|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  125 126 [127] 128 129   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
16.2.2010 17:38:06   
tanjaklemen

IZVIRNO SPOROČILO: dacy

tanjaklemen Sej otrok se bo do 37. tedna ze obrnu , se ma cas , nic bat user posted image






ja upam da se res bo

(odgovor članu dacy)
Neposredna povezava do sporočila: 3151
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
16.2.2010 18:09:27   
Kepica83
Babyloverka seveda brca ob strani saj ima nogice na levi strani. user posted image  Jaz čutim gibe vsepovsod pa je na glavico obrnjeno dete že kar lep čas.

Nax daj mi povej koliko imaš MV?

(odgovor članu babyloverka)
Neposredna povezava do sporočila: 3152
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
16.2.2010 18:10:58   
Getreal
Joj joj kaj je gorelo v strehi včeraj, vidim user posted image user posted image user posted image ah punce nooo user posted image samo malo obrnem hrbet je že vse narobe user posted image user posted image user posted image user posted image
cojka ne se sekirat, mi te mamo še vedno radi user posted image , vemo, da nisi misnla nič slabega, pa amelie tebe tudi. Ne se jezit, sej veš, da vse vemo, da je logično da paničarimo, pa kaj pol user posted image . Tko kot so že rekle punce 100 ljudi 100 čudi...eni so pač bolj mirne sorte, pa razumsko rešujejo težave v sebi, drugi pa raje vprašamo in težimo, kaj si čmo, ane user posted image Cilj je pa vedno isti - hočemo se pomirit in si zagotovit da je z nami vse ok user posted image   Jz osebno sem se pa itak prijavla na forum ravno zarad tega, da vam bom težila s svojimi nosečniški vprašanji, skrbmi in tegobami. user posted image Če bi bla tukaj zarad navadnega čveka, se gotovo ne bi prijavla na RR, ampak bi šla kaj jaz vem..na kkšn cosmopolitan forum alpa modno jano, whatever user posted image No zej pa ne se več kregat punce, je brez veze!!!

brcike - joj jz tudi čutim to brcanje vsepovsoooood user posted image ne morem več joj..malo v pljuča, malo v mehur user posted image nikakor ne morem ugotovit kako je obrnjena naša punca user posted image babyloverka jz tud ne vem kaj so roke kaj noge pa kaj rit in kaj glava user posted image pa tko na postrani me brca...samo glede na to, da nas več to občuti, sem vidla da tudi amelie pa kepica pišejo, je najbrž kar prav user posted image

aprilčica10
ti ta blazina ki si jo kupla..to je ta taka dolga ko en debel črv? user posted image ktirga fotografa sta pa vzela?

kepica83 joj...nisem vedla, da si mela ss user posted image ampak zej pa bo hvala bogu vse ok s tvojim dojenčkom user posted image user posted image Res sm vesela zate, da vama gre tokrat tako fajn z malčkom!

legenda_m 
hihihihi zej sem se pa smejala user posted image jz mam tut ene par trgovin v katerih bi rada živela. Na top listi je maxi market ( kjer bi vseeeeeee pojedla hihihihihi) prav vidim se kako se zbudim v pižami tam med policami in me spremljajo začudeni pogledi prvih kupcev, jaz pa oddrsam v copatih do kruha user posted image user posted image user posted image

Izpiti
- jaz sem konec jeeeeeeeeeee!!!!! Ale še Aprilčica in nax in katy (upam da nisem ktere pozabla) pol pa smo tutto completo!!! user posted image user posted image user posted image Držim pesti!!!!

ela24 waw vaš je pa že pravi korenjak user posted image bravo bravo!

photo user posted image drži se! Saj bo kmalu mimo user posted image

nizy sem vidla tvoje slikice imaš ful luškane pupike user posted image

memole
jaz sem tud dobila na isti dan testerčke kot ti, pa isto so mi poslali samo to kopel, za previjanje testerčkov mi pa niso..user posted image a to misliš da še bodo al kako? nejanjec a tebi so pa poslali vse al kako? user posted image no jz sem pol še od DM-a dobila domov te kupončke s popusti tko da zej mislim da mam vse kar se tiče ugodnosti user posted image edino še to lumpi sceno če bi si zrihtala..a to ima ktera?

nejanejc ja mene tud sprašujejo kaj nej mi prinesejo, pa sm že skorej vse sama kupla tekom teh mescev, k si res nisem upala pomagat je blo tko fajn zapravljat user posted image , zej pa res ne rabim več nič vsaj zdi se mi tko user posted image me je glih stara teta vprašala, kaj naj mi kupi ker ona bi rada, da ima punčka tudi kaj kar je ona kupla...hotla nama je pa kupit lupinico, pa jo je kupla že tašča...tko da zej ne vem več kaj bi..po moje bom rekla naj mi kupi banjico, če že vztraja user posted image

nax05
joj božca user posted image pa kaj je zej punce z vsemi je nekaj.. upam da bo vse kul, pa res počivaj, da ne bo kkšne panike! Pusti se razvajat user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 3153
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
16.2.2010 18:27:12   
Anonimen
Evo mene nazaj:) Zmagalaaaaaa, hahahahuser posted image Uf, jaz sem en fuuul tekmovalen človek, pa se tega 100% zavedam. Včasih grem komu na jetra, ampak jeb... ga, taka sem. Ovenčekuser posted image user posted image Taki bodo vaši/mogoče tudi najin user posted image Vedno in povsod hočemo biti prviuser posted image (ah, ko bi to veljalo kdaj na faxuuser posted image ).

Aha, potem lahko, da je najina beba že tudi na glavici, ker jaz tudi čutim brcanje po celem trebuhu (no, zdaj ni več tisto brcanje, ampak bolj grobo obračanje), šuse z nogicami (predvidevam, da so noge) pa na desni strani trebuha.

Kaj sem še mislila? Aaa, kako kratek spomin imam... Ja, jaz strij po tebuhu nimam, sem pa opazila spodaj plave žilice, očitno mi je nekaj popokalo, pa srbi ko hudič! Zdaj se mažem na debelo s kremo, upam, da ne bo kaj ornk počilouser posted image

Getreal: ja ja, v četrtek imam jaz še en izpit. In je to za zimski semester vse. Potem se bomo pa naprej borili junijauser posted image Fotograf: heheh, mogoče bo kateri hecno, ampak midva sva šla kar v foto Asjo, pa so nama vse lepo razložili - da imajo na voljo 9 fotografov, kakšni albumi pridejo v poštev, seveda kakšne so cene, kaj dobiva zraven itd. Kaj naj rečem? Moški zna prodajat, ker sva se kar zaljubila v ponudbo. Za cca 450€ dobiva velik album z dvajsetimi stranmi, ampak to niso klasične fotke, ampak oblika knjige (fotografije se ne da vzeti v roko), 8 malih albumčkov (po 5 strani - za obe priči, starše, stare mame in naju), ter DVD z do 180 fotografijami. S tem, da bo fotograf prišel že k nam domov (k mojim staršem, ko me bodo ˝ugrabili˝ in kjer bo začetna pogostitev), ter nato ceremonija na gradu Tabor v Laškem. Zraven sva vzela še 5 strani posebnega oblikovanja (da so nekatere fotke zelo starinske ali, da so ˝okvirji slike˝ zažgani ali pa samo, da je nekaj neobičnegauser posted image V glavnem: super, super. Res sem srečna, mislim, da bo okuser posted image

Babike, pridne bodite, pa ostanite 2v1 do zvečer hihihiuser posted image

< Sporočilo je popravil Aprilčica10 -- 16.2.2010 18:29:19 >

(odgovor članu Getreal)
  Neposredna povezava do sporočila: 3154
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
16.2.2010 18:37:14   
amelie
IZVIRNO SPOROČILO: Getreal
prav vidim se kako se zbudim v pižami tam med policami in me spremljajo začudeni pogledi prvih kupcev, jaz pa oddrsam v copatih do kruha user posted image user posted image user posted image
  

user posted image  user posted image  user posted image  user posted image

(odgovor članu Getreal)
Neposredna povezava do sporočila: 3155
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
16.2.2010 18:39:56   
Getreal
aprilčica zakon sta to najdla! Kar ugodno moram rečt. Pa tko dokaj obširna ponudba, ni kaj.. To je meni skor najpomembnejši aspekt poroke, ni kaj user posted image fotke morajo bit lepe, da ostane spomin in da ga lahko deliš še pol z otročki naprej ( no nam ga ne bo treba, ker bo naša miška že kar prisostvovala na poroki enkrat ko to bouser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3156
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
16.2.2010 18:44:03   
Getreal
IZVIRNO SPOROČILO: amelie

IZVIRNO SPOROČILO: Getreal
prav vidim se kako se zbudim v pižami tam med policami in me spremljajo začudeni pogledi prvih kupcev, jaz pa oddrsam v copatih do kruha user posted image user posted image user posted image
  

user posted image  user posted image  user posted image  user posted image


hihihi user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu amelie)
Neposredna povezava do sporočila: 3157
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
16.2.2010 18:51:35   
amelie
jaz sem ravno razmišljala, da bi oddrsala do krofov in ostalega svežega peciva user posted image  pa potem še do pomaranč ... user posted image  

(odgovor članu Getreal)
Neposredna povezava do sporočila: 3158
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
16.2.2010 18:53:02   
Anonimen
kepica bolj ko berem, manj mi je jasno zakaj je tok rizično, ker so naredili celo paniko v P. MV 27, rekel mi je, da bi me pri 25 obdržali v bolnici. In da glavica močno tišči dol. Ampak ni mi jasno. Pregledal me je moj g, ki me je takoj poslal na gin oddelek, tam me je še drug pregledal in oba sta zagnala paniko za strogo počivanje, je rekel, da mi dovoli od postelje do wc-ja in to je to. Sicer ne vem zakaj bi me strašili po nepotrebnemuser posted image

(odgovor članu Getreal)
  Neposredna povezava do sporočila: 3159
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
16.2.2010 18:53:58   
Anonimen
Aja - Getreal: ja, una blazina je ko tak črv hihiuser posted image Točno to sem vzela: http://b2c.baby-center.si/article.asp?ArticleID=193708 Sem pa res spala ko hrčekuser posted image

Tudi meni je fotograf oz. dobre slike najvažnejše!

user posted image


(odgovor članu Getreal)
  Neposredna povezava do sporočila: 3160
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
16.2.2010 19:03:15   
Wannabemommy
IZVIRNO SPOROČILO: amelie

jaz sem ravno razmišljala, da bi oddrsala do krofov in ostalega svežega peciva user posted image  pa potem še do pomaranč ... user posted image  


Jaz bi tud krofe, sam kaj ko mi pol tak kislino nabijejo da celo noč ne spimuser posted image

(odgovor članu amelie)
Neposredna povezava do sporočila: 3161
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
16.2.2010 19:07:10   
Kepica83
IZVIRNO SPOROČILO: nax05

kepica bolj ko berem, manj mi je jasno zakaj je tok rizično, ker so naredili celo paniko v P. MV 27, rekel mi je, da bi me pri 25 obdržali v bolnici. In da glavica močno tišči dol. Ampak ni mi jasno. Pregledal me je moj g, ki me je takoj poslal na gin oddelek, tam me je še drug pregledal in oba sta zagnala paniko za strogo počivanje, je rekel, da mi dovoli od postelje do wc-ja in to je to. Sicer ne vem zakaj bi me strašili po nepotrebnemuser posted image


Hmm mogoče pa je še kaj druga pa ti niso povedali? Imaš kakšen izvid? Daj Si ga dobro preberi skozi. Tak sem jaz marsikaj naknadno doma izvedela. Npr. januarja sem bila 1cm odprta pa mi ni nihče rekel, sem komaj zadnjič v izvidu videla. Jaz sem prejšnji teden MV imela 2cm oz. 20mm. Koliko imam sedaj nevem, ker mi niso merili. Bom vidla v torek. Je pa res da se 1cm fuul pozna. Ko sem imela 29mm sem bila ok, sedaj pri 20mm pa komaj hodim tak mi z glavico dol tišči in me boli.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3162
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
16.2.2010 19:07:34   
Getreal
IZVIRNO SPOROČILO: nax05

kepica bolj ko berem, manj mi je jasno zakaj je tok rizično, ker so naredili celo paniko v P. MV 27, rekel mi je, da bi me pri 25 obdržali v bolnici. In da glavica močno tišči dol. Ampak ni mi jasno. Pregledal me je moj g, ki me je takoj poslal na gin oddelek, tam me je še drug pregledal in oba sta zagnala paniko za strogo počivanje, je rekel, da mi dovoli od postelje do wc-ja in to je to. Sicer ne vem zakaj bi me strašili po nepotrebnemuser posted image


nax ma kaj to tudi čutiš, al te je iznenadlo? mislim to tiščanje navzdol, kot da ti bo dojenček kam ušel? ker jz kdaj to začutim, pa me zanima, če to sploh kaj pomeni al nima veze z ničemer user posted image

Aprilčica
ma ta blazina je polnjena z nekimi kroglicami, ane? te nič ne moti in ti šumi ponoči? user posted image Ker midva z mojim sva zej kupla nove blazine, pa nama je takoooo žal, da je joj..prej sva mela iz perja, pa so ble tko fajn prijetno hladne, zej pa sva kupla neke sintetične, kao fency, pa so ful bedne in se takoj segrejejo,pa še nabite so tko da maš filing kot da spiš na enmu hribu in niso uporabne prav za nič drugega, kot da si jih jaz zatlačim med noge in za hrbet user posted image zej me pa zanima kako se obnese ta črv tvoj user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3163
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
16.2.2010 19:10:02   
Getreal
IZVIRNO SPOROČILO: amelie

jaz sem ravno razmišljala, da bi oddrsala do krofov in ostalega svežega peciva user posted image  pa potem še do pomaranč ... user posted image  


mmmmmmmmm...njami..pa kšn mango bi si privoščla, pol bi se pa sumljivo približala tam umnu oddelku s čokoladami user posted image user posted image user posted image

wannabemommy bodi srečna, da te vsaj kaj zaustavi, ker jaz sem neuničljiva user posted image je ni ovire ki bi mi preprečla sladkarije..samo tehtnica, no...ampak itak jo ignoriram user posted image

(odgovor članu Wannabemommy)
Neposredna povezava do sporočila: 3164
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
16.2.2010 19:15:16   
Kepica83
IZVIRNO SPOROČILO: Getreal

kepica83 joj...nisem vedla, da si mela ss user posted image ampak zej pa bo hvala bogu vse ok s tvojim dojenčkom user posted image user posted image Res sm vesela zate, da vama gre tokrat tako fajn z malčkom!



Ja žal sma mogla z dragim iti skozi touser posted image . Zato pa sedaj komaj čakava, da bova v naročju držala najino štručko. HVALA TI ZA VSE. user posted image

(odgovor članu Getreal)
Neposredna povezava do sporočila: 3165
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
16.2.2010 19:19:14   
Anonimen
kepica kaj se hecaš? Odprta si bila 1cm in ti niso povedali??? Šit ej. To pomeni, da imaš ti veliko veliko krajši MV kot jaz. Zakaj potem taka panika pri meni? Danes sta oba dr govorila ravno tako kot da bom vsak čas rodila (glih tako sem se počutila). Sem šla pogledat udej kaj imam v materinski. Dobila sem napotnico za injekcijo za pljučka (to so mi itak vzeli, ker imam jutri še 1x) in pa imam neko obvestilo zdravniku, kjer pa ne znam razbrat popolnoma nič, razen to, da imam 5.3. kontrolo, torej ctg. Piše še NMV zaprto (to mi je itak rekel, da sem še zaprta), pa nek PS(al je pa J)V+Y ??? kaj piše naprej nimam pojma. Torej nič ne znam razbrat. Čudno mi je zato, ker sem malo brala in nisem našla da bi bilo 27mm tak riziko kot so ga meni opisali. user posted image
A ti že hodiš težko? No men to še gre, me pa blazno boli ko sedim.

Getreal ja jaz čutim, da mi nekaj fajn pritiska dol. Je bilo že nekaj časa dobro, ker vmes sem imela tud predpisano ležanje k je bil mali nizko in se mi je zdelo k da bi rabila štofelc, da mi ne pade ven.

(odgovor članu Getreal)
  Neposredna povezava do sporočila: 3166
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
16.2.2010 19:36:55   
Kepica83
Ja malo mam krajšega od tebe ja. Se kar hitro krajša ta stvar. V enem tednu se je pri meni skrajšal za 1cm. Ja bila sem odprta za en prst, ampak sem vidla pred par dnevi ko sem si izvide sortirala. Saj pravim .. svašta. Čudno mi je da te na inekcije pošiljajo, pa da ti je dal strogo mirovanje in te poslal domov. Zakaj te niso sprejeli na oddelek? Če so f.... al kaj? Strogo moreš mirovat a vsak dan pa po injekcijo it. Kje je pol tu strogo mirovanje? Hmmm. v MB te nebi domov spustili. Ja jaz full težko hodim od kar se mi je MV skrajšal na 2cm nevem verjetno je zdaj že pod 2cm. Ampak se v primerjavi z 3cm full pozna. Mene npr. med sedenjem nič ne boli. Edino ko grem lulat ali na veliko potrebo imam občutek kot da mi nožnico od znotraj nekaj širi. Nek pritisk, pa kot da bi malo bolelo. Isto je npr. če se počepnem.

Kaj pa če imaš 17mm MV?

< Sporočilo je popravil Kepica83 -- 16.2.2010 19:48:41 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3167
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
16.2.2010 19:53:03   
Anonimen
kepica na tem obvestilu za zdravnika piše 27mm, sem prej pogledala. Ko sem bila na pregledu 3 tedne nazaj, mi ni povedal nič mer, mi je pa rekel, da se mi MV krajša, da naj malo več počivam in prepovedal spolne odnose. Zdej edina logična razlaga mi je, da se mi je v teh 3 tednih tako zelo skrajšal, da je zagnal paniko. Ta na ginekološkem mi je rekel, da ker imam 27 grem lahko domov, če bi pa imela 25 bi pa mogla notri ostat. Je pa tud men čudno to, da nikamor ne smem (ker mi je 100x poudaril samo postelja-wc), a hkrati moram pa jutri nazaj po injekcijo. Je bilo pa danes vse tok na hitro, da mi sploh nič ni jasno. a te injekcije dajo samo zato, da če prezgodaj rodiš, da se otročku sedaj bolje razvijajo pljuča?

(odgovor članu Kepica83)
  Neposredna povezava do sporočila: 3168
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
16.2.2010 20:13:35   
Kepica83
Hmmm spodnja in kritična meja je 15mm. Saj pravim... meni se je v 1tednu skrajšal za 1cm. Tudi veliko ampak ni nihče pozornosti polagal. Res so čudni. Če bi imela 2mm manj bi te obdržali zdaj pa ne. Pa sploh ve da lahko imaš čez 2dni že 25mm al pa še manj?? Ja to so injekcije za razvoj pljučk. To dajo tistim ki jim grozi prezgodnji porod. Jaz sem sicer dobila 4. Tak da si že eno danes dobila eno pa ju3? Mmmm so kar fajn boleče ne?user posted image  A imaš kje napisano PPI na izvidu?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3169
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
16.2.2010 20:13:38   
ela24
Uboga Nax in Kepica. To pa res ni fajn, da si skoz v dilemi, kdaj boš šel rodit. Ti Kepica, pa še te popadke zravnuser posted image Saj sreča je edino v tem, da si že tako visoko noseča in kak tedn še se ti bo ziher vleklo, pol pa res ni več sile. Čeprav si logično vse želimo donosit. Do kdaj pa je otroček v inkubatorju, oz. od katerega tedna dalje ni več potrebno?
Samo to pa je malo čudno, da imajo tako dlakocepska merila 27 ali 25mmuser posted image Če je tako blizu bi bilo mogoče bolje preventivno, da ostaneš v bolniciuser posted image Saj nobeni ni fajn tam bit, ampak doma ziher ne počivaš toliko. Avtomatsko še kaj druga migaš.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3170
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
16.2.2010 20:21:15   
Kepica83
IZVIRNO SPOROČILO: ela24

Uboga Nax in Kepica. To pa res ni fajn, da si skoz v dilemi, kdaj boš šel rodit. Ti Kepica, pa še te popadke zravnuser posted image Saj sreča je edino v tem, da si že tako visoko noseča in kak tedn še se ti bo ziher vleklo, pol pa res ni več sile. Čeprav si logično vse želimo donosit. Do kdaj pa je otroček v inkubatorju, oz. od katerega tedna dalje ni več potrebno?
Samo to pa je malo čudno, da imajo tako dlakocepska merila 27 ali 25mmuser posted image Če je tako blizu bi bilo mogoče bolje preventivno, da ostaneš v bolniciuser posted image Saj nobeni ni fajn tam bit, ampak doma ziher ne počivaš toliko. Avtomatsko še kaj druga migaš.



Se popolnoma strinjam. Ja ela res ni fajn, ko ne veš kdaj te bo zvilo. Popadki so res prava nadloga če verjameš ali ne. Mi že pošteno presedajo. Čeprav morem potrkat, da mi je danes super v primerjavi z včeraj. Včeraj pa se mi je res cca. 18ur mešalo od bolečin. user posted image  ja presrečna sem da smo že tak daleč prigurali.l Če gledam nazaj da sem od 24tedna po bolnicah. Tam sem bila v sobah z puncami, katere bi že komot lahko rodile jaz pa sem trepetala in molila boga da še malo zdržimo. Neštetokrat sem skrivala solze, ko so se cimre menle in veselile poroda. Ampak sem pregurala to. In sedaj mi je veliko lažje it v bolnico ko vem, da je bebi že toliko velik da nebi bilo problemov. Moja prijateljica je rodila v 34 tednu in sta bila  v bolnici samo 10dni. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ela24)
Neposredna povezava do sporočila: 3171
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
16.2.2010 20:32:13   
Anonimen
kepica pa si ti že imela ctg? Verjetno ja glede na to, da imaš skoz popadke.
Sej ti pravim, čudni so. Glede na to, da se mi je v 3 tednih tok skrajšal, ja predvidevam da se mi bo verjetno še naprej. Ne vem tako je on dal men razlago na ginekološkem oddelku. Da bi me pri 25 obdržali. Ja danes sem dobila eno injekcijo, jutri moram še po eno. Potem je pa rekel, da bomo videli 5.3. po ctg-ju kako in kaj. ja ni ravno prijetna ta injekcija, čeprov moram rečt, da me je za Rh- bolj bolela. Ne PPI pa nikjer ne vidim, da bi pisalo. Kaj pa je to? Ko bi ti doktorji pisali tako, da bi loh za njimi tud kej prebraluser posted image

ela se strinjam. Sicer sem raje doma kot v bolnici, ampak definitivno bi tam res skoz ležala, medtem ko doma hitro kaj vstanem. Je pa moj zagnal še večjo paniko. Bi me najraje priklenil na posteljo.

kepica zdele sem našla na napotnici za ctg mi piše PPI. kaj je to???Še to sem našla. Na obeh mi piše neki ICI. ???? Zdej moram it pa res brskat kaj so te kratice.


< Sporočilo je popravil nax05 -- 16.2.2010 20:42:17 >

(odgovor članu Kepica83)
  Neposredna povezava do sporočila: 3172
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
16.2.2010 20:41:29   
Kepica83
nax05 ctg sem imela že kar nekaj krat. Ampak popadkov do prejšnejga tedna ni zaznalo. Zdaj pa so že kar lepo vidni popadki na ctgju. Jaz bom imela ctg v torek, ko gremv rizično pa bomo vidli kako in kaj. Ampak mene so zdaj 2x kar domov poslali z popadki. Očitno so se odločili da ni več kaj za naredit. PPI je diagnoza in pomeni grozeč prezgodnji porod. TO so meni takoj napisali tudi v materinsko, ko sem v 27tednu dobila popadke.  Čaki malo... kaj 5.3.?? a takrat imaš komaj pregled ali kaj??

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3173
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
16.2.2010 20:44:40   
Anonimen
Aha to pomeni PPI. Hvala. Mogoče še veš kaj pomeni ICI, ker imam na obeh napisano tud to.
Ja 5.3. imam šele ctg in takrat se moram pridt pokazat svojemu g, potem naslednji pregled imam pa 16.3. Tud men se zdi kar dolg čakat skor 3 tedne.
A pa ne bi bilo boljše če bi te obdržali notri s popadki?

Sem že našla. ICI je popuščanje materničnega vratu.


< Sporočilo je popravil nax05 -- 16.2.2010 20:47:30 >

(odgovor članu Kepica83)
  Neposredna povezava do sporočila: 3174
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
16.2.2010 20:54:08   
katy83
hej, punce.

Sem včeraj obljubila, da vas pridem pozdravit in evo mene. user posted image   Sicer izgledam bolj user posted image , ampak ni panike. Obljuba dela dolg, ne? user posted image   Zjutraj sem se vstala ob 5.30, šla delat, potem sva se s sošolko učili, zdaj sva zdragim bila še na MŠ, tak, da sem čisto out. Pa danes se mi že cel dan zdi, da imam tak težek buši. user posted image   No, zdaj še malo po netu pobrskam, potem pod tuš in lepo pančat. user posted image

kaj jaz to vidim neko kreganje? user posted image  Ma ne no. Logično, ene se bolj razumemo, druge manj. Ene bolj paničarimo, druge manj. Nima veze. Zato smo tu. Da jamramo, paničarimo, se veselimo, hecamo...Skratka, aprilčice smo zakon! Pa majčice, pa ljubljančanke, pa študentke,user posted image pa...Ja, jaz to vse berem. user posted image  Sem pa opazila, da ni mariborčank v pričakovanju. user posted image  Tam bi šele debate padale. user posted image
Jaz moram pač rečt, da mi je fajn, da vas imam. user posted image   Marsikaj izvem, se nasmejem, če pa je kaj takšnega, kar me ne zanima oz. se ne strinjam... Ah, pa kaj. Mogoče pa se kateri ta stvar zdi zelo pomembna.

ja, no, evo pa sem zabluzila. user posted image

Cojka - uživaj še naprej. malo sem ti fauš, veš?user posted image

ma, punce kar nekaj vas je s težavami. user posted image  Nax, Photo, Kepica, Levinjica dajte se pazit še malo. user posted image


Getreal - full fajn, da si opravila z izpiti. user posted image

Aprilčica - držimo pesti v četrtek. Jaz jih rabim v petek. user posted image

nič, lepo se imejte, ju3 grem v laboratorij, potem pa (m)učenje za zapiski. user posted image

lp, Katy

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3175
Stran:   <<   < Prejšnja stran  125 126 [127] 128 129   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  125 126 [127] 128 129   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





23-letnica ima 10 otrok, želi jih še 100
Mama, ki ima že 10 otrok, jih želi imeti še 100, da bi izpolnila svoje sanje, da bi imela "največjo družino na svetu"....
Poslovila sva se od 4. in 5. sina
Z ženo sva pozdravila in se poslovila od najinega 4. in 5. sina. Anders in Brodie sta se rodila združena, delila sta si ...




kdaj greste najraje na poletni dopust
Spark



(81%)

(19%)


Število vseh glasov: 180

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!