|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Oktobrke 2009 3.del
13.10.2009 10:42:32   
muca*maca
Jutro!

Jaz sem že zgodaj vstala, pojedla zajtrk in ... šla nazaj spat.user posted image user posted image user posted image Do pol desetih. Potem sem vstala in KOMI pršla o WC-ja, k mi je brcalo malo tok pritiskalo navzdol, bolelo!, da sem šla direkt nazaj v postlo - brat. In sedaj je bolje, otroček se je očitno odločil, da še ni čas. Jaz pa se počasi pripravljam za sprehod v tem sončnem dopoldnevu user posted image
Se mi res nikamor ne mudi.
Več kot očitno je, da sem v 40. tednu, ni kaj. user posted image

Super, Karmen, za sobico. Le nalimaj slikice gor, pa pazi nase!
Bravo Emily za stanovanje. In Crystall, tudi midva se imava rada v najinem malem stanovanju, je najemniško, zato pa samo najino in prvo. Mislim, da bom čez mnogo let tudi sama sentimentalna v smislu, v prvem nama je bilo najlepše... Nama prav nič ne manjka in mislim, da nam tudi potem ne bo nič manjkalo.
Lepo pa, da bosta gradila hišico, samo da vama ne projekt vzel vsega časa user posted image

Važno je, da se imamo radi.

user posted image

(odgovor članu Crystall)
Neposredna povezava do sporočila: 176
   RE: Oktobrke 2009 3.del
13.10.2009 11:09:34   
Anonimen
Dobr jutr

Nism klicala, ker dons pa kot naročen miga, je skor celo noč mela žurke v trebuhu, jst pa spat nism mogla. Čez dan sm pa lohk ne vem kaj pojedla pa popila, pa je biv mir.

Me  pa že na vse zgodi razpizdijo, k mi vsi neki napovedujejo kdaj bom šla v rim ... user posted image user posted image user posted image ... dons mi je ena celo rekla nasledno sredo ... sm jezna ko user posted image ... pa kr ne dajo miru ... bom nardila tko k rakica user posted image user posted image user posted image ... upam da bo pol mir!!!


Drgač je pa dons tok lep dan, da komi čakam, da moj pride iz šihta, da ga probam shecat, da greva na sprehod ... upam da bo za!!!



(odgovor članu muca*maca)
  Neposredna povezava do sporočila: 177
   RE: Oktobrke 2009 3.del
13.10.2009 11:10:24   
boob
ponovno dobro jutro user posted image

jst sm prej pojedla pa šla ponovno spat, in sm se tako lepo naspala v teh 2-3urcah, . . tako da zdej mi pripada še en zajtrk user posted image user posted image user posted image

Nina user posted image user posted image user posted image  super da sta ok. . user posted image  za izvide

zdej sem se pa spomnla da imam tudi jst pregled danes 16.30 in se je moj ponudu da me pelje user posted image   
ga je že kr mal strah da me bo mogu direkt v P pelat user posted image  jst pa mislim da ni še panike

(odgovor članu muca*maca)
Neposredna povezava do sporočila: 178
   [Brisano sporočilo]
13.10.2009 11:36:29   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu boob)
  Neposredna povezava do sporočila: 179
   RE: Oktobrke 2009 3.del
13.10.2009 12:03:36   
karmen b
Michelle sej jaz se vseeno vozim okol z avtom in mi tega ne bo preprečilo nič drugega kot porod user posted image ...nisem panik in ne tip ki bi tičala doma v varnem zavetju, da se mi nebi kaj nardilo. Da ne bo pomote.

Jaz sem bla pa danes dana v gips. Imam tako lep trebušček in zdaj se suši. Packarije je blo velik ampak se je splačal. Evo slikco preden sem ga dala dol.

user posted image

Pa še moje zlikane cunjice na previjalni od včeraj, ko je bla še na sredini sobe.

user posted image

Sobica pride še malo kasneje, ker moram še posteljico postavt....po kosilu, zdej grem pa kuhat.



_____________________________

Špela je naše največje veselje :)

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 180
   RE: Oktobrke 2009 3.del
13.10.2009 12:05:10   
lenika83
Dober dan!

Danes pa ste spet bolj čvekasto razpoložene user posted image  Da bi bila katera tako razpoložena za rojevanje, to pa ne user posted image  

Jaz sem imela danes pregled, pa nisem izvedela nič novega. Spet mi je smao srček poslušal in to je to. Ctg pa se očitno pri nas začne komaj po roku, nič prej. Tudi pogledal nič ni, tako da pojma nimam če se že kaj dogaja ali ne user posted image  Sicer je itak vseeno, ko bo čas za akcijo bom že vedela.

Sem pa zdaj takoooooo utrujena, da še komaj gledam. Mislim, da bo treba malo leže, potem pa počasi pripravljat kosilo.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 181
   RE: Oktobrke 2009 3.del
13.10.2009 12:11:53   
stuhica
punce na brzino se javim nimam časa ker se mi mudi kuhat pa mal še pospravt pa pojest pa letetl na jesenice na pregled, mma dons diabetologinjo k me bo nakurlaaaaaaa do konca.. ke rmi cuker blazno ksace...

Mam pa tud ful izcedka tedel dva dni, pa tolk stvari naj bi nardila ampak stvar sledeča zvečer ko grem spat... ni variante d abi zaspla potem zaspim se kmal zbudim ker me zgaga peče... user posted image user posted image  potem hodim kot mesečnik po stanovanju... tako da ... joj prav nič fetn zjutraj tamalga napravm za  vvrtec ker se mi en daposlušat da joka ko g anaš napravla... user posted image user posted image desce ki se jim ne da počakat... pa mal potrpet...

Tako da pol pa samo nazaj zaspim k nora še za dve uri.. dons celo za dobre 3 brez da bi se vmes ploh zbudila user posted image user posted image user posted image user posted image

letim da se mi južna ne zažge....

tako da michelle tukaj sem sem visla da si me pogrešala  user posted image user posted image

_____________________________

Alvin in Lejla cel moj svet..


(odgovor članu lenika83)
Neposredna povezava do sporočila: 182
   RE: Oktobrke 2009 3.del
13.10.2009 12:20:31   
boob
karmen user posted image user posted image user posted image   dobro si se tole spomnila . . a to si se kr sama povijala user posted image

glej da boš tud poslikala oz pokazala ko bo končano

(odgovor članu stuhica)
Neposredna povezava do sporočila: 183
   RE: Oktobrke 2009 3.del
13.10.2009 12:26:44   
Februarka08
Karmen kako lep buši in koliko cunjicuser posted image user posted image juhu, še malo, ne?
Nina, še malo, pa bosta domauser posted image user posted image

Srečno vsem danes na pregledihuser posted image user posted image user posted image
Mene pa tako trebuh boli, pa še slabo mi jeuser posted image kar naenkrat se je začelo, pojma nimam zakajuser posted image Dopoldne sem imela obiske, popodlne gremo mal v šoping (spetuser posted image ) pa bo dan okrog. Ne vem kdaj bom šla pa rodituser posted image tud jaz sem že naveličana teh vprašanj pa kako si itd... saj vem da vsi dobro hočejo, ampak vseenouser posted image mi je pa prej tašča rekla, da je trebuh kar dol padel... se vidi, mam pod joškami čist praznouser posted image
Grem čaj spit, mogoče bo kaj bolje, potem pa razočarane gospodinje pogledat, sem jih včeraj snemalauser posted image


_____________________________

Moja dva škratka:
Larisa, 29.2.2008
Blaž, 15.10.2009

(odgovor članu stuhica)
Neposredna povezava do sporočila: 184
   RE: Oktobrke 2009 3.del
13.10.2009 12:28:01   
karmen b
Nisem se sama, sem zadolžila bodočega dr. svaka. Študent medicine mora vsaj enkrat gips narest, da pol zna bit taprav dohtar. Ne sej ne, mal heca. Fant je zelo natančen in zares bodoči dohtar in se je odlično odrezal.

_____________________________

Špela je naše največje veselje :)

(odgovor članu boob)
Neposredna povezava do sporočila: 185
   RE: Oktobrke 2009 3.del
13.10.2009 12:40:27   
stuhica
evo me nazaj južna se še kuha... mesek je sori že, soltaa pripravljena....  zdej pa da ne pozabim Karmen B ful si fletna s tmeu bušijem z gipsa.... preden sem prebrala sme mislila da si stanovanje belila in si se mal čudn popackala user posted image user posted image
Bo pa tale dohtar sigurn dobr dojtar...

ŠPa pridna si tud za cunje vidim že vse pripravleno... počas pa bo to vse priparvljnjanje za nami in ostale nam bodo naše štručke... jaz svoje od dons zjutri za čuda ničl ne čutm mam p a ful trd trebuh.. tako da ... mrbit od dioabetologa kr gineku zavijem user posted image user posted image

_____________________________

Alvin in Lejla cel moj svet..


(odgovor članu karmen b)
Neposredna povezava do sporočila: 186
   RE: Oktobrke 2009 3.del
13.10.2009 12:45:16   
mng
Na hitro se javim. Tudi jaz sem rodila  8.10. ob 13.00 fantka Ota 3710 g in 50 cm.

lp

(odgovor članu stuhica)
Neposredna povezava do sporočila: 187
   RE: Oktobrke 2009 3.del
13.10.2009 12:47:51   
boob
mng čestitke user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mng)
Neposredna povezava do sporočila: 188
   RE: Oktobrke 2009 3.del
13.10.2009 12:48:33   
rozilu
Daaaan.

Kako je pa to danes lepo user posted image . Jaz pa notri - če pa je toplo, ker je user posted image zakuril pečko.

Se pa odpravljava za popoldne v toplejše kraje - na morje user posted image . Greva odpeljat še nekaj stvari za user posted image in malo pogledat mojo "zapuščeno" muco Roziko (včasih me ima, da bi jo pripeljala v Lj, samo vem da se ima dol prav fino, ker ima mačjo družbo, pa tudi človeško, no). Tukaj bi me bilo skoz strah, da jo povozi avto, ker itak ni vajena takega prometa... Bi pa z veseljem imela eno kosmato mehko bitje za pomečkat user posted image . OK, sej zdej pride user posted image user posted image

Še prej pa na sprehod do pošte, sej ni daleč.


IZVIRNO SPOROČILO: *chance*
Imam pa probleme s hemeroidi in upam, da je to le posledica pritiskanja user posted image in se bo po porodu stanje normaliziralouser posted image . Ima katera te neprijetne izkušnje?


Ja, na žalost. Ena je priporočila kremo Tea Tree od Just-a; samo še nisem uspela priti do nje, zdaj uporabljam neke zadeve iz lekarne. Sicer pa pomaga fuuuul, če si predel hladiš - jaz kar malo kock iz zmrzovalnika uporabim. To naredim zjutraj in je do večera skoraj dobro... pol pa jovo na novo.
Ja, je pa to zaradi pritiska dojenčka navzdol in bo minilo (samo takoj po porodu se baje poslabša user posted image ); čez nekaj časa gre pa na bolje. Aja, meni hrana ne vpliva - sploh nisem zaprta al kaj, je čisto neodvisno od tega...

(odgovor članu boob)
Neposredna povezava do sporočila: 189
   RE: Oktobrke 2009 3.del
13.10.2009 12:49:35   
rozilu

IZVIRNO SPOROČILO: mng

Na hitro se javim. Tudi jaz sem rodila  8.10. ob 13.00 fantka Ota 3710 g in 50 cm.

lp


Čestitke user posted image

user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mng)
Neposredna povezava do sporočila: 190
   RE: Oktobrke 2009 3.del
13.10.2009 12:51:45   
Emilly
mng - čestitke zauser posted image  celi družinici.

karmen - super si se zavilauser posted image . Moram rečt da mate pa res neke nore ideje. Bravo!!!

(odgovor članu rozilu)
Neposredna povezava do sporočila: 191
   RE: Oktobrke 2009 3.del
13.10.2009 12:54:36   
Februarka08
Mng čestitkeuser posted image user posted image
user posted image


_____________________________

Moja dva škratka:
Larisa, 29.2.2008
Blaž, 15.10.2009

(odgovor članu Emilly)
Neposredna povezava do sporočila: 192
   RE: Oktobrke 2009 3.del
13.10.2009 12:56:20   
*chance*
Čestitke!!!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mng)
Neposredna povezava do sporočila: 193
   RE: Oktobrke 2009 3.del
13.10.2009 13:00:19   
karmen b
mng čestitke user posted image

_____________________________

Špela je naše največje veselje :)

(odgovor članu *chance*)
Neposredna povezava do sporočila: 194
   RE: Oktobrke 2009 3.del
13.10.2009 13:16:54   
lenika83
IZVIRNO SPOROČILO: rozilu

Bi pa z veseljem imela eno kosmato mehko bitje za pomečkat user posted image . OK, sej zdej pride user posted image user posted image



Temu sem se pa zdaj res nasmejala. Menda pa je na bo tvoj user posted image  tako kosmat in mehek kot muca user posted image user posted image user posted image  

(odgovor članu rozilu)
Neposredna povezava do sporočila: 195
   RE: Oktobrke 2009 3.del
13.10.2009 13:35:02   
lindi1
chrystall super,važno da sta začela,če boš vmes obupavala,si govori,da bo,če bosta imela voljo,se bo vse dalo,ja počasi,vem kako to zgledauser posted image ampak enkrat pa bo ane,važno,da je volja,in da bomo zdravi,saj veš kako pravijo,kjer je volja je tudi pot....Sem ful vesela zate.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 196
   RE: Oktobrke 2009 3.del
13.10.2009 13:38:30   
gorenka
mng - Čestitke!!!user posted image user posted image user posted image

karmen - če te tkole napacano pogledam zgleda tko k bi celo kopalnco sama delala, pa si med delom mal bušija u mavc namočilauser posted image user posted image ...cunc maš pa tut kr dost (k si se včerej moji polni omari čudila), si se kr napeglala a ne?user posted image

(odgovor članu lenika83)
Neposredna povezava do sporočila: 197
   RE: Oktobrke 2009 3.del
13.10.2009 13:40:49   
Anonimen
mng ... čestitam user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mng)
  Neposredna povezava do sporočila: 198
   RE: Oktobrke 2009 3.del
13.10.2009 13:45:36   
lindi1
Jaz imam pa pestro dopoldne smo 13 ali kako,mi je avto cukal pa crknil,in to baje samo zato,ker sem tankala na OMV tko da punce tankajte raje drugjeuser posted image in zdaj moram do konca sprazniti tank,potem pa na petroluser posted image sem kar malo jezna,sva hotele z mami na kavico...pa po stojalo za abnjico in banjico,pa je vse padlo v vodo,pa še sredi križišča je avto crknil,tako,da sem bila kar malo živčna,jaz se peljem on pa crkne,kako je zdaj to...In zdaj mi pravi mehanik naj se kar vozim,po mojem bom mojga naštimala,da imam moj avto,jaz pa njegovegauser posted image on se bolj znajdeuser posted image če gre kaj narobe,itak bo pa še eno cev zamenjal,ampak to nima veze s tem...Pa saj mene tudi sprašujejo,a kar voziš,a veš da ne smeš,ja ja,kaj nej peš okoli hodim...isto sruser posted image sam še bolj se zmatram,pa nikamor ne pridemuser posted image user posted image user posted image Zdaj moram it delam ježke...cukr paduuser posted image

(odgovor članu lindi1)
Neposredna povezava do sporočila: 199
   RE: Oktobrke 2009 3.del
13.10.2009 14:08:46   
Aniiita
mng- čestitke user posted image

jaz pa okna danes čistim..sem se končno lotila..ko je pa tako lep dan..še eno imam za očistit, pol pa si moram še kaj od dneva privoščit, ne sam delat user posted image No, saj zdaj tudi malo odmora pride.

(odgovor članu lindi1)
Neposredna povezava do sporočila: 200
Stran:   <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
23-letnica ima 10 otrok, želi jih še 100
Mama, ki ima že 10 otrok, jih želi imeti še 100, da bi izpolnila svoje sanje, da bi imela "največjo družino na svetu"....




Adaptirano mleko
kepica

Katero adaptirano mleko uporabljate?

Aptamil (50%)

Hipp (12%)

Milumil (4%)

Comformil (2%)

Novalac (24%)

Babylove (8%)


Število vseh glasov: 258

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!