|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  122 123 [124] 125 126   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
15.2.2010 19:46:25   
nizy
dacy- še dobr , da gre samo ta mesec za porodniško , če ne bi bila že krizauser posted image user posted image user posted image

levinjica user posted image user posted image user posted image upam , da čimdalj zdržiš

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3076
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
15.2.2010 19:58:24   
dacy
levinjica reci otroku naj se malo potrpi ... cuvajta se oba in malo se zdrzita user posted image user posted image user posted image

nizy res je ... se strinjam s tabo ... HB da je samo januar stet v porodnisko ... Midve bova pa tudi nekak ze prezivele do Aprila s takimi malimi dohodki ... se naslednji mesec bova dobile tolk potem pa je aprila ze porodniska user posted image
Se dobro da ima moj dragi nekaj viska nasparanega...


_____________________________

Moj soncek Aleksei je prisel na svet kot moje darilo za materinski dan 25.3.2010 ob 3:47 , tezek 2635, in velik 47cm

(odgovor članu nizy)
Neposredna povezava do sporočila: 3077
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
15.2.2010 20:06:29   
nizy
dacy-jaz dobim še aprila za marec, to so si kar nekaj zmislili na ZZZSuser posted image user posted image user posted image ,bom vsaj razlog več imela za solidarnostno pomoč v podjetju, 

(odgovor članu dacy)
Neposredna povezava do sporočila: 3078
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
15.2.2010 20:14:26   
memole
IZVIRNO SPOROČILO: levinjica

Zdravo aprilčice...
Kako ste kaj...jaz sem spet v bolnišnici zaradi popadkov,bom znorela ,notri bom do konec meseca...
Sem videla ,da ste kar veliko napisale..še nisem uspela vse prebrati...ja nič javila sem se malo...upam ,da ste vse uredu in da komaj čakate ,da boste rodile...lep pozdrav...se še javim kaj...



O jej!
Upam da se kmalu umiri pa da boš lahko šla kmalu domov in da bo do PDP-ja vse ok in da bo bebi počakal!user posted image


_____________________________

26.9.05 se nama je rodila rožica Lara!
28.4.2010 se nam je pridružila še druga rožica Maja!
http://racka.moj-album.com

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3079
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
15.2.2010 20:17:16   
memole
Testerji no sem misnla da sem sam jz tko dobila!
Zdej pa vidim da ne!
Upam da dobim še ostalo kar sem naročila!

Zdej grem pa smučanje gledat!user posted image


_____________________________

26.9.05 se nama je rodila rožica Lara!
28.4.2010 se nam je pridružila še druga rožica Maja!
http://racka.moj-album.com

(odgovor članu memole)
Neposredna povezava do sporočila: 3080
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
15.2.2010 21:17:29   
amelie
malenaa, jaz pa sem si danes prav čas vzela in iz zadnje vrste predelala vsako frizuro posebej - pa te seveda nisem našla user posted image  je bilo kar zanimivo, psihologinja nam je razlagala o samem doživljanju poroda, malo je moškim dala navodila, kako ravnati z nami, ko bomo po porodu ful občutljive (PMS x 10 user posted image ), pa kako nas spodbujat med porodom user posted image  pa kako naj nam ne bo težko izkoristit pomoči mame in tašče, sploh kar se tiče kuhanja itd. sem pa ugotovila, da mi vedno na MŠ začne trebuh otrdevat - pomoje od same panike, ker se šele tam zavem, da gre zares ... user posted image

babyloverka, se strinjam, da smo aprilčice prav fajn - tud sama nisem opazla, da bi katera kaj paničarila user posted image user posted image  

aprilski hrošček, sočustvujem user posted image  

dacy, luna, hormoni ... kdo bi vedel user posted image  user posted image  danes nam je ravno v MŠ razlagala, kaj delajo hormoni z nami in so se moški samo nekam kislo nasmihali, he he user posted image  

nizy, mene je tudi G po prvem slabem rezultatu na OGTT-ju napotil k diabetologu, ta pa me je napotil na štiriurnega, ki je na srečo dal zadovoljive rezultate. tako da se mogoče še dobro izteče.


(odgovor članu memole)
Neposredna povezava do sporočila: 3081
   [Brisano sporočilo]
15.2.2010 21:50:30   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu amelie)
  Neposredna povezava do sporočila: 3082
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
15.2.2010 22:01:46   
Kepica83
cojka veš kak jaz pravim.... rajši nepotrebna panika kot pa pol obžalovanje. Po toči zvoniti je prepozno. To so take stvari, resne zadeve, novo življenje... ki je odvisno od naših odločitev. Vsaka nepravilna odločitev je lahko usodna. Raje grem 100x k zdravniku pa sem pol mirna in vem da je bebi ok. Kot pa da doma ležim ko lord, si dopovedujem da je vse vredu, pol bom pa 10let hodla k psihiatru da me k sebi spravi ker si določenih stvari nebom mogla oprostiti. Ampak to je moje mnenje.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 3083
   [Brisano sporočilo]
15.2.2010 22:06:21   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Kepica83)
  Neposredna povezava do sporočila: 3084
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
15.2.2010 22:15:45   
Kepica83

IZVIRNO SPOROČILO: cojka


IZVIRNO SPOROČILO: Kepica83

cojka veš kak jaz pravim.... rajši nepotrebna panika kot pa pol obžalovanje. Po toči zvoniti je prepozno. To so take stvari, resne zadeve, novo življenje... ki je odvisno od naših odločitev. Vsaka nepravilna odločitev je lahko usodna. Raje grem 100x k zdravniku pa sem pol mirna in vem da je bebi ok. Kot pa da doma ležim ko lord, si dopovedujem da je vse vredu, pol bom pa 10let hodla k psihiatru da me k sebi spravi ker si določenih stvari nebom mogla oprostiti. Ampak to je moje mnenje.


Se strinjam, da je po toči zvoniti prepozno.
O tem kar sem pisala, nisem mislila na nosečnosti, ki so res rizične. Tukaj ni zaj********.


Že, ampak vseeno moreš vedet da za vsako mamico, sploh pa tiste ki so-smo prvič nosečke, je nosečnost nekaj popolnoma novega. Nočejo/nočemo tvegat., ker je cena za tveganje prevelika. In rajši paničarimo za brez veze, kljub temu če je nosečnost do zdaj potekala brez problema in ni rizična, kot pa da se pol tolčemo po glavi. Poznam par oseb ki so taaako hladne in cool in se sploh ne obremenjujejo z določenimi problemi dojenčka v trebuhu. Mislijo da so tipice ker kao ne paničarijo. Ne bom pa govorila o stanju otročka v trebuščku. No takih ljudi pa jaz ne razumem. Če za svojega otroka ne boš paničaril, za koga pa boš?? Kak koli pogledaš, cena za rizik je prevelika.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 3085
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
15.2.2010 22:38:47   
Anonimen
Cojka: Meni gre pa na živce panika, ki vlada pri aprilčicah. Če ti že malo iz nosu teče, se jim zdi rizična nosečnost. Drugače pa so nekatere punce prav fajn. Vse pa itak ne morejo biti.
Mi je pa tukaj 100x bolje čvekat. Škoda, da nismo še vse isti mesec. Potem pa sploh ne bi drugih tem brala.

(odgovor članu Kepica83)
  Neposredna povezava do sporočila: 3086
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
15.2.2010 22:40:04   
Kepica83
Uh Cojka malo si mimo pihnila je kak je. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3087
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
15.2.2010 23:23:14   
Anonimen
A???user posted image user posted image

Sem ko tako trinajsto prase, ki ne pride do seskauser posted image user posted image user posted image Ne vem zakaj se sploh gre, pa mislim, da je tako tudi najboljše, se takim stvarem raje na delč ognemuser posted image

Kakorkoli že: jaz grem v pančevo deželo sprobat tisto blazino za spanjeuser posted image

Lahko nočuser posted image

(odgovor članu Kepica83)
  Neposredna povezava do sporočila: 3088
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
16.2.2010 0:10:34   
Kepica83
Aprilčica10 lepo pančkaj. Pa javi kak se je blazina obnesla. user posted image Nočko

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3089
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
16.2.2010 1:31:10   
dacy
IZVIRNO SPOROČILO: nizy
dacy-jaz dobim še aprila za marec, to so si kar nekaj zmislili na ZZZSuser posted image user posted image user posted image ,bom vsaj razlog več imela za solidarnostno pomoč v podjetju, 


nizy Jaz sem pa 7.3. ze v porodniski, tak da aprila ze porodnisko dobim HB ...

IZVIRNO SPOROČILO: amelie
dacy, luna, hormoni ... kdo bi vedel    danes nam je ravno v MŠ razlagala, kaj delajo hormoni z nami in so se moški samo nekam kislo nasmihali, he he  


amelie hja sej kaj vec od kislega nasmihanja verjetno sploh niso upali, ker kak komentar bi lahko bil usoden, med toliko zenskami katere hormoni dajejo tak kot nas user posted image user posted image user posted image

blazina za dojenje - Jaz mam ponoci prav borbe z njo ... sicer mi je ful fajn ampak pol se mi pa ponavadi vsa tista fila notri premakne nekam cist na drugo stran in sem v luknji user posted image no in pol jo je treba malo premrdat da se enakomerno nafila in je spet nekaj casa vredu ... ene 3x na noc jo moram postimat user posted image ...Pac grdo spim in zgleda od samega premetavanja potem vse zmrdam user posted image


_____________________________

Moj soncek Aleksei je prisel na svet kot moje darilo za materinski dan 25.3.2010 ob 3:47 , tezek 2635, in velik 47cm

(odgovor članu nizy)
Neposredna povezava do sporočila: 3090
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
16.2.2010 8:19:55   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen
Cojka: Meni gre pa na živce panika, ki vlada pri aprilčicah. Če ti že malo iz nosu teče, se jim zdi rizična nosečnost. Drugače pa so nekatere punce prav fajn. Vse pa itak ne morejo biti.
Mi je pa tukaj 100x bolje čvekat. Škoda, da nismo še vse isti mesec. Potem pa sploh ne bi drugih tem brala.

Tole morem komentirat in pol se ne ubadam več s tem. Prvo kot prvo je jasno kdo je anonimen. Drugo kot drugo pa ko da smo stare 12 let. pač vsaka ima svoje mnenje in ne vem zakaj ga ne bi mogla izrazit, ne da bi bil NEKDO takoj užaljen in začel z nekimi bednimi foramiuser posted image (izvoli hudička nazaj)

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3091
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
16.2.2010 8:24:47   
amelie
cojka, ja, ljubljanske nosečke se zelo rade hecate, ampak heca na svoj račun pa ne znate preveč dobro sprejemati, ane? zakaj hvala? saj je vse javno napisano - ali je bila skrivnost? sicer pa se mi ne zdi nič narobe, če se tebi zdi, da nekatere komplicirajo preveč, saj imaš pravico do svojega mnenja, ampak zakaj ga ne poveš med osebami, katerim je namenjeno? 
ljubljanska tema je polna norčevanja iz aprilčic, pa nisem niti enkrat opazila, da bi katera od aprilčic kaj grdega nazaj napisala. itak se mi zdi, da to ne spada sem. saj nismo v vrtcu ... in če je katera malo bolj panična, ji lahko pomagamo ali jo, če nas tako zelo moti, ignoriramo, ampak da se norčujemo iz nje? okej user posted image  vsaka naj dela po svoji vesti, pa bo najboljše.

(odgovor članu dacy)
Neposredna povezava do sporočila: 3092
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
16.2.2010 8:27:53   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: amelie
ljubljanska tema je polna norčevanja iz aprilčic,

Prosim?????? Zdej mi pa pokaž kje se je katera ljubljanska nosečka norčevala iz aprilčic. Me se delamo norca same iz sebe in iz nas vseh, ki smo tam (ampak kot je cojka rekla to so naše fore) če mogoče še nisi opazila. 

< Sporočilo je popravil nax05 -- 16.2.2010 8:29:28 >

(odgovor članu amelie)
  Neposredna povezava do sporočila: 3093
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
16.2.2010 8:32:03   
amelie
nax05, oprosti, če se ti je moja fora zdela bedna. ampak mi lahko poveš, kdo rad posluša kritike na svoj račun? spomni se, kako si bila sama užaljena (mislim, da si bila ti, mogoče se motim - potem oprosti), ko sem rekla, da nekateri starši ne znajo sklanjati imen svojih otrok. pa nisem želela nič slabega, sploh nisem vedela, da bom katero razjezila s tem. no, tako tudi mene užali, ko vidim, kako nas obirajo ljubljanske nosečke. a se ne smem odzvat? kaj pa bi naj po tvoje naredila? sicer se pa tudi sama strinjam, da tu ni prostora za takšne prepire, ampak za norčevanje iz tistih, ki ti nič nočejo, tudi ne user posted image
pa hvala za hudička, mi je ful všeč ikonica user posted image  user posted image  na pasjem forumu jo vedno uporabljam za mojo psičko, ker je točno takšna user posted image
anonimna pa nisem jaz, sem itak že pod svojim nickom začela z bednimi forami, ne vem, zakaj bi se potem skrila v anonimnost user posted image

(odgovor članu amelie)
Neposredna povezava do sporočila: 3094
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
16.2.2010 8:35:07   
amelie
IZVIRNO SPOROČILO: nax05

IZVIRNO SPOROČILO: amelie
ljubljanska tema je polna norčevanja iz aprilčic,

Prosim?????? Zdej mi pa pokaž kje se je katera ljubljanska nosečka norčevala iz aprilčic. Me se delamo norca same iz sebe in iz nas vseh, ki smo tam (ampak kot je cojka rekla to so naše fore) če mogoče še nisi opazila. 


Okej, potem pa sem narobe dojela vse komentarje o kul in nekul sekciji aprilčic itd. user posted image  

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3095
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
16.2.2010 8:36:51   
Anonimen
Ja amelie tist sem bila jaz. Valda kot sem že napisala vsaka lahko izrazi svoje mnenje in ravno tako si ti takrat povedala kaj si misliš o starših in imenih, sem ti samo napisala nazaj in nisem bila nič užaljena. In ne vem zakaj je zdej narobe če je cojka povedala svoje mnenje? Ampak to kar si pa napisala, da Lj nosečke obiramo aprilčice, pa sori ni res. Ker se vedno norčujemo iz sebe. In ne vem kje si pobrala, da se me stalno norčujemo iz aprilčic?

(odgovor članu amelie)
  Neposredna povezava do sporočila: 3096
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
16.2.2010 8:43:01   
amelie
Ne, sej ni narobe, da je povedala svoje mnenje. Samo zakaj se ne pove tu, med osebami, na katere leti? Mogoče bo pa katera potem manj panična, če jo bomo pomirile, npr. A ni glih to point - da si pomagamo? No, saj je vseeno, moram it delat in se mi ne da glih pričkat. Pač še svoj piskrček sem dodala k vsemu skupaj - hormoni pa to ... user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3097
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
16.2.2010 8:48:04   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: amelie

IZVIRNO SPOROČILO: nax05

IZVIRNO SPOROČILO: amelie
ljubljanska tema je polna norčevanja iz aprilčic,

Prosim?????? Zdej mi pa pokaž kje se je katera ljubljanska nosečka norčevala iz aprilčic. Me se delamo norca same iz sebe in iz nas vseh, ki smo tam (ampak kot je cojka rekla to so naše fore) če mogoče še nisi opazila. 


Okej, potem pa sem narobe dojela vse komentarje o kul in nekul sekciji aprilčic itd. user posted image  

Lej jaz skoz sodelujme na temi Lj nosečke in za niti 1x se ne spomnim, da bi katera napisala kaj čez aprilčice. Ja je včeraj cojka napisala da so ji nekatere kul in to je bila tud že 1x tema, da pač najdeš ljudi na forumi, ki so ti kul in se z njimi tud družiš. Nekateri ti pač niso ok, kar je logično. Ampak da bi pa prov kera rekla kaj o kakšni pa nikol ni bilo!!!!!
In mislim, da lahko končamo to debato, ker je tema namenjena drugim stvarem. Samo se mi zdi pa res ne fer, da nas zdej blatiš, da govorimo grdo o aprilčicah.

(odgovor članu amelie)
  Neposredna povezava do sporočila: 3098
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
16.2.2010 8:58:13   
amelie
Okej, ne bom rekla nič več. Sem očitno vse skupaj narobe dojela. Če bi se mi dalo, bi šla poiskat stare komentarje o aprilčicah, ampak se strinjam - nima smisla.
Pri nas je ravnokar posijal sonček!!! user posted image  Tud slabo vreme vpliva na to, da so ljudje konfliktni - zdaj bo vse lepše, he he user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3099
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
16.2.2010 9:03:32   
ela24
Jutro!

Pa ne se kregat punce. 100 ljudi, 100 čudi so včasih rekliuser posted image Vsaka ima po svoje prav, ne moremo si vsi ugajat. In je sploh nesmiselno debatirat o tem. Meni je prav fajn med aprilčicamiuser posted image user posted image Če pa se tu katera ne najde in ji je ljubše drugje, bo pač tam...

No, vikend sem na žalost preživela v bolniciuser posted image Sem neki virus fasala in me je čisto izmozgalo, so me konkretno nafilali z umetno hrano. Mi je bla taka sila, da sm že mislila, da imam popadkeuser posted image No, saj pol ko sm cel petek bruhala in še kaj druga sem ugotovila da to ni touser posted image
No glavno, da sem domauser posted image
Kar se pa panike tiče. Pa je tako, da sm tudi jaz bolj med tistimi paničnimi. To pa predvsem zato, ker sem že imela en ss. in se me še od takrat drži tisti strah, poleg tega sm že bila 3x v bolnici kjer tudi nehote vidiš in slišiš marsikaj in potem če hočeš ali ne tuhtaš o tem.
Saj jaz bi tud bla rada fenci, sproščena nosečka. Pa mi lahko katera odvzame skrbi? Žal ne gre. In je res neki strah še za nerojenega user posted image .
Mogoče bodo pa ravno tiste, ki se jim zdaj ne zdi nič važno in nimajo niti malo strahu, ko bo user posted image , taki paniki, da ne bo mogel nihče razumet.
Ampak to pa je že stvar vzgoje, ki je spet stvar posameznika. Vsak pač naj po svoje. Ne pa obsojat druga drugeuser posted image

Kepica, ti se pa drži!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  122 123 [124] 125 126   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  122 123 [124] 125 126   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




prvič v vrtec
Lelly28 RR

koliko je bil star vaš otrok, ko je šel prvič v vrtec?

11 mesecev (40%)

1- 2 leti (53%)

3 leta (3%)

ni hodil v vrtec do šole (3%)


Število vseh glasov: 30

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!