|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  33 34 [35] 36 37   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
4.7.2009 12:42:44   
Anonimen
taša ne dam ji celo.narobe si razumelauser posted image ..v 3dni je pojedla SKORAJ celo..NO 3DAN SEM VRGLA STRAN KER PIŠE DA MAX 3DNI JE LAHKO ODPRTA V HLADILNIKU....ostalo je kakih 50ml..vsak dan je dobila 5žličk..patronažna mi je povedala naj povečujem količino,ker smo že 1teden po uvajanju...ne poje celo 1danuser posted image user posted image ...pa nisem tako nora.no še neuser posted image ...danes sem ji samo malo banane dala za 3žličke,včeraj pa nič skoraj.samo mleko..kakšne kašice kupujete??jaz hipp tiste male ker itak škoda da ni manjših ker veliko stran vržem ,al pa tiste ki se delajo s vodo?riž-koruza+marelicauser posted image

< Sporočilo je popravil leo#tia -- 4.7.2009 12:46:40 >

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 851
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
4.7.2009 13:36:48   
tasa_m
leotia aja, pol pa oprosti sem narobe razumela user posted image .

Midve si kašice delama sami doma, če pa sem mobilna pa vzamem kar od Fruteka ker ji  Hipp ne odgovarja user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 852
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
4.7.2009 13:52:18   
Nina00
IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

TASA---UŽIVAJATE NA MORJUUUUU!!!!user posted image user posted image user posted image


UŽIVAJTE!

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 853
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
4.7.2009 13:53:54   
Nina00
IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

IZVIRNO SPOROČILO: Nina00

IZVIRNO SPOROČILO: felix7

aja, še to, če se vam ljubi (bom hvaležna), pa lahko glasujete za Jureta na
http://www.maminajdi.si/index.php?option=com_joomgallery&func=special&sorting=rating&Itemid=220
Hvala!


Sem se registrirala. Takoj, ko tu zaključim, grem pa glasovat user posted image
jaz tud vsk dan veselo klikam user posted image
je pa tudi Lija na tej strani, tak da se tud midve priporočama user posted image



Sem šla danes spet glasovat za Jureta in sem še Lijo vidla, tako da sem glasovala za oba user posted image

Pa hvala za zajtrk user posted image

< Sporočilo je popravil Nina00 -- 4.7.2009 13:55:49 >

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 854
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
4.7.2009 13:56:12   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: Nina00
Sem šla danes spet glasovat za Jureta in sem še Lijo vidla, tako da sem glasovala za oba user posted image

Pa hvala za zajtrk user posted image
hvala lepa user posted image user posted image

(odgovor članu Nina00)
Neposredna povezava do sporočila: 855
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
4.7.2009 13:57:40   
Nina00
IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

VSE NAJBOLJŠE ZA 4 MESECE KAROLINA OD JULAM! user posted image  user posted image  user posted image


VSE NAJBOLJŠE!

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 856
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
4.7.2009 15:18:04   
felix7

IZVIRNO SPOROČILO: Nina00

IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

IZVIRNO SPOROČILO: Nina00

IZVIRNO SPOROČILO: felix7

aja, še to, če se vam ljubi (bom hvaležna), pa lahko glasujete za Jureta na
http://www.maminajdi.si/index.php?option=com_joomgallery&func=special&sorting=rating&Itemid=220
Hvala!


Sem se registrirala. Takoj, ko tu zaključim, grem pa glasovat user posted image
jaz tud vsk dan veselo klikam user posted image
je pa tudi Lija na tej strani, tak da se tud midve priporočama user posted image



Sem šla danes spet glasovat za Jureta in sem še Lijo vidla, tako da sem glasovala za oba user posted image

Pa hvala za zajtrk user posted image


hvala, hvala, mi tudi za oba glasujemo user posted image

_____________________________

Postati mama, in to še na materinski dan, je čudovito.

(odgovor članu Nina00)
Neposredna povezava do sporočila: 857
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
4.7.2009 15:38:58   
felix7
upam, da ne boste zamerile, če vas bom vsak dan mal spomnila na glasovanje user posted image ampak gre Juretu tako dobro zaenkrat, da bomo res veseli vsakega vašega glasu. HVALA! pa na Lijo seveda ne pozabite, dejmo marčevčki!!!

_____________________________

Postati mama, in to še na materinski dan, je čudovito.

(odgovor članu felix7)
Neposredna povezava do sporočila: 858
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
4.7.2009 15:55:09   
yania
Ej, naš mali jedec je danes skoraj celo banano zmazal....res da je bila mala, samo on bi še.......nisem upala več dat.....
Čeprav vem, da morš 2 dni eno hrano, pa počakat, pa drugo....mah, ta pravila...me pa prav zanima, kako bo zdej reagiral.....je pa tako ustka odpiral. Sem samo en olupek dala stran, čist, pa z žličko po dolgem strgala.....

_____________________________

TIMon je bil tako neučakan kot mamica, zato je malo pohitel....in zapel: ne čakaj na marec, na praznik ženaaaa

(odgovor članu felix7)
Neposredna povezava do sporočila: 859
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
4.7.2009 16:10:01   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: yania

Ej, naš mali jedec je danes skoraj celo banano zmazal....res da je bila mala, samo on bi še.......nisem upala več dat.....
Čeprav vem, da morš 2 dni eno hrano, pa počakat, pa drugo....mah, ta pravila...me pa prav zanima, kako bo zdej reagiral.....je pa tako ustka odpiral. Sem samo en olupek dala stran, čist, pa z žličko po dolgem strgala.....
ja bravo Timon. Pol pa je res pravi jedec! user posted image user posted image
Lija tud kr rada je banano..mi je tak smešna, ko gleda tak: a boš mi dala al kaj čakaš zdaj..user posted image user posted image

(odgovor članu yania)
Neposredna povezava do sporočila: 860
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
4.7.2009 16:33:26   
yania
Tasa daj mi povej kak korenčkov sok to daš. A sama stiskaš, naribanega?
Ma nimam tu steklenega ribežna, na morju, tukaj pa se sploh ne bom ukvarjala s tem, ko vem, da ne bi v nobeni trgovini našla...danes grem pol še enkrat v DMja, v upanju da najdem kake riževe kosmičke...

Ma jaz sem bila tako glasna, da ne bomo še začeli z GH, samo kaj ko se mi zdej ponoči že 2 dni prebuja in fuuuuuullll je, pa mislim da mu je mleko premalo. Ja je pa razlika če imaš fanta al pa deklco.....fantolinčki so bolj jedci, po mojem.....
ja, skoraj celo je zmazal.....zdej pa spi ko bubrek....

kuham buranjo....

_____________________________

TIMon je bil tako neučakan kot mamica, zato je malo pohitel....in zapel: ne čakaj na marec, na praznik ženaaaa

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 861
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
4.7.2009 16:37:54   
tasa_m
yania.. jaz ji dajem od Fruteka ker ji je bolj dober kot pa od Hippa. Pri Hippovih izdelkih dela take grimase zraven da joj, Frutek pa ima rada user posted image
Sem pa ji zdaj že nekaj krat dala sok Frutek-korenček,jabolko in ga full rada pije, pa še prebava dela v nulo user posted image

(odgovor članu yania)
Neposredna povezava do sporočila: 862
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
4.7.2009 16:42:32   
tasa_m
jeeeeiiii Jure (felix7) pa je prvi user posted image user posted image user posted image  

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 863
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
4.7.2009 16:43:53   
yania
Aja, od frutka ji daš...je bolj sladek, a?...jaz se spomnim sem Naji ko je bila dojenček dala od Hippa korenček, pa je bil res ogaben....se prav spomnim, kake face je delala...
Prebavo pa itak ima Timon zelo redko, ko imava zdej to vodo, mislim da je od Milupe, al humane, sej ne vem, kjera firma točno, ne da se mi v prikolo gledat...tako da vode ne prekuhavam, in ima kar redko blato in bolj svetlo, samo je rekla P da je to normalno...ni nič narobe...
Ga pa hecam s čajčkom, ko noče ne vem kaj piti....user posted image , razen ko je lačen in mu ga dam zelo toplega, takrat ga spije ene 50 ml...drugače pa požirek in konec...pa me je potolažila soseda pod nami, da njen 14 mesečnik poleg vse hrane popije le pol dcl tekočine,,,,in da ful lula...očitno dobi s hrano dovolj in tudi lansko leto ni ne vem kaj hotel čaja, da je imel tekočine dovolj z mlekom.....
No, mame se vedno obremenjujemo....ma jaz se kar nalivam z vodo, ko je tako vroče...piše sicer da je kao 26 stopinj na vremenski napovedi, samo je že ob 11ih kazalo v mestu da je 32user posted image ...
Ja 26, meter pod zemljo....user posted image

Kje pa ste Tasa na morju?

_____________________________

TIMon je bil tako neučakan kot mamica, zato je malo pohitel....in zapel: ne čakaj na marec, na praznik ženaaaa

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 864
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
4.7.2009 16:47:23   
yania
No zdej pa grem glasovat za jureta in lio...registrirala sem se že....da vidim če dela...

_____________________________

TIMon je bil tako neučakan kot mamica, zato je malo pohitel....in zapel: ne čakaj na marec, na praznik ženaaaa

(odgovor članu yania)
Neposredna povezava do sporočila: 865
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
4.7.2009 16:53:31   
tasa_m
jaz sem pa kupila od Hippa vodo, ker druge nisem zasledila v DMu.

Mi gremo v Sv. filip i jakov. jutri nastopimo pa do 15 smo tam.

tu je tud taka sopara da joj user posted image , grema z Lijiko zdaj malo na sprehod še..

(odgovor članu yania)
Neposredna povezava do sporočila: 866
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
4.7.2009 16:59:55   
yania
Ja pri nas v DMju je pa samo ta ki jo imamo...pa že v Milerju sem to kupila....pa saj ti itak dojiš, pa se ne  rabiš s tem ubadat....

evo, zdej pa zaključujem ....morm dokončat kosilo, pa baterija je prazna....še za tvojo miško glasujem....Jurček ima že moj glas....

_____________________________

TIMon je bil tako neučakan kot mamica, zato je malo pohitel....in zapel: ne čakaj na marec, na praznik ženaaaa

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 867
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
4.7.2009 18:02:07   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: yania

Ja pri nas v DMju je pa samo ta ki jo imamo...pa že v Milerju sem to kupila....pa saj ti itak dojiš, pa se ne  rabiš s tem ubadat....

evo, zdej pa zaključujem ....morm dokončat kosilo, pa baterija je prazna....še za tvojo miško glasujem....Jurček ima že moj glas....
Ja, dojim samo ji sokec vseeno dam razrečen z vodo.
Lepo se imejte še naprej.

Tak, zdaj pa je Tomaž prišel in to pomeni da gremo v Lenart user posted image . Nič drage moje marčevke, lepo se imejte, bom se spomnila kaj na vas, ko bo tist čas v dnevu da se nebom imela kam za dat in bi takrat bila na RR.

Se slišimo in čao bao user posted image

(odgovor članu yania)
Neposredna povezava do sporočila: 868
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
4.7.2009 20:12:00   
Najaa
IZVIRNO SPOROČILO: =jasna=

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa
Blazinice so premočle...


Samo na hitro bom pokomentirala tole...

Tud men grozno ven teče, pa z nobenimi blazinicami nisem bila kaj prida zadovoljna, da bi zdržale, potem pa sem čist iz firbca probala chiccotove blazinice in so glede tega enkratne. Imajo notr une granulce kakor vložki in nikoli, res nikoli mi še niso prepuščale, ker imajo res ekstra vpojnost. Priporočam. user posted image

Lep vikend!



Hvala za nasvet, ampak meni redko tako premoči, da še blazinice ne zadržijo. Je pa že tasa rekla ja, da so te fajne. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 869
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
4.7.2009 20:12:11   
Najaa
IZVIRNO SPOROČILO: felix7

upam, da ne boste zamerile, če vas bom vsak dan mal spomnila na glasovanje user posted image ampak gre Juretu tako dobro zaenkrat, da bomo res veseli vsakega vašega glasu. HVALA! pa na Lijo seveda ne pozabite, dejmo marčevčki!!!


Sem se prijavila in tudi jaz bom za oba vsak dan glasovala. felix, ti nas pa kar dregni vsak dan. user posted image

(odgovor članu felix7)
Neposredna povezava do sporočila: 870
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
4.7.2009 21:29:27   
KOKICA32
IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

VSE NAJBOLJŠE ZA 4 MESECE KAROLINA OD JULAM! user posted image  user posted image  user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image ČESTITAM!!!

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 871
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
4.7.2009 21:29:50   
Anonimen
yania--kako dolgo že uvajaš gh'a mu ni nič bilo od banane?jaz moji ne upam dat več kot 3žličke,,je jokala ker bi še pa nisem upala..a bi ji lahko dala?mi že 1teden uvajamo...ponoči se prebuja ampak noče mleka...ko ji 2krat ponudim namesto čaja pa spije 120mluser posted image ...ne vem no,če je samo žejna nebi mleka pilauser posted image ...sploh ne vem..ji pa dajem tud ponoči rižolino v mleko...pa povejte mi če katera ve ---sin 5letni ima pištolo plastično,in si meri v usta,pa pravi da je gledao takšno igricouser posted image ...ne vem kako naj mu dopovem da je to nevarnouser posted image ohhh.................

(odgovor članu Najaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 872
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
5.7.2009 0:28:14   
yania
leo tia...glej, glede uvajanja boš morala pač prisluhniti svoji miški, ker 2 otroka nista enaka....kar jaz počnem, ne bom niti razlagala ker ni po knjigah...če razumeš...u bistvu ne vem, kaj bi bilo pri tvoji miški narobe, da noče mleka, to mi je ful čudno, ko Timon je npr.danes pojedel tričetrt banane, pa je čez pol ure še 150 mleka (150 vode+5 meric)....sem mu pa zdej zvečer dala rižek v aptamil (od Hippa rižek), pa ni bil najbolj navdušen...je kr brrr delal in pluval, mogoče je bil preveč lačen, ker je tudi jokati začel....bomo nadaljevali jutri. Smo pa danes 3.dan uvajanja, ubistvu sem samo hotela videti, kaka bo reakcija mojga sončka na GH, pa je banano zelooooo sprejel, medem ko včeraj korenček ne najbolje....malo sva se igrala z žličko, ker u bistvu sem mu vedno dala kako uro pred obrokom, tako da ni bil glih lačen, je bil pa ,ax dobro razpoložen in naspan, tako da sva se mal pohecala....me prav zanima kak bo jutri drekec pekec, glede na celo banano....ni pa nič bilo kake druge reakcije....sem se bala , da bi kaj trebušček zvijal....pa HB ni...

nič, lepo ajajte, jaz sem šla na net samo pogledat kako bo jutri vreme. Danes je bil velik naliv tu, in sem šla pod tuš, hočem ven proti prikoli in je scalo 100 na uro, no in ko smo čakale na ženskem vcju, no pri tuših, je tako strela užgala, kake 10 m od nas, da sem mislila da me bo kap....kar v užesih me je zabolelo. Grozno..........ena mama je kar jokati začela...je bila čisto histerična...no Timon se je tudi v prikolici ustrašil ko so me gor čakali s atijem....je potem ko me je videl, šele dojel kaj je bilo, no, da se je prestrašil...in je tako jokal, in se stiskal k meni...no , plenička tetra je bila zakon in ga je lepo pomirila...

nočko....

Tasi ti pa se lepo imej na morju...

_____________________________

TIMon je bil tako neučakan kot mamica, zato je malo pohitel....in zapel: ne čakaj na marec, na praznik ženaaaa

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 873
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
5.7.2009 8:46:21   
Najaa
VSE NAJBOLJŠE ZA 4 MESECE LOVRO OD INFINITY! user posted image  user posted image  user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 874
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
5.7.2009 12:59:42   
felix7

IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

jeeeeiiii Jure (felix7) pa je prvi user posted image user posted image user posted image  


jaaaaaaa, se borimo z uno punčko Klaro user posted image . A ni to ironija, če bi bil Jure punčka, bi mu bilo ime Klara user posted image

_____________________________

Postati mama, in to še na materinski dan, je čudovito.

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 875
Stran:   <<   < Prejšnja stran  33 34 [35] 36 37   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  33 34 [35] 36 37   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zakaj so mame neprestano jezne?
Občutiš, da se ti jeza širi od stopal navzgor. Nekdo je pustil čevlje sredi hodnika in si se skoraj spotaknila, ko si no...




Folna kislina
Michonne RR

Ali ste med nosečnostjo jemale/jemljete folno kislino?

Da (95%)

Ne (5%)


Število vseh glasov: 40

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!