|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  81 82 [83] 84 85   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
25.2.2010 16:18:55   
Anonimen
no evo pol nisem edina, ki ji ne odgovarja taka telovadbauser posted image

(odgovor članu brbončica)
  Neposredna povezava do sporočila: 2051
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
25.2.2010 17:10:18   
TomTaylor
IZVIRNO SPOROČILO: brbončica


Aja TomTaylor, veš sem malo blondikauser posted image user posted image , kaj je to TACXTRENAŽER?




Tole:user posted image

_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu brbončica)
Neposredna povezava do sporočila: 2052
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
25.2.2010 17:33:23   
mojcaz.
hej punce. jaz vas spet malo zanemarjam, čeprav redno prebiram malo bol poredko napišem kaj, ker ni časa user posted image . probam se držat montija in mi še kar uspeva, na vago pa ne grem pred 10 user posted image user posted image

dobrodošle vse nove user posted image
jaz sem bla danes v mariboru v eni trgovini ko prodajajo kolesa in v oči mi je padel tale cukerček http://www.cult.si/2008/v01/popup.php?slk=sl/cult_big23.jpg
ker že od nekdaj rada kolesarim, pa sem se do zdaj "matrala" s starim gorskim kolesom sem se odločila, da si bom kupla treking kolo, to so tile ki imajo tanjše gume, pa še veliko lažji je od mojega...
če bom pridno šparala in nič zapravljala, si ga bom še pred začetkom prvomajskih praznikov kupila user posted image upam, da mi bo uspelo user posted image user posted image

_____________________________

PO DEŽJU VEDNO POSIJE SONCE!!!!!!!!! in tudi meni je začelo sijat sonce :)

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 2053
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
25.2.2010 19:00:17   
Anonimen
mojcaz: držim pesti da ti bo uspelouser posted image

(odgovor članu mojcaz.)
  Neposredna povezava do sporočila: 2054
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
25.2.2010 19:43:53   
darja.mark
RAZOČARANA123 za kolk pa prodajaš orbitrek?

(odgovor članu brbončica)
Neposredna povezava do sporočila: 2055
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
25.2.2010 20:15:52   
brbončica
IZVIRNO SPOROČILO: TomTaylor

IZVIRNO SPOROČILO: brbončica


Aja TomTaylor, veš sem malo blondikauser posted image user posted image , kaj je to TACXTRENAŽER?




Tole:user posted image


O hudo, in na to daš potem svoje kolo in goniš? Huda zadeva.

Ja, razočarana 123, nisi edina, ampak bi se mogle obedve spravt na take "hišne naprave", kajneuser posted image . No, enkrat se bova že, če ne letos, pa kakšen drug letuser posted image user posted image

Mojcaz, a nam zaupaš ceno tegale tvojega cukrčka?
TomTaylor, še eno vprašanjeuser posted image : kaj pa misliš o pedometru, o tej napravci ki meri korake, pa prehojeno pot, kalorije, čas,..?

Nočko vsemuser posted image

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 2056
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
25.2.2010 23:28:12   
_ella_

IZVIRNO SPOROČILO: brbončica

IZVIRNO SPOROČILO: TomTaylor

IZVIRNO SPOROČILO: brbončica


Aja TomTaylor, veš sem malo blondikauser posted image user posted image , kaj je to TACXTRENAŽER?




Tole:user posted image


O hudo, in na to daš potem svoje kolo in goniš? Huda zadeva.

Ja, razočarana 123, nisi edina, ampak bi se mogle obedve spravt na take "hišne naprave", kajneuser posted image . No, enkrat se bova že, če ne letos, pa kakšen drug letuser posted image user posted image

Mojcaz, a nam zaupaš ceno tegale tvojega cukrčka?
TomTaylor, še eno vprašanjeuser posted image : kaj pa misliš o pedometru, o tej napravci ki meri korake, pa prehojeno pot, kalorije, čas,..?

Nočko vsemuser posted image




Ja takega podobnega imam tudi jaz doma.Pedometer ti pa jaz šenkam, mi v omari stoji. Nisem niti ga sprobala, imam polarjevo uro . Jaz osebno čakam, da se malo otopli, da dam ta malo lahko v nahrbtnik, pa bom potem hodila v hrib s njo. Imamo tu enga, ki bo ravno pravšnji. Zdej rabim kake 20 min hitre hoje gor, potem bo pa to malo težje, pa še mala gre na svež zrak.

Darja.mark- arašidi? ne vem samo, ker kupiti, ker jih ne maram, ampak upam da ne dojiš več, so hudi alergeniki!!!!!!!!!!!!!!

(odgovor članu brbončica)
Neposredna povezava do sporočila: 2057
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
26.2.2010 8:29:56   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: darja.mark

RAZOČARANA123 za kolk pa prodajaš orbitrek?


za 50€


user posted image   user posted image user posted image   evo gauser posted image


< Sporočilo je popravil razočarana 123 -- 26.2.2010 8:36:16 >

(odgovor članu darja.mark)
  Neposredna povezava do sporočila: 2058
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
26.2.2010 8:31:20   
Anonimen
jutro

no mi smo bili že pridni sem pomila po hiši k je tast omedu raufenkuser posted image


zdej pa čakam da prideta moja starša na kavouser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2059
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
26.2.2010 8:31:51   
darja.mark
No sej zdej si kupujem to Študentsko hrano, notri so lešniki, pa arašidi, mandeljni pa še neki oreščki. Upam da je dovoljeno :)

Zarad dojenja pa ni panike, se ne dojimo več, je lumpek dal to že skozi :) pa vseeno hvala za opozorilo

(odgovor članu _ella_)
Neposredna povezava do sporočila: 2060
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
26.2.2010 9:05:26   
Anonimen
kako naj hujšam k mi je možek za RD kupu celo tortouser posted image user posted image user posted image   njami, vikend pregrešk here i amuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu darja.mark)
  Neposredna povezava do sporočila: 2061
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
26.2.2010 13:09:12   
brbončica
IZVIRNO SPOROČILO: razočarana 123

kako naj hujšam k mi je možek za RD kupu celo tortouser posted image user posted image user posted image   njami, vikend pregrešk here i amuser posted image user posted image user posted image


Če prav razumem, praznuješ?
VSE NAJBOLJŠEuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2062
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
26.2.2010 13:44:31   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: brbončica

IZVIRNO SPOROČILO: razočarana 123

kako naj hujšam k mi je možek za RD kupu celo tortouser posted image user posted image user posted image   njami, vikend pregrešk here i amuser posted image user posted image user posted image


Če prav razumem, praznuješ?
VSE NAJBOLJŠEuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
ja res je sem spet eno leto stariuser posted image ampak še vedno nimam 30user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

hvala za čestitkouser posted image

(odgovor članu brbončica)
  Neposredna povezava do sporočila: 2063
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
26.2.2010 19:06:28   
mojcaz.
razočarana vse naj naj za rojstni dan!!!!!!!user posted image user posted image

brbončica... cena pa je 499€ user posted image user posted image user posted image user posted image   res nimam pojma kak bom lahko našparala denarčke in si ga kuplauser posted image


_____________________________

PO DEŽJU VEDNO POSIJE SONCE!!!!!!!!! in tudi meni je začelo sijat sonce :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2064
   [Brisano sporočilo]
26.2.2010 19:40:29   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu mojcaz.)
  Neposredna povezava do sporočila: 2065
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
26.2.2010 23:52:15   
darja.mark
vse naj naj še z moje strani user posted image , lepo prznuj, ko boš

za kolk prodajaš orbitrek razočarana?

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 2066
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
27.2.2010 7:50:42   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: darja.mark

vse naj naj še z moje strani user posted image , lepo prznuj, ko boš

za kolk prodajaš orbitrek razočarana?



jutro hvala za čestitke

sm napisala mal višje so tud slikice od orbitrekauser posted image user posted image user posted image
drugače ga pa prodajam za 50€

(odgovor članu darja.mark)
  Neposredna povezava do sporočila: 2067
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
27.2.2010 11:20:39   
mojcaz.
Lep pončen pozdravček drage dame user posted image
kako ste kaj??? a uživate sončno vreme in se sprehajate do nezavesti... danes z mano in s sprehodom nebo nič, mamo doma majstre, tak da sem nadzorna, moj pa je že od 8 na terenu (nimam pojma kaj rihta), saj imamo zvečer občni zbor v gasilskem domu... uh se mi ne sanja kak bom sfolgala danes vse, upam da bodo majstri čim prej fertik da se bom tudi jaz lahko v miru zrihtala za občni zbor user posted image user posted image user posted image user posted image


pridne bit, pa sončka uživat user posted image


_____________________________

PO DEŽJU VEDNO POSIJE SONCE!!!!!!!!! in tudi meni je začelo sijat sonce :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2068
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
27.2.2010 12:29:19   
Anonimen
evo kosilo smo pojedli zdej pa počas na sonček

uživajteuser posted image

(odgovor članu mojcaz.)
  Neposredna povezava do sporočila: 2069
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
27.2.2010 21:14:19   
mojcaz.
uh punce... kak ste zgovorne user posted image user posted image taka je gužva, da sploh ne folgam vsega brat pa komentirat.... user posted image user posted image

no jaz sem na občnem zboru in vrjamete ali ne, še na računalniku sem user posted image user posted image hb je moj tajnik društva in imam ključe do pisarne, kjer sem še neke papire rihtala, zdaj pa še neki malega napisala user posted image

smo meli večerjo, tudi po mojem in montijevem okusu user posted image user posted image

_____________________________

PO DEŽJU VEDNO POSIJE SONCE!!!!!!!!! in tudi meni je začelo sijat sonce :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2070
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
27.2.2010 22:38:12   
mojcaz.
ojla punce...

saj vem da sem tečna, vendar moram se lepo izpisat, ker drugač bom padla v taki bed da me bodo solze samo oblivale...
no kot sem že pisala sem na občnem zboru, ker pa jaz nisem bila nikoli in tudi verjetno nikoli ne bom aktivna v gasilskem društvu, mi je tukaj zelo zelo brez veze... prvo kot prvo nisem hodla sem v osnovno šolo, drugo kot drugo pa nikogar ne poznam... čeprav sta tukaj tudi od mojega user posted image sestre sem zelo osamljena. ena je že pred davnim časom baje odišla, druga pa luta okoli.. čeprav se drugače full dobro razumemo in je ona k samo luta rekla, da mi bo delala družbo je kar na enkrat čudežno izginla... tak da že več kot uro in pol sedim v pisarni od mojega dragega in se dolgočasim na prenosniku, saj njemu ne želim pokvarit večera. Ne moti me ker on nima časa za mene, logično če ima neko funkcijo v društvu, prizadene pa me to da nekateri ljudje ne znajo obljube držat...

lepo bodite, upam da čim prej grem domu
pa se pišemo če ne prej jutri user posted image

_____________________________

PO DEŽJU VEDNO POSIJE SONCE!!!!!!!!! in tudi meni je začelo sijat sonce :)

(odgovor članu mojcaz.)
Neposredna povezava do sporočila: 2071
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
27.2.2010 22:49:03   
_ella_
Mojcaz kaj sploh tam delaš? A ne zna občni zbor sam preživeti? Jaz nikoli ne hodim na takšne in podobne zadeve mojga moža. nAJBRŽ JE BILO SVAKINJI RAVNO TAKO DOLGČAS KOT TEBI IN JE ŠLA DOMOV, AL PA SPLOH NI VEDLA KJE SI.- nOGE POD ROKE IN PEJT DOMOV POČIVATI!!!!!!!!!!! NO CAPS LOCK MI JE UŠELuser posted image

Razočarana čestitam za RD ti si kar privošči torto boš jutrij nadaljevala s hujšanjem.

Brbončoica-fulll mi je nerodnouser posted image

(odgovor članu mojcaz.)
Neposredna povezava do sporočila: 2072
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
27.2.2010 22:56:01   
mojcaz.
ella, saj brez skrbi nisem šla zaradi njega, ampak ker sem mela sama nekaj za porihtat....
svakinja je še tu, ker so v pisarni ključi od avta, če pa jaz nebi mela 20km do doma, bi takoj šla domov, ker pa sem šla čisto po domače od doma nimam ne ključev, ne torbice ne nič..
ampak hvala bogu grema kmalu domov user posted image user posted image user posted image

_____________________________

PO DEŽJU VEDNO POSIJE SONCE!!!!!!!!! in tudi meni je začelo sijat sonce :)

(odgovor članu _ella_)
Neposredna povezava do sporočila: 2073
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
28.2.2010 1:20:36   
darja.mark
joj razoćarana sori, prej sploh nisem opazila da si mi že odgovorilauser posted image no bom še mal poštuderala al bi sploh si kako napravo kupla al ne, ker tut nimam velik placa in da si zdej še kej domov prvlečem...bomo vidli. drugače mam srečo da mam blizu doma fitness pa še zastonj, ker mamo v službi kupončke user posted image sam ko mi je včasih tko odbeč tja it...če bi doma kej mela bi se sam vsedla gor pa gonila, do fitnesa je treba pa pridet,...pa zde je še ta zima...bljakuser posted image
ah no pa sej bo...sej če grem pa tja pa vsaj kej nardim ko sem že tam, če bi res doma kej mela bogve kako bi kej delala :)

no drugače sem pa tut jst bla pridna dans, sem celo kuhno ribala, tut pečico, pa mal smo z malim šli ven, ko je blo res lepo vreme. na fitnesu sem bla, zdej sm pa lačna ko hudič, vse bi pojedla...ja to je pa to ko sem bolj nočna ptica in sem dolgooo pokonci pol me pa lakota začne preganjat user posted image ampak sej se bom spokala spat če ne bom res kej začela v usta nosit, pa ne smem ker sem se že včeraj pregrešila in lih tko bla pokonci pa snedla skledo piškotov. kolk so pasali, sam ko sem šla pa spat sem mela pa občutek kot da mam kamne v trebuhu, tako me je tiščalo....mi je blo tako žal da sm sploh jedla user posted image pa še slabo vest sem mela. no tko da dans ne bo nič. še par šlukov vode pa odidem spat.

lepo bodite sotrpinke pa se tipkamo.....nočko...če je še kera slučajno pokonci :)  če ne pa dobro jutro tisti ki bo to zutri brala, hehe

(odgovor članu mojcaz.)
Neposredna povezava do sporočila: 2074
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
28.2.2010 7:59:49   
Anonimen
jutro

mojcaz: te čist razumem, jz sem se tud preselila iz svojega kraja v moževega, in ti moram povedat da do pred lani nisem imela nobene prijateljice in sem bila zelo osamljena, zdaj sem pa spoznala toliko prijateljic da se imam prov fajnuser posted image

upam da si dočakala da ste šli kmalu domov, jz bi na tvojem mestu mu rekla da se pač dolgočasim in imam željo it domov, k je BZ da en trpi če mu ni do tegauser posted image

darja.mark: ni panikeuser posted image , sej jz tud nimam deleč fitnesa, sam moram met vseeno avto (3km) pa je treba plačat, če pa bi imela zastonj pa bližje bi pa hodila na fitnes, k imam ful željouser posted image  

se je pa zgodu en čudež, zdej k pa prodajam orbitrek sem pa včeraj na njem gobila 40min, pa danes grem tud, čeprav me ful mika it tečt, sam za enkrat samo premišljujemuser posted image user posted image


no drugače pa pijem kavo imam pavzo k pospravljam,  JA SPETuser posted image user posted image user posted image user posted image , zajterk sem pa tud že pojedlauser posted image

(odgovor članu darja.mark)
  Neposredna povezava do sporočila: 2075
Stran:   <<   < Prejšnja stran  81 82 [83] 84 85   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  81 82 [83] 84 85   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Teden otroka®: Otrok – nepopisan list
Ob letošnjem Tednu otroka, ki ga praznujemo že 70. leto zapored, in bo potekal od 7. do 13. oktobra, se osredotočamo na ...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?