|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  73 74 [75] 76 77   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Majčice 2009 - 6.del
22.5.2009 9:28:34   
Dudica1
IZVIRNO SPOROČILO: Blueeyes

IZVIRNO SPOROČILO: Tanja_

Zdej bom še do jutri ostala user posted image , k je v BTCju festival nakupov in bom mojga prepričala, da mi bo kej kupu. K se mu že mal smilim.,..


jz tud mogoče pridm... kok dobr k mi ni treba delat - če ne bi blo Gaje, bi pa jutr delala user posted image  user posted image  pa bom šla mal v BC, Idexe, Iana, Aloo,.. počekirat kaj nudijo za našo Gajo...


a boš šla z Gajo?...ne vem kdaj bom jaz šla...a bo katera na rudniku jutri če bom šla slučajno jutri???

(odgovor članu Blueeyes)
Neposredna povezava do sporočila: 1851
   RE: Majčice 2009 - 6.del
22.5.2009 9:29:05   
Tanja_
IZVIRNO SPOROČILO: Blueeyes

Tanja_ sej veš da je šala... mal heca pa more bit user posted image user posted image user posted image



Itak. Ni blema...

IANA- kje pa je ta trgovina? Jst naum nč za user posted image kupovala, k nč ne uboga. Bom sam zase iskala. Pismu une kopalke od Lisce me mikajo, pa ne vem če si jih loh kupim, k ne vem kak bom po porodu.


(odgovor članu Blueeyes)
Neposredna povezava do sporočila: 1852
   RE: Majčice 2009 - 6.del
22.5.2009 9:29:49   
FLASK_A
O! Jaz bi šla tut u šoping user posted image   Rabim ful stvariuser posted image  

_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu Blueeyes)
Neposredna povezava do sporočila: 1853
   RE: Majčice 2009 - 6.del
22.5.2009 9:30:09   
Dudica1
IZVIRNO SPOROČILO: Blueeyes

kaj vse sploh še mormo nest na csd... sem že čist pozabila... edin za rojstni list vem user posted image


otroški dodatki...pa če dobiš kaj od občine...

(odgovor članu Blueeyes)
Neposredna povezava do sporočila: 1854
   RE: Majčice 2009 - 6.del
22.5.2009 9:30:52   
Dudica1
IZVIRNO SPOROČILO: FLASK_A

O! Jaz bi šla tut u šoping user posted image   Rabim ful stvariuser posted image  


a ti kej prinesemo...user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 1855
   RE: Majčice 2009 - 6.del
22.5.2009 9:34:25   
FLASK_A
IZVIRNO SPOROČILO: Dudica1

IZVIRNO SPOROČILO: FLASK_A

O! Jaz bi šla tut u šoping user posted image   Rabim ful stvariuser posted image  


a ti kej prinesemo...user posted image user posted image user posted image



ja, najboljšuser posted image vam bom tak spisek napisala, da boste komaj v avto vse zložileuser posted image


_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu Dudica1)
Neposredna povezava do sporočila: 1856
   RE: Majčice 2009 - 6.del
22.5.2009 9:36:40   
Dudica1
IZVIRNO SPOROČILO: FLASK_A

IZVIRNO SPOROČILO: Dudica1

IZVIRNO SPOROČILO: FLASK_A

O! Jaz bi šla tut u šoping user posted image   Rabim ful stvariuser posted image  


a ti kej prinesemo...user posted image user posted image user posted image



ja, najboljšuser posted image vam bom tak spisek napisala, da boste komaj v avto vse zložileuser posted image



he he...zdaj pošlji svojega...žez nekaj časa boš pa že ti lahko šla a ne...user posted image

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 1857
   RE: Majčice 2009 - 6.del
22.5.2009 9:40:03   
Blueeyes
IZVIRNO SPOROČILO: Dudica1

IZVIRNO SPOROČILO: Blueeyes

IZVIRNO SPOROČILO: Tanja_

Zdej bom še do jutri ostala user posted image , k je v BTCju festival nakupov in bom mojga prepričala, da mi bo kej kupu. K se mu že mal smilim.,..


jz tud mogoče pridm... kok dobr k mi ni treba delat - če ne bi blo Gaje, bi pa jutr delala user posted image  user posted image  pa bom šla mal v BC, Idexe, Iana, Aloo,.. počekirat kaj nudijo za našo Gajo...


a boš šla z Gajo?...ne vem kdaj bom jaz šla...a bo katera na rudniku jutri če bom šla slučajno jutri???



ja z Gajo bom šla... tud jz še ne vem za uro... možno da se oglasim tud na Rudniku v Supernovi kej, pa da pozdravim sodelavke

Tanja_ Iana je tud v BTC-ju, v zgornji etaži, blizu Svilanita http://www.btc-city.com/trgovina/lj/470/iana
kere Liscine kopalke te mikajo?? jz grem tud zdej po ene... upam da me še čakajo

dudi ja, od občine dobim prst v rit user posted image  user posted image  tok so radodarni

FLASK_A ma sej bomo šle s kombijem, ti sam povej kaj rabiš user posted image

(odgovor članu Dudica1)
Neposredna povezava do sporočila: 1858
   RE: Majčice 2009 - 6.del
22.5.2009 9:42:08   
Tanja_
blue une iz plakata.Ful so hude. Pa sm si že lani ene kupla, po mojem so isti model kot te, sam da so rdeče-bele, pa so mi ful dobre. Edin una bela ni več snežno bela ampak je mal rumenkasta. Joj, me mikajo.

(odgovor članu Blueeyes)
Neposredna povezava do sporočila: 1859
   RE: Majčice 2009 - 6.del
22.5.2009 9:44:36   
Tanja_
Ej blue a kej veš, kako bojo kej znižanja? Jst sm sam za halo 12 slišala, da bo za vse minus 20%. Za drugo pa ne vem, kje naj poiščem.

(odgovor članu Tanja_)
Neposredna povezava do sporočila: 1860
   RE: Majčice 2009 - 6.del
22.5.2009 9:46:34   
Blueeyes
IZVIRNO SPOROČILO: Tanja_

blue une iz plakata.Ful so hude. Pa sm si že lani ene kupla, po mojem so isti model kot te, sam da so rdeče-bele, pa so mi ful dobre. Edin una bela ni več snežno bela ampak je mal rumenkasta. Joj, me mikajo.


uh, kaj pa vem kere so na plakatu.. k mamo več plakatov... men so tele všeč... ta kolekcija, samo jz bi rabila drug model - un k je sam s kostjo podložen, ker v tega nimam kam jošk dat user posted image  user posted image






user posted image  

(odgovor članu Tanja_)
Neposredna povezava do sporočila: 1861
   RE: Majčice 2009 - 6.del
22.5.2009 9:47:16   
Tanja_
TOČNO TE!!!!

(odgovor članu Blueeyes)
Neposredna povezava do sporočila: 1862
   RE: Majčice 2009 - 6.del
22.5.2009 9:49:05   
Blueeyes
IZVIRNO SPOROČILO: Tanja_

Ej blue a kej veš, kako bojo kej znižanja? Jst sm sam za halo 12 slišala, da bo za vse minus 20%. Za drugo pa ne vem, kje naj poiščem.


nč še ne vem... dons tekom dneva bo na te strani vse objavljeno... http://www.btc-city.com/prispevek.php?ID=4145#Popusti

bom pa zdej se javla na šiht če že kej vejo za popuste

(odgovor članu Tanja_)
Neposredna povezava do sporočila: 1863
   RE: Majčice 2009 - 6.del
22.5.2009 9:49:58   
Dudica1
uf ste že v kopalkah...

(odgovor članu Tanja_)
Neposredna povezava do sporočila: 1864
   RE: Majčice 2009 - 6.del
22.5.2009 9:52:26   
Blueeyes
IZVIRNO SPOROČILO: Tanja_

TOČNO TE!!!!


he he, a bova mele enake... hi hi.. ja te mislim da so samo do košarice B, tko da zame ne pride upoštev... so mi pa tud une s kostjo full všeč, sem jih probala, pa bom zdej vidla a jih pridem iskat al ne

(odgovor članu Tanja_)
Neposredna povezava do sporočila: 1865
   RE: Majčice 2009 - 6.del
22.5.2009 9:53:10   
Blueeyes
IZVIRNO SPOROČILO: Dudica1

uf ste že v kopalkah...


ne še, bomo pa kmal user posted image  

(odgovor članu Dudica1)
Neposredna povezava do sporočila: 1866
   RE: Majčice 2009 - 6.del
22.5.2009 9:54:42   
Blueeyes
mi je všeč pa pol še ta oblekca in torbica za zraven.. valda tud v roza barvi, ne v črni






user posted image  

(odgovor članu Blueeyes)
Neposredna povezava do sporočila: 1867
   RE: Majčice 2009 - 6.del
22.5.2009 9:55:05   
Dudica1
IZVIRNO SPOROČILO: Blueeyes

IZVIRNO SPOROČILO: Dudica1

uf ste že v kopalkah...


ne še, bomo pa kmal user posted image  


no ja to je pa res ja...user posted image

(odgovor članu Blueeyes)
Neposredna povezava do sporočila: 1868
   RE: Majčice 2009 - 6.del
22.5.2009 9:55:54   
Tanja_
Jst mam zdej B košarico, tko da zdej bi šlo. Sam pol po porodu, kaj pa vem, a bo C al ne? Zato ne vem, če bi riskirala pa jih kupla.

(odgovor članu Blueeyes)
Neposredna povezava do sporočila: 1869
   RE: Majčice 2009 - 6.del
22.5.2009 9:56:35   
Tanja_
IZVIRNO SPOROČILO: Blueeyes

mi je všeč pa pol še ta oblekca in torbica za zraven.. valda tud v roza barvi, ne v črni






user posted image  


Aha, lepa, zalo.
Cena?

(odgovor članu Blueeyes)
Neposredna povezava do sporočila: 1870
   RE: Majčice 2009 - 6.del
22.5.2009 9:56:42   
Blueeyes
evno najdla sem jih zame - v roza barvi.. ta model sem iskala

user posted image

(odgovor članu Blueeyes)
Neposredna povezava do sporočila: 1871
   RE: Majčice 2009 - 6.del
22.5.2009 9:57:16   
Tanja_
Nč, pelem psa. Da naute mislne, da sm šla gužvo delat v Postojnouser posted image  A kati še spi? Al me je tud ona zapustila?

(odgovor članu Tanja_)
Neposredna povezava do sporočila: 1872
   RE: Majčice 2009 - 6.del
22.5.2009 9:58:22   
Blueeyes
IZVIRNO SPOROČILO: Tanja_

Jst mam zdej B košarico, tko da zdej bi šlo. Sam pol po porodu, kaj pa vem, a bo C al ne? Zato ne vem, če bi riskirala pa jih kupla.


ja pr men je problem k mam E košarco... oz od Lisce k ma velike št. pride D košarca user posted image

(odgovor članu Tanja_)
Neposredna povezava do sporočila: 1873
   RE: Majčice 2009 - 6.del
22.5.2009 9:59:04   
copka
IZVIRNO SPOROČILO: Blueeyes

IZVIRNO SPOROČILO: Tanja_

blue une iz plakata.Ful so hude. Pa sm si že lani ene kupla, po mojem so isti model kot te, sam da so rdeče-bele, pa so mi ful dobre. Edin una bela ni več snežno bela ampak je mal rumenkasta. Joj, me mikajo.


uh, kaj pa vem kere so na plakatu.. k mamo več plakatov... men so tele všeč... ta kolekcija, samo jz bi rabila drug model - un k je sam s kostjo podložen, ker v tega nimam kam jošk dat user posted image  user posted image






user posted image  



Pejte se srackat!!! TE BOM JAZ IMELA!!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Na sveze zaljubljena...v mojega Sebastiana

(odgovor članu Blueeyes)
Neposredna povezava do sporočila: 1874
   RE: Majčice 2009 - 6.del
22.5.2009 9:59:53   
Blueeyes
IZVIRNO SPOROČILO: Tanja_

IZVIRNO SPOROČILO: Blueeyes

mi je všeč pa pol še ta oblekca in torbica za zraven.. valda tud v roza barvi, ne v črni






user posted image  


Aha, lepa, zalo.
Cena?


hmmmmmmm. mislim da je 40€... pa okrog 50 še za kopalke user posted image  jp, bo treba še garat za vse skupi user posted image

(odgovor članu Tanja_)
Neposredna povezava do sporočila: 1875
Stran:   <<   < Prejšnja stran  73 74 [75] 76 77   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  73 74 [75] 76 77   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





7 znakov, da se maternični vrat aktivno od...
Ko otrokova glavica potuje po porodnem kanalu navzdol, se na zadnjici pojavi rdečo-vijolična ali rjavkasta črta. Bolj ko...
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




Ime otroka
Shilou

.

Miha (32%)

Nel (15%)

Matic (36%)

Matija (17%)


Število vseh glasov: 275

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!