|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  63 64 [65] 66 67   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
21.1.2010 11:28:27   
katy83
hej, hej. user posted image

u, kaj jaz to vidim? Di_di se bo tudi poročila? Ja, super. Res ste navalile na te poroke. Saj, lepo. Uživajte v pripravah in kasneje na dan d. user posted image


sem včeraj pozabila: Maratonka dobrodošla med nami. user posted image  čestitke za user posted image user posted image . Kaj spol že veš?

Aprilčica - vau, po opisu sodeč imata full lepe prstane. user posted image   Ma, Zlatarna Celje itak cene tak nabije, že samo ker so poročni prstani. aja, glede tvoje mame. Ja, mene bi to tudi znerviralo, ampak, mama pač. Vzemi to za rezervo. user posted image
Halo, pa kako ti niso krvi nič vzeli? user posted image  Kam hodiš ti h ginekologu? Mb? Koga imaš? Drugič zahtevaj to, ker tehtaš se pa res lahko sama doma. user posted image

Rh negativne - jaz grem jutri tudi po injekcijo. user posted image  Pri porodu pa dobiš injekcijo samo v primeru, če ima otrok Rh+, če pa ima isto negativno, potem pa ne.

Spalne vreče - jaz je tudi nisem nameravala kupit. Zdaj zagotovo ne. Potem, ko bo večji, za pozimi, pa ja.

Kepica se je kaj javila? Jaz sem ji pisala sms, pa še mi ni nič odpisala. Upam, da je vse ok. user posted image

Zatekanje - zaenkrat še nič ne opažam. (že trkam po lesu). Mora pa to biti res nadležno. user posted image

aja, pri nas spet sneži. user posted image   he, he, meni paše, ko sem noter. Zdaj pa grem čokolino jest. Mi je nea od vas na FB dala idejo. user posted image

lp,Katy


(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 1601
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
21.1.2010 12:27:02   
Maratonka
hvala vsem!!!! user posted image in čestitke tudi vsem vam! user posted image
spola ne vem, ampak me že zeloooo zanima in komaj čakam da vidim!!! user posted image
pa dojenček očitno tudi komaj čaka, da ven pride, ker tako brca, da se mi zdi, da si luknjo dela!!user posted image

ko ste govorile o zatekanju..... meni noge zaenkrat še ne, mi pa prsti na rokah včasih - so kot ene klobasice - prav smešno za pogledat user posted image

je mogoče katera že šla v šolo za starše, tukaj v ljubljani v porodnišnici oz.kliničnem centru? napisala sem vprašanje kar tam pod temo materinska šola, pa zaenkrat še ni odgovora, ampak me res straaašnooo zanima kako potekajo ta predavanja?? so dva tedna vsak dan, ali cel mesec, ali kako je s tem?
za Postojno sem našla razpored vseh predavanj, za Ljubljano pa samo dan, kdaj se začne - in da lahko izbiraš uro.... se še odločam med Ljubljano in Postojno, pa bo razpored predavanj ključen pri izbiri, ker je trenutno izpitno obdobje in je kar napeto..... user posted image

lep lep pozdrav izza gore knjig in ostalega študijskega gradiva user posted image user posted image

_____________________________

Master your fears and believe in your powers!!

(odgovor članu katy83)
Neposredna povezava do sporočila: 1602
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
21.1.2010 12:33:48   
Anonimen
Maratonka v Lj Porodnišnici če misliš hodit februarja je termin ob 18h čist poln. Je včeraj sporočila marjanaj. Mislim, da poteka 1-2x na teden. jaz sem hotla it v Postojno, pa je šele marcauser posted image

(odgovor članu Maratonka)
  Neposredna povezava do sporočila: 1603
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
21.1.2010 12:36:11   
Anonimen
Popravek. V Postojni so dal nove datume, že pred marcemuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 1604
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
21.1.2010 12:43:23   
Chi_Pita
IZVIRNO SPOROČILO: Kepica83


IZVIRNO SPOROČILO: babyloverka

kepica veš kaj, zdaj se pa res spokaj k zdravniku user posted image user posted image


evo sem klicala G. Morem takoj k njej. vse kaže da grem v bolnico. Vsaj tak je rekla. Se javim cojki. Žalostna sem. user posted image nevem več ki naj moč jemam.


Pa jooj kepica ... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Aprilčica ... jaz spim z modrcem iz mullerja ... seveda pa je podložen z blazinicami user posted image Meni ta najbolj odgovarja, ker nima kosti. user posted image

hehe še ena nova .... dobrodošla maratonka user posted image user posted image user posted image user posted image

Di_Di še tukaj da ti čestitam ... user posted image user posted image user posted image juppiii

memole ... meni je sestra od mojega dala seznamček in zraven napisala kaj kje kupit, točne cene pa res ni pisala ... vse cca. user posted image in ji kr verjamem in bom po tem seznamčku vse kupovala. Mislim pa da baby center je zelo malo krat napisan na seznamčku user posted image , prevladuje Muller in Dm, pa H&M. user posted image

photo ... na mojem seznamčku je zabeleženo takole: 1x odejica oz. spalna vreča (ko se otrok začne obračati) ... jaz to razumem, kot kupi kasneje user posted image

jooj levinjica ... dej pojdi se pokazat g. če tako čutiš ...

Aja, pa glede keramike user posted image user posted image user posted image user posted image kar na smeh mi gre ... včeraj sva spet eno drugo izbrala in jutri jo naročiva user posted image ... sva pa imela namen kupit notranja vrata - teh pa nisva niti pogledala user posted image ... no v glavnem počasi napredujemo user posted image ... pa jutri dobim voziček ... iz Lj mi ga pripelje sestra od dragega ... jupppiii komaj čakam, da ga vidim, pa še lupinica je zraven user posted image ... moram zdaj malo delat ... še ta mesec, ki sem tukaj user posted image


_____________________________

"Držite se svojih sanj. In naredite vse kar je treba, da jih spremenite v resničnost!"

(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 1605
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
21.1.2010 12:44:04   
Di_Di
Hvala punce za čestitke user posted image user posted image user posted image
Hehe aprilčica ti si tud faca.. važno gledaš smrtonosno orožje in se ne pustiš motit. user posted image user posted image user posted image user posted image res si me pošteno nasmejala. No ja ko sem te začela zarad papirjev spraševat, sva nekako bla skor odločena, da se poročiva prej. user posted image Ma kaj to sta šla k mešičku al čist **** zlatarno? če ni skrivnost? uživaj na kofetku

hvala nataša... sam men se zdi da bo potem prepozno, ker se poročiva 20.2 jaz mam pa rok 20.2 se pravi je ravno 60 dni pred porodom, da mi nebi kej komplicirali, če bom zamudila 2 dni to me skrbi user posted image
memole hvala ti za info... mi2 sva tud že skor odločena, da se zapeljeva v novo mesto v karat. sam najprej moram it k mojim moj avtek iskat, s peš hondo ne bova daleč prišla user posted image user posted image user posted image
nax hvala tudi tebi za nasvet, sam so nama kar všeč tile od karata, tko da bova skor 100% šla dol po prstančke, ki so cenovno tudi kar ugodni in hkrati full lepi
levinjica ti pa le pojdi do g. da te pogleda, če ne drugega te pomiri in veš na čem si. user posted image user posted image

Nič grem delat za fax kej.. ker tole pravo ni mačji kašelj ( ne vem kako je moj naredil ta fax, vem da ga jaz že nebi tolko ene piflarije pa vse neki podobno - pravo pač ) v nedeljo me spet čaka izpit user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1606
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
21.1.2010 12:46:06   
Maratonka
uf :S
zoprno :S jaz bi sicer lahko hodila katerikoli termin, ampak fant ne bi mogel zraven, ker je prej v službi..... :/
v Postojno bi šla pa zdaj, ko se začne mislim da čez 1 teden. ne vem pa, kako je v Postojni s prijavo?? ti veš?

hvala lepa za info!!!!

_____________________________

Master your fears and believe in your powers!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1607
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
21.1.2010 13:35:32   
Wannabemommy
Dobr dan čvekice

Spet ste načvekale 2 strani user posted image  res ste pridneuser posted image .
Di-Di - čestitke za porokouser posted image user posted image
Katy83 - super za mentorjauser posted image user posted image
Maratonka - čestitke user posted image  in dobrodošlauser posted image

 Spalne vreče -jaz bom mela pol za kasneje ko bo malo večji, zdaj bom mela sam tisto zadevo ko daš novorojenčka gor da spančka na boku da se ne more obrnit
Zatekanje - hvala bogu še ni nevem kako prisotno, če pa že pa mi zvečer otečejo le noge če več stojim, drugače pa ni problemov, roke in obraz pa HB zaenkrat sploh nič

A se je katera slišala kaj s Kepico?

Levinjica - pojdi se rajši G pokazat, kot pa da bi bilo kaj narobe , raje 5x zastojn prit kot pa enkrat premalouser posted image
Nič lep dan pa se še slišimouser posted image

(odgovor članu Maratonka)
Neposredna povezava do sporočila: 1608
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
21.1.2010 14:03:36   
Anonimen
Maratonka v Postojni se ne rabiš prijavit. Samo prideš tja. Sem pa klicala kolegico, pa je rekla, da je kar gužva.

Epiduralna- a mogoče katera ve a je treba it prej na neka predavanja? Ker sem zdej brala za Postojno pa piše da so za EA neka predavanja. A je to obvezno?

(odgovor članu Wannabemommy)
  Neposredna povezava do sporočila: 1609
   [Brisano sporočilo]
21.1.2010 14:05:09   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Wannabemommy)
  Neposredna povezava do sporočila: 1610
   [Brisano sporočilo]
21.1.2010 14:27:11   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 1611
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
21.1.2010 14:27:13   
neka_noč
Živjo  user posted image

Pregled v tor. 19.01. - vse ok. Poslušali srček, zmerili maternico, dobila sem vse papirje za prevoz rešilca, napotnico za Cs, papirje za zadnjo toxo + neke krvne zadeve, ker so prej nekaj pozabili user posted image , predlog za podaljšanje bol. staleža (zadnjič, ker nato nastopim porodniško), napotnico za uz,...
Naslednji g pregled +UZ+ctg!!  imam 16.02.    . 
Moram reči, da me je kar zvilo, ker zdaj smo pa res že zelo na koncu.  

Srečanje Trojane -  bi morda lahko (odvisno od ure)  SEM ZA . Sobota 30.01.   .

Spalna vreča - mi smo jo pri prvem sinu uporabljali, a ne čisto na začetku. Nekoliko kasneje. Meni osebno je bila odlična alternativa kovtrčku, ker se mi je stalno odkrival, četudi sem ga pri nogicah basala za jogi. Ko je bil v vreči, sem bolj mirno spala, ker sem vedela, da ni odkrit. Pa tudi "pritoževal" se ni nič. Mu je bilo ok. Jih že imam - različne velikosti in jih bom tudi tokrat uporabljala.

Kepica - user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Držim pesti da bo vse ok!

Maratonka - dobrodošla!!!  user posted image user posted image user posted image

Uhajanje - včasih, ko zakašljam ali kihnem - mi uide. V prejšnji nosečnosti mi ni nikoli. Ko se mi to zgodi in je doma moj sin, skorajda poči od smeha, ker je njegovi mamici ušlo. user posted image   Imam pa dnevne vložke. Stalno. Že prej sem jih uporabljala. Navada pač.

Spanje - nikakvo. Vsako noč se zbudim med 03-o in 04-o! Potem pa bedim do 06-ih. user posted image ... in upam, da morda zaspim nazaj... No comment!

Primorke ; smo bili v sredo v Kp. in ste imeli odlično vreme s sončkom ter +8  user posted image   Pijačka je "padla" v Calypso bar-u, sem pa videla od blizu tudi "vašo" Kapitanijo in se spomnila na vas. Ob obali je bilo polno vozičkov, mamic, ki so se sprehajale... Čudovito , res čudovito!  Blagor vam. Mi imamo že prav depresivno vreme tu v Lj. - megla.... user posted image



(odgovor članu Wannabemommy)
Neposredna povezava do sporočila: 1612
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
21.1.2010 14:27:29   
Anonimen
cojka si šla h g?

neka_noč a ti se že privajaš na nočno vstajanje? Sej je še čas do aprila. Zdej dej spatuser posted image
Aja kako to, da imaš ti naslednjič že ctg?


< Sporočilo je popravil nax05 -- 21.1.2010 14:29:16 >

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 1613
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
21.1.2010 14:27:57   
nejanejc
hejla :)

kako kaj.. vidim, da pestro... sem vesela, da je kepica ok..levinjica  ti se pa tudi pejdi kej pokazat, boljse preventiva, kakorkoli je smotano hodit okol dohtarjev

chi_pita, super za vozicek :) pa uspesen nakup keramike... Midva moreva zacet spet malo migat za kopalnico pa dnevno-spalnico.... Se ne znamo niti za fototapte zmenit za kuhno, ajajaja...

dobrodosla maratonka! :) Pupa*81 hodi na predavanja v Ljubljano, ti bo ona razlozila kako grejo predavanja :)

jst morem se pogledat kajs em sploh dobila za dojencka, s ezdej se nisem spravla... vcerej smo zaceli solo za starse... Smo meli bolj uvod, tko na splosno... ma sem zvedla, da se presredek maze, sploh nisem vedla, mislim masira... ajajaj.... Pa sem bla najmanj noseca tam, mi je blo prav cudno, ene tri so ble kak teden pred mano, druge pa vse konec februarja, zacetek marca...

meni tud zatekajo noge, pa roke obcasno... malo sem se spravla telovadit zadnje case, ce bo kaj pomagalo... spim pa bolj tko tko...

pikica veselo brca, sploh ko je cas za spat :)

cojka, srecno za avto, upam,da je bil zanimiv :)

lepo se mejte, papa


(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 1614
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
21.1.2010 14:30:30   
nejanejc
super za pregled neka_noč :)

jst za Trojane s ene morem nic rect, ce bom v Kranju mogoce se uspem pridet, ce bom sla pa na Primorsko tezko...
ta vikend pa bohinj...

cojka, ce je hudo pej se tudi ti pokazat, se strinjam

papa

(odgovor članu nejanejc)
Neposredna povezava do sporočila: 1615
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
21.1.2010 14:30:38   
neka_noč
Cojka jaz sem tudi čisto fertik.... pa se moram zdaj odpravit (spet) od doma... ima sin spec. pedagoginjo..... Po moje bom kar spala tam za mizo.

Lepo, da je s Kepico vse ok. Lepo jo pozdravi nazaj. user posted image user posted image   zanjo. Tebi pa hvala za obvestilo. user posted image

(odgovor članu neka_noč)
Neposredna povezava do sporočila: 1616
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
21.1.2010 14:33:44   
neka_noč
IZVIRNO SPOROČILO: nax05

cojka si šla h g?

neka_noč a ti se že privajaš na nočno vstajanje? Sej je še čas do aprila. Zdej dej spatuser posted image
Aja kako to, da imaš ti naslednjič že ctg?



Ctg imam zato, ker bom prej rodila. Naj bi, ne vem kako si sicer ona vse predstavlja. Je rekla, da naslednjič še nekaj dobim (napotnico ali kaj ) za v porodnišnico, kjer mi bodo naredili vse pred Cs. . Cs naj bi imela konec marca.
In pa, ja, naj bi lahko rodila v lj. porodnišnici s spinalno. Bomo videli. Drugače tik pred zdajci spokam v Po. .

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1617
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
21.1.2010 14:37:09   
nejanejc
DI_DI čestitke!

(odgovor članu neka_noč)
Neposredna povezava do sporočila: 1618
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
21.1.2010 14:37:11   
neka_noč
Nax pred epiduralno je obvezno, da greš na predavanje.... Pokliči in boš dobila vse informacije. So zelo prijazni. Jaz sem hotela prvič na epiduralno... Pozanimaj se direktno kako je zdaj s tem, vem pa, da je obrazložitev kako in kaj glede epiduralne obvezna. To sigurno. 

(odgovor članu neka_noč)
Neposredna povezava do sporočila: 1619
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
21.1.2010 14:42:58   
Anonimen
neka_noč a ti boš pol že konec marca cartala? Kdaj pa dobiš točen datum?
Hvala za info o ea. Bom poklicala, ker sem danes prvič prebrala, da so predavanja. Jaz sem mislila, da greš rodit in se pol odločiš za ea če ti paše.

(odgovor članu neka_noč)
  Neposredna povezava do sporočila: 1620
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
21.1.2010 14:58:12   
neka_noč
Upam, da ga dobim konec feb. user posted image 16.02. sem pri g in dobim še zadnje napotke, grem nato v porodnišnico, ter se vse dogovorim. Vsaj upam tako. Sem imela prvič zelo slabo porodno izkušnjo in res upam, da se sedaj prej vse dogovorim in tako ne bo nobenih problemov. Zato sem glede poroda tako zelo panična. Želim imeti prej vse urejeno, ne pa da so potem neka presenečenja ko že imam popadke...

Nič, šibam po malega, nato na pregled z njim....

Se še tipkamo!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1621
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
21.1.2010 15:03:13   
Anonimen
Oj ojuser posted image

Najprej vas pokomentiram, nato pa pokomentiram svoj pregled.

Levinjica: tebe sem že tudi pogrešala, pa sem zjutraj pozabila vprašati kje se skrivaš, pa si se nam le javilauser posted image Upam, da bo kaj bolje z otrdevanjem. Jaz imam kar srečo. Mi trebuh otrdi le 1x na dan za kakih 5 sekund. Prstane sva naročila kar v Hrastniku pri ˝našem˝ zlatarju, poročiva pa se 27.3. v Laškem na gradu Taboruser posted image Jaz sem za kavico, se lahko zmenimo, se lahko pripeljem tudi v Celje!

Katy83: G imam v Hrastniku, sem se prestavila iz Trbovelj, ker sem bila grozno nezadovoljna. Ženska je bila totalno hladna, kar nekaj je mrmrala, zdajšnja G je pa ful v redu, z njo lahko čvekam o vsem, le to me moti, da ne dela UZ-jev, pa to zaradi krviuser posted image

Spalna vreča za user posted image : jaz jo bom kupila, ampak šele kasneje. Je mami rekla, da sem se jaz čisto razbrcala, tako, da v spalni vreči se pa potem nisem tako obračala. Je pa rekla, da sem potem ugotovila, da se lahko kot črv plazim okoli in se mi je to zdelo strašno zabavnouser posted image

Maratonka: uuu, še ena študentkauser posted image user posted image Kaj študiraš in kje (me smo firbčne punceuser posted image )?

Chi_Pita: tudi jaz sem danes spala z modrčkom iz Mullerja in blazinicamiuser posted image Modrčej je zakon, me pa srbijo bradavice po teh blazinicahuser posted image user posted image Tebe tudi kaj? Katere pa imaš? Jupi za vozičekuser posted image user posted image Daj potem kake slike v album, me firbcauser posted image

Memole: jaz nisem še nič seznamčka delala, ampak se mi zdijo najbolj ugodne cene v Mullerju, ampak kasneje tam ne bom kupovala, ker je samo v Mb ali Lj in se mi ne splača vozit tako daleč. Ne vem kaj bom potem. Verjetno kar DMuser posted image

Di_Di: v Hrastnik sva šla. Ne vem kaj me moti pri tem Mešičkuuser posted image Prav smrdi mi v zlatarniuser posted image user posted image user posted image Mel Gibson je pa zakon, pa še nag je bil na začetku filma mmmuser posted image user posted image Držim pesti za izpit!!!

Cojka: hvala za info o Kepici! Aaa, kok ma že velikega oz. težkega user posted image user posted image Ziher je fantekuser posted image user posted image Pa še kupuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image zanjo!

Neka_noč: super za papirjeuser posted image Potem se šele zavemo kok gre hitro, a ne?user posted image

Ok, zdaj pa še k meni: zredila sem se 3 kg, torej za seznam: NP: 19.2. in kg: +11user posted image user posted image

Dobila sem že vse papirje, me je kar stisnilo. In potem mi je še sestra rekla naj si kar dam v torbo za porodnišnico, me je skoraj kap. Jaz nimam še nič pripravljeno!!!!! Aaaaaa..... bo treba to uredit. Problem je v tem, da se ženiva le en mesec pred porodom in si moram urediti zdravstveno zavarovanje, ker potem dobim nove napotnice z imenom in priimkom, poleg tega moram urediti vse na faxu, da dobim nova potrdila o šolanju za oddajo vloge za otroške dodatke... To bo ena norija vse skupaj. Mi kar slabo rata, ko samo potuhtam.
Da si uredim zd. zav. moram imeti pa že nove osebne dokumente. Grozauser posted image user posted image user posted image Drugače vse po starem. Celo dobila sem napotnico za kri! Wauuuu! Urin je še vedno ok, kri imam odlično...hmmm... ne vem kaj sem še pozabila... pregledala me ni nič. To je to.

Zdaj pa šibam direkt v kuhinjo, se moram spravit nekaj kuhat. Pridne boditeuser posted image user posted image








(odgovor članu Maratonka)
  Neposredna povezava do sporočila: 1622
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
21.1.2010 15:23:01   
aprilski hrošček
Pozdravljene čvekice!!!!

Upam, da aprila ne bomo priklicale dež ker toliko klepetamo user posted image user posted image user posted image !!!

Bom samo na hito:

Spalna vreča: jaz sem jo pri hčerki uporabljala od njenega 6 meseca pa tja do 3 leta. Sem bila zelo zadovoljna, ker drugače se je odkrivala in potem si  v skrbeh in cele noči vstajaš in preverjaš če je otrok pokrit. Zato mislim da jo bom uporabljala tudi za bebija samo ne takoj na začetku.

Nax05 šola za starše se začne v Postojni v četrtek 28.1.2010 ob 17h v Srednji gozdarski in lesni šoli. Ni se potrebno prej nič prijaviti sem klicala. Šola za epiduralni analgezijo pa je vsak petek ob 13.30 v porodnišnici Postojna drugo nadstropje.

Se tipkamo!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1623
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
21.1.2010 15:26:52   
Anonimen
Aprilski hrošček sem videla ja, das e začne šola v postojni. Še ne dolgo nazaj so bili razpisani termini od marca naprej. Samo a ni prvi dan 26.1.? 

(odgovor članu aprilski hrošček)
  Neposredna povezava do sporočila: 1624
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
21.1.2010 16:08:24   
katy83
ojla, punce,

ma danes je neki zatežen dan, se vam ne zdi? No, meni se še zdi, da sem včeraj res malo pretiravala (nakupovanje, sprehod,...), pa sem še danes kot cota. Pa da o nočnem spanju ne govorim. No, sem zdaj 2 urci noter spravla, tak da user posted image . Nič pritoževanja. user posted image

Aprilčica - no, pa so te le dali v laboratorij. Pa lepo, da si zadovoljna z novo ginekologinjo. Meni tudi dosti pomeni, da se da vse zmenit, pa pogovorit. Ker če ne, potem se lahko grem z Maistrovim kipom v center Maribora pogovarjat. user posted image   kaj pa kuhaš? daj naredi mi lušte, da se še meni kaj zlušta. Ker oni čokolino je že ...kaj jaz vem kje. user posted image

Flora1983 - si zadnjič napisala, da bi se lahko dobili v Mb? Kdaj? ti samo reči. user posted image

aja, pa res, Maratonka je tudi študentka. user posted image  Vau.

Kepica mi je pisala, sem videla, da vas je že Cojka obvestila. Samo, da še zdrži nekaj časa. user posted image

Cojka, kaj pa je s teboj? user posted image   Kaj narobe ali samo tečen, zablužen dan?  No, karkoli je, naj mine. user posted image

zdaj grem pa nekaj naredit, da bo danes kaj koristi od mene. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1625
Stran:   <<   < Prejšnja stran  63 64 [65] 66 67   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  63 64 [65] 66 67   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





V petek, ob 16. uri, sem doživela spontani...
"Imeli ste popolni splav. Nobenih znakov nosečnosti ni,« je dejal zdravnik. Prosila sem ga, naj mi to ponovi petkrat, k...
23-letnica ima 10 otrok, želi jih še 100
Mama, ki ima že 10 otrok, jih želi imeti še 100, da bi izpolnila svoje sanje, da bi imela "največjo družino na svetu"....




Kdaj imeti drugega otroka?
jagodka7

Idealna razlika med sorojenci

1 leto (16%)

2 leti (31%)

3 leta (35%)

4 leta (8%)

5 let (5%)

6 ali več (6%)


Število vseh glasov: 324

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!