|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  35 36 [37] 38 39   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
9.1.2010 8:44:22   
Chi_Pita
hei hei ...

najprej kepica ... punca upam da se ti je stanje umirilo in boš počakala z mano na najin dan user posted image ... S kom bom zdaj primerjala koliko premikov smo zaznale in kako se je user posted image obrnil, pa kakšne bolečine čutimo ... me je prav panika zagrabla, ko sem videla, da si v bolnici ... reči user posted image naj počaka do aprila user posted image ... Jaz si ne upam biti med prvimi aprilčicami.

Di_Di ... kot sem ti že na drugi temi napisala hvala za info glede MŠ ...

nax05 ... previjalna miza  ... jaz jih gledam že od celega začetka, pa mi nikakor ne odgovarjajo user posted image ... odločila sem se, da kupim sam previjalno podlogo ... tisto kvadratasto in jo dam na omarico, ki jo imam zdaj v sobi. Je prav taka kot previjalna miza, le da je brez zgornjega dela. Pa seveda posebej banjica, ker tisto, ko je v kompletu z mizico se meni zdi smotano. Pa še ne moreš je uporabljati kasneje.

klub Lumpi ... hvala vam za info ... se grem hitro še jaz zdaj prijavit user posted image

Photo dobrodošla ...   user posted image user posted image user posted image user posted image aprilčki prevladujejo user posted image ... sem te pa hotela vprašati kaj  je UPN?

snegec ... jaz bi tudi snegec rada ... tle pri nas na obali pa luže take, da ne moreš niti iz hiše user posted image

Lep vikend ... aja, pa lepi bušiji, sem malo slikice počekirala user posted image



_____________________________

"Držite se svojih sanj. In naredite vse kar je treba, da jih spremenite v resničnost!"

(odgovor članu NATAŠA35)
Neposredna povezava do sporočila: 901
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
9.1.2010 9:04:41   
Anonimen
Jutro souser posted image !

Še vse uživate v pojstlci z možeki. Jaz sem že gazila zunaj po snegu s kužkom...jao...sneg je višji od mojega psauser posted image Revček je skakal ko zajec da je kam pršu. No men tale sneg vsekakor ne odgovarja oz če bi bilo služne tako kot je treba pol ok. Včeraj zvečer sva šla nekam na obisk, vam povem, katastrofa na cestah.
Aprilčica midva sva sredi Domžal, pa naša ulica ni spluženauser posted image Tko da zgleda da tud tuki ne vejo kaj je plug.

photo dobrodošla in čestitke za user posted image !

tropical hvala za sezname za previjalne mize. Chi_Pita men tud nobena ni tok všeč, da bi rekla evo to bi pa jaz imela.

Sem pa včeraj končno vidla na eni nemški strani eno lepo in jo hočem pokazat mojmu k je prišel domov in sploh nisem našla veš te strani, prej je bila pa prva k sem vtipkala v googleuser posted image user posted image


(odgovor članu Chi_Pita)
  Neposredna povezava do sporočila: 902
   [Brisano sporočilo]
9.1.2010 9:54:11   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu marjanaj)
  Neposredna povezava do sporočila: 903
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
9.1.2010 10:05:51   
pupa*81
hej pupe!
spet nas je zasnežilo user posted image včeraj popoldne smo pa 2 uri rabili iz lj v novo mesto user posted image je trajalo sam je blo lušno. Zdej pa čakam da neha deževat/ledevat da greva z user posted image mal na snegec user posted image

ja cojka, smučanje se tudi meni lušta, sm že septembra se spomnila da letos ne bo nč user posted image pol te pa kak heroj sprašuje "zakaj pa ne greš smučat" user posted image user posted image pa ne skrbi, snega bo tudi za naše potomce še dovolj, sej ga v bistvu sploh ni vedno manj... sej nas že 10 let strašijo da ga ne bo več, pa danes meni lih ne zgleda da bi ga meli pomanjkanje user posted image

photo dobrodošla user posted image , lepo da nas je tolk buščkov, edino v porodnišnicah bo zgleda gužva aprila user posted image

kepica veliko objemčkov pa dobrih želja! drži se punca!

uživejte pupike!



(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 904
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
9.1.2010 10:17:33   
marjanaj
jutro....

jaz sem se pa sama zbudila user posted image je sel moj user posted image smucat za en teden... ze navsezgodaj zjutraj...
jaz bom pa sama doma... user posted image smrk... to ni fer... jaz bi tudi smucala...

Kaj pa naj zdaj pocnem cel teden? user posted image

(odgovor članu pupa*81)
Neposredna povezava do sporočila: 905
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
9.1.2010 11:32:12   
tropical
Jaz sem danes ležala do 10 sem spila zjutraj eno tableto, ker sem mela full močne krče , da nisem mogla niti na nogah stat. Tako, da danes kuha kosilo moja mama, ker jaz nisem zmožna. Mož in tamal pa jaslice podirata.
Lumpi klub meni je prišla nalepka v 16 dneh. Sem mislila, da so že pozabili name. Zdaj zbiramo pa še nalepke v albumčku od lumpi.Ma naše trgovke nekatere v našem kraju v mercatorju ne rade dajejo teh nalepk, n e vem zakaj. Moraš jih opomnit pol pa ti dajo. Pa se jezijo, kaj mi pa praviš.
Zdaj grem pa stroj spravit, moram dat šit  obleke , ma ne vem kolk bo suho, ker ta dež, je za znoret.

Ciao se pišemo.

(odgovor članu marjanaj)
Neposredna povezava do sporočila: 906
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
9.1.2010 12:24:15   
Getreal
Dobro jutro user posted image !

Kako smo? Jz sem spet tako slabo spala...šele proti jutru zaspim in pol spim do 11..user posted image joj.. upam da ne postane to navada..

merkator pike no zej sm se še jz včlanla v vse možne klube user posted image sm raziskala vse včeraj. najbrž se jim tm na merkatorju zdi kar čudno kaj je zej to nek naval karnaenkrat hihihi user posted image

photo dobrodošla user posted image user posted image user posted image user posted image čestitke za user posted image . Madonca nas je že dosti!

marjanaj ja jz bom tudi kmalu na tvojem mestu, ko bo moj šel smučat user posted image pa tko me matra, jz bi tudi šla...joj..

tropical upam da ni kej hujega..dej raje počivaj, cune lahko počakajo user posted image kakšni krči pa to so?..ker meni se je do zej ene parkrat zgodilo, da ko sem se prevalila ponoči oz. proti jutru z levega na desni bok, me je tko zagrabu tak mišični krč (kot recimo prime ponavad v nogo) v trebuščka..a to je to?

no pozdravčke še vsem ostalim, se tipkamo user posted image

(odgovor članu marjanaj)
Neposredna povezava do sporočila: 907
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
9.1.2010 12:30:08   
photo
UPN je Umetna Prekinitev Nosečnosti, ker je bilo že 22T, se ne reče več splav.
V bistvu so otročka uspavali in potem je sledil porod. So bile pa nepravilnosti tako hude,
da ne bi bilo združljivo z življenjem (odmrtje pred 9.mesecem ali pa takoj po porodu).
Tudi kromosomska analiza ploda je potem pokazala, da je bila pravilna.
Je pa najstrašnejša stvar, ki se mi je zgodila v življenju - EVER!!! Ha-ha, pa sem mislila,
da bolj grozno, kot da 5x na faxu nism nardila izpita mehanike ne more bit...
Ampak morš znat potegnit tud iz takih stvari ven pozitivne. . .  Mal se ti prioritete in pogled na lajf spremenijo. . .
Upam da nism zamorila...
Sam res, kaka gužva bo to aprila v porodnišnicah!!! user posted image Kar 101. Noro.
Hvala vsem za dobrodošlico - že kar čutim neko pripadnost. . . Fajn.

(odgovor članu tropical)
Neposredna povezava do sporočila: 908
   [Brisano sporočilo]
9.1.2010 12:37:04   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu photo)
  Neposredna povezava do sporočila: 909
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
9.1.2010 12:40:02   
pupa*81
photo najprej user posted image user posted image user posted image za vse kar si dala čez!

potem pa firbec, če si slučajno v istem fohu k jst user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: photo
na faxu nism nardila izpita mehanike


strojna, gradbena,...?


(odgovor članu photo)
Neposredna povezava do sporočila: 910
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
9.1.2010 12:41:14   
katy83
ojla punce.

Dragi je šel v službo, jaz pa vas zdaj malo počekiram, potem pa me čaka likanje.

Tropical - daj počivaj malo, pa upam, da krči čimprej minejo. user posted image

Marjanaj - a tvoj pa je šel smučat? Malo sem pa mu fauš, veš? Ampak tako kot pravi Cojka, ko te pa nekaj bincne, pa veš, da se splača zdržat brez smučanja. Bomo potem itak nadoknadile, ko se bomo z user posted image  sankale, pa atije kepale  user posted image .

previjalne mize - joj, punce, zdaj ste me pa čisto prestrašile. Jaz sem dobila previjalno od kolegice (ono ozko na stojalu), pa kolikor berem tu, ni glih fajn. Sva se z mojim pogovarjala, da do kakega 4. meseca že bo, potem bomo pač na postelji previjali.

Cojka - ja, pa je res boljše, da sestavljata pohištvo kot puzzle. Se strinjam. user posted image

Aprilčica - ti študiraš RP, ne? Veš kaj bi te vprašala. Nujno bi rabila zapiske od pedagogike in sociologije, če imaš kaj na računalniku. Jaz imam to vse nekje v mapah in škatlah, pa mi zdaj ni tega za odpirat. Bi pa rabla zapiske zato, da pogledam kaj smo kje delali, da si pogledam za temo za diplomsko. Če imaš kaj, bi te prosila, da mi na mail pošlješ. user posted image

vau, toliko nas je že? Super! user posted image

no, lepo se imejte, pa se pišemo kaj

(odgovor članu tropical)
Neposredna povezava do sporočila: 911
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
9.1.2010 12:53:15   
Getreal
photo ojoj..to mora bit res grozno...in to v 22 tednu..niti pomislit ne smem, da bi se moji pupiki kaj zgodilo v 22 tednu ko si mentalno že tako noter v vsem skupaj..user posted image no še dobro, da je s to vašo pikico vse ok in se boste kmalu crtali user posted image

cojka ja ampak res je hecno, te kile jz kr pozabim, da se nekje morajo poznat user posted image ampak nekako mam kar to staro navado, da se mi podzavestno zdi, da so itak v riti hihihi user posted image pol se pa obračam, ko ena vrtavka in niti ne pomislim, da me je odspredaj še enkat več kot prej user posted image pa a tej krči to je kej nevarno? jz sem po moje sam ene 3x v roku 4 mesecev doživela to senzacijo (vključno z danes zjutraj), pa ne vem če je vredno omembe..kaj rečeš? ti si povedala ginekologinji?

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 912
   [Brisano sporočilo]
9.1.2010 13:07:46   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Getreal)
  Neposredna povezava do sporočila: 913
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
9.1.2010 13:33:40   
dacy
IZVIRNO SPOROČILO: Chi_Pita ... Jaz si ne upam biti med prvimi aprilčicami.



...Naj te potolazim da nisi sama user posted image Sej nas je se vec ki smo med prvimi user posted image

photo  dobrodosla med nami ... po taki smoli ti zelim zdaj toliko lepso nosecnost ... me je kar zmrazilo ko sem citala user posted image

cojka ma naju vec ne bodo dali delat user posted image Je ze cist brezveze zdaj ko smo ze tak blizu porodniske user posted image


_____________________________

Moj soncek Aleksei je prisel na svet kot moje darilo za materinski dan 25.3.2010 ob 3:47 , tezek 2635, in velik 47cm

(odgovor članu Chi_Pita)
Neposredna povezava do sporočila: 914
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
9.1.2010 13:48:20   
Getreal
cojka joj vidiš s tem magnezijem so me prestrašli v MŠ...so rekli, da zaboga nikoli naj ne same doziramo magnezija in dodatkov z magnezijem, da to lahko samo ginekologinja dovoli oz odobri..user posted image kao, da zato, ker preprečuje magnezij krče in s tem tudi preprečuje popadke in da zato je treba vedet kdaj nehat jemat te reči... tko da pol sm nehala z magnezijevimi šumečkami, ker sem se ustrašla user posted image no bom pa omenla ginekologinji 22.1. ko mam pregled..pa sej bom tut zej vidla če se po ta stvar stopnjevala al kako bouser posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 915
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
9.1.2010 13:58:11   
tropical
Getreal ponoči tud moram pazit kako se prevračam z leveega na desni bok.
V spodnjem delu trebuha me je danes prijelo, kot da bi me hotelo strgat, ni hotelo popustit. Takrat sem se spomnila na bpolnišnico, ko sem čakala v sobi na popadke da me primejo, in ravno tako je zdaj bilo. Bolelo je ko 100 user posted image . Pol sem buscopan vzela, ker ga ne jemljem več  tako redno ker je rekla g. naj ga pijem po potrebi.Zdaj sem bolje samo preveč naprezat se ne smem.
Pa še to g. je rekla ko prime krč mora popustiti hitro, ne sme držat velik časa.

Krč v nogo me je tud mene prijel ma boli za po......user posted image Vtrebuh ko prime je ~ ravno takouser posted image

Moj user posted image je tolk živ, že dva dni tolk brca da me vse boli not. Je rekel moj, da se mi trebuh skoz premika, da kaj takega še ni videl. Pri ta prvemu je bilo vse drugače.

photo kar grozno mi je ko sem prebrala, kaj se ti je zgodilo. Jaz sem imela ss v 8 tednu že takrat mi je blo zelo hudo, kaj šele da bi se mi zgodilo zdaj.  Zdaj pa ti želim čim lepšo user posted image .
mehanika user posted image user posted image

dacy jaz bom verjetno kar do konca na bolovanju. Februarja imam pregled pol verjetno komisijo, tako da konec marca grem pa na porodniški. Kolk čas beži , saj ne morem verjeti, pa kg tudi user posted image

Še dobro da obstaja prenosnik, da lahko kar v postlji tipkam, če bi bil zdaj moj možek tu, bi mi že težil že nazaj si na netu. A nimaš svoja compiura.user posted image user posted image user posted image




(odgovor članu dacy)
Neposredna povezava do sporočila: 916
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
9.1.2010 14:09:55   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: cojka
nax - sem pozabila, da si ti z domžal. Jaz zdaj vsak torek nakupujem v Mercatorju. Ker se mi zdi, da me tam ne more noben iz službe vidt.



cojka- a res, pa nič ne poveš. jaz sem doma čist bliz Mercatorja. Dve minutki mam do tja peš. Bi se pa loh na kakem kofetku dobile ko boš tukiuser posted image

photo- je tud mene kar zmrazilo ko sem prebrala. Si ne predstavljam kaj si mogla dat čez, ker more bit to res najbolj grozna stvar v življenju. Zdej pa uživej s svojo pikico.

marjanaj- kako pa to da nisi šla zraven, da bi se šetkala? Jaz bi šla zdele takoj za en teden nekam na en smučišče, na sončka, čajčka, velik hrane in sprehodeuser posted image

magnezij- men je g odsvetoval tablete in mi rekel, da naj raje pijem Donat. Pa še to vedno pozabim kupit.


< Sporočilo je popravil nax05 -- 9.1.2010 14:11:28 >

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 917
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
9.1.2010 14:10:26   
izgubljena_ovcka
OMG, 101!?

Haha, nič čudnega, da nikoli tukaj ne spravim skupaj enega orenk posta. Vse, ki redno sodelujete, upam, da ne zamerite, če je slučajno katera kaj spraševala pa nisem odgovorila, ne ignoriram zanalašč. user posted image Res si težko priborim mesto in frej čas za posedanje pred računalnikom. Se spomnim, da sem v prvi nosečnosti skoz videla na netu, zdaj sem pa srečna če utegnem pregledat mail in fejsbuk! user posted image

A mate kej snega??? Pri nas ga je ziher 30 pa še kar ga meče kot za stavo. Izgleda prav pravljično. No, razen tega, da moram jaz včasih kidat, če moj dela in tam prespi. Prizor je prav komičen...leto in pol star razbojnik, ki uhaja na cesto in pada vsepovsod in štorasta nosečnica z lopato v roki. user posted image Hvalabogu, da se počutim tako dobro kot se. Si upam pomislit kaj bi bilo z mano in miškotom, če bi jaz morala ležat.

(odgovor članu tropical)
Neposredna povezava do sporočila: 918
   [Brisano sporočilo]
9.1.2010 15:04:26   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu izgubljena_ovcka)
  Neposredna povezava do sporočila: 919
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
9.1.2010 15:42:23   
dacy
tropical za te krce je meni G rekla da je to zarad sirjenja medenice , da se telo zacenja pripravljat na porod in da to sicer so neke vrste popadki ampak ne tisti tapravi ... pac ne smejo se pojavljat prepogosto in ne sme drzat predolgo ... to imam tud jaz probleme s temi krci ...
Za bolnisko pa je itak najbolj pametno da ostanemo kar do konca doma ... jaz zacnem s porodnisko ze v zacetku marca, tak da meni je februarja res cist brezveze it delat ... pa itak pol treba spet nocne delat tak da me ne bo dala nazaj na siht vec ... sem skoraj 100% user posted image
Cas pa res prav hitro gre ... kg pa pri meni niti ne tolko , ceprav imam na seznamcku kar za 4,5kg prevec napisano user posted image
tropical a si se ti zavzela za moj ZS? user posted image

tablete - jaz sem do zdaj, ve celih 6 mesecih in se malo vec, vzela edino 2 rupuruta zarad kisline user posted image No pa sumece tabletke sem pila magnezij in kalcij ... pa sem zadnje case na to cist pozabla... drugih tablet se pa prav izogibam user posted image
Sem zarad pritiska dobila neke tablete (10kom) , naj jih jemljem po potrebi ... pa ko imam previsok pritisk, raje pocakam kako urco in ce bi takrat bil se vedno visok, bi vzela tableto , ampak mi do zdaj se ni bilo treba user posted image


_____________________________

Moj soncek Aleksei je prisel na svet kot moje darilo za materinski dan 25.3.2010 ob 3:47 , tezek 2635, in velik 47cm

(odgovor članu tropical)
Neposredna povezava do sporočila: 920
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
9.1.2010 15:58:46   
nejanejc
oj

se ena, ki je sama doma se javlja... no moj ma pa ze cel teden busy v sluzbi... upam, da ne bo spet po 23ih prsol... Se mi res smili...sem ustala z njim, neki pojedla, pol sem sla pa nazaj spat... sem bla pol v trgovini. Sem vidla v Mercatorju uno postlco in mije vsec, ker je na kolescih... Mogoce jo pa vzamemo :) Pik nimam niti prbližno dovolj, ker smo kasno zaceli spet v mercator hodit..

danes mam bolj gospodinjski dan, spet se bo mal vrtelo okrok kuhanja... vcerej sem nardila zrezke pa so bli super.... danes pa bom verjetno kar pizzo, da si jo bo lazje pogrel moj, ko pride pozno domov.... Pa sem rekla, ce mi ostane cas od pucanja, da se njoke nardim....

tle ap en cas pada sneg, en cas led.. en cas nic.... bom sla jutri na kak sprehod raj, vsaj upam... pa da bojo se malo potke spluzli in bom sla na turo :)

vcerej sem prvic vidla, da se moj trebuscek tudi premika :)

photo, zelo mi je blo hudo, kos em prebrala kaj se ti je zgodilo. Sem vesela, da si to dosti dobro prenesla. Sej vem, drugega ne preostane. Pa vseeno.... user posted image user posted image user posted image

tropical, upam da se ti krci umirijo. Drzim pesti

cojka, pupa, getreal
pa se katera ja sneg ja in smucanje :) komajcakam, da grem spet na smucke. Ma more bit se sneg tud za nas, za otrocicke pa tudi. Bojo noreli :)

no, pa se čestitke za zmago Majdičevi in Kranjcu :) Jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii Dane sje res nek dan za zmage.... Ajde user posted image

(odgovor članu dacy)
Neposredna povezava do sporočila: 921
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
9.1.2010 16:16:56   
tropical
dacy imaš ZS !
Sorryuser posted image

(odgovor članu nejanejc)
Neposredna povezava do sporočila: 922
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
9.1.2010 17:04:53   
memole
Ejla!

Kako ste?

Jaz sem ok!Pikica je pa danes bolj mirna!

Prej sem sestro in mamo pobarvala!
Lara spi,kasneje gremo pa na pizzo nas je sestra od mojega povabila!

Pri nas pa sam dež,mal sončka se je pokazalo drugače pa sam dež!
Jaz bi snegeca!user posted image


_____________________________

26.9.05 se nama je rodila rožica Lara!
28.4.2010 se nam je pridružila še druga rožica Maja!
http://racka.moj-album.com

(odgovor članu tropical)
Neposredna povezava do sporočila: 923
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
9.1.2010 19:00:13   
Bobek75
Živjo aprilčice,

jaz sem še ena nova aprilčica iz S. Primorske. PDP je 19.4., pričakujemo pa najverjetneje user posted image in user posted image . Doma imamo že dve frčafeli, tako, da bo hiša polna babncuser posted image .
Zaradi krčev sem že nekaj časa doma v vodoravnem položaju, ampak se ne dam in lepo napredujemo iz tedna v teden.
Lepo vas je brat in lep pozdrav!

(odgovor članu memole)
Neposredna povezava do sporočila: 924
   [Brisano sporočilo]
9.1.2010 19:29:22   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Bobek75)
  Neposredna povezava do sporočila: 925
Stran:   <<   < Prejšnja stran  35 36 [37] 38 39   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  35 36 [37] 38 39   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





7 znakov, da se maternični vrat aktivno od...
Ko otrokova glavica potuje po porodnem kanalu navzdol, se na zadnjici pojavi rdečo-vijolična ali rjavkasta črta. Bolj ko...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




ime za fantka
Petrarca91

ime za fantka

Uroš (32%)

Ažbe (31%)

Gael (13%)

Tomi (25%)


Število vseh glasov: 342

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!