|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  124 125 [126] 127 128   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
16.2.2010 11:35:35   
tatly
glede ultrazvoka-meni ga vedno delauser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

1.9.2008 ob 10.02 se nama je pridruzila najina stella tezka 3140g in velika 50cm
5.5.2010 ob 6.10 se nam je pridruzila se nasa druga princeska anella tezka 3530g in velika 52cm

(odgovor članu nincy29)
Neposredna povezava do sporočila: 3126
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
16.2.2010 11:43:54   
Kepica83
UZ meni ga je moja G delala že ma 100x ziheruser posted image . Pa nikoli eura zahtevala. Isto v MB v rizični. Nešteto Uzjev pa vse zastonj.

Ela24 a ti boš tudi v MB rodilauser posted image user posted image user posted image . Jupi. Upam da skup uletimo z dacy. Glej ne sekiraj se. V Mb full babice pomagajo. V kolikor si preutrujena ti vzamejo dojenčka ga popedenajo in ti ga pripeljejo ko si zaželiš. Imaš se možnost naspati in odpočiti če to potrebuješ. Ne skrbi. V MB porodnišnici je res superuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tatly)
Neposredna povezava do sporočila: 3127
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
16.2.2010 12:13:24   
photo
Piiiiiiii****....  Nazaj iz pregleda na diabetološki. Pristala na insulinu. 2x/dan. Do poroda.
Kaka huda logistika bo spet tole. Že hranjenje na 3 ure mi je bil velik problem, potem še merjenje cukra po 1'5 ure, zdaj pa še enkrat špikanje pred obroki. Še dobro da samo še naslednji teden hodim v službo, potem pa dopust, pa bom verjetno velik lažje vse nakombinirala.

Drugače pa imam v četrtek pregled pri gineko, ko bom 31 2/7 in nimam pojma ali mi bo delala tudi UZ. Do sedaj sem jih imela že kar precej (premalo plodovne vode). Si želim, da bi ga. Me prav zanima, koliko že tehta naša pikica....


(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 3128
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
16.2.2010 12:15:10   
amelie
Ja, jaz sem tudi slišala same pohvale za MB porodnišnico! Tudi ko sem šla tja h kolegici na obisk, je bilo prav prijetno vzdušje.

(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 3129
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
16.2.2010 12:17:38   
amelie
IZVIRNO SPOROČILO: photo

Piiiiiiii****....  Nazaj iz pregleda na diabetološki. Pristala na insulinu. 2x/dan. Do poroda.
Kaka huda logistika bo spet tole. Že hranjenje na 3 ure mi je bil velik problem, potem še merjenje cukra po 1'5 ure, zdaj pa še enkrat špikanje pred obroki. Še dobro da samo še naslednji teden hodim v službo, potem pa dopust, pa bom verjetno velik lažje vse nakombinirala.




Te niso dali na bolniško? Tole bi bilo že skoraj nujno, saj imaš res dosti dela z vsem skupaj user posted image

(odgovor članu photo)
Neposredna povezava do sporočila: 3130
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
16.2.2010 12:39:27   
memole
Ejla!

Kako ste?
Kaj kej počnete?

Jaz sem z spacem mal potegnila!
Zjutraj sem pa tamalo oblekla v njen kostumček ati jo je pa odpeljal v vrtec!
Popoldan ko grem k zdravnici jo bo pa ati peljal mal v špar na rajanje!

Panika raje sem mal bolj panik kot pa živčna a kera zamenja z mano?user posted image user posted image user posted image
Jaz imam že celo nosečnost probleme z eno firmo ker mi ne izplačajo računov živčna sem ko stouser posted image in ne morem se pomirit ker denar rabim oni pa še kr ne plačajo!iztirjevalce 20% ne dam ker je preveč,za kakšnega tožilca al karkoli tudi nimam!Zdej pa ti ugotovi kako lahko prideš do svojega denarja ki ti pripada!Ja taka je naša država,nič nima urejeno!user posted image user posted image user posted image

Zunaj hoče sonček posijat sam mu neki ne uspeva najbolje!user posted image

nincy na niveini strani imaš en obrazec za brezplačne vzorčke od nivee ki si jih lahko naročiš!

ela24 jaz sem večino spala in moja tamala tudi tko da ni blo problemov nisi pa skozi sam,vedno kdo pride mimo,zjutraj najprej vizita pa se greš stuširat potem je itak zajtrk pa greš mal počivat pol ti prinesejo tablete za bolečine pa vložke in vse ostalo,pa pomožnosti ti tiste telegrame čez cel dan nosijo tko da je kr pestro,pa tudi so po dve do tri v sobi tko da ni hudega!Drugače pa gre mal se pomatraš in je!Potem pa itak že obiske dobiš pa kosilo!Lahko se sama mal sprehodiš po hodniku!Sej boš vidla vse bo ok!
Ja pa tudi je odvisno na kakšno osebje naletiš en dan bo lahko super drugi dan bo kakšna sestra čist grozna in te bo iz tira vrgla al pa te v jok spravla!Na to se moreš pripravit!
Jaz sem zdej pripravljena prvič pa nisem bla tko da tokrat ne bom tiho!




_____________________________

26.9.05 se nama je rodila rožica Lara!
28.4.2010 se nam je pridružila še druga rožica Maja!
http://racka.moj-album.com

(odgovor članu nincy29)
Neposredna povezava do sporočila: 3131
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
16.2.2010 12:51:37   
amelie
IZVIRNO SPOROČILO: memole
Jaz imam že celo nosečnost probleme z eno firmo ker mi ne izplačajo računov živčna sem ko stouser posted image in ne morem se pomirit ker denar rabim oni pa še kr ne plačajo!iztirjevalce 20% ne dam ker je preveč,za kakšnega tožilca al karkoli tudi nimam!Zdej pa ti ugotovi kako lahko prideš do svojega denarja ki ti pripada!Ja taka je naša država,nič nima urejeno!user posted image user posted image user posted image



Isto jaz! Samo mi je na srečo na pomoč priskočila ena odvetniška pisarna in zdaj čakam ... Po drugi strani pa hočem kartico potrdit zadnjič pred ogtt testom, pa mi napiše, da sem nereden plačnik. Me je skoraj kap. Sem šla lahko kar nazaj domov. Dragi, ki vodi moje računovodstvo, je zamešal dva zneska in je nekaj evrov premalo nakazal za zdravstveno zavarovanje, pa me je davčna takoj skenslala brez kakršnegakoli obvestila. Naj raje malo pritisnejo na vse prave neplačnike, pa ne bo treba na takšne finte nas malih ribic lovit user posted image

(odgovor članu memole)
Neposredna povezava do sporočila: 3132
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
16.2.2010 12:51:58   
nincy29
memole hvala!!

joj kok vi vse zvohate ven a...zdej nivea sem si že naročila..za dm sem se učiri izpolnila..sem še kaj pozabila???

(odgovor članu memole)
Neposredna povezava do sporočila: 3133
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
16.2.2010 13:34:52   
nizy
IZVIRNO SPOROČILO: ela24

Za tiste, ki že imate user posted image , še eno vprašanje. Kako ste zmogle te prve dni po porodu v porodnišnici, cele utrujene in večinoma same za vse? Če te fejst izmuči porod... Spet odvisno na kako osebje naletiš.
Jaz sm se hecala, da bi bila raje kar tu v 1. nadstropju, ko že vse poznam, kot pa v 2. ko bo user posted image .

Lepo bodite.



saj v porodnišnici ni problem, maš čisto , oprano , skuhano ,..... te dni res samo za bejbija skrbiš previjanje , dojenje ,.... pa tvoja osebna  nega- tuširanje user posted image user posted image

mene osebno bolj skrbi ko bom doma , bomo  6-članska družina in več ali manj vse mene čaka user posted image ,ampak  se nočem še s tem obremenjevati, bo kakor bo , bomo že preživeliuser posted image

(odgovor članu ela24)
Neposredna povezava do sporočila: 3134
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
16.2.2010 13:37:31   
ela24
Joj ti neplačnikiuser posted image Ne me spominjatuser posted image Sicer jaz imam tako srečo, da imam dejavnost, kjer nimam nekih težav s tem, ampak vidim pa pri mojem. Ma ziher ma veni enih 50.000 eurov. Pa ful bi rabila denar zaradi selitve pa to. Z enima pacientom se že leto in pol zeza. Mah so ljudje nesramni. In to je pol začaran krog, tebi so dolžni in pol si ti spet nekomu dalje dolžanuser posted image Samo zdaj je že taka politika, da že moraš vse z gotovino plačevat. Ni več zaupanja.
Jaz imam v gostinjstvu vse na gotovino.
Me pa res tudi ta davčna razkuri. Meni se je enkrat isto s kartico zgodilo, ampak ne po moji krivdi, ampak so nekaj zašuštrali in niso pravočasno poknjižli. Bog ne daj dva dni zamudit, pa če maš za plače al. Oni morajo dobit svoje, ko pa jaz čakam na bolniško, pa so mi enkrat za dva meseca skup nakazaliuser posted image Pa te nove kartice zdravstvene bojo tudi nam s.p. delale preglavice, bože mili malo zamudi s plačilom pa se lahko zdraviš pod mostom..
Uh se upravičujem, samo to jezo sm mogla dat iz sebe. Saj vem, da je to država in je povsod treba plačevat. Samo, če moram jaz dat vse točno, pa se še naj oni držijo!

Joj, hvala punce ste me kar malo potolažile glede porodnišniceuser posted image ja, kepica jaz bom šla v Mb. Itak sem jih že zdaj navajena. Pa še bolj taki ziheraš sem, da si mislim večja bolnišnica, več imajo vseh potrebnih aparatur ipd. Verjamem pa, da so kake majhne porodnišnice, res bolj po meri porodnice.
Sem pa bila vedno bolj proti epiduralni. Sem pa zdaj po tem virusu, ko mi je bilo cel popoldan in celo noč taka sila v želodcu da sm mislila, da mi bo vse raztrgalo, malo skeptična, koliko lahko prenesem, če se take ali še hujše bolečine vlečejo tam po 15 uruser posted image
Če pomislim, da nisem mogla niti hodit prav, da sm bila tak izmozgana, da bi me lahko celo prešpikali, pa sm si mislila, kar pikajte, samo da bi se nehalo.
Samo res, pa je da ko veš da prenašaš porodne bolečine, da te na koncu čaka nekaj lepega, je pa tudi malo drugačeuser posted image

(odgovor članu nincy29)
Neposredna povezava do sporočila: 3135
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
16.2.2010 13:40:01   
nejanejc
ojla :)

jst sem tudi dobila testercke od Niveje... ene tri :) Se je moj smejal, kaj je spet to :) Res skozi neki hodi po posti :) Cojka, res sem akr nekaj reci prek neta narocila. Bolj malo v trgovini. Ma ne rada hodim prevec po trgovinah :) Ma za oblekco iz bolnice se bom mogla pa potrudit. Vcerej sem bla slucano v Leclerqu, ma me ni nic prepricalo :) Bom mogla enkrat v H&M, tm praviste, da je fajn ne :)

zdej me mama sprasuje, ce se kej rabim za otrocicka, ma se sploh ne spomnem.. Da tete sprasujejo.. Sem rekla pa naj kako igračko kupijo. Jst nevem kaj rect :)

Ful lepo, da vam uz delajo vsak pregled :) Meni ga ne, ma dokler je vse ok se ne smem sekirat se za to :)

Vcerej sva kupla z mojim luci za kuhinjo, jedilnico in spalnico-dnevno sobo, to bo itak vse skup. Moj je bil ze cist panicen, pa zivcen, je ze nekaj sam okoli letal in je mel vsega poln kufr. Je reku, d abo vzela ta prvo, ki nam bo kolkrtolko vsec, samo, d abo mir... Hehe, ma ja... Sej sme kar zadovoljna :)

O pa danes sem spala z blazino za dojenje... Sem jo vcerej koncno dobila :) Skupaj z vozickom :) Jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
Je kar fajn za noge naslonit in se ovit, kot ste ze pravle.... Ceprav sem si jst to mal drugace predstavljala. Mogoce sme premajhno kupila :)


Lep dan vsem!

< Sporočilo je popravil nejanejc -- 16.2.2010 13:41:21 >

(odgovor članu nincy29)
Neposredna povezava do sporočila: 3136
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
16.2.2010 13:58:43   
nizy
IZVIRNO SPOROČILO: nejanejc


zdej me mama sprasuje, ce se kej rabim za otrocicka, ma se sploh ne spomnem.. Da tete sprasujejo.. Sem rekla pa naj kako igračko kupijo. Jst nevem kaj rect :)




Lep dan vsem!


koverto s čestitko in €user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu nejanejc)
Neposredna povezava do sporočila: 3137
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
16.2.2010 14:23:17   
nejanejc
user posted image user posted image  Nizy :) Mas kar prav verjetno user posted image

(odgovor članu nizy)
Neposredna povezava do sporočila: 3138
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
16.2.2010 14:30:09   
Anonimen
kepica jaz čist štekam, da je nekdo ki je izgubil kdaj otročka paničen, ker si niti ne predstavljam kako je to. In nobeni tega ne privoščim. Samo sem se postavila na cojkino stran, ker se mi je zdelo ne fer, da pa nas amelie bere, hkrati pa ne komentira (ampak ok praviš, da vas to veliko počne, čeprav ne razumem zakaj). najbolj grdo mi je itak to, da je amelie rekla, da lj user posted image grdo govorimo o aprilčiach in to niti mal i res. Sori je velik več drugih tem, kot pa da bi šinfale ena drugo. Se mi pa res zdi da smo že dost stare in da se imamo o veliko pametnejših temah za pogovarjat.

Sam tok, da še povem. Sem imela pregled. MV se mi je toliko skrajšal, da imam strogo mirovanje, lahko grem samo od pojstelje do wc-ja, dobila sem injekcijo za pljučka, jutri še eno. Je rekel, da moramo prit vsaj do 34t. Tropical za seznam: ctg 5.3., po ctg-ju pregled, naslednji pregled 16.3., pdp se mi je spremenil na 17.4., ampak lahko pustiš na 10., ker je rekel, da bom itak prej rodila, +7,5kg.

(odgovor članu nejanejc)
  Neposredna povezava do sporočila: 3139
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
16.2.2010 14:54:54   
maajaa


to ni res !! user posted image  še nisem imela filinga da bi katera bila preveč panična user posted image  jaz mislim da smo aprilčice prav fejst nosečke user posted image user posted image user posted image
[/quote]n


Oj punce!

seveda da smo aprilčice fejst nosečkeuser posted image ...panične pa res nimamo kej bit, sj mamo tak lep mesec rok,k bomo lahko hitr hitr voziček z našo bebico porivale zunajuser posted image . d smo panične pa govorijo najbrž une, k so nam fouž, da bomo hitr na sončku user posted image .

oh ja...spanje...mene je kr že strah it spat, včasih prov kumi čakam d bo zjutri, d vstanem...sam ponavad ob ene 6h zaspim, pol pa kr potegnem do ene 10huser posted image . ne spim pa zarad želodčka, al zarad nog, al kr kakšne bedarije sanjam, seveda na lulanje ne smem pozabt...skratka...ponoč se res dogajauser posted image

dns sm klicala na firmo za papirje, če mi jih majo namen poslat, d nesem na CSD (že 16 dni jih čakam), pa se revčki neki selijo,pa računalnike jim rihtajo,pa nimajo cajta za take stvari....d sploh ne komentiramuser posted image

rada bi čimprej denar od unga user posted image ...d gremo še par stvari kupit k nam še falijo za našo bebico, ene par malenkosti, tavelke stvari mava že vse prštimane.

punce mejte se fajn, pa čuvite sebe in svoje user posted image

(odgovor članu babyloverka)
Neposredna povezava do sporočila: 3140
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
16.2.2010 14:55:11   
amelie
Dej no nax, kaj naj še rečem, da se bo to pričkanje končalo? Đizs no ... user posted image

Držim pesti, da prideš do 34. tedna in še konkretno čez!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3141
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
16.2.2010 14:57:13   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: amelie
Dej no nax, kaj naj še rečem, da se bo to pričkanje končalo? Đizs no ... user posted image

amelie sej jaz tud hočem končat temo, samo ker ste jo nadaljevale medtem ko me ni bilo, sem samo še hotla komenirat od kepice post. SEm na koncu napisala, da je že čas, da se začnemo druge stvari pogovarjat.

(odgovor članu amelie)
  Neposredna povezava do sporočila: 3142
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
16.2.2010 15:15:38   
dacy
tanjaklemen Sej otrok se bo do 37. tedna ze obrnu , se ma cas , nic bat user posted image

aprilcica a pol mas ti tud borbe z blazino ? user posted image user posted image user posted image

ela24 prav mas ja ... dacy je mariborska ja user posted image Cimre smo pa komot ... lahko se zarad mene ze v porodnih sobah skupaj deremo user posted image ... Aja pa glede nadstropja ... sej se sestre med 1. in 2. nadstropjem menjavajo , ta da bos verjetno tud zgoraj katero poznala ce ze spodaj skor vse poznas user posted image

nincy tretji test je okrog 35. tedna ja ... Jaz mislim da me bo verjetno kr v ponedeljek dala na ponovno tokso, danes pa sem zacela 34. teden wuiiiiiiiuser posted image

...aja, pa papirje sem iz firme dobila koncno tak da jutri jih nesem na csd da se to uredim user posted image


_____________________________

Moj soncek Aleksei je prisel na svet kot moje darilo za materinski dan 25.3.2010 ob 3:47 , tezek 2635, in velik 47cm

(odgovor članu tanjaklemen)
Neposredna povezava do sporočila: 3143
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
16.2.2010 15:21:59   
ela24
Dacy, mogoče bomo pa res kje skupuser posted image user posted image Držimo pesti za kepico, tako, da mogoče pa naju bo počakala. Jaz res upam, da ne bom kaj prehitevala, ker se že tako veselim, da se bom selila do takrat in če nas kaj preseneti bi bla res žalostna, če nam ne bi uspelo do takrat.

To pa nisem vedela, da se te sestre menjujejo... Ja poznam jih pa sedaj res menda že vse. Saj, ko me vidijo, že vse vejo da sm že bla tamuser posted image Pa še neverjeten spomin majo, zadnjič me je ena prav presenetila, ko je točno vedela kaj mi je blo novembrauser posted image

No, lepo bodite, jaz grem zdaj nekaj popapat..

(odgovor članu dacy)
Neposredna povezava do sporočila: 3144
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
16.2.2010 15:39:04   
amelie
IZVIRNO SPOROČILO: dacy
pa sem zacela 34. teden wuiiiiiiiuser posted image




Jaz tudi! user posted image  user posted image  pa tudi v MB porodnišnici nameravam rodit, tako da ne bi blo slabo, da kar pokličemo in rezerviramo eno ... kolk - 4-posteljno sobo? user posted image

(odgovor članu dacy)
Neposredna povezava do sporočila: 3145
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
16.2.2010 15:42:54   
Anonimen
Zdaj pa res vidim, da bom pop... Mora mi delat test za tokso. Kaj hudiča, če sem se vmes okužila? Okol bajte je polno mačkov. A obstajajo kaki znaki, da se vidi, da si okužen? Predvidevam, da ne...

Danes sva rezervirala fotografa za porokouser posted image Zdaj pa mislim, da je konec laufarije okrog, le še po material za mojo obleko moram, pa jo dat šivat oz. ga nest h šivilji. Šivala jo bo itak na meni.

Hmm hmm... jaz grem na en veeeeeelik kapučin k sosedi (potem pa do 11ih zvečer špilamo Enkouser posted image user posted image Zdaj še lahko, potem ne bomo mogli več)user posted image

Lepo boditeuser posted image

(odgovor članu amelie)
  Neposredna povezava do sporočila: 3146
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
16.2.2010 15:45:59   
nejanejc
o lepo, da maš skorej vse, sam se obleko sivilja sesije! Super

Uzivajte v enki!


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3147
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
16.2.2010 15:52:42   
dacy
IZVIRNO SPOROČILO: amelie
IZVIRNO SPOROČILO: dacy
pa sem zacela 34. teden wuiiiiiiiuser posted image

Jaz tudi! user posted image  user posted image  pa tudi v MB porodnišnici nameravam rodit, tako da ne bi blo slabo, da kar pokličemo in rezerviramo eno ... kolk - 4-posteljno sobo? user posted image


...celo nadstropje kar za nas user posted image user posted image user posted image

aprilcica ce si bla na prvem testu negativna ji kr reci na kontroli da kaj je pa s testom za tokso , da kolko ves bi ze zdaj morala imet tretji test ti si pa imela samo enega do zdaj ... Ce se ne bo G sama spomnila ,ne bit tiho , oglasi se user posted image


_____________________________

Moj soncek Aleksei je prisel na svet kot moje darilo za materinski dan 25.3.2010 ob 3:47 , tezek 2635, in velik 47cm

(odgovor članu amelie)
Neposredna povezava do sporočila: 3148
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
16.2.2010 15:55:40   
maajaa
aprilčica, jst mislm da za tokso  ni panike...če se mačk ne dotikaš in pucaš njihovih kakcev, mislm da se res nimaš kej bat.
ti kar pejd mirno in sproščeno igrat enko...bo tud tvoja bebica bl vesela, če boš sproščena. sj veš, d pravjo, d naši mali sončki prec začutjo če nas kej mori. vsaj zdj k so u bušiju naj bodo pomirjeni user posted image

navijam zate...glej d jih boš premagala u enki user posted image



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3149
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
16.2.2010 17:29:13   
babyloverka
IZVIRNO SPOROČILO: nincy29

memole hvala!!

joj kok vi vse zvohate ven a...zdej nivea sem si že naročila..za dm sem se učiri izpolnila..sem še kaj pozabila???



če boš slučajno kupovala v pampers plenice imaš na strani babycentra gor kupone, ki si jih sprintaš pa maš pol neki popust. http://www.baby-center.si/uploads/Pampers_kupon.pdf

a da lahko ob strani brca pa je na glavo obrnjen? uh fajn. no bom vidla sred drugega tedna ko mam spet pregled, za takrat mi je pa obljubil uz tak da komaj čakam da vidim mišeka in da mi pove koliko tehta

_____________________________

Bastian...največja ljubezen
30.04.2010

(odgovor članu nincy29)
Neposredna povezava do sporočila: 3150
Stran:   <<   < Prejšnja stran  124 125 [126] 127 128   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  124 125 [126] 127 128   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Najboljša kombinacija imen za dvojčici:
anzetkula

Prosim za vaše mnenje.

Mija in Pija (37%)

Alja in Ajda (33%)

Leja in Teja (30%)


Število vseh glasov: 252

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!