|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  74 75 [76] 77 78   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Majčice 2009 - 6.del
22.5.2009 10:01:19   
Blueeyes
IZVIRNO SPOROČILO: copka

IZVIRNO SPOROČILO: Blueeyes

IZVIRNO SPOROČILO: Tanja_

blue une iz plakata.Ful so hude. Pa sm si že lani ene kupla, po mojem so isti model kot te, sam da so rdeče-bele, pa so mi ful dobre. Edin una bela ni več snežno bela ampak je mal rumenkasta. Joj, me mikajo.


uh, kaj pa vem kere so na plakatu.. k mamo več plakatov... men so tele všeč... ta kolekcija, samo jz bi rabila drug model - un k je sam s kostjo podložen, ker v tega nimam kam jošk dat user posted image  user posted image






user posted image  



Pejte se srackat!!! TE BOM JAZ IMELA!!user posted image user posted image user posted image


he he... a gremo pol še skup na morje user posted image  user posted image  bomo zažgale na plaži... 3 mlade mamice z otročički, pa vse v istih kopalkah user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu copka)
Neposredna povezava do sporočila: 1876
   RE: Majčice 2009 - 6.del
22.5.2009 10:01:56   
copka
Cveka ni se nic javila. Upam, da je slo vse v redu in bo kmalu!!

Moj je bil za iz porodnisnice oblecen tako: bodi dolgi rokavi, cez pajac (kao bombaz samo meni se zdi kot zamet), nogavicke, pokrit pa z dekico in kapico je imel na glavi. Po moje se je napol skuhal. Je bil pa revez v premajhnem pajacu- pac 56 mu ne gre, oci je pa pozabil zabice prinest.



_____________________________

Na sveze zaljubljena...v mojega Sebastiana

(odgovor članu copka)
Neposredna povezava do sporočila: 1877
   RE: Majčice 2009 - 6.del
22.5.2009 10:03:48   
Dudica1
IZVIRNO SPOROČILO: copka

Cveka ni se nic javila. Upam, da je slo vse v redu in bo kmalu!!



a to tko hitro naredijo...cr...sej sploh ne vem kako to gre user posted image

(odgovor članu copka)
Neposredna povezava do sporočila: 1878
   RE: Majčice 2009 - 6.del
22.5.2009 10:05:20   
Blueeyes
IZVIRNO SPOROČILO: copka

Cveka ni se nic javila. Upam, da je slo vse v redu in bo kmalu!!

Moj je bil za iz porodnisnice oblecen tako: bodi dolgi rokavi, cez pajac (kao bombaz samo meni se zdi kot zamet), nogavicke, pokrit pa z dekico in kapico je imel na glavi. Po moje se je napol skuhal. Je bil pa revez v premajhnem pajacu- pac 56 mu ne gre, oci je pa pozabil zabice prinest.




jz sem mela mojo oblečeno v body z dolgimi rokavi, pa hlačke, pa čez en pajacek (zelo debel, pa full prevelik user posted image ) - sicer v LJ ji je blo mal vroče, k smo pa sem pršli je blo pa super, ker je pihalo in ni blo neke vročine... pa pokrili smo jo samo z eno tetra plenico (sem mela pa še dekico sabo za vsak slučaj)

(odgovor članu copka)
Neposredna povezava do sporočila: 1879
   RE: Majčice 2009 - 6.del
22.5.2009 10:07:04   
Blueeyes
IZVIRNO SPOROČILO: Dudica1

IZVIRNO SPOROČILO: copka

Cveka ni se nic javila. Upam, da je slo vse v redu in bo kmalu!!



a to tko hitro naredijo...cr...sej sploh ne vem kako to gre user posted image



jz tud ne vem kok hitr to naredijo... upam da so jo sprejeli če so jo sinusi basali... da je niso zadržali v porodnišnici dokler ne bo boljš (samo to močno dvomim da bi jo not pustil, že sam zarad tega da ne bi kej na druge mamice al pa otročičke prenesla)

(odgovor članu Dudica1)
Neposredna povezava do sporočila: 1880
   RE: Majčice 2009 - 6.del
22.5.2009 10:07:34   
Dudica1
aja v album sem dala slikice...od kopanja pa dam zvečer gor ker ne najdem kabla...

(odgovor članu Blueeyes)
Neposredna povezava do sporočila: 1881
   RE: Majčice 2009 - 6.del
22.5.2009 10:07:55   
Blueeyes
dudi, tvoj user posted image  bo že 1 mesec star... OMG kako čas leti

(odgovor članu Blueeyes)
Neposredna povezava do sporočila: 1882
   RE: Majčice 2009 - 6.del
22.5.2009 10:09:25   
Dudica1
IZVIRNO SPOROČILO: Blueeyes

dudi, tvoj user posted image  bo že 1 mesec star... OMG kako čas leti



ja gre ful prehitro...user posted image

(odgovor članu Blueeyes)
Neposredna povezava do sporočila: 1883
   RE: Majčice 2009 - 6.del
22.5.2009 10:11:05   
Blueeyes
IZVIRNO SPOROČILO: Dudica1

aja v album sem dala slikice...od kopanja pa dam zvečer gor ker ne najdem kabla...


ooooooo, luštne luštne slikce... pa kako ponosna sta ati in bratec user posted image   user posted image   user posted image

(odgovor članu Dudica1)
Neposredna povezava do sporočila: 1884
   RE: Majčice 2009 - 6.del
22.5.2009 10:12:18   
Dudica1
IZVIRNO SPOROČILO: Blueeyes

IZVIRNO SPOROČILO: Dudica1

aja v album sem dala slikice...od kopanja pa dam zvečer gor ker ne najdem kabla...


ooooooo, luštne luštne slikce... pa kako ponosna sta ati in bratec user posted image   user posted image   user posted image


hvala...sta ane user posted image ...eden bolj kot drugi...

(odgovor članu Blueeyes)
Neposredna povezava do sporočila: 1885
   RE: Majčice 2009 - 6.del
22.5.2009 10:13:55   
Blueeyes
alarm... se javim kasnej

(odgovor članu Blueeyes)
Neposredna povezava do sporočila: 1886
   RE: Majčice 2009 - 6.del
22.5.2009 10:17:21   
Pupa7
IZVIRNO SPOROČILO: Blueeyes

alarm... se javim kasnej


ojla plavokookica iskrene čestitke user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image zdaj sem šele opazla, da je konec maja ane kako čas ob malih sončkih leeetiiii user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Leonard 27.3.2009 19:02, 4000 g in 54 cm :)

28.4.2009 5500g in 58,5cm :)
25.5.2009 6780g in 65cm :)

(odgovor članu Blueeyes)
Neposredna povezava do sporočila: 1887
   RE: Majčice 2009 - 6.del
22.5.2009 10:27:54   
Anonimen
Dudica, ful lepe slikice maš. user posted image



(odgovor članu Blueeyes)
  Neposredna povezava do sporočila: 1888
   RE: Majčice 2009 - 6.del
22.5.2009 10:28:53   
Dudica1
IZVIRNO SPOROČILO: Majch

Dudica, ful lepe slikice maš. user posted image





hvala...user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1889
   RE: Majčice 2009 - 6.del
22.5.2009 10:29:12   
Neža7
IZVIRNO SPOROČILO: Dudica1

IZVIRNO SPOROČILO: copka

Cveka ni se nic javila. Upam, da je slo vse v redu in bo kmalu!!



a to tko hitro naredijo...cr...sej sploh ne vem kako to gre user posted image



Jaz sem bila vsaj 5 ur po CR čist iz sebe. Samo, da sem se zbudila so mi dali nekaj proti bolečino in sem spet v komo padla user posted image  Mož me je videl 6 ur po CR.
Po mene so prišli ob 7:00. Sem šla na čiščenje potem na CTG, da komaj po 10.uri sem šla na CR.

Tudi jaz mislim nanjo in upam, da ji ni preveč slabo. V bolečini vem da je user posted image  1. dan pa sploh......

Bom kasnej pogledala, če je kaj sporočila user posted image

_____________________________

11.07.2008 ob 10:32 se je nama pridružila najina Neža. Težka 2260g in velika 45cm

09.12.2009 ob 10:58 se je nama pridružil najini Aljaž. Težek 3400g in velik 52cm



(odgovor članu Dudica1)
Neposredna povezava do sporočila: 1890
   RE: Majčice 2009 - 6.del
22.5.2009 10:31:09   
Dudica1
Ja sej mislim da je rekla da mora bit ob 7h tam...user posted image
Držimo pesti da bo vse OK...

(odgovor članu Neža7)
Neposredna povezava do sporočila: 1891
   RE: Majčice 2009 - 6.del
22.5.2009 10:46:10   
Anonimen
user posted image user posted image za cveko. BOga, je že včeraj bla čist živčna...verjamem...ampak sej bo cartanje vse odtehtalo.

(odgovor članu Dudica1)
  Neposredna povezava do sporočila: 1892
   RE: Majčice 2009 - 6.del
22.5.2009 10:49:44   
Dudica1
Je zdaj mal zatišja tuki gor...KATMAT še spiš al si že v MCdonadlsu..user posted image user posted image user posted image

Kaj pa kuhate danes...jaz sem sama z obema danes,ker gre moj pomagat seno pospravlat...user posted image user posted image ...tako da ne bom nč kuhala ker bo tavelk jedu pri kolegici ki ga vzame iz vrtca...user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1893
   RE: Majčice 2009 - 6.del
22.5.2009 10:53:07   
Tanja_
Evo sva iz sprehoda. JE vroče ko pes. Komej sm se prmajala do doma.
Carski rez je drgač hiter poseg, samo vprašanje, kdaj je cveki na programu.


(odgovor članu Dudica1)
Neposredna povezava do sporočila: 1894
   RE: Majčice 2009 - 6.del
22.5.2009 10:53:38   
Anonimen
Je zatišje ja...ko pa že vse cartate svoje škratke. Nas je bolj malo ostalo. Jaz sem tud sama pa nimam neke vele energije za kuhanje. Tud drugih stvari še nisem nič nardila danes...
Mislim, da me nekaj hormoni hecajo. Včeraj zvečer sem čist brez veze jokala...kar zalilo me je. Pol sva se z mojim smejala, ker je blo prav butasto. Zdaj bi pa itak najraj spala.

(odgovor članu Dudica1)
  Neposredna povezava do sporočila: 1895
   RE: Majčice 2009 - 6.del
22.5.2009 10:54:11   
Tanja_
Kuham pa- rižoto s piščancem in zelenjavo. Sem ravno riž vsula, tko da čez dobre pol urce bo kosilo nared. Zdej grem pa res sesalec sprobat.

(odgovor članu Tanja_)
Neposredna povezava do sporočila: 1896
   RE: Majčice 2009 - 6.del
22.5.2009 10:55:39   
Anonimen
Ti pa tvoj sesalec.user posted image NOva ljubezen, kaj?

(odgovor članu Tanja_)
  Neposredna povezava do sporočila: 1897
   RE: Majčice 2009 - 6.del
22.5.2009 10:56:14   
Tanja_
IZVIRNO SPOROČILO: Majch

Je zatišje ja...ko pa že vse cartate svoje škratke. Nas je bolj malo ostalo. Jaz sem tud sama pa nimam neke vele energije za kuhanje. Tud drugih stvari še nisem nič nardila danes...
Mislim, da me nekaj hormoni hecajo. Včeraj zvečer sem čist brez veze jokala...kar zalilo me je. Pol sva se z mojim smejala, ker je blo prav butasto. Zdaj bi pa itak najraj spala.



Midva sva tud ležala in se crklala in so se mi kar same od sebe solze ulile. Sm jokala k dež, pol sva se pa spominjala, kako je blo, k sva se spoznala, sva se pa mal smejala, pa jst sm še mal jokala, pa moj zlati možek me je tolažuuser posted image . Revčki so, po mojem jim ni nč jasno, kaj nam je.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1898
   RE: Majčice 2009 - 6.del
22.5.2009 10:56:55   
Tanja_
IZVIRNO SPOROČILO: Majch

Ti pa tvoj sesalec.user posted image NOva ljubezen, kaj?


Ga znaemarjam. Tok sm si ga želela, zdej ga pa še vklopla nism. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1899
   RE: Majčice 2009 - 6.del
22.5.2009 10:57:14   
Dudica1
IZVIRNO SPOROČILO: Majch

Je zatišje ja...ko pa že vse cartate svoje škratke. Nas je bolj malo ostalo. Jaz sem tud sama pa nimam neke vele energije za kuhanje. Tud drugih stvari še nisem nič nardila danes...
Mislim, da me nekaj hormoni hecajo. Včeraj zvečer sem čist brez veze jokala...kar zalilo me je. Pol sva se z mojim smejala, ker je blo prav butasto. Zdaj bi pa itak najraj spala.



jaz sem pa danes take volje da bi najrajš jokala ker vem da bom sama do ne vem kdaj...user posted image ...pa še oba moram sama zrihtat za spat...to bo še podvig velik danes zvečer...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1900
Stran:   <<   < Prejšnja stran  74 75 [76] 77 78   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  74 75 [76] 77 78   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





7 znakov, da se maternični vrat aktivno od...
Ko otrokova glavica potuje po porodnem kanalu navzdol, se na zadnjici pojavi rdečo-vijolična ali rjavkasta črta. Bolj ko...
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




prevara
danuska

Ali bi oprostili partnerju če bi vas prevaral?

da (9%)

ne (58%)

mogoče (33%)


Število vseh glasov: 500

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!