|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  123 124 [125] 126 127   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
16.2.2010 9:08:47   
tatly
punce ne se kregat  se ne splača.rade se mejte papazite na svoje pikice.pa kaj saj jeza skoduje lepotiuser posted image user posted image


_____________________________

1.9.2008 ob 10.02 se nama je pridruzila najina stella tezka 3140g in velika 50cm
5.5.2010 ob 6.10 se nam je pridruzila se nasa druga princeska anella tezka 3530g in velika 52cm

(odgovor članu ela24)
Neposredna povezava do sporočila: 3101
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
16.2.2010 9:20:11   
nincy29
memole in ostale..o kakih testrčkih to govorite??


uf ne se kregat!!!!


(odgovor članu ela24)
Neposredna povezava do sporočila: 3102
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
16.2.2010 9:25:23   
tanjaklemen
jutro!!!!!!!
vceri sem bila na pregledu z user posted image je vse ok. izmerla mi se ga vedno ni je rekla da na naslednjem pregledu. orbnil se se sicer ni. ce se ne bo v treh tednih mi je rekla da bom mogla jit na odelek da mu bojo pomagali. mi je pa vceri ena starejsa zenska rekla da si naj blazino dajem pod hrbet ko lezim da baje se ti pol lazje obrne. da je tak polozaj lazji za obracanje. a katera kaj ve o tem. sem pa probala zvecer sam sm misla da mi bo kriz zlomu sploh nisem zdrzala pa sm mela cist nizko blazino.



NP 9.3

(odgovor članu tatly)
Neposredna povezava do sporočila: 3103
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
16.2.2010 9:42:22   
Anonimen
Zdravo aprilčice...
Hvala vsem za lepe napisane besede....
Tanjaklemen,sprašuješ glede obračanja otroka...naj ti povem ,da moja se je že obrnala pri 28 tednu za pripravo na porod ,porem se je pri 31 tednu zopet obrnala vodoravno sedaj v 33 tednu se je zopet obrnala za pripravo poroda,lahko se pa še pri 37 tednih obrne ,tak ,da nikoli ne veš kdaj se ti bo prav obrnal...v katerem tednu si pa....
Glede obračanja v bolnišnici,ti pa povem ,da je zelo boleče,pa tudi ne uspe vedno...toliko iz izkušenj...
Ja  nič lepo se imejte ,jaz pa upam ,da bom čimprej doma...obljubili so mi konec tega meseca....lp...

(odgovor članu tanjaklemen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3104
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
16.2.2010 9:55:07   
Anonimen
Jutro babuškeuser posted image

Vas le na hitro pozdravim, pa letim v zdravstveni dom na odvzem krvi. Jaz sem tako zmedena. Še dobro, da imam user posted image . V petek imam pregled, pa bi čisto pozabila kri dat.

Zaradi kreganja: jst zmeraj obrnem na otroško foro. Pejte v svoj pekovnik, s svojo lopatko se špilat. Torej, če kateri kaj ne paše, ne vem zakaj sploh bere tukaj. Ja, panična sem pa tudi jaz. Itak, haloooo, saj je to moj prvi otrok, ne vem ne kako se obrnit, kako vse uštimat itd. Svaka čast tisti, ki pri prvem user posted image ni bila vsaj malo panična. Tukaj pa jaz to temo zaklučujem in se sploh nočem več o tem mentuser posted image

Blazina: super zadeva, samo ponoči sem se malo tepla z njouser posted image Ne znam si jo še čisto uštimat, samo sem bila včeraj tako crknjena, da se mi ni dalo še s tem ubadat.


user posted image user posted image user posted image - nikoli ne škodijo hihiuser posted image in user posted image user posted image za preglede!

Bibe, se slišimouser posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3105
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
16.2.2010 9:57:15   
pupa*81
levinjica drži se!

glede položaja otročka in obračanja sem na RR zaseldila zanimiv članek TUKAJ, upam da bo kateri pomagalo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3106
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
16.2.2010 10:01:08   
babyloverka
IZVIRNO SPOROČILO: Aprilčica10


Zaradi kreganja: jst zmeraj obrnem na otroško foro. Pejte v svoj pekovnik, s svojo lopatko se špilat. Torej, če kateri kaj ne paše, ne vem zakaj sploh bere tukaj. Ja, panična sem pa tudi jaz. Itak, haloooo, saj je to moj prvi otrok, ne vem ne kako se obrnit, kako vse uštimat itd. Svaka čast tisti, ki pri prvem user posted image ni bila vsaj malo panična. Tukaj pa jaz to temo zaklučujem in se sploh nočem več o tem mentuser posted image



evo aprilčica10, zadnje dni ugotavljam da sva velikokrat istega mnenja, bova res mogle it na kafe user posted image  se podpišem pod tole kar si napisala user posted image

Glede blazine: jaz sem se ful navadla na njo in sva že pravi prijateljici user posted image  sploh ne vem kak bi zdaj spala brez nje.

Glede obračanja otroka: moj mali je že tudi bil na glavi, zdaj ga pa sumim da je poprek obrnjen, ker skoz premikanje čutim bolj na desni strani trebuha, res ob strani in sumim da ima tam noge user posted image  še je čas da se obrne, upajmo na najboljše.

IMEJTE LEP DAN, ZADNJI DAN PUSTA JE, NAŠEMITE SE, NASMEJTE IN KROFE POJEJTE user posted image

_____________________________

Bastian...največja ljubezen
30.04.2010

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3107
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
16.2.2010 10:05:33   
amelie
Ela, samo da je vse okej user posted image  - zdaj je zadnje, kar rabimo, še dodatno zadrževanje po bolnišnicah user posted image  

(odgovor članu pupa*81)
Neposredna povezava do sporočila: 3108
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
16.2.2010 10:09:52   
amelie
Obračanje - moje dete tudi ne ve, kaj hoče user posted image  Je večino časa na glavi, ampak kakšen dan se kar na noge spet postavi.
babyloverka, mene je na dan zadnjega pregleda pri G tudi brcal v desni del trebuha, pa je G rekel, da je na glavo obrnjen. Tako da zdaj smatram, da so vse brce, ki so višje od mehurja, dokaz, da je otrok na glavi user posted image

(odgovor članu amelie)
Neposredna povezava do sporočila: 3109
   [Brisano sporočilo]
16.2.2010 10:13:15   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu babyloverka)
  Neposredna povezava do sporočila: 3110
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
16.2.2010 10:19:29   
babyloverka
Vse brce ki so višje od mehurja, da je na glavi? jaz brce čutim povsod user posted image  mam nekega hiperaktivnega otroka očitno user posted image  no brce čutim ob straneh, drugod pa bolj premikanje, mogoče me pa z rokami žgečka.user posted image

_____________________________

Bastian...največja ljubezen
30.04.2010

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 3111
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
16.2.2010 10:23:05   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: amelie

malenaa, jaz pa sem si danes prav čas vzela in iz zadnje vrste predelala vsako frizuro posebej - pa te seveda nisem našla user posted image  je bilo kar zanimivo, psihologinja nam je razlagala o samem doživljanju poroda, malo je moškim dala navodila, kako ravnati z nami, ko bomo po porodu ful občutljive (PMS x 10 user posted image ), pa kako nas spodbujat med porodom user posted image  pa kako naj nam ne bo težko izkoristit pomoči mame in tašče, sploh kar se tiče kuhanja itd. sem pa ugotovila, da mi vedno na MŠ začne trebuh otrdevat - pomoje od same panike, ker se šele tam zavem, da gre zares ... user posted image




user posted image
Uf, zdaj mi je pa res žal da nisva mogla prit, bi blo super da bi moj vse to slišal user posted image user posted image user posted image .
No, upam da bo danes tud tak zanimivo.

(odgovor članu amelie)
  Neposredna povezava do sporočila: 3112
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
16.2.2010 10:25:37   
amelie
IZVIRNO SPOROČILO: cojka

amelie - sem že tukaj prej napisala, da me moti paničarjenje. Čudno, da si to spregledala. Hvala pa zato, ker nas pridno bereš, ne komentiraš pa nič. Zato.


Sori, to sem pa res spregledala. user posted image
Komentiram pa pač takrat, ko se mi zdi prav ... tako kot vsaka od nas.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 3113
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
16.2.2010 10:31:11   
amelie
IZVIRNO SPOROČILO: babyloverka

Vse brce ki so višje od mehurja, da je na glavi? 


Pomoje to ni čist res, samo tako si jaz to obrazložim, ker nimam pojma user posted image  Me pa tudi brca povsod in se mi zdi, da včasih na štiri konce naenkrat. Kung fu fajter user posted image

Malenaa, jaz danes nimam nič napisano, da bi imeli SŠ? Pliz reci, da si se zmotla, ker me je dragi povabil v mehiško in se mi že cel teden cedijo sline user posted image  Je pa bilo včeraj res predavanje v veliki meri namenjeno našim dragim, moj je bil čisto pod vtisom še cel večer. Kot da je šele zdaj skapiral, da gre zares user posted image

(odgovor članu babyloverka)
Neposredna povezava do sporočila: 3114
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
16.2.2010 10:43:13   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: amelie

babyloverka, mene je na dan zadnjega pregleda pri G tudi brcal v desni del trebuha, pa je G rekel, da je na glavo obrnjen. Tako da zdaj smatram, da so vse brce, ki so višje od mehurja, dokaz, da je otrok na glavi user posted image


Pri meni je blo čist enako. Na zadnjem pregledu je naša brcala v desni del trebuha, g je rekla da je obrnjena na glavo. Od takrat pa brca res samo v desno stran in pa tu pa tam v želodec. user posted image

(odgovor članu amelie)
  Neposredna povezava do sporočila: 3115
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
16.2.2010 10:47:04   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: amelie

Malenaa, jaz danes nimam nič napisano, da bi imeli SŠ? Pliz reci, da si se zmotla, ker me je dragi povabil v mehiško in se mi že cel teden cedijo sline user posted image  Je pa bilo včeraj res predavanje v veliki meri namenjeno našim dragim, moj je bil čisto pod vtisom še cel večer. Kot da je šele zdaj skapiral, da gre zares user posted image


Maš prav, danes ni MŠ, zmotla sem se. Čist sem zmedena. user posted image
Res škoda, bi blo super da bi moj tud skapiral da gre čist zares. Od začetka že govori kak bo posteljico nardil, pa še nič iz tega. Upam da ne bo prej user posted image doma. user posted image

(odgovor članu amelie)
  Neposredna povezava do sporočila: 3116
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
16.2.2010 10:49:24   
Kepica83
IZVIRNO SPOROČILO: Aprilčica10

Blazina: super zadeva, samo ponoči sem se malo tepla z njouser posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  si me tak fajn nasmejala.

Brcike... jaz dete tudi čutim povsod, predvsem na levi, desni in spodnji strani. Največkrat se na levi strani z nogicami opre pol pa mi z hrbtom desno stran razteguje. Največkrat pa je ritka na udaru in mi štrli izpod trikotnika. Dobro da še prdnit ne more. Ker bi to dejanje bilo čisto pod mojim nosomuser posted image user posted image user posted image . Pa čeprav smo že od 25tedna na glavico obrnjeni.

Nax05 jaz se po eni strani strinjam z amelie. Vsekakor je cojkin tekst bil malo mimo pihjen., Tudi če je pač takega mnenja, bi mogoče malo lepše lahko to napisala. Tisto z cedenjem iz nosa-panika to je bilo ne vmesno. Pa nima veze. Midvi z cojko sma se vedno dobro razumeli in priznam da me je napisano besedilo zmotilo. Ker sem se sama našla v tem. Kaj takega napisat je kočljiva stvar, ker nikoli ne veš kako bo katera to sprejela. Jaz sem enega otroka že izgubila in sedaj bom za tega vse nardila pa čeprav bom 100x letela k zdravniku. Tista ki ni šla skozi to izgubo otroka ( hvala bogu) nemore vedet kako je. Sicer pa se ne mislim pravdat. Sem paničar in priznam to. In za svojega otroka bom vedno paničarila. In če zaradi tega kdo gleda grdo na mene.. prav.user posted image . No to je moje mnenje.
Glede amelie.... mislim da ni fer da jo napadate ker je punca to omenila. Če bi jaz to prebrala bi se tudi not opičla in bi zagotovo reagirala kot amelie. In vprašanje zakaj ne piše, bere pa vas... Hmmm mislim da ni edina in nas je veliko takihuser posted image

< Sporočilo je popravil Kepica83 -- 16.2.2010 10:51:24 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3117
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
16.2.2010 10:54:01   
amelie
IZVIRNO SPOROČILO: Malenaa89


Maš prav, danes ni MŠ, zmotla sem se. Čist sem zmedena. user posted image
Res škoda, bi blo super da bi moj tud skapiral da gre čist zares. Od začetka že govori kak bo posteljico nardil, pa še nič iz tega. Upam da ne bo prej user posted image doma. user posted image



Ha ha ha, očitno so res vsi isti ... user posted image  user posted image  

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3118
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
16.2.2010 11:15:06   
amelie
No, naj še enkrat vsem povem, da moj namen ni bil nardit cele štale in tud ne, cojka, da bi se zdaj iz tebe norčevali. Nasprotno! Jaz sem bila prav žalostna, ko sem zaznala posmeh iz tistih, ki 'paniko zganjajo' - gre za to, da smo vse na istem ... Ene se pač z nosečnostjo spopadamo tako, druge drugače, vse pa delamo v najboljši veri, da delamo dobro za otroka. In kot je Ela rekla, katera si pa ne bi želela bit super kul in brez skrbi? Pomoje je ni med nami, ki je namerno panična. Čeprav jaz res moram priznat, da nisem zaznala nobene pretirane panike v tej temi. Pa tud mislim, da panika kot taka otroku čisto nič ne škodi ... oz. če mu, potem sem mu jaz nardila že ogromno škode user posted image  - ne živim v mehurčku in v času nosečnosti sem doživela marsikaj - od hudih finančnih do družinskih težav, velik stres v samem začetku nosečnosti, potem še grozeči splav in še in še ... pa sem se morala prebiti skozi to. Tako da je vsaj moje dete na paniko do zdaj najbrž že imuno user posted image  
Se pa vseeno opravičujem vsem, ki sem jih razjezila, in tudi vsem, ki ste se morale prebijati skozi ta prepir! Kar se mene tiče, je že mimo user posted image  Verjamem pa, da je bolje zame, da v temo Ljubljanskih nosečk nekaj dni ne gledam user posted image  user posted image   

(odgovor članu amelie)
Neposredna povezava do sporočila: 3119
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
16.2.2010 11:24:08   
legenda_m
čaučk
preselila se bom. in to v trgovino toys r us. in bom sprobala vse igrače... drgač nism nek shopaholic ampak tm... tm je blo pa noro. še dobr da sm mela bodygarda, ki je vse komentiral: a to rabš, zkaj pa je to? sj to pa že mava, a nis rekla da je cunc zadost, tega pa res ne bova kupla, kam bova pa dala? v glavnem. pr men zdj vlada ena mešanica evforije in zaskrbljenosti. evforija k komi čakam da spoznam otročka, pa likam pa perem cunce mislm najprej operem pa pol zlikam, zaskrbljenost pa... a bo vse u redu, kaj če bo to, kaj če ne bo vse uredu z otročkom.... pa če je kkšn dan bl mirno tm dol a je še živ, v glavnem vse bo ok....

en ful velik user posted image za vse k mate težave (kepica& co.). vsem pa en lep dan pr nm je sonce, grem mal vn na sprehod, km delč itak nm pršla. user posted image

(odgovor članu amelie)
Neposredna povezava do sporočila: 3120
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
16.2.2010 11:24:39   
Anonimen
Evo mene nazajuser posted image

Hmmm, no, kri sem dala za hepatitis in potem tisto ženičko tam gledam butasto, in sem jo vprašala, če za mačjo toksoplazmozo pa ne bo vzela krvi. In mi seveda moja G spet ni napisala tega! Pop... bom! V petek bom zaropotala naj mi da še eno napotnico za odvzem krvi! Do sedaj sem imela le en ˝pregled˝ za toksoplazmozo in sem bila negativna! No, pa še žile mi ni našlauser posted image Jaz pa vsa boga tam na stolu (blah, kako ne prenesem, ko se mi igla zapiči v mesouser posted image user posted image user posted image ), ona pa vsa vesela skakala z eno lasuljo okrog mene pa mi tapkala roko. Za crknit.

Kepica moja, ti mene tudi nasmejiš, vešuser posted image user posted image Sem mislila, da bom crknila s tistim prdcemuser posted image Jaz ne vem kako je postavljen moj user posted image , čakam še na kakšen UZ, pa ga verjetno ne bom dočakala. A nam pripada še en UZ v nosečnosti? Imela sem ga na 1. pregledu in MF.

Šibam k stari mami na kosilo (kako obožujem njeno kuho mmmmm) na marelične cmokeuser posted image user posted image



(odgovor članu amelie)
  Neposredna povezava do sporočila: 3121
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
16.2.2010 11:25:36   
Wannabemommy
Jutro souser posted image

Vidim da ste ene že za dobro jutro bojno naspidiraneuser posted image , halooooo, punce a nismo tu zato da prisluhnemo druga drugi in si z nasveti pomagamo. Mene to da nekdo paničari sploh ne moti, sej sem tud jaz panik kar se tiče tega otroka in tako kot je ena napisala če nem za njega panike delala za koga pa bomuser posted image

Nem niti o tem več govorila, ker tu ima vsak pravico do svojega mnenja, tak da punce ne se kregat, če kteri ne paše brat kak se druga sekira, kaj pa pol sploh bere to,user posted image

Pustimo zaj to

Mi pa mamo sonček,jeeeeeeeeeeeeeeeeee, grem pol malo na šetnjo do qlandie na user posted image

Želim vam en lep sončen dan . pa naj ta mine brez kreganja

(odgovor članu amelie)
Neposredna povezava do sporočila: 3122
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
16.2.2010 11:27:56   
ela24
Babyloverka, meni so ravno včeraj delali uz, in so rekli da je na glavico obrnjen pa čeprav brca nekam v desno stranuser posted image Tako, da očitno ne rabi čisto pod zizike brcat, da je že na glaviuser posted image Res pa je včasih od spodaj očitno z rokicami tako močen, da mislim, da so nogice pa očitno niso. Se mi pa zadnjih nekaj dni tako hecno razteguje, da imam včasih na levi, včasih na desni tako veliko trdo izboklinouser posted image Pa se mi sanja ne, kaj to ven potiska.

Da ne pozabim, naš user posted image menda tehta že 2240 guser posted image Uh je mami ponosnauser posted image Samo, da raste. Čeprav sm jaz zaradi tega virusa zgubla v dveh dneh skoraj 3kguser posted image Tako, da imam sedaj -1user posted image Ah, saj ko bom dobla apetit, se bojo pa spet dvignile. smo pa že v 33 tednu.
Kepica, ti kar lepo počakaj na rok, pa mislim da še dacy je bolj mariborska, imamo vse nekje blizu rok, bomo lahko cimre v porodnišniciuser posted image
Je prav živahno sedaj na oddelku, ker je gori vse polno še imajo spodaj nekaj novorojenčkov. Vsak jokec me je ponoči zbudil. Sem lahko testirala, kako kaj odreagiramuser posted image Ampak to pa si nisem mislila, da lahko taka mala 3kg štruca tako glasnauser posted image Samo, da so zdravi. Čeprav bo pa po moje vsaj na začetku meni kar malo panika, če bom vse uštimala, nahranila, previla ipd. pa bo še kar kričal? Kaj mu še pol lahko..user posted image
Za tiste, ki že imate user posted image , še eno vprašanje. Kako ste zmogle te prve dni po porodu v porodnišnici, cele utrujene in večinoma same za vse? Če te fejst izmuči porod... Spet odvisno na kako osebje naletiš.
Jaz sm se hecala, da bi bila raje kar tu v 1. nadstropju, ko že vse poznam, kot pa v 2. ko bo user posted image .

Lepo bodite.

(odgovor članu amelie)
Neposredna povezava do sporočila: 3123
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
16.2.2010 11:29:45   
babyloverka
IZVIRNO SPOROČILO: Kepica83

IZVIRNO SPOROČILO: Aprilčica10


Brcike... jaz dete tudi čutim povsod, predvsem na levi, desni in spodnji strani. Največkrat se na levi strani z nogicami opre pol pa mi z hrbtom desno stran razteguje. Največkrat pa je ritka na udaru in mi štrli izpod trikotnika. Dobro da še prdnit ne more. Ker bi to dejanje bilo čisto pod mojim nosomuser posted image user posted image user posted image . Pa čeprav smo že od 25tedna na glavico obrnjeni.



prdnit user posted image  ohjej, na to sploh pomislila nisem. kak pa veš da ne prda user posted image user posted image

_____________________________

Bastian...največja ljubezen
30.04.2010

(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 3124
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
16.2.2010 11:34:16   
nincy29
aprilčica kako da si samo 1x mela pregled  za tokso če si bila na prvi negativna??jaz sem imela že 2x in zdaj še na 3 čakam..semizdi da se tam okol 35 tedna tretji test dela..glede UZ..pripadali naj bi ti samo 2..tako da "bonus" si že izkoristila.je pa spet odvisno od gin. eni delajo več uz na nosečnost pa ti ni treba za to nič plačat.jaz ga imam 25.2 in ga moram 30€ plačat..

(odgovor članu Wannabemommy)
Neposredna povezava do sporočila: 3125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  123 124 [125] 126 127   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  123 124 [125] 126 127   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





V petek, ob 16. uri, sem doživela spontani...
"Imeli ste popolni splav. Nobenih znakov nosečnosti ni,« je dejal zdravnik. Prosila sem ga, naj mi to ponovi petkrat, k...
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




poroka
ksenci

Koliko vas je stala celotna poroka v primerjavi z dobljeno vrednostj vseh darili?

poroka je stala veliko več kot je bila vrednost daril (40%)

poroka je stala malo več kot je bila vrednost daril (13%)

poroka je stala približno toliko kot je bila vrednost daril (22%)

poroka je stala malo majn kot je bila vrednowst daril (16%)

poroka je stala veliko majn kot je bila vrednost daril (9%)


Število vseh glasov: 299

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!