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image sorry ampak mi je tok smešen, čeprav vem da je user posted image user posted image user posted image .
Sam jaz na tvojem mestu, če bi blo tko hudo bi raje imela sadni al pa vodni in potem normalno naprej, nebi ponavljala ob dneva

(odgovor članu majar.)
Neposredna povezava do sporočila: 1031
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
6.2.2010 13:35:28   
ajna12
Pigy -ti kar v nabavo novih hlač. Kaj češ, za službo pa res ne moreš imeti prevelikih hlač.user posted image  S tem se jaz čisto strinjam!!!!
Veš kaj, se mi zdi, da zmerom je kaj bolj važnega za kupit, zase kar odlašamo. Potem ko je pa sila si pa kupimo, boš vidla boš imela dodatni zagon še naprej, ko boš videla kako se boljš počutiš v manjših hlačah.user posted image

(odgovor članu Pigy)
Neposredna povezava do sporočila: 1032
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
6.2.2010 13:36:38   
nincika
Pigy, čestitke še od meneuser posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image  sem hotla napisat, da bom pa danes tudi jaz grešila- zavestno, pa sem ugotovila, da nas je kar nekajuser posted image  Verjetno je prišlo tisto rizično obdobje, ko malo pade motivacija...jaz grem danes na 40-letnico in bom sigurno poskusila kak kos peciva in tortice, čeprav imam danes meso. Jutri pa po pravilih...

Punce, zdaj ne smemo obupat, predaleč smo prišle...še malo pa bo polovicauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Pigy)
Neposredna povezava do sporočila: 1033
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
6.2.2010 16:56:21   
Anonimen
kako smo kaj na ta zasneženi dan?
jaz sem danes prav tečna- bi pojedla kar čokolado ampak se še držim. no zaenkrat mi gre brez grehov ampak me malo muči. prej ko me je kaj "iz tira vrglo", da sem bila slabe volje ali živčna, sem vzela v roke čokolado ali kakšen kaks pa je bilo ok. sedaj pa..... hmmmm razmišljam, da sem odvisna od čokoladeuser posted image .

mi lahko katera odgovori, kam sodi špinača? ne vem kateri dan jo lahko jemuser posted image predvidevam, da na B ker je pripravljena z mlekomuser posted image

(odgovor članu nincika)
  Neposredna povezava do sporočila: 1034
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
6.2.2010 17:35:58   
Pigy

mi lahko katera odgovori, kam sodi špinača? ne vem kateri dan jo lahko jemuser posted image predvidevam, da na B ker je pripravljena z mlekomuser posted image


Kaj spada pod beljakovine: Meso (prednost ima kuhano ali dušeno nemastno meso: npr. perutnina, ribe), morski sadeži, sir, jajca, mleko in mlečni izdelki (kislo mleko, kefir, jogurti, skuta,...), tofu, sejtan,... Zelenjava v času beljakovinskega dne: špinača, ohrovt, brstični ohrovt, repa, cvetača, soja, sojini kalčki, zelje, paradižnik, pesa,...

Kaj spada pod škrob: Riž, fižol, grah, koruza, soja, leča, čičerika, krompir, zrna ajde, ječmena, prosa in drugih žit (škrobni ogljikovi hidrati),...
Kaj spada pod ogljikove hidrate: Sladkor, testenine, pice, sladkarije, sladoled, slano in sladko pecivo, kosmiči iz različnih žit, ajdovi in koruzni žganci, polenta, kuskus,...
Zelenjava v času ogljiko-hidratnega dne: pesa, zelena, paradižnikova in kumarična solata.



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1035
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
6.2.2010 17:40:19   
Pigy
IZVIRNO SPOROČILO: ajna12

Pigy -ti kar v nabavo novih hlač. Kaj češ, za službo pa res ne moreš imeti prevelikih hlač.user posted image  S tem se jaz čisto strinjam!!!!
Veš kaj, se mi zdi, da zmerom je kaj bolj važnega za kupit, zase kar odlašamo. Potem ko je pa sila si pa kupimo, boš vidla boš imela dodatni zagon še naprej, ko boš videla kako se boljš počutiš v manjših hlačah.user posted image


komi čakam da grem, ampak moj ma še 1001 stvar za nardituser posted image , sami se mi pa ne da it po trgovinah. Sej mi je rekel naj kr pas dam na hlače, pa da se sploh ne bo opazilo da so prevelike user posted image user posted image user posted image user posted image

nincika- ne preveč grešit, ampak vseeno se mej lepo



(odgovor članu ajna12)
Neposredna povezava do sporočila: 1036
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
6.2.2010 18:06:20   
ajna12
 Sej mi je rekel naj kr pas dam na hlače, pa da se sploh ne bo opazilo da so prevelike user posted image user posted image user posted image user posted image  


To je pa tako, kot če bi mojega poslušala. Za njega je problem takoj rešen s temuser posted image .  Ti kar veselo v nabavo.user posted image

< Sporočilo je popravil ajna12 -- 6.2.2010 18:08:56 >

(odgovor članu Pigy)
Neposredna povezava do sporočila: 1037
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
6.2.2010 19:29:12   
Dorianna
Pigy, ni lepšega občutka kot kupovanje hlač po tem, ko shujšaš! user posted image

(odgovor članu ajna12)
Neposredna povezava do sporočila: 1038
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
6.2.2010 22:13:25   
Pigy
Šoping uspeluser posted image , kupla sem si troje hlače, ampak je problem, vse so mi predolge za eno pestuser posted image . Tko da jih bom morala hitr skrajšat. Uh, sem opazila da majo full čudne številke, sicer sem pa vesela da sem sedaj kupila hlače L (42), IN XL (42), nazadnje ko sem bla v šopingu sem kupovala XXL oz. 44. user posted image Tko da se mi je kr fajn zdelo.
Je pa moj prišel na idejo, da si kupim mal manjše oz. obtisnjene hlače, kr pravi da bom itak še shujšala, pa da ne rabim čez mesec it po nove  user posted image user posted image user posted image .
Pa kupla sem si eno srajčko (jo je moj zbral), in je celo M velikost, tko da se mi gor kr fajn pozna minus. Največji problem so stegnauser posted image . Upam da mi uspe pa da se zmanjšajo vsaj mal.

Ajna12, zgleda da so vsi moški isti.
Moj še danes ni bil glih vesel, kr mi precej hlač ni šlo čez stegna. Kaj čem, če delajo tok ozke modele. user posted image user posted image

Dorianna- res, je dobr občutek, ampak da bom še bolj z veseljem nakupovala, morem kr še ene 10 kg dol dat.





(odgovor članu Dorianna)
Neposredna povezava do sporočila: 1039
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
6.2.2010 22:15:56   
vekybel
Želim vam veliko uspeha in sreče.
Morda se po porodu pridružim user posted image .

(odgovor članu Pigy)
Neposredna povezava do sporočila: 1040
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
6.2.2010 22:20:19   
majar.
IZVIRNO SPOROČILO: Pigy

IZVIRNO SPOROČILO: majar.

ne bom razglabljala zakaj, ampak ponavljam sadni in vodni dan! danes je sadni...


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image sorry ampak mi je tok smešen, čeprav vem da je user posted image user posted image user posted image .
Sam jaz na tvojem mestu, če bi blo tko hudo bi raje imela sadni al pa vodni in potem normalno naprej, nebi ponavljala ob dneva


ja vrjamem. tud men je blo smešn dokler nisem pojedla svaštauser posted image user posted image
maš prav, bokr samo sadni, oboje  skp še enkrat je preveč ;)

(odgovor članu Pigy)
Neposredna povezava do sporočila: 1041
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
6.2.2010 22:48:53   
anchika
Jaz sem zeleno solato jedla vsak dan . A lahko?
Pa še eno vprašanje. Ko je meso se lahko je za kosilo ene vrste mesa in za večerjo druge, npr. kosilo: puran, večerja goveji zreski?

(odgovor članu majar.)
Neposredna povezava do sporočila: 1042
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
6.2.2010 23:07:59   
anchika
Ja  pa še moj greh ki me bo spremljal celo dieto. Ne morem in ne bom se odpovedala  jutranji kavi in to z mlekom. Le to je plus  da je ne sladkam. Vendar jo moram pit

(odgovor članu anchika)
Neposredna povezava do sporočila: 1043
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
6.2.2010 23:09:28   
Pigy
IZVIRNO SPOROČILO: anchika

Jaz sem zeleno solato jedla vsak dan . A lahko?
Pa še eno vprašanje. Ko je meso se lahko je za kosilo ene vrste mesa in za večerjo druge, npr. kosilo: puran, večerja goveji zreski?


načeloma naj bi se jedlo isto, vendar pol manj. Sam tud nima bit kej narobe, če ješ drugo meso, (če za kosilo poješ 2 puranja zrez)ka, dej za večerjo 1 goveji.) Samo da ne boš za kosilo jedla meso, za večerjo pa recimo mlečne izdelke.

Kolegica, ki je 1leto nazaj hujšala po tej dieti, ni nikoli jedla isto za kosilo in večerjo, pa vseeno je šla fajn dol.
Zeleno solato, komot ješ vsak dan. Ko so OH, ponavadi naredim, mal zelene solate in radiča,  oz. paradižnikovo solato.


(odgovor članu anchika)
Neposredna povezava do sporočila: 1044
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
6.2.2010 23:12:53   
Pigy
Ja pa še moj greh ki me bo spremljal celo dieto. Ne morem in ne bom se odpovedala jutranji kavi in to z mlekom. Le to je plus da je ne sladkam. Vendar jo moram pit
IZVIRNO SPOROČILO: anchika
user posted image user posted image

Sej tuki vas je velik takih, ki pijete kavo z mlekom.
Jaz pa nikol nisem mogla kave brez full sladkorja spit. No pa sem se nekak prisilila, in sedaj mi je čist fajn, sploh ne pogrešam sladkorja. Je pa res da kave ne pijem več tok kot sem prej (enih 4- 5 šalc na dan, sedaj največ 2 kavi spijem), zato pa sem začela full čaj pit.

< Sporočilo je popravil Pigy -- 6.2.2010 23:13:21 >

(odgovor članu anchika)
Neposredna povezava do sporočila: 1045
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
6.2.2010 23:15:09   
Dorianna
IZVIRNO SPOROČILO: Pigy

Je pa moj prišel na idejo, da si kupim mal manjše oz. obtisnjene hlače, kr pravi da bom itak še shujšala, pa da ne rabim čez mesec it po nove  user posted image user posted image user posted image .


Sicer čisto moška logika, vendar zelo smiselna. user posted image user posted image user posted image Posebej, ker bo treba do prve plače še počakati, kajne? user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: Pigy
Največji problem so stegnauser posted image . Upam da mi uspe pa da se zmanjšajo vsaj mal.


Itak, da se bodo tudi stegenca 'skrčila'. Boš videla, čez noč jih ne bo. Ti samo tako lepo vztrajaj naprej.

IZVIRNO SPOROČILO: Pigy
Dorianna- res, je dobr občutek, ampak da bom še bolj z veseljem nakupovala, morem kr še ene 10 kg dol dat.



Počasi se daleč pride. Pa sej tele naše kilce se tud čez noč niso 'nalepile' na nas user posted image user posted image user posted image


IZVIRNO SPOROČILO: anchika

Jaz sem zeleno solato jedla vsak dan . A lahko?

Jaz tudi jem zeleno solato vsak dan razen v sadnem dnevu. Menisezdi, da mi ugodno deluje na prebavo.


IZVIRNO SPOROČILO: anchika
Pa še eno vprašanje. Ko je meso se lahko je za kosilo ene vrste mesa in za večerjo druge, npr. kosilo: puran, večerja goveji zreski?


Po moje ja. Bolj je pomemben način priprave (kuhano ali naravno pečeno).


(odgovor članu Pigy)
Neposredna povezava do sporočila: 1046
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
7.2.2010 9:44:45   
lunca14
user posted image pigy,super za službo in za tvojo mami tud,vidiš,kok,se stavri hitro obrnejo na boljeuser posted image user posted image
Ja jaz sem tud grešnica pri kavi,si ne predstavljam brez melka,pa še fajn me prežene,na veliko potrebouser posted image ,in solata je tud dnevno na mojem meniju,no pa včeraj sem naredila manjši grehek,je tamal pustil pol mafenčka,pa sem ga pojedla,mi ga je blo škoda stran vreč,no in danes se ta greh pozna,komaj zapnem hlačeuser posted image user posted image user posted image hecam seuser posted image ,nič se ne pozna.Lepo se mejte na to idilično sasneženo nedeljo,jutri pa novo vaganje,ali v torek-nisem ziher.

_____________________________

Dan mi lepšajo moji trije sončki.

(odgovor članu Dorianna)
Neposredna povezava do sporočila: 1047
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
7.2.2010 11:14:45   
Pigy
dobro jutro.

lunca14- zelo sem vesela da so me sprejeli, še bolj vesela sem kr je tud mami dobila službo, živi v enem majhnem kraju, je ena tovarna pa še ta odpušča, tko da se bo vozila 16km stran. user posted image user posted image Sem res vesela, je pa prav revca, dobila je pljučnico, tko da more počivat, ampak je rekla, če ji do torka ne bo bolje bo šla vseeno v službo. user posted image


Danes je škrob, tko da še razmišljam, al bi krompir pečen, al riž? Pa obvezno rdečo peso, kr jo že od zjutri sanjam.user posted image

Sva pa z mojim neki debatirala, na proteinski dan lahko ješ meso, sir....., tko da bi komot na ta dan jedla pico s sirom. Na ta dan je dovoljeno tudi kos kruha pojest. user posted image user posted image A katera je??



(odgovor članu lunca14)
Neposredna povezava do sporočila: 1048
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
7.2.2010 21:43:08   
anchika
Ja jaz mislim da je pica na OH. Čeprav ne bi blo slabo.
Kaj pa ajvar ali mpa namaz s papriko lahko za mesom. Saj sem brala sestavine ni nič takega.
Danes je bil moj  in možev 4 dan in to sadni. Trenutno sem ful vesela da sva ga z lahkoto premagala. Sploh ni bilo težko vendar ta dan sva se oba bala. Pa še  pri mami moji sva bila in tam so jedli perutničke  pa cvrt krompirček pa štrudelj in midva nič!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Jutri greva smučat in s seboj si bova vzela malo sadja, meso(puranček) malo juhce pa vloženo papriko.
Moj bi tako rad jedel salam pa pršut. Ali tega se prav nič  ne sme?user posted image user posted image  

(odgovor članu Pigy)
Neposredna povezava do sporočila: 1049
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
8.2.2010 8:06:12   
Anonimen
dobro jutro!


vo in je minil teden in tukaj je moje prvo tehtanjeuser posted image sem prav vesela-tehtnica mi je namreč pokazala -3,7kguser posted image user posted image , se super počutim ko vidim rezultate.
no danes je moj sadni dan, včeraj sem se sicer pregrešila in spila kavo z mlekom, ki jo drugače redno pijem vendar sem rekla da bom med dieto pač brez, ampak moja nedelja ni nedelja brez kaveuser posted image
drugače pa sem (še) brez grehov.
danes pa generalko po stanovanju, da se zamotim ker imam sadni dan.

lep ponedeljek vam želim

(odgovor članu anchika)
  Neposredna povezava do sporočila: 1050
Stran:   <<   < Prejšnja stran  40 41 [42] 43 44   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  40 41 [42] 43 44   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Teden otroka®: Otrok – nepopisan list
Ob letošnjem Tednu otroka, ki ga praznujemo že 70. leto zapored, in bo potekal od 7. do 13. oktobra, se osredotočamo na ...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?