|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  34 35 [36] 37 38   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
5.7.2009 12:59:48   
felix7

IZVIRNO SPOROČILO: yania

Ja pri nas v DMju je pa samo ta ki jo imamo...pa že v Milerju sem to kupila....pa saj ti itak dojiš, pa se ne  rabiš s tem ubadat....

evo, zdej pa zaključujem ....morm dokončat kosilo, pa baterija je prazna....še za tvojo miško glasujem....Jurček ima že moj glas....


Hvala, res ful hvala user posted image se veselim vsakega glasu k en mejhn otrok user posted image

_____________________________

Postati mama, in to še na materinski dan, je čudovito.

(odgovor članu yania)
Neposredna povezava do sporočila: 876
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
5.7.2009 13:00:29   
felix7

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

IZVIRNO SPOROČILO: felix7

upam, da ne boste zamerile, če vas bom vsak dan mal spomnila na glasovanje user posted image ampak gre Juretu tako dobro zaenkrat, da bomo res veseli vsakega vašega glasu. HVALA! pa na Lijo seveda ne pozabite, dejmo marčevčki!!!


Sem se prijavila in tudi jaz bom za oba vsak dan glasovala. felix, ti nas pa kar dregni vsak dan. user posted image


hvala, Najaa, no, vam bom težila vsak dan :P

_____________________________

Postati mama, in to še na materinski dan, je čudovito.

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 877
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
5.7.2009 13:26:50   
trezika
DanDan! Končno se vam uspem oglasiti... nama je v petek računalnik crknil user posted image pa sva šla včeraj po novega user posted image pa ne mislit, da nama denar iz lufta leti... sva že nekaj časa dajala na stran kr sva vedela da bo ta stara kišta slej kot prej šla rakom žvižgat js se samo zahvaljujem nekomu tam zgoraj da se je to zgodilo zdaj ko imam diplomo že sprintano in oddano user posted image user posted image
In kako ste kaj?
Moram pohvalit našo Marušo... že tretjo noč je spala od 20 do 6, se najedla ( še na pol v spanju user posted image ) pa spala še do 8 user posted image user posted image aja, se je pa začela v posteljici ful premetavat...dans sn jo ponoči ob dveh obračala kr se je čist na glavo obrnila pa nogice tiščala ven skozi reže user posted image user posted image

(odgovor članu felix7)
Neposredna povezava do sporočila: 878
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
5.7.2009 13:27:09   
trezika
aja, grem glasovat user posted image user posted image

(odgovor članu trezika)
Neposredna povezava do sporočila: 879
   Marčevski zvončki in trobentice II.del
5.7.2009 13:34:27   
Tejči H
Hej marčevke.
Da se še midva mal javiva.

Naš Lovro je imal pri 4.mesecih 5710g in 57 cm. Je že pravi korenjak.user posted image

Še vedno samo pri mamici papa. Sploh noče iz stekleničke jest. Je hinavček, k mu dam stekleničko pa je ne mara.

Kako so pa vaši malčki?

Drugače pa hodiva na fizioterapijo, da nama pokažejo hendling.

Pa en tedn že spi v pojstelci, ker mu je zibka bila premajhan in ko se je v njej obrnu jo je celo premaku.

Lepo se imejte in uživjate na sončku.

Lp, Mateja in Lovro



_____________________________

Čudežna beseda Mama razložiti se ne da, zna jo le zašepetati glas otroškega sveta.

(odgovor članu felix7)
Neposredna povezava do sporočila: 880
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
5.7.2009 13:38:04   
mama_milchy
IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

VSE NAJBOLJŠE ZA 4 MESECE LOVRO OD INFINITY! user posted image  user posted image  user posted image


user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 881
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
5.7.2009 13:38:09   
mama_milchy
IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

IZVIRNO SPOROČILO: =jasna=

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa
Blazinice so premočle...


Samo na hitro bom pokomentirala tole...

Tud men grozno ven teče, pa z nobenimi blazinicami nisem bila kaj prida zadovoljna, da bi zdržale, potem pa sem čist iz firbca probala chiccotove blazinice in so glede tega enkratne. Imajo notr une granulce kakor vložki in nikoli, res nikoli mi še niso prepuščale, ker imajo res ekstra vpojnost. Priporočam. user posted image

Lep vikend!



Hvala za nasvet, ampak meni redko tako premoči, da še blazinice ne zadržijo. Je pa že tasa rekla ja, da so te fajne. user posted image


meni tudi so chiccotove zakon;

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 882
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
5.7.2009 13:38:14   
mama_milchy
IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

IZVIRNO SPOROČILO: felix7

upam, da ne boste zamerile, če vas bom vsak dan mal spomnila na glasovanje user posted image ampak gre Juretu tako dobro zaenkrat, da bomo res veseli vsakega vašega glasu. HVALA! pa na Lijo seveda ne pozabite, dejmo marčevčki!!!


Sem se prijavila in tudi jaz bom za oba vsak dan glasovala. felix, ti nas pa kar dregni vsak dan. user posted image


za LEO tudi; sem poslala slikico ma je niso še objavli; no ko bodo tudi nam glas; jaz vsak dan oddam za Lijo in Jureta

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 883
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
5.7.2009 15:30:23   
yania
Ojla...
haha, naš Timon je tudi na razstavi na
http://www.maminajdi.si/index.php?    na 3.strani je trenutno...

sej ne misli zmagat, samo naj vidijo kak lepotko je naš cukerček.....kot so vsi marčevčki in marčice....haha


Lovro user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  korenjak in bravo mami za dojenje....super....res pohvale vsem ki še dojite.....

< Sporočilo je popravil yania -- 5.7.2009 15:32:33 >


_____________________________

TIMon je bil tako neučakan kot mamica, zato je malo pohitel....in zapel: ne čakaj na marec, na praznik ženaaaa

(odgovor članu mama_milchy)
Neposredna povezava do sporočila: 884
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
5.7.2009 16:42:59   
MalaČebelica
IZVIRNO SPOROČILO: felix7


IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

jeeeeiiii Jure (felix7) pa je prvi user posted image user posted image user posted image  


jaaaaaaa, se borimo z uno punčko Klaro user posted image . A ni to ironija, če bi bil Jure punčka, bi mu bilo ime Klara user posted image


da ne bo kdo narobe mislil - to ni moja Klara s katero se borite user posted image

nisem pa vedela, da bi Jure bil Klara če bi bil punčka. user posted image bi bla fora, če bi midva imela za fantka izbrano Jure. hehe. samo nisma imela - imela sma Benjamin....


_____________________________




(odgovor članu felix7)
Neposredna povezava do sporočila: 885
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
5.7.2009 18:34:25   
Anonimen
ne vem kaj naj naredim...naša noče mleka.danes je samo 4krat spila po 60ml in 1krat po 90 in 6žličk bananine kašice popapalauser posted image .l..včeraj je šla spat ob 9tih-je popila120ml,zbudila se ob 6lačna ampak ni hotela mleka..samo čaj.tako da je komaj ob 9tih jedla mleko...mislite da zarad vročine?te dneve je soparno..čaja in kašice pa tako rada je in pijeuser posted image ..papa kot velika,nič več ven ne pljuva..danes je jedla bananino kašo in ji nisem upala dat več kot 6žličk...in je jokala ker jue hotela več..tako sem zmedena..ne vem.prvi ni bil takuser posted image je bil jedec in to veliki...ta pa že zdaj gleda na linijouser posted image -..bom vprašala P glede mleka...mislim pa da tud možno da jo zobeki mučijo..grize prste,slini se,joka.....ahhhuser posted image

(odgovor članu felix7)
  Neposredna povezava do sporočila: 886
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
5.7.2009 19:17:41   
NoBady
samo eno kratko uprašanje, sm tok utrujena da grem kar spat ... tiste ki uporabljate mleko Novalac ... KJE GA KUPUJETE? ... ma nimajo ga ne v tušu, ne v šparu, niti v dm-u ne...samo v lekarni... tam je pa verjetno dražji... a v milerji je? ... pišuka ne bom skos v lekarni kupovala...   se jutr glasim pa kej več napišem...zdej grem pa res pat.noočuser posted image

_____________________________

Nobady is perfect, l'm NoBady ;)

(odgovor članu felix7)
Neposredna povezava do sporočila: 887
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
5.7.2009 19:19:39   
NoBady
IZVIRNO SPOROČILO: leo#tia

ne vem kaj naj naredim...naša noče mleka.danes je samo 4krat spila po 60ml in 1krat po 90 in 6žličk bananine kašice popapalauser posted image .l..včeraj je šla spat ob 9tih-je popila120ml,zbudila se ob 6lačna ampak ni hotela mleka..samo čaj.tako da je komaj ob 9tih jedla mleko...mislite da zarad vročine?te dneve je soparno..čaja in kašice pa tako rada je in pijeuser posted image ..papa kot velika,nič več ven ne pljuva..danes je jedla bananino kašo in ji nisem upala dat več kot 6žličk...in je jokala ker jue hotela več..tako sem zmedena..ne vem.prvi ni bil takuser posted image je bil jedec in to veliki...ta pa že zdaj gleda na linijouser posted image -..bom vprašala P glede mleka...mislim pa da tud možno da jo zobeki mučijo..grize prste,slini se,joka.....ahhhuser posted image


ful je soparno, Taj tut občutno manj poje zadne dni... kar se tiče pa GH pa uprašaj P.


_____________________________

Nobady is perfect, l'm NoBady ;)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 888
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
5.7.2009 19:47:49   
trezika

IZVIRNO SPOROČILO: NoBady

samo eno kratko uprašanje, sm tok utrujena da grem kar spat ... tiste ki uporabljate mleko Novalac ... KJE GA KUPUJETE? ... ma nimajo ga ne v tušu, ne v šparu, niti v dm-u ne...samo v lekarni... tam je pa verjetno dražji... a v milerji je? ... pišuka ne bom skos v lekarni kupovala...   se jutr glasim pa kej več napišem...zdej grem pa res pat.noočuser posted image


kolikr js vem ga imajo samo v lekarni... mi smo ga uporabljali prvi mesec kr nam je pač pediater za tega rekel...potem pa sva rekla da bova sprobala milumil in ga ma ful raje...pa še cenejši je user posted image

(odgovor članu NoBady)
Neposredna povezava do sporočila: 889
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
5.7.2009 20:47:26   
Najaa

IZVIRNO SPOROČILO: NoBady

samo eno kratko uprašanje, sm tok utrujena da grem kar spat ... tiste ki uporabljate mleko Novalac ... KJE GA KUPUJETE? ... ma nimajo ga ne v tušu, ne v šparu, niti v dm-u ne...samo v lekarni... tam je pa verjetno dražji... a v milerji je? ... pišuka ne bom skos v lekarni kupovala...   se jutr glasim pa kej več napišem...zdej grem pa res pat.noočuser posted image



Pojdi v Italijo in si ga nabavi na zalogo. Je občutno ceneje. Za isto ceno kot pri nas ga dobiš 1x več. user posted image

(odgovor članu NoBady)
Neposredna povezava do sporočila: 890
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
5.7.2009 20:50:18   
KOKICA32
IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

VSE NAJBOLJŠE ZA 4 MESECE LOVRO OD INFINITY! user posted image  user posted image  user posted image


ČESTITAM!!! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 891
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
5.7.2009 20:50:44   
KOKICA32
MalaČebelica- kak je blo na morju?

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 892
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
5.7.2009 21:22:45   
trinity22
helo ...

da se danes javim še tu ... pri nas danes lepa mirna nedelja ... uživamo user posted image

glasove za naše tri junake sem že oddala ... jutri pa spetuser posted image user posted image user posted image user posted image

A ve že vse uvajate gosto hrano ... men se zdi še mal hitro, sploh pa se midve še polno dojiva in mislim s tem še kar kak mesec nadaljevatiuser posted image

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 893
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
5.7.2009 22:22:48   
felix7

IZVIRNO SPOROČILO: NoBady

samo eno kratko uprašanje, sm tok utrujena da grem kar spat ... tiste ki uporabljate mleko Novalac ... KJE GA KUPUJETE? ... ma nimajo ga ne v tušu, ne v šparu, niti v dm-u ne...samo v lekarni... tam je pa verjetno dražji... a v milerji je? ... pišuka ne bom skos v lekarni kupovala...   se jutr glasim pa kej več napišem...zdej grem pa res pat.noočuser posted image


NoBady, mislim, da je tudi yania enkrat rekla, da ga lahko ceneje dobi, vprašaj jo. Samo zdejle je na morju user posted image ampak ma frajerka itak internet user posted image

_____________________________

Postati mama, in to še na materinski dan, je čudovito.

(odgovor članu NoBady)
Neposredna povezava do sporočila: 894
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
5.7.2009 22:25:18   
yania
Dajmo Jure...ufff, kako je napeto....sem še mojga user posted image    registrirala, da glasujemo....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

TIMon je bil tako neučakan kot mamica, zato je malo pohitel....in zapel: ne čakaj na marec, na praznik ženaaaa

(odgovor članu trinity22)
Neposredna povezava do sporočila: 895
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
5.7.2009 22:26:30   
yania
Felix ti  o volku....user posted image user posted image user posted image


kaj te muči?...vprašaj teto Jano...

_____________________________

TIMon je bil tako neučakan kot mamica, zato je malo pohitel....in zapel: ne čakaj na marec, na praznik ženaaaa

(odgovor članu yania)
Neposredna povezava do sporočila: 896
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
5.7.2009 22:28:54   
yania
Aha, o mlekcu vidve to...ja glej, se slišmo jutri , grem mojo tavelko v posteljo pospremit, tamali pa itak smrči že od osmih...smo mu mal ritem uničili, ker smo ga dali v pižamico, ob 21 bi mogel še jesti, ampak on itak da je zaspal, če ima pižamco...user posted image user posted image user posted image zdej ga morm notr prenest, ker je na ležalniku, da ga kak komarc ne užge....

_____________________________

TIMon je bil tako neučakan kot mamica, zato je malo pohitel....in zapel: ne čakaj na marec, na praznik ženaaaa

(odgovor članu yania)
Neposredna povezava do sporočila: 897
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
5.7.2009 22:30:11   
felix7

IZVIRNO SPOROČILO: yania

Dajmo Jure...ufff, kako je napeto....sem še mojga user posted image    registrirala, da glasujemo....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image hvala teta Jana, se klanjamo user posted image a še ne morš spat? te škržati motjo? user posted image

_____________________________

Postati mama, in to še na materinski dan, je čudovito.

(odgovor članu yania)
Neposredna povezava do sporočila: 898
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
5.7.2009 22:43:18   
novo
IZVIRNO SPOROČILO: NoBady

samo eno kratko uprašanje, sm tok utrujena da grem kar spat ... tiste ki uporabljate mleko Novalac ... KJE GA KUPUJETE? ... ma nimajo ga ne v tušu, ne v šparu, niti v dm-u ne...samo v lekarni... tam je pa verjetno dražji... a v milerji je? ... pišuka ne bom skos v lekarni kupovala...   se jutr glasim pa kej več napišem...zdej grem pa res pat.noočuser posted image


meni ga prinese prijateljica iz Italije in stane 800 g 10,5€.user posted image

Drugače ga pa pri nas drži samo lekarna. Lp

_____________________________

Upanje in želja ter sreča

(odgovor članu NoBady)
Neposredna povezava do sporočila: 899
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
5.7.2009 22:51:39   
felix7
oooooooo, novo, welcome user posted image te kar malo pogrešamo, včasih je bilo prav zabavno s tabo klepetat. Samo takrat smo bile še kindersurpriseuser posted image

_____________________________

Postati mama, in to še na materinski dan, je čudovito.

(odgovor članu novo)
Neposredna povezava do sporočila: 900
Stran:   <<   < Prejšnja stran  34 35 [36] 37 38   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  34 35 [36] 37 38   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zakaj so mame neprestano jezne?
Občutiš, da se ti jeza širi od stopal navzgor. Nekdo je pustil čevlje sredi hodnika in si se skoraj spotaknila, ko si no...




plenice
Evica22

katere plenice uporabljate?

pampers (nemške) (35%)

pampers (avstrijske) (7%)

hoferjeve, lidlove (11%)

müllerjeve (27%)

DMove (10%)

ostalo (10%)


Število vseh glasov: 230

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!