|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  8 9 [10] 11 12   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: ptujske nosečke
14.10.2009 17:03:20   
didikaa
... in potem vse tiho je bilo...

ste šle že vse rodit al kak se nobena ne oglasi user posted image  no mi smo danes bli zadnjič pri dr. Lukmanu in pravi da še do petka verjetno ne gremo nikamor- naš otroček še preveč nori...
drugače mam pa v petek ctg v porodnišnici in bomo vidli kak pa kaj...

lepo bodite.. čao čao

_____________________________

~¤NikoLi niSmo taKo vELiki,da nE bi mogLi biTi šE vEčji¤~

(odgovor članu tea85)
Neposredna povezava do sporočila: 226
   RE: ptujske nosečke
14.10.2009 17:23:51   
princeska29
res smo se nekam poskrile user posted image user posted image in kako ste kaj drugače???jaz se zadnja dva dneva poćutim še kar ok le malo mi vse dol tišči še posebaj če veliko hodim ali pa če dalj časa kaj delam sem v 28 tednu in je to baje normalnouser posted image
no jaz upam le da ne bom predčasno rodilauser posted image dojenček pa nori na čase ko zmešan še posebaj če bi ati iz mame kaj rad user posted image user posted image user posted image malo heca mora bit
tudi moj bo pri porodu zraven saj pri prvem je bil in se je čisto vredu držal brez kake slabosti in skup kapanja pri pupiki pa ni bil ker je bil zraven taprvega doma ker smo imeli občutek da je sina kar precej mantralo ljubosumje!!zdaj pa se imata rada tak fejst da sebol verjetno nebi mogla met
no uživajte še naprej in se lepo imejte


_____________________________

AMADEJ 26.11.2001 2750g-48cm
STASA 17.01.2008 3850g-53cm
ALEX 17.12.2009 3700g-53cm

(odgovor članu didikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 227
   RE: ptujske nosečke
14.10.2009 22:03:30   
barvar
Da še malo ptujčanke prekontroliram. Je že katera na poti v Rim? Jaz že komaj čakam petek, ko grem h G, da bom spet vidla svojo user posted image .
Lahko noč vsem.


_____________________________

Pa je prišel! Najin Maj - 6.5.2010

(odgovor članu princeska29)
Neposredna povezava do sporočila: 228
   RE: ptujske nosečke
15.10.2009 8:18:39   
bili83
jutro ptujčankeuser posted image

kako ste? oktoberke? še vse 2v1?user posted image

no, mojega malega sem včeraj prav čutila, ko se je obračal v trebuhu. Za konec pa mi je podelil še dobro namerjeno brco pod rebrauser posted image user posted image

uživajte v lepem dnevu, pa naj vas ne zebe preveč...

(odgovor članu barvar)
Neposredna povezava do sporočila: 229
   RE: ptujske nosečke
15.10.2009 10:48:20   
slovenka
ojla mamice,

princeska, jaz si tudi ful želim, da bi imeli takšno ljubezen doma. Zaenkrat ji še nič ne pravimo, nima smisla... imamo pa nečakinjo staro 3 mesece in lepo skrbi za njo, duda, božanje itd. sicer pa 7 ali 8 mesecev je še dolgo, tako da v tem času bo tudi ta prva še zrastla... user posted image

lep dan!


_____________________________

Ne živite, dokler ne najdete tistega, zaradi česar je vredno umreti!

(odgovor članu bili83)
Neposredna povezava do sporočila: 230
   RE: ptujske nosečke
16.10.2009 7:14:40   
princeska29
dobro jutro vsem

veš slovenka mene pa zanima kakšna bo ljubezen takrat ko bodo trije user posted image user posted image že zdaj je gužva kakšna bo šele takrat ker jaz jima nene niti kaj posebaj razlagam bom začela tam okrog božička ali pa miklavža ki je malouser posted image prej
je pa imel sin v nedeljo eno dobro opazko
ker sem malce močnejše postave se mi ne opazi še ne vem kako razen seveda tistih ki vedo in seveda čisto odvisno kako sem oblečena
smo v nedeljo bili v kinu in smo nato šli na obisk k moji svakinji ki pa še ne ve da sem 3 noseča pa se najina sinova igrata zunaj in moj izjavi ej mami a nebi blo hecno če bi še mi meli enega fantka da bi jaz mel brateca in jaz sem ga samo malo pogledala in nato še svakinjo
zdaj pa ne vem ali ji ni kapnlo ali pa se dela da ne veuser posted image user posted image
sem pa si malce pogledala kitajski horoskop glede spola kaj bo in res tam pokaže fantka
kako pa ve kaj verjamete v te stvari?????


_____________________________

AMADEJ 26.11.2001 2750g-48cm
STASA 17.01.2008 3850g-53cm
ALEX 17.12.2009 3700g-53cm

(odgovor članu slovenka)
Neposredna povezava do sporočila: 231
   RE: ptujske nosečke
16.10.2009 11:17:32   
tea85
jaz bi po kizajskem mogla met fanteka mam pa pupo oz bo pupa user posted image

didika- ti pa čakaš do konca kaj, hehe, tlko glej da te nem jaz prehitela user posted image namreč jaz mam 2 dni že take bolečine spodaj pa v križu da katastrofa, danes slabo spala kot še nikoli do slej, saj bolečine niso ponehale ampak še vedno niso bile tiste praveuser posted image sem pa tečna ko ris danes.

mene pa ful strah grabi, res me, jaz ne vem kako se bom znašla v vlogi mameuser posted image mi bo šlo...to se vedno bolj zavedam, ko tak pomislim še malo pa ne bom več samo jaz, in da bo eno bitje odvisno od mene, sicer ne dvomim da bi bla slaba mama ampak kaj ko pa nič ne vem o user posted image

bomo že, a ne user posted image

princeska- tebi pa že hitro dol pritiska, vrjetno nosiš spodaj bolj, kaj pa vem, ja no, mene je nekje v 30 tednu začelo vse tiščat spodaj..uu boš mela pravge korenjaka ali korenjakinjo user posted image


_____________________________

prišla sem 30.10.09, težka 2.990 g, velika 48,5 cm...Taja




(odgovor članu princeska29)
Neposredna povezava do sporočila: 232
   RE: ptujske nosečke
16.10.2009 13:57:30   
princeska29
prvega otroka sem rodila dva meseca prezgodaj rok sem imela 18.01.2002 rojen pa je bil 26.11.2001,drugo pupiko sem rodila 17.01.2008 rok je bil 18.01.2008,sedaj pa imam spet rok 17.01.2010 gdaj pa bo pa še ne vemo!gdaj obiščem ginekologa imam drugačen PDP in vse je tam okrog od 10.01. pa tam do 17.01.!!!zanimivo ne user posted image user posted image
po resnici pa je čist vseeno gdaj se bo rodilo dete le da bo zdravouser posted image user posted image
res pa me na čase vse tišči in boli tam spodaj zato me je strah da bi mi grozil prezgodnji porod


_____________________________

AMADEJ 26.11.2001 2750g-48cm
STASA 17.01.2008 3850g-53cm
ALEX 17.12.2009 3700g-53cm

(odgovor članu tea85)
Neposredna povezava do sporočila: 233
   RE: ptujske nosečke
17.10.2009 11:42:21   
tea85


user posted image

IME                      PDP            STAROST       NOSEČNOST     

                   OKTOBER



DIDIKAA        17.10.09               22                1  user posted image                    
LENNIKA83    25.10.09                                  1    user posted image                     
TEA85            28.10.09              24                1   user posted image                     
                  
                   JANUAR

PRINCESKA29    10.1.10
SISI77               13.1.10            32                1user posted image
MONICCA99       24.1.10        
OREN                  30.1.10            25               1

                   FEBRUAR

BILI83                2.2.10              25                  user posted image                      
ZOJA LARA         13.2.10        

                    MAREC

SREČICA           17.3.10

                    APRIL

NINANANA1     1.4.10
DID5                 14.4.10                30             
BABYLOVERKA 27.4.10                23              1                
TATIY               28.4.10                22               2
SANOSAN         30.3.10        
     
                  MAJ

BARVAR           12.5.10                                   1

                 JUNIJ

SLOVENKA      1.6.10                    29             2





že mamice :

DONNA22           PUNČKA



< Sporočilo je popravil tea85 -- 17.10.2009 11:43:53 >


_____________________________

prišla sem 30.10.09, težka 2.990 g, velika 48,5 cm...Taja




(odgovor članu tea85)
Neposredna povezava do sporočila: 234
   RE: ptujske nosečke
19.10.2009 15:56:34   
didikaa
hei babnice user posted image
kako ste ?
mi smo še vedno v enem kosu in priznam, da če počasi nebo bom živčnega fasala.
itak sem že živčna pa tečna ko pričakujem al bo danes al ju3 pol pa so vsi okrog mene tečni kaj še doma delam pa take...grozaaa
saj jaz bi tudi že rada šla, doma imam vse pripravljeno in čaka naš otrok pa nikam...moj pravi, da je premrzlo in da ni nora da bo šla iz toplega na mrzlo user posted image user posted image
ju3 imam v glavnem spet pregled v porodnišnici... bomo vidli kak bo.
sem bla pa včeraj na pregledu dopoldne in bi si želela it takrat rodit, so ble fajn babice, prijetne, prijazne - za eno vem da je bla Breda za drugo pa ne vem imena, pa še dr. Đukanovič je bil, ki mi je tudi zelo prijeten in prijazen... me je pregledal če je naša tamala še vedno na glavo obrnjena in ugotovil da je in da je glavica ful nizko...kaj to pomeni ne vem... sem pa mogla it vmes med snemanjem ctgja na sprehod, ker je naš otrok vmes zaspal... user posted image user posted image user posted image to se mi je prvič zgodlo user posted image
in kako ste ve ? lenika83, tea85 sta še v enem kosu ?


_____________________________

~¤NikoLi niSmo taKo vELiki,da nE bi mogLi biTi šE vEčji¤~

(odgovor članu tea85)
Neposredna povezava do sporočila: 235
   RE: ptujske nosečke
19.10.2009 17:01:51   
donna22
IZVIRNO SPOROČILO: didikaa

hei babnice user posted image
kako ste ?
mi smo še vedno v enem kosu in priznam, da če počasi nebo bom živčnega fasala.
itak sem že živčna pa tečna ko pričakujem al bo danes al ju3 pol pa so vsi okrog mene tečni kaj še doma delam pa take...grozaaa
saj jaz bi tudi že rada šla, doma imam vse pripravljeno in čaka naš otrok pa nikam...moj pravi, da je premrzlo in da ni nora da bo šla iz toplega na mrzlo user posted image user posted image
ju3 imam v glavnem spet pregled v porodnišnici... bomo vidli kak bo.
sem bla pa včeraj na pregledu dopoldne in bi si želela it takrat rodit, so ble fajn babice, prijetne, prijazne - za eno vem da je bla Breda za drugo pa ne vem imena, pa še dr. Đukanovič je bil, ki mi je tudi zelo prijeten in prijazen... me je pregledal če je naša tamala še vedno na glavo obrnjena in ugotovil da je in da je glavica ful nizko...kaj to pomeni ne vem... sem pa mogla it vmes med snemanjem ctgja na sprehod, ker je naš otrok vmes zaspal... user posted image user posted image user posted image to se mi je prvič zgodlo user posted image
in kako ste ve ? lenika83, tea85 sta še v enem kosu ?



didikaa, še vedno čakam, da mi javiš, da je pupa prišlauser posted image Ampak rajši ti ne pišem, jaz nisem bla čez rok, pa so mi vsi pisali, če še nisem in zakaj ne (kot da vemuser posted image ) ipd. Kar ignoriraj jihuser posted image
Drugače pa, če boš imela ju3 previsok pritisk al pa kaj takega, boš kar v porodno šibalauser posted image
Otrok se pa ti je očitno že spustil, zato je nizko in bo skoraj šel venuser posted image
Držim pesti zateuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu didikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 236
   RE: ptujske nosečke
19.10.2009 17:12:19   
tea85
didika, jaz tudi upam da ne bom čez rok pa nestrpno čakala na čudovit dan, ti pa le javi ko bo tvoja pupa na svet prijokala.

jaz sem še v enem kosu, jutri mamo pregled tako da bom mogoče vedla kaj več, čeprav dvomim.




_____________________________

prišla sem 30.10.09, težka 2.990 g, velika 48,5 cm...Taja




(odgovor članu donna22)
Neposredna povezava do sporočila: 237
   RE: ptujske nosečke
20.10.2009 10:12:00   
slovenka
didika, ja poznam, sem bila teden dni čez rok. Samo moraš to čist pozitivno jemat - kaj pa če se ne bi nihče zmenil zate? Meni je bilo prav fajn, v bistvu smešno, ko sem vsako jutro iz službe dobila kup smsov, kako je, kako kaže... user posted image Sem pa bila tudi že jezna, ja, a bo ali ne bo, spati nisem mogla, ker sem bila sigurna, da bom rodila ponoči... potem pa nisem, pa dojenček je vseeno prišel... Zdaj v drugo bom po moje bolj v paniki, ko bo šlo proti koncu user posted image

_____________________________

Ne živite, dokler ne najdete tistega, zaradi česar je vredno umreti!

(odgovor članu tea85)
Neposredna povezava do sporočila: 238
   RE: ptujske nosečke
20.10.2009 12:34:21   
sisi77
Pozdravljene!
mene zanima kako je glede prisotnosti partnerja v Ptujski porodnišnici. Moj verjetno ne bo z menoj obiskoval MŠ ker je v dopoldanskem času v ZD in je v tem času v službi. Ali je lahko kljubtemu prisoten pri porodu ali potrebuje potrdilo ali je dovolj le plačilo za prisotnost pri porodu. Hvala za odgovore.


_____________________________

Anej 21.12.2009 - največja ljubezen mamice in atija!

(odgovor članu donna22)
Neposredna povezava do sporočila: 239
   RE: ptujske nosečke
20.10.2009 12:48:11   
lenika83
Evo mene, še vedno tukaj, še vedno v enem kosu. Danes sem bila še na zadnjem pregledu pri svojem G, od ponedeljka dalje pa hodim v P. Seveda upam, da to ne bo treba user posted image

A katera ve koliko časa čez rok čakajo na Ptuju? Jaz sem tako zmedena, da sem čisto pozabila vprašati svojega G.

sisi77 partner nič ne rabi za prisotnost pri porodu, samo 10€ user posted image

(odgovor članu didikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 240
   RE: ptujske nosečke
20.10.2009 13:06:55   
slovenka
IZVIRNO SPOROČILO: sisi77

Pozdravljene!
mene zanima kako je glede prisotnosti partnerja v Ptujski porodnišnici. Moj verjetno ne bo z menoj obiskoval MŠ ker je v dopoldanskem času v ZD in je v tem času v službi. Ali je lahko kljubtemu prisoten pri porodu ali potrebuje potrdilo ali je dovolj le plačilo za prisotnost pri porodu. Hvala za odgovore.



Seveda je lahko, v MŠ po mojih izkušnjah itak ni praksa, da bi bili partnerji zraven, že uro imajo takšno, da ne morejo, naj si dopust raje za potem špara, pa ko pride edini, mu tudi ni tam za sedeti, pa itak med telovadbo ne more biti zraven... v glavnem, kot že ime pove, na Ptuju je to za mamice... posledično tudi nihče ne vpraša za potrdilo pri porodu, edino račun za 10 eur takoj prinesejo za tisto papirnato haljo user posted image


_____________________________

Ne živite, dokler ne najdete tistega, zaradi česar je vredno umreti!

(odgovor članu sisi77)
Neposredna povezava do sporočila: 241
   RE: ptujske nosečke
20.10.2009 13:09:53   
slovenka
IZVIRNO SPOROČILO: lenika83

Evo mene, še vedno tukaj, še vedno v enem kosu. Danes sem bila še na zadnjem pregledu pri svojem G, od ponedeljka dalje pa hodim v P. Seveda upam, da to ne bo treba user posted image

A katera ve koliko časa čez rok čakajo na Ptuju? Jaz sem tako zmedena, da sem čisto pozabila vprašati svojega G.



Meni so takrat rekli, da mi sprožijo porod v petek, se pravi 9 dni čez rok oz. alternativno v ponedeljek... znanki so sprožili 14 dni po roku. Odvisno, kaj UZ pokaže, koliko je še plodovne vode... jaz bi se bunila in čimprej zahtevala sprožitev. Bebi itak ni več treba biti notri, razmere pa ima vsak dan slabše. Čeprav pravijo, da se potem hitreje rodi, ker je že vse zrelo... vendar pa dolgo po roku tudi že težko diha itd. Boljše gnjaviti za sprožitev, da ne bo kaj narobe... Je pa teh prekoračenj zelo veliko, jaz sem bila zelo presenečena koliko.




_____________________________

Ne živite, dokler ne najdete tistega, zaradi česar je vredno umreti!

(odgovor članu lenika83)
Neposredna povezava do sporočila: 242
   RE: ptujske nosečke
20.10.2009 13:50:37   
sisi77
lenika in slovenka hvala za odgovore. Sem prav vesela da ne komplicirajo če ve tako pravita. Upam samo da nebom rabla v LJ ali MB rodit ter da bo user posted image še malo počakal. Ne vem do katerega tedna je kritično da te morejo prepeljat v LJ ali MB. Šučur mi je rekel da če vzdržima še en mesec smo na konju. Sedaj sem v 28 t. Sem ga pozabila vprašat če rodim po 32 t da lahko grem na Ptuj. Ker mi je rekel da če se bi sedaj začelo kaj dogajat naj niti ne hodim okoli Ptujske p.

_____________________________

Anej 21.12.2009 - največja ljubezen mamice in atija!

(odgovor članu slovenka)
Neposredna povezava do sporočila: 243
   RE: ptujske nosečke
20.10.2009 18:15:44   
tea85
sisi77- zakaj pa bi prej rodila, kaj maš kakšne težave?

ja midva sma se z šučurjem tudi danes zmenla kako naprej, da naslednji teden še pridem na pregled, potem pa v P. in če do 6.11 še vedno ne bo nič (kar dvomim) se morem pri njemu v mbju kjer je takrat dežuren zglasit in če bo vse kot treba za porod boma le tega sprožla.
je pa rekel da mam user posted image že tako nizko da se zna zgoditi da bo že naslednji teden kaj( ja jaz upam da bo user posted image ) ampak danes me je prav nasmejal, ker včasih ma res takšne izjave, da sploh ne vem kaj naj rečem...pač moški user posted image user posted image

didika, kako si pa ti, že cartate??


_____________________________

prišla sem 30.10.09, težka 2.990 g, velika 48,5 cm...Taja




(odgovor članu sisi77)
Neposredna povezava do sporočila: 244
   RE: ptujske nosečke
20.10.2009 20:22:20   
donna22
IZVIRNO SPOROČILO: sisi77

lenika in slovenka hvala za odgovore. Sem prav vesela da ne komplicirajo če ve tako pravita. Upam samo da nebom rabla v LJ ali MB rodit ter da bo user posted image še malo počakal. Ne vem do katerega tedna je kritično da te morejo prepeljat v LJ ali MB. Šučur mi je rekel da če vzdržima še en mesec smo na konju. Sedaj sem v 28 t. Sem ga pozabila vprašat če rodim po 32 t da lahko grem na Ptuj. Ker mi je rekel da če se bi sedaj začelo kaj dogajat naj niti ne hodim okoli Ptujske p.



Jaz sem ravno pred kratkim brala članek o tem, da je najbolje za mamice, ki bodo rodile pred 37. tednom, se pravi nedonošenčka, da - če je le možno - gredo še pred porodom v MB (oz. LJ), ker imajo samo tam ustrezne aparature zanje in imajo tako najboljše možnosti. Če se otrok vseeno rodi v drugi porodnišnici, ga prestavijo tja, ampak je najbolje, da se tak otrok rodi tam.

Pa nočem strašit, ampak pred kratkim (nekje 2 ali 3 tedne nazaj) se je na Ptuju rodil fantek pri 7 mesecih, se pravi nekje pri 32 tednih in je umrluser posted image user posted image Sicer ne vem, če so ga sploh uspeli prepeljati v Mb ali je umrl kar v ptujski porodnišnici ...

(odgovor članu sisi77)
Neposredna povezava do sporočila: 245
   RE: ptujske nosečke
20.10.2009 21:18:27   
ema tiara
IZVIRNO SPOROČILO: ema tiara
za seznam...ste me ven spustilauser posted image user posted image user posted image

se vam pridružujem...sem iz ptuja, rok imam 15.4.2010,je to moja peta nosečnost,doma imam 4 otroke,najmanjši je 6m star...mlada sem 35 let,moj g je dr.rosič


_____________________________

...točka moči je v sedanjem trenutku...


(odgovor članu ema tiara)
Neposredna povezava do sporočila: 246
   RE: ptujske nosečke
20.10.2009 21:23:35   
tea85




user posted image

IME                      PDP            STAROST       NOSEČNOST     

                   OKTOBER



DIDIKAA        17.10.09               22                1  user posted image                    
LENNIKA83    25.10.09                                  1    user posted image                     
TEA85            28.10.09              24                1   user posted image                     
                  
                  JANUAR

PRINCESKA29    10.1.10
SISI77               13.1.10            32                1user posted image
MONICCA99       24.1.10        
OREN                  30.1.10            25               1

                   FEBRUAR

BILI83                2.2.10              25                  user posted image                      
ZOJA LARA         13.2.10        

                    MAREC

SREČICA           17.3.10

                    APRIL

NINANANA1     1.4.10
DID5                 14.4.10                30             
BABYLOVERKA 27.4.10                23              1                
TATIY               28.4.10                22               2
SANOSAN         30.3.10        
EMA TIARA       15.4.10               35               5
               
                 MAJ

BARVAR           12.5.10                                   1

                 JUNIJ

SLOVENKA      1.6.10                    29             2





že mamice :

DONNA22           PUNČKA


[/quote]

_____________________________

prišla sem 30.10.09, težka 2.990 g, velika 48,5 cm...Taja




(odgovor članu tea85)
Neposredna povezava do sporočila: 247
   RE: ptujske nosečke
20.10.2009 21:24:32   
tea85
EMA TIARA- se ti opravičujem da sem te spregledala, no sem te dodala user posted image user posted image

_____________________________

prišla sem 30.10.09, težka 2.990 g, velika 48,5 cm...Taja




(odgovor članu tea85)
Neposredna povezava do sporočila: 248
   RE: ptujske nosečke
20.10.2009 21:36:47   
ema tiara
hvalauser posted image user posted image

_____________________________

...točka moči je v sedanjem trenutku...


(odgovor članu tea85)
Neposredna povezava do sporočila: 249
   RE: ptujske nosečke
21.10.2009 6:31:27   
princeska29
jaz sem prvič rodila v 31 tednu in to pred skoraj 8 leti pa sva z dragim prišla v ptujsko porodnišnico in sva tam tudi ostala!rodila sem sicer po13 mučnih urah popadkov in sin je bil pet dni v inkubatorju zarradi dihanja in ker se je precej plodovnice napil!!nato sva še bla dva dni pod žarnico(kot piščančekuser posted image ) zaradi zlatenice in potem hop domov

_____________________________

AMADEJ 26.11.2001 2750g-48cm
STASA 17.01.2008 3850g-53cm
ALEX 17.12.2009 3700g-53cm

(odgovor članu didikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 250
Stran:   <<   < Prejšnja stran  8 9 [10] 11 12   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  8 9 [10] 11 12   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poslovila sva se od 4. in 5. sina
Z ženo sva pozdravila in se poslovila od najinega 4. in 5. sina. Anders in Brodie sta se rodila združena, delila sta si ...
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?