|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 4 [5]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Tušmobil
11.7.2009 19:58:15   
miapia
IZVIRNO SPOROČILO: princeska29

jaz sem bila pri tušmobilu pa moj račun ni nikoli znašal manj kot 30 eurov pa sem imela paket 20!!ko pa sem bila na parceli ki je 15 km iz ptuja pa sem bla v momentu brez signala in sem plačevala dražje tudi po120 eurov pa pugovori niso bili dolgi!!prej pa sem imela mobi in sem si kartico kupovala pa sem bistveno manj porabla!tak da jaz pa tušmobil ne hvala!!
sicer pa je tak da ima vsaki operater svoje prednosti in  slabosti izbira pa je odvisna od vsakega posameznika


Prepiši prosim z računa, kaj si plačala in koliko, lahko brez ddv-ja, ker me res zelo zanima, kaj si plačala.

(odgovor članu princeska29)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: Tušmobil
13.7.2009 8:08:14   
kalbo
IZVIRNO SPOROČILO: miapia

IZVIRNO SPOROČILO: ulla80

....ima paket 30, pa pravi da si sploh ne upa povedat, kolk še zravn plačauser posted image plus seveda da ni nobenih ugodnosti za tujino.

pa še enepar takih hakljev je, tko da jst bi se fajn pozanimala prej, pa ves droben tisk in tko, ker so kar lukavi tile tuševciuser posted image


1. ne zagovarjam nikogar, sem pa trenutno na tušmobilu, ker me povsod drugje za moje potrebe pride dražje
2. sem v lj in kjerkoli sem bila, tudi v tujini,nekih blaznih težav s signalom nimam
3. ulla80 - sestra naj se pozanima, kaj je v njenem paketu in kaj ji nudi. Jaz ne plačam za brezveze niti centa. Pogodba ji krije ne vem koliko minut pogovorov kjerkoli, razen tujine. Klice, kot so 1188, 090... in podobne, pa normalno da ja - plačaš. Ne vem pa, kaj ona plačuje, res. Aja, pa wap je zastonj, internet pa spet plačaš
4. Tušmobil je en izmed najcenejših ponudnikov glede tujine
5. Tudi Mobitel se šlepa - na Telekomu
6. haklje imaš pa res, če si ne znaš pogodbe prebrat. Če je kaj narejeno proti pogodbi, potem se z lahkoto lahko obrneš na sodišče.
7. in ne kupuj mačka v žaklju. rajši nič ne kupi, če nisi prepričan o njeni vsebini, a ne???


Sicer o tem ne teče beseda, ker Telekom nima mobilnega omrežja, pa vseeno. Resnica je, da je zadeva prej obratna, Telekom se šlepa na Mobitelu.

Tvoja izjava o šlepanju je podobna Murkotovi, ko je izjavil, da se natalija Verboten šlepa na njegovi slavi.

< Sporočilo je popravil kalbo -- 13.7.2009 8:11:42 >

(odgovor članu miapia)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: Tušmobil
13.7.2009 8:16:15   
kalbo
IZVIRNO SPOROČILO: miapia

IZVIRNO SPOROČILO: ulla80

Telefon mi sam avtomatsko preklopi na mobitelovo omrežje oz. obratno


kaj pa k bo enkrt konc tega, ko mobitel ne bo več dovolil šlepanja? pol za vsako, k se ti zdej preklopi, ti pol ven vrglo. juhej, a neuser posted image


Draga moja, tušmobil za tole t.i. šlepanje plačuje mastno mesečno najemnino Mobitelu. In Mobitel je to šlepanje dovolil. A ni čudno, kaj cekinčki delajo.


Draga moja, Mobitel je bil prisiljen s strani APEKa dovolit to šlepanje, ki ga pa Tuško zelo neredno plačuje, toliko o tem. Vidim da ti par stvari ni jasnih.

(odgovor članu miapia)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: Tušmobil
13.7.2009 8:19:02   
Anonimen
a se še kr niste zmenli? vam signal ven mečeuser posted image

(odgovor članu kalbo)
  Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: Tušmobil
13.7.2009 8:27:49   
kalbo
Jest sem lepo napisal, da je Tuš tam, kjer ni izključno na svojem omrežju in za navaden čvek fajn stvar, verjamem pa in tud napisal sem, da bodo veliki problemi, ko se bo iztekla pogodba in da se pač ne splača vezat tja. Pač delam že skoraj 10 let v teh krogih in mende nekaj vem o teh stvareh, najbrš.
Sam je pač ssevin še iz časov ko je bila obratna malo alergična name in je skočila name ko svinja na buče, jest sem hotel dat pa marogici samo dobronameren nasvet, pa še par stvari sem pojasnil, ker me tele govorice glede šlepanja mal pogrejejo, ker pač vem resnico in tud vem, kdo koga ovira oziroma zavira.

Pa dobro izbiro želim.

PS: Povezani smo brezmejno....

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: Tušmobil
13.7.2009 8:51:53   
bumerang
Kalbo - Kako pa je kaj z lovljenjem Tuša v tujini, npr. Italiji?
Kaj pa, če se odpraviš na druge kontinente, kako poteka ta rooming? Je vseeno, katerega operaterja imaš?
Kateri paket bi priporočal, da se klici navezujejo na vsa omrežja, tudi stacionarna?



_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: Tušmobil
13.7.2009 11:12:06   
kalbo
Podatke o romingu mora dat operater. Za TUŠ ne vem, koliko ima sklenjenih pogodb, za Mobitel pa vem, da ima pogodbe z večino svetovnih operaterjev.
Glede paketa je pa tako, da je vse odvisno od povprečne mesečne porabe. Je treba vzet izpisek in it malo računat.

(odgovor članu bumerang)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: Tušmobil
13.7.2009 11:29:09   
Anonimen
Glede paketa je pa tako, da je vse odvisno od povprečne mesečne porabe. Je treba vzet izpisek in it malo računat.


Tocno tako.
Ti ne delam reklame user posted image , samo izracun na koncu pokaze, ali se splaca ali ne. Na pamet govorit nima smisla.

(odgovor članu kalbo)
  Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: Tušmobil
13.7.2009 12:15:19   
miapia
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

IZVIRNO SPOROČILO: miapia

IZVIRNO SPOROČILO: ulla80

Telefon mi sam avtomatsko preklopi na mobitelovo omrežje oz. obratno


kaj pa k bo enkrt konc tega, ko mobitel ne bo več dovolil šlepanja? pol za vsako, k se ti zdej preklopi, ti pol ven vrglo. juhej, a neuser posted image


Draga moja, tušmobil za tole t.i. šlepanje plačuje mastno mesečno najemnino Mobitelu. In Mobitel je to šlepanje dovolil. A ni čudno, kaj cekinčki delajo.


Draga moja, Mobitel je bil prisiljen s strani APEKa dovolit to šlepanje, ki ga pa Tuško zelo neredno plačuje, toliko o tem. Vidim da ti par stvari ni jasnih.


Ne bom ti oporekala, ker res nimam pojma. Samo tudi, če bo konec pogodbe, ne morejo naročnike pustiti kar v srednjem veku in jih pustiti brez pokritosti. Vsaj upam, da ne.

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: Tušmobil
13.7.2009 12:16:37   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: miapia
Samo tudi, če bo konec pogodbe, ne morejo naročnike pustiti kar v srednjem veku in jih pustiti brez pokritosti. Vsaj upam, da ne.

Lahko pa se jim zgodi točno to, kar se je zgodilo predhodniku Vegi - prenehajo z delovanjem.

(odgovor članu miapia)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: Tušmobil
13.7.2009 12:19:14   
miapia
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

IZVIRNO SPOROČILO: miapia
Samo tudi, če bo konec pogodbe, ne morejo naročnike pustiti kar v srednjem veku in jih pustiti brez pokritosti. Vsaj upam, da ne.

Lahko pa se jim zgodi točno to, kar se je zgodilo predhodniku Vegi - prenehajo z delovanjem.

Ja, to se je meni zgodilo. Samo ne smejo te pa terjati za aneks, če oni prekinejo pogodbo.

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: Tušmobil
14.7.2009 22:00:37   
ZARA
Ja, OK.

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu miapia)
Neposredna povezava do sporočila: 112
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 3 4 [5]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 4 [5]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




zanositev
xtinchy

V kolikšnem času ste prvič, ko ste se odločili, zanosili?

v 3 mesecih (65%)

čez pol leta (11%)

čez 9 mesecev (4%)

čez 12 mesecev (3%)

več kot 12 mesecev (11%)

s partnerjem ne moreva imeti otrok po naravni poti (6%)


Število vseh glasov: 410

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!