|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  188 189 [190] 191 192   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
9.3.2010 9:50:50   
babyloverka
andra74 hvala za odgovor user posted image
bom plačala preko banke, iban in bic kodo pa sem že dobila.
bom to sprintala pa šla z vsem tem na banko pol bom pa nakazala.

_____________________________

Bastian...največja ljubezen
30.04.2010

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4726
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
9.3.2010 10:04:54   
mamika25
Jutro!!

Vidim, da že vse neki prehitevate, počasi punce!!
Nataša upam, da se ti mal umiri vse to, pa da počakaš še mal. Ni še čas...user posted image
Najprej smo na vrsti tiste ki smo bolj na začetku, a ne...user posted image  Moj 2.4. se tudi bliža, čeprav imam že skoz občutek, da bo moj user posted image  marčevski, pa pustimo se presenetit.
Kepica tebi tudi velik sreče, pa čimlažji porod, če si ti že kaj bolj dogaja.user posted image
Vsem z težavami tudi veliko sreče...
Meni se je stanje mal umirilo. Na bolečino sem postala kar imuna, sploh nimam časa razmišljat o tem... tišči me še, boli spodaj, težko hodim in težko ustanem. Jutri imam pregled, pa bomo videli kaj bo rekla. Upam, da je samo od tega, ker se je user posted image  spustil nižje, da drugega ni nič. Vpašala jo bom tudi za tisti bris za streptokok, mal me je prestrašilo vse skupaj, ko sem prebrala tisto žalostno zgodbico. user posted image
Vsem ki ste se ali se boste user posted image  dobile na torticah želim da se imate lepo. Mislite kaj nameuser posted image .
Moj user posted image  ima danes roj. dan, mal bomo praznovali popoldne, tamala mi pa še vedno leži, včeraj smo imeli celo štalo, tolk jo je ušesek bolel, da nisem več vedla kaj narediti. Danes je bolje. Antibiotik deluje, še sreča za zdravila...
Me je pa tako močno začela srbet koža na trebuhu, nonstop bi se samo praskala, noro!! Krema mi nobena ne pomaga, srbi srbi... In... pojavile so se mi 3 strije user posted image . Direkt nad popkom... Pa tolk sem govorila, da jih sigurno ne bo, ker jih pri tamali nisem nič imela. In evo jih, zdaj na koncu. Upam, da jih ne bo še več.
Tamala me je včeraj vprašala, ko me je vidla v kopalnici... "Mami, kje pa imaš ti popek?" Smo se smejali še dolgo... user posted image

No, lep zasnežen dan želim... Tule pri nas ga je zdajle že blizu 15 cm. Kje so zvončki in trobentice, zelena travica, sonček... user posted image  Ne morem dočakat.

(odgovor članu pupa*81)
Neposredna povezava do sporočila: 4727
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
9.3.2010 10:05:18   
dacy
dobro jutro ...

Evo mene se vedno bolj loteva nek prehlad , danes me ze grlo zraven se boli ... upam da ne bo iz tega kaka angina al pa da me se vrocina napade ... Bo treba v takem primeeru do dezurnega malo it user posted image Prav ni mi fajn nic ... niti kri nisem sla dat ker sem cist nesposobna , nos mam tak zamasen da komaj diham ...

A danes se gre sploh na tortice v takem vremenu cudnem al kaj bo?


_____________________________

Moj soncek Aleksei je prisel na svet kot moje darilo za materinski dan 25.3.2010 ob 3:47 , tezek 2635, in velik 47cm

(odgovor članu babyloverka)
Neposredna povezava do sporočila: 4728
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
9.3.2010 10:11:17   
majas
IZVIRNO SPOROČILO: dacy


A danes se gre sploh na tortice v takem vremenu cudnem al kaj bo?



Jaz bi bila zeloooo vesela da bi za en teden prestavile, da se malo vreme porihta...
Pri nas full sneži pa še tak piha. Na avtu pa ima letne gume, tak da res ne upam nikamor.

Sve z tamalo kar doma ostale. Se mi ni dalo še z avtom zafrkavat.

zdaj pa navihančke pečem. Za kosilo pa še nevem kaj bo user posted image kaka ideja user posted image

Spala spet nisem celo noč. user posted image   Ko ven pogledam pa me je kar groza. Res mi to vreme niti malo ni več všeč. Bo pa še hudo, ko poslušam  na radiu.



_____________________________

Otroci hočejo objem, naročje,
prijazno besedo, dotik, nekoga,
da jim prebere pravljico, nekoga,
da se z njim smeje in pogovarja


(odgovor članu dacy)
Neposredna povezava do sporočila: 4729
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
9.3.2010 10:16:34   
dacy
Ja baje bo sele v cetrtek nehalo snezit in pihat ... Meni pa nekak ni nikamor za it ze zarad vremena in zraven se zarad tega mojega prehlada ... ce me se malo napiha me bo samo vrglo v posteljo ... ampak ce se bo vecina odlocla za tortico potem bom pac tud jaz sla verjetno vseeno ... bomo vidli ...

_____________________________

Moj soncek Aleksei je prisel na svet kot moje darilo za materinski dan 25.3.2010 ob 3:47 , tezek 2635, in velik 47cm

(odgovor članu majas)
Neposredna povezava do sporočila: 4730
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
9.3.2010 10:17:22   
katy83
jaz bi šla na tortico. Dajte, no. Ko ven pogledam, me samo tortica lahko v dobro voljo spravi. user posted image
Majas, pridem jaz po tebe. kam že? user posted image

(odgovor članu majas)
Neposredna povezava do sporočila: 4731
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
9.3.2010 10:18:22   
Wannabemommy
IZVIRNO SPOROČILO: ela24

Jutro user posted image !

Pogledam ven in vse belo, kar konkretno ga je naneslouser posted image Jaz sm pa mislila, da bo to bo bolj tako malo za okrasuser posted image
Ponoči pa me je tako krč vlekel po nogi, da me danes tako noga boli, da komaj hodimuser posted image
Tako, da me je strah, da bi danes vozila avto z bolečo nogo in še v takem vremenuuser posted image Še vedno upam, da me mogoče dragi pripelje na tortico, ker sama pa danes ne upam ven v takemuser posted image user posted image user posted image

Uh Mariborčanke, kakšen dan smo si izbrale? Prejšnji teden pa smo se spraševale, če bomo lahko veni na sončku sedele?user posted image

Ko to berem, kako se vam nekaterim že kar dogaja, me kar malo panika zgrabi. Jaz imam občutek, da še nekako nisem pripravljena it v Rimuser posted image Pa se spopasti z vsem kar temu sledi. Bi raje počakala vsaj na začetek aprila. Pa na malo lepše vreme!

Danes pa imam masažo hrbta, tako da se bom malo relaksiralauser posted image


Sej če se ne upaš peljat sama te lahk ktera od nas pobere, sam povej kjeuser posted image

(odgovor članu ela24)
Neposredna povezava do sporočila: 4732
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
9.3.2010 10:19:59   
majas
Nee,  dajmo prestavit in počakamo na sonček in lepše vreme. Ni lepše biti nekje zunaj na sončku ... Upam da še ne pobegnete rodit. Mi je že tak dovolj hudo ker se bom morala danes tortici odpovedat user posted image

_____________________________

Otroci hočejo objem, naročje,
prijazno besedo, dotik, nekoga,
da jim prebere pravljico, nekoga,
da se z njim smeje in pogovarja


(odgovor članu dacy)
Neposredna povezava do sporočila: 4733
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
9.3.2010 10:23:03   
legenda_m
čau bejbe.
ja berem da se vas že kr loteva. tud pr men neki dogaja pa nimam pojma kaj. mal me boli trebuh, pa ne vem al zto ker se še raztegujem da bo mel user posted image več prostora al je črevesje al je popadek, in pol kr čakam, mal več sedim pa ležim, krvavim ne, izcedek je običajen, dete dela. na momente je trebuh mal trd pa spet ne vem a se user posted image nabije na steno al je to že kokr kkšn popadek, ker baje nj bi se pri popadku to čutl k da te od notr zateguje. user posted image ma verjetn k bom kj konkretnga začutla da bom že vedla al kko user posted image user posted image . nimam pojma.

a napotnice za porodnišnico in reševalca ste že dobile? kaj pa v primeru da še nimaš pa začne kj prehitevat?

torta punce uživejte dons, če bi ble mejčkn bl tiho da neb tok snega zapadl user posted image (brez zamere).

aja še to a bo šla kkšna rodit v kranj?

uspešne nakupe avtov, pa vozkov...

(odgovor članu babyloverka)
Neposredna povezava do sporočila: 4734
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
9.3.2010 10:23:24   
Wannabemommy
IZVIRNO SPOROČILO: katy83

jaz bi šla na tortico. Dajte, no. Ko ven pogledam, me samo tortica lahko v dobro voljo spravi. user posted image
Majas, pridem jaz po tebe. kam že? user posted image


Punce jaz sem ponoči že sanjala tortice, kot pravi katy edina pozitivna stvar v tem grdem vremenu,....
Drug teden jaz nevem niti kak bo mam 17.3 pregled in če nebo vse ok- sprožijo porod, tak da bom skoz padla, neeeeeeeeeeeee

(odgovor članu katy83)
Neposredna povezava do sporočila: 4735
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
9.3.2010 10:26:23   
flora1983
Tudi mi smo imeli danes pregled in pa 1 CTG, ki je pokazal že kar konkretne popadke. Ampak odpiram se še ne, plodovnice je tudi še dosti, tako da kaj bistvenega ni. Se je pa otroček hvala bogu obrnill na glavico. Men je glede tega ful pomagalo plavanje. Pri meni še namreč v 35. tednu ni bil prav obrnjen in pol sva šla z možem parkrat na plavanje in že takoj po prvem plavanju sem imela občutek, da se je otrok obrnil, saj ni bilo več čutiti napetosti pod rebri.

Danes sem dobila tudi papirje za v bolnico in pa grozen prehlad od tamalega, tako, da zdaj grem jogurte delat pa kosilo pol pa spat.

Lp

Aja pa bris za streptokoke pride v Velenju 15 evrov.

(odgovor članu dacy)
Neposredna povezava do sporočila: 4736
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
9.3.2010 10:26:41   
katy83
IZVIRNO SPOROČILO: Wannabemommy

IZVIRNO SPOROČILO: katy83

jaz bi šla na tortico. Dajte, no. Ko ven pogledam, me samo tortica lahko v dobro voljo spravi. user posted image
Majas, pridem jaz po tebe. kam že? user posted image


Punce jaz sem ponoči že sanjala tortice, kot pravi katy edina pozitivna stvar v tem grdem vremenu,....
Drug teden jaz nevem niti kak bo mam 17.3 pregled in če nebo vse ok- sprožijo porod, tak da bom skoz padla, neeeeeeeeeeeee


saj, lahko pa se tiste, ki smo tortice potrebne, danes dobimo, pa še 1x potem ko bo lepo vreme. user posted image

vidim, da sva z Wannabemommy čist navdušeni user posted image

(odgovor članu Wannabemommy)
Neposredna povezava do sporočila: 4737
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
9.3.2010 10:26:43   
majas
IZVIRNO SPOROČILO: Wannabemommy

IZVIRNO SPOROČILO: katy83

jaz bi šla na tortico. Dajte, no. Ko ven pogledam, me samo tortica lahko v dobro voljo spravi. user posted image
Majas, pridem jaz po tebe. kam že? user posted image


Punce jaz sem ponoči že sanjala tortice, kot pravi katy edina pozitivna stvar v tem grdem vremenu,....
Drug teden jaz nevem niti kak bo mam 17.3 pregled in če nebo vse ok- sprožijo porod, tak da bom skoz padla, neeeeeeeeeeeee


jaz sem iz Rač veš. Bi pa res šla rada na tortico. Nočem pa nobene obremenejvat s tem.


_____________________________

Otroci hočejo objem, naročje,
prijazno besedo, dotik, nekoga,
da jim prebere pravljico, nekoga,
da se z njim smeje in pogovarja


(odgovor članu Wannabemommy)
Neposredna povezava do sporočila: 4738
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
9.3.2010 10:27:32   
katy83
IZVIRNO SPOROČILO: majas

IZVIRNO SPOROČILO: Wannabemommy

IZVIRNO SPOROČILO: katy83

jaz bi šla na tortico. Dajte, no. Ko ven pogledam, me samo tortica lahko v dobro voljo spravi. user posted image
Majas, pridem jaz po tebe. kam že? user posted image


Punce jaz sem ponoči že sanjala tortice, kot pravi katy edina pozitivna stvar v tem grdem vremenu,....
Drug teden jaz nevem niti kak bo mam 17.3 pregled in če nebo vse ok- sprožijo porod, tak da bom skoz padla, neeeeeeeeeeeee


jaz sem iz Rač veš. Bi pa res šla rada na tortico. Nočem pa nobene obremenejvat s tem.



ma, kaj obremenjevat. pridem jaz po tebe. user posted image

(odgovor članu majas)
Neposredna povezava do sporočila: 4739
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
9.3.2010 10:29:57   
majas
IZVIRNO SPOROČILO: katy83
ma, kaj obremenjevat. pridem jaz po tebe. user posted image


Reeees??? Joj jupiiiii.... Ti res ne bo težko ko je tako grdo. No zdaj sem pa tudi jaz že boljše volje user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Otroci hočejo objem, naročje,
prijazno besedo, dotik, nekoga,
da jim prebere pravljico, nekoga,
da se z njim smeje in pogovarja


(odgovor članu katy83)
Neposredna povezava do sporočila: 4740
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
9.3.2010 10:31:53   
NATAŠA35
pupa se je stanje malo umirilo, čeprav me ščipa še vedno v križu, kar kaže, da se nekaj dogaja

mamika res ni še čas, samo glede nato, da je moj že 4., bi lahko prej prišel ven, čeprav jaz še nisem zato...naj me preseneti na moj rd, ki ga imam 02.04.

danes bom zvedela ali bo treba iti na CR, če se pač user posted image še ni obrnil...samo naj me pošlje naslednji teden ali čez vikend, da do konca poštimam stvariuser posted image , ker če bo moj štimal, bom rabila eno leto da vse v red spravim nazajuser posted image user posted image user posted image


_____________________________

Moja sreča so moji otroci: David, Luka, Jakob in Simon

(odgovor članu Wannabemommy)
Neposredna povezava do sporočila: 4741
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
9.3.2010 10:32:47   
Venera
Jaz tudi pridem, brez problema. Če sem v služboprišla, pridem tudi v Pohorsko!user posted image .
Če potrebuje katera prevoz na relaciji center - pohorska, jo lahko poberem, ko grem iz službe!
lp

(odgovor članu majas)
Neposredna povezava do sporočila: 4742
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
9.3.2010 10:34:49   
katy83
jeeeeeeeeeeee, gremo na tortice. user posted image

Majas, kje v Račah? jaz poznam tam samo pizzerijo Verona. user posted image

(odgovor članu Venera)
Neposredna povezava do sporočila: 4743
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
9.3.2010 10:34:56   
Wannabemommy
Torej a gremo, jjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeuser posted image user posted image user posted image , dacy ti pa povej a pridem po tebe, nekaj si omenjala prehlad, nebi rada da zarad tortice še bolj zbolišuser posted image , sam bom fajn zakurla v avtu pa tam bomo itak not sedele, nevem sama se odloči pa javiuser posted image

Katy- a vzamemo fiško s sabo?

(odgovor članu majas)
Neposredna povezava do sporočila: 4744
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
9.3.2010 10:36:14   
majas
IZVIRNO SPOROČILO: katy83

jeeeeeeeeeeee, gremo na tortice. user posted image

Majas, kje v Račah? jaz poznam tam samo pizzerijo Verona. user posted image


eee, jaz sem malo naprej od picerije Verona user posted image Se slišive po telefonu? Sem ti poslala ZS user posted image


_____________________________

Otroci hočejo objem, naročje,
prijazno besedo, dotik, nekoga,
da jim prebere pravljico, nekoga,
da se z njim smeje in pogovarja


(odgovor članu katy83)
Neposredna povezava do sporočila: 4745
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
9.3.2010 10:37:24   
Wannabemommy
IZVIRNO SPOROČILO: Venera

Jaz tudi pridem, brez problema. Če sem v služboprišla, pridem tudi v Pohorsko!user posted image .
Če potrebuje katera prevoz na relaciji center - pohorska, jo lahko poberem, ko grem iz službe!
lp


Pa nama bo končno ratalo, ne, se dobit na kavici, oz torticiuser posted image

(odgovor članu Venera)
Neposredna povezava do sporočila: 4746
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
9.3.2010 10:39:58   
katy83
IZVIRNO SPOROČILO: Wannabemommy


Katy- a vzamemo fiško s sabo?


valda. Saj ima možnosti, da postane aprilčica. user posted image

(odgovor članu Wannabemommy)
Neposredna povezava do sporočila: 4747
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
9.3.2010 10:43:34   
Wannabemommy
IZVIRNO SPOROČILO: katy83

IZVIRNO SPOROČILO: Wannabemommy


Katy- a vzamemo fiško s sabo?


valda. Saj ima možnosti, da postane aprilčica. user posted image


Fiška pride jo pripeljem zravnuser posted image

(odgovor članu katy83)
Neposredna povezava do sporočila: 4748
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
9.3.2010 10:47:06   
amelie
Torej tortica definitivno JA? No, čeprav meni danes bolj vroča čokolada diši user posted image  Midva sva sicer odpovedala Graz, bova pa šla najbrž popoldne, če bodo ceste okej. Zdaj grem v MB po napotnico za rodit, pol v DM-a in ob 14.00 sem pred Pohorsko. Še vedno velja, da se počakamo zunaj ali raje notri na toplem?

(odgovor članu Wannabemommy)
Neposredna povezava do sporočila: 4749
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
9.3.2010 10:50:21   
katy83
IZVIRNO SPOROČILO: amelie

Torej tortica definitivno JA? No, čeprav meni danes bolj vroča čokolada diši user posted image  Midva sva sicer odpovedala Graz, bova pa šla najbrž popoldne, če bodo ceste okej. Zdaj grem v MB po napotnico za rodit, pol v DM-a in ob 14.00 sem pred Pohorsko. Še vedno velja, da se počakamo zunaj ali raje notri na toplem?


tortica, jaaaaaaaaaaa. user posted image

Se bomo kar noter našle. Zunaj še zmrznemo. user posted image
Prepoznavni znak je buši. user posted image  Če pa bo katera naključno tam, ki ni aprilčica, pa mislim, da ne bi imela nič proti, če bi malo z nami počvekala. user posted image

(odgovor članu amelie)
Neposredna povezava do sporočila: 4750
Stran:   <<   < Prejšnja stran  188 189 [190] 191 192   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  188 189 [190] 191 192   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?