|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  12 13 [14] 15 16   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 8.del
11.11.2009 14:34:41   
Urša08
punce si grem en kapučin narest, dejte mal čvekat da bo kej za bratuser posted image men otroka še spita in mam časuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 326
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 8.del
11.11.2009 14:37:18   
TAMIKA3
IZVIRNO SPOROČILO: Urša08

punce si grem en kapučin narest, dejte mal čvekat da bo kej za bratuser posted image men otroka še spita in mam časuser posted image user posted image user posted image

se lahko povabim? user posted image
peglajz finito, tristan se je glihkar zbudo tako, da user posted image v vrtec user posted image


_____________________________

Največja radost na svetu je družinska sreča. Zavest, da imaš zmeraj nekoga, ki te ima rad, je največji zaklad. Zato je življenje lepo.
22.3.2002 MARIN 3510g,51cm
25.12.2004 TIAN 4190cm,53cm
3.8.2006 MAI 4610g,57cm
15.2.2009 TRISTAN 4790g,54 cm

(odgovor članu Urša08)
Neposredna povezava do sporočila: 327
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 8.del
11.11.2009 14:39:49   
Čebel@
IZVIRNO SPOROČILO: Urša08

punce si grem en kapučin narest, dejte mal čvekat da bo kej za bratuser posted image men otroka še spita in mam časuser posted image user posted image user posted image
danes je user posted image  in so večina zunaj.......Hana tudi spi,jaz si bom pa titi en frcafe naredilauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Urša08)
Neposredna povezava do sporočila: 328
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 8.del
11.11.2009 14:42:08   
Urša08
eto ga že pijem

Tamika seveda se lahko povabiš, ti kr napokaj v avto svoje 4 kralje in pridi user posted image user posted image user posted image user posted image

Čebel@ tudi ti uživaj ob pitju user posted image Dan se je res lep naredu , mi pa notriuser posted image mah pri nas piha in nisem upala z Žigom vnuser posted image

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 329
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 8.del
11.11.2009 14:44:34   
Čebel@
IZVIRNO SPOROČILO: Urša08

eto ga že pijem



Čebel@ tudi ti uživaj ob pitju user posted image Dan se je res lep naredu , mi pa notriuser posted image mah pri nas piha in nisem upala z Žigom vnuser posted image

že uživamuser posted image user posted image user posted image pri nas pa prejle ni nič pihalo pa toplo je bilo na user posted image  tko da sve šle venuser posted image user posted image user posted image .........mogla bi malo sortirat slikice,pa se mi toooook ne dauser posted image

(odgovor članu Urša08)
Neposredna povezava do sporočila: 330
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 8.del
11.11.2009 14:45:23   
BarbaraGS
IZVIRNO SPOROČILO: Čebel@

IZVIRNO SPOROČILO: MIHAILO


IZVIRNO SPOROČILO: claud


IZVIRNO SPOROČILO: MIHAILO


IZVIRNO SPOROČILO: Čebel@

IZVIRNO SPOROČILO: MIHAILO


IZVIRNO SPOROČILO: Čebel@

IZVIRNO SPOROČILO: MIHAILO


IZVIRNO SPOROČILO: Čebel@

včeraj sem zvedela da sta 2 kolega par in da se bosta poročila......sta zelo dolgo skrivala,sedaj po zaroki pa sta vsem priznala

2 moska??????
jap

in temu ti ploskas???
zakaj pa ne? meni to ni grdo,dokler ju ne vidim v akciji.......sta mi oba pri srcu in sem vesela zanju

jaz bi bila pa zalostna,ce bi moj prijatelj zasel v to..to je pac moje mnenje...

Vsak ma svoje mnenje.....

Ce je nekdo gej ne pomeni da je nekam ZASEL, ampak tako cuti in tak je.....jst nimam nic proti gejem glede partnerstva, sem pa proti temu da bi posvojili otroke.


O posvojitvi otrokov sploh ne bom komentirala,ker je prevec grozno...upam,da ne bojo to dovolili... da otrok potem ne raSTE v normalni druzini
lej,to je težka debata......a normalna družina pa je,ko so otroci posiljeni z očetove strani ali pa vsak dan pretepeni......a ni boljše da otrok živi med 2ma človekoma ki ga imasta rada?


malo sem gledala za nazaj in to moram komentirat. Tazaden komentar je cist mim. Imam znance homoseksualce in jih spostujem kot ljudi, kar pa ne pomeni da se strinjam z njimi in se manj, da sem za posvojitve. To tudi oni vejo, ker jim svojih mnenj ne skrivam.
Na ta komentar pa bi dodala samo to. A zato, ker pac imamo taksne ekstreme, potem je pac normalno da sprejmemo tudi drugacne ekstreme? Meni se gre za dobro otrok in mislim, da otrok ima pravico do lika mame in oceta (moskega in zenske). To je naravno in tako naj bi bilo, ce bi bili vsi ljudje normalni. In niso ekstremi samo v hetero zvezah. So ekstremi tudi pri homo: razne seksualne deviacije, svinganje in po statistiki gre veliko vec homo parov narazen kot pa hetero (samo ker pac ni porok, tudi ni zapisanih locitev). A za otroka pa je to vredu al kaj? In kaj med homo pari mislite, da ni pijancev, pedofilov, nasilnezev? To so stvari, ki si ne izbirajo lastnika glede na spolno usmerjenost...

(odgovor članu TAMIKA3)
Neposredna povezava do sporočila: 331
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 8.del
11.11.2009 14:47:31   
MIHAILO

IZVIRNO SPOROČILO: Urša08

punce si grem en kapučin narest, dejte mal čvekat da bo kej za bratuser posted image men otroka še spita in mam časuser posted image user posted image user posted image

Hehee..tudi meni je danes uspelo vrniti nas ritem tko da je Mihailo spal dopoldan in zdaj sem ga uspavalauser posted image vceraj sem ga pa duser posted image o 23h nosila in potem se je zbudu ko dam v post]eljico in tam nekje ob 23:30h je zaspaluser posted image

(odgovor članu Urša08)
Neposredna povezava do sporočila: 332
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 8.del
11.11.2009 14:51:52   
Urša08
IZVIRNO SPOROČILO: MIHAILO


IZVIRNO SPOROČILO: Urša08

punce si grem en kapučin narest, dejte mal čvekat da bo kej za bratuser posted image men otroka še spita in mam časuser posted image user posted image user posted image

Hehee..tudi meni je danes uspelo vrniti nas ritem tko da je Mihailo spal dopoldan in zdaj sem ga uspavalauser posted image vceraj sem ga pa duser posted image o 23h nosila in potem se je zbudu ko dam v post]eljico in tam nekje ob 23:30h je zaspaluser posted image


Mihailo super za ritem user posted image user posted image user posted image user posted image Je pa kar malo težko sedaj ko je šel tvoj nazaj delat. Se hitro navadimo na nek drug ritem.

(odgovor članu MIHAILO)
Neposredna povezava do sporočila: 333
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 8.del
11.11.2009 14:55:24   
Čebel@
IZVIRNO SPOROČILO: BarbaraGS

IZVIRNO SPOROČILO: Čebel@

IZVIRNO SPOROČILO: MIHAILO


IZVIRNO SPOROČILO: claud


IZVIRNO SPOROČILO: MIHAILO


IZVIRNO SPOROČILO: Čebel@

IZVIRNO SPOROČILO: MIHAILO


IZVIRNO SPOROČILO: Čebel@

IZVIRNO SPOROČILO: MIHAILO


IZVIRNO SPOROČILO: Čebel@

včeraj sem zvedela da sta 2 kolega par in da se bosta poročila......sta zelo dolgo skrivala,sedaj po zaroki pa sta vsem priznala

2 moska??????
jap

in temu ti ploskas???
zakaj pa ne? meni to ni grdo,dokler ju ne vidim v akciji.......sta mi oba pri srcu in sem vesela zanju

jaz bi bila pa zalostna,ce bi moj prijatelj zasel v to..to je pac moje mnenje...

Vsak ma svoje mnenje.....

Ce je nekdo gej ne pomeni da je nekam ZASEL, ampak tako cuti in tak je.....jst nimam nic proti gejem glede partnerstva, sem pa proti temu da bi posvojili otroke.


O posvojitvi otrokov sploh ne bom komentirala,ker je prevec grozno...upam,da ne bojo to dovolili... da otrok potem ne raSTE v normalni druzini
lej,to je težka debata......a normalna družina pa je,ko so otroci posiljeni z očetove strani ali pa vsak dan pretepeni......a ni boljše da otrok živi med 2ma človekoma ki ga imasta rada?


malo sem gledala za nazaj in to moram komentirat. Tazaden komentar je cist mim. Imam znance homoseksualce in jih spostujem kot ljudi, kar pa ne pomeni da se strinjam z njimi in se manj, da sem za posvojitve. To tudi oni vejo, ker jim svojih mnenj ne skrivam.
Na ta komentar pa bi dodala samo to. A zato, ker pac imamo taksne ekstreme, potem je pac normalno da sprejmemo tudi drugacne ekstreme? Meni se gre za dobro otrok in mislim, da otrok ima pravico do lika mame in oceta (moskega in zenske). To je naravno in tako naj bi bilo, ce bi bili vsi ljudje normalni. In niso ekstremi samo v hetero zvezah. So ekstremi tudi pri homo: razne seksualne deviacije, svinganje in po statistiki gre veliko vec homo parov narazen kot pa hetero (samo ker pac ni porok, tudi ni zapisanih locitev). A za otroka pa je to vredu al kaj? In kaj med homo pari mislite, da ni pijancev, pedofilov, nasilnezev? To so stvari, ki si ne izbirajo lastnika glede na spolno usmerjenost...

meni je vseeno  ali bojo homoseksualci lahko posvojili otroke ali ne,ker to ni moja stvar in se me ne tiče-posledično ,me tudi ne zanima.......moja poanta je bila da se marsikateremu otroku ki ima npr. 2 mamici,precej bolje godi kot pa nekomu ki ga doma zatirajo,pretepajo,matretirajo...

(odgovor članu BarbaraGS)
Neposredna povezava do sporočila: 334
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 8.del
11.11.2009 14:56:14   
Čebel@
IZVIRNO SPOROČILO: MIHAILO


IZVIRNO SPOROČILO: Urša08

punce si grem en kapučin narest, dejte mal čvekat da bo kej za bratuser posted image men otroka še spita in mam časuser posted image user posted image user posted image

Hehee..tudi meni je danes uspelo vrniti nas ritem tko da je Mihailo spal dopoldan in zdaj sem ga uspavalauser posted image vceraj sem ga pa duser posted image o 23h nosila in potem se je zbudu ko dam v post]eljico in tam nekje ob 23:30h je zaspaluser posted image
user posted image user posted image user posted image  za ritem,upam da ga obdržita

(odgovor članu MIHAILO)
Neposredna povezava do sporočila: 335
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 8.del
11.11.2009 14:58:57   
Katjusa
IZVIRNO SPOROČILO: simonakr

A pride katera na pizzo? Sm jo mal preveč naredla user posted image user posted image

ne hvala se pazimuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image drgač pa ja prosimuser posted image user posted image user posted image .... za večerjo jo postrežuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu simonakr)
Neposredna povezava do sporočila: 336
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 8.del
11.11.2009 14:59:02   
Katjusa
IZVIRNO SPOROČILO: Onasiss

IZVIRNO SPOROČILO: Urša08

IZVIRNO SPOROČILO: Onasiss

IZVIRNO SPOROČILO: Urša08

Katjuša men je na stegnu ostala ena norica user posted image user posted image user posted image user posted image

A to kaj vpliva nate???user posted image user posted image user posted image user posted image


seveda vpliva user posted image user posted image user posted image user posted image


pol maš dobr izgovor....user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Onasiss)
Neposredna povezava do sporočila: 337
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 8.del
11.11.2009 14:59:07   
Katjusa
IZVIRNO SPOROČILO: Čebel@

IZVIRNO SPOROČILO: Onasiss

IZVIRNO SPOROČILO: simonakr

Oj! MEN TAMALA NOČE SPAT!!! Jest mam pa še ogromno za nardit! Bova šle pa na sprehod pa bo kuj spala - dokler bo v vozičku in se bo ta premikov! user posted image user posted image

smotka... zdaj ko imaš dopust in čas ga izkoristi z njo..... delaš lahko tud zvečer ko bo spala.....user posted image
se strinjam.....pejta na sončka

katja:) (to je moj podpis)user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 338
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 8.del
11.11.2009 15:00:40   
MIHAILO
CEBELA hvala
Ursa ja je kr drugace,pa upam,da bo zdaj ok in da se bo drzal tega ritma...
Mihailu pa tako sline ven tecejo same sem mu pa cistila vsakih 15min in fullll ven spravila...koliko casa pa bo to trajalo glede na to da mu redno pucam,mislite da bo spet teska noc?

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 339
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 8.del
11.11.2009 15:06:02   
Onasiss
Ok...moj dec je gluh.....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

So what....

(odgovor članu MIHAILO)
Neposredna povezava do sporočila: 340
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 8.del
11.11.2009 15:06:02   
Katjusa
pri nas tud imamo sončka ampak ga žal ne bomo izkoristli ker florjan ni v vrtcu spal in bo zdej doma.... pol bo pa tak temauser posted image  

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 341
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 8.del
11.11.2009 15:06:26   
Onasiss
evo mal za smejat...
user posted image

_____________________________

So what....

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 342
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 8.del
11.11.2009 15:10:48   
Urša08
IZVIRNO SPOROČILO: Katjusa

pri nas tud imamo sončka ampak ga žal ne bomo izkoristli ker florjan ni v vrtcu spal in bo zdej doma.... pol bo pa tak temauser posted image  


Katjuša pa kaj se ti ne moreš z vzgojiteljico zment da pač potrebuje spanje in naj ga spat dajo?

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 343
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 8.del
11.11.2009 15:11:47   
Urša08
IZVIRNO SPOROČILO: Onasiss

evo mal za smejat...
user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Onasiss)
Neposredna povezava do sporočila: 344
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 8.del
11.11.2009 15:12:24   
Urša08
IZVIRNO SPOROČILO: Onasiss

Ok...moj dec je gluh.....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


in česa ni slišal? Najbrž si neki hotla od njega pa se je gluhga naredu user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Onasiss)
Neposredna povezava do sporočila: 345
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 8.del
11.11.2009 15:16:11   
Onasiss
IZVIRNO SPOROČILO: Urša08

IZVIRNO SPOROČILO: Onasiss

Ok...moj dec je gluh.....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


in česa ni slišal? Najbrž si neki hotla od njega pa se je gluhga naredu user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Ne...sem mu povedala kam mora Vita peljat na telovadbo in kje je vhod....on pa stoji čisto drugje in me kliče pa prav da sem se jaz zmotila......user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  pa mu še enkrat povem, ga pelje prav......pa mu odprejo tam vrata telovadnice pa pravijo: gospod kje hodite, vas čakamo.....user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

So what....

(odgovor članu Urša08)
Neposredna povezava do sporočila: 346
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 8.del
11.11.2009 15:16:53   
Urša08
IZVIRNO SPOROČILO: Onasiss

IZVIRNO SPOROČILO: Urša08

IZVIRNO SPOROČILO: Onasiss

Ok...moj dec je gluh.....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


in česa ni slišal? Najbrž si neki hotla od njega pa se je gluhga naredu user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Ne...sem mu povedala kam mora Vita peljat na telovadbo in kje je vhod....on pa stoji čisto drugje in me kliče pa prav da sem se jaz zmotila......user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  pa mu še enkrat povem, ga pelje prav......pa mu odprejo tam vrata telovadnice pa pravijo: gospod kje hodite, vas čakamo.....user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Onasiss)
Neposredna povezava do sporočila: 347
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 8.del
11.11.2009 15:18:06   
Urša08
Moj možek je pa že na poti domovuser posted image user posted image user posted image Grem špagete skuhat ker bova dons skup jedlauser posted image

(odgovor članu Urša08)
Neposredna povezava do sporočila: 348
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 8.del
11.11.2009 15:19:35   
claud

IZVIRNO SPOROČILO: Onasiss

IZVIRNO SPOROČILO: Urša08

IZVIRNO SPOROČILO: Onasiss

Ok...moj dec je gluh.....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


in česa ni slišal? Najbrž si neki hotla od njega pa se je gluhga naredu user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Ne...sem mu povedala kam mora Vita peljat na telovadbo in kje je vhod....on pa stoji čisto drugje in me kliče pa prav da sem se jaz zmotila......user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  pa mu še enkrat povem, ga pelje prav......pa mu odprejo tam vrata telovadnice pa pravijo: gospod kje hodite, vas čakamo.....user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Onasiss)
Neposredna povezava do sporočila: 349
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 8.del
11.11.2009 15:24:41   
MIHAILO
Se je zbudil ker ni mogel dihati ,sem mu spet morala pucat ,pa kok je tegauser posted image on pa tko joka.....zdaj sem ga uspavala ampak cist nemirno spi se skoz premetava ,ko ga nosek motiuser posted image

(odgovor članu Onasiss)
Neposredna povezava do sporočila: 350
Stran:   <<   < Prejšnja stran  12 13 [14] 15 16   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  12 13 [14] 15 16   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...
Kaj najbolj škodi otrokovemu imunskemu sis...
Preverite, kateri so največji sovražniki otrokovega močnega imunskega sistema in s tem njegovega zdravja.




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?