|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4] 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Tušmobil
10.7.2009 15:11:32   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: miapia

Naj zamenja službo, kjer ji bodo dali služben telefon. Pa upa naj, da ne bo tušmobil. Rešeno!


ji bom predlagalauser posted image

(odgovor članu miapia)
  Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Tušmobil
10.7.2009 15:11:54   
ssevin
IZVIRNO SPOROČILO: ulla80

pa kličem službeno samo iz službenega stacionarca.


že sediš cel šiht zravn njega, ona pa ful okol skače...in če te nekdo pokliče, pol pa ven vrže, se nekak spodobi da ti pokličeš nazaj. no jst nebiuser posted image sam ona ma pač tko narjeno. in more zdej dve leti tu bit, pa so ji tud hvalili, kolk je oh in sploh in se ji bo splačalo. sam se ji ne.



Ja, pol bi jaz tudi imela službenega, samo ga nočem, niti ne rabim. Mislim, da so tvojo fajn nagnili, fajn. Čudno, da se jim pusti. Ne vem no, se mi zdi logično, da ti službeni telefon porinejo v roke, sploh če si v tujini. Jaz na svoje stroške ziher ne bi klicalauser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Tušmobil
10.7.2009 15:14:11   
Anonimen
sploh če si v tujini. Jaz na svoje stroške ziher ne bi klicala


user posted image user posted image pa saj ne kliče - sam če pa njo kliče šef, al pa mentorca al pa kter od profesorjev, k more kej namest njih narest, se pa valjda more oglasit. jo pa to ful stane, a ne.

(odgovor članu ssevin)
  Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Tušmobil
10.7.2009 15:16:05   
ssevin
IZVIRNO SPOROČILO: ulla80

IZVIRNO SPOROČILO: ssevin

IZVIRNO SPOROČILO: ulla80

Telefon mi sam avtomatsko preklopi na mobitelovo omrežje oz. obratno


kaj pa k bo enkrt konc tega, ko mobitel ne bo več dovolil šlepanja? pol za vsako, k se ti zdej preklopi, ti pol ven vrglo. juhej, a neuser posted image



Eh s takimi brezveznimi, kaj bo ko bo enkrat tak, se pa res ne mislim ubadat. 


ja ti si tak že tamuser posted image en, k se pa na novo odloča za vezavo, je pa fajn, da mal razmisli tud o tem.



Lej, zaradi mene lahko Marogica dear, razmišlja še tri leta kaj bo, če bo....jaz sme samo povedala mojo izkušnjo in kaj je najpomembneje, dobila sem tisto, kaj sem hotela. Fertik. Pa tudi iz lj nisem. Marogica pa glih tak ne.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Tušmobil
10.7.2009 15:17:06   
Anonimen
poštenouser posted image

(odgovor članu ssevin)
  Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Tušmobil
10.7.2009 15:17:58   
end1

IZVIRNO SPOROČILO: rija

IZVIRNO SPOROČILO: end1

ja kdo zdej laže tle. kako je zdej v Ljubljani, a preklaplate ročno al ne?



PEŠ!!!user posted image  mamicu jim....


ja prešalti na simobil, ne boš tak jezna in ne boš vpila, jaz sem bla tam pa je tud fanj blo, sam zdej je tle bol.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Tušmobil
10.7.2009 15:20:45   
ssevin
IZVIRNO SPOROČILO: ulla80

sploh če si v tujini. Jaz na svoje stroške ziher ne bi klicala


user posted image user posted image pa saj ne kliče - sam če pa njo kliče šef, al pa mentorca al pa kter od profesorjev, k more kej namest njih narest, se pa valjda more oglasit. jo pa to ful stane, a ne.




Saj to se podrazumeva user posted image  Valjda, da vse kar gre čez mejo, plačaš ti, ne glede na to če kličeš ali dvigneš...zato pa so službeni telefoni. Skratka služba v tujini=službeni telefon. Logično, brez njega ne grem nikam delat v tujino, pa fertik. Tvoja seka je pač šla in plačuje še službeni telefon. Sama si je kriva, kaj pa se pusti. Jaz bi rekla direktoru, žal ne bom plačevala službenih zadev iz privat žepa, fertik.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Tušmobil
10.7.2009 15:23:40   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: ssevin

IZVIRNO SPOROČILO: ulla80

sploh če si v tujini. Jaz na svoje stroške ziher ne bi klicala


user posted image user posted image pa saj ne kliče - sam če pa njo kliče šef, al pa mentorca al pa kter od profesorjev, k more kej namest njih narest, se pa valjda more oglasit. jo pa to ful stane, a ne.




Saj to se podrazumeva user posted image  Valjda, da vse kar gre čez mejo, plačaš ti, ne glede na to če kličeš ali dvigneš...zato pa so službeni telefoni. Skratka služba v tujini=službeni telefon. Logično, brez njega ne grem nikam delat v tujino, pa fertik. Tvoja seka je pač šla in plačuje še službeni telefon. Sama si je kriva, kaj pa se pusti. Jaz bi rekla direktoru, žal ne bom plačevala službenih zadev iz privat žepa, fertik.


jst se čist strinjam, pa tud jst nebi, ni šansuser posted image samo ona je pa v mal kočljivi situaciji, si najbl ne upa težit okol tega, pa vemo kaki so ti razni boemski profesorji - jim ni glih strošek telefon al kva....pa vsem se zdi da ga itak ne rabiš, sam gnjavjo pa kr naprejuser posted image

(odgovor članu ssevin)
  Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Tušmobil
10.7.2009 15:25:47   
ssevin
IZVIRNO SPOROČILO: ulla80

IZVIRNO SPOROČILO: ssevin

IZVIRNO SPOROČILO: ulla80

sploh če si v tujini. Jaz na svoje stroške ziher ne bi klicala


user posted image user posted image pa saj ne kliče - sam če pa njo kliče šef, al pa mentorca al pa kter od profesorjev, k more kej namest njih narest, se pa valjda more oglasit. jo pa to ful stane, a ne.




Saj to se podrazumeva user posted image  Valjda, da vse kar gre čez mejo, plačaš ti, ne glede na to če kličeš ali dvigneš...zato pa so službeni telefoni. Skratka služba v tujini=službeni telefon. Logično, brez njega ne grem nikam delat v tujino, pa fertik. Tvoja seka je pač šla in plačuje še službeni telefon. Sama si je kriva, kaj pa se pusti. Jaz bi rekla direktoru, žal ne bom plačevala službenih zadev iz privat žepa, fertik.


jst se čist strinjam, pa tud jst nebi, ni šansuser posted image samo ona je pa v mal kočljivi situaciji, si najbl ne upa težit okol tega, pa vemo kaki so ti razni boemski profesorji - jim ni glih strošek telefon al kva....pa vsem se zdi da ga itak ne rabiš, sam gnjavjo pa kr naprejuser posted image




Tudi to verjamem, saj bo boljše.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Tušmobil
10.7.2009 15:32:07   
Raho
IZVIRNO SPOROČILO: rija

ne, neki ferdamani telefon od tušmobila lani.....telefon je pa za nekam si vtaknit.....user posted image


Lubica, ti imaš enak telefon ko sem ga jaz imela , ko sem bila še pri Debiteluuser posted image .

No - moji računi pri Debitelu so bili v povprečju okoli 170 € mesečno, ker privat telefon uporabljam tudi kot službeni, sedaj pri debitelu pa imam največ 54 € - pa dosti več čvekam po telefonu.
Za omrežja pa me boli patka - to naj se Mobitel in Tušmobil zmenita med sabo

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Tušmobil
10.7.2009 15:41:18   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: Raho

IZVIRNO SPOROČILO: rija

ne, neki ferdamani telefon od tušmobila lani.....telefon je pa za nekam si vtaknit.....user posted image


Lubica, ti imaš enak telefon ko sem ga jaz imela , ko sem bila še pri Debiteluuser posted image .

No - moji računi pri Debitelu so bili v povprečju okoli 170 € mesečno, ker privat telefon uporabljam tudi kot službeni, sedaj pri debitelu pa imam največ 54 € - pa dosti več čvekam po telefonu.
Za omrežja pa me boli patka - to naj se Mobitel in Tušmobil zmenita med sabo



srce, jaz sem s svojim telefonom zadovoljna v ueberuser posted image user posted image user posted image

moj organ ma tole frdamano zadevo....samo je rabil eno leto, preden je priznal, da si je izbral samo fensi šmensi zadevo, ki pa je sicer bolj malo uporabna user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Tušmobil
10.7.2009 16:11:08   
ZARA
IZVIRNO SPOROČILO: Marogica
Hvala vam...user posted image   

iN POSTALA JE PRAVA KISS Ass user posted image

user posted image

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Tušmobil
10.7.2009 16:20:42   
Marogica
Mater, kakšna debata....

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Tušmobil
10.7.2009 21:09:19   
kofetek2010
IZVIRNO SPOROČILO: rija

IZVIRNO SPOROČILO: end1

ja kdo zdej laže tle. kako je zdej v Ljubljani, a preklaplate ročno al ne?



PEŠ!!!user posted image  mamicu jim....



še niti 1x nisem sam rabila preklapljat na drugo omrežje, ne v Ljubljani in ne drugod user posted image  

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: Tušmobil
10.7.2009 21:38:45   
miapia
IZVIRNO SPOROČILO: jana73

IZVIRNO SPOROČILO: rija

IZVIRNO SPOROČILO: end1

ja kdo zdej laže tle. kako je zdej v Ljubljani, a preklaplate ročno al ne?



PEŠ!!!user posted image  mamicu jim....



še niti 1x nisem sam rabila preklapljat na drugo omrežje, ne v Ljubljani in ne drugod user posted image  

Tudi jaz ne, zato mislim, da je vse eno veliko nakladanje.

(odgovor članu kofetek2010)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: Tušmobil
10.7.2009 21:48:52   
Žabika

IZVIRNO SPOROČILO: miapia

IZVIRNO SPOROČILO: jana73

IZVIRNO SPOROČILO: rija

IZVIRNO SPOROČILO: end1

ja kdo zdej laže tle. kako je zdej v Ljubljani, a preklaplate ročno al ne?



PEŠ!!!user posted image  mamicu jim....



še niti 1x nisem sam rabila preklapljat na drugo omrežje, ne v Ljubljani in ne drugod user posted image  

Tudi jaz ne, zato mislim, da je vse eno veliko nakladanje.


Tudi jaz ne! Sem zelo zadovoljna s Tušmobilom. Koliko časa bo pa trajalo to, pa ne vem.

(odgovor članu miapia)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: Tušmobil
10.7.2009 21:53:17   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: Žabika


IZVIRNO SPOROČILO: miapia

IZVIRNO SPOROČILO: jana73

IZVIRNO SPOROČILO: rija

IZVIRNO SPOROČILO: end1

ja kdo zdej laže tle. kako je zdej v Ljubljani, a preklaplate ročno al ne?



PEŠ!!!user posted image  mamicu jim....



še niti 1x nisem sam rabila preklapljat na drugo omrežje, ne v Ljubljani in ne drugod user posted image  

Tudi jaz ne, zato mislim, da je vse eno veliko nakladanje.


Tudi jaz ne! Sem zelo zadovoljna s Tušmobilom. Koliko časa bo pa trajalo to, pa ne vem.


ve vse...ki niste na ročni user posted image  kak pa mate v telefonu nastavljanje omrežja>: samodejno ali ročnouser posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Žabika)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: Tušmobil
10.7.2009 22:31:52   
bumerang
Zagotovo je veliko odvisno tudi od modela telefona. Pri meni doma je signal recimo temu slabši in od ene do druge znamke je pri sprejemu razlika tudi za dve črtici, nekateri pa sploh ne lovijo.

_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: Tušmobil
11.7.2009 0:19:57   
Onasiss
IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

IZVIRNO SPOROČILO: Marogica
Hvala vam...user posted image   

iN POSTALA JE PRAVA KISS Ass user posted image

user posted image

user posted image

_____________________________

So what....

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: Tušmobil
11.7.2009 8:13:53   
Marogica

IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

IZVIRNO SPOROČILO: Marogica
Hvala vam...user posted image   

iN POSTALA JE PRAVA KISS Ass user posted image

user posted image



Človek se kdaj tudi zmoti in je prijazen.user posted image

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: Tušmobil
11.7.2009 12:56:54   
Anonimen
Mobitel je zakon.

Vlece skoraj povsod, razen v eni dolini okrog Podplata, v tujini ni problemov, racun imam normalen, je pa res, da telefon uporabljam za dogovor in ne pogovor.

Nokia 6310i je tudi zakon.

Ne menjam  nic od tega.

(odgovor članu Marogica)
  Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: Tušmobil
11.7.2009 13:22:28   
arabela*

IZVIRNO SPOROČILO: Marogica

Razmišljam, da bi šla na Tušmobil iz Mobitela, ker se mi zdi, da je enostavno Mobitel predrag. Me zanima, če je katera na Tušmobilu in kako je zadovoljna/nezadovoljna, kar se tiče pokrivnosti in kako se vam kaj pozna pri računu. 

Hvala za komentarje.




jaz sem imela vezavo...se splača,vendasr nisem minut niti približno porabila...so mi ostajale.....
Zdaj imam predplačniški paket,nič vezave...si v trgovini Tuš nabiram minute,tako da čist nič ne plačujem in sem zeeelllo zadovoljna..

Je pa ena velika slabost,da je slab signal...............sploh če dost telefoniraš...moj je prešel iz mobitela na tušmobil in ima sedaj večne probleme s signalom,kar prekinja..

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: Tušmobil
11.7.2009 13:34:23   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

Mobitel je zakon.

Vlece skoraj povsod, razen v eni dolini okrog Podplata, v tujini ni problemov, racun imam normalen, je pa res, da telefon uporabljam za dogovor in ne pogovor.

Nokia 6310i je tudi zakon.

Ne menjam  nic od tega.


Verjetno mislis Mestinje user posted image .

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: Tušmobil
11.7.2009 13:36:29   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: skamp

IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

Mobitel je zakon.

Vlece skoraj povsod, razen v eni dolini okrog Podplata, v tujini ni problemov, racun imam normalen, je pa res, da telefon uporabljam za dogovor in ne pogovor.

Nokia 6310i je tudi zakon.

Ne menjam  nic od tega.


Verjetno mislis Mestinje user posted image .



Nic ne mislim, ni nobene table tam user posted image .

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: Tušmobil
11.7.2009 13:42:36   
princeska29
jaz sem bila pri tušmobilu pa moj račun ni nikoli znašal manj kot 30 eurov pa sem imela paket 20!!ko pa sem bila na parceli ki je 15 km iz ptuja pa sem bla v momentu brez signala in sem plačevala dražje tudi po120 eurov pa pugovori niso bili dolgi!!prej pa sem imela mobi in sem si kartico kupovala pa sem bistveno manj porabla!tak da jaz pa tušmobil ne hvala!!
sicer pa je tak da ima vsaki operater svoje prednosti in  slabosti izbira pa je odvisna od vsakega posameznika

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4] 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4] 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




porod
lilip

Ste ob porodnih bolečinah tudi kaj kričale zraven?

Ja, kar veliko (18%)

Sem, samo ne preveč (26%)

Ne, nisem (47%)

Se ne spomnim:-) (9%)


Število vseh glasov: 385

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!