|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  14 15 [16] 17 18   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 8.del
11.11.2009 17:58:18   
MIHAILO
mi smo meli pa jok,jok,jok-aspirator skoz polni pa se zobeki so ga napadli sam gel ga je pomieil...zdaj gloda mrzli korencek kot je rekla AJVY...me je kr strah nociuser posted image

(odgovor članu baki)
Neposredna povezava do sporočila: 376
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 8.del
11.11.2009 17:59:07   
MIHAILO

IZVIRNO SPOROČILO: baki

IZVIRNO SPOROČILO: MIHAILO

Pa se nekaj flasko za mleko sem pospravila...vceraj zvecer se jo je spet upiral in sem mu z am naredila rizolino ob 20h in ni jedel do 8h,ko spet ni hotel flasko vriska ,ko mu jo pokazem z mlekom ,caj pa pije iz nje...tko da je potem zjutraj pojedel z am cokolino ...user posted image a zdaj mu naj tko delam kasice z am zjutraj in zvecer..upam ,da bo res zdaj ukinjeno nocno hranjenje kot je bilo vceraj ,ko je pojedel na zlicko za vecerjo...user posted image
no mihailo pa sva na istem noče več flaše pa tudi zbujanja ni več( včasih)


user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu baki)
Neposredna povezava do sporočila: 377
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 8.del
11.11.2009 18:01:58   
baki
dons sva mela posvetovalnico.....nove mere meri 71.5  teža pa je 10kg user posted image user posted image user posted image user posted image .sploh niso mogli vrjet da je tk živ.ga morš oreng držat če ne se ti kr izmuzne iz rok.

(odgovor članu baki)
Neposredna povezava do sporočila: 378
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 8.del
11.11.2009 18:04:27   
baki
sam čveke ste pa res taprave.sam včeri se nisem oglasila pa ste natipkale celga user posted image .tk da sem sam mal preletela se mi ne da vsega brat.

< Sporočilo je popravil baki -- 11.11.2009 18:05:13 >

(odgovor članu baki)
Neposredna povezava do sporočila: 379
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 8.del
11.11.2009 18:09:56   
TAMIKA3
IZVIRNO SPOROČILO: MIHAILO

mi smo meli pa jok,jok,jok-aspirator skoz polni pa se zobeki so ga napadli sam gel ga je pomieil...zdaj gloda mrzli korencek kot je rekla AJVY...me je kr strah nociuser posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

a fiziološko mu tudi daješ?
pri nas so noči porazne že en teden- user posted image zobki


_____________________________

Največja radost na svetu je družinska sreča. Zavest, da imaš zmeraj nekoga, ki te ima rad, je največji zaklad. Zato je življenje lepo.
22.3.2002 MARIN 3510g,51cm
25.12.2004 TIAN 4190cm,53cm
3.8.2006 MAI 4610g,57cm
15.2.2009 TRISTAN 4790g,54 cm

(odgovor članu MIHAILO)
Neposredna povezava do sporočila: 380
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 8.del
11.11.2009 18:10:32   
TAMIKA3
IZVIRNO SPOROČILO: baki

dons sva mela posvetovalnico.....nove mere meri 71.5  teža pa je 10kg user posted image user posted image user posted image user posted image .sploh niso mogli vrjet da je tk živ.ga morš oreng držat če ne se ti kr izmuzne iz rok.


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Največja radost na svetu je družinska sreča. Zavest, da imaš zmeraj nekoga, ki te ima rad, je največji zaklad. Zato je življenje lepo.
22.3.2002 MARIN 3510g,51cm
25.12.2004 TIAN 4190cm,53cm
3.8.2006 MAI 4610g,57cm
15.2.2009 TRISTAN 4790g,54 cm

(odgovor članu baki)
Neposredna povezava do sporočila: 381
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 8.del
11.11.2009 18:11:26   
MIHAILO

IZVIRNO SPOROČILO: TAMIKA3

IZVIRNO SPOROČILO: MIHAILO

mi smo meli pa jok,jok,jok-aspirator skoz polni pa se zobeki so ga napadli sam gel ga je pomieil...zdaj gloda mrzli korencek kot je rekla AJVY...me je kr strah nociuser posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

a fiziološko mu tudi daješ?
pri nas so noči porazne že en teden- user posted image zobki


ja in materino dusico na nogice stopala

(odgovor članu TAMIKA3)
Neposredna povezava do sporočila: 382
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 8.del
11.11.2009 18:14:16   
TAMIKA3
IZVIRNO SPOROČILO: MIHAILO


IZVIRNO SPOROČILO: TAMIKA3

IZVIRNO SPOROČILO: MIHAILO

mi smo meli pa jok,jok,jok-aspirator skoz polni pa se zobeki so ga napadli sam gel ga je pomieil...zdaj gloda mrzli korencek kot je rekla AJVY...me je kr strah nociuser posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

a fiziološko mu tudi daješ?
pri nas so noči porazne že en teden- user posted image zobki


ja in materino dusico na nogice stopala



kako si pa ti?


_____________________________

Največja radost na svetu je družinska sreča. Zavest, da imaš zmeraj nekoga, ki te ima rad, je največji zaklad. Zato je življenje lepo.
22.3.2002 MARIN 3510g,51cm
25.12.2004 TIAN 4190cm,53cm
3.8.2006 MAI 4610g,57cm
15.2.2009 TRISTAN 4790g,54 cm

(odgovor članu MIHAILO)
Neposredna povezava do sporočila: 383
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 8.del
11.11.2009 18:14:25   
baki
IZVIRNO SPOROČILO: TAMIKA3

IZVIRNO SPOROČILO: MIHAILO

mi smo meli pa jok,jok,jok-aspirator skoz polni pa se zobeki so ga napadli sam gel ga je pomieil...zdaj gloda mrzli korencek kot je rekla AJVY...me je kr strah nociuser posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

a fiziološko mu tudi daješ?
pri nas so noči porazne že en teden- user posted image zobki

mihalo saj bo minlo pri nas je bil prejšni teden tak zdej pa je že dobro.sam čakam da mu začnejo spet zobje ven lezt pa bo spet zbujanje.......TAMIKA  MIHAILOuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu TAMIKA3)
Neposredna povezava do sporočila: 384
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 8.del
11.11.2009 18:15:44   
TAMIKA3
IZVIRNO SPOROČILO: baki

IZVIRNO SPOROČILO: TAMIKA3

IZVIRNO SPOROČILO: MIHAILO

mi smo meli pa jok,jok,jok-aspirator skoz polni pa se zobeki so ga napadli sam gel ga je pomieil...zdaj gloda mrzli korencek kot je rekla AJVY...me je kr strah nociuser posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

a fiziološko mu tudi daješ?
pri nas so noči porazne že en teden- user posted image zobki

mihalo saj bo minlo pri nas je bil prejšni teden tak zdej pa je že dobro.sam čakam da mu začnejo spet zobje ven lezt pa bo spet zbujanje.......TAMIKA  MIHAILOuser posted image user posted image user posted image user posted image



baki hvala user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Največja radost na svetu je družinska sreča. Zavest, da imaš zmeraj nekoga, ki te ima rad, je največji zaklad. Zato je življenje lepo.
22.3.2002 MARIN 3510g,51cm
25.12.2004 TIAN 4190cm,53cm
3.8.2006 MAI 4610g,57cm
15.2.2009 TRISTAN 4790g,54 cm

(odgovor članu baki)
Neposredna povezava do sporočila: 385
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 8.del
11.11.2009 18:17:42   
Onasiss
MIHAILO........OPERIL otroški, zmešaš s fiziološko, pred spanjem najprej daš samo fiziološko, ga previješ, potem posesaš sekret iz nosa, potem daš pa še operil v nos. Pa 1/4 žličke calpola, da ga ne bo bolelo. Pa po podplatih namažeš in mirno spanje.....user posted image

_____________________________

So what....

(odgovor članu baki)
Neposredna povezava do sporočila: 386
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 8.del
11.11.2009 18:18:59   
Onasiss
sjmm....tile desci....user posted image user posted image  ...pa user posted image user posted image  za organiziranost pod vašo streho....tisto 2 bo že popravla..,....

_____________________________

So what....

(odgovor članu baki)
Neposredna povezava do sporočila: 387
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 8.del
11.11.2009 18:19:36   
TAMIKA3
IZVIRNO SPOROČILO: Onasiss

MIHAILO........OPERIL otroški, zmešaš s fiziološko, pred spanjem najprej daš samo fiziološko, ga previješ, potem posesaš sekret iz nosa, potem daš pa še operil v nos. Pa 1/4 žličke calpola, da ga ne bo bolelo. Pa po podplatih namažeš in mirno spanje.....user posted image

pri nas 1 žlička calpola ne prinese mirno nočko user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Največja radost na svetu je družinska sreča. Zavest, da imaš zmeraj nekoga, ki te ima rad, je največji zaklad. Zato je življenje lepo.
22.3.2002 MARIN 3510g,51cm
25.12.2004 TIAN 4190cm,53cm
3.8.2006 MAI 4610g,57cm
15.2.2009 TRISTAN 4790g,54 cm

(odgovor članu Onasiss)
Neposredna povezava do sporočila: 388
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 8.del
11.11.2009 18:30:22   
baki
tk pri nas je v dnevno udarila bomba.igrače po tleh,plastiko je zmetal iz omare,pa še pladen za pečt ima.zdej si pa predstavljajte.nimaš kam stopit,pa z unmo pladno tk dela da se blok treseuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu TAMIKA3)
Neposredna povezava do sporočila: 389
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 8.del
11.11.2009 18:55:08   
MIHAILO

IZVIRNO SPOROČILO: TAMIKA3

IZVIRNO SPOROČILO: MIHAILO


IZVIRNO SPOROČILO: TAMIKA3

IZVIRNO SPOROČILO: MIHAILO

mi smo meli pa jok,jok,jok-aspirator skoz polni pa se zobeki so ga napadli sam gel ga je pomieil...zdaj gloda mrzli korencek kot je rekla AJVY...me je kr strah nociuser posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

a fiziološko mu tudi daješ?
pri nas so noči porazne že en teden- user posted image zobki


ja in materino dusico na nogice stopala



kako si pa ti?


se kasljam ampak bo bolje upam kot vceraj...

(odgovor članu TAMIKA3)
Neposredna povezava do sporočila: 390
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 8.del
11.11.2009 18:56:34   
MIHAILO
Punce hvala za pikepoke in nasvete[/b]user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu MIHAILO)
Neposredna povezava do sporočila: 391
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 8.del
11.11.2009 18:59:48   
MIHAILO

IZVIRNO SPOROČILO: Onasiss

MIHAILO........OPERIL otroški, zmešaš s fiziološko, pred spanjem najprej daš samo fiziološko, ga previješ, potem posesaš sekret iz nosa, potem daš pa še operil v nos. Pa 1/4 žličke calpola, da ga ne bo bolelo. Pa po podplatih namažeš in mirno spanje.....user posted image

to bom naredila ampak OPERILA pa nimam...ga bom jutri kupila ,ce bo se potrebno...

(odgovor članu Onasiss)
Neposredna povezava do sporočila: 392
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 8.del
11.11.2009 19:13:10   
Onasiss
Mihailo...a si še na dieti? Jaz se bom iz seznama držala samo še danes, jutri bom pa malo prilagajala...potem pa počasi začela normalno jesti..... so se mi jajca zagabila..... user posted image user posted image

_____________________________

So what....

(odgovor članu MIHAILO)
Neposredna povezava do sporočila: 393
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 8.del
11.11.2009 19:29:47   
rebeka84
cao!
mi smo sedaj prišli iz pregleda pri okulistu. Uroš je dobil user posted image očalauser posted image user posted image user posted image zaradi škiljenja. ko smo jih šli v optiko naročit me je prodajalka malo potolažila, da sploh ne škili fejst, da je njen sin full bolj škilil pa se je do osmega leta popravilo. jaz ne vem kak ga bom pripravila do tega da jih bo hotel nosit, zdaj smo mu jih komaj gor dali, da smo probali velikost. pa še taka čudna so, cela iz gume in debela... joj moj bogi Uroš. upam vsaj, da se bo popravilo predno bo šel v šolo.

< Sporočilo je popravil rebeka84 -- 11.11.2009 19:30:27 >

(odgovor članu Onasiss)
Neposredna povezava do sporočila: 394
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 8.del
11.11.2009 19:30:00   
MIHAILO

IZVIRNO SPOROČILO: Onasiss

Mihailo...a si še na dieti? Jaz se bom iz seznama držala samo še danes, jutri bom pa malo prilagajala...potem pa počasi začela normalno jesti..... so se mi jajca zagabila..... user posted image user posted image

do petka bom...men so se jajca in zrezki...danes sem namesto jajc jedla mal cvetace

(odgovor članu Onasiss)
Neposredna povezava do sporočila: 395
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 8.del
11.11.2009 19:31:28   
MIHAILO

IZVIRNO SPOROČILO: rebeka84

cao!
mi smo sedaj prišli iz pregleda pri okulistu. Uroš je dobil user posted image očalauser posted image user posted image user posted image zaradi škiljenja. ko smo jih šli v optiko naročit me je prodajalka malo potolažila, da sploh ne škili fejst, da je njen sin full bolj škilil pa se je do osmega leta popravilo. jaz ne vem kak ga bom pripravila do tega da jih bo hotel nosit, zdaj smo mu jih komaj gor dali, da smo probali velikost. pa še taka čudna so, cela iz gume in debela... joj moj bogi Uroš. upam vsaj, da se bo popravilo predno bo šel v šolo.

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu rebeka84)
Neposredna povezava do sporočila: 396
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 8.del
11.11.2009 19:32:39   
MIHAILO
REBEKA kako naj nosi tako majhen otrok ocalauser posted image user posted image mihailo bi jih potrgal...bogi urosuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu MIHAILO)
Neposredna povezava do sporočila: 397
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 8.del
11.11.2009 19:37:56   
rebeka84
mihailo hvala! nimam pojma kako bo to zgledalo, na srečo jih ne bo mogel razbit, ker so res cela iz gume pa tudi stekla so plastična ampak nimam pojma kako ga bom pripravila do tega da si jih ne bo povlekel dol...joj kr na jok mi gre

(odgovor članu MIHAILO)
Neposredna povezava do sporočila: 398
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 8.del
11.11.2009 19:50:20   
Onasiss
rebeka....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ja bošček mali...to se popravi.....do šole zagotovo.....

_____________________________

So what....

(odgovor članu rebeka84)
Neposredna povezava do sporočila: 399
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 8.del
11.11.2009 19:51:25   
Onasiss
Vito je hotu čips jest...in ga je nekaj malega pust tukaj pred računalnikom.....user posted image user posted image user posted image  kwa bi ga požrla......user posted image user posted image user posted image .. PA GA NE BOM.....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

So what....

(odgovor članu Onasiss)
Neposredna povezava do sporočila: 400
Stran:   <<   < Prejšnja stran  14 15 [16] 17 18   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  14 15 [16] 17 18   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...
Plenice po izbiri Sekcije medicinskih sest...
Pri izbiri izdelkov za najmlajše smo starši zelo pozorni, zato je bolje izbrati takšne, za katerimi stojijo strokovnjaki...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?