|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  79 80 [81] 82 83   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
28.1.2010 11:58:00   
photo
Oj!
Jaz pa imam danes bolj na easy v službi, pa sem mal dude in stekelničke začela gledat po spletu.
Pa sej ne morš verjet, kok je različnih zadev: 
- hitrost pretoka: tukaj vidim, da se pojavlja različno število lukenj in od tega je potem odvisen pretok --> torej, kakšen naj bo prvi nakup?
- material: zaenkrat sem zasledila 'samo' 3 različne: kavčuk, silikon in lateks --> kaj je najbolj priporočljivo?

Pozdravite se - vse ta bolne!
Aja, pa ta zdrave, čuvite se in ne zbolet...

(odgovor članu nejanejc)
Neposredna povezava do sporočila: 2001
   [Brisano sporočilo]
28.1.2010 11:58:45   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu nejanejc)
  Neposredna povezava do sporočila: 2002
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
28.1.2010 12:03:05   
nejanejc
photo, nam so rekli v mš, da je vseeno al je lateks al silikon... kavcuk pa manj...

Cojka, super za vozicek! A bo Jane'? Kasen?

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 2003
   [Brisano sporočilo]
28.1.2010 12:04:17   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu nejanejc)
  Neposredna povezava do sporočila: 2004
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
28.1.2010 12:07:33   
nejanejc
nevem kaj bo z mojim vozickom, placan je..p ase postnino smo dodatno placali... zdej ga pa cakamo... baje, da majo rok 2-4 tedne... Upam,da pride zdej kmali... SMo ga ze kar nazaj narocili, sam smo meli problem s poštnino, nam niso nic povedlai, dokelr nisem stokrat zatezila... Ma upam, da velja pravilo, vse je dobro, kar se konca dobro :)

super za vas vozek :)

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 2005
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
28.1.2010 12:23:28   
memole
Ejla!

Kako ste?
Kaj kej počnete?

Jaz sem potegnila z spanjem danes!user posted image

Cojka super za pregled!

Mojca le počivaj!

lija34 čimprej se pozdravi!

babyloverka super za voziček!

Photo za začetek uporabiš cucelj ki ima samo eno luknjico,tisti z več luknjicami so za kasneje,sej tudi piše gor,so označeni z št. 1,2 in 3 in piše tudi od koliko do koliko mescev je to!

Pri nas danes ne piha in niti sončka ni,bi lahko vsaj sonček ostal!user posted image


_____________________________

26.9.05 se nama je rodila rožica Lara!
28.4.2010 se nam je pridružila še druga rožica Maja!
http://racka.moj-album.com

(odgovor članu nejanejc)
Neposredna povezava do sporočila: 2006
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
28.1.2010 12:24:02   
memole
Nejanejc upam da kmalu dobiš voziček če ne jim pa spet mal zateži!

_____________________________

26.9.05 se nama je rodila rožica Lara!
28.4.2010 se nam je pridružila še druga rožica Maja!
http://racka.moj-album.com

(odgovor članu memole)
Neposredna povezava do sporočila: 2007
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
28.1.2010 12:41:06   
nejanejc
hvala, sem glih malo prej spet pisarla... ma kot na gluha ušesa... Ma bo že

(odgovor članu memole)
Neposredna povezava do sporočila: 2008
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
28.1.2010 12:42:58   
neka_noč
Cojka - user posted image user posted image user posted image za pregled in potrditev user posted image   !

Photo - a imaš namen kupovat stekleničke pred prihodom user posted image ? Oz. ali ne misliš dojiti? Samo vprašam, ker jih sama niti v prvo, niti sedaj ne mislim kupovat, temveč šele kasneje,  v kolikor dojenje ne steče...

Nincy - user posted image user posted image user posted image   ZA POROKO! Naj vajina sreča, ljubezen, spoštovanje nikoli ne usahne. (priporočam knj. 5 jezikov ljubezni - mislim da bi moral to knjigo prebrati vsak, ki je v vezi.... Upam, da se ne vtikam preveč. Veš, sama vedno rada priporačam kako knj. , ker sem pravi knjižni molj. user posted image Brez zamere. Knjiga je odlična!)

(odgovor članu memole)
Neposredna povezava do sporočila: 2009
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
28.1.2010 12:55:16   
NATAŠA35
photo kupi flaško z eno luknjico oz.duda naj ima eno luknjico, ker se mora matrat da cuza, pa še krčev nima toliko, ni važno ali silikon ali lateks, pa na začetku kupi samo eno flaško in jo imej za čajčka, če pa mleka ne bo, boš pa kupila vsaj dve flaški več, pa je...da ti brezveze ne stojijo...

nejanejc upam, da res čimprej dobiš vozek, sem prov jezna na njih...baje so bili super, zdaj pa so se v pol leta pokvarili in samo za poštnino težijo...kreteni, grrr...

cojka user posted image user posted image user posted image za vozek


_____________________________

Moja sreča so moji otroci: David, Luka, Jakob in Simon

(odgovor članu neka_noč)
Neposredna povezava do sporočila: 2010
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
28.1.2010 13:07:01   
photo
Bom, bom dojila, če bo le šlo.
Sej to samo tako v naprej malo poizvedujem, ker tudi dude so iz različnih materialov.
Na MŠ grem pa šele s 1. marcem - sem se danes prijavila.
In nameravam zdaj za začetek kupit res samo tiste stvari, ki so nujne, ostale (kot npr. stekleničke) pa lahko res za par mesecev počaka.

(odgovor članu neka_noč)
Neposredna povezava do sporočila: 2011
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
28.1.2010 13:09:41   
Anonimen
nincy čestitke za poroko!

Ok ena flaška je torej dost. Kako je pa s slinčkom? Ga že rabimo?



(odgovor članu photo)
  Neposredna povezava do sporočila: 2012
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
28.1.2010 13:11:01   
babyloverka
hjoj kako moj mišek danes v  trebuhu dela user posted image

no včeraj sem si kupla modrc v mullerju, sem si ga zvečer probala in mi je blo kar nerodno pred lubijom, ker so taki smešni user posted image  saj ko sem mu pokazala kak se odpreže in ziza ven da se mu je dopadlo user posted image  samo jaz se pa počutim kot stara mama

_____________________________

Bastian...največja ljubezen
30.04.2010

(odgovor članu photo)
Neposredna povezava do sporočila: 2013
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
28.1.2010 13:15:08   
nejanejc
nataša, bo bo, more bit :)

jst se sploh ne spravim nosti novga modrca za stare mame :) mi je tko cudno brez kosti... ma kmali bo treba, vsaj namen mam tudi jst dojit dete, ce bo le šlo


(odgovor članu babyloverka)
Neposredna povezava do sporočila: 2014
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
28.1.2010 13:16:58   
dacy
Midva sva pa ze domaaaaaaaaaaaaaa user posted image Prav morala sem se zadret user posted image No in pridem domov in me caka nova reklama od babycentra in sem zagledala za cca. 50€ blazina in odeja in prevleka za blazino in prevleka za odejo in rjuha in obloga za posteljico ... 6 delni kompletek in sploh se mi ne zdi drag ... majo kao neko akcijo al kaj ... bo treba it malo pogledat user posted image

Vglavnem Oba sva vredu ... zdravnik nama je danes nardil UZ in vse dobro preveril in pravi da otrok raste tocno tako kott je treba ... mere napamet ne vem, sem jih pozabla, moram pocakat da dobim odpustnico domov in tam bo itak vse pisalo ... glavno da je vse ok in da ne rabiva vec lezat v bolnici user posted image

cojka
cestitke za UZ ... pa kako slikico 3D nam privosci da vidimo tega tvojega korenjaka user posted image
Pa se cestitke za vozicek , pa upam da ga zdaj cim prej dobis user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: NATAŠA35...danes pa bo krompir pa špinača , za druge pa še hrenovke zraven....


Pri nas bomo tud to jedli ... njam njam user posted image ... pa ze disi user posted image


_____________________________

Moj soncek Aleksei je prisel na svet kot moje darilo za materinski dan 25.3.2010 ob 3:47 , tezek 2635, in velik 47cm

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 2015
   [Brisano sporočilo]
28.1.2010 13:18:14   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu nejanejc)
  Neposredna povezava do sporočila: 2016
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
28.1.2010 13:41:12   
natasaxy
dan,

pridne čvekeuser posted image user posted image . Vidim da debate tečejo okoli kupovanja stvari za dojenčka. Ja za začetek je ena steklenička dovolj.........jaz sem pri tamalemu mela od aventa, cuclje mam pa tud še nove, tako da bomo kar te uporabili. Edino flaško bomo pa novo kupili. Jaz bom prej kupila, ker pri nas je bilo dojenja zelo malo, bolj za pocartat, pač ni bilo dovolj mleka, tako da smo kar hitro vse skupaj rabili. No že v porodnišnici so mu dali adaptirano mleko in smo potem doma še poskušali z dojenjem pa je bilo občutno premalo.

Jaz sem prešjni dan oprala prenosno posteljico, je bila čisto zamazana, tako da je zdej lepo očiščena in jo bom verjetno imela kar v dnevni sobi čez dan,......edino kupit moram nastavljivi del po višini in blazino, ker pri tamalemu smo jo kupili bolj za stajico in če smo šli na dopust. Ja pa manjka mi vsa prevleka za okoli posteljice, sem imela izposojeno, zdej jo pa nimam, tako da so kar drage te zadeve,...........no to bom kupila naslednji mesec ali pa potem marca.

Jaz vam resnično ne sledim,......modrčki za dojenje so pa smešni ja,.......sploh če si navajen s kostjo jih nosit. Jaz sem ga ta teden začela nosit,........sem tudi imela še dva na zalogi od tamalega:):), tako da pomoje bosta za nekaj časa še:)

zdej pa moram šibat.........vas še kaj pokomentiram ob priliki

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 2017
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
28.1.2010 13:54:07   
Kepica83
Hej bejbe!

Jaz sem taaaako vesela.user posted image Danes sma plačala voziček. Upam samo da čim prej pride in da bo vse vredu. Me je tako strah da ga nebi poslali iz Nemčijeuser posted image . Hvala bogu je to rešeno. Cotike oprane. Edino kzmetiko še nakupim p konecuser posted image . Me že malo izčrpava to nenehno nakupovanje. Danes že cel dan lečem in sem tako crknjena da se komaj gor držim. Grem zdaj ležat.

Lep pozdrav od kepice!

(odgovor članu natasaxy)
Neposredna povezava do sporočila: 2018
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
28.1.2010 15:34:08   
nizy
oj,

pri nas v bolnici dobiš paketek in notri je bil zadnjič kuponček za eno malo aventovo flaško, ki jo dvigneš v BCuser posted image ,...no sicer 2 leti nazaj , ampak mislim da se ti paketki ne menjajo tako pogostouser posted image

slinčki - zaenkrat jih še ne rabimo , vsaj jaz jih ne bom še uporabljala, mam pa tiste male bombažne krpice za brisat z barvnimi obrobami , slinčki se mi zdijo pregrobi za tako majhne user posted image

(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 2019
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
28.1.2010 15:39:33   
nizy
jaz sem danes dobila posteljico , ki sem jo naročila za sestro v Mercatorju na Lumpi klub , komaj čakam , da jo user posted image pripelje domov , da jo pregledam user posted image ,... za našo user posted image   mam pa frančeška posteljo 70x140, ki jo imam še v uporabi ,... bom pa za malčico zdaj nabavila drugo posteljo in problem rešen user posted image

(odgovor članu nizy)
Neposredna povezava do sporočila: 2020
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
28.1.2010 15:50:32   
Wannabemommy
Pozdravljene user posted image

Današnji dan pa res ni moj dan, že na vse zgodaj smo letali k G. ker sem imela tako močne krče v spodnjem delu trebuha, nakar pa mi je še trebuh tak otrdel, da me je direkt bolelo, pa šeuser posted image  nisem čist nič čutila, itak pol pa panika inuser posted image .

Nardili so mi kompletn pregled, vaginalni, UZ, CTG, urinske teste, morfologijo in ugotovili, da imam vnetje tako mehurja kot nožniceuser posted image .

Kar se tiče user posted image  je z njim vse vredu, MV je zaprt tako da infekt ne more do njega, HB, je pa res da je v glavični vstavi in še tolk bolj na mehur pritiska in zato me krči dajejo,.....Dobila sem tri dnevno terapijo z vaginaletami, in Magnesol za otrdevanje, če pa nebo bolje pa nazaj via bolnica, user posted image . Eh pa valda bo vse ok, aja pa še to glede na velikost in težo user posted image  so mi PDP spremenili na 5.04.2010, aja pa težki smo v tem trenutku 1575g.

Za vse ki imate kakršnekoli težave pa polnouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Grem zdaj počivat kr sem ful utrujena,papa

(odgovor članu nizy)
Neposredna povezava do sporočila: 2021
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
28.1.2010 15:56:11   
nejanejc
cojka, lep kompletek :) Kje si kupla?

kepica, super tudi za tvoj vozicek :)

nizy, jst sem tud misnla po to postlejico, sam sem komaj vceraj zevecer nalepko dobila od Lumpi kluba, bomo vidli... na spletni strani je niamjo vec, ce majo v mercator centru...

nataša :) upam, da mas prav :)

dacy, super, da si doma!

wannybemommy, user posted image lepo pocivaj



zvecer mamo pa spet MŠ, mamo rokovanje z dojenckom na sporedu :) Bomo vidli, kako se bomo danes znasli :)

lep popoldan in lep vecer vsem, papa




(odgovor članu Wannabemommy)
Neposredna povezava do sporočila: 2022
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
28.1.2010 16:28:34   
katy83
evo mene. user posted image

Operacija učenje danes uspela. user posted image  Sicer nisem šla na faks, tako kot sem predvidevala (se mi ni dalo vstat ob 6-ihuser posted image ), sem pa dragemu rekla, da mora usb ključek za internet skrit, tako, da mi ni preostalo drugega kot da se vsedem za zapiske in se učim.user posted image
No, pa lažja sem za 500€, ju3 še avto na tehničnega peljem, pa imam spet 1 leto mir.

dacy - super, da sta domauser posted image

wannabemommy - joj, ti pa se le pazi, pa počivaj. user posted image   za pijačko pa se bomo zmenile po 15.februarju, ok? Takrat sem jaz fertik z izpiti, pa, da se ti pozdraviš. user posted image   Aja, pa kar za toliko so ti rok prestavili? Pa kaj to so ti v materinsko napisali ali so ti samo rekli?

Kepica - u, fajn, zdaj pa imaš vse porihtano, ne? Voziček še, pa je vse. user posted image

flaške za bebije - jaz imam že 4, dve malo manjši in 2 večji. Sem vse dobila še zapakirano, tako da je dovolj. No, sicer pa upamo na dojenje. user posted image

Cojka - lep kompletekuser posted image  Velik se mi zdi. To je 62? Jaz sem vam tudi obljubila, da bom slikala. Grem kar zdaj, pa vam potem dam slikce gor.  aja, pa user posted image  za voziček.

nič, se še pišemo kaj

(odgovor članu nejanejc)
Neposredna povezava do sporočila: 2023
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
28.1.2010 16:42:22   
memole
Ejla!

Kako kej?

Dacy super da sta doma pa naj zdej tako ostane do poroda!

Jaz sem dojila pa sem vseeno imela flaško saj sem ji svoje mleko dajala tudi po flaški ker sem si mogla črpat saj sem imela full polne in se je vedno flaška napolnila pa ne una majhna ampak mal večja flaška!

Zdej grem pa naprej sobo pospravljat da bo prostora še za eno posteljico!user posted image user posted image


_____________________________

26.9.05 se nama je rodila rožica Lara!
28.4.2010 se nam je pridružila še druga rožica Maja!
http://racka.moj-album.com

(odgovor članu katy83)
Neposredna povezava do sporočila: 2024
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
28.1.2010 17:07:38   
katy83
evo, še obljubljena slikca

To pa je kompletek za našega škrateka user posted image

user posted image

(odgovor članu memole)
Neposredna povezava do sporočila: 2025
Stran:   <<   < Prejšnja stran  79 80 [81] 82 83   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  79 80 [81] 82 83   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





7 znakov, da se maternični vrat aktivno od...
Ko otrokova glavica potuje po porodnem kanalu navzdol, se na zadnjici pojavi rdečo-vijolična ali rjavkasta črta. Bolj ko...
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




prevara
danuska

Ali bi oprostili partnerju če bi vas prevaral?

da (9%)

ne (58%)

mogoče (33%)


Število vseh glasov: 500

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!