|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  39 40 [41] 42 43   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
4.2.2010 19:08:50   
tikatonka

IZVIRNO SPOROČILO: anchika

Čestitke vsem. Danes sem tudi jaz začela z ločevalno dieto skupaj z možem. Kriza  je ker imam dva otročička in zanju moram še zraven priloge kuhat.
Žal mi je ker nisem začela že z vami , bi imela večjo spodbudo a upam da mi bo uspelo zdržati vsaj 1 mesec tako kot vi.
Zanima me če vi pijete samo vodo ali tudi nesladkan čaj? Ga lahko pijem  neomejeno?


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
dobrodošla

_____________________________

"Odločitev imeti otroka je pomembna. To pomeni odločiti se za vedno, da bo naše srce hodilo naokoli zunaj našega telesa."

Prijatelji so kot baloni: če jih spustiš, jih morda nikoli več ne ujameš.

(odgovor članu anchika)
Neposredna povezava do sporočila: 1001
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
4.2.2010 19:34:09   
lunca14
No,da se javi z novim oz.starim nickom,sem izgbila geslo,pa sem se mogla na novo registrirat,danes pa sem našla geslo in evo,bom po starem lunca14,no danes sem se pa lahko uradno grešila,in sem pojedla en krof in en kifeljček-mnjamiuser posted image user posted image .

_____________________________

Dan mi lepšajo moji trije sončki.

(odgovor članu anchika)
Neposredna povezava do sporočila: 1002
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
4.2.2010 20:02:57   
Pigy
anchika user posted image user posted image user posted image in za moža user posted image user posted image user posted image user posted image . Sej mal bo kriza na začetku, pol bo pa šlo user posted image . Čaj pa lahko piješ skoz, jaz pijem metin čaj, večkrat na dan si ga skuham, pa tudi bebe čaj si kuham, mal za spremembo. Meni glih čista navadna voda ne gre najbolje skoz grlo.

Današnji OH so zamano, sem pa zjutri pred 2 krogom, pojedla malo polnozrnato žemljico z marmelado, kosilo sem mela popoldne špageti s paradižnikovo omako in baziliko, zdej za večerjo pa puding.user posted image user posted image       Vem mal sem grešila zjutri, jutri pa sadjeuser posted image .

Na razgovoru je blo ok, smo se raspričali in nasmejali, tko da nakoncu so rekli da bo še en kroguser posted image user posted image user posted image user posted image , kr je le tako delo in da ne morjo vsazga vzetuser posted image user posted image svašta, ampak ok, upam da bo sreča na moji strani. Sem pa spet cel čas poslušala, otrok še nima in jih ne misli še enih 5 let imetuser posted image user posted image user posted image . Kot da bi jim povedala če se odločim recimo drugo leto user posted image .

2violina :
pigy - dobila hvala, hvala, hvala, danes pošljem povratni "paket", ker včeraj res nisem mogla do pošte.
super da si dobila paketek, upam da ti pomaga, nisi rabla nobenga povratnega poslat user posted image Jaz ga pijem v kavi in tko v čaju, samo meni nič kej ne pomaga, morde rabi organizem da se navadi. user posted image

Kaj vas vse nek virus napada. Okoli mene so vsi bolani (bruhajo, driska in vročina)

deja777 - sej danes boš lačna, naslednji sadni dan, ne boš več, verjemi, samo če ne boš skoz razmišljala o hraniuser posted image

vas še kasnej kej preberem, ker zdele dobim obiske

(odgovor članu tikatonka)
Neposredna povezava do sporočila: 1003
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
4.2.2010 20:38:08   
4pikice
IZVIRNO SPOROČILO: Pigy

anchika user posted image user posted image user posted image in za moža user posted image user posted image user posted image user posted image . Sej mal bo kriza na začetku, pol bo pa šlo user posted image . Čaj pa lahko piješ skoz, jaz pijem metin čaj, večkrat na dan si ga skuham, pa tudi bebe čaj si kuham, mal za spremembo. Meni glih čista navadna voda ne gre najbolje skoz grlo.




meta je res zakon!


Dons so ble po dolgem času palačinke!NAjmi!


_____________________________

2+1=4pikice

(odgovor članu Pigy)
Neposredna povezava do sporočila: 1004
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
4.2.2010 20:59:13   
Dorianna
Večerno poročilo user posted image
Končno sem imela bližnje srečanje s tehtnico in se soočila s številko. Nanesla je 95kg. Cilj: -20kg. Veselo na delo oz zavihati rokave - to mi edino preostane, kajne?

deja777, medve sva skupaj štartale z dieto, tko, da se lahko še dodatno vzpodbujava. Meni je danes sadni dan minil kot bi trenil, saj sem bila skoz nekje okol, v akciji. To vedno naredim na sadni dan, da se zaposlim in ne razmišljam o hrani. Meni zelo deluje!

pigy, ja, očitno smo mlade ženske v tem kontekstu diskriminirane, vsaj kar se iskanje službe tiče. Jaz sem jim takrat govorila, da vsaj 5 let še ne mislim imeti otrok, mislila pa sem si svoje (oz. samo da pridem do službe in do pogodbe za nedoločen čas, potem pa ni ovir za user posted image ).

(odgovor članu 4pikice)
Neposredna povezava do sporočila: 1005
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
4.2.2010 21:30:10   
nincika
Oj,

nisem nič za nazaj brala, imam pa eno vprašanje za vas...
 
jer.za. je enkrat govorila o polnozrnatih tortelinih polnjenih z zelenjavo...a katera ve, kje bi se to dalo dobit?user posted image user posted image

Sem malo gledala po trgovinah, pa jih nisem nikjer srečala...ker pa obožujem torteline, bi jih zelo rada poskusila...

(odgovor članu Dorianna)
Neposredna povezava do sporočila: 1006
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
4.2.2010 22:00:43   
4pikice
IZVIRNO SPOROČILO: nincika

Oj,

nisem nič za nazaj brala, imam pa eno vprašanje za vas...
 
jer.za. je enkrat govorila o polnozrnatih tortelinih polnjenih z zelenjavo...a katera ve, kje bi se to dalo dobit?user posted image user posted image

Sem malo gledala po trgovinah, pa jih nisem nikjer srečala...ker pa obožujem torteline, bi jih zelo rada poskusila...


Lahko jih narediš sama. Kako?
polnozrnata moka
sol
malo olja
topla voda
Vse to zamesiš, narediš kroglice in jih zaviješ v vlažno krpo. Po 30min kroglice zvaljaš na tanko in jih hitro zapečeš. Na koncu  jih zaviješ v vlažno krpo, da so bolj mehke.

Polnozrnatih v trgovini še nisem videla, ampak te so zagotovo boljše pa še veš kaj je notri, dočim v trgovinskih je vse živo.


< Sporočilo je popravil 4pikice -- 4.2.2010 22:03:29 >


_____________________________

2+1=4pikice

(odgovor članu nincika)
Neposredna povezava do sporočila: 1007
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
4.2.2010 22:06:55   
4pikice
IZVIRNO SPOROČILO: Dorianna

Večerno poročilo user posted image
Končno sem imela bližnje srečanje s tehtnico in se soočila s številko. Nanesla je 95kg. Cilj: -20kg. Veselo na delo oz zavihati rokave - to mi edino preostane, kajne?





Čestitam!user posted image


_____________________________

2+1=4pikice

(odgovor članu Dorianna)
Neposredna povezava do sporočila: 1008
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
5.2.2010 7:50:42   
ajna12
Dobro jutro!
Dobrodošlica vsem novim članicam user posted image . Pa veliko uspeha.user posted image
Jaz še kar vztrajam na dieti, čeprav  trenutno teža kar stoji, pa upam da bo to obdobje čim prej minilo, da bo spet začelo padati.

Imam pa danes en problem. Imam OH dan. Ob 12. pa sem povabljena na poslovilnega, kjer bo sigurno kaj hrane in se bom težko izognila. A je sploh kaj takšnega, da bi lahko vzela,pa bi potem imela kar za kosilo? Če je recimo narezek, jaz tam nič takšnega ne najdem?

Bravo vsem za izgubljene kg user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu 4pikice)
Neposredna povezava do sporočila: 1009
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
5.2.2010 7:59:20   
4pikice
IZVIRNO SPOROČILO: ajna12

Imam pa danes en problem. Imam OH dan. Ob 12. pa sem povabljena na poslovilnega, kjer bo sigurno kaj hrane in se bom težko izognila. A je sploh kaj takšnega, da bi lahko vzela,pa bi potem imela kar za kosilo? Če je recimo narezek, jaz tam nič takšnega ne najdem?


Jest sem 1x že zamenjala kosilo in večerjo ,ko je bil OH dan, tako, da na poslovilnem bo po moje tud kej sladkega pa boš potem za večerjo jedla makarone al pa kako mini pico.


_____________________________

2+1=4pikice

(odgovor članu ajna12)
Neposredna povezava do sporočila: 1010
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
5.2.2010 8:04:22   
4pikice
Koprivicaa, nič se ne javiš,vidim, da si gor. Se bliža tvoj vodni dan in tehtanje. Kej komi čakaš?

_____________________________

2+1=4pikice

(odgovor članu 4pikice)
Neposredna povezava do sporočila: 1011
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
5.2.2010 8:17:12   
aleži
Dobro jutro,

Vodni dan sem uspešno zaključila. Res ni bil tako hudo, ker sem bila zasedena z njima. Zvečer pa sem samo en košček kruha iz krušne peči pojedla, ker ga je moj spekel, pa nisem mogla ga ne dat v ustauser posted image .

Dobrodošlica še anchikiuser posted image user posted image user posted image  ti samo pridno vztrajaj in imej voljo!!!!

grem se malo igratuser posted image

(odgovor članu 4pikice)
Neposredna povezava do sporočila: 1012
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
5.2.2010 9:23:26   
Pigy
Danes je moj sadni dan in sedaj sem zvedela: DOBILA SEM SLUŽBO user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image V torek začnem delatuser posted image user posted image . Ne znam opisat kako sem vesela.  Sploh ne morem vrjet.
Hvala vsem, ki ste držale zame pesti, vse kličem ki so navijal zame user posted image .

Sedaj si grem pa privoščit mal ananasa.

lp

(odgovor članu aleži)
Neposredna povezava do sporočila: 1013
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
5.2.2010 9:48:03   
ajna12
Pigy, bravo !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!user posted image Res ti iz srca čestitam in ti želim čim lepše obdobje v službi!!!!!!

4pikice,hvala za idejo, bom kar tvoj nasvet poslušala!

(odgovor članu Pigy)
Neposredna povezava do sporočila: 1014
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
5.2.2010 9:51:38   
jer.za.
Hej!

Samo na hitro se javim ker sem v službi. Vas komaj sledim ste tako pridneuser posted image user posted image .

Polnozrnate testenine...se jih kupi pri najboljšem sosedu, v hladilnikih jih imajo, pri ostalih tortelinih.

Pri meni gre zaenkrat vse po planu, brez grehov(edino kakšno kavo manj bi lahko spila, amšpak dokler gredo tako lepo dol kg, se ji ne odrečem). Bom pa definitivno grešila 14.2., ker imava z možem 6. obletnico poroke, in greva takrat vedno na eno odlično večerjouser posted image .

Šibam naprej delat, je ogromno bolnih, se kar ne neha.

Jutri pa tudi delovna sobotauser posted image .

Lp

(odgovor članu Pigy)
Neposredna povezava do sporočila: 1015
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
5.2.2010 10:52:56   
2violina
Pozdravljene vse stare in nove ločevalke.
Danes je petek HURA in v ponedeljek smo tudi doma še nekrat HURA. Danes bomo jedli sadje. Kupila sem si grenivke in datelje (če se mi kaj sladkega zlušta, dam dva ali tri v usta). Včeraj sem pekla ene dobre mafline. So čisto na izi in zelo okusni. Sem dala:
2 jogortova lonča polnozrnate moke
1 jogortov lonček rjavega sladkorja
1 jogortov lonček koruznih kosmičev
2 jajci
1 lahki jogurt (sadani)
1 malo žličko pecilnega
1 malo žličko sode bikarbono
natibala sem eno hruško
dodala malo olivnega olja
in malo lahkega mleka (da je nastala ravno prava masa)
ter žličko cimeta.

S tega sem dobila 12 maflinov
Bilo je božansko in še ne preveč kalorično. Za večerjo sem si privoščila dva.

Pigy -tebi pa HURA za službo.user posted image  user posted image  user posted image  user posted image
Dorianna - vsak teden boš boljša prijateljica s tehnico, v kolikor se boš držala ločevanja.

Tako punce držite se, moje zdravje gre na bolje, le nos je še ves smrkav.

_____________________________

Drobec ljubezni je lahko kot kaplja vode, ki podari roži moč, da se ponovno dvigne. Verjamem v moč ljubezni. Ljubezen je edini ključ, ki odpira rajska vrata." Phil Bosmans

(odgovor članu jer.za.)
Neposredna povezava do sporočila: 1016
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
5.2.2010 10:55:50   
2violina
IZVIRNO SPOROČILO: 4pikice

IZVIRNO SPOROČILO: Pigy

anchika user posted image user posted image user posted image in za moža user posted image user posted image user posted image user posted image . Sej mal bo kriza na začetku, pol bo pa šlo user posted image . Čaj pa lahko piješ skoz, jaz pijem metin čaj, večkrat na dan si ga skuham, pa tudi bebe čaj si kuham, mal za spremembo. Meni glih čista navadna voda ne gre najbolje skoz grlo.




meta je res zakon!


Dons so ble po dolgem času palačinke!NAjmi!



Punce z menitnim čajem ni dobro pretiravat. res je dober več kot 2-3 skodelice dnevno ga ni priporočljivo piti. Taoko, da poizkusite še kaj drugega. Sama kupim miks 6 okusov 1001 cvet potem kuham vsak dan drug čaj. Seveda ga pijem brez sladkorja, vanj stisnem le limono.

_____________________________

Drobec ljubezni je lahko kot kaplja vode, ki podari roži moč, da se ponovno dvigne. Verjamem v moč ljubezni. Ljubezen je edini ključ, ki odpira rajska vrata." Phil Bosmans

(odgovor članu 4pikice)
Neposredna povezava do sporočila: 1017
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
5.2.2010 10:56:10   
tikatonka
Pigy čestitke user posted image user posted image user posted image , si laahko predstavljam kako si vesela.

Jaz sem včeraj uspešno prestala še en sadni dan. Sem pa ugotovila da mi sploh ni več težko. Poćutim se pa zeloo boljš odkar sem na tej dijeti. Samo prebava mi je začela neki štrajkat zadnje dni. Bo treba suhe slive namočit zvečer.
Lepo se imejte še naprej.

_____________________________

"Odločitev imeti otroka je pomembna. To pomeni odločiti se za vedno, da bo naše srce hodilo naokoli zunaj našega telesa."

Prijatelji so kot baloni: če jih spustiš, jih morda nikoli več ne ujameš.

(odgovor članu Pigy)
Neposredna povezava do sporočila: 1018
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
5.2.2010 11:58:30   
tea
Jao, punce se raje nič ne javim, ker so me eni sami veliki grehiuser posted image Raje ne grem v podrobnosti, ampak v ponedeljek bom sigurno na seznamu napisana z rdečo. Imam morje dela, tako da ni ravno časa za računalnik. Šibam nazaj v kuhinjo - se mi pečejo piškoti. Pa niso zame, jih bo mami nesla v službo, ker ima rojstni dan.
Imejte se lepo!

(odgovor članu tikatonka)
Neposredna povezava do sporočila: 1019
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
5.2.2010 12:48:37   
4pikice
Pigy-Bravo za službo, tudi od mene!user posted image user posted image user posted image user posted image

V naprej ti pa želim eno in najbolj pomembno, da boš imela, najboljše sodelavce in najbolšega šefa oz. najbolšo
šefico na svetu!!!!!!!!!user posted image user posted image user posted image

ajan12-btw, me veseli, da sem pomagalauser posted image


_____________________________

2+1=4pikice

(odgovor članu ajna12)
Neposredna povezava do sporočila: 1020
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
5.2.2010 12:52:24   
4pikice
IZVIRNO SPOROČILO: 2violina

IZVIRNO SPOROČILO: 4pikice

IZVIRNO SPOROČILO: Pigy

anchika user posted image user posted image user posted image in za moža user posted image user posted image user posted image user posted image . Sej mal bo kriza na začetku, pol bo pa šlo user posted image . Čaj pa lahko piješ skoz, jaz pijem metin čaj, večkrat na dan si ga skuham, pa tudi bebe čaj si kuham, mal za spremembo. Meni glih čista navadna voda ne gre najbolje skoz grlo.




meta je res zakon!


Dons so ble po dolgem času palačinke!NAjmi!



Punce z menitnim čajem ni dobro pretiravat. res je dober več kot 2-3 skodelice dnevno ga ni priporočljivo piti. Taoko, da poizkusite še kaj drugega. Sama kupim miks 6 okusov 1001 cvet potem kuham vsak dan drug čaj. Seveda ga pijem brez sladkorja, vanj stisnem le limono.


metaaaaaaaaaaaaaaaa!  zakon! ni panike, če se gre skodelca al pa dve čez, je čist kul! stranski učinki so gotov manjši kot, če bi npr. kadila, al bi se pa nažirala z mastno hrano, vseeno pa hvala za skrb!user posted image

< Sporočilo je popravil 4pikice -- 5.2.2010 12:57:45 >


_____________________________

2+1=4pikice

(odgovor članu 2violina)
Neposredna povezava do sporočila: 1021
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
5.2.2010 13:00:19   
4pikice
2vilolinca- hvala za recept, bom probala naslednji OH dan.

_____________________________

2+1=4pikice

(odgovor članu 2violina)
Neposredna povezava do sporočila: 1022
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
5.2.2010 13:23:25   
anchika
Pozdravljene
Danes je moj drugi dan. Zjtraj sem se zbudila tako lačna. Še sreča da imam doma dva otročiča in sem se z njimi zamotla. Nevem  pa kako je mojemu možu. On je v službi. Jaz sem še na porodniški.
Sedaj čakam da pride mož domov da bova skupaj pojedla pečen  krompirček, grah in pa zeleno solato. Namreč danes je škrob. Jutri pa OH komaj čakam da pojem kaj sladkega . Za kosilo pa bomo imeli pašto z omakco tud ni tako slabo. Ali zraven se lahko je zeleno solato ?

Jaz kuham mešan čaj. Skuham  kar 2 litra in dam notri - jagodo, šipek, meto...

(odgovor članu 4pikice)
Neposredna povezava do sporočila: 1023
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
5.2.2010 17:39:41   
Dorianna
Pigy, user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image res iskrene čestitke za službo. Sedaj boš verjetno imela še večjo voljo pri vztrajanju z dieto, kajne?

2violina, super recept! Vsekakor ga preizkusim, ker sem nora na maffine! Kar se tehtnice tiče - niti nisva sovražnice, ampak jo je moj user posted image uporabljal v druge namene, tako da se nisva mogli prej srečat. Ja, ločevalna je itak zakon, ker me je že 2x pripeljala do željene teže (potem pa je prišel na obisk 'jo-jo efekt' user posted image ...user posted image )

anchika, jaz sem ponavadi tud na OH dan jedla zeleno solato, ker je - po mojem mnenju - čisto nevtralna in kvečjemu pripomore k prebavi. Poleg tega pa hudo paše k testeninam al pa pici, kajne?


Jaz sem danes na proteinih in so, poleg solatke seveda, padla jajčka - mnjami. Sem pa se že vagala (ja, sedaj skoz 'prah brišem' z nje user posted image user posted image user posted image ) in je blo -2kg; pa šele peti dan je user posted image


(odgovor članu anchika)
Neposredna povezava do sporočila: 1024
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
5.2.2010 19:57:38   
Pigy
Hvala vsem za čestitke!!!

Danes me je še mami klicala in rekla da je po 1 letu dobila službo in tudi ona začne v torek. user posted image user posted image user posted image DAnašnji dan je res super.user posted image user posted image user posted image

Grešila nisem nič, sem pa tud full mal sadja pojedla, sem večinoma sm na čajih. Komaj čakam jutrišnji dan, ko bo meso.

Metinga čaja spijem ene 2 šalci po 3 dl na dan.  Mam pa raje baby čaj, al pa kamilico, sedaj zvečer obvezno čaj od lipe, v vse to dam karadmom, čeprav mi še nič ne pomaga, upam vsaj da začne čez kak teden.

2violina ti si ga že probala?

LP

(odgovor članu Dorianna)
Neposredna povezava do sporočila: 1025
Stran:   <<   < Prejšnja stran  39 40 [41] 42 43   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  39 40 [41] 42 43   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Teden otroka®: Otrok – nepopisan list
Ob letošnjem Tednu otroka, ki ga praznujemo že 70. leto zapored, in bo potekal od 7. do 13. oktobra, se osredotočamo na ...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?