|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  14 15 [16] 17 18   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
25.12.2009 15:16:42   
ela24
Pozdravljene!

Jaz sm pa danes in jutri samauser posted image  Moj je moral na Hrvaško nekaj urejat. Ful me je groza in strah, ko gre na tako pot. Ampak prej nisem bila tako, odkar sem pa noseča, sem pa taki panik. user posted image
Še dobro da mam vsaj pesa... Upam, da bo prišla mama nocoj sem spat, ker me je malo strah, da bi bila čisto sama, da se bog ne daj, kaj zgodi.
Tako, da mi je že zdaj dolgčas, kaj šele bo zvečeruser posted image
No, upam da druge lepo preživljate praznike. Meni se letos ne zdi nič kaj posebnega. Komaj pa že čakam, na drugo leto ko bomo vsi trije. Se mi zdi, da ti prazniki dobijo tisti pravi smisel ko so otrociuser posted image
Joj, kako sta nečaka delala za darilauser posted image  Pa ko že imata vsega polno rituser posted image  Saj smo rekli kak so še le tisti ubogi otročki ko pa nimajo dosti, kako se mora njim zdet ko kaj dobijo...

(odgovor članu Marjana Simonič)
Neposredna povezava do sporočila: 376
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
25.12.2009 15:30:08   
Getreal
Hej ela24...upam da ti ni preveč dolgčas user posted image Po moje bo vse v redu, boš vidla, da se ti ne bo nič zgodilo, tvojmu lubiju pa še manj, ti samo brez panike user posted image zvečer si boš pa en božični film pogledala pa kej sladkega pojedla in bo tik tak čas za spanje user posted image jz sem tud še sama zej pa mi je mal dolgčas in stikam po ringaraja ampak itak je danes dogajanje bolj mrtvo user posted image

(odgovor članu ela24)
Neposredna povezava do sporočila: 377
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
25.12.2009 18:03:22   
živa
Pri nas je bil pa tale božič živ obup - in to prvi božič na svoje user posted image . S torka na sredo je celo noč bruhal mali, v četrtek ves dan jaz, zvečer je začel še prvorojenec in ponoči še mož in tašča. Na srečo vse traja le kak dan. Zdaj čakam, da zbolijo vsi ostali, ki so bili pri nas na božični večerji, kar pomeni, da bom v ponedeljek najbrž morala vzeti dopust, če zboli moja mami, ker sem najavila, da mala dva ves teden ne bosta v vrtcu. Ah ja ... Upam, da bo vsaj novo leto boljše.

Upam, da ste se ostali imeli lepo in da boste nasploh imeli lep preostanek prazničnih dni user posted image .

Lp,

živa 

(odgovor članu Getreal)
Neposredna povezava do sporočila: 378
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
25.12.2009 18:54:54   
ela24
Ojla!
Ja, Getreal, mi je kar precej dolgčasuser posted image  Gledam pač tv vse po vrsti kar je, še telenoveleuser posted image
Kaj vidva s tvojim še živita vsak naj svojem? Ker sm zasledila, da si en čas v Ajdovščini en čas pa v Ljubljani?
Uh, to pa je kar hudo. Čeprav potem, ko bo otrok bosta verjetno našla kakšno rešitev?

Pa še tako depresivno vreme je. Dežuser posted image  Nič kaj božično. Ja teh božičnih filmov je pa res malo morje. Ampak včasih te kateri pritegne, drugi pa ne.
Saj zdaj bo verjetno mama prišla, da jo malo zaposlim z likanjemuser posted image  Ker drugače bomo drug tedn pomečkani hodliuser posted image

(odgovor članu živa)
Neposredna povezava do sporočila: 379
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
25.12.2009 21:03:34   
dacy
No tud moj bozic ni bil kaj ekstra ... pri bozicku je letos tud recesija tak da daril nismo nic kupovali ... necakom bom ju3 edino neke malenkosti odnesla in to je to ... Moj dragi pa zdaj dela, ma nocno tak da sem tud jaz sama in se dolgocasim ... treba bo nekaj malega pojest, potem bom pa sla kar na kavc in gledala TV ... upam da bodo predvajali kaj pametnega ker teh bozickovih filmov se mi vec ne da gledat ...

Moje detece lepo pridno brca, se mi pa zdi da tud njega vreme malo daje, saj je cist len , brca lih tolko da opozori na sebe, drugace pa kar skoz spi user posted image ... drugace pa sej ma prav, kar naj spi, sem ga prej tolk matrala z nocnimi sihti da se bo otrok vsaj zdaj spocil ko sem na bolniski user posted image


_____________________________

Moj soncek Aleksei je prisel na svet kot moje darilo za materinski dan 25.3.2010 ob 3:47 , tezek 2635, in velik 47cm

(odgovor članu ela24)
Neposredna povezava do sporočila: 380
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
25.12.2009 22:35:44   
monlo
Pozdravljene,

vidim, da nisem edina, ki ni imela ne vem kako lepega božiča.
Pa saj, ni bilo nekaj ekstra narobe ampak nekako ni bilo tistega pravega
božičnega vzdušja kot prejšnja leta, ne vem mogoče tudi zaradi gnilega vremena.

Pa bo zato drugo leto boljše, ko se bomo že s svojmi malčki crkljale, pa bo vse drugo
itak nepomembno.

Očitno nas je kar nekaj v stresu kar se tiče stanovanj, tudi midva si stanovanje še le urejava
in sva še zelooooooooo daleč od dokončanja ( to je moje mnenje ), čeprav moj dragi trdi, da se
selimo čez 30 dni, sam jaz nisem preveč prepričana. Zakreditirana sva itak neverjetno, me kar stisne ko se
spomnim, ampak kaj, ko drugače ne gre. Ah ja, mogoče bi tole s selitvijo še šlo, sam nimava pa še niti enega kosa pohištva.user posted image
Bojim se samo, da bo mali na svet prikukal predčasno, pa stanovanje še res ne bo končano.

Ah kak bo pa bo, se bomo že znašli.

Pa še ena zanimivost, moj dragi ima rojstni dan 2. aprila, jaz pa 5., PDP imam sicer 17., vendar sem enkrat na neki spletni strani nekaj računala pa mi je datum poroda znesel na 3.april-- to bi bilo pa res zanimivo,če bi imeli rojstne dni vsi na enem kupu, bi kar en teden praznovali.


Želim vam še lep preostanek praznikov.

Lep pozdrav!

(odgovor članu dacy)
Neposredna povezava do sporočila: 381
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
26.12.2009 9:00:39   
Getreal
Dobro jutro nosečke! user posted image

Končno sonček, jz že komaj čakam da se spravim ven na en sprehodek, čeprav imamo burjo.

ela24 ja zaenkrat sva z mojim še vsak na svojem...ni tok fajn, ne..user posted image Jaz bom v ljubljani še cel januar, tko da se bova vidla samo za konce tedna..oz. ne vem kako se bomo to zmenli, ker mam materinsko šolo zej januarja v ajdovščini in se bom mogla non stop furat gore dole...stresssss user posted image pol si bova najprej za pol leta uštimala pri naših doma samo sobo (oz to zej že skoraj mava porihtano) in med poletjem bova počasi prenovila stanovanje od njegove tete v Ljubljani, tko da bova potem par let kar gor, pol mava pa še hišo tle na primorskem, samo trenutno res ni financ za kaj takega, ker je cela za obnovit, pa še jz mam par let v ljubljani za odštudirat in vem, da jih ne bom, če ne bom gor user posted image aja da ne omenjam tega, da seveda lubi išče službo ker je lih diplomiral in če je ne bo dobil ne vem niti kaj bomo jedli, tko da upam da uspe user posted image

(odgovor članu monlo)
Neposredna povezava do sporočila: 382
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
26.12.2009 9:18:58   
Anonimen
Jutrouser posted image

Joj, vidim, da vas je bilo kar nekaj s slabim božičemuser posted image user posted image Tako, kot ste že rekle, drugo leto bo vse drugače z našimi malimi škratkiuser posted image user posted image

Monlo: wauuuuu, trije ovenčkiuser posted image user posted image Pa sem mislila, da bomo mi čudna kombinacijauser posted image

Lep dan punce!

(odgovor članu Getreal)
  Neposredna povezava do sporočila: 383
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
26.12.2009 9:37:22   
Anonimen
Spet ste načvekale tok strani, da bom pol brala ko bom mela mal več časa.

No mi smo pa preživeli ful lep božični večer. Edino jaz sem že ob 22h zaspala na kavču, ker sem bila fertik od vse peke in kuhanjauser posted image Drugače pa komaj čakam drugo leto, da bo z nami še mali cukrček.

V torek imamo pa končno morfologijo. Komaj čakam, ker sem že prav nestrpna.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 384
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
26.12.2009 10:34:14   
Wannabemommy
Dobro jutro souser posted image

Tudi mi smo preživeli en čudovit božični večer in od letos naprej bo sam še lepšeuser posted image , ker naslednji božič bo našuser posted image  tud že z nami.
Mi smo bli kr do pol 2 zjutraj pokonci edino moj je malo kinkal na kavču ker je bil utrujen, ampak drugač pa je bila cela družina zbrana in je blo res luštno.
Aja pa še čestitke vsem a opravljene preglede in zauser posted image , jih bo kr veliko, ne?
Getreal - ne se bat za službo, zdaj ko ima diplomo bo ziher hitr kje kaj našel, ti pa pošiljam enouser posted image za srečo
Ela24 - sej se bo tvojuser posted image  hitro vrnil, ne panike delat, ti se kr malo zamoti, praviš da maš kužka idi malo na sprehod pa malo tv pa privošči si kaj sladkega pa bo dan hitro okoli.

Nič lepo se mejte pa se slišimo

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 385
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
26.12.2009 11:24:28   
Di_Di
Čaw souser posted image

Mi2 sva pa učeraj dobila obisk, sta prišla njegova dva dol in smo se meli prav fajn... najprej sta bla za malo pri naju potem sva jih mal okrog peljala razkazala mal zaledje naše iste ( kljub dežju jima je bilo ušeč), potem pa sta naju povabila na kosilo, smo se napokali k pr norcih .. po kosilu smo šli pa na sprehodek ob obali do portoroža, kjer smo se ustavili še na sladoledu... kljub še kr močnemu vetru in občasnemu dežju smo se imeli prav fajn. Ko sta šla domov, sem si pa jaz privoščila še popoldanski spanec, dokler me niso zbudili močni nalivi. Temu vremenu se je res čisto utrgalo...

Ela24 tvoj pride že danes al jutri domov ane.. no pol ne boš več sama. Moj pa gre v pon user posted image stran. Ima neke priprave na Pokljuki, ker imajo januarja neko tekmovanje... sem tud jaz hotla it mal k mojim pogledat, sam mama dela popoldan, oče gre nekam stran.. sami s psom se mi pa ne da bit gor.. pol sem raje tu, grem lahko vsaj do sestre mal težit user posted image

monlo če se ne motim si tudi ti z obale je res? hehe ta vam je dobra.. pri nas smo pa tko moj user posted image ima roj. dan 20.4., PDP imam 20.4 in jaz imam roj dan 6.5 tko da če mali ne bo prehiteval bomo sami bikci doma user posted image user posted image user posted image ajej to bo šele pestro.


Lep sončkan pozdravček iz Kopra vsem skupaj

(odgovor članu Wannabemommy)
Neposredna povezava do sporočila: 386
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
26.12.2009 12:06:58   
nizy
dan,

jaz imam rd 23.4., PDP pa 27.4.user posted image , tast pa 1.5., če se  naša user posted image rodi na rok bova 2 bikici, 2 vodnarja in 2 leva ,... dobra kombinacija , ane user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Di_Di)
Neposredna povezava do sporočila: 387
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
26.12.2009 12:12:28   
dacy
Pozdravcek tud od mene ...

Nase dete bo pa oven ... in v familiji nimamo se nobenega ovna ... ne iz moje strani in ne iz strani mojga dragega user posted image

Vglavnem zunaj je tak lepo vreme, da bom kr sla malo ven preden se moj dragi zbudi in preden grem v MB ... se prehitro bo tema zunaj tak da prav moram izkoristit ta soncek ...


_____________________________

Moj soncek Aleksei je prisel na svet kot moje darilo za materinski dan 25.3.2010 ob 3:47 , tezek 2635, in velik 47cm

(odgovor članu nizy)
Neposredna povezava do sporočila: 388
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
26.12.2009 13:21:28   
memole
Ejla!

Kako ste?
Kaj kej počnete?

Jaz sem delala pol sem šla pa še na en sprehod v Adrijo kjer sta bla moja dva pa sem se jima pridružila!

Pri nas je pa kr nekaj ovnov 1.4.ima sestra od mojega,10.4. ima od moje sestrične hči,11.4.ima moj možek12.4.ima moja teta,13.4.ima še druga sestra od mojega,18.4.ima pa moja mami!user posted image user posted image user posted image user posted image
Naša user posted image bo pa bikec!user posted image user posted image
Bo kar pester april že zdej je bil zdej bo še mal bolj!user posted image user posted image

Lep dan vam želim!


_____________________________

26.9.05 se nama je rodila rožica Lara!
28.4.2010 se nam je pridružila še druga rožica Maja!
http://racka.moj-album.com

(odgovor članu dacy)
Neposredna povezava do sporočila: 389
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
26.12.2009 16:55:19   
Kepica83
Živjo čveke moje!
Kepica se po zeeeelo dolgem času malo javlja. Vidim, da so hvala bogu same dobre novičkeuser posted image . Jaz sem bila prejšnji teden 3 dni v bolnici, zaradi nekega čudnega izcedka in groznih bolečin. V petek sem bila odpuščena domov. In sem hvala bogu vredu. Prav tako se je najin bejbi v petek obrnil na glavico, tako da smo že obrnjeni user posted image . Obrat sem čutila. Ležim v bolnici, in berem revijo. Na kar me začne v trikotniku močno bolet in pečt. Pogledam dol in vidim izboklino nad popkom v velikosti teniščke žogice. Začnem od straha kričat na ves glas. Priteče cimra in sama zagleda tega vesoljčka. Pa se smeji iz mene. Pa dobro. To mine. In tisti dan grem tudi domov. Nato 4 dni ... do torka otročka skoraj da nisem nič čutila. V torek sem pa imela pregled pri G v MB, katera me je imela tudi pod nadzorom ko sem ležala na oddelku. Pa ji povem da otročka zelo slabo čutim, in da sem 99% da smo se obrnili. In res je bilo takuser posted image user posted image . No sedaj spet veselo rogovilimo. Ampak so brcike pač na čisto drugih mestih. In malo drugačne.

Težki pa smo 730g.

Cojka čestitke za fantkauser posted image user posted image user posted image  sem rekla kaj bouser posted image

Katy83 hvala bogu si vredu.... sem ti rekla da se zaćni pazit.

Di_di , dacy kako ste kaj bejbe?

Apričlica, nejanejc, nincy... in vse ostale???

Sem vas prav pogrešala vse.user posted image

midva sma danes namestila posteljico v spalnico. user posted image  malo hitro ampak kaj ko pa komaj čakava... Moj je kar hodil stat v spalnico in gledat posteljco..user posted image

(odgovor članu memole)
Neposredna povezava do sporočila: 390
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
26.12.2009 18:12:28   
Anonimen
Kepica83, samo, da si v redu, pa čestitke za obrat user posted image  user posted image user posted image user posted image

Mi nestrpno čakamo morfologijo... tako se vleče, da bom kar umrlauser posted image user posted image user posted image user posted image

Zdaj grem pa na ognjemetuser posted image , jutri zjutraj pa za atkov rojstni dan pečem nutella tortouser posted image (držte pesti, da ne bo vsa spacana in postrani, ker jo bom prvič delala, mi bo pa kolegica pomagala).

Bodite v cvetju cvetke mojeuser posted image

(odgovor članu Kepica83)
  Neposredna povezava do sporočila: 391
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
26.12.2009 18:20:39   
Kepica83
Apriličica kdaj imaš MF? Upam da ti hitro mine. Joj si mi naredila lušte zdaj z to torto. Pa itak da ti bo uspela. V to sploh ni dvomauser posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 392
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
26.12.2009 18:23:24   
ela24
Oj!
Jaz še kar čakam user posted image . Uh res si ne znam predstavljat tiste, ki morate bit dosti časa ločene od svojihuser posted image  Saj tudi midva nisva ogromno skupaj, ker ima on tako delo, ampak vsaj spančkama skupajuser posted image  Pa čeprav ne smema nič user posted image . Jaz sem že malo v dilemi, če tako dolgo ne bova, če še bova znalauser posted image user posted image user posted image
Tudi naš user posted image  je obrnjen na glavico, ampak to že lep ćas. In nisem nič opazila, kdaj bi to nardil?user posted image
Je pa res, da je med bolj mirnimi. Prav presenečena, včasih cel dan samo kako malenkost pomiga in če nism pozorna sploh ne čutim. Pa smo v 26 tednu. Kje še je faza, ko bo moj čutil brcike?
Niti jih ne štejem. A ve jih že štejete? Pa kaj se šteje pod brco, tistih par gibov v sklopu skupaj ali posebej? Mogoče bo keri smešno, ampak res ne vem. Je pa aktivn ponoči. Tam ob polnoči, pa ob 3h zjutraj. Samo ne mi rečt, da je to že njegov pravi ritemuser posted image user posted image user posted image user posted image

Danes imam taki občutek, kot da je nedelja. In to ena taka brezvezno dolga.

A je mogoča naročala katera kaj preko internetne strani mamas&papas.com al nekaj podobnega?
Kje boste kupovale te dodatke za sobico(zavese, posteljnino, kake nalepke okrasne, pletene košare ipd.)?
Meni so všeč na tej strani, ampak nisem nikjer drugje še nič gledala in se ne bi rada zaletela. Pa tudi glede cen nimam pojma kako in kaj. Mi je pa všeč, da so ti dodatki povezujejo, pomeni iz ene linije..
Nasveti? Hvalauser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 393
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
26.12.2009 18:23:42   
Kepica83
Aprilčica10 packa si. user posted image  Že jem kruh namazan z nutelouser posted image user posted image

cojkaaa? A te ni G dala na test za sladkorno? Glede na to da imaš toliko večjega in težjega otročka?

(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 394
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
26.12.2009 18:38:08   
Kepica83
ela24 upam da kmalu pride tvoj lubi. Joj niti mi ne govori o spanju brez dragega. Mene to doleti na vsake par dniuser posted image . Grozaaa. Uh moj otroček pa že pošteno obrca atija zvečer ko se stisnem k njemu. Kar dobiva batine po hrbtu pa po ritki od naju user posted image user posted image . Ela gibi... ne štejejo se vse brcike pa to, ampak intervali oz. kako pogosto na dan ti začutiš to brcanje.

(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 395
   [Brisano sporočilo]
26.12.2009 19:22:13   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Kepica83)
  Neposredna povezava do sporočila: 396
   [Brisano sporočilo]
26.12.2009 19:47:33   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 397
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
26.12.2009 19:48:30   
Kepica83
cojka hmm glede na to, da si od začetka imela zelo majhen buši zdaj pa je taako zrastel pa še mali je tako težek postal na 1x predvidevam da te bo dala na test za sladkorno. Ker tvoj fantič je sedaj velik nekje za 24 tednov. Torej dva tedna več. Najin otroček je na MF 19t3d imel obseg glavice 170mm.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 398
   [Brisano sporočilo]
26.12.2009 19:53:29   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Kepica83)
  Neposredna povezava do sporočila: 399
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
26.12.2009 20:01:44   
Kepica83
IZVIRNO SPOROČILO: cojka

Ja, kepica saj meni se tudi tako zdi. No, ampak do 27.1. ne bom nič zvedela. Imam šele takrat pregled. Bom pa na 3D vprašala, mogoče mi bojo tam kaj povedal.
Aha, galvico pa potem nima nevem koliko večjo. 1 cm.

Midva pa sestavljava kuhinjo. No, jaz sem nadzorni pa kakšne šraufe podajam. Pa malo ves hodim čekirat.


Hm zdaj nevem kak je glede mer glavice. user posted image  27.1. imaš komaj naslednji pregled? Hmm pa kaj ta pregled si imela pri svoji G? Pa te ni dala za sladkorno? Zanimivo. Koliko pa imaš obseg trebuščka? Si meriš kaj? Jaz imam sedaj 95cm. Jaz sem v 10 dneh pridobila 3 cm obsega. Moj pravi da buši vidno rasteuser posted image . v bolnici sem imela cimro ki je bila malo več kot 1 teden več noseča kot jaz. Nosila je punčko katera je imela 1330g. user posted image user posted image  najin bejbi pa 1 teden manj 730 g.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 400
Stran:   <<   < Prejšnja stran  14 15 [16] 17 18   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  14 15 [16] 17 18   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




Branje
Michonne RR

Kolikokrat na teden berete svojemu otroku?

Vsak dan (62%)

Vsak drugi dan (15%)

Med vikendom (0%)

Enkrat na teden (6%)

Nikoli (18%)


Število vseh glasov: 34

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!