|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  9 10 [11] 12 13   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 8.del
11.11.2009 10:29:02   
Šaki
IZVIRNO SPOROČILO: Urša08

IZVIRNO SPOROČILO: Šaki

ja bo treba vztrajat.
dj mi reč kakšen tv mate.kjer mi ga kupujemo pa ne vem kakšnega bi...spet ideje??????


Midva sva kupla sony-ja - lcd.



katerega pa če ni skrivnost.no zdj sem gkledala bravio.


_____________________________

♥ moja dva zaklada ♥

(odgovor članu Urša08)
Neposredna povezava do sporočila: 251
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 8.del
11.11.2009 10:30:07   
sjmm
IZVIRNO SPOROČILO: Urša08

Onasiss jaz pa čist verjamem 8 kilam od Hane, naš jih ima tud  8.300, pa se men ne zdi ne vem kakšen suhec. user posted image


kok smo smešne, naš pa jih ima že čez 9, pa se mi še zmeri suh zdi, sam ima pa 75 cm, no na točne podatke pa mormo počakat do 20tega


_____________________________

SAŠKA 25.4. 1995
JAN PETER 7.12. 1998
MIHA 26.3. 2001
MAJ 19.2. 2009

VSI MOJI SONČKI

(odgovor članu Urša08)
Neposredna povezava do sporočila: 252
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 8.del
11.11.2009 10:30:30   
Urša08
Šaki vztrajajta in boš vidla da se bo navadil. Če gre dol s kavča ugasni, verjemi da se bo čist navadil. Nejc gre sedaj na kavčka in nujno rabi dekico in gleda risanko.

(odgovor članu Urša08)
Neposredna povezava do sporočila: 253
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 8.del
11.11.2009 10:31:17   
Urša08
Jaz mam omakico že skoraj kuhano, za Žigca se pa tudi kuha user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Urša08)
Neposredna povezava do sporočila: 254
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 8.del
11.11.2009 10:32:28   
Urša08
IZVIRNO SPOROČILO: Šaki

IZVIRNO SPOROČILO: Urša08

IZVIRNO SPOROČILO: Šaki

ja bo treba vztrajat.
dj mi reč kakšen tv mate.kjer mi ga kupujemo pa ne vem kakšnega bi...spet ideje??????


Midva sva kupla sony-ja - lcd.



katerega pa če ni skrivnost.no zdj sem gkledala bravio.



ni skrivnost sam oznake ne najdemuser posted image user posted image user posted image user posted image sej bravia je isto kot sony

(odgovor članu Šaki)
Neposredna povezava do sporočila: 255
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 8.del
11.11.2009 10:34:38   
Čebel@
IZVIRNO SPOROČILO: sjmm

IZVIRNO SPOROČILO: Urša08

Onasiss jaz pa čist verjamem 8 kilam od Hane, naš jih ima tud  8.300, pa se men ne zdi ne vem kakšen suhec. user posted image


kok smo smešne, naš pa jih ima že čez 9, pa se mi še zmeri suh zdi, sam ima pa 75 cm, no na točne podatke pa mormo počakat do 20tega

mi smo pri tamajhnih,me pa res zanima kok ima cm

(odgovor članu sjmm)
Neposredna povezava do sporočila: 256
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 8.del
11.11.2009 10:34:47   
Šaki
no sej pravm da nimam pojma  o temuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

♥ moja dva zaklada ♥

(odgovor članu Urša08)
Neposredna povezava do sporočila: 257
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 8.del
11.11.2009 10:36:43   
Čebel@
IZVIRNO SPOROČILO: Šaki

no sej pravm da nimam pojma  o temuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
pejt na tehniko malo prečikerat

(odgovor članu Šaki)
Neposredna povezava do sporočila: 258
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 8.del
11.11.2009 10:41:18   
sjmm
IZVIRNO SPOROČILO: Urša08

Punce hvala za sončka, pri nas ga ni user posted image user posted image user posted image

Jaz ne vem zakaj me že dva dni skoz glava boliuser posted image



Urša08 , Nejc in Žiga en velik sonček od Maja

user posted image


_____________________________

SAŠKA 25.4. 1995
JAN PETER 7.12. 1998
MIHA 26.3. 2001
MAJ 19.2. 2009

VSI MOJI SONČKI

(odgovor članu Urša08)
Neposredna povezava do sporočila: 259
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 8.del
11.11.2009 10:43:41   
Čebel@
pri nas je sončekuser posted image user posted image user posted image user posted image

jaz pa za Hano kuham za kosilo špinačo in krompirček

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 260
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 8.del
11.11.2009 10:50:29   
Urša08
Sjmm hvala za sončkauser posted image

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 261
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 8.del
11.11.2009 10:53:25   
Onasiss
IZVIRNO SPOROČILO: Čebel@

pri nas je sončekuser posted image user posted image user posted image user posted image

jaz pa za Hano kuham za kosilo špinačo in krompirček

Mi tud...bo pojedla malico....in gremo ven....

_____________________________

So what....

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 262
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 8.del
11.11.2009 10:56:36   
Urša08
IZVIRNO SPOROČILO: Šaki

no sej pravm da nimam pojma  o temuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


eto tega mava
http://www.hdtvlounge.net/sony/w4000/

(odgovor članu Šaki)
Neposredna povezava do sporočila: 263
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 8.del
11.11.2009 11:28:54   
Šaki
uf drago.zame..




_____________________________

♥ moja dva zaklada ♥

(odgovor članu Urša08)
Neposredna povezava do sporočila: 264
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 8.del
11.11.2009 11:36:34   
Jutta
Šaki - pri LCD televizorjih samo primerjaj npr. kontrast (npr. 1:30000, 1:80000), ločljivost (1266x768 pik), velikost ekrana. Večje so številke, bolje je. No in potem primerjaj kje so televizorji z enakimi lastnostmi cenejši. (npr. videla sem tv v hoferju, ki je ful poceni pa ima kontrast le 1:8000, kar potem pove, zakaj tako nizka cena...)

(odgovor članu Šaki)
Neposredna povezava do sporočila: 265
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 8.del
11.11.2009 12:00:38   
simonakr
Evo ga sončka! Midve sva ga dočakale med zapravlanjem - ne zase še nism čist nč kupla. Rabim eno da mi bo Lariso popazla pol pa bom kej najdla zase!

user posted image user posted image user posted image
Ej a ve že uporabljate magične lončke? Jest sm naši dala za probat pa ji ni najbolj všeč. Imam pa tistega od Aventa - k ima trd nastavek. Sm pa dons kupla še unaga od Nuka k ma silikonski nastavek. Bomo videli kako bo.

Moje martinovo kosilo bo PIZZA! Zdej samo ne vem še al jo bom sama nardila al jo bom kar naročila.

Grem mal tamalo zmatrat da bo po kosilu šla spat.

_____________________________

"Nihče ni nikoli tako visok kot tedaj, ko poklekne k pomoči potrebnemu otroku."

RDEČI NOSKI

19.2.2009 se je rodil naš škorček Larisa

(odgovor članu Jutta)
Neposredna povezava do sporočila: 266
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 8.del
11.11.2009 12:25:01   
Katjusa
IZVIRNO SPOROČILO: Šaki

ja bo treba vztrajat.
dj mi reč kakšen tv mate.kjer mi ga kupujemo pa ne vem kakšnega bi...spet ideje??????


jst ga 2x opozorim pol pa tv brez besed ugasnem..... in se joka nekaj časa pol pa pozabi..... no zdej se je naučil, da če opozorim in ne uboga bo konec s tv-jem..... poskusi pri nas je delovalo..... parkrat me je prosu da sem nazaj pržgala ampak je pol pridno sedel nasedežni......

mi imamo LG-jev LCD 107cmuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image imel smo tud plazmo za 1 dan vendar je blo neki narobe (je bla slika prižgana in karkoli si gledal je bil zreven tist znak od evrosportauser posted image pol smo pa raje lcd pa še dosti lažji jeuser posted image user posted image user posted image user posted image

Onasis jst imam tud težave s Florjanom ne uboga in če rečem naj se potiho igra se 2 minute pol pa pozabi in ga je treba spet opomnat.... enkrat bom samo znorela.... in kot je majchy rekla da se z njim lahko pogovoriš ja se lahko sam kaj ko se neki spomne in me pokliče na vs glasuser posted image user posted image user posted image user posted image kljub temu da razume in mi vedno reče ka benjamin spi.... vse ve ampak ko se igra pa včasih kr pozabi..... sploh je problem kadar v vrtcu ne spi ker je pol preutrujen in je vse narobe......
ampak sej bo večina hodita skupaj spat sploh zvečer in opoldne za vikende pol ob 16:30 ko gre pa beni sam takrat imam pa včasih težave.....

simonakr pri nas magični lončki niso OK florjanu ni odgovarjal benjaminu pa še ne vem če ga bom dala.... bomo čim prej šli na kozarec.... florjan ga je pri 1 letu že lepo obvladal upam, da ga bo tud benjamin ampak se bojim da ne ker sploh nima želje da bi si sam držal še flaše si ne drži sam... florjan je pri 8 mesecih sam piluser posted image imamo pa drugače aventovega (nastavek: trd in mehek) in nukovega mogoče kdaj sprobamo...... ampak pri nukovem je tako da nima tistega vatomatskega zapirala in pol se poliva.....

(odgovor članu Šaki)
Neposredna povezava do sporočila: 267
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 8.del
11.11.2009 12:25:13   
claud
Simona mi mamo magicni loncek....od tommy tippe al kwa je ze....pa ma fajn tist gumjast, pa ne poliva ko ga obrnes....
No mi tud sicer iz kozarca pijemo, ampak za ven mamo pa ta loncek....cucelj ma za zobe brust, za odzejat morm pa ponavad kr odvit pa ponudit kot kozarcek.

< Sporočilo je popravil claud -- 11.11.2009 12:27:04 >

(odgovor članu simonakr)
Neposredna povezava do sporočila: 268
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 8.del
11.11.2009 12:29:33   
Urša08
eto jaz sem mal pospravla, Žiga že drugo rundo spi, Nejc je mal pri tašči. Kosilo bo vsak čas nared, Žiga je svojga že popapcal.user posted image Dons pa pri nas piha in nisem upala Žiga vn pelatuser posted image

Pa še en user posted image user posted image user posted image user posted image
A tole glede znižanja plačoila vrtca je treba vsako leto oddat, pa zakaj? a zato da občina svoj delež prispeva? Mah glede vrtcev nimam pojma in bi bila vesela če mi katera malce razloži vse skup. hvala

(odgovor članu claud)
Neposredna povezava do sporočila: 269
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 8.del
11.11.2009 12:30:43   
Urša08
IZVIRNO SPOROČILO: simonakr

Evo ga sončka! Midve sva ga dočakale med zapravlanjem - ne zase še nism čist nč kupla. Rabim eno da mi bo Lariso popazla pol pa bom kej najdla zase!

user posted image user posted image user posted image
Ej a ve že uporabljate magične lončke? Jest sm naši dala za probat pa ji ni najbolj všeč. Imam pa tistega od Aventa - k ima trd nastavek. Sm pa dons kupla še unaga od Nuka k ma silikonski nastavek. Bomo videli kako bo.

Moje martinovo kosilo bo PIZZA! Zdej samo ne vem še al jo bom sama nardila al jo bom kar naročila.

Grem mal tamalo zmatrat da bo po kosilu šla spat.


mamo enga od tomy tipe sam ni še aktualen, vsaj 14 dni nazaj ni bil

(odgovor članu simonakr)
Neposredna povezava do sporočila: 270
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 8.del
11.11.2009 12:32:51   
Urša08
IZVIRNO SPOROČILO: Katjusa

IZVIRNO SPOROČILO: Šaki

ja bo treba vztrajat.
dj mi reč kakšen tv mate.kjer mi ga kupujemo pa ne vem kakšnega bi...spet ideje??????


jst ga 2x opozorim pol pa tv brez besed ugasnem..... in se joka nekaj časa pol pa pozabi..... no zdej se je naučil, da če opozorim in ne uboga bo konec s tv-jem..... poskusi pri nas je delovalo..... parkrat me je prosu da sem nazaj pržgala ampak je pol pridno sedel nasedežni......

mi imamo LG-jev LCD 107cmuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image imel smo tud plazmo za 1 dan vendar je blo neki narobe (je bla slika prižgana in karkoli si gledal je bil zreven tist znak od evrosportauser posted image pol smo pa raje lcd pa še dosti lažji jeuser posted image user posted image user posted image user posted image

Onasis jst imam tud težave s Florjanom ne uboga in če rečem naj se potiho igra se 2 minute pol pa pozabi in ga je treba spet opomnat.... enkrat bom samo znorela.... in kot je majchy rekla da se z njim lahko pogovoriš ja se lahko sam kaj ko se neki spomne in me pokliče na vs glasuser posted image user posted image user posted image user posted image kljub temu da razume in mi vedno reče ka benjamin spi.... vse ve ampak ko se igra pa včasih kr pozabi..... sploh je problem kadar v vrtcu ne spi ker je pol preutrujen in je vse narobe......
ampak sej bo večina hodita skupaj spat sploh zvečer in opoldne za vikende pol ob 16:30 ko gre pa beni sam takrat imam pa včasih težave.....

simonakr pri nas magični lončki niso OK florjanu ni odgovarjal benjaminu pa še ne vem če ga bom dala.... bomo čim prej šli na kozarec.... florjan ga je pri 1 letu že lepo obvladal upam, da ga bo tud benjamin ampak se bojim da ne ker sploh nima želje da bi si sam držal še flaše si ne drži sam... florjan je pri 8 mesecih sam piluser posted image imamo pa drugače aventovega (nastavek: trd in mehek) in nukovega mogoče kdaj sprobamo...... ampak pri nukovem je tako da nima tistega vatomatskega zapirala in pol se poliva.....



Katjuša pri nas je tudi tako, da Nejc po določenem času pozabi, sej nč hudga noče ampak takrat je že prepoznouser posted image Dostikrat sam reče da more bit tih k miška ker Žiga spi user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 271
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 8.del
11.11.2009 12:38:33   
Čebel@
Hana pojedla kosilo(300mluser posted image ),sedaj se pa preoblečeva in greva za 2 urici ven,pol grem pa jaz počasi na matematiko


pa pa

(odgovor članu Urša08)
Neposredna povezava do sporočila: 272
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 8.del
11.11.2009 12:52:53   
Katjusa
IZVIRNO SPOROČILO: Čebel@

Hana pojedla kosilo(300mluser posted image ),sedaj se pa preoblečeva in greva za 2 urici ven,pol grem pa jaz počasi na matematiko


pa pa

oooo vi pa pojesteuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

lepo se imejte

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 273
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 8.del
11.11.2009 12:55:01   
Katjusa
Urša men tud ni jasn zakaj mormo zdej spet dat not za znižanje plačilauser posted image ne vem, če je vsaka 2 meseca treba dat al kaj???? je pa to ja zato, da da občina zreven pač se računajo neki razredi in v kateri razred padeš tolk procentov plačaš cene vrtca... mi smo zdej v 1 razredu in plačamo 34€ torej 10% cene programa.......

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 274
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 8.del
11.11.2009 12:58:04   
Katjusa
Florjan zelo rad poje in nonstop poje ampak ko poje poje tako na glas in s takimi toni da bi bla vata v ušesih premalo.... ka nej ga kregam da je glasen.... če pa je vesel in si poje pol pa ga skos samo opominjam da nej bolj potiho.... včeraj me je pa glava bolela in sem sam rekla ko je zečel pet, da nej ne poje da bo pol kasnejeuser posted image user posted image user posted image user posted image mi je blo tok žal da sem mu to rekla ampak res nisme mogla več pa še beni je komaj zaspal.... no sej pol je šel pa dol k babiki pa sta z babiko skupi pelauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 275
Stran:   <<   < Prejšnja stran  9 10 [11] 12 13   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  9 10 [11] 12 13   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?