|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Oktobrke 2009 3.del
12.10.2009 16:12:17   
Februarka08
Neja, juhu, jutri boš mamiuser posted image no, ali pa že danes, ampak najkasneje jutriuser posted image super, bom dihala s tabouser posted image če ne bom zaseuser posted image user posted image
Majakla, kako je luštkan tvoj sinčekuser posted image user posted image user posted image predvidevam, da se ga kar ne morš nagledatuser posted image
Sem zasledila da mM praznujeuser posted image iskrene čestitke ob tvojem prazniku, najlepše možno darilo si pa dobila nekaj dni nazajuser posted image
user posted image

Ja, res je zaspan dan danesuser posted image jaz sem po kosilu, zdaj sem dala cunje prat, moja2 sta šla pa mal ven, tako da mam mir. Bomo vidli, če pride kolegica na čvek, če ne bomo pa sami čvekaliuser posted image
Drugače me mal daje, verjetno od pregleda, imam ob otrdevanju trebuha tud bolečine v križuuser posted image no, bomo videli kaj bo... verjetno ničuser posted image


_____________________________

Moja dva škratka:
Larisa, 29.2.2008
Blaž, 15.10.2009

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 126
   RE: Oktobrke 2009 3.del
12.10.2009 16:34:45   
Meliitak
majakla...kako čedno dete, pa še smeje se...se vsa topim

Nej@...juhuuu user posted image user posted image user posted image , vidim kako se vesedliš svojga poroda tko da se veselim s tabo in držim pestke da je čimprej tvoj user posted image na svet

MM praznuje ja tko da...MM uživej ob svojih fantih (malem in velikem he, he) in kljub deževnem vremenu ti želim veliiiik sončka

                                user posted image

jest sm se pa prisilila da nekj nardim (mogoče je pa to gnezdenje he, he), pospravila in pomila sem kopalnico in zamenjala preprogo v njej, ker je bila že umazana...pol pa sprot še pomedla po stanovanju...pečka pa grejeuser posted image user posted image user posted image ...in vidla sem da je v tem stanju kr mal pretežko da se sklanjam in sem na kolenih, ker me je pošteno v križu začel bolet...grem raj kuhat sm rekla...sam kaj, za koga...itak moj dela popoldan in domu pride sit, jest pa zase sam ne maram kuhat, tko da bom spet pristala na kakem jogurtu al pa hrenovkah, to je skor kot McDonalds home made he, he

(odgovor članu Februarka08)
Neposredna povezava do sporočila: 127
   RE: Oktobrke 2009 3.del
12.10.2009 16:40:48   
Anonimen
mM ... Vse najboljše user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Meliitak)
  Neposredna povezava do sporočila: 128
   RE: Oktobrke 2009 3.del
12.10.2009 16:50:09   
lenika83
malaMravljica samo zate...

user posted image

Želim ti vse naj, naj, najboljše in predvsem da bi bila neizmerno srečna s svojo družinico.

majakla tvoj Nikec je pa tak cukrček, da bi ga človek samo gledal.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 129
   RE: Oktobrke 2009 3.del
12.10.2009 17:16:24   
Anonimen
Punce... spet sam na hitr.. pa dobr si preberte in povejte naprej, če vas pač ne zanima ali ne rabite.

Dobila sem od tete, ki ima malo deklico... 3 posteljnine, kouterček, poušterček... dve obrobi za pojstlco... baldehin... in še par zadevic...
Jst sm si vseeee kupla in mam...
ČE kero zanima.. poslikam in pošljem slikce... sam na zs nej mi da tista ki želi... ZASTOJN dam naprej seveda... pa ne bo dolgo pri meni..  Če se ne najde nobena bom dala pa kr v une kontejnerje od karitasa.
Javite se..., niso slabe zadevce.


(odgovor članu lenika83)
  Neposredna povezava do sporočila: 130
   RE: Oktobrke 2009 3.del
12.10.2009 18:12:26   
rakica 2
MM-čestitke za rojstni dan user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 131
   RE: Oktobrke 2009 3.del
12.10.2009 18:19:39   
tea85
rižko- a veš da se mi je zdelo malo čudno, saj sem bla skoraj prepričana da si ti že vse to dala skozuser posted image user posted image vendar sem misla da ma katera podoben nik...hehe, lepo si nas.

majaklaa- pa tvoj sinček je takoooo lep, pa takooo lepo se smejčka...res že komaj čakam na svoje dete.

boob- hvala in vsem drugim... v bistvu je moj zdaj med nosečnostjo postal čudn do mene, sicer včasih prej tudi, ampak nikoli ni bilo takiga prepada med nama kot zdaj, kot da živima mimo drugega, brez dotikov, objemov...tu pa tam kakšen lupček, to pa je tudi vse. in mene to ubija, sploh ker si želim ljubezni kot vsi...in mi res potrpljenje mineva.

MM kot vidim si leto starejša....vse najboljšeuser posted image user posted image

jaz pa sem si zdaj privošča čokoladooo user posted image user posted image pol bom pa spet se jezila ko bom vidla mozolčke na obrazu, pa če se mi tak lušta, hehe


_____________________________

prišla sem 30.10.09, težka 2.990 g, velika 48,5 cm...Taja




(odgovor članu rakica 2)
Neposredna povezava do sporočila: 132
   RE: Oktobrke 2009 3.del
12.10.2009 18:29:10   
rakica 2
tea85-mah ta tvoj je še hujši kot moj,mal se mi pa zdi da sta kr oba mal ljubosumna kr se vse bl vrti okol najuuser posted image in user posted image ...naš se je mal umiru,ga pa vidm da ga je kar malo strah,ampak ne bo priznal sevedauser posted image .jutr je moj PDP,ma se nč ne dogaja,razn da me trebuh boli kr se user posted image tok preteguje da mi je to že tečno in hudouser posted image .februarka-ti ,ti le nazaj v vrstouser posted image user posted image .kako mate ene amnio že pred pdp??jst mam šele dan po pdp-ju...eh to mi pa res ni všeč,vsakdrugi dan v puser posted image ,ma tud to mora bit ni kaj...nouser posted image ne pomaga,niti gobarjenje,sekanje drv,pomivanje šip,vožnja z avtom,nč ne pomaga,tko da raje punce počivajteuser posted image .že cel teden me klicarjo in se tud ne oglašam kr mi gre res pošteno na jetra,pa tašča me pride pogledat 2x dnevno,pa če kaj špika pa take in podobne ggrrr...sm pa že poslala kolegici ki me kliče do 15xna dan sms-sporočamo veselo novico ,da smo dne10.10.09 ob 18:40 dobili prekrasno čudovito omamno dišečo PINCO.kuharca se dobro počuti,vabljeni dolker je še topla...takrat sm pač spekla pinco in mi je to padlo na pamet,saj vem da sm smotana,ampak če se ne da nobenmu dopovedat da jh bom sama obvestilauser posted image

< Sporočilo je popravil rakica 2 -- 12.10.2009 18:30:57 >

(odgovor članu rakica 2)
Neposredna povezava do sporočila: 133
   RE: Oktobrke 2009 3.del
12.10.2009 18:29:43   
Anonimen
Vse najboljše MMuser posted image user posted image

Pri meni nič novega, razen izcedka še vedno. V križu je ponehalo tako, da kot kaže spet ne bo ničuser posted image Ah tale naš user posted image , najprej hiti vn, sedaj pa kr ustraja notri. Pa še tako miren je danes, da mi gre še to na živce...grrr

Majakla fleten pobič user posted image

(odgovor članu tea85)
  Neposredna povezava do sporočila: 134
   RE: Oktobrke 2009 3.del
12.10.2009 18:34:20   
rakica 2
majakla-moram priznat da sta oba z očkom full luštnauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu majakla)
Neposredna povezava do sporočila: 135
   RE: Oktobrke 2009 3.del
12.10.2009 18:36:21   
Anonimen
rakica ... zakon si se spomnla user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 136
   RE: Oktobrke 2009 3.del
12.10.2009 18:40:32   
Anonimen
Moje dete je tut zadne 2, 3 dni ful mirno in bom jutr klicala v P, če se pridm pokazat, k me res skrbi, trebuh mi pa tut že par dni otrdeva na 1h, 1,5h. Bom vidla kaj bojo rekl. Drgač mam pa u čet. pregled, samo me ta mirnost res skrbi, ker nikol ni bla tok mirna k je zdj, vedno so ble žurke.

Sj ne pretiravam, a ne? A nj sploh pokličm?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 137
   [Brisano sporočilo]
12.10.2009 18:41:22   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Februarka08)
  Neposredna povezava do sporočila: 138
   RE: Oktobrke 2009 3.del
12.10.2009 18:43:54   
Meliitak
he, he rakica res si iznajdljiva, zdej je una ta najbolj željna verjetn nehala klicat...

no pr men jih dost ne ve kdaj mam rok in pol tud ne težijo glih, so pa že nadležni klici in SMSi začel ja, jest se sicer javim ampak nisem glih zgovorna tko da vidjo da nisem za pogovor in kmal odnehajo, pa itak da vsakmu poudarjam da bodo že zvedl ko bo, sam to zgleda ne pomaga glih...mislm da je najbolj važn zate da si ok in v prvem planu bejbi, ko pa bo vse na mestu pa so drugi na vrsti...joj kok eni ne poznajo bontona..grrr

pa sm res jogurt zmlatla, pa mi je pol mi pršla popeglat malenkosti in je rekla da bo spekla pico tko da sam še mal pa se bom mastila s pico he, he...ja seveda tud to je junk food...pa kaj user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 139
   RE: Oktobrke 2009 3.del
12.10.2009 18:49:00   
manca
Pa je le še 14 dni do roka...kako hitro je minilo.
Današnji pregled je bil ok, prvi ctg imam pa v ponedeljek. Na napotnico mi je pa napisala za amnioskopijo šele za dva dni po predvidenem roku, če bom
dočakala seveda.


Ima katera kakšne stike z spelko12? Danes zjutraj naj bi morala biti v Lj porodnišnici, pa me zanima, če je že rodila.

(odgovor članu Meliitak)
Neposredna povezava do sporočila: 140
   RE: Oktobrke 2009 3.del
12.10.2009 18:52:26   
Meliitak
michelle a ni lepo slišat kako smo luštne, še posebej od mlajših študentov...men v glavnem govorijo da sploh nisem tok okrogla kot bi lahko bila in da sem luštna ja kot tebi...pa recimo kako lep in okrogel trebušček maš...sj tisti k mislijo kaj hudga ponavad nč ne rečejo in jim vse vidiš na obrazu...jah mati narava je tko dala kaj čmo...maš pa prov,da naj punce raj mislijo o študiju in ne o dojenčkih, mogoče potem proti koncu študija, pa gresta dve muhi v en mah he, he

sm mela eno sošolko na faksu k je diplomirala v 6.mesecu pa se mi je takrat zdel čudn, le kako se ji da...pol s časom sm pa spremenila mnenje, da če sfolgaš, je super in da bi tud jest, če bi mela takrat koga bla pripravljena na tak podvig...no pa sm čakala uh ja a je že 8 let...pa se nimam za staro he, he

(odgovor članu Meliitak)
Neposredna povezava do sporočila: 141
   RE: Oktobrke 2009 3.del
12.10.2009 19:16:43   
LINDI
MAJAKLA kakšen nasmešek,ful lepi slikici stauser posted image user posted image user posted image user posted image .
MM čestitke za rojstni dan,veliko lepih zdravih trenutkov.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 142
   RE: Oktobrke 2009 3.del
12.10.2009 19:28:16   
LINDI
Tea,potem ima pa tvoj verjetno ful krizo in se boji,kako bo zdaj,,ker mojega je tudi ful skrbelo,da ne bo mogel nikamor več,pa da bo 100 posto drugače....Škoda,da si tvoj ne da dopovedati,da se bo tebi spremenilo za 100 procentov,njemu,pa za manj...

Jaz pa imam zdaj naročeno previjalno mizo,tako,kot sem hotela,za taveliko previjalno blazino,edino prednji deli predalov niso vsi take barve kot bi želela,ampak ni panike,bo 170e,drugače bi pa bila več,barve pa so svetlo modra,rumena in smetanova...dobim verjetno v petekuser posted image

(odgovor članu LINDI)
Neposredna povezava do sporočila: 143
   RE: Oktobrke 2009 3.del
12.10.2009 19:36:57   
najčka
MM vse najboljšeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu LINDI)
Neposredna povezava do sporočila: 144
   RE: Oktobrke 2009 3.del
12.10.2009 19:46:21   
palegia30
Ojla punce, da se še jaz malo javim, danes sem bila na pregledu in me je ginekologinja vaginlno pregledala in je CK še oreng zaprt, tako, da še nič ne dogaja...V ponedeljek pa spet pregled in če ne rodim do naslednjega petka mi bodo dali umetne popadke...sem kar malo nervozna zaradi tega, saj baje , da se kar namatraš z umetnimi.

Komaj čakam, da rodim in da se obrne nov list življenja, da jo vidim že enkrat, najbrž ji je preveč lepo v mojem trebuščku, hihi.

Nič punce grem malo pred tv in spanje, ki ga zadnje čase naravnost obožujem, tako se mi spi, da je že prav čudno, najbrž tudi hormoni in vreme vlipvajo na to.

Pa lep večer vsem skupaj, pa-pa

(odgovor članu najčka)
Neposredna povezava do sporočila: 145
   RE: Oktobrke 2009 3.del
12.10.2009 20:10:51   
Februarka08
Čer.

Pri nas še ni miru, se fešte še kar nadaljujejouser posted image pa to ni res... v soboto zvečer so prišli eni ki so mlaj postavljali (no, pa še eni zraven) da smo ga zapili, prejle pride tašča gor, da so se spet najavili, da mojemu voščijouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ja, kaj ste pa v sobotouser posted image je pa res da mu ni niti en voščil, očitno so mel že vse splanirano... eh, pa saj folk ve v kakšnem stanju sem ipd, pa še kar lezejo k namuser posted image mah, sva bla oba kar slabe volje. Moj je šel zdaj dol, jaz sem pa stuširana in na kavču, ker me noge še komaj držijo, ni šans da dol sedim. Pa v planu tak romantičen večer in vse... grrrrrrrrrrrruser posted image

Morm kar nehat, me ful oči začnejo pečt, če predolgo buljim kle not.
Vsem lep večer in mirno noč! Pri nas še ne nič ne dogajauser posted image


_____________________________

Moja dva škratka:
Larisa, 29.2.2008
Blaž, 15.10.2009

(odgovor članu palegia30)
Neposredna povezava do sporočila: 146
   RE: Oktobrke 2009 3.del
12.10.2009 20:26:15   
LINDI
FEBRUARKA prav nič niso uvidevni,a enkrat ni dovoljuser posted image pa še nosečnico matrajo,malo čudne imajo,tega ne razumem ...
Jaz sem pa že malo utrujena danes,upaam,da me kmalu zmanjka in da se naspim...Pridne bodite,se tipkamo...

(odgovor članu Februarka08)
Neposredna povezava do sporočila: 147
   RE: Oktobrke 2009 3.del
12.10.2009 21:12:39   
rozilu
Dober večer!

Kakšen zaspaaaan dan je bil to, ni čudno, da sem cel popoldnan spala. Zdaj pa tudi nisem za nobeno akcijo, bom šla najbrž malo pred TV ali pa brat... Hrbet me boli, pa zgaga me je zagrabla - taka huda - Donata pa zmanjkalo user posted image

Eh, vidim da sta zadnja 2 tedna ena sama muka. Saj mi paše iti ven, samo takooooj čutim, če premalo počivam. Ne vem kaj bi bilo, če si ne bi večine stvari dovolj zgodaj pripravila. Sicer imam lupinico in voziček in še kako nujno stvar še lepo spravljeno in zavito, samo naj se s tem bodoči očka ukvarja... Bo že moral, ko bo treba prit po user posted image user posted image

Aja, MM - vse naj naj user posted image user posted image user posted image , bom kar tukaj čestitala, sej nas kaj prideš pogledat user posted image

Neja - tebi pa čim lažji porod user posted image

Majakla - kako je luškan tamali, jooooooj user posted image

(odgovor članu LINDI)
Neposredna povezava do sporočila: 148
   RE: Oktobrke 2009 3.del
13.10.2009 5:23:39   
karmen b
Dobro jutro user posted image

No danes me pa težko katera prehiti, ker je res zgodaj. Ne morem spat. Boli me vrat, upam da se tole ne razvije v heksnšus, ker bo treba rodit baje čez dva dni in se mi prav nič ne manjka zaskočenega vratu. To je sicer pri meni stalnica zaradi prisiljene drže...poklicna deformacija pač, sem navajena...sam ne zdej noooooooo!

Skratka ne morem spat, mam občutek, da me je začel mal žgačkat v trebuščku zaradi bližanja pdp, sam jaz se ne dam!

MM vse najboljše user posted image user posted image user posted image

Michelle sej jaz se kar vozim z avtom, moj G pa je le previden, mi ni dal prepovedi, le priporočilo. Pa sej ma po eni strani prav, ker nikol ne veš, kje se bo kak norc vate zabil. Samo zato jaz pač ne bom doma, brez skrbi. Je pa simpatičen, da me v hecu vpraša, če se bom v porodnišnico sama peljala rodit, moraš priznat user posted image user posted image

Danes me čaka razburljiv dan: naredila si bom iz gipsa pozitiv mojega trebuščka in ga potem lepo pošmerglala, okrasila in dala na steno v otroški sobici. Ko pa bom prinesla našega dojenčka domov, ga bom pa pološila v ta trebušček iz gipsa, kot v banjco, da bo v taki legi, kot je zdej dejansko v trebuhu in bo to res ena super fotka....komej čakam user posted image ......

Pa še posteljico bova dopoldne s svakom postavla in naštimala in sobica bo gotova, saj sva z mojim user posted image včerej, ne boste verjele!....vse ostalo že pošlihtala in je praktično gotovo. Edino pol moram še slikce nalimat po stenah, tiste moje ovčke in zajčke user posted image ....

No to je zaenkrat vse, česar se spomnem na vse zgdaj zjutraj, ko ve še sladko spančkate.


_____________________________

Špela je naše največje veselje :)

(odgovor članu rozilu)
Neposredna povezava do sporočila: 149
   RE: Oktobrke 2009 3.del
13.10.2009 7:51:43   
gorenka
Jutro!

Kamen - mislim da zato nis mogla spat zjutrej k komej čakaš da do konca poštimaš sobco a ne?user posted image

Se je pa lepo jutro naredilo donsuser posted image user posted image Super! Vsaj ne bom pol dneva prespalauser posted image

(odgovor članu karmen b)
Neposredna povezava do sporočila: 150
Stran:   <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poslovila sva se od 4. in 5. sina
Z ženo sva pozdravila in se poslovila od najinega 4. in 5. sina. Anders in Brodie sta se rodila združena, delila sta si ...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




S KOM ŽIVITE
nataly33

S kom živite v skupnem gospodinjstvu?

sami s partnerjem/možem in otroci (79%)

sama z otroci (2%)

živimo staščo in tastom (9%)

živimo z mojimi starši (9%)

sem samohranilka (1%)


Število vseh glasov: 175

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!