|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  61 62 [63] 64 65   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
20.1.2010 15:17:48   
nejanejc
naxo5 tukaj : http://www.baby-direkt.de/

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1551
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
20.1.2010 15:25:32   
sasa1975
će bo še kej cunjic za kupit se priporoćam,lp

(odgovor članu babyloverka)
Neposredna povezava do sporočila: 1552
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
20.1.2010 15:31:17   
Kepica83

IZVIRNO SPOROČILO: sasa1975

će bo še kej cunjic za kupit se priporoćam,lp


ti pošljem njen meil?

(odgovor članu sasa1975)
Neposredna povezava do sporočila: 1553
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
20.1.2010 15:31:26   
Chi_Pita
hei ...

Nataša ... točno MUSEUM ... jaz sem čisto pozabila na to možnost user posted image ... no fajn si zrihtala

waw ljubljančanke ... super, da ste se imele fajn user posted image ...

to katy user posted image user posted image user posted image user posted image juppi za mentorja

user posted image user posted image user posted image user posted image aprilčica  ... ah dej, kaj ti je nerodno ... jaz imam vedno dnevni vložek in mi kar odgovraja - če ga ne bi imela, bi tudi meni parkrat že čez ušlo.

mamika te keglove vaje jaz delam ko se spomnem ... to je takrat, ko na netu zasledim vaje, ali kaj v tem stilu user posted image
Pa meni je user posted image že prav obrnjena pa mi z rokicami vseeno ponagaja po mehurju user posted image Aja, pa jaz imam PDP 4.4. in mi je g. že dala potrdilo o PDP za socialno. Bom pa vse skupaj rihtala začetek marca (preden dejansko nastopim porodniško) ker hočem, da se mi še februarska plača šteje zraven. Drugače pa lahko ti vse urejaš 60 dni prej.

o cojka 3d ... uživaj

Drugače, pa sva se z dragim včeraj peljala v It po keramiko in sva se končno odločila ... juhuhu ... čakati pa je treba cca 2 tedna. lih prav, da ta čas pokitamo in pobelimo kar nam je ostalo. Danes mi je pa dan na delu tako hitro minil, da se prej niti oglasit nisem mogla. user posted image Uživajte


_____________________________

"Držite se svojih sanj. In naredite vse kar je treba, da jih spremenite v resničnost!"

(odgovor članu NATAŠA35)
Neposredna povezava do sporočila: 1554
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
20.1.2010 15:34:17   
Kepica83
Aprilčica ta drugi pa so TENA. 28kom cca.9eur. Nevem mogoče bi bli za M ampak dvomim. Moreš vprašat v lekarni. Boš pa vidla če boš katere od teh dveh probala, da se boš zaljubila v njih. Jaz mrzim vložke ko hudič zato vedno uporabljam tampone, in mi je res bila muka kupit in začet nosit vložke zauhajanje vode. Ampak sem noro zadovoljna.

Joooj moj trebuh. Trd ko kamen pa vse boli in peče. Nevem če nebom danes šla k dežurnemu. Grrrrrrruser posted image user posted image user posted image . Pa še magnesola nimam ker sem pri svojih starših do 18ure. Pa pozabla sem jih zraven vzet. Bolii!!user posted image

(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 1555
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
20.1.2010 15:39:30   
babyloverka
kepica veš kaj, zdaj se pa res spokaj k zdravniku user posted image user posted image

_____________________________

Bastian...največja ljubezen
30.04.2010

(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 1556
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
20.1.2010 15:41:48   
Kepica83

IZVIRNO SPOROČILO: babyloverka

kepica veš kaj, zdaj se pa res spokaj k zdravniku user posted image user posted image


evo sem klicala G. Morem takoj k njej. vse kaže da grem v bolnico. Vsaj tak je rekla. Se javim cojki. Žalostna sem. user posted image nevem več ki naj moč jemam.

(odgovor članu babyloverka)
Neposredna povezava do sporočila: 1557
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
20.1.2010 15:48:16   
Anonimen
Kepica83: user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Upam, da bo vse v redu!!

(odgovor članu Kepica83)
  Neposredna povezava do sporočila: 1558
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
20.1.2010 15:49:41   
nejanejc
srečno Kepica, bomo drzale pesti, da bos kmalu spet doma user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1559
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
20.1.2010 15:51:51   
babyloverka
kepica misli na bejbija in bodi močna user posted image  verjamem da ni fajn ampak v bolnici bosta oba pod kontrolo in bo bolje za bejbija. bomo mislile na tebe in držale pesti da bo vse ok user posted image

_____________________________

Bastian...največja ljubezen
30.04.2010

(odgovor članu nejanejc)
Neposredna povezava do sporočila: 1560
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
20.1.2010 16:23:21   
Wannabemommy
Ojla čvekice user posted image

Jaz sem mela dans ful lep dopoldan sem čuvala dva nečaka enega 1 leto starega ta drugi pa 2,5 leto in je bilo tak luštno, kak so zlati pikeci. Res dopoldan je minil kot bi švignil, najlepše pa mi je bilo ko je ta večji reko teta a bo tvoj dojenček tudi fantek, pa se bo potem z nami lahko igral,.... mislim ne skor so mi solze všle, pol pa mi je začel bušija božat,.. brez besed čist sem bila ganjena.

Kepica - čuvaj sebe in user posted image  in bolje da si v bolnici pod nadzorom kot pa da gre kaj narobeuser posted image  zate
Getreal - Moj ni rabil nič previjatuser posted image  , so nam sam pokazali kak to poteka in nego in pestovanje in je moj reko sam to je mali fitnes,..... v glavnem bilo je prav luštno
Aprilski hrošček- ja res najinauser posted image  bota pač zelo krepka, bolše več kot premalouser posted image
Katy83 - če še je prostor v tvojem avtu pol se tud jaz javim za sopotnikauser posted image , drugač pa pelem pač sama

(odgovor članu babyloverka)
Neposredna povezava do sporočila: 1561
   [Brisano sporočilo]
20.1.2010 16:29:33   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu babyloverka)
  Neposredna povezava do sporočila: 1562
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
20.1.2010 16:52:42   
Anonimen
Tiste, ki vam ponoči teče mezivo iz prsi: spite z modrčkom in blazinicami ali kako? Ne vem kaj naredim danes zvečeruser posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 1563
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
20.1.2010 17:29:01   
photo
A je bla ura za Trojane že dogovorjena???

Joj, kok luštn vas je brat. . .  se mi pol moje težave zdijo čist normalne (uhajanje urina user posted image ; meni se to dogaja pri smehu) Se pa trudim spomnit in vsak dan med poročili Keglove vaje delat. Na aerobiki smo jih delali celih 10 minut. Različne serije, pa še zraven tiste za stabilizacijo trupa.





(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1564
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
20.1.2010 17:39:16   
photo
Drugače sem pa na Youtue našla tale video nosečniške joge in mi je res super.
Eden redkih yoga videov, kjer nima ženska tko zlo yoga-poduhovljenega glasu.
Za video klik: tukaj



< Sporočilo je popravil photo -- 20.1.2010 17:41:33 >

(odgovor članu photo)
Neposredna povezava do sporočila: 1565
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
20.1.2010 17:40:15   
Anonimen
ne photo ura še ni določena. Torej dejmo zdej določit uro za Trojane. Kaj vam odgovarja bolj dopoldne ali popoldne?
Men je načeloma vseeno (če ne bova z mojim praznovala), mogoče mi je bolš sicer dopoldne.


< Sporočilo je popravil nax05 -- 20.1.2010 17:41:43 >

(odgovor članu photo)
  Neposredna povezava do sporočila: 1566
   [Brisano sporočilo]
20.1.2010 17:41:45   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 1567
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
20.1.2010 17:42:32   
Anonimen
Trojane:

dopoldne:
nax05
cojka

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 1568
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
20.1.2010 17:44:15   
photo
Trojane:

dopoldne:
nax05
cojka
photo

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1569
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
20.1.2010 18:20:14   
Wannabemommy
IZVIRNO SPOROČILO: photo

Trojane:

dopoldne:
nax05
cojka
photo
Wannabemommy lahk tud popoldne

(odgovor članu photo)
Neposredna povezava do sporočila: 1570
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
20.1.2010 18:31:16   
memole
Ejla!

Meni odgovarja dopoldan!

Kepica83 drži se,tam boš vsaj pod nadzorom in bojo poskrbeli za tebe in pikico tko da raje potrpi tam kot pa bog ne daj da se kej zgodi!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Joj mene pa nekaj dol vleče pa ne vem kaj!
Tko da danes ni blo nič z sprehodom!
Se je počutje kar spremenilo se mi je tko spat začelo!
Si morem pritisk zmerit sam ne vem zakaj bi mi padel ker je blo danes normalno vreme ponavadi vreme vpliva zdej pa ne vem kaj bi lahko bilo!

In ve kaj kej počnete?

Pikica mi že cel dan rogovili po trebuhu!user posted image user posted image


_____________________________

26.9.05 se nama je rodila rožica Lara!
28.4.2010 se nam je pridružila še druga rožica Maja!
http://racka.moj-album.com

(odgovor članu Wannabemommy)
Neposredna povezava do sporočila: 1571
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
20.1.2010 19:02:47   
dacy
moreta jaz sem vceraj lih nasla neko cudno pozo ... pod glavo mam deko zlozeno namesto blazine ... pa eno tamalo blazino da ne spim na kosmati deki lih ker mi je pol prevroce ... tavelko blazino pa imam napol objeto, tak da se ne morem prebasat na trebuh... med noge pa si zatlacim kar odejo ker itak spim napol odkrita ker mi je skoz prevroce ... ce se pa slucajno prevrzem na hrbet ... pa se itak cez nekaj casa spet zbudim , ker me zacnejo grabit krci po nogah ... vglavnem pa sem to noc dokaj dobro spala ... bom pac probala zdaj tak spat pa bomo vidli ce bo boljse ... zaenkrat kaze dobro user posted image

Aprilčica10 to ni nic nenavadnega ... fajn bi bilo ce bi med lulaanjem na straniscu trenirala te misice "spodaj" ... probaj med samim lulanjem veckrat zadrzat urin ... tak da malo po malo spuscas naj tece ... to jaz kar skoz delam in moram rect da hvala bogu nimam problemov s tem ...

mamika25 moje dete je kar dosti nizko ... je rekla G da glede an to da je maternicni vrat dolg nekje med 35 in 38 , da v bistvu ni sploh nevarno da nizko nosim  ... ampak kak se otrok premakne mi pritiska direkt na mehur in pol grem na WC in polulam neko malenkost in se oblecem in me ze spet tisci ... ampak sem se nekak navadla da ne letim vsako krat takoj na stranisce ampak zadrzim in pac pocakam da me res zacne tiscat samo od sebe ... kot sem prej napisala da je dobro trenirat te misice za zadrzat urin , je tud v takem primeru zelo dobro da ne gres vsako krat takoj za vsako kapljico na WC user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: NATAŠA35
aprilčica naj ti ne bo nerodno, ker je to čisto normalno, se dogaja v ...pa delat moraš keglove vaje, da mišice malo utrdiš...

... tocno o tem sem pisala ... samo da nisem vedla kak se rece tem vajam user posted image

cojka sej bo hitro minil ta teden ... kaar spomni se kak hitro bezijo meseci odkar si zvedela da si noseca user posted image

kepica pametna odlocitev ... v bolnici bodo najbolje znali poskrbet za tebe in tvojga malcka ...

Braxton-Hicksovi popadki se verjetno zdaj pojavljajo že bolj pogosto. To naj vas nič ne skrbi, pozorni postanite šele tedaj, če bi se začeli pojavljati v rednih intervalih in bi jih čutili več kot pol ure. Takrat je nujen posvet z zdravnikom. Zdaj je plod že tako velik, da zaznava te popadke, vendar se ne pusti motiti.

...evo to sem zaj nasla na nosecniskem koledarju za moje tedne in zgleda da to mene muci ko imam skoz neke krce spodaj v trebuhu ... pol je to verjetno cist normalno user posted image ... sem ze bla na case v skrbeh ker zna vcasih prav fajn zabolet ko krc zagrabi , ampak hvala bogu hitro popusti in ne traja po cel dan, ampak nekako 3-4 krat na dan po par krat fajn zagrabi in potem je spet nekaj casa vredu user posted image


_____________________________

Moj soncek Aleksei je prisel na svet kot moje darilo za materinski dan 25.3.2010 ob 3:47 , tezek 2635, in velik 47cm

(odgovor članu moreta)
Neposredna povezava do sporočila: 1572
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
20.1.2010 19:05:59   
nizy
IZVIRNO SPOROČILO: Aprilčica10

Zdaj pa eno neprijetno vprašanje, me je kar sramuser posted image user posted image : jaz sem zadnje dni ogromno kašljala in se mi je kar 3x zgodilo, da sem se ob kašljanju malo polulala. Za znoret! A se je še kateri to naredilo? To kaj pomeni? Da bom npr. proti koncu težko zadrževala urin? Joooj, kak mi je nerodnouser posted image




men se to že cel mesec dogaja , ker res orng kašljam in posledično nosim kar nočne vložke user posted image user posted image ,pa večkrat se moram preoblečtuser posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1573
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
20.1.2010 19:14:05   
nizy
kepica83- drži se user posted image user posted image user posted image user posted image

uuufff te vložke bi si jaz tudi mogla nabavt , nisem vedla , da obstajajouser posted image , ... ste pisale za mustela kremo za strije , ni pa nobena napisala koliko stane user posted image

(odgovor članu nizy)
Neposredna povezava do sporočila: 1574
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
20.1.2010 19:18:10   
sasa1975
ali prodajajo Mustela kremo lekarne ali drogerije?hvala

_____________________________

PRVI JESENSKI DAN,Nika je imela 2.ceplenje-5mesecev,7730gr.67cm,lepo rastem

(odgovor članu nizy)
Neposredna povezava do sporočila: 1575
Stran:   <<   < Prejšnja stran  61 62 [63] 64 65   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  61 62 [63] 64 65   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poslovila sva se od 4. in 5. sina
Z ženo sva pozdravila in se poslovila od najinega 4. in 5. sina. Anders in Brodie sta se rodila združena, delila sta si ...
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.





sindarin

Si kdaj ogledate spletno stran Sistema za obveščanje o izdelkih umaknjenih s trga, RAPEX?

da (16%)

(84%)


Število vseh glasov: 190

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!