|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  47 48 [49] 50 51   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
12.1.2010 7:30:42   
Anonimen
evo dobro jutro

jz sem se včeraj oborožila i zelenim čajemuser posted image   tako da bo zdajle pred zajterkom popila skodelico le tegauser posted image    pol pa zajterk, za  kosilo sem si pa kupila graham testenine, kaj lahko zravenuser posted image

(odgovor članu Špelca21)
  Neposredna povezava do sporočila: 1201
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
12.1.2010 7:32:20   
mamica2009
Zelenjavano prilogo, mislim da drugo ne pride v poštev(stročji fižol, grah, brokoli, cvetača, paradižnik, paprika, gobe, jajčevci, bučke, ...)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1202
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
12.1.2010 7:42:18   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: mamica2009

Zelenjavano prilogo, mislim da drugo ne pride v poštev(stročji fižol, grah, brokoli, cvetača, paradižnik, paprika, gobe, jajčevci, bučke, ...)


pol lahko naredim sam paradižnikovo omako in nič druzgauser posted image

(odgovor članu mamica2009)
  Neposredna povezava do sporočila: 1203
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
12.1.2010 7:43:50   
mamica2009
Lahko si skuhaš cvetačo, brokoli, grah pa zmiksaš pa preliješ testenine, meni je to ful dobro, boljše mi je zmiksano kot celo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1204
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
12.1.2010 7:47:56   
sonček85
IZVIRNO SPOROČILO: Cveka30

IZVIRNO SPOROČILO: sonček85

Jutro

Lepo pozdravljen!

Zanima me če imate kje na tem naslovu napisan seznam kaj se lahko kateri dan je da ne iščem po vseh straneh.Bi se mogoče tudi sama podala v to ,da izgubim kakih 5kg predno grem v službo

hvala in lep pozdrav vse in čim bolj naj grejo opdvečni poporodni kg dol



na strani 46

najlepša hvala


_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1205
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
12.1.2010 8:01:47   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: mamica2009

Lahko si skuhaš cvetačo, brokoli, grah pa zmiksaš pa preliješ testenine, meni je to ful dobro, boljše mi je zmiksano kot celo.



bom probalauser posted image

(odgovor članu mamica2009)
  Neposredna povezava do sporočila: 1206
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
12.1.2010 8:02:30   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: sonček85

IZVIRNO SPOROČILO: Cveka30

IZVIRNO SPOROČILO: sonček85

Jutro

Lepo pozdravljen!

Zanima me če imate kje na tem naslovu napisan seznam kaj se lahko kateri dan je da ne iščem po vseh straneh.Bi se mogoče tudi sama podala v to ,da izgubim kakih 5kg predno grem v službo

hvala in lep pozdrav vse in čim bolj naj grejo opdvečni poporodni kg dol



na strani 46

najlepša hvala



ni kej user posted image

(odgovor članu sonček85)
  Neposredna povezava do sporočila: 1207
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
12.1.2010 8:04:00   
Drnula
Dobro jutro punce!
Upam, da ste 10. stopile z vage zadovoljne. Meni teža stagnira že en mesec, nekje 55, včasih pol kg gor, včasih dol. Ampak je že prav dolgočasno cel mesec glih.No, vmes so bili prazniki in kak teden sem res pojedla kaj drugega, ampak vseeno. Očitno bo res treba še mal miganje dat v višjo prestavo. Še 3kg morajo dol in po vsej verjetnosti se bom za te mogla potrudit bolj kot za prejšnjih 10user posted image
Pa še vzdrževat jih bo pol treba, a ne? Sej to mislim, da bo moglo it. Če ne bom pa spet uvedla 1.fazo montija, ki mi sicer glede čist ustreza sam da je res uspešno. Se bojim, da ko bom enkrat v službi in hodila na malco da bom težje selekcionirala hrano. Do takrat je še nekaj časa.
Me je kar zašraufalo v trebuhu, namreč začeti bi morala gledat za novo službo pa še nisem utegnila. Bom jutriuser posted image

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 1208
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
12.1.2010 8:10:09   
Anonimen
jutro drnula

a ti si tud ena od tistih k je zgubila službo z nosečnostjouser posted image   ubožica


jz upam da do 25.4 ko nastopim službo shujšam vsaj 20kg ali pa vsaj 15kg bom pol ful veselauser posted image

(odgovor članu Drnula)
  Neposredna povezava do sporočila: 1209
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
12.1.2010 10:12:40   
*raci*
živjo, meni je šele zdaj uspelo priti do računalnika, sem čist okupirana z mojim dvema pincama. NO prosim, še mene na seznam meni je v nedlejo pojazalo 92,8 torej -2,2 kguser posted image , če bo šlo tako naprej bo super

lep dan

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1210
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
12.1.2010 10:22:53   
Tonchka
Hello punce!

Evo še jaz javljam podatke. Začela sem 5.1. z 69 kg in včeraj (torej 11.1.) jih je tehtnica pokazala 68. To je kar uredu, glede na to, da sem v soboto na veliko grešila. Smo bili na enem rojstnem dnevu in sem pojedla kos pizze, kremšnito in še kos torteuser posted image . Sicer niso bile velike količine, ampak pasalo je pa ful!!! No, in potem spet lepo po Montiju in kar gre. Se spomnim, da sem si tudi v prvo, ko sem hujšala sem in tja privoščila kakšen slasten zalogaj ali sladico, pa so šle kile vseeno dol. Kaj čem, sem pač gurman. Seveda, pa je to sem in tja in ne vsak dan pri vsakem obroku.
Čestitam tudi vsem ostalim, mater bomo to poleti vitke user posted image .

(odgovor članu *raci*)
Neposredna povezava do sporočila: 1211
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
12.1.2010 10:34:20   
Anonimen
s
IZVIRNO SPOROČILO: Tonchka

Hello punce!

Evo še jaz javljam podatke. Začela sem 5.1. z 69 kg in včeraj (torej 11.1.) jih je tehtnica pokazala 68. To je kar uredu, glede na to, da sem v soboto na veliko grešila. Smo bili na enem rojstnem dnevu in sem pojedla kos pizze, kremšnito in še kos torteuser posted image . Sicer niso bile velike količine, ampak pasalo je pa ful!!! No, in potem spet lepo po Montiju in kar gre. Se spomnim, da sem si tudi v prvo, ko sem hujšala sem in tja privoščila kakšen slasten zalogaj ali sladico, pa so šle kile vseeno dol. Kaj čem, sem pač gurman. Seveda, pa je to sem in tja in ne vsak dan pri vsakem obroku.
Čestitam tudi vsem ostalim, mater bomo to poleti vitke user posted image .



srčno upam da imaš prov, in da bomo šle na morju v bikinkahuser posted image

(odgovor članu Tonchka)
  Neposredna povezava do sporočila: 1212
   [Brisano sporočilo]
12.1.2010 10:51:16   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 1213
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
12.1.2010 11:09:10   
TomTaylor
IZVIRNO SPOROČILO: Cveka30

evo dobro jutro

jz sem se včeraj oborožila i zelenim čajemuser posted image   tako da bo zdajle pred zajterkom popila skodelico le tegauser posted image    pol pa zajterk, za  kosilo sem si pa kupila graham testenine, kaj lahko zravenuser posted image



jz sem zadnjič naredila graham svedrčke s špinačo. Ej, so bili ful dobri! Špinačo sem naredila kot običajno, le da sem namesto smetane dodala malenkost mleka 1,5 (ne vem zaradi nekih toksičnih sestavin špinače naj bi se le tej vedno dodalo nekaj mlečnega, da se ta toksičnost uniči - ker je z menoj jedla tudi hčerka (4)...no, več o špinači pa piše na googlu :-)) Tamala se je nekaj zmrdovala, da zelenih makaronov ona "ne mara" in ne bo jedla...bla bla..Vse jih je zmazala!

Aja, pa te testenine naj se ti ne razkuhajo, ker so potem slabšega okusa.


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1214
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
12.1.2010 11:13:52   
TomTaylor
IZVIRNO SPOROČILO: Tonchka

Hello punce!

Evo še jaz javljam podatke. Začela sem 5.1. z 69 kg in včeraj (torej 11.1.) jih je tehtnica pokazala 68. To je kar uredu, glede na to, da sem v soboto na veliko grešila. Smo bili na enem rojstnem dnevu in sem pojedla kos pizze, kremšnito in še kos torteuser posted image . Sicer niso bile velike količine, ampak pasalo je pa ful!!! No, in potem spet lepo po Montiju in kar gre. Se spomnim, da sem si tudi v prvo, ko sem hujšala sem in tja privoščila kakšen slasten zalogaj ali sladico, pa so šle kile vseeno dol. Kaj čem, sem pač gurman. Seveda, pa je to sem in tja in ne vsak dan pri vsakem obroku.
Čestitam tudi vsem ostalim, mater bomo to poleti vitke user posted image .



Tako tudi jaz. Sem si kar določila vikende, da bom pa takrat si privoščila kakšno pregreho - zato sem potem veliko lažje zdržala med tednom. Za vikend je bila pa vedno nagrada. Pa ne, da sem na veliko "grešila" ne, sem si pa privoščila košček torte, ali pa za kosilo kakšno "prepovedano" kombinacijo. Pa sem vsega skupaj kljub temu izgubila vse odvečne kilograme.


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu Tonchka)
Neposredna povezava do sporočila: 1215
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
12.1.2010 11:35:15   
Anonimen
jz sem tud včeraj grešila, pa se ne sekiram, zdele sem pa mal pojedla, tako da ne bom kuhala zase kosila sam za možeka, ko pa bom pršla iz vrtca bom pa neki skuhala še zaseuser posted image

(odgovor članu TomTaylor)
  Neposredna povezava do sporočila: 1216
   [Brisano sporočilo]
12.1.2010 11:52:48   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 1217
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
12.1.2010 11:54:10   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: auroraa

tomTaylor - jaz isto delam. ob nedeljah jem normalno kosilo: juho z rezanci, krompir, meso, sladico. oz. karkoli pač je za kosilo, ker ponavadi jemo pri mami ali tašči. in ne kompliciram, pa tud potem lažje zdržim. 



pa verjetno grejo kile lažje dol ker telo ne potrebuje odvečnih sladkarij k jih dobiuser posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 1218
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
12.1.2010 12:49:11   
mamica2009
no evo, mi pa smo virozo pokasirali, tak da še bojo kilce šle lažje dol

joj joj zadnje čase nas vse dobi

_____________________________

http://www.shrani.si/f/2g/yC/1q3AGChX/200.jpg

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1219
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
12.1.2010 12:49:30   
VANILI
dan...
še ena, ki se je odločila za montija, semuser posted image .

sem se nekaj užigala na enem "specializiranem" forumu, pa ni bilo odziva, pol sem pa odnehala.

Jaz bi rada izgubila 25kg, vsaj tolk (po 2. porodu se mi jih je - ne ostalo ampak nabralo najmanj toliko...). Danes se že drugi dan pravilno in disciplinirano prehranjujem, sem pa pozitivno presenečena, ko sem ugotovila, da po jutranjem obilnem zajtrku sploh nisem lačna dopoldan!!
prej pa lahko celo skledo čokolina, pa bi čez eno uro lahko ponovila...

Imam pa veeeelik problem, namreč ta zadeva zahteva kuharijo. Saj kuham rada, ampak  ČASA nima glih veliko. Po moje bo pri meni to največji problem. Plus seveda kakšna kriza, gotovo.

Pa še nekaj bi vprašala: zaenkrat se zelo držim jedilnika iz njegove knjige. Ampak tam npr. je ena večerja, ki bi jo morala met včeraj, za opripravit kar uro in pol. ja porkaš, torej lahko direkt od kosila, ki je tudi kar pozno, okoli pol 4, začnem pripravljat večerjouser posted image .
Mislim, pa tudi veliiiiiko je za pojest.
Pa me zanima - a ve, ki se držite monitja, res delate tudi tako obilne večerje z juho in vsem kar zraven paše???

Lep pozdravček!!

ajaaa, a ve katera kako se tisti ticket da gor?? da si malo spodbudim motivacijo :)



_____________________________

The only man who had his work done by Friday, was Robinson Crusoe.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1220
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
12.1.2010 13:04:57   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: mamica2009

no evo, mi pa smo virozo pokasirali, tak da še bojo kilce šle lažje dol

joj joj zadnje čase nas vse dobi


ja mene tud prvi teden je od kar je zima da nisem prehlajenauser posted image   upam da ko bom shujšala da tud bolna ne bom kr naprejuser posted image

pa čimprej se pocajtajuser posted image user posted image user posted image

jz sem pa kupila glihkar en nahrbtnik da bom tamalo okol nosila, tako da bom šla tud v sneg vn, k z vozičkom nikamer ne pridemuser posted image user posted image


< Sporočilo je popravil Cveka30 -- 12.1.2010 13:09:27 >

(odgovor članu mamica2009)
  Neposredna povezava do sporočila: 1221
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
12.1.2010 13:08:20   
Anonimen
vanilia: jz ti bom tako povedala, drži se montija ampak ne vsega jej kar on reče da lahko razdeli si prehrano pravilno in če imaš kosilo ob 16h pojej za večerjo nekaj malega na 46strani si poglej naše jedilnike ki jih gor limamo in boš videla da za večerjo nobena ne komplicera ampak vse jemo nekaj lahkega, pa vso srečouser posted image user posted image


aja dobrodošlauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu VANILI)
  Neposredna povezava do sporočila: 1222
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
12.1.2010 13:30:00   
mamica2009

IZVIRNO SPOROČILO: Cveka30

IZVIRNO SPOROČILO: mamica2009

no evo, mi pa smo virozo pokasirali, tak da še bojo kilce šle lažje dol

joj joj zadnje čase nas vse dobi


ja mene tud prvi teden je od kar je zima da nisem prehlajenauser posted image   upam da ko bom shujšala da tud bolna ne bom kr naprejuser posted image

pa čimprej se pocajtajuser posted image user posted image user posted image

jz sem pa kupila glihkar en nahrbtnik da bom tamalo okol nosila, tako da bom šla tud v sneg vn, k z vozičkom nikamer ne pridemuser posted image user posted image




Hvala

Mi smo prehlad, bronhitis v decembru skoz dali, zaj pa bruhamo pa sračkamo (se opravičujem za izraz).

_____________________________

http://www.shrani.si/f/2g/yC/1q3AGChX/200.jpg

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1223
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
12.1.2010 14:14:11   
Suzi*
Ojla.

Še jaz se vam pridružujem.user posted image

Se še malo lovim okol montija, ker sem prej 2x hujšala po ločevalni, pa se je po dveh porodih ful nazaj vrnilo kil, zato sem se zdaj odločila za to varianto. Eden od razlogov je tudi ta, da sem imela med obema nosečnostima nosečniški diabetes, pa bo po moje kar ok, da se držim načel montija. Mi je pa v trgovini kar težko poiskati prave zadeve, ampak sej bo počasi, ko se navadim. Štartala sem z 11.1.

Shujšala bi rada za 14 kg. Torej željena ciljna teža je 60 kg. user posted image

Vsem vam pa user posted image user posted image  za že izgubljene kilce. Upam da bo 10.2. tudi moja vaga pokazala kakšen napredek.

lp

_____________________________

Vedno imej pred očmi nekaj lepega,
pa čeprav je to le marjetica v kozarcu od marmelade!

(odgovor članu mamica2009)
Neposredna povezava do sporočila: 1224
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
12.1.2010 14:20:41   
antonia
Punce, res ste zlate z recepti in seznamom. Ko hočem kaj grešiti, vas grem bratuser posted image user posted image user posted image .
 
Ella, bi te prosila za e-verzijo knjige o spanju malčkov (mail golob.t@siol.net).
 
LP

(odgovor članu Suzi*)
Neposredna povezava do sporočila: 1225
Stran:   <<   < Prejšnja stran  47 48 [49] 50 51   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  47 48 [49] 50 51   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Teden otroka®: Otrok – nepopisan list
Ob letošnjem Tednu otroka, ki ga praznujemo že 70. leto zapored, in bo potekal od 7. do 13. oktobra, se osredotočamo na ...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?