|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  80 81 [82] 83 84   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
23.2.2010 15:28:16   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: boob

evo kupla papriko in paradajz zdej pa ugotovim da nimam tud ene čebule .. . user posted image


jz sem jo ponucala za kosilo in sem si šla kupit čebulo, in se vidi da sem v nedeljo dobila user posted image user posted image tak da nisem mogla it mim roladic sem kupila eno tak da sva jo s sinom pojedlauser posted image

pa za večerjo ne bo ničuser posted image user posted image

jutri bom pa mogoče naredila un narastek s skudo od TTuser posted image

(odgovor članu boob)
  Neposredna povezava do sporočila: 2026
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
23.2.2010 16:32:30   
Anonimen
evo sem dobila nov sesavc sem si ga kr sama podarila za RDuser posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2027
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
23.2.2010 21:21:51   
TomTaylor
čer!user posted image

Joj, moram povedat, da se mi je danes tako hudo zaluštalo stročjega fižola v solati s čebulo, da sem za večerjo pojedla pol kilsko porcijo!user posted image ...pa sem bila tko - glih prav sitauser posted image ...od pol kile fižola!...jao..
Zdele sem pa ravno odkolesarila nekaj km in po dolgem času izvajala pilates...ma prav zadovoljna sem danes sama s sabo.user posted image


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2028
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
24.2.2010 10:49:50   
VANILI
OJ!
Tok mi je žal, da nisem bolj redna "dopisnica" foruma, a kaj, ko me čas preganja in mi voda teče v grlo na vseh koncih!user posted image
Tud zdaj sem si vzela minutko kar med službo, da se malo javim, kako poteka moj program po montiju.
Bili smo 5 dni na hotelski hrani, ampak mi je uspelo obdržat montijev sistem: za zajtrk sem si prinesla na krožniku 3 pomaranče in dva kivija, potem sem pa spila še bianko z mlekom in to je držalo preko dopoldneva. Izkoristila sem bazen in plavala, da vsaj malo migam, ko sicer si ne vzamem časa (ne bom rekla, da ga nimam - ne smem tega rečt.user posted image )
No čez dan sem pojedla kakšen jabuk in pila veliiiiko vode ter si še kako kavo z mlekom privoščila.
Ob sedmih pa večerja. HB je bila samopostrežna, tako da sem si nametala par koščkov ribe npr. in ceeeelo skledo zelenjave, ki jo OBOŽUJEM!!!
No in je šla kilca in še malo dol v enem tednu.

Včeraj sem naredila iz njegove knjige rahlo omleto s tuno, ful hitro jo narediš pa ful je dobra. Ampak sem dala namesto sladke smetane kar navadno. Pa sem mela občutek, da sem se je prenajedla. In me je sitost držala do jutra.

Iz 79 kg sem nekako pristala trenutno na 70, pa se že boljš počutim ,sploh, ker mi hlače že visijo in jih bom kmalu morala dati v omaro-za-vsak-slučaj (če bo mše kdaj v življenju tako se odebelilauser posted image ).

Potreb po sladkem nimam zaenkrat, za vsak slučaj pa mam v omari cel spekter čokolad - od 35% do celo 90%. Ja, eno si moram še v službo nest, če me kdaj hoče pobrat od pomanjkanja sladkorja.

Vesela sem, da se mi ni treba odpovedovat tiste moje male razvade, kavice iz službenega avtomata.

Evo ,to je kar se tiče mojih kil.Aja, je pa zanimivo, ker mi v službi noben ni verjel, da se  bom držala montija. Zdaj, ko je opaziti rezultate, pa me kar vsi sprašujejo, kako torej jem, kaj kuham in še kar nekaj se jih je našlo, da bodo hujšali po montijuuser posted image
moram mu pisat, da mu delam reklamo in naj mi pošljke en paket svojih izdelkov na domuser posted image .

lepe in uspešno shujševalne dni vam (nam) želim!!!


_____________________________

The only man who had his work done by Friday, was Robinson Crusoe.

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 2029
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
24.2.2010 13:11:34   
ZvitaLisica
uauuu super Vanili!! za -9!! Kapo dol!!! Res si pridnauser posted image user posted image user posted image

Jaz sem tudi čist ponosna, če me kdo vpraša koliko je šlo dol. Do zdaj je šlo 7kil-zdaj imam še 2+ kot pred zanositvijo, do cilja pa še -9. Kmalu bom za v bikinke, do poletja imam še dost časa.

Sem se pa zadnja dva tedna kar mal preveč razvajala (pust, pust, pust...in krofiiii). Sploh nisem toliko udarjena na krofe, ampak tega pusta jih šlo v moj želodec pa kar mal preveč, sem se kar nagrajevala in nagrajevala za januarski uspeh. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
No od nedelje sem spet nazaj "v sedlu" in prisegam na montija. Res zanimivo, da so se mi na začetku vsi čudli kaj in kako jem, zdaj pa marsikdo v moj krožnik gleda in sprašuje kaj s čim, zakaj tole itd!! Dobra motivacija :)

Do 10.3. je še kar nekaj časa in zadala sem si mal manjši cilj pri kilah in večji pri rekreaciji :) Upam, da sfolgam (pri otrocih, možeku, študiju, službi, gospodinjstvu...). Mogoče si še ene nove teniske nabavim za tek, da bom zares tekla, vreme je že skor pravo. Čeprav za tek "čez drn in strn" še ne, ker je tuuuuuuu mač blata user posted image

(odgovor članu VANILI)
Neposredna povezava do sporočila: 2030
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
24.2.2010 13:16:29   
ZvitaLisica
Aja, sladko pa tud mene več kaj dost ne mika (izjema: krofi prejšnji teden). Pecivo je zarad mene lahk na mizi cel dan, pa odprta čokolada tud, karkoli: mene ne gane user posted image user posted image user posted image Saj skor ne morem verjet, če se primerjam z lanskim decembrom, ko sem vse pred sabo zmlela... No wonder, da sm mela 80 kil... pa da je šlo kr gor in gor in gor....

Drugače pa ne pazim preveč glede kombiniranja obrokov (B za kosilo, OH za večerjo ali obratno) Včasih se mi zgodi, da imam obakrat OH ali pa obakrat B. Edino zadnje čase prakticiramo več ribic pojest kot mesa, ampak to itak nima s tem veze.

Je pa super da na pomlad hujšamo, ker se bomo čedalje več gibale in bo nekaj Kg šlo tudi zarad tega dol, tole zimsko spanje bo kmal mim :)

Grem nazaj med knjigeuser posted image

(odgovor članu ZvitaLisica)
Neposredna povezava do sporočila: 2031
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
24.2.2010 15:55:38   
Anonimen
živjo punce jz sem pa čist se zapustila že tri dni po malem grešim, se moram v roke prijet in se lotit zadeve orenk k čene ne bo morja in bikink zameuser posted image user posted image user posted image

no za kosilo je bil golaž + solata, zdejle sem pa pojedla graham štručko.... za popi***** sploh ne grem več na vas k prc v trgovino zavijemuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ZvitaLisica)
  Neposredna povezava do sporočila: 2032
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
24.2.2010 19:43:59   
Anonimen
evo odločitev je padla, sem bila danes pridna in sem naredila 60 trebušnjakov in 10 sklec z sinkom na hrbtu ( ima 20 kg)user posted image
in še to prodajam orbitrek, ker je BZ da ga imam v dnevni samo za gledat, vem pa da ga gonila ne bom ker mi je preveč prisilno to za delat

lep večer in lahko nočuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2033
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
25.2.2010 6:48:12   
Anonimen
jutro

ja kaj je zdaj, še vse spiteuser posted image


no jaz sem že ustala, moram centralno zakurt pa se mi ne dauser posted image

evo babuške user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2034
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
25.2.2010 7:35:12   
mamica2009
Dobro jutro vsem.
no kot zgleda se bo začelo lepo vreme, in aktivno vozičkanje. Lepo to in upam da nas ne napadejo več virusi, kot so nas zdaj.
Hujšanje napreduje, gre počasi dol, res je, da sem malo v zaostanku, kot
sem si zadala cilj, ampak jah tega nebi bilo, če nebi bilo greškov.
bo že. Sedaj gremo veselo naprej.


_____________________________

http://www.shrani.si/f/2g/yC/1q3AGChX/200.jpg

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2035
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
25.2.2010 7:40:10   
Anonimen
jutro mamica, super za hujšanjeuser posted image pravijo da počasi se daleč prideuser posted image

(odgovor članu mamica2009)
  Neposredna povezava do sporočila: 2036
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
25.2.2010 8:47:26   
darja.mark
Živjo borke, spremljam vas že od začetka, a sem mela probleme z registracijo pa se vam nisem mogla pridružit. No sedaj je to odpravljeno in bom veselo čvekala z vami, če me boste sprejele 

Ekola jaz sem zajtrk že pojedla, PZ kruh s MM sirom in čaj BS. Me pa zanima nekaj...vem da mate ve tut malice vmes, pa me zanima na koliko ur jeste približno?

Jaz jem okoli pol osmih, osmih zjutraj, pol okoli enajstih, dveh, in kosilo mam šele okrog petih, ker prej ne morem zaradi službe. Tko da se včasih zgodi da večerje pol sploh nimam ker mam kosilo tolk pozno, al pa okoli sedmih, pol osmih še spijem en jogurt :). A je to v redu?

Me pa zanima še nekaj...ker dostikrat večerjo lih zarad poznega kosila spustim, ratam okoli desetih že kr lačna, je pa mal nerodno ker hodim bolj pozno spat in sem včasih že kr orenk lačna . kaj lahko pojem da ne bo narobe? a bo jogurt 'škodil'? Al je bolje da potrpim in pač počakam do jutra? Sam me mal skrbi lih zaradi tega ker naj ne bi ble lačne pri tej dieti tko da lih ne vem zdej kaj je prav

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2037
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
25.2.2010 8:59:20   
mamica2009
IZVIRNO SPOROČILO: razočarana 123

jutro mamica, super za hujšanjeuser posted image pravijo da počasi se daleč prideuser posted image


ja točno tako, počasi se daleč pride, le volja in vztrajnost morata biti
in upam da bom jaz to poletje tudi upala na sebe dati dvodelne kopalke

_____________________________

http://www.shrani.si/f/2g/yC/1q3AGChX/200.jpg

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2038
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
25.2.2010 9:01:57   
TomTaylor
l
IZVIRNO SPOROČILO: darja.mark



Jaz jem okoli pol osmih, osmih zjutraj, pol okoli enajstih, dveh, in kosilo mam šele okrog petih, ker prej ne morem zaradi službe. Tko da se včasih zgodi da večerje pol sploh nimam ker mam kosilo tolk pozno, al pa okoli sedmih, pol osmih še spijem en jogurt :). A je to v redu? Meni se tole zdi čist okej.

Me pa zanima še nekaj...ker dostikrat večerjo lih zarad poznega kosila spustim, ratam okoli desetih že kr lačna, je pa mal nerodno ker hodim bolj pozno spat in sem včasih že kr orenk lačna . kaj lahko pojem da ne bo narobe? a bo jogurt 'škodil'? Al je bolje da potrpim in pač počakam do jutra? Sam me mal skrbi lih zaradi tega ker naj ne bi ble lačne pri tej dieti tko da lih ne vem zdej kaj je prav


Ja, ni fajn če si lačen, da bi pa ob 21. ali 22. večerjala, pa tudi ni glih fajn, pomojem. Jz če tako pozno zvečer postanem grozno lačna grem raje ali kar spat, ali pa si iz hladilnika vzamem kisle kumarice - nimajo nič kalorij, pa še GI imajo 15. Pojem par kumaric, popijem vodo/čaj čez in sem dobra dokler ne grem spat. Drugače se pa velja držati tega, da predno greš spat naj ne bi jedel minimalno 2 uri.


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu darja.mark)
Neposredna povezava do sporočila: 2039
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
25.2.2010 9:02:19   
TomTaylor
aja, pa dobrodošla!

_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 2040
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
25.2.2010 10:13:49   
darja.mark
O hvala TT, vidiš na kumarice se pa sploh nisem spomnila user posted image bom pridno upoštevala tvoj nasvet :)

Pa hvala za dobrodošlico in čestitke vsem ki pridno zgubljate kilograme .....kar tako naprej :)

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 2041
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
25.2.2010 10:47:40   
darja.mark
Hvala TT za pomoč :) in za nasvet...bom ubogala in ko bom lačna bom rajši kako kumarco snedla :)
težko je včasih it prej spat ko pa najlažje kaj nardim ko mi mali zaspi. in pol ura hitro gre :)

bi pa še neki vprašala...za malco dopoldne večinoma jem jabolka al pa hruške...sej to je ok ne? ker sem v službi pa ne morem lih neki ustvarjat...no se pa niti ne spomnem kaj bi lahko drugega. tko da je to pr men že kr dnevno na sporedu :). pa mal mam probleme z zelenjavo...namreč ne jem vse zelenjave, solate sploh ne maram, niti zelene, radiča, motovilca,...take stvari...niti paradajza, tko da zdej jem al cvetačo al grah, stročji fižol, kislo zelje al pa paprike. upam da lahko vse to?
sem na začetku delala velko napako ko sem jedla tut peso, nisem vedela da je ne smem user posted image pa sem je kar veliiiik pojedla ker jo mam zlo rada :)

pa še glede arašidov me neki zanima....joj sama vprašanja ane? bote še mele dela z mano, heheuser posted image

sem brala da lahko nepražene arašide jemo. in sploh takih ne najdem v trgovinah. majo une v lupini, sam povsod piše da so praženi? zdej pa sploh ne vem a lahko une al ne? čeprav mi ni jasno kako so lahko praženi če so pa v lupini? a z lupino vred al kako? kakšne ve jeste, če sploh jih?

Aja, TT, hvala za dobrodošlico, pa prej sem že neki pozabla....čestitam vsem za izgubljene kg, ste res ful pridne....je res dosti lažje tkole hujšat ko veš da nisi sam pa prideš sem pa mal prebereš....le kaj bi brez forumov ane' HEHE...no lepo bodite, grem še mal delat (sem na šihtu)...pa se tipkamo še


(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 2042
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
25.2.2010 10:51:34   
Anonimen
o darja mark dobrodošlauser posted image user posted image user posted image user posted image

jz imam obroke na 3-4 ure tako da imaš ti čist vredu obrokeuser posted image

(odgovor članu darja.mark)
  Neposredna povezava do sporočila: 2043
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
25.2.2010 11:38:48   
Mala_Ajda
Evo drage moje en link: http://www.aktivnadieta.si, jaz sem prekopirala demo verzijo in je še kar uporabna.
Pa ne mi prosim tipkljat komentarjev v stilu manj žri itd.user posted image , ker že po osipu hujšaric veste, da ni vse le v Gi ampak še kaj zraven.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2044
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
25.2.2010 14:17:24   
brbončica
Se še jaz malo javljamuser posted image
Najprej darja.mark, pozdravček tudi z moje strani.

Jaz sem se končno spravila v red, jem tako kot je treba. V dnevih, ko imam sladko dovoljeno, se sploh več
ne baše tolk s sladkimi dobrotami, kot sem se prej. Na tem načinu prehranjevanja bom do vodnega dne, to je do
17.03., potem pa se spet pridružim nazaj k vam. Se bom pa stehtala 10-tega v mescu, tako kot ve, do takrat pa ne.
Pa da vidimo rezultateuser posted image user posted image user posted image .
Razočarana123, ne še prodajat orbitreka, pomoje je škoda; zihr te bo enkrat zamikal, da bi šla mal gibat,
pa ga ne boš imelauser posted image . Otročki so uredu, so zdravi?
Vanili, zvita lisica, vse čestitke za kilce, super sta, punceuser posted image

mala ajda, hvala za link, prov dober je. Sem brala tam pri športanju, koliko kca porabiš za kakšno vadbo. Ampak nisem pa zasledila za kolesarjenje, a maš kakšen link tudi za tega? Zdejle bo kmalu sezona, pa bi rada tko okvirno vedela, koliko se pokuri kca pri kolesarjenju.

E, sem natipkala skor cel roman. Mejte se, pridkane bodite, se tipkamo
Pozdravček od meneuser posted image


(odgovor članu Mala_Ajda)
Neposredna povezava do sporočila: 2045
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
25.2.2010 15:14:09   
TomTaylor
IZVIRNO SPOROČILO: brbončica



mala ajda, hvala za link, prov dober je. Sem brala tam pri športanju, koliko kca porabiš za kakšno vadbo. Ampak nisem pa zasledila za kolesarjenje, a maš kakšen link tudi za tega? Zdejle bo kmalu sezona, pa bi rada tko okvirno vedela, koliko se pokuri kca pri kolesarjenju.



tele tabele o tem koliko naj bi porabil so precej relativne. Jz čisto za primer, pri optimalni vadbi - kolesarjenje (spremljanje pulza cca 130 ud./v minuti) v 1 uri pokurim od 350-400 kalorij. Pa to kr orenk švicam zraven.  Za nekoga z drugačno konstrukcijo, kilažo, .. bi pa ob udarcih 130/min. lahko pokuril 100 kalorij več ali manj. Najbolje je, če si kupite merilec utripa (v Hoferju jih imajo občasno čisto poceni, drugače pa Polar, Suunto, garmin,..), nastavite podatke in boste po vsaki vadbi sigurne o izgubljenih kalorijah. Je pa poleg izgubljanja kalorij treba vedeti, da se pa maščobe (ki jih imamo že vskladiščeneuser posted image ) začnejo topiti šele po 20 - 40 minutah optimalne vadbe (zadrževanja pulza na določeni stopnji).


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu brbončica)
Neposredna povezava do sporočila: 2046
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
25.2.2010 15:18:00   
Anonimen
brbončica: ne ga bom kar prodala, a ga kupiš?? sej ga ne rabim bom raje se lotila laufat bo bolj nucalo, pa še napota mi ne bo k mam premalo prostora!?
otroc so končno zdravi oz. so za enkrat spet zdravi sam mi je zdej sin neki sumljiv upam da ne zboliuser posted image

(odgovor članu brbončica)
  Neposredna povezava do sporočila: 2047
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
25.2.2010 15:19:51   
TomTaylor
IZVIRNO SPOROČILO: Mala_Ajda

Evo drage moje en link: http://www.aktivnadieta.si, jaz sem prekopirala demo verzijo in je še kar uporabna.
Pa ne mi prosim tipkljat komentarjev v stilu manj žri itd.user posted image , ker že po osipu hujšaric veste, da ni vse le v Gi ampak še kaj zraven.


jo imam tudi jaz (mi je že potekla), pa sem si sestavila samo en približen jedilnik, ker ni vse hrane notri. Jz osebno, če bi strikno upoštevala samo kalorije, potem bi stradala. Malo že gledam, da bi pa zdaj samo računala, to pa ne.


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu Mala_Ajda)
Neposredna povezava do sporočila: 2048
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
25.2.2010 15:21:19   
TomTaylor
IZVIRNO SPOROČILO: razočarana 123

brbončica: ne ga bom kar prodala, a ga kupiš?? sej ga ne rabim bom raje se lotila laufat bo bolj nucalo, pa še napota mi ne bo k mam premalo prostora!?
otroc so končno zdravi oz. so za enkrat spet zdravi sam mi je zdej sin neki sumljiv upam da ne zboliuser posted image



hvala, ne rabim, imam kar svoje kolo vpeto v tacx trenažer in merilnik na rokiuser posted image


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2049
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
25.2.2010 15:41:11   
brbončica
IZVIRNO SPOROČILO: TomTaylor

IZVIRNO SPOROČILO: brbončica



mala ajda, hvala za link, prov dober je. Sem brala tam pri športanju, koliko kca porabiš za kakšno vadbo. Ampak nisem pa zasledila za kolesarjenje, a maš kakšen link tudi za tega? Zdejle bo kmalu sezona, pa bi rada tko okvirno vedela, koliko se pokuri kca pri kolesarjenju.



tele tabele o tem koliko naj bi porabil so precej relativne. Jz čisto za primer, pri optimalni vadbi - kolesarjenje (spremljanje pulza cca 130 ud./v minuti) v 1 uri pokurim od 350-400 kalorij. Pa to kr orenk švicam zraven.  Za nekoga z drugačno konstrukcijo, kilažo, .. bi pa ob udarcih 130/min. lahko pokuril 100 kalorij več ali manj. Najbolje je, če si kupite merilec utripa (v Hoferju jih imajo občasno čisto poceni, drugače pa Polar, Suunto, garmin,..), nastavite podatke in boste po vsaki vadbi sigurne o izgubljenih kalorijah. Je pa poleg izgubljanja kalorij treba vedeti, da se pa maščobe (ki jih imamo že vskladiščeneuser posted image ) začnejo topiti šele po 20 - 40 minutah optimalne vadbe (zadrževanja pulza na določeni stopnji).



Ja se strinjam s tabo, vsako telo po svoje kuri kalorije, ampak tko sam za orientacijo, za na približno pogledat je pa fino, da maš kej napisan. Hvala za tole pisanje, me res zanima čimveč glede kurjenja maščobic pri športih. Vsako tvoje pisanje je dobrodošlo zameuser posted image .Sem si pa pred letošnjim kolesarjenjem že kupla merilec utripa, v Interšparu ga imajo, ni glih znamka, ampak trenutno ni dinarčkov za kaj boljšegauser posted image

Razočarana, ne žal ga nebi kupila, ker meni tudi taka vadba ne odgovarja preveč; sem ti hotla mal
spodbude dat za miganjeuser posted image . No sam da so boljše tvoji sončki, pa držim pesti za sineka, da bo šlo mimouser posted image
Aja TomTaylor, veš sem malo blondikauser posted image user posted image , kaj je to TACXTRENAŽER?


(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 2050
Stran:   <<   < Prejšnja stran  80 81 [82] 83 84   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  80 81 [82] 83 84   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Teden otroka®: Otrok – nepopisan list
Ob letošnjem Tednu otroka, ki ga praznujemo že 70. leto zapored, in bo potekal od 7. do 13. oktobra, se osredotočamo na ...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?