|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Stop laznim samohranilcem!
30.10.2009 10:59:52   
Urko15
Pa dajte no! Vsi so enaki. A res mislite, da je komu od njih mar za naše vsakodnevne težave in probleme. Seveda, zato pa jih rešujejo že 18 let!

_____________________________

Naj živi...

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Stop laznim samohranilcem!
30.10.2009 11:00:13   
Raho
IZVIRNO SPOROČILO: rija

IZVIRNO SPOROČILO: Raho


Tukaj že v osnovi otroci niso izenačeni - tudi otrok, ki je otrok kvazi samohranilke, ima v bistvu oba starša, ki sta sposobna za delo.




samo ti zdaj to o nezaposlenih kvazi samohranilkah....user posted image  tega pa nismo definirali....user posted image


Ne, ne o nezaposlenih kvazi samohranilkah. Zakaj?

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Stop laznim samohranilcem!
30.10.2009 11:02:10   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: Urko15

Pa dajte no! Vsi so enaki. A res mislite, da je komu od njih mar za naše vsakodnevne težave in probleme. Seveda, zato pa jih rešujejo že 18 let!


in to je resnica vseh resnic.

če jih bodo rešili, bo šlo kar nekaj njihovih super plačanih služb v maloro.

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Urko15)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Stop laznim samohranilcem!
30.10.2009 11:04:58   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: Raho

Ne, ne o nezaposlenih kvazi samohranilkah. Zakaj?



se mi je zdelo...."ker sta oba sposobna za delo"....

saj veš...imeti sposobnost ni enako dobiti delo....vsaj v teh časih ne....v ms pa trenutno sploh neuser posted image

in mogoče bo nekaterim v našem okolju prav to pomenilo, da si bodo lahko privoščili kak šnicl večuser posted image

zato me jezi. kaj bo ena ****** na csd nekaj tupila, če pa ne ve, kako je preživeti z 500 euri na familijo....user posted image



_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Stop laznim samohranilcem!
30.10.2009 11:20:03   
liliana
Samo kvazi samohranilke niso tiste familije s 500 EUR na mesec......ampak tiste, ki se jim še sanja ne, kako je preživeti s 500 EUR na mesec......

in če kvazi samohranilk ne bi bilo bi mogoče tista prava samohranilka, ki potrebuje kak EUR več za šnicl tega tudi dobila, zdaj pa ga dobi tista, ki ga odnese v Schiesser, ker je tam videla eno super majco za svojega otroka, ki stane 30 EUR.......vendar na otroku šparat vendar ne moremo, še posebno, če si to lahko privoščimo......

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Stop laznim samohranilcem!
30.10.2009 11:28:41   
K_a_t_i
Čist tko iz firbca - a mama, ki ima z očetom skupno skrbništvo nad otrokom, vendar sta res ločena, živita ločeno, za otroka pa dejansko skrbita oba, je tudi mama samohranilka? Pa očka? Ali v tem primeru pa se ne šteje noben za samohranilca? Malo izven teme, samo me res zanima. Pa če imata potem vsak novega partnerja s katerim živijo skupaj - od katerih prihodkov dobivajo dodatke/če sploh? Od prihodkov na gospodinjstvo?
Mal sem radovedna danes...


_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Stop laznim samohranilcem!
30.10.2009 11:36:06   
urška
IZVIRNO SPOROČILO: K_a_t_i

Čist tko iz firbca - a mama, ki ima z očetom skupno skrbništvo nad otrokom, vendar sta res ločena, živita ločeno, za otroka pa dejansko skrbita oba, je tudi mama samohranilka?


če skupno skrbništvo imata preživnino itak določeno oba. če ni ista za oba, potem eden drugemu nakazuje razliko. in ne, mamica ni samohranilka, ampak enostarševska družina. samohranilka je tista, kjer oče ni znan oz. je umrl. no tako je bilo do sedaj, kako bodo specificirali izraze po novem, pa ne vem.

(odgovor članu K_a_t_i)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Stop laznim samohranilcem!
30.10.2009 11:38:14   
urška
še odg. na drugi del vprašanja. predvidevam, da če je mamica spet z nekom v vezi, dobi otroške dodatke glede na svoje dohodke in dohodke novega partnerja. prav tako ji na osnovi tega izračunajo vrtec. mislim pa, da mora kljub temu dobivat preživnino od otrokovega očeta.
nisem prepričana o tem, ker sama nisem bla v taki situaciji, bi mi bilo pa logično tako.

(odgovor članu urška)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Stop laznim samohranilcem!
30.10.2009 11:42:59   
K_a_t_i
IZVIRNO SPOROČILO: urška

IZVIRNO SPOROČILO: K_a_t_i

Čist tko iz firbca - a mama, ki ima z očetom skupno skrbništvo nad otrokom, vendar sta res ločena, živita ločeno, za otroka pa dejansko skrbita oba, je tudi mama samohranilka?


če skupno skrbništvo imata preživnino itak določeno oba. če ni ista za oba, potem eden drugemu nakazuje razliko. in ne, mamica ni samohranilka, ampak enostarševska družina. samohranilka je tista, kjer oče ni znan oz. je umrl. no tako je bilo do sedaj, kako bodo specificirali izraze po novem, pa ne vem.


No, zdej mi je pa še manj jasno kako se lahko to spregleda in izkorišča... Se bom nehala poglabljat v to (upam, da se mi niti nikdar ne bo treba!!!!!). Hvala.


_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

(odgovor članu urška)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Stop laznim samohranilcem!
30.10.2009 12:03:59   
Raho
IZVIRNO SPOROČILO: liliana

Samo kvazi samohranilke niso tiste familije s 500 EUR na mesec......ampak tiste, ki se jim še sanja ne, kako je preživeti s 500 EUR na mesec......



Podpis.

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Stop laznim samohranilcem!
30.10.2009 12:05:45   
urška
kati, v večini primerov je tako, da ko govorimo samohranilkah oz. kvazi samohranilkah, dejansko govorimo o enostarševskih družinah.

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Stop laznim samohranilcem!
30.10.2009 12:10:28   
srki
Se strinjam z Raho.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Stop laznim samohranilcem!
30.10.2009 12:13:56   
Aja32
IZVIRNO SPOROČILO: Raho

Žal mi je za tiste mamice samohranilke, ki to v resnici so - ampak je v naši državi preveč tudi tistih kvazi samohranilk, ki so to le na papirju in pred črko zakona, v resnici pa so vse kaj drugega kot to.

In zakaj naj bi neka kvazi samohranilka imela večje ugodnosti od mamice, ki je poročena? In zakaj naj bi kvazi samohranilke dobivale večje otroške dodatke in plačevale manj vrtca in lahko bi še naštevala, če to v resnici niso?
Jaz na to gledam iz drugega stališča - še vedno sta doma 2 plači, čeprav je mamica uradno samohranilka - pa je njen otrok očitno več vreden kot moj - dobiva višje otroške dodatke, ona plačuje manj vrtca. A tisti, ki nismo kvazi samohranilci moramo potem biti s strani države kaznovani tako, da plačujemo za naše otroke več kot tisti, ki se grejo kvazi samohranilstvo?

Tukaj že v osnovi otroci niso izenačeni - tudi otrok, ki je otrok kvazi samohranilke, ima v bistvu oba starša, ki sta sposobna za delo.




Se popolnoma strinjam glede tega...

In imam še nekaj za dodati... Ko bi vsaj tiste "kvazi samohranilke" postale "res" samohranilke. Pa bi potem videle, kaj pomeni biti samohranilec. Ljudje nimajo niti kančna moralne odgovornosti. Poleg tega, mene bi bilo sram, da bi bila "kvazi" samohranilka, v stanovanju bi pa živela s partnerjem in otroci in imela lepo "družinsko življenje". Zato, da bi lahko ožela državo, plačevala vrtec manj, itd... Toliko o poštenosti.

Se popolnoma strinjam, da bi morali CSD bolj nadzorovati take stvari.

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Stop laznim samohranilcem!
30.10.2009 12:17:30   
ljupka
IZVIRNO SPOROČILO: rija

mislim....če ta država ni gnilauser posted image

a cela klinčeva 2,2 milijona bodo s tem prihranili?

je-be-mo mast....pa naj ju prihranijo kje drugje, pa še parkrat toliko...

mo, če se pičimo samo še na nedavno viden članek o koncesijah o sekanju drv....tam PUŠIJO 22 milijonov.....

to je pa ja samo 10 % tega, kar sem omenila....

nekaterim samohranilkam pa pomeni ogromno.....tudi 40 eur....

porka madona, me razpizdijo taki članki, tako mišljenje...

oni glumci v vodstvu države pa glumirajo naprej....piz-.deki....user posted image user posted image user posted image

in g. Pahor, v času recesije, škrtanja vsepovsod....pride v Pomurje reševat, kar itak ni za rešit, POŠLJE NAPREJ SVOJE SLUŽBENE AVTE ZA SPREMSTVO, SAM PA GOSPOD PRILETI S HELIKOPTERJEM.....user posted image

oja....o šparanju tam gori bi pa res lahko kakšno rekli...

pa da ne bo pomote: nimam nobene preživnine od mojegauser posted image  kakorkoli nisva poročena...

in ne moti me, če ima katera to tak urejeno....saj gre le za par fičnikov....kaplja v atlantik....eno pišanje.....in sranjeuser posted image


Popolnoma se strinjam s stabo!

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Stop laznim samohranilcem!
30.10.2009 12:31:37   
Raho
IZVIRNO SPOROČILO: ljupka

IZVIRNO SPOROČILO: rija

mislim....če ta država ni gnilauser posted image

a cela klinčeva 2,2 milijona bodo s tem prihranili?

je-be-mo mast....pa naj ju prihranijo kje drugje, pa še parkrat toliko...

mo, če se pičimo samo še na nedavno viden članek o koncesijah o sekanju drv....tam PUŠIJO 22 milijonov.....

to je pa ja samo 10 % tega, kar sem omenila....

nekaterim samohranilkam pa pomeni ogromno.....tudi 40 eur....

porka madona, me razpizdijo taki članki, tako mišljenje...

oni glumci v vodstvu države pa glumirajo naprej....piz-.deki....user posted image user posted image user posted image

in g. Pahor, v času recesije, škrtanja vsepovsod....pride v Pomurje reševat, kar itak ni za rešit, POŠLJE NAPREJ SVOJE SLUŽBENE AVTE ZA SPREMSTVO, SAM PA GOSPOD PRILETI S HELIKOPTERJEM.....user posted image

oja....o šparanju tam gori bi pa res lahko kakšno rekli...

pa da ne bo pomote: nimam nobene preživnine od mojegauser posted image  kakorkoli nisva poročena...

in ne moti me, če ima katera to tak urejeno....saj gre le za par fičnikov....kaplja v atlantik....eno pišanje.....in sranjeuser posted image


Popolnoma se strinjam s stabo!



Ja, pa še enih par, ki ne veste, kaj se dogaja na različnih ministrstvih, se boste strinjale.

Punce, niste vsevedne - pojma nimate, kje in kako vse se špara. In ne mi rečt, da je Pahorjeva vlada kriva, da ni v državni blagajni denarja. In da je kriv Pahorjev polet iz LJ do MS za to.

Tudi pred to vlado so bile druge vlade, očitno po vašem mnenju boljše. Toda - saj ni mogoče takih dolgov narediti v enem letu - ali???? Nobena vlada ni idealna - vseeno pa moramo živeti z vsako. In če si ne želimo privoščiti totalnega finančnega kolapsa na državni ravni, kar je bolj ali manj verjetni scenarij, če ne želimo poglabljati dolgov, če želimo našim otrokom omogočiti vsaj koliko toliko varno prihodnost v tej državici, bo se pač delalo tako.  A vi nikoli ne pomislite, kakšne dolgove puščamo svojim in njihovim otrokom?



(odgovor članu ljupka)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Stop laznim samohranilcem!
30.10.2009 12:47:51   
ljupka
Nisem mislila da je ta vlada slapša,sam vedno se špara na napačnih koncih ne glede gdo je glavni!Hočejo da bi bilo več otrok,pa bodo zdaj jemal prav njim!
Naj preprečijo zlorabe zakona,zato so tam!Tisti ki znajo kršit zakon ,ga bodo še naprej!

Vsaj pred narodom bi se v teh časih delali da so varčni polet z helikopterjem ni zastonj!Seveda je bilo lahko ljudem hudo ,oni so ostali brez 400€ plače,trdo prigaranega denarja,on se pa pripelje s helikopterjem!

Ne držim z nobenim politikom vsi živijo na račun davkoplačevalcev,hodijo na potovanja,izlete,pijejo in jejo in spijo na naš račun!
Škoda o tem govort ,zakoni podo pa takšni,da bo njim prav ne pa nam!



(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Stop laznim samohranilcem!
30.10.2009 12:51:25   
somic
IZVIRNO SPOROČILO: skamp

user posted image user posted image user posted image user posted image

http://www.zurnal24.si/slovenija/nad-kvazi-locence-147268

Ceprav ob branju se mi zdi,da bodo pa zraven naspukali tudi tisti "pravi samohranilci".



ja, ja, je bil čas, da se nekaj naredi na tem!!! tisti ki so res upravičeni do tega potem izvisijo...
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

največje veselje in užitek do sedaj je moj patrik (6.1.2010). bom dočakala še kakšno tako veselje??

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Stop laznim samohranilcem!
30.10.2009 12:53:59   
ZARA
IZVIRNO SPOROČILO: rija
... In g. Pahor, v času recesije, škrtanja vsepovsod....pride v Pomurje reševat, kar itak ni za rešit, POŠLJE NAPREJ SVOJE SLUŽBENE AVTE ZA SPREMSTVO, SAM PA GOSPOD PRILETI S HELIKOPTERJEM.....

Če si tako lep, pa res ne moreš z avtom prit na kmete. Treba je image vzdrževat, rija. Za vsako ceno.

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Stop laznim samohranilcem!
30.10.2009 13:29:04   
kalbo
IZVIRNO SPOROČILO: liliana

Samo drugače kot so si v vladi zamislili skoraj ne gre....žal, dejanske samohranilke bodo pa malo oškodovane finančno.....čeprav tiste, kjer bivši mož plačuje redno preživnino in skrbi z njo skupaj za otroke, tudi ne bodo tako zelo finančno oškodovane......



žal, dejanske samohranilke bodo oškodovane finančno...**** a ne....kakšno razmišljanje...

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Stop laznim samohranilcem!
30.10.2009 13:48:38   
lukec
Vsak dan je več brezposelnih v Sloveniji (in to takšnih z izobrazbo, da ne bo pomote) - pa naj jih zaposlijo kot socialne inšpektorje, zakonsko naj jim povečajo pooblastila (kakor mestnim redarjem, ki to lahko postanejo s samo OŠ izobrazbo) in investirajo naj kakšen € v zasebne preiskovalce (detektive), pa bosta ubiti dve muhi na en mah - manj brezposelnih in manj tistih, ki izkoriščajo socialne transferje.


Jaz se javimuser posted image .


_____________________________

Meni nebö odprto se zdi,
kadar se v tvoje ozrem oči,
kadar prijazno nasmejaš se,
kar sem prestala, pozabljeno je.
(F. Prešeren)

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Stop laznim samohranilcem!
30.10.2009 13:51:58   
lukec
Tukaj že v osnovi otroci niso izenačeni - tudi otrok, ki je otrok kvazi samohranilke, ima v bistvu oba starša, ki sta sposobna za delo.



Totalno strinjam!


_____________________________

Meni nebö odprto se zdi,
kadar se v tvoje ozrem oči,
kadar prijazno nasmejaš se,
kar sem prestala, pozabljeno je.
(F. Prešeren)

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Stop laznim samohranilcem!
30.10.2009 14:28:54   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: Raho

In da je kriv Pahorjev polet iz LJ do MS za to.



uh stara....dobri stari časiuser posted image


itak da ni kriv, samo za zgled pa tudi ni....pa da si to upa priti pred množico ljudi, ki jih bo pomurje s 5 delovnimi mesti na mesec težko pogoltnilo...

in če jaz dobro razumem, bodo tudi dejanske samohranilke prikrajšane na računa tegauser posted image



_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Stop laznim samohranilcem!
30.10.2009 14:43:41   
Mija79
Se pravi ,da po tem sledeč so naši otroci,majn vredna nacija v nasi ljubi Sloveniji,kaj pa kvazi očetje ,ki ne želijo podpisati očetovstva ,in se izogibajo svojim obveznostim njim se bo pa znova pogledalo čez prste ,kar slabo mi rata,ko pomislim ,kaj vse moramo dejanske samohranilke že zdaj dajati čez ,ko se borimo za pravice svojih otrok,sedaj bomo pa zaradi dejanskega stanja obravnavane kot tretjerazredni državljani .Nikoli,če vsak mesec prispevam v drzavno blagajno davke,so moji otroci upraviceni do enakih dohodkov kot otroci povprecnih druzin.....user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Stop laznim samohranilcem!
30.10.2009 15:21:43   
janapan
Prave samohranilke se bodo končno lahko zahvalile lažnim saohranilkam za uslugo. Mislim da so vsi dodatki in ugodnosti, ki so bili do sedaj mišljeni za samohranilke bili dejansko upravičeni ampak zaradi nepreglednosti in lukenj v sistemu so se teh ugodnosti polaščali tisti, ki načeloma do njih naj ne bi bili upravičeni. In ker je v takerm primeru lažje odrezati za vse kot kaznovati oziroma ugotavljati kršitelje....bodo sedaj vsi na slabšem. S tem, da bo lažna samohranilka....in verjamem da je pod tem pojmom mišljena mamica ki še kako ima partnerja oziroma očeta otrok, ki tudi polno skrbi za njih, pač plačevala več ampak se ji to bistveno pri dveh plačah ne bo poznalo, prava samohrabilka pa bo v zagati.
Kar pa se tiče nezaposlenosti.....pri določanju vseh dodatkov in plačil vrtca ipd se vedno štejejo vsi dohodki družine. če pač nimaš zaposlitve, je vsaj kar se tiče npr višine plačila vrtca le ta ravno tako nižja ( pač ene plače ni) pri kvazi samohranilki pa se tudi če partner ima dobro službo šteje samo njena plača.



(odgovor članu Mija79)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Stop laznim samohranilcem!
30.10.2009 15:30:54   
Petka09
IZVIRNO SPOROČILO: Raho

Žal mi je za tiste mamice samohranilke, ki to v resnici so - ampak je v naši državi preveč tudi tistih kvazi samohranilk, ki so to le na papirju in pred črko zakona, v resnici pa so vse kaj drugega kot to.

In zakaj naj bi neka kvazi samohranilka imela večje ugodnosti od mamice, ki je poročena? In zakaj naj bi kvazi samohranilke dobivale večje otroške dodatke in plačevale manj vrtca in lahko bi še naštevala, če to v resnici niso?
Jaz na to gledam iz drugega stališča - še vedno sta doma 2 plači, čeprav je mamica uradno samohranilka - pa je njen otrok očitno več vreden kot moj - dobiva višje otroške dodatke, ona plačuje manj vrtca. A tisti, ki nismo kvazi samohranilci moramo potem biti s strani države kaznovani tako, da plačujemo za naše otroke več kot tisti, ki se grejo kvazi samohranilstvo?

Tukaj že v osnovi otroci niso izenačeni - tudi otrok, ki je otrok kvazi samohranilke, ima v bistvu oba starša, ki sta sposobna za delo.




Podpis!!!!

Mene najbolj moti plačevanje vrtca - za ISTO storitev moram jaz plačati veliko več kot ena kvazi samohranilka! To zame ni fer!

Še vseeno je naša država preveč socialna - ker itak je toliko teh socialnih prejemkov, da se človeku res ne splača več hodit v službo niti se ženit!

Mamo v sosedstvu dva človeka - par, ki živi skupaj, oba brezposelna. Prijavljena na Zavodu, ona ima še status alkoholika in je nezmožna za delo, imata kvazi ločeno gospodinjstvo na UE, dobivata vsak svojo socialno. Občina jima plačuje nekatere položnice, ker jih kao nista zmožna plačevat (ne vem, kako sta to dosegla). Pa še enkrat mesečno imata pravico do Karitasove pomoči (al od Rdečga križa, nisem sigurna). Še k nam je tip prnesu celo paleto mleka (12 litrov), ker je reku, da ne bosta mogla tuk tega spit, pa je nam prnesu. Ok, mi smo meli korist od tega, ampak haloooo???? Evo, ti socialno državo! Pa sta lepo oba doma, stroškov praktično nobenih. Ko je zunaj meter snega se lepo grejeta pri peči, mi ostali pošteni državljani pa se mormo ob 5h al 6h vstat, skidat sneg, strgat zaledenele šipe in hop v službo. Bi reku moj mož: Ja, kdo ti pa brani, da nisi ista kot oni? Sej res... znajt bi se blo treba user posted image .

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Koriščenje LD po porodniški
endrina

Kako ste izkoristile pripadajoči letni dopust po končani porodniški odsotnosti?

izkoristila sem ga takoj po porodniški,da sem ostala dlje z otrokom (53%)

hotela sem izkoristiti celega pa mi delodajalec ni dovolil (7%)

izkoristila sem en del,ostalega sem si prihranila za drugič (20%)

sploh nisem mogla izkoristiti dopusta (21%)


Število vseh glasov: 133

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!