|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ZGROŽENA
19.6.2009 13:07:30   
KIKI****
Na začetko naj povem, da nočem imenovat enote vrtca in vzgojiteljice, ampak da se to lahko dogaja, me je totalno šokiralo. Poslala mi je pa kolegica (mamica otročka iz naše enote vrtca), ki je predstavnica staršev naše skupine. To se je dogajalo v naši občini, sicer v drugi enoti.

Le kaj so študirali tako dolgo starši otrok?? Mogoče pa le niso mogli verjet, tako kot jaz, da je kaj takega sploh mogoče??

Zdravo, včeraj smo imeli sejo sveta staršev in ne morem verjet kaj se dogaja v vrtcu XXXX. Vzgojiteljica poliva otroke z mrzlo vodo, jih da spat brez kosila, jih s koprivami po rokah in nogah, otroke zveže, okrog nog, s kolebnico,  pozimi je določila enega otroka, v katerega so potem morali vsi otroci metati kepe, otrok ne previja,... groza. Zdaj so jo prestavili v XXXX, povedala pa je pomočnica, ker očitno ni mogla več tega prenašati. To se je dogajalo že lani in nadaljevalo letos, večkrat so rekli ravnateljici, ampak ona nič. In baje je ta vzgojiteljica domačinka, zato nočejo starši obešati na veliki zvon. Vzgojiteljica pa je sedaj na bolniški. ne morem verjet, da se to lahko dogaja
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: ZGROŽENA
19.6.2009 13:09:29   
haloze
slišati je res grozno, ampak tega skoraj ne morem verjeti, da bi se dogajalo .Pa je to preverjeno?

(odgovor članu KIKI****)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: ZGROŽENA
19.6.2009 13:11:00   
frutka_
Najprej mi je prišlo na misel...pa kaj si še bodo izmislili!user posted image


(odgovor članu KIKI****)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: ZGROŽENA
19.6.2009 13:14:21   
BUŠICA
IZVIRNO SPOROČILO: KIKI****
 
Vzgojiteljica poliva otroke z mrzlo vodo, jih da spat brez kosila, jih s koprivami po rokah in nogah, otroke zveže, okrog nog, s kolebnico,  pozimi je določila enega otroka, v katerega so potem morali vsi otroci metati kepe, otrok ne previja,... groza. Zdaj so jo prestavili v XXXX,



če je to res, kako prestavili ?? kam? v drug vrtec??

(odgovor članu KIKI****)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: ZGROŽENA
19.6.2009 13:15:17   
KIKI****
Naj bi blo, saj so o tem govorile na sestanku in kmalu bo zunaj tudi zapisnik.

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: ZGROŽENA
19.6.2009 13:16:32   
KIKI****
IZVIRNO SPOROČILO: BUŠICA

IZVIRNO SPOROČILO: KIKI****
 
Vzgojiteljica poliva otroke z mrzlo vodo, jih da spat brez kosila, jih s koprivami po rokah in nogah, otroke zveže, okrog nog, s kolebnico,  pozimi je določila enega otroka, v katerega so potem morali vsi otroci metati kepe, otrok ne previja,... groza. Zdaj so jo prestavili v XXXX,



če je to res, kako prestavili ?? kam? v drug vrtec??


V okviru istega vrtca v drugo enoto. Še vedno v našo občino. Jaz poznam priimek in ime vzgojiteljice, ampak javno ne bom, ker nisem čisto prepričana kako zadevo rešujejo v vrtcu.

(odgovor članu BUŠICA)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: ZGROŽENA
19.6.2009 13:17:57   
KIKI****
Naj povem še to, da tudi jaz stežka verjemem, ampak dandanes je vse naj bo še tako čudno, čisto mogoče.

Bom še poročala, izvem še ta mesec kako in kaj je na stvariuser posted image

(odgovor članu KIKI****)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: ZGROŽENA
19.6.2009 13:17:57   
BUŠICA
pa imaš otroka oz. imela pri tej vzgojiteljici?

(odgovor članu KIKI****)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: ZGROŽENA
19.6.2009 13:18:26   
KIKI****
IZVIRNO SPOROČILO: BUŠICA

pa imaš otroka oz. imela pri tej vzgojiteljici?


Jaz ne, ker je v drugem kraju, v drugi enoti.

(odgovor članu BUŠICA)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: ZGROŽENA
19.6.2009 13:18:39   
higuys
In baje je ta vzgojiteljica domačinka, zato nočejo starši obešati na veliki zvon
 
 
 
Veš da ja. Otroci opečeni, lačni, usrani in starši zaradi vaške kolegjalnosti ali lokalpatriotizma tega ne obešajo na veliki zvon. Da kdo takole maltretira in se izživlja nad najinim otrokom , mater da njo obesim ...

 

< Sporočilo je popravil higuys -- 19.6.2009 13:21:12 >

(odgovor članu KIKI****)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: ZGROŽENA
19.6.2009 13:20:21   
blaža
Če se to dogaja že dlje časa, kaj starši niso opazili, da so ta mali polni opeklin od kopriv? kaj otroci niso nič povedali doma, kej potožli v tem letu pa pol, ko se je to dogajalo? Kaj pa ostali kolektiv?

Če je to izvajala v vrtcu kjer so tudi druge skupine, pol je sigurno še kdo kej videl in vedel poleg pomočnice vzgojiteljice, ker to bi pa res težko skrila. pol so krivi vsi skupaj, predvsem pomočnica, če se je to dogajalo pa tolko časa ni nič povedala, kar bi bilo dobro v prid otrok.


_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu KIKI****)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: ZGROŽENA
19.6.2009 13:21:15   
BUŠICA
IZVIRNO SPOROČILO: higuys

 
Da kdo takole maltretira in se izživlja nad najinim otrokom , mater da njo obesim ...
 
 


user posted image enako sem jaz pomislila.

(odgovor članu higuys)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: ZGROŽENA
19.6.2009 13:21:53   
blaža
IZVIRNO SPOROČILO: higuys

In baje je ta vzgojiteljica domačinka, zato nočejo starši obešati na veliki zvon
 
 
 
Veš da ja. Otroci opečeni, lačni, usrani in starši zaradi vaške kolegjalnosti ali lokalpatriotizma tega ne obešajo na veliki zvon. Da kdo takole maltretira in se izživlja nad najinim otrokom , mater da njo obesim ...
 
 


ja meni je to tudi čudno. jaz jo oprostite lastnoročno zadavim, če bi to mojemu otroku nardila, pa če bi bla moja soseda la pa ne. Dvomom, da bi kateri starš bil tako zaostal, da ne bi ukrepal, če bi vedel, da se njegovemu otroku kaj slabega dogaja.user posted image

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu higuys)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: ZGROŽENA
19.6.2009 13:21:54   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: higuys

In baje je ta vzgojiteljica domačinka, zato nočejo starši obešati na veliki zvon
 
 
 
Veš da ja. Otroci opečeni, lačni, usrani in starši zaradi vaške kolegjalnosti ali lokalpatriotizma tega ne obešajo na veliki zvon. Da kdo takole maltretira in se izživlja nad najinim otrokom , mater da njo obesim ...
 
 


popolnoma isto mislim. WTF?user posted image

(odgovor članu higuys)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: ZGROŽENA
19.6.2009 13:22:22   
KIKI****
IZVIRNO SPOROČILO: blaža

Če se to dogaja že dlje časa, kaj starši niso opazili, da so ta mali polni opeklin od kopriv? kaj otroci niso nič povedali doma, kej potožli v tem letu pa pol, ko se je to dogajalo? Kaj pa ostali kolektiv?

Če je to izvajala v vrtcu kjer so tudi druge skupine, pol je sigurno še kdo kej videl in vedel poleg pomočnice vzgojiteljice, ker to bi pa res težko skrila. pol so krivi vsi skupaj, predvsem pomočnica, če se je to dogajalo pa tolko časa ni nič povedala, kar bi bilo dobro v prid otrok.




Napisala, sem kar sem zvedla, sem pa ob tem totalno zgrožena, če je res! Če ni, se bo pa kmalu izvedelo.
Poročam, kako in kaj.

Ne me zdaj razrešetat, nouser posted image

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: ZGROŽENA
19.6.2009 13:23:40   
blaža
Sicer pa je lahko tudi tako, da je vsa zadeva napihnjena oz izmišljena. Bi blo treba raziskat, ker včasih so tudi drugi ljudje čudni, pa si po svoje interpretirajo zadeve, čeprav to kar tle navajate, se ne da drugače interpretirat, lahko se pa kdo zlaže. Vprašanje kaj je res.

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: ZGROŽENA
19.6.2009 13:24:29   
blaža
IZVIRNO SPOROČILO: KIKI****

IZVIRNO SPOROČILO: blaža

Če se to dogaja že dlje časa, kaj starši niso opazili, da so ta mali polni opeklin od kopriv? kaj otroci niso nič povedali doma, kej potožli v tem letu pa pol, ko se je to dogajalo? Kaj pa ostali kolektiv?

Če je to izvajala v vrtcu kjer so tudi druge skupine, pol je sigurno še kdo kej videl in vedel poleg pomočnice vzgojiteljice, ker to bi pa res težko skrila. pol so krivi vsi skupaj, predvsem pomočnica, če se je to dogajalo pa tolko časa ni nič povedala, kar bi bilo dobro v prid otrok.




Napisala, sem kar sem zvedla, sem pa ob tem totalno zgrožena, če je res! Če ni, se bo pa kmalu izvedelo.
Poročam, kako in kaj.

Ne me zdaj razrešetat, nouser posted image



ma ne sej vem. Itak, da si samo posredovala naprej, ni panike, samo je taka tema, da te kar pogreje, sej verjetno tudi tebe.user posted image

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu KIKI****)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: ZGROŽENA
19.6.2009 13:24:49   
higuys
IZVIRNO SPOROČILO: BUŠICA

IZVIRNO SPOROČILO: higuys

 
Da kdo takole maltretira in se izživlja nad najinim otrokom , mater da njo obesim ...
 
 


user posted image enako sem jaz pomislila.


Ne morem biti tiho. user posted image  Za vsak prdec je tukaj tema, joj niso ga previli, joj grdo so jo pogledali ...in zdaj v enem letu in pol nihče ne reagira na to.

Če je pa to res, da je pomočnica vedela, ravnateljica in PREDVSEM STARŠI VEDELI  kaj se dogaja..in niso posredovali..evo potem pa res nimam besed.

Otrok v mehurjih in ti zaradi tega , ker je vzgojiteljica iz iste vasi lepo zataškašuser posted image

(odgovor članu BUŠICA)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   [Brisano sporočilo]
19.6.2009 13:28:01   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu KIKI****)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: ZGROŽENA
19.6.2009 13:28:44   
Anonimen
Ma halo no? Jaz temu ne verjamem, ker so disciplinske že zaradi nepazljivosti vzgojiteljice, kaj šele zaradi teh tepežev, maltretiranj... baba čula, baba rekla. če pa je vse to res, so si sami starši krivi, da niso takoj ukrepali, ne, da vse to mirno prenašajo in beležijo pol leta.user posted image user posted image user posted image user posted image  

(odgovor članu higuys)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: ZGROŽENA
19.6.2009 13:31:29   
jagoda77

IZVIRNO SPOROČILO: KIKI****

Na začetko naj povem, da nočem imenovat enote vrtca in vzgojiteljice, ampak da se to lahko dogaja, me je totalno šokiralo. Poslala mi je pa kolegica (mamica otročka iz naše enote vrtca), ki je predstavnica staršev naše skupine. To se je dogajalo v naši občini, sicer v drugi enoti.

Le kaj so študirali tako dolgo starši otrok?? Mogoče pa le niso mogli verjet, tako kot jaz, da je kaj takega sploh mogoče??

Zdravo, včeraj smo imeli sejo sveta staršev in ne morem verjet kaj se dogaja v vrtcu XXXX. Vzgojiteljica poliva otroke z mrzlo vodo, jih da spat brez kosila, jih s koprivami po rokah in nogah, otroke zveže, okrog nog, s kolebnico,  pozimi je določila enega otroka, v katerega so potem morali vsi otroci metati kepe, otrok ne previja,... groza. Zdaj so jo prestavili v XXXX, povedala pa je pomočnica, ker očitno ni mogla več tega prenašati. To se je dogajalo že lani in nadaljevalo letos, večkrat so rekli ravnateljici, ampak ona nič. In baje je ta vzgojiteljica domačinka, zato nočejo starši obešati na veliki zvon. Vzgojiteljica pa je sedaj na bolniški. ne morem verjet, da se to lahko dogaja



tle ne veš koga bi kam poslal, a starše, ki nič ne ukrepajo, al vzgojiteljico, ki ji očitno nekaj kolesc manjka... ampak jaz zase vem, da če bi otrok s koprivami požgan dam hodu, pa da bi se mu tole dogajal, vzgojiteljico v koprive postavim za neki cajta pa skepam, bo vidla kako je user posted image

(odgovor članu KIKI****)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: ZGROŽENA
19.6.2009 13:41:33   
mika
Možno je marsikaj, ampak tole ne. Da bi se tako dolgo dogajalo, pa nobeden od staršev ni ukrepaluser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  ....pa kaj še.

Ma brezveze, da sploh pišem, kaj bi nardila v takšnem primeru.........


V naši podružnični šoli, je učiteljica, v sodelovanju s socialno delavko in neko noro pediatrinjo, dajala otroku zdravila za hiperaktivnost, brez materine vednosti.
isti trenutek, ko je mati to izvedela, je naredila takšen rastur, da so učiteljico premestili v matično šolo. Z otrokom pa naenkrat ni bilo več težav.

Tako da se dogajajo grdobije, ampak takrat se ukrepa.

(odgovor članu jagoda77)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: ZGROŽENA
19.6.2009 13:43:05   
blaža
IZVIRNO SPOROČILO: mika

Možno je marsikaj, ampak tole ne. Da bi se tako dolgo dogajalo, pa nobeden od staršev ni ukrepaluser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  ....pa kaj še.

Ma brezveze, da sploh pišem, kaj bi nardila v takšnem primeru.........


V naši podružnični šoli, je učiteljica, v sodelovanju s socialno delavko in neko noro pediatrinjo, dajala otroku zdravila za hiperaktivnost, brez materine vednosti.
isti trenutek, ko je mati to izvedela, je naredila takšen rastur, da so učiteljico premestili v matično šolo. Z otrokom pa naenkrat ni bilo več težav.

Tako da se dogajajo grdobije, ampak takrat se ukrepa.



Ma kaj je res možno kaj takega?! ma grozljivo, ma jo,...user posted image

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: ZGROŽENA
19.6.2009 13:43:56   
BUŠICA
dogajajo se razne stvari.. v nemčiji so pedofila po prestani kazni zaposlili v vrtec kot hišnika!!! ko se je zvedelo, so ga prestavili.

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: ZGROŽENA
19.6.2009 13:47:58   
mika
IZVIRNO SPOROČILO: blaža

Tako da se dogajajo grdobije, ampak takrat se ukrepa.



Ma kaj je res možno kaj takega?! ma grozljivo, ma jo,...user posted image


Ja res....hčerka od te mame je z mojo hčerko v skupini v vrtcu. Sine je bil zelo živahen in so ga začele filat s s tabletami. Dovolile pa so si zato, ker so bolj socialno šibka družina in so mislile, da z njim lahko počnejo kaj hočejo. Je bil cel vik in krik v Vošnjakovi v MB, na šoli in na občini.

Potem je prišla mlada učiteljica, ki je rekla, da s fantom sploh nima težav.


(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Kolikokrat kopate dojenčka?
Itkica



vsak dan (32%)

2-3 krat tedensko (45%)

1 krat tedensko (23%)


Število vseh glasov: 272

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!