|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: ZGROŽENA
19.6.2009 23:32:51   
TomTaylor
IZVIRNO SPOROČILO: KIKI****

In baje je ta vzgojiteljica domačinka, zato nočejo starši obešati na veliki zvon.


Kakšna uvidevnost...mislm WTF...kje je tukaj kakšna logika?

Jz bi jo javno linčala sredi trga!!! (če bi bilo to seveda res)


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu KIKI****)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: ZGROŽENA
20.6.2009 7:24:08   
caillou
Pa ja, šele prejšnji teden so izvedeli?!? Ta je pa čist bosa, res. Končno je nekdo pritisnil in si določeni verjetno hitijo ščitit kožo. A dejte no, še slepa kura zrnje najde. Mar ni res? Taka stvar se ne dogaja kar tristo let, da ne bi nihče opazil. 

Jaz bi pa kar celoten krog ovadila. Od staršev naprej. Kako ne veš, da se s tvojim otrokom nekaj dogaja? Da mu ni prijetno hoditi v vrtec? Da ima odpor? Po vsem kar je opisano zgoraj, dvomim da so otroci z nasmeški na obrazih hodili v vrtec.

Meni bi bila zadeva, da ima otrok odpor do vrtca zelo alarmantna in bi ji definitivno že dosti na začetku prišla konca. Pa čeprav bi se na koncu izkazalo, da je v resnici samo tako zelo občutljivo dete.

Pa ne mi rečt, da se tri, štiriletniki kar mečejo v koprive? A ni to malo čudno?

Je pa v teh časih hudič to, ker staršem nič drugega ne preostane, kot da otroka zjutraj odpeljejo v varstvo. Saj vemo kako je  s tem ne? Žalostno, res žalostno.

Pomoje so za takle pripetljaj odgovorni vsi. Kakšen je to ravnatelj, da ne pozna navad in dela svojih podrejenih?

Ubogi otroci take družbe, res. Tako vzgojiteljico, seveda če je vse res, je pa enostavno za strpat v psihiatrično bolnišnico. Da se gre ženska znašat nad malimi človečki? Bolno do amena!

< Sporočilo je popravil caillou -- 20.6.2009 7:29:19 >


_____________________________

Homines quod volunt credunt. -- "Ljudje verjamejo to, kar želijo." (Julij Cezar)

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: ZGROŽENA
20.6.2009 9:03:06   
mala zirafa
Skoraj ne morem verjet!Mislila sem, da se je to dogajalo samo v 19. stoletju.Imeti morate trdne dokaze, če ne ste nemočni.Ne vem ali vam svetovat advokata, ampak brez dokazov bo težka.Razen pričanje pomočnice, pa fotografije otrok.Ne vem no.

(odgovor članu caillou)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: ZGROŽENA
20.6.2009 9:24:57   
muška
ne verjamem!

(odgovor članu mala zirafa)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: ZGROŽENA
20.6.2009 9:47:17   
CatJa
Jaz tudi ne.

_____________________________

Niso časi slabi, temveč človek.
John BEAUMONT

(odgovor članu muška)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: ZGROŽENA
20.6.2009 10:01:25   
bumerang
Evo, da so vzgojiteljice neprijazne, da se derejo na otroke in jih zmerjajo, da jim dol visi, če kaj pojejo ali ne in da otrok ne previjajo redno čisto mirno verjamem, ker sem imela priložnost to spoznavati in spoznati v času ko vzgojiteljca ni vedela, da sedim v garderobi in poslušam, ampak da vzgojiteljica otroke s koprivami tolče in zaveže s kolebnicami pa ne, razen, če je to v stilu grozi, da bo to naredila. Ker če bi se to res dogajalo, potem bi se na otrocih videlo.



_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: ZGROŽENA
20.6.2009 10:40:14   
KIKI****
IZVIRNO SPOROČILO: muška

ne verjamem!


Saj ni treba, samo napisala sem, kar sem izvedela. Če je vse skupaj res, bo oddaja na Preverjeno, sem še izvedela.

Odgovor na post na 2. strani. Avtomatsko, če napišem za kateri vrtec gre in v kateri občini, se ve za katero vzgojiteljico se gre, saj te tam samo en kombiniran oddelek.

No, v glavnem jaz sem še vedno zgrožena.user posted image

(odgovor članu muška)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: ZGROŽENA
20.6.2009 10:45:19   
Splišni
IZVIRNO SPOROČILO: bumerang

Evo, da so vzgojiteljice neprijazne, da se derejo na otroke in jih zmerjajo, da jim dol visi, če kaj pojejo ali ne in da otrok ne previjajo redno čisto mirno verjamem, ker sem imela priložnost to spoznavati in spoznati v času ko vzgojiteljca ni vedela, da sedim v garderobi in poslušam, ampak da vzgojiteljica otroke s koprivami tolče in zaveže s kolebnicami pa ne, razen, če je to v stilu grozi, da bo to naredila. Ker če bi se to res dogajalo, potem bi se na otrocih videlo.




Kako pa? Saj jih verjetno ni tako močno zvezala, da bi jim udje odmrli. Pa mehurji od kopriv zelo kmalu izginejo.

(odgovor članu bumerang)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: ZGROŽENA
20.6.2009 10:49:02   
Splišni
IZVIRNO SPOROČILO: Naja31

Jazpa takih anonimnih zadev ne maram.
Napiši za kateri vrtec gre in za katero enoto.

Saj ni treba napisati imena vzgojiteljice.



Tega pa ne sme. Sicer bne poznam dobro pravnih zadev, samo recimo, da ima ta vzgpjiteljica dobrega odvetnika in je lahko nazadnje Kiki obdolženega kakšnega klevetanja ali kaj podobnega, Je že prav, da ne napiše.

Tam na temi o kranjski porodnišnici so se tudi kar naenkrat vse, ki so kakšna imena zdravnikov ali sester pisale, kar naenkrat nekam sumljivo opravičevale.Ne, z imeni s ene sme. Niti s točnim krajem in enoto, ker to je res potem isto, kot če bi napisala ime. Ker se ve, za koga gre. Veliko jih ve. To je v bistvu isto,  kot če bi z imenom in priimkom napisala.

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: ZGROŽENA
20.6.2009 10:49:16   
Volga
Jaz tudi ne verjamem, no, saj me nihče ne sili naj. 

(odgovor članu Splišni)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: ZGROŽENA
20.6.2009 10:59:15   
bumerang
IZVIRNO SPOROČILO: Splišni

Kako pa? Saj jih verjetno ni tako močno zvezala, da bi jim udje odmrli. Pa mehurji od kopriv zelo kmalu izginejo.


Če je otrok zvezan, predvidevam, da bo vsaj nekajkrat pobrcal torej se na nogah in rokah zagotovo poznajo zadrgnine, samo če otroka trše primeš pa ima že podpludbo kaj šele, če bi bil zavezan.
Mehurji od kopriv lahko izginejo, srbečica in pordela koža pa v enem dnevu še ne.
Sem pa rekla, da če je s koprivami grozila in kvečjemu oplazila po kakem cm kože bi pa lahko bilo tudi res. Ampak to ne pomeni "jih tepe s koprivami". Pa da ne bo zvenelo zdaj kot da jo opravičujem, ne eno ne drugo ni sprejemljivo ampak prvo se ne da prikriti drugo pa zlahka.

Tudi jaz se strinjam, da se z imeni in kraji ne sme na dan dokler krivda ni dokazana.

_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

(odgovor članu Splišni)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: ZGROŽENA
20.6.2009 11:24:42   
Abbey
našo so v vrtcu v ENEM MESECU! 3X ugriznili v obraz, nazadnje je imela krvav odtis treh zobkov, še sedaj se ji poznajo

Pa so rekli da vzgojiteljice pač ne morejo vseh otrok gledatuser posted image

(odgovor članu bumerang)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: ZGROŽENA
20.6.2009 12:17:58   
benika
Pa so rekli da vzgojiteljice pač ne morejo vseh otrok gledat


Kar je čista resnica. Pa ti opazuj 20 otrok z dvema očema, če bo šlo. In ja, otroci grizejo in o tem smo tu že imeli kar ostro debato. Tudi naš je hodil pogrižen domov pa tudi grizel je. Ampak to, da se otroku dopove, da se ne sme grizt, ni samo na plečih vzgojiteljic, temveč predvsem na plečih staršev.

Abbey, jaz ti predlagam, da se pogovoriš s starši otroka, ki grize. Moraš jim povedat, kaj dela njihov otrok tvojemu, saj večkrat besede vzgojiteljice ne zaležejo tako kot beseda drugih staršev. Preverjeno.

(odgovor članu Abbey)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: ZGROŽENA
20.6.2009 12:36:56   
muška
še vedno sem prepričana, da to ni res, ampak če bi pa slučajno bilo, pa je tudi pomočnica sokriva, da ni pravočasno tega preprečila.

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: ZGROŽENA
20.6.2009 14:20:16   
oka
našo so v vrtcu v ENEM MESECU! 3X ugriznili v obraz, nazadnje je imela krvav odtis treh zobkov, še sedaj se ji poznajo

Pa so rekli da vzgojiteljice pač ne morejo vseh otrok gledatuser posted image


Ja naša je tudi že bila pogrižena pa kaj naj? Otroci se mimogrede scufajo in če jih je v skupini dvajset je težko poseči čisto v vsak prepir. Lahko poveš vzgojiteljici in prosiš, da se pogovori z otrokovimi starši ali pa to omeniš na roditeljskem. Veš, včasih še doma z dvema ali tremi ne moreš preprečiti udarca in ugriza, ali pa da ti sin porine mlajšo sestro s tobogana a ne.

< Sporočilo je popravil oka -- 20.6.2009 14:22:52 >

(odgovor članu Abbey)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: ZGROŽENA
20.6.2009 14:24:49   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Abbey

našo so v vrtcu v ENEM MESECU! 3X ugriznili v obraz, nazadnje je imela krvav odtis treh zobkov, še sedaj se ji poznajo

Pa so rekli da vzgojiteljice pač ne morejo vseh otrok gledatuser posted image


jah no. to je itak normalno. ta tema je pa o tem, da je vzgojiteljica delala take svinjarije. sorry, ampak, če udari en otrok al pa en odrasli, je razlika OGROMNA! v tvojem primeru vzgojiteljica ni vzpodbujala griženja, ali pač?user posted image

(odgovor članu Abbey)
  Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: ZGROŽENA
20.6.2009 14:52:14   
Splišni
IZVIRNO SPOROČILO: Abbey

našo so v vrtcu v ENEM MESECU! 3X ugriznili v obraz, nazadnje je imela krvav odtis treh zobkov, še sedaj se ji poznajo

Pa so rekli da vzgojiteljice pač ne morejo vseh otrok gledatuser posted image
   No, to vsekakor ne smejo staršu pogrizenega otroka rečt, pa če je res ali ne.

Če je otrok pogrizen, je treba galamo naredit. Je treba staršo pogrizenega otroka povedat, kaj se je zgodilo in obljubit, da se bodo ful trudile, ker zdaj npr. vedo, kdo grize in da bodo posebno pozorne nanj in tudi starše grizlija bodo obvestole in se pogovorile z njim. In to naj bi seveda tudi naredile.

ne pa da se reče, da se vseh pač ne da gledat. Še čudno da niso rekle, če ti tudi nobene napake v služni ne narediš ali kaj takega. Na tak način je bila približno ena pri nas narejena. Primitivno.

(odgovor članu Abbey)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: ZGROŽENA
20.6.2009 14:53:45   
Splišni
IZVIRNO SPOROČILO: bumerang

IZVIRNO SPOROČILO: Splišni

Kako pa? Saj jih verjetno ni tako močno zvezala, da bi jim udje odmrli. Pa mehurji od kopriv zelo kmalu izginejo.


Če je otrok zvezan, predvidevam, da bo vsaj nekajkrat pobrcal


Ne verjamem, Po moje je preveč presttrašen, da bi karkoli poskušal.

Od kopriv sem pa jaz vedno imela samo kakšnh 10 minut rdečico z mehurji, ko smo lekli skoznje.

(odgovor članu bumerang)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: ZGROŽENA
20.6.2009 17:39:03   
ječi12

IZVIRNO SPOROČILO: KIKI****

Eto, sem prebrala vse poste.
Eni mislite tko druge drugače, se pa strinjam, da se krešejo mnenja, ker tud men leta marsikaj po glavi in to samo zato, ker:
-je naša stalna vzgojiteljica odsotna in imamo nadomestno
-se bojim, da bi tega hudiča k nam prestavli, kjer no bo več kot 5 minut, ker jo lastnoročno ven vržem.

Drugič, je starejša "ženksa", če ji sploh lahko tako rečem, glede na to, da sem se danes v vrtcu pogovarjala z našimi vzgojiteljicami/pomočnicami, ki so vse to pritrdile, s tem, da so izvedele šele prejšnji petek in tudi one same ostrmele, da ni nihče nič vedel o vsem tem.

Torej, vse je res in še huje, ta "babura" je trenutno na prisilnem dopustu, kaj bo potem ne vem, ovadba zagotovo.

Občina, kaj pa vem če bi izpostavljala, bom pa še malo počakala, saj menim, da starši že zganjajo vik in krik po uradnih ustanovah.

Se bo verjetno hitro razvedelo.





ja tole bi loh blo še za kšna trenja al pa preverjeno! js tut mislm da to ni fer da se anonimno se štima...KR NEJ SR POVE KDO IN KJE..Ups nism hotla kričat

(odgovor članu KIKI****)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: ZGROŽENA
20.6.2009 18:37:05   
bumerang
IZVIRNO SPOROČILO: Splišni

Ne verjamem, Po moje je preveč presttrašen, da bi karkoli poskušal.

Od kopriv sem pa jaz vedno imela samo kakšnh 10 minut rdečico z mehurji, ko smo lekli skoznje.


Verjetno je odvisno od otroka do otroka. Za svojega vem, da bi mi povedal še isti dan, ocenjujem da že nekje od starosti leta in pol dalje. In težko je verjet, da v skupini ni bilo niti enega otroka, ki bi kaj takega povedal.

Zgleda da smo ljudje različni tudi pri reakciji na koprive. Mene srbi še ves dan in posledično se praskam po opečenem mestu še ure in ure.

_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

(odgovor članu Splišni)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: ZGROŽENA
29.6.2009 1:54:06   
picola1
A je že blo kej tole v medijih al še ne? Kiki, a veš še kaj novega o tej stvari?

(odgovor članu bumerang)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: ZGROŽENA
29.6.2009 9:25:34   
hothien
Ne verjamem. Ker sama vem kako vrtci funkcionirajo in prej ko slej bi kaj takega opazili tudi ostali zaposleni v vrtcu ali pa bi otroci doma povedali kaj se dogaja.

_____________________________

Do I look like I give a shit?

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: ZGROŽENA
29.6.2009 10:17:29   
pupika
Jaz pa verjamem, ker se najdejo tudi take vzgojiteljice. Moram rečt grozljivo, bogi malčki.

Tudi mene zanima za katero enoto gre, ali vsaj v katero občino spada ta vrtec, kajti to pa je nedopustno, kako jo lahko premostijo v drugi vrtec, meni je najprej padlo na glavo, da pa je to treba dat na televizijo v preverjeno ali pa v trenja, kajti to se mora videt in vedet za katero vzgojiteljico gre, ravno tako pa je potrebno tako ravnateljico odpustit in tudi ona naj ne bi smela več delat z otroki, kajti to zamen ni ravnateljivca, ki ve za situacijo, potem pa to vzgojiteljico premosti. Z vzgojiteljico pa v zapor, kajti tako se ne dela z našimi sončki.

(odgovor članu hothien)
Neposredna povezava do sporočila: 73
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?