|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  15 16 [17] 18 19   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 8.del
11.11.2009 19:53:09   
Onasiss
Zdaj grem otroke spat spokat..pa pobarvat se morm, da bom jutri lepa...jutri me pride še frizerka postričt, nohti so zrihtani..... morm še v omaro zlezt in najdt kaj lepega za oblečt.......user posted image user posted image

Se potem še tipkamo.....

ajde


_____________________________

So what....

(odgovor članu Onasiss)
Neposredna povezava do sporočila: 401
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 8.del
11.11.2009 20:11:19   
piskot
cer.

upam da bo takole lepo vreme se naprej, da bomo lahko vozickali. ana doma tako tezko zaspi. sva se danes spet nekaj guncali, pa nic ne pomaga. se samo proti vratom steguje. ce jo dam na posteljo je pa itak takoj na robu. mah bo ze. jo bo ze babi naucila spat.

ja danes smo imeli praznik. za darilo je dobil en avtocek, pa ga je ze izgubil, ker ga je nesel v vrtec. vsaka sola nekaj stane ...

šaki si mogoce pomislila, da ne sliši dobro? mi smo to pri martinu ugotovili, da je zato hodil gledat blizje. sicer pa verjetno zaleže samo opominjanje non stop.

onasis, katjusa pri nas je isto. se ful lepo zmeniva, da bo tiho, da bo gledal risanko. pol pa ne vem v risanki kaj pomembnega, pa prileti v spalnico in se dere, mami, mami a ves da ... ajooooj. saj zato pa ana cez dan ne zna spat.

simona mi nimamo magicnega loncka, ker me je pri martinu ful zjezil, ker poliva, pa se ful tezko je pit iz njega. se jaz sem tezko potegnila. jaz sem ani kupila od nuby en tak loncek, pa ful rada pije iz njega. tudi martin je imel takega. ima tak mehek ustnik, ni cucelj, nekaj podobnega.

ja glede spanja, je pri nas vsak dan tako. doma ni sans, v vozicku pa takoj ko prideva po stopnicah iz bloka ze spi.

ursa no saj so ti ze vse razlozile.

rebeka ojej. ampak sem zadnjic videla enega otrocka s takimi spegli, pa je bil prav jack. se kapico je imel gor, pa kavbojke, pravi frajer.







_____________________________

Martin se je odlocil za petek trinajstega, Ana pa za Valentinovo.

(odgovor članu claud)
Neposredna povezava do sporočila: 402
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 8.del
11.11.2009 20:15:21   
MIHAILO

IZVIRNO SPOROČILO: rebeka84

mihailo hvala! nimam pojma kako bo to zgledalo, na srečo jih ne bo mogel razbit, ker so res cela iz gume pa tudi stekla so plastična ampak nimam pojma kako ga bom pripravila do tega da si jih ne bo povlekel dol...joj kr na jok mi gre

Tudi meni je danes slo na jok ,ko je Mihailo tako jokal ...Ko njega boli tudi mene boli user posted image
Jaz sem mu dala zlicko calpola,namazala podplate in ocistila noseka,vkljucila sem vlazilec zraka in dala notri olje 31 upam ,da bo lepo spal ,da ga ne bo mucilo ...user posted image

(odgovor članu rebeka84)
Neposredna povezava do sporočila: 403
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 8.del
11.11.2009 20:20:22   
MIHAILO
MIRNO IN LAHKO NOCKO VSEM
user posted image

(odgovor članu MIHAILO)
Neposredna povezava do sporočila: 404
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 8.del
11.11.2009 20:23:52   
črticaa

IZVIRNO SPOROČILO: Onasiss

IZVIRNO SPOROČILO: črticaa
aja ker vsi ki jih poznam me tapkajo kdaj bom imela drugega otrokauser posted image user posted image user posted image

ZAradi tega sem šla pa jaz na dieto.user posted image user posted image user posted image

Pa fajn se mejte vzunaj,eni se pač lahko....



hhahahah ne ni blo v tem smislu mišljen,..čeprov dieta je v načrtu :o
AMPAK VSI imajo za samoumevno da maš kuj enega za drugim,....


ja uzunej je blo kr ok,...swam mi ne bi blo nč hudga doma pred tv-ejem
je tašča rekla da se je kuj zbudu k sbva šla user posted image

(odgovor članu Onasiss)
Neposredna povezava do sporočila: 405
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 8.del
11.11.2009 20:24:17   
TAMIKA3
HANA (tanci) vse naj, naj!!!!!!!!!!!!!

user posted image


_____________________________

Največja radost na svetu je družinska sreča. Zavest, da imaš zmeraj nekoga, ki te ima rad, je največji zaklad. Zato je življenje lepo.
22.3.2002 MARIN 3510g,51cm
25.12.2004 TIAN 4190cm,53cm
3.8.2006 MAI 4610g,57cm
15.2.2009 TRISTAN 4790g,54 cm

(odgovor članu MIHAILO)
Neposredna povezava do sporočila: 406
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 8.del
11.11.2009 20:26:08   
TAMIKA3
IZVIRNO SPOROČILO: MIHAILO

MIRNO IN LAHKO NOCKO VSEM
user posted image


noč, naj bo čim mirnejša


_____________________________

Največja radost na svetu je družinska sreča. Zavest, da imaš zmeraj nekoga, ki te ima rad, je največji zaklad. Zato je življenje lepo.
22.3.2002 MARIN 3510g,51cm
25.12.2004 TIAN 4190cm,53cm
3.8.2006 MAI 4610g,57cm
15.2.2009 TRISTAN 4790g,54 cm

(odgovor članu MIHAILO)
Neposredna povezava do sporočila: 407
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 8.del
11.11.2009 20:29:28   
TAMIKA3
fantiči v posteljah, ati... user posted image uzela ga magla... mami gre pa kuhno popedenat user posted image

_____________________________

Največja radost na svetu je družinska sreča. Zavest, da imaš zmeraj nekoga, ki te ima rad, je največji zaklad. Zato je življenje lepo.
22.3.2002 MARIN 3510g,51cm
25.12.2004 TIAN 4190cm,53cm
3.8.2006 MAI 4610g,57cm
15.2.2009 TRISTAN 4790g,54 cm

(odgovor članu TAMIKA3)
Neposredna povezava do sporočila: 408
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 8.del
11.11.2009 20:30:03   
TAMIKA3
nobene user posted image

_____________________________

Največja radost na svetu je družinska sreča. Zavest, da imaš zmeraj nekoga, ki te ima rad, je največji zaklad. Zato je življenje lepo.
22.3.2002 MARIN 3510g,51cm
25.12.2004 TIAN 4190cm,53cm
3.8.2006 MAI 4610g,57cm
15.2.2009 TRISTAN 4790g,54 cm

(odgovor članu TAMIKA3)
Neposredna povezava do sporočila: 409
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 8.del
11.11.2009 20:32:45   
TAMIKA3
a že vse spiteuser posted image ali pa user posted image dajete spat user posted image

_____________________________

Največja radost na svetu je družinska sreča. Zavest, da imaš zmeraj nekoga, ki te ima rad, je največji zaklad. Zato je življenje lepo.
22.3.2002 MARIN 3510g,51cm
25.12.2004 TIAN 4190cm,53cm
3.8.2006 MAI 4610g,57cm
15.2.2009 TRISTAN 4790g,54 cm

(odgovor članu TAMIKA3)
Neposredna povezava do sporočila: 410
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 8.del
11.11.2009 20:42:11   
sjmm
IZVIRNO SPOROČILO: baki

IZVIRNO SPOROČILO: MIHAILO

Pa se nekaj flasko za mleko sem pospravila...vceraj zvecer se jo je spet upiral in sem mu z am naredila rizolino ob 20h in ni jedel do 8h,ko spet ni hotel flasko vriska ,ko mu jo pokazem z mlekom ,caj pa pije iz nje...tko da je potem zjutraj pojedel z am cokolino ...user posted image a zdaj mu naj tko delam kasice z am zjutraj in zvecer..upam ,da bo res zdaj ukinjeno nocno hranjenje kot je bilo vceraj ,ko je pojedel na zlicko za vecerjo...user posted image
no mihailo pa sva na istem noče več flaše pa tudi zbujanja ni več( včasih)



baki in mihailo - glede flašk so pri nas različna obdobja bi , pa ne bi, pa pol skor sam flašo, pa spet ne, seveda glede mlekca, čaj, vodo, sok itak d ja, tko, da mogoče jih še ne pospravtuser posted image


_____________________________

SAŠKA 25.4. 1995
JAN PETER 7.12. 1998
MIHA 26.3. 2001
MAJ 19.2. 2009

VSI MOJI SONČKI

(odgovor članu baki)
Neposredna povezava do sporočila: 411
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 8.del
11.11.2009 20:45:05   
sjmm
IZVIRNO SPOROČILO: TAMIKA3

IZVIRNO SPOROČILO: Onasiss

MIHAILO........OPERIL otroški, zmešaš s fiziološko, pred spanjem najprej daš samo fiziološko, ga previješ, potem posesaš sekret iz nosa, potem daš pa še operil v nos. Pa 1/4 žličke calpola, da ga ne bo bolelo. Pa po podplatih namažeš in mirno spanje.....user posted image

pri nas 1 žlička calpola ne prinese mirno nočko user posted image user posted image user posted image user posted image



pri nas tud ne, itak sploh nič in tko se zgobdica odvija že 8 in pol mesecev, pa sej itak tko hitr mine........user posted image timeuser posted image user posted image user posted image


_____________________________

SAŠKA 25.4. 1995
JAN PETER 7.12. 1998
MIHA 26.3. 2001
MAJ 19.2. 2009

VSI MOJI SONČKI

(odgovor članu TAMIKA3)
Neposredna povezava do sporočila: 412
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 8.del
11.11.2009 20:53:49   
sjmm
no, sem vs mal prečekirala, mam ful mal cajta, ma ta star user posted image , pa skoz neki cviluha, jaz sem ga nahranla, zdej pa se ta velkiuser posted image user posted image ' tko da bo Maj zdej zdej na vrsti, dans mal bol pozno spanje k smo imel 3 dremeže

je capo di banda popoldne montiral pisalno mizo za ta velkega in nekaj polic, miza je bla kr ok, sam police je pa namest za 3mm skrajšal za 13mmuser posted image in seveda bo treba po drugeuser posted image user posted image user posted image user posted image do tišlerja, no, menda smo bli preveč glasni k smo musko nabil pa densal,Maj obužuje ples in glasbo, itak je bil najglasnejši..nouser posted image user posted image ...se še kej tipkamo

< Sporočilo je popravil sjmm -- 11.11.2009 20:55:52 >


_____________________________

SAŠKA 25.4. 1995
JAN PETER 7.12. 1998
MIHA 26.3. 2001
MAJ 19.2. 2009

VSI MOJI SONČKI

(odgovor članu sjmm)
Neposredna povezava do sporočila: 413
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 8.del
11.11.2009 20:56:10   
BarbaraGS
Joj boscki mali...vsem ogromno user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Mi gremo spet malo na telovadbo s tamalo...povem kako bo :)

Drugace pa nasa mala prav nagaja!!!!! Ce ne bi bila tako luskana, bi mi se zivce pozrla. V pol ure sem jo sla enih 20x iskat, ker se je splazila do TV-ja in se zacela dvigovat na omarico (pa je nevarno, da se vdari v zobe ali z rocajem v oko). Ko ji recem, ne in se vstanem se zacne rezat in se hitreje plazit (vcasih prav plava po zraku, ker ne zmore hotene hitrosti). Smo jo prav posneli, ker je ta nagajivost prav neverjetna. Pa cim jo odlozim vstran, ze zacne plazit nazaj.

Katjusa mene pridnost florijana vedno znova preseneca. Srecnica!

Rebeka sej bo...moj moz je tudi nosil kot otrocek full grozna ocala ker je imel cilinder, pol v puberteti pa ni rabil vec. Pa se zdaj so ocala modni dodatek. Cel kup ljudi poznam ko nosi ocala brez dioptrije, samo zato, ker so jim lepa. Se zanimivost: na Japonskem obstaja prav megane (ocala) manija, ko punce norijo in so jim vsec samo fantje z ocali. V vsaki igrici, risanki in stripu je vsaj en lepotec z ocali.


(odgovor članu MIHAILO)
Neposredna povezava do sporočila: 414
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 8.del
11.11.2009 21:04:35   
TAMIKA3
user posted image

_____________________________

Največja radost na svetu je družinska sreča. Zavest, da imaš zmeraj nekoga, ki te ima rad, je največji zaklad. Zato je življenje lepo.
22.3.2002 MARIN 3510g,51cm
25.12.2004 TIAN 4190cm,53cm
3.8.2006 MAI 4610g,57cm
15.2.2009 TRISTAN 4790g,54 cm

(odgovor članu BarbaraGS)
Neposredna povezava do sporočila: 415
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 8.del
11.11.2009 21:09:00   
Urša08
čer

Otroka spančkata kot dva user posted image . Ju je prav lepo pogledat. Smo danes spalnico malce prestavili, da bomo lažje se 4 drenali na postli če bo trebauser posted image user posted image user posted image Zdele se možek tušira, jaz si bom en čajček nardila in šla na kavč.

(odgovor članu TAMIKA3)
Neposredna povezava do sporočila: 416
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 8.del
11.11.2009 21:11:46   
Urša08
IZVIRNO SPOROČILO: TAMIKA3

fantiči v posteljah, ati... user posted image uzela ga magla... mami gre pa kuhno popedenat user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu TAMIKA3)
Neposredna povezava do sporočila: 417
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 8.del
11.11.2009 21:14:00   
Urša08
IZVIRNO SPOROČILO: Onasiss

Zdaj grem otroke spat spokat..pa pobarvat se morm, da bom jutri lepa...jutri me pride še frizerka postričt, nohti so zrihtani..... morm še v omaro zlezt in najdt kaj lepega za oblečt.......user posted image user posted image

Se potem še tipkamo.....

ajde



kaj maš randi jutri user posted image

(odgovor članu Onasiss)
Neposredna povezava do sporočila: 418
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 8.del
11.11.2009 21:16:02   
Urša08
IZVIRNO SPOROČILO: rebeka84

cao!
mi smo sedaj prišli iz pregleda pri okulistu. Uroš je dobil user posted image očalauser posted image user posted image user posted image zaradi škiljenja. ko smo jih šli v optiko naročit me je prodajalka malo potolažila, da sploh ne škili fejst, da je njen sin full bolj škilil pa se je do osmega leta popravilo. jaz ne vem kak ga bom pripravila do tega da jih bo hotel nosit, zdaj smo mu jih komaj gor dali, da smo probali velikost. pa še taka čudna so, cela iz gume in debela... joj moj bogi Uroš. upam vsaj, da se bo popravilo predno bo šel v šolo.


Rebeka user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu rebeka84)
Neposredna povezava do sporočila: 419
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 8.del
11.11.2009 21:18:22   
Urša08
IZVIRNO SPOROČILO: baki

tk pri nas je v dnevno udarila bomba.igrače po tleh,plastiko je zmetal iz omare,pa še pladen za pečt ima.zdej si pa predstavljajte.nimaš kam stopit,pa z unmo pladno tk dela da se blok treseuser posted image user posted image user posted image user posted image


A to vam že tile mali user posted image omare odpirajo in "pospravljajo"?

(odgovor članu baki)
Neposredna povezava do sporočila: 420
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 8.del
11.11.2009 21:20:45   
TAMIKA3
IZVIRNO SPOROČILO: Urša08

IZVIRNO SPOROČILO: baki

tk pri nas je v dnevno udarila bomba.igrače po tleh,plastiko je zmetal iz omare,pa še pladen za pečt ima.zdej si pa predstavljajte.nimaš kam stopit,pa z unmo pladno tk dela da se blok treseuser posted image user posted image user posted image user posted image


A to vam že tile mali user posted image omare odpirajo in "pospravljajo"?



predalnike že zna odpret, pa si prste notri zapret user posted image user posted image


_____________________________

Največja radost na svetu je družinska sreča. Zavest, da imaš zmeraj nekoga, ki te ima rad, je največji zaklad. Zato je življenje lepo.
22.3.2002 MARIN 3510g,51cm
25.12.2004 TIAN 4190cm,53cm
3.8.2006 MAI 4610g,57cm
15.2.2009 TRISTAN 4790g,54 cm

(odgovor članu Urša08)
Neposredna povezava do sporočila: 421
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 8.del
11.11.2009 21:21:05   
Ajvy
NO...zdej ste me pa res orenk potolažile....res hvala.....

Katjuša....če ne spraska ne ostane nič..če pa spraska..pa ostane luknjica...

Urša...veš kako je...bojne rane morajo ostat.....user posted image

Mihailo...upam,da bo boljša nočka...

ONasiss..moj je tut gluh...selektivnouser posted image
Super stripuser posted image user posted image

sjmm...o joj..upam,da boste z možeokm kaj več skupaj...
Dobr si reagirala na 2....

Baki...to so pa zelo lepe mereuser posted image user posted image

Rebeka....veš da se bo popravilo user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image se spomnim ene Julijke ko se je isto bala kolkr ti, kako jih bo nosil..pa ni nobenih težav..se je tko navadil, da jih sploh ne opaziuser posted image user posted image user posted image




_____________________________

Beauty Comes With Dark Thoughts

(odgovor članu Urša08)
Neposredna povezava do sporočila: 422
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 8.del
11.11.2009 21:21:07   
Urša08
IZVIRNO SPOROČILO: TAMIKA3

IZVIRNO SPOROČILO: Urša08

eto ga že pijem

Tamika seveda se lahko povabiš, ti kr napokaj v avto svoje 4 kralje in pridi user posted image user posted image user posted image user posted image

Čebel@ tudi ti uživaj ob pitju user posted image Dan se je res lep naredu , mi pa notriuser posted image mah pri nas piha in nisem upala z Žigom vnuser posted image



a resuser posted image user posted image , kam smo pa vabljeni? user posted image a ata kralj tudi user posted image mogoče pa bi se lahko zmenili za kak vikend?user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



Tamika seveda ste vabljeni ( na Gorenjsko), pa ata kralj tudiuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu TAMIKA3)
Neposredna povezava do sporočila: 423
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 8.del
11.11.2009 21:22:57   
Urša08
IZVIRNO SPOROČILO: MIHAILO

ursa a imas tudi ti to dieto

Mihailo ne jaz sem se odpovedala sladkarijam in obilni večerji (sladkobo si privoščim en dan v vikendu)user posted image

(odgovor članu MIHAILO)
Neposredna povezava do sporočila: 424
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 8.del
11.11.2009 21:23:09   
TAMIKA3
IZVIRNO SPOROČILO: Urša08

IZVIRNO SPOROČILO: TAMIKA3

IZVIRNO SPOROČILO: Urša08

eto ga že pijem

Tamika seveda se lahko povabiš, ti kr napokaj v avto svoje 4 kralje in pridi user posted image user posted image user posted image user posted image

Čebel@ tudi ti uživaj ob pitju user posted image Dan se je res lep naredu , mi pa notriuser posted image mah pri nas piha in nisem upala z Žigom vnuser posted image



a resuser posted image user posted image , kam smo pa vabljeni? user posted image a ata kralj tudi user posted image mogoče pa bi se lahko zmenili za kak vikend?user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



Tamika seveda ste vabljeni ( na Gorenjsko), pa ata kralj tudiuser posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image se bomo zmeniliuser posted image


_____________________________

Največja radost na svetu je družinska sreča. Zavest, da imaš zmeraj nekoga, ki te ima rad, je največji zaklad. Zato je življenje lepo.
22.3.2002 MARIN 3510g,51cm
25.12.2004 TIAN 4190cm,53cm
3.8.2006 MAI 4610g,57cm
15.2.2009 TRISTAN 4790g,54 cm

(odgovor članu Urša08)
Neposredna povezava do sporočila: 425
Stran:   <<   < Prejšnja stran  15 16 [17] 18 19   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  15 16 [17] 18 19   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Plenice po izbiri Sekcije medicinskih sest...
Pri izbiri izdelkov za najmlajše smo starši zelo pozorni, zato je bolje izbrati takšne, za katerimi stojijo strokovnjaki...
Zakaj so mame neprestano jezne?
Občutiš, da se ti jeza širi od stopal navzgor. Nekdo je pustil čevlje sredi hodnika in si se skoraj spotaknila, ko si no...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?