|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  48 49 [50] 51 52   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
12.1.2010 14:54:55   
TomTaylor
IZVIRNO SPOROČILO: VANILI




Pa še nekaj bi vprašala: zaenkrat se zelo držim jedilnika iz njegove knjige. Ampak tam npr. je ena večerja, ki bi jo morala met včeraj, za opripravit kar uro in pol. ja porkaš, torej lahko direkt od kosila, ki je tudi kar pozno, okoli pol 4, začnem pripravljat večerjouser posted image .
Mislim, pa tudi veliiiiiko je za pojest.
Pa me zanima - a ve, ki se držite monitja, res delate tudi tako obilne večerje z juho in vsem kar zraven paše???





mi tudi jemo bolj pozno - ob 15. je kosilo na mizi in ob cca 15.30 smo gotovi, većerjamo pa že ob 18. ali 18.30 najkasneje. Za večerjo sem v zahvalo poznemu kosilu manj lačna pa včasih tudi za kosilo kake juhe skuham več, da jo imam še za večerjo, ali pa mi od ksila ostane kos mesa pa ga pri večerji pojem, zraven si pa kkšno solato na hitro naredim...Tako se jaz znajderm, da mi ni teba nevemkakšne pojedine kuhat.


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu VANILI)
Neposredna povezava do sporočila: 1226
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
12.1.2010 16:04:00   
TRIŠ
IZVIRNO SPOROČILO: mojamura

pozdravček vsem, vidim da ste kar pridne. jaz se tehtam čez dva tedna pa da vidimo. od januarja 2008 sem do oktobra lanskega leta shujšala 30 kg. nato sem malce prenehala, ker sem mela težave z zdravjem (pa ne zaradi montignaca). zdaj sem je zadeva vsaj kolko tolko poštimala pa zato nadaljujemo.

vsem ogromno volje in trme!!user posted image user posted image


Pa je prišla moja največja motivacijauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 1227
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
12.1.2010 17:02:10   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: TRIŠ

IZVIRNO SPOROČILO: mojamura

pozdravček vsem, vidim da ste kar pridne. jaz se tehtam čez dva tedna pa da vidimo. od januarja 2008 sem do oktobra lanskega leta shujšala 30 kg. nato sem malce prenehala, ker sem mela težave z zdravjem (pa ne zaradi montignaca). zdaj sem je zadeva vsaj kolko tolko poštimala pa zato nadaljujemo.

vsem ogromno volje in trme!!user posted image user posted image


Pa je prišla moja največja motivacijauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image






user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu TRIŠ)
  Neposredna povezava do sporočila: 1228
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
12.1.2010 17:25:25   
Anonimen
jz sem pa zdele pojedla večerjo pečen piščančekuser posted image   zdej pa gruntam kako naj jutri izpeljem kosilo k sem naredila kruhove cmoke, kaj zraven ker govedine nimamuser posted image v trgovino pa se mi ne dauser posted image   sploh ker imave z hčerkico cele ibonge predno se zrihtaveuser posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 1229
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
12.1.2010 17:55:54   
mamica2009
IZVIRNO SPOROČILO: Cveka30

jz sem pa zdele pojedla večerjo pečen piščančekuser posted image   zdej pa gruntam kako naj jutri izpeljem kosilo k sem naredila kruhove cmoke, kaj zraven ker govedine nimamuser posted image v trgovino pa se mi ne dauser posted image   sploh ker imave z hčerkico cele ibonge predno se zrihtaveuser posted image user posted image



Pa naredi zrezke iz drugega mesa poleg. Sej tudi pašejo.

moja večerja pa je bla jabolka in spit še moram pol litra vode.Nekam mi ne gre danes.Se tak slabo počutim, kot da bi kamenje mela v trebuhiuser posted image

< Sporočilo je popravil mamica2009 -- 12.1.2010 17:56:16 >


_____________________________

http://www.shrani.si/f/2g/yC/1q3AGChX/200.jpg

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1230
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
12.1.2010 18:37:53   
katrin***
Čer,

ella...prosim pošlji tudi meni - dobiš mail na ZSuser posted image  Pa hvala že vnaprej.

Kosilo PZ makaroni s paradižnikovo omako, večerja pa hrenovke in gorčica.user posted image

_____________________________

15.09.2009 se nama je pridružil najih sonček Alina!
rojstvo: 2325gr, 45cm
1.mesec: 3500gr, 51,5cm
2.mesec: 4500gr, 57cm
3.mesec: 5300gr, 58cm
4.mesec in pol:6500gr, 62,5cm

(odgovor članu mamica2009)
Neposredna povezava do sporočila: 1231
   [Brisano sporočilo]
12.1.2010 19:20:17   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 1232
   [Brisano sporočilo]
12.1.2010 19:21:23   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 1233
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
12.1.2010 19:30:53   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: mamica2009

IZVIRNO SPOROČILO: Cveka30

jz sem pa zdele pojedla večerjo pečen piščančekuser posted image   zdej pa gruntam kako naj jutri izpeljem kosilo k sem naredila kruhove cmoke, kaj zraven ker govedine nimamuser posted image v trgovino pa se mi ne dauser posted image   sploh ker imave z hčerkico cele ibonge predno se zrihtaveuser posted image user posted image



Pa naredi zrezke iz drugega mesa poleg. Sej tudi pašejo.

moja večerja pa je bla jabolka in spit še moram pol litra vode.Nekam mi ne gre danes.Se tak slabo počutim, kot da bi kamenje mela v trebuhiuser posted image


bom naredila svinjske zrezke v omakiuser posted image

pa pij čaj prez sladkorja, mogoče se boš bolje počutilauser posted image


evo moj sinko si je pa zaželu sendvič z majonezouser posted image   in jaz foušijo trajbamuser posted image user posted image   ojej kojk se je težko zadržat da ne bi jedel isto kot sinko, nasploh se mi je po šesti uri težko zadržat da ne bi kaj pojedla kar ne bi smela, najtežje pa mi je k moram sinku štimat za jest jaz pa ne smem user posted image

(odgovor članu mamica2009)
  Neposredna povezava do sporočila: 1234
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
12.1.2010 21:07:19   
Teya D.
Hejla!

Pridne pridne, kar vztrajat!user posted image  Vsem novim, lep pozdrav!

Sama se probam držat, mi kar uspeva, tu pa tam moram v usta dat kak košček temne čokolade, da umirim naval sladkorja, vendar hvala bogu do zdaj še uspeva.
Se je pa tudi mene prijela viroza in upam, da bo tako hitro kot je prišla tudi izginila.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1235
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
13.1.2010 7:41:33   
mojcaz.
Dobro jutoro!!

enauser posted image za vse zaspanke, da se boste lahko lažje prebudile in za vse tiste ki ste budne in potrebujete nekaj za boljši začetek dnevauser posted image

jaz sem zadnje dni bolj leteča zato se bolj poredko javljam. Tudi zdaj sem že z eno nogo v avtu, druga pa še je tu pred računalnikom user posted image

pridne bit, lepo se montija držat, čim manj kršit, seznam upam da bo dans zvečer urejen- seveda će bo čas user posted image user posted image


punce moje lepo dan user posted image


_____________________________

PO DEŽJU VEDNO POSIJE SONCE!!!!!!!!! in tudi meni je začelo sijat sonce :)

(odgovor članu Teya D.)
Neposredna povezava do sporočila: 1236
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
13.1.2010 7:48:35   
Anonimen
jutro

hvala za kavico

jz sem pa bila že pridna, popila zajterk, pobrala perilo obesila nove mokre cujneuser posted image   zdej pa premišljujem če bi šla k kolegici na kavo al če bi pršla ona k menuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mojcaz.)
  Neposredna povezava do sporočila: 1237
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
13.1.2010 8:03:31   
brbončica

Jutro, tudi jaz hvala za kavico.
Mojcaz, maš pa re nesramno taščo. Ti ji kar povej, da ne hujšaš zaradi izgleda, ampak zdravja. Madona, me pojezijo take babnice, moja tašča je čist drugačna.
Prej je kuhala na maslu, zdaj pa če kuha za mene, pa dela vse na olivcu. Pa tudi ajdovo kašo, pa rjavi riž sedaj je, k ga prej nikoli ni.
Drugače pa pregreh ni, no vsaj včeraj jih ni bilo. Za danes pa sploh ne vem, kaj bom jedla, ni še nobene ideje.

V petek pa odhajam na dopust za 10 dni, tako da vas bol malo zapustila, ampak bote skos v mojih mislihuser posted image .
Pozdravčkeuser posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1238
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
13.1.2010 8:24:48   
VANILI
joj hvala vam za odgovore!!
in sploh za recepte.user posted image
Sem bla kar mal prestrašena, ko sem brala vse une recepte iz njegove knjige - pol stvari ne dobim v naših trgovinahuser posted image . Zanima me, ali se kje v Lj dobi sojina smetana?? Glih danes naj bi kuhala nekaj, kjer bi jo uporabila. In če je nimam - s čim jo lahko nadomestim??
Aja pa še to - ovseno mleko - je tudi ok? ali izdelki iz pirine moke?
se vid, da sem nova in mam še malo pojma.

sem pa včeraj za kosilo pripravila svinjske zarebrnice v gorčični omaki s kaprami (montijev recept) in so vsi moji jedliuser posted image (imam 1 zelo izbirčno punco in 1 fantka ki sicer je ampak ne je, če je kaj sumljive barve) - no moj je pa vse prste polizal in sem bila ful vesela.
Glih nisem neka kuharca (bila do zdaj) ampak te dni pravi moj da velik bolš jemo. No, vsaj nekaj za motivacijo!!

Bo pa prva preizkušnja zame v soboto, ko ma tašča rojstni dan. AMpak sem se odločla, da se ne dam.
In tudi nedeljska kosila pri mojih starših ... skušnjavauser posted image


_____________________________

The only man who had his work done by Friday, was Robinson Crusoe.

(odgovor članu Teya D.)
Neposredna povezava do sporočila: 1239
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
13.1.2010 8:27:44   
VANILI
aja, še to (sem vedla, da sem neki pozabla):
a ste večina na porodniški?? JOOOOOOOOOOOOOOOOOOj blagor blagor vam!! Jaz se zdaj tok jezim sama nase, ker bi takrat mela idealno priložnost, da se tako prehranjujem, ampak neeeee, takrat so bile na sporedu čokolade, sladoled itd... pa če ne bi dojila, bi po moje se zredila še več!!!
Zdaj sem se pa pozanimala (ker še dojim), če je ok ta dieta, pa je. tko da mam res zeleno luč.


_____________________________

The only man who had his work done by Friday, was Robinson Crusoe.

(odgovor članu VANILI)
Neposredna povezava do sporočila: 1240
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
13.1.2010 8:36:51   
Mala_Ajda
VANILI sojino smetano(bio in kao neoporečno) dobiš v Kalčku (link: http://www.kalcek.com ). Mislim pa, da so tudi ostale rastlinske smetane narejene na podoben način, ker sestavina ne more biti samo soja. Pazi, ker se s pregrevanjem rada sesiri. Pa ene so že sladkane (!), druge pa ne.
Aja še to zanimivo razmišljanje: http://montignac.mojforum.si/montignac-about495.html
Miganje: včeraj le joga, danes pa orbitrek, jutri tečem, čez vikend pa kanim na tekaške smuči, med tednom res ni časa.

Nekaj ste pisale glede ure, ko jeste. Jaz imam npr. kočerjo (večerjo+kosilo) šele okoli 17.30, tako, da si ne belim kaj bo za večerjo, pa verjetno nisem edina, ker nas je kar nekaj, ko končamo službo ob 16. uri in ...
Danes bo kočerja vampi z zelenjavo user posted image .

(odgovor članu VANILI)
Neposredna povezava do sporočila: 1241
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
13.1.2010 8:37:25   
brbončica
IZVIRNO SPOROČILO: VANILI

joj hvala vam za odgovore!!
in sploh za recepte.user posted image
Sem bla kar mal prestrašena, ko sem brala vse une recepte iz njegove knjige - pol stvari ne dobim v naših trgovinahuser posted image . Zanima me, ali se kje v Lj dobi sojina smetana?? Glih danes naj bi kuhala nekaj, kjer bi jo uporabila. In če je nimam - s čim jo lahko nadomestim??
Aja pa še to - ovseno mleko - je tudi ok? ali izdelki iz pirine moke?
se vid, da sem nova in mam še malo pojma.

sem pa včeraj za kosilo pripravila svinjske zarebrnice v gorčični omaki s kaprami (montijev recept) in so vsi moji jedliuser posted image (imam 1 zelo izbirčno punco in 1 fantka ki sicer je ampak ne je, če je kaj sumljive barve) - no moj je pa vse prste polizal in sem bila ful vesela.
Glih nisem neka kuharca (bila do zdaj) ampak te dni pravi moj da velik bolš jemo. No, vsaj nekaj za motivacijo!!

Bo pa prva preizkušnja zame v soboto, ko ma tašča rojstni dan. AMpak sem se odločla, da se ne dam.
In tudi nedeljska kosila pri mojih starših ... skušnjavauser posted image



Tudi jaz te lepo pozdravljam med namiuser posted image
Sojino smetano dobiš v vseh večjih trgovskih centri, pa v trgovini Kalček, pa v takih podobnih trgovinah. Če jo boš kupča, jo najprej samo probej s čist mal omake, da vidiš, če ti bo okus všeč.
Meni je ta smetana sladka, z enim posebnim okusom, ki mi glih ni všečuser posted image , tako da jo nadomestim s čist mal navadne smetane, ali pa nič
Pirina moka je super, sploh za kruh.
Pozdravčke in user posted image user posted image

(odgovor članu VANILI)
Neposredna povezava do sporočila: 1242
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
13.1.2010 10:17:24   
VANILI
A tko je to s to sojino omako. No saj če jo lahko nadomestim npr. s kakšno rastlinsko smetano ali navadno, samo da je manj mastna, je potemtakem ok??
pa še to: dobesedno obožujemo bučno olje za na solato. Je to ok? sicer kupujem tistega, kjer je 30% bučnega, ostalo je navadno.
Ali bi bilo boljše 100% bučno, pa da ga zmešam z olivnim?
aja, pa še to (bo še velik pa-še -tojev :) ): jedi pečem na kokosovi masti. Je to ok?
a se vam zdi, da preveč kompliciram??user posted image


_____________________________

The only man who had his work done by Friday, was Robinson Crusoe.

(odgovor članu brbončica)
Neposredna povezava do sporočila: 1243
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
13.1.2010 12:25:38   
mojcaz.
brbončica jaz se sploh več ne zmenim za njo.... sem ji itag že full dostikrat povedla kaj si mislom, vlkokrat pa jo kar že ignoriram in si s tem prišparam bilo kak odgovor user posted image user posted image user posted image

VANILI jaz uporabljam navadno belo olje,včasih pa za priboljšek malol pravega domačega bučnega olja user posted image user posted image malo nekaj lahko imam za razvado in to je olje na solatki user posted image user posted image


_____________________________

PO DEŽJU VEDNO POSIJE SONCE!!!!!!!!! in tudi meni je začelo sijat sonce :)

(odgovor članu VANILI)
Neposredna povezava do sporočila: 1244
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
13.1.2010 12:35:57   
mojcaz.

VELIK BOJ ZA USPEH BOMO ZAČEL 1.1.2010!!!!

Vsakega 10. v mescu bomo urejale seznamček, da bomo lahko vidle naše rezultate

user posted image



user posted image SEZNAM NAŠEGA USPEHA S KILOGRAMI user posted image




VZDEVEK    KG OB ZAČETKU   ŽELJENI TEŽA (KG)     VMESNI REZULTAT
mojcaz.            75 kg                     60 kg (-15)         10.12.09 -> 75 kg
                                                                            10.1.->76kg
TT                     73 kg                    60kg (-12)               10.12.09 -> 73kg
                                                                                10.1.->71 kg
boob                85kg                     70kg (-15)                           /
cveka30           90kg                     65kg (-25)               10.12.09->90 kg
                                                                                10.1->91 kg
m.rudovic         95kg                     70 kg (10-15)                     /
aurora_5         62kg                     53kg (-9)                 10.12.09->62 kg
                                                                                   10.1.->62 kg
usica               90kg                     70kg (-20)                         /
TRIŠ                83 kg                    65kg (-15)                10.1.->79 kg
S*                   84 kg                    70kg (-14)                        /
Muca Miša      100kg                    75kg (-25)                       /
mate0ja         106kg                    96 kg (-10)                     /
k.tja                73 kg                    63 kg (-10)                     /
*raci*             95 kg                    70kg (-25)                10.1.->92,8 kg
mamica2009
   105 kg                  80kg (-25)              10.1->101.6 kg
rokipoki          73 kg                    68kg (-5)                  10.1->71,5 kg
indijancek       73kg                    62kg (-11)                   10.1.-> 71kg
Zvezdica         73,5 kg                60 kg (-13,5)                 /
brbončica
       72 kg                    60kg (-12)              10.1.->73kg
viroza             76 kg                   66kg (-10)                    /
Dali*                ???                        ???                            /
nebo              67,3kg                 58 kg (-9)                      /
_andreja_      98kg                    77kg (-21)                     /
julija30           77kg                    67kg (-10)                10.1.->76,2 kg
Detece           ODŠLA K LOČEVALNI DIETI
_ella_             79 kg                  64kg (-15)                10.1.->77 kg
Tanchy           90 kg                  70kg (-20)                      /
brkn83           66kg                   58kg (-8)                    10.1.-> 63kg
antonia          83 kg                  64 kg(-19)                10.1.->80.2 kg
ZvitaLisica
      79 kg                  64kg (-15)                10.1.->78kg
katrin***       68 kg                  60kg (-8)                   10.1.->67,5kg
Teya D.          85 kg                  66kg (-19)                10.1.->83.1kg
lunca144       73kg                   65kg (8)                       /
morrak          71 kg                  60kg (-11)                 10.1.->70 kg
Tonchka        69kg                   59kg(-10)                   11.1-> 68 kg
Mala_Ajda     61,6 kg               58kg(-3)                   10.1.->61.1 kg
tašon            78,5kg                64kg (14)                 10.1.->77.5 kg
tasa_m        80,9kg                  65kg(-15)                  10.1.->79,4 kg
maja1488                                75kg
Špelca21      83kg                    65kg(-18)                 10.1.->83 kg
auroraa        76kg                    70kg(-6)                   10.1.->76kg
hel32            90kg                    75kg(-15)                 11.1.->88,2kg
VANILI           ???                         ???
Suzi*           74 kg                    60kg (-14)              
ČE BOMO PRIDNE BODO TAKŠNI REZULTATI VIDNI user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image



_____________________________

PO DEŽJU VEDNO POSIJE SONCE!!!!!!!!! in tudi meni je začelo sijat sonce :)

(odgovor članu mojcaz.)
Neposredna povezava do sporočila: 1245
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
13.1.2010 12:41:26   
Anonimen
vanilija: no so ti že predhodnice vse razložileuser posted image   pa ti kar sprašuj, bojo tiste k imajo dost iskušen vse povedaleuser posted image


jz sem pa že po kosilu, zdej pa čakam da bo ura dve in grem po sinka, pol pa malca, sam ne vem kaj si bom naredilauser posted image   no vglavnem sem pospravla stanovanje, pa kolegica je bila na kavi, zdej pa mal počitka pol pa..... še ne vem kaj bomo počeliuser posted image user posted image

(odgovor članu mojcaz.)
  Neposredna povezava do sporočila: 1246
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
13.1.2010 13:19:21   
VANILI
Saj, vidim, da mate res izkušenj, pa po pravic povedano, ne da se mi podrobno knjigo brat, raje tko, iz izkušenj se učimuser posted image

še moje mere ( o groza ...user posted image ):
trenutna teža (oz od ponedeljka: 79kguser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ), željena teža: 55user posted image user posted image , torej minus 24 user posted image ... kg (pol pa še 2, ampak tisto bom že potem)

pa sem si zadala ta cilj do silvestra 2010 user posted image .

hvala, da ste me dale na seznam il lp!!!


_____________________________

The only man who had his work done by Friday, was Robinson Crusoe.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1247
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
13.1.2010 13:47:48   
tašon
uh....jaz sem na isti teži kot ti in tudi jaz imam željo vsaj 60.....ampak moram rečt da je že skoraj 2 kg  minusa od 3.1.10,  kr dobr je tale Montinjak.

(odgovor članu VANILI)
Neposredna povezava do sporočila: 1248
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
13.1.2010 16:20:15   
Anonimen
punce vam pa moram neki povedat, da ne boste preveč hujšale k tazadnje novice ki so raziskal in pravi da je normalna teža višina minus 100user posted image


no ene imate zdajle kosilo jz sem pa povečerjalauser posted image

(odgovor članu tašon)
  Neposredna povezava do sporočila: 1249
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
13.1.2010 17:36:49   
mamica2009
Pozdrvaljene

Jaz sem tudi večerjo opravila (jabolko), spit še moram pol litra vode.Danes je malo boljše.
Uh kak bi te jaz zglejala če bi mela 63 kg? Hm ne vem, kost in koža pomoje.Baje majo moški rajši če majo kaj za prijet kot pa same kostiuser posted image

Če pridem do 80 kg sem dobra, upam da mi do pol tega leta uspe.

_____________________________

http://www.shrani.si/f/2g/yC/1q3AGChX/200.jpg

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1250
Stran:   <<   < Prejšnja stran  48 49 [50] 51 52   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  48 49 [50] 51 52   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Teden otroka®: Otrok – nepopisan list
Ob letošnjem Tednu otroka, ki ga praznujemo že 70. leto zapored, in bo potekal od 7. do 13. oktobra, se osredotočamo na ...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?