|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  75 76 [77] 78 79   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
13.2.2010 19:38:39   
_ella_
lidik- če kaj ne boš vedla sem pridi vprašati, preden se naučiš preiskati zadevo. Zato smo tu.
Razočarana, uživaj na kebapu, men je full všeč. Ne obremenjuj se včasih se je treba nagraditi.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1901
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
14.2.2010 6:18:51   
TRIŠ
IZVIRNO SPOROČILO: mamica2009


IZVIRNO SPOROČILO: Mala_Ajda

IZVIRNO SPOROČILO: mamica2009

Koliko vas berem, prejšnji teden ni glih bil peveč v ritmu hujšanja. Bo pa ta teden boljši.
Držim pesti za vse.

Lepo se imejte


user posted image  čak, ko boš že nekaj shujšala in se bo ustavilo ... Pa brez zamere.


ja sej vidim da se je pri meni tudi začelo počasi ustavljat, za vse sem mislila kr sem prej napisala, tudi sebe zraven štejem


Ja tudi pri meni se je ustavilo,ta teden ni šla niti kila dol,je pa res bilo grešenja,ampak pri meni je itak vsak dan grešenje s sladkimuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mamica2009)
Neposredna povezava do sporočila: 1902
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
14.2.2010 8:09:14   
S*
Dobro jutro!

Danes vam bom namesto mojega poročila o -kg napisala da so kg enaki kot prejšnji teden in v bodoče pričakujem, da se bodo samo še večali, čeprav upam da vseeno ne prevečuser posted image . Mi smo končno ugledali user posted image oz user posted image , tako da vas moram na žalost zapustiti. Še vedno se bom poskušala držati Montya, sicer druge stopnje, no bomo videli.
Vam pa vsem skupaj želim, da bi bile pridne pri prehrani in da bi v poletje zakorakale v novem sexy bikiniju. Pa ne pozabite na sladke, male grehe...naj jih bo čim manj ampak ne se jim popolnoma odpovedat, ker so sestavni del hujšanja.
Srečno vsem skupaj.

(odgovor članu TRIŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 1903
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
14.2.2010 9:07:51   
suzy85
IZVIRNO SPOROČILO: S*

Dobro jutro!

Danes vam bom namesto mojega poročila o -kg napisala da so kg enaki kot prejšnji teden in v bodoče pričakujem, da se bodo samo še večali, čeprav upam da vseeno ne prevečuser posted image . Mi smo končno ugledali user posted image oz user posted image , tako da vas moram na žalost zapustiti. Še vedno se bom poskušala držati Montya, sicer druge stopnje, no bomo videli.
Vam pa vsem skupaj želim, da bi bile pridne pri prehrani in da bi v poletje zakorakale v novem sexy bikiniju. Pa ne pozabite na sladke, male grehe...naj jih bo čim manj ampak ne se jim popolnoma odpovedat, ker so sestavni del hujšanja.
Srečno vsem skupaj.


super novica! user posted image mirno in prijetno nosečnost ti želim, čez slabih 9 mesecev pa zdravo in nagajivo štručko! user posted image


_____________________________

Pameten človek ne naredi vseh napak sam. Možnost da tudi drugim. (W. Churchill)

(odgovor članu S*)
Neposredna povezava do sporočila: 1904
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
14.2.2010 9:38:50   
Anonimen
JUTRO

bila na kebabu bilo super pa še s prijateljicama sem se naklepetalauser posted image user posted image user posted image

user posted image

(odgovor članu suzy85)
  Neposredna povezava do sporočila: 1905
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
14.2.2010 9:39:29   
Anonimen
S: super za user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu suzy85)
  Neposredna povezava do sporočila: 1906
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
14.2.2010 9:45:41   
Vidividi
Pozdravljene

Kok ste pridne pri pisanju. Pa tole z jedilniki ella in načeli montija, tko da nas opozoriš. Super. Vse pohvale.

Pa čestitke S* za pluska. Kako lepo. Lepo nosečnost.

Drugače, pa je monti pri meni ta teden čisto odpovedal. Sem pa obdržala kg iz prejšnjega tedna. 59,2 kg, čeprav je tam v torek ali sredo tehtnica pokazala tudi 58 spredaj. Te tri kg, ki jih mam do željenih 56kg bom pa že spravla dol tam do enega maja. Tko sem si zadala že na začetku. Je pa luštno videt, ko je tehtnica po ene 4 letih pokazala, 58. Jao, bi to mogla biti motivacija, pa ni bila.

Danes sem grešila že zajtrku --> krof
Za kosilo bo pa pečen krompir--> še en velik greh

Naslednji teden pa strogo po montiju. 

(odgovor članu _ella_)
Neposredna povezava do sporočila: 1907
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
14.2.2010 10:15:32   
brbončica
Ojla punce, LEPEGA VALENTINČKAuser posted image

S* čestitke čestitkeuser posted image user posted image user posted image

Tudi jaz zjutraj grešila s krofkom, ampak samo enega.
In še vedno upam, da taščica ne bo pekla flancatov, ker tisto bo pa teško mimo ituser posted image user posted image

Mal je turoben dan, k bi blo vsaj kej sončka, kajne
Pozdravčkeuser posted image

(odgovor članu Vidividi)
Neposredna povezava do sporočila: 1908
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
14.2.2010 10:22:57   
Anonimen
ja sam zgleda ga ne bo nič danesuser posted image sončka mislim

no jz grem pa zdejle kosilo kuhat bom spekla repotničke in sv. zrezke pa pečen krompir in seveda solata, blitva pa premišljujem o kuhanem stročjem fižolu,user posted image user posted image   bo bolj obilno kosilo ker je glih valentinuser posted image

(odgovor članu brbončica)
  Neposredna povezava do sporočila: 1909
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
14.2.2010 10:26:27   
brbončica
Ooo, njami njami, maš dobr kosil zamišljen danes.
Lepo, da si včeraj uživala, taki pregrehki niso nič hudega,
važn, da je bilo luštnouser posted image
Jaz pa danes kar nedeljsko kosilo, sam brez krompirčka seveda.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1910
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
14.2.2010 10:56:22   
mojcaz.

IZVIRNO SPOROČILO: S*

Dobro jutro!

Danes vam bom namesto mojega poročila o -kg napisala da so kg enaki kot prejšnji teden in v bodoče pričakujem, da se bodo samo še večali, čeprav upam da vseeno ne prevečuser posted image . Mi smo končno ugledali user posted image oz user posted image , tako da vas moram na žalost zapustiti. Še vedno se bom poskušala držati Montya, sicer druge stopnje, no bomo videli.
Vam pa vsem skupaj želim, da bi bile pridne pri prehrani in da bi v poletje zakorakale v novem sexy bikiniju. Pa ne pozabite na sladke, male grehe...naj jih bo čim manj ampak ne se jim popolnoma odpovedat, ker so sestavni del hujšanja.
Srečno vsem skupaj.



čestitam za user posted image

_____________________________

PO DEŽJU VEDNO POSIJE SONCE!!!!!!!!! in tudi meni je začelo sijat sonce :)

(odgovor članu S*)
Neposredna povezava do sporočila: 1911
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
14.2.2010 11:01:26   
mojcaz.
evo punce jaz se vam spet malo javljam.. malo sem že prišla k sebi in si tudi vzela čas da prebrskam po forumu.
Te dni se nisem najbolj držala montija, enostavno mi ni blo za razmišljat kaj bi jedla oz. kaj bi naredila... noja priznam da nisem skoraj nič jedla, to kaj pa sem jedla pa ni blo v skladu z montijem, ampak se ne sekiram... sem tudi že mojemu user posted image rekla, da je to bilo v slovo od dedka user posted image
lepo praznujte to pustno nedeljo z kakšnimi manjšimi pregreškami user posted image

_____________________________

PO DEŽJU VEDNO POSIJE SONCE!!!!!!!!! in tudi meni je začelo sijat sonce :)

(odgovor članu mojcaz.)
Neposredna povezava do sporočila: 1912
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
14.2.2010 11:08:45   
brbončica
mojcaz,sem mislila nate te dni. Vedi, da tvoj dedi je zdaj tvoj angelček, ki te bo čuval.

Drži se, če bo pa hudo, pa kar pridi na forum, pa napiši kar čutiš.
Včasih je lažje povedati nekomu, ki ga ne poznaš, kot pa svojim bližnjimuser posted image

(odgovor članu mojcaz.)
Neposredna povezava do sporočila: 1913
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
14.2.2010 11:30:55   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: brbončica

Ooo, njami njami, maš dobr kosil zamišljen danes.
Lepo, da si včeraj uživala, taki pregrehki niso nič hudega,
važn, da je bilo luštnouser posted image
Jaz pa danes kar nedeljsko kosilo, sam brez krompirčka seveda.



sam jz bom brez krompirjauser posted image   pa juhico sem pozabila omentuser posted image

(odgovor članu brbončica)
  Neposredna povezava do sporočila: 1914
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
14.2.2010 11:33:15   
Anonimen
mojcaz: lepo da si se malo javila, mal pregreškov je pa lahkouser posted image

smo misenli it popoldne mal naokol pa bomo kar doma k je vreme za en k.....user posted image

(odgovor članu brbončica)
  Neposredna povezava do sporočila: 1915
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
14.2.2010 17:11:05   
boob
S* user posted image user posted image user posted image user posted image  čestitke in to na valentinčka



_____________________________

"Kdor išče cilj, bo ostal prazen, ko ga bo našel. Kdor najde pot, bo cilj vedno nosil v sebi." Nejc Zaplotnik

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1916
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
14.2.2010 18:16:32   
mamica2009
Jaz pa danes pojedla 3 krofe user posted image user posted image user posted image

_____________________________

http://www.shrani.si/f/2g/yC/1q3AGChX/200.jpg

(odgovor članu boob)
Neposredna povezava do sporočila: 1917
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
14.2.2010 19:24:23   
_ella_

IZVIRNO SPOROČILO: boob

S* user posted image user posted image user posted image user posted image  čestitke in to na valentinčka






Ja tudi od mene user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu boob)
Neposredna povezava do sporočila: 1918
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
14.2.2010 19:57:34   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: mamica2009

Jaz pa danes pojedla 3 krofe user posted image user posted image user posted image



user posted image se ne sekiraj jz sem pojedla tri kose tegale

http://www.kulinarika.net/recept/sladice/Biskvit_s_skuto_in_kislo_smetano-299.html

stem da sem še smetano čez namazalauser posted image

se zdaj sekiram

k sem za kosilo čist po montiju, pol sem pa popoldne zabluzilauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mamica2009)
  Neposredna povezava do sporočila: 1919
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
14.2.2010 22:04:23   
katrin***
S...user posted image user posted image user posted image user posted image  za user posted image .

mojzac...user posted image user posted image user posted image

Punce, js sm čist zabluzila od 10.2 k je blo tehtanjeuser posted image user posted image user posted image  Sm bla tolk vesela, k sm vidla tiste cifre, da sm čist popustila, zdej pa mam user posted image user posted image user posted image user posted image  več k pol kile več user posted image user posted image user posted image user posted image

Sej grem jutri spet čisto v Montija. Jezna sama nase, ampak tut to more baje bit user posted image

_____________________________

15.09.2009 se nama je pridružil najih sonček Alina!
rojstvo: 2325gr, 45cm
1.mesec: 3500gr, 51,5cm
2.mesec: 4500gr, 57cm
3.mesec: 5300gr, 58cm
4.mesec in pol:6500gr, 62,5cm

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1920
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
14.2.2010 22:49:44   
_ella_

IZVIRNO SPOROČILO: razočarana 123


k sem za kosilo čist po montiju, pol sem pa popoldne zabluzilauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image





To je kot bi mene opisala , po kosilu sem tisto mala saher torto za valentinovo kar sama zmazala, ker sem bila jezna na moža, ker mi ni nič prinesel, pa še zginu mi je nazaj na šiht. Potem je bilo pa itak še enih 5 barilla piškotov čez pa dve čokoladni bananci, no pa zdej mi je le možek še bacceti čokoladice prinesev, ki sem jih takoj zmazala, pa vrtencouser posted image Mi je včeraj rekel, ko sem šla v trgovino, naj si grem nekaj kupit za valentinovouser posted image Hallo , tko pa ne bo šlo. Je mel potem slabo vest zjutrij, ko je od mene darilce dobuuser posted image Desci, če mu prej ne napovem, nič ne dobim. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1921
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
14.2.2010 22:55:28   
_ella_
hja , čokolado sem nadoknadila za cel mesec nazaj. Zdej pa spet čisto resno po montiju. Sem se pa zaklela, da ne stopim več na tehtnico, pred naslednjo nedeljo. Ja pa vedno isto naredim, ko imam enkrat uspeh pri hujšanju, se potem čisto razpustim in mislim, sej deluje tko dobro, bo že šlo. No ni tko hudo, vse lepo po montiju izvajam, le da je potem tisti košček 5% čokolade ne le en ampak 3 ali 4 in tako podobno. Sej ni čudno, da mi kg stojijo. Je pa res, da se počasi, zelo počasi znižuje in stem v bistvu utrjuje dosežena kilaža. Kar je zame tudi že uspeh. Sam kaj ko na tem stanju zdej počivam. Rabim eno orenk brco v rito.

(odgovor članu _ella_)
Neposredna povezava do sporočila: 1922
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
15.2.2010 7:07:06   
Mala_Ajda
user posted image  še dobra kilca in sem na koncu, če mi bo tako dobro šlo, bom probala prit na 56 kg. Miganje naredi svoje, krofe pa tudi ne maram. Bljak. Enkrat sem jih silom prilike jedla omrznjene, drugega v avtu ni bilo, mi pa lačni. Okus po žagovini. user posted image

(odgovor članu _ella_)
Neposredna povezava do sporočila: 1923
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
15.2.2010 7:33:12   
boob
dobro jutro

vidim da smo vse čist zabluzile ta vikend . .jst bom še danes user posted image , jutri gremo k meni domou (primorsko) in sm tatu oblubla da mu prnesem flancete.. . in seveda jih bom mogla probat mal umes user posted image

a vam neki povem, a vam neki povem. . . . jst pa danes nou autko dobim user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image   sm tok važna in ttooookk veselaaaa. . .komi čakam da ga moj prpelje ko pride iz službe .


Ja kaj je pa stem vremenom, napovedano je oblačno brez padavin, zjutri pa vn pogledam pa spet vse belo. . . pa kaj še ni dost user posted image

_____________________________

"Kdor išče cilj, bo ostal prazen, ko ga bo našel. Kdor najde pot, bo cilj vedno nosil v sebi." Nejc Zaplotnik

(odgovor članu Mala_Ajda)
Neposredna povezava do sporočila: 1924
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
15.2.2010 8:16:47   
lidik
uau boob čestitke za nov avtek. Želim ti čimveč varnih, veselih kilometrov.

No jaz pa vam povem, da čez vikend sem bila pridna in sem pridno preštudirala to vašo temo, tako da približno sedaj vem kaj moram jesti in česa ne smem, in tudi par vaših idej za jedilnike sem si sposodila, tako da evo danes za zajtrk je že bil kruhec (hmmm bil je ržen - doma pečen- sej rženega lahko, ali ne? user posted image ), pa montijeva marmelada, zraven pa čajček. Aja ups prej sem si pa še stisnila eno limono in zmešala z vodo in spila.

No drugače pa ko boste urejale seznamček sem vam še dolžna, da vam sporočim podatke: ZT 105 kg (me je skor kap, kaj je pokazala tehtnica), rada pa bi spravila vsaj na 70 kg, torej 35 kg manj. Samo ne vem če so to ravno realni cilji. No pa kakorkoli koliko bo bo boljše kot nič. Tako da upam, da mi boste dale tudi kdaj kakšno brco v rit, če bom hotel malo iztirit. Tako da punce, nič ne šparat z besedami, mi lahko kar trdo nazaj povete. user posted image

(odgovor članu boob)
Neposredna povezava do sporočila: 1925
Stran:   <<   < Prejšnja stran  75 76 [77] 78 79   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  75 76 [77] 78 79   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Teden otroka®: Otrok – nepopisan list
Ob letošnjem Tednu otroka, ki ga praznujemo že 70. leto zapored, in bo potekal od 7. do 13. oktobra, se osredotočamo na ...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?