|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  67 68 [69] 70 71   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
22.1.2010 12:19:40   
amelie
marjanaj, jaz sem včeraj vprašala za otrdevanje in mi je rekel, da tako maternica trenira. Da je to čisto super, ampak da ne sme biti več kot trikrat na uro. No, meni se je prejšnji teden eno jutro zgodilo, da mi je otrdeval redno na 10 minut! Ampak bolelo me pa ni nič in ko sem šla ležat, se je umirilo. Sem si razložila s tem, da sem bila res zelooooo izčrpana od dela in nenaspana. V glavnem, meni je pogledal še maternični vrat in rekel, da je vse okej, še vedno 4 cm. V glavnem, če bi se dogajalo bolj pogosto kot trikrat na uro, mi je rekel, naj grem v porodnišnico, sicer pa ni skrbi. Pa seveda, če se maternični vrat ne odpira, kar pa se pri bolj poredkih otrdevanjih itak najbrž ne.

(odgovor članu marjanaj)
Neposredna povezava do sporočila: 1701
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
22.1.2010 12:25:09   
marjanaj
otrdevanje joj a res je tako? To opazam ce kaksen teden... Ce sedim je ok, ce pa vstanem in grem do printerja ali na WC pa je trd kot kamen... in ne popusti... user posted image  pa je tako trd, da kar boli... komaj hodim s tako trdim trebuhom... user posted image  kaj pa mi G lahko sploh naredi? Mi da kaksne tablete al kaj proti ptrdevanju?

(odgovor članu amelie)
Neposredna povezava do sporočila: 1702
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
22.1.2010 12:33:01   
NATAŠA35
otrdevanje trebuha uuuhhh mene tudi to matra, pa se ne sekiram preveč, ker če se začnejo popadki potem peče, boli tako v križu, pa še nekako otrok hoče dol ven it...

mojca takoj pokliči G in pojdi na pregled

nejanejc upam, da čimprej dobite vozek in da boste zadovoljni...sem že zataknila listek za brisalce, pa upam, da mi spet v ponedeljek ne zaparkira parkirni prostor...

sem se odločila, da se bolj posvetim študiju, ste mi dale vetra, ker ste toliko pridneuser posted image user posted image ...samo težko se bo vrnit med knjige, ampak se ne damuser posted image user posted image user posted image


_____________________________

Moja sreča so moji otroci: David, Luka, Jakob in Simon

(odgovor članu Getreal)
Neposredna povezava do sporočila: 1703
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
22.1.2010 12:38:13   
amelie
marjanaj, najbrž ti lahko predpiše kakšno obliko magnezija. Jaz itak sama že pijem magnezijeve šumečke, čeprav nimam občutka, da imajo kaj efekta. Mi tudi otrdi, ko vstanem, potem pa sčasoma popusti. Mogoče smo nekatere bolj nagnjene k temu otrdevanju user posted image  Moj ginekolog ni nič zvenel zaskrbljen, je rekel, da je maternica kot športnik, ki se pripravlja na maraton user posted image  Da je to samo dobro. Povej to na pregledu, pa naj ti preveri maternični vrat. Če se ne odpira, je to samo še ena na spisku nosečniških tegob.

(odgovor članu marjanaj)
Neposredna povezava do sporočila: 1704
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
22.1.2010 12:39:14   
katy83
IZVIRNO SPOROČILO: nax05

katy83 kako pa to, da so te skenslal pri Milki?




ne bi vedla. Full imajo to čudno. Že takoj so mi neke dvojnike delali, pa saj ostali imajo tudi po 2 ali 3 enake, samo je original ostala, moja pa ne. Ah, nima veze. Hvala še 1x za glasove. user posted image


Getreal - user posted image  za spanje in user posted image  za pregled. Saj napotnice za rešilca in porodnišnico še jaz tudi nisem dobila, pa mislim, da nas je kar nekaj takih, tak da ne še zadavit ginekologinje. user posted image

nataša - joj, daj pokaži tej frajli kdo je glavni na parkplacu user posted image   uuuuuu, pa user posted image  za odločitev o šoli. Jaz imam še zdaj vikend fraj, potem pa učenje. No, saj za RR bo še vedno čas. user posted image

dacy - vse naj, naj ob tvojem prazniku. Mogoče se ponavljam, ampak tudi tebi za letos želim, da bi bilo to tvoje leto, zdravega bebeka in hiter, čimmanj boleč porod. user posted image

Mojca - res pokliči, pa idi tja. če druga ne, zaradi sebe. Da boš bolj mirna. user posted image


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1705
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
22.1.2010 12:50:17   
Getreal
nataša35 you go girl!!! user posted image user posted image

katy83 hihihi ok ji bom prizanesla! Tokrat! user posted image Ne vem kaj se mi tok mudi rodit hehehe user posted image

(odgovor članu NATAŠA35)
Neposredna povezava do sporočila: 1706
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
22.1.2010 12:51:46   
dacy
krci - Glede na to, da imamo vse te krce sem jaz skoraj 100% da so to Braxton-Hicksovi popadki, kateri pa so za nas cas cisto normalni in niso prav nic skodljivi, razen ce se to dogaja res prepogosto in da krci drzijo hudo predolgo. S temi (laznimi) popadki se telo v bistvu zacne pripravljat na porod ... za boljsi obcutek pa je vseeno fajn govorit z G in naj ona svetuje kak in kaj tocno ukrepat user posted image Meni vglavnem je rekla da ni panike nobene saj ti popadki nimajo nobenega vplliva na otroka in da dokler se pojavljajo v merah normale je vse vredu ... pa tud na internetu sem prebrala da je to pac tako in da to vse pac mora bit, da bi se telo lahko pristimalo na dan D user posted image

metanje gat - Moj jih lih ni metal ... moj celo pravi da se sploh ne spomni da bi otroka nardil , da sem ga verjetno zlorabla tak da on sploh ne ve user posted image user posted image user posted image ... Nama se je vglavnem prijelo v roku dvehh mesecev in sva bila tud oba kr presenecena da je sploh tolk hitro uspelo user posted image

Vsem hvala za cestitke in dobre zelje user posted image

cojka moj dragi me zal nic ne bo presenetil, ker so doma njegovi renovirali kuhinjo in je obljubil da bo pomaagal pod porihtat in zal ni mogel prit , danes pa tud ne more ker pa jutri zjutraj ob 6ih ze dela ... bova pac nadoknadla ko grem nazaj na Bled user posted image

kepica upam da sta ti in tvoja bebica vredu ... Ne pozabi na najin dogovor ... ti bos skoraj sigurno malo prej rodila, jaz bom pa probala malo pohitet in pol si bova druzbo delale v kricanju po MB porodnisnici user posted image

kozmetika - sploh ne vem kaj bi zacela kupovat ... od te otroske kozmetike nimam se cisto nic ... oblekic nimam tud se cisto nic ... vglavnem manjka mi se kr konkretno nekaj stvari user posted image ... Bo treba si en seznam nardit kaj najbolj nujno rabim sploh ... Sem vceraj gleda na internetu (babycenter) kaj vse imajo za novorojencke in sem ugotovila da je seznam manjkajocih stvari se ogromen ... No ja ... dva meseca pa se imam casa , pocasi bom ze nabavla vse menda user posted image


_____________________________

Moj soncek Aleksei je prisel na svet kot moje darilo za materinski dan 25.3.2010 ob 3:47 , tezek 2635, in velik 47cm

(odgovor članu mojca976)
Neposredna povezava do sporočila: 1707
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
22.1.2010 13:23:49   
tropical
kozmetika
- mandeljevo olje
- bubchen mleko
- jaz sem se odločila da bom kupila trdo milo
- bepathen mazilo
- fiziološko imam pa že doma

Oblekeimam a še od prejšnjega otroka.

Drugo pa ne rabim kar bom rabila bom kasneje dokupila

(odgovor članu dacy)
Neposredna povezava do sporočila: 1708
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
22.1.2010 13:25:32   
nizy
dacy- vse najboljše user posted image user posted image user posted image user posted image

ve mate že vse pripravljeno , jaz pa še teh cot , ki jih mam še nisem posortirala , kaj šele kaj kupila user posted image user posted image user posted image ,...kar odlašam in odlašam , bom zgleda vse pustila za apriluser posted image user posted image

(odgovor članu dacy)
Neposredna povezava do sporočila: 1709
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
22.1.2010 13:31:02   
tanika1
Dacy vse najboljše!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu nizy)
Neposredna povezava do sporočila: 1710
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
22.1.2010 13:32:10   
nejanejc
nizy, jst isto :) mam par skatl pa jih se nisem odprla... tud kozmetika me se caka... bom se pocakala, da koncamo solo za tarse, pol pa navalim, da ne bom marca vse kupovala...

eno vprasanje, v nasem stanovanju mamo sam tuš kabino, pa se to se da notr prit samo iz ene strani... od zacetka mamo eno majhno banjico obljubljeno... kako se pa potem znajdete z umivanjem... a to se gre kar z otrokom skupaj pod tuš? sej nevem :) sem sicer vidla, da majo ene stolcke za pod tus, sam pr nas, ko je sam iz ene sstrani mozen dostop je vse skupej malo smotano

(odgovor članu nizy)
Neposredna povezava do sporočila: 1711
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
22.1.2010 14:04:46   
NATAŠA35
nejanejc a je kada pri tušu kaj globoka ali ravna...če je globoka, potem ga lahko kopaš tud notri...mi imamo kar globoko, tako da smo kar v njo vodo dali, ker smo drugače imeli pravo poplavo user posted image user posted image

punce hvala vam, ji bom že svoje pokazalauser posted image user posted image

zgleda da jutri vseeno gremo v avstijo, malo pogledatuser posted image user posted image user posted image , pa vam sporočim


_____________________________

Moja sreča so moji otroci: David, Luka, Jakob in Simon

(odgovor članu nejanejc)
Neposredna povezava do sporočila: 1712
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
22.1.2010 14:08:49   
nejanejc
ja ti jim pokazi svoje tem "blondinkam", Nataša
 
ma nazalost mamo sam ploščice v tuš kabini, kao moderno al nevem... sklad špara,kot ponavadi....

lepo nakupujte v Ikei :)


(odgovor članu NATAŠA35)
Neposredna povezava do sporočila: 1713
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
22.1.2010 14:14:20   
NATAŠA35
aha, potem pa lahko ali kadico ali pa kar napihnite bazenček in ga dajte noter, pa bo tudi okuser posted image user posted image user posted image

mogoče se bo pa babnica ustrašla, pa pobegnilauser posted image user posted image ....samo kaj ko pride zjutraj prej kot jaz, in tudi prej gre, pa je ne dohitim...bo vidla, če se jaz razpi****user posted image user posted image

še malo pa domov, potem pa pakiranje cot za moje otroke in jih dava naprej v varstvo...uhhh danes bova po dolgem času sama domauser posted image ...sej mi bo ok, samo potem jih bom pa kar pogrešalauser posted image


_____________________________

Moja sreča so moji otroci: David, Luka, Jakob in Simon

(odgovor članu nejanejc)
Neposredna povezava do sporočila: 1714
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
22.1.2010 14:18:37   
nejanejc
ma nevem, tezka bo s kadico, dokler bo majhen jo mava lahkov sobi, pol ko bo vecje dete pa tezko....sma z ene strani se da v tuš jit, pa voda je malprdalec, pomoje, bo treba otroka v rokah drzat nevem... si ne predstavljam

(odgovor članu NATAŠA35)
Neposredna povezava do sporočila: 1715
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
22.1.2010 14:22:17   
tropical
Dacy vse najboljše!!!

(odgovor članu nejanejc)
Neposredna povezava do sporočila: 1716
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
22.1.2010 14:25:50   
tropical
Jaz bom oblekice prinesla z podstrešja šele drugi mesec po regledu. Pol pa moram vse reprati, da bodo cunjice čiste za babya.
Pa eno oblekco moram še kupitza ven oiz  bolnice da bo mel baby novo.
Drgače sem pa kipila samo ene take rumene copatke. Pol pa je rekla moja mama zakaj nisi kupila modre ali roza.
Nč grem


(odgovor članu tropical)
Neposredna povezava do sporočila: 1717
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
22.1.2010 14:31:33   
Anonimen
Jaz sem pa rekla, da bom s pranjem in zlaganjem cotik počakala, da mi mizar naredi previjalno mizo. In tud kozmetiko mislim enkrat februarja, marca it kupovat. Se tolažim, da imam še časuser posted image

(odgovor članu tropical)
  Neposredna povezava do sporočila: 1718
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
22.1.2010 14:35:40   
photo
nejanejc: tudi pri nas je kopalnica zelo mala in imava samo tuš kabino. Je pa slušalka od tuša dovolj dolga, da se jo lahko čez vrata potegne in natoči iz slušalke vodo v npr. banjico. Tako sem si jaz zamislila... Pol pa banjico na stroj al pa na stojalo...

porodniški dopust: Sem naletela na tale stavek
"60 dni
pred predvidenim datumom poroda se oglasite na vašem centru za socialno delo, kjer vam bodo dali obrazce za uveljavljanje pravice do porodniškega dopusta in vas seznanili o vseh nadaljnjih postopkih in pravicah v zvezi z zavarovanjem za starševsko varstvo."
Zdej pa: NE SE SMEJAT, PROSIM, ampak a to se morš točno 60 dni prej oglasit, ali se lahko tud 40? Kaj pa 30? Men je res butast napisano, no.

pregled: sem pozabla povedat, da sem s kilami zdaj na +8 (bajsa) --> zgleda, da je tudi tale prehrana za nosečniški diabetes pomagala, da ni šlo preveč gor. Sicer pa naj bi zdaj prihajala v obdobje povečanega pridobivanje teže, tako da bom tud jaz imela najverjetneje na koncu 3mestno cifro na vagi. Grrrrrroza.

(odgovor članu tropical)
Neposredna povezava do sporočila: 1719
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
22.1.2010 14:35:47   
pupa*81
jst sm tudi mislila mal kasneje cunjce prat, pa se je nabral tak kup potovalk, da bo treba že kr zdej presortirat pa oprat, da v omaro zložim, čene bo placa zmanjkalo user posted image

nataša uživejta v ikei, pa fajn zapravljej user posted image

neki bi vprašala, če katera ve: a bepanthen moreš navaden imet al je lahko bepanthen plus user posted image ga imam tega na zalogi pa ne bi dodatno kupovala user posted image


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1720
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
22.1.2010 14:42:20   
tropical
photo če si ti bajsa pri +8 kaj sem šele jaz pri +10.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu pupa*81)
Neposredna povezava do sporočila: 1721
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
22.1.2010 14:54:33   
Izabela_07
Dacy vse najboljše user posted image

(odgovor članu tropical)
Neposredna povezava do sporočila: 1722
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
22.1.2010 14:57:08   
Izabela_07
Ja tole otrdevanje trebuha je res neprijetno. In mene full boli sramna kost in danes se mi zdi da pa še cela medenica... na trenutke komaj hodim. Itak pa se premikam po polžje, kar mi je grozno, saj sem prej vedno napol tekla.

Nataša35 - pokaži ji! Jooj kako mene razjezijo take stvari... če bi bila moški bi se po moje kar stepla user posted image ...ampak sej se brzdam user posted image

(odgovor članu Izabela_07)
Neposredna povezava do sporočila: 1723
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
22.1.2010 16:18:16   
dacy
No prav moram se pohvalit ... moj dragi me sicer ni uspel razveselit da bi prisel sem in bil z mano za moj RD , mi je pa javil veselo novico ... dobila sem odlocbo od komisije in podaljsali so mi bolnisko do 7.3.2010 , takrat pa pol ze nastopim s  porodnisko ... jeeeeeeeiiiiiiiiii user posted image

_____________________________

Moj soncek Aleksei je prisel na svet kot moje darilo za materinski dan 25.3.2010 ob 3:47 , tezek 2635, in velik 47cm

(odgovor članu Izabela_07)
Neposredna povezava do sporočila: 1724
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
22.1.2010 16:27:57   
memole
Ejla!

Kako ste?
Kaj kej počnete?

Danes ste ble spet fajn klepetave,kaj bo ko boste vse na porodniški,bom rabla cel dan da preberem!user posted image user posted image user posted image user posted image

Jaz sem ok sam v križu me štiha in ko vstanem me v nogi zagrabi in komaj hodim rabim nekaj časa da normalno shodim,sem ko ena stara nonica sam še palica mi manjka!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

gilda77 jaz sem vzela št.modrce kolikor imam zdej,sem pa šele potem prebrala da ni potrebno naročat večjega ampak v tvoji običajni velikosti,ker so modrčki že večje krojeni!
Ti bom pa znala več povedat ko jih dobim!

Flaške jaz imam od avent in sem zadovoljna z njimi imam pa tudi od chicco,dudice bom pa imela od Nuk!

Dacy vse naj naj!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Zdej gremo pa delat modno revijo z tamalo da vidim kaj ji je za zdej prav da dam prat ostalo kar je pa večje bo pa počakalo do naslednjič ko še dosti zraste!user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

26.9.05 se nama je rodila rožica Lara!
28.4.2010 se nam je pridružila še druga rožica Maja!
http://racka.moj-album.com

(odgovor članu pupa*81)
Neposredna povezava do sporočila: 1725
Stran:   <<   < Prejšnja stran  67 68 [69] 70 71   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  67 68 [69] 70 71   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





7 znakov, da se maternični vrat aktivno od...
Ko otrokova glavica potuje po porodnem kanalu navzdol, se na zadnjici pojavi rdečo-vijolična ali rjavkasta črta. Bolj ko...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!





bybyka_1987



(20%)

(80%)


Število vseh glasov: 849

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!