|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  60 61 [62] 63 64   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
20.1.2010 12:56:13   
tropical
IZVIRNO SPOROČILO: NATAŠA35



tropical pripada ti celi, samo polovico ga moraš izkoristiti letos, polovico do 30.06.2011, če ne ti ta polovica propade...sorazmerni del velja, samo kadar si na bolniški, ne pa za porodniški dopust...




Zanima me zato, ker sama sem na bolniški od novembra meseca  preteče pa mi februarja tako da bom po vsej verjetnosti do konca marca na bolniški.

(odgovor članu NATAŠA35)
Neposredna povezava do sporočila: 1526
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
20.1.2010 13:00:07   
NATAŠA35
samo vseeno ti mora pripadat celi dopust, ker boš potem več mesecev na porodniške dopustu, kot pa na bolniški...samo propade ti pol dopusta, na žalost, če ga letos ne boš izkoristila...

aja pa seznam, sem padla ven pri pregledih in to pri datumu 09.02.


_____________________________

Moja sreča so moji otroci: David, Luka, Jakob in Simon

(odgovor članu tropical)
Neposredna povezava do sporočila: 1527
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
20.1.2010 13:04:04   
Kepica83
Katy bravo za mentorjauser posted image

Glede spanja. Jaz hvala bogu vredu spim. Kaj pa se mojega tiče on non stop na meni visi. Še za rokico se držima ponoči, tako da nevem kaj bo ko bo trebušček vedno večji.user posted image Ker takrat bom potrebovala malo več prostora. Ampak verjetno bo moj našel vse možne načine da bo prilezel do mene in da bo me držal za roko in da bo svoje noge prepletel z mojimi pa tak dalje. Najrajši pa je , če ima lahko svoj nosek na mojega naslonjenega. Tak pol pa naj debela kepica pančka če lahkouser posted image user posted image

(odgovor članu NATAŠA35)
Neposredna povezava do sporočila: 1528
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
20.1.2010 13:41:44   
babyloverka
IZVIRNO SPOROČILO: Kepica83

Babyloverka kolegica ponuja res od a-ž vse!!! Če hočeš ti dam njen meil pa se zmenita. Jaz sem full stvari kupla od nje po kak 1 euro. Mislim res poceni no. A cotike pa v nulo ohranjene. Pa full fajn baba je.


ja prosim za mail user posted image

glede tega kako vidva spita user posted image  jaz to ne bi zmogla. midva si že včasih rečema no danes pa bova objeta spala pa mine deset minut pa se že oba obračama v svojo stran, ker sva tak pač navajena in morema bit komot. pa moj še skoz brca v spanju pa je prav nevaren tak da morem pazit na primerno razdaljouser posted image

_____________________________

Bastian...največja ljubezen
30.04.2010

(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 1529
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
20.1.2010 13:52:41   
amelie
he he, jaz tudi prisegam na komot v spanju, čeprav mi ne uspeva najbolj - moj ima navado, da se premetava, pa opleta s komolci in ga kar tiščim na njegovo stran, ker sem že dobila kdaj kakšno po nosu user posted image  user posted image  če bi naju kdo videl, kako spiva, bi sklepal, da se nimava čisto nič rada user posted image  pa smrčanje, pa vročina, potem pa še psa na skrivaj prilezeta k nama ponoči, pa lahko kar pozabim na udobje. ampak kljub bolečinam v zapestjih in nočnim izletom na wc moram vseeno potrkat, da kar dobro spim - ko se me dete usmili in neha brcat, to je pa tam okoli dveh, treh zjuraj user posted image  

(odgovor članu babyloverka)
Neposredna povezava do sporočila: 1530
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
20.1.2010 13:58:30   
Anonimen
NATAŠA35: hvala za odgovor. Na otroški dodatek sem čisto pozabila!

Getreal: saj se je tudi meni klavir zagabil, zato se pa tako težko spravim vadituser posted image

Zdaj pa eno neprijetno vprašanje, me je kar sramuser posted image user posted image : jaz sem zadnje dni ogromno kašljala in se mi je kar 3x zgodilo, da sem se ob kašljanju malo polulala. Za znoret! A se je še kateri to naredilo? To kaj pomeni? Da bom npr. proti koncu težko zadrževala urin? Joooj, kak mi je nerodnouser posted image

(odgovor članu Getreal)
  Neposredna povezava do sporočila: 1531
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
20.1.2010 14:01:00   
Getreal
meni se je zadnjič, ko sem kihnila hahahaha user posted image
ma se nisem kaj dosti sekirala...user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1532
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
20.1.2010 14:02:47   
mamika25
Pozdravček še od mene. Sem lih kar iz službe... crknjena:) Sonček mamo, mogoče se bom spravila še malo ven.
Tudi mene malo muči nespečnost, to je po moje vse zaradi "prisiljenega položaja" in psiha naredi svoje... jaz ko se prebudim razmišljam kako bo potem, o vsem mogočem, pa se začnem sred noči kej sekirat, pa pol res ne morem zaspat. Probite vse odmislit, pa blazine pod kolena user posted image .
Torej, srečne tiste ki imate user posted image  že na glavo obrnejene. Katera ima še iste probleme kot jaz? Mali mi skače po mehurju vsake 10 minut, včasih se mi zgodi da mi kakšna kapljica celo uide, tako da za v službo nosim kr vložek... nič kaj prijetno. Bo treba z vajami za medenično dno začet user posted image . Prakticirate to?
Kepica koliko stvari pa proda ta tvoja sorodnica? Male, velike oblekice? Jaz sicer rabim stavri za user posted image , sam ne vem kako bi bilo to izvedljivo, ker živimo daleč narazen?...user posted image
Še nekaj... pdp imam 2.4., pregled pa 10.2., porodniško začnem 4.3. Kdaj naj začnem urejat stvari na socialni? A mi mora G prej dat potrdilo o pdp-ju, in ali moram počakat na plačo  februarju da mi lahko izpolnijo za zadnjih 12 mesecev za porodniško nadomestilo? Kako je s tem? A lahko to urejem že zdaj?
No, toliko od mene, lepo se imejte, pošiljam vam mal sončka!!

(odgovor članu babyloverka)
Neposredna povezava do sporočila: 1533
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
20.1.2010 14:03:13   
tatly
aprilcica-nic ti naj nebo nerodno mislim da je to normalno ker se meni nonstop dogaja se en cas po porodu se mi je...

_____________________________

1.9.2008 ob 10.02 se nama je pridruzila najina stella tezka 3140g in velika 50cm
5.5.2010 ob 6.10 se nam je pridruzila se nasa druga princeska anella tezka 3530g in velika 52cm

(odgovor članu Getreal)
Neposredna povezava do sporočila: 1534
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
20.1.2010 14:04:24   
NATAŠA35
aprilčica naj ti ne bo nerodno, ker je to čisto normalno, se dogaja v user posted image ...pa delat moraš keglove vaje, da mišice malo utrdiš...

spanje jaz spim vedno na boku, pa povišano vzglavje, tako da pri meni to ne deluje...ne vem pa kako mi uspe takoj zaspat popoldan, samo vidim kavč pa spimuser posted image user posted image , pa me nič ne motiuser posted image user posted image


_____________________________

Moja sreča so moji otroci: David, Luka, Jakob in Simon

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1535
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
20.1.2010 14:20:18   
pupa*81
IZVIRNO SPOROČILO: NATAŠA35
spanje jaz spim vedno na boku, pa povišano vzglavje, tako da pri meni to ne deluje...ne vem pa kako mi uspe takoj zaspat popoldan, samo vidim kavč pa spimuser posted image user posted image , pa me nič ne motiuser posted image user posted image


user posted image user posted image najbolš da se preselita na kavč user posted image

(odgovor članu NATAŠA35)
Neposredna povezava do sporočila: 1536
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
20.1.2010 14:30:25   
Anonimen
Prva nosečnost, in prvi otrok bo to. Sem narobe zastopla ta podatek na seznamu kr je za vprašajem oz. številko pikica. (?.user posted image )

(odgovor članu tropical)
  Neposredna povezava do sporočila: 1537
   [Brisano sporočilo]
20.1.2010 14:32:11   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Kepica83)
  Neposredna povezava do sporočila: 1538
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
20.1.2010 14:34:57   
nejanejc
oi :)

ma danes je Sonce :) prov lepo

ja spanje, meni tud en rata prov spat pa amen.... sem glihvcerej rekla mojmu,da kdaj bova novo postlo kupla... bom probala sem rekal z visjim leziscem, pa se nikoli ne spomnem, da bi si dala kaj pod noge, tudi se ne spomnem... pol se pa cudim :)

getreal, ja danes se nam začne mš :) Ob 18:15, pa 5-krat mamo, vsaj tko so rekli. We'll see...

ja bo treba se papirje rihtat, sem si neki sprintala za izpolnit, pa se mi zvecer sploh ne d ase s tem ukvarjat...

vcerej sem mela celo vojno s spletno stranjo,, kjer sem narocila vozicek... upam,da ga dobim v enenm tednu, drugace sva rekla,da  bov azahtevala denar nazaj...

aprilcica, sem vesela, da ti je recept vsec :) porocaj, ko nardis :)

lep dan vsem skupej!

(odgovor članu pupa*81)
Neposredna povezava do sporočila: 1539
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
20.1.2010 14:35:10   
Anonimen
Hihihihiuser posted image Poscankeuser posted image Če najprej sploh nisem mogla verjet, da se mi je to zgodilo in sem kar obsedelauser posted image user posted image

Spim pa jaz kot angelček, le zdaj, ko sem bila prehlajena sem imela nočne pohode (večinoma do hladilnika in na kavč pred tv), ker sem imela tako zamašen nos, da nisem mogla dihat.

Cojka: lepo se imej na 3duser posted image user posted image Sem ti kar fouš, ko boš videla malega. Jaz imam jutri pregled, ampak itak spet ne bo nič z UZuser posted image

Nejanejc: bom poročalauser posted image Hvalaaa!user posted image


< Sporočilo je popravil Aprilčica10 -- 20.1.2010 14:36:35 >

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 1540
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
20.1.2010 14:36:08   
nejanejc
cojka, uzivaj na 3d:)

(odgovor članu nejanejc)
Neposredna povezava do sporočila: 1541
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
20.1.2010 14:36:40   
nejanejc
ja tudi meni je ze uslo ob kihanju :)

(odgovor članu nejanejc)
Neposredna povezava do sporočila: 1542
   [Brisano sporočilo]
20.1.2010 14:39:02   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu nejanejc)
  Neposredna povezava do sporočila: 1543
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
20.1.2010 14:40:57   
memole
Ejla!

Kako kej?
Kaj kej počnete?

Mi smo se včeraj spet potepali,mal smo šli ven potem pa smo šli k kolegom na obisk ker je imela kolegica roj.dan!
Danes imamo spet sončka in bove šle spet mal ven!

Chi_Pita ja je kr bolelo sam še dobro da sam nekaj urc,ti pa si bla boga če te je dva dni!

Sanje2 in žanataja čestitke!user posted image user posted image user posted image

Kepica83 starševski dodatek oz nadomestilo dobivaš ti in ti daš vlogo,vsaj tako je bilo pri meni in to uveljavljaš ko dobiš papirje za csd!
Jaz jih bom prala z mehčalcem sensitive od pril isto sem prvič in sem ga tudi v bolnici dobila!
Prala jih bom pa na toliko kot se pere vsa ostala oblačila oz kot piše na oblačilih ne bom nič drugače prala ali pa ločevala!

Babyloverka jaz sem vodni termometer imela da sem lahko preverila koliko je voda topla,čaj za dojenje sem tudi pila in to vsak dan rajši kot pa samo vodo,za krčke smo mi dobili kapljice in mleko v prahu in pa dajala sem ji čajček za dojenčke mislim da je bil od hipp,nisem sigurna!
Grelnika in sterilizatorja nisem imela!

Katy83 super za mentorja!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Meni je na csd rekla da naj porodniško in tisti paket pridem urejat februarja!

Spanje k nama pride hčerka in potem je konec z spanjem ker ona se razkomoti tako da ti ostane samo konec postelje,tatkota pa kar pošteno riva dol s postelje se kar k njemu stiska tako da ne more spat!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Upam da nisem kej pozabla ker ste toliko napisale!




_____________________________

26.9.05 se nama je rodila rožica Lara!
28.4.2010 se nam je pridružila še druga rožica Maja!
http://racka.moj-album.com

(odgovor članu Chi_Pita)
Neposredna povezava do sporočila: 1544
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
20.1.2010 14:46:10   
nejanejc
Hvala cojka, sva bla ze oba na koncu z zivci, ma upam,da se bo reslo :)
Mas recept :)


(odgovor članu memole)
Neposredna povezava do sporočila: 1545
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
20.1.2010 14:51:49   
Kepica83
Joj Aprilčica kaj bi pa naj jaz rekla ko sem že z vložki za uhajanje urina dobre 4 mesece? Za njih dam v lekarni 9 eur user posted image . Meni uhaja non stop. Ne rabim kihat ali kašljat. Tako da sem primorana uporabljat s temi vložki z katerimi sem noro zadovoljna.user posted image sploh jih ne čutim. Pa še material je nekaj posebnega. Res luksuz proti onim vložkom za M.


Mamika25 ta punca ima full cotik. Ni da ni. Meni jih je poslala iz LJ. Lepo zapakirane, vse oprano, speglano, pa še zastonj mi je dala full stvAri zraven. Jaz sem jo spoznala preko bolhe ko sem iskala neke stvari in je res full bila prijazna. Pa se mi je zdaj javila če še rabim slučajno kaj. Pa sem tudi na vas pomislila. Ima pa za punčke in fantke tako da... Jaz ti pošljem njen meil pa se ji javi. Zmenjeno?

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 1546
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
20.1.2010 14:54:39   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Kepica83

Joj Aprilčica kaj bi pa naj jaz rekla ko sem že z vložki za uhajanje urina dobre 4 mesece? Za njih dam v lekarni 9 eur user posted image . Meni uhaja non stop. Ne rabim kihat ali kašljat. Tako da sem primorana uporabljat s temi vložki z katerimi sem noro zadovoljna.user posted image sploh jih ne čutim. Pa še material je nekaj posebnega. Res luksuz proti onim vložkom za M.

Kaj pa maš to za ene? A za M se jih ne da porabit?

(odgovor članu Kepica83)
  Neposredna povezava do sporočila: 1547
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
20.1.2010 14:57:09   
Kepica83
Ene imam indasec - ti so cca.5 eur. Za ta druge pa ti pogledam ko bom doma. Ne mislim da niso za M. Ti so prav za uhajanje vode.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1548
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
20.1.2010 14:59:12   
Anonimen
Okuser posted image Hvalauser posted image Sem mislila, da bi jih potem uporabljala, ko bo spet potrebno začet vložke kupovat, čeprav imam zdaj menstrualno skodelico, ampak je po porodu ne morem uporabljat.

(odgovor članu Kepica83)
  Neposredna povezava do sporočila: 1549
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
20.1.2010 15:13:35   
Anonimen
Nataša a ti bi svojga sam s pojstle dol vrgla k smrči. Mene ma da bi šla po ponev in da kresnla po glavuser posted image

Kepica dobra sta da lahko tako spita. Moj bi se tud ful stisku, ker je tko navajen, ampak men trenutno niti mal ne paše. rabim svoj plac.

nejanejc kje pa sta naročila voziček?

cojka o sem ti fouš. kr 3d maš. Blagorčka.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 1550
Stran:   <<   < Prejšnja stran  60 61 [62] 63 64   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  60 61 [62] 63 64   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





V petek, ob 16. uri, sem doživela spontani...
"Imeli ste popolni splav. Nobenih znakov nosečnosti ni,« je dejal zdravnik. Prosila sem ga, naj mi to ponovi petkrat, k...
23-letnica ima 10 otrok, želi jih še 100
Mama, ki ima že 10 otrok, jih želi imeti še 100, da bi izpolnila svoje sanje, da bi imela "največjo družino na svetu"....




V katerem poskusu?
Matejčika

V katerem poskusu vam je uspelo prvič ´naredit´otroka?

Prvič (54%)

Drugič (10%)

Tretjič (7%)

Četrtič (4%)

Petič (1%)

Več kot Petič (24%)


Število vseh glasov: 484

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!