|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  16 17 [18] 19 20   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Majčice 2009 - 6.del
15.5.2009 13:22:42   
Blueeyes
IZVIRNO SPOROČILO: Majch

Ja sej...Dudica ti verjamem...sam je vseen lepše, če maš kej stisnit.user posted image  


jz če bi se zdej stlačla v tako bi mela joške pod brado.. he he.. bi se lahk kr naslonila na njih... al pa bi mela podstavek za pijačko user posted image  user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 426
   RE: Majčice 2009 - 6.del
15.5.2009 13:24:43   
Anonimen
Po moje ne bo od jošk nič ostal potem, ko nehamo dojit. Ta da...zdaj uživam, dokler še lahko. Sicer še ni drastičnega povečanja, bomo vidl, kako bo ob navalu mleka. Če bo.

Blue...ej...kondicija še pride....lepota pa se itak skriva v sreči ob naraščaju, ki itak žari 5 metrov od mamice.

(odgovor članu KatMat)
  Neposredna povezava do sporočila: 427
   RE: Majčice 2009 - 6.del
15.5.2009 13:25:58   
pokica_
lananai boste pa čez vikend nadoknadili z sprehodki. In kako je bilo prvo kopanje male Tise? Je uživala ali je jokcala? user posted image
Ja, ane KatMat,...jst mam tud rajš malo bolj izkušene,...user posted image  Vsaj znajo kaj delajo,...kje, kdaj,...kakouser posted image .

Jst tud upam, da se bomo pol kaj kmalu ženli,...mogoče leta 2010, 2011,...upajmo. Se bomo pa vsi 3-je oženli. user posted image

Jaz sem danes sestro pri G vprašala, kako to, da mi tk roke drevenijo, da več niti prstov na desni roki ne čutim,...sploh več noža, vilce v desni ne morm držat, tolk nimam več nobenega občutka. Pa je rekla, da je to zarad hrbtenice, k mali verjetno full pritiska dol na živec. Sj zato me pa tud križ zadnji teden že kar fino boli. Prej me ni pa nikoli.



_____________________________

Pa smo dočakali najino največjo srečo...sinka Aneja

(odgovor članu lananai)
Neposredna povezava do sporočila: 428
   RE: Majčice 2009 - 6.del
15.5.2009 13:27:41   
KatMat
user posted image


tale mi tko romanticno deluje

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 429
   RE: Majčice 2009 - 6.del
15.5.2009 13:27:50   
Blueeyes
IZVIRNO SPOROČILO: Majch

Po moje ne bo od jošk nič ostal potem, ko nehamo dojit. Ta da...zdaj uživam, dokler še lahko. Sicer še ni drastičnega povečanja, bomo vidl, kako bo ob navalu mleka. Če bo. moj komi čaka da se bo lahko igral z njimi... mu zdej niti tok ne pustim k me še mal bolijo... user posted image  user posted image  tko da sam z velkimi učkami gleda in odprtimi usti



Blue...ej...kondicija še pride....lepota pa se itak skriva v sreči ob naraščaju, ki itak žari 5 metrov od mamice.
kondicijo pa bom kmal nabrala k kle pr nas so sami klanci, pa je kr mučno voziček gor in dol vozt... včer sem bla v teh 20 minutah sprehoda čist hin... k sem dam pršla sem mogla kr spat user posted image


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 430
   RE: Majčice 2009 - 6.del
15.5.2009 13:28:33   
Blueeyes
IZVIRNO SPOROČILO: KatMat

user posted image


tale mi tko romanticno deluje


ta pa men ne potegne... so mi ble vse une prejšnje bolj všeč...

(odgovor članu KatMat)
Neposredna povezava do sporočila: 431
   RE: Majčice 2009 - 6.del
15.5.2009 13:29:09   
Anonimen
JA to je tud men rekla G, da to drevenenje zraven paše...uh....kaj vse je v kompletu.

Eno čist neumesno vprašanje...zakaj mam tak filin kot da mali počez leži? Na vsaki strani popka mam eno trdo žogo. Ne bi to mogl bit bolj v smeri gor-dol?user posted image

(odgovor članu pokica_)
  Neposredna povezava do sporočila: 432
   RE: Majčice 2009 - 6.del
15.5.2009 13:29:59   
KatMat

IZVIRNO SPOROČILO: pokica_

Ja, ane KatMat,...jst mam tud rajš malo bolj izkušene,...user posted image  Vsaj znajo kaj delajo,...kje, kdaj,...kakouser posted image .





user posted image user posted image user posted image user posted image

sej dobis lahk pa svega in svašta...ucasih sem kr bruhnila u smeh tko k ni vedu kako naprej...al pa ce bi sploh sel naprej...ja ddddddddd ne...gate sem slekla ker mi je vroceuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu pokica_)
Neposredna povezava do sporočila: 433
   RE: Majčice 2009 - 6.del
15.5.2009 13:31:19   
Blueeyes
a pr z-majčkih pa nobena ne čveka. je kle bolj zanimivo.,,... se več dogaja user posted image

(odgovor članu Blueeyes)
Neposredna povezava do sporočila: 434
   RE: Majčice 2009 - 6.del
15.5.2009 13:31:34   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Blueeyes

IZVIRNO SPOROČILO: Majch

Po moje ne bo od jošk nič ostal potem, ko nehamo dojit. Ta da...zdaj uživam, dokler še lahko. Sicer še ni drastičnega povečanja, bomo vidl, kako bo ob navalu mleka. Če bo. moj komi čaka da se bo lahko igral z njimi... mu zdej niti tok ne pustim k me še mal bolijo... user posted image  user posted image  tko da sam z velkimi učkami gleda in odprtimi usti






Hehe...a niso včasih hujši ko otročki?user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Blueeyes)
  Neposredna povezava do sporočila: 435
   RE: Majčice 2009 - 6.del
15.5.2009 13:31:40   
KatMat

IZVIRNO SPOROČILO: Majch

JA to je tud men rekla G, da to drevenenje zraven paše...uh....kaj vse je v kompletu.

Eno čist neumesno vprašanje...zakaj mam tak filin kot da mali počez leži? Na vsaki strani popka mam eno trdo žogo. Ne bi to mogl bit bolj v smeri gor-dol?user posted image



jaz mam u diagonalo...pod rebri pa levi kolk

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 436
   RE: Majčice 2009 - 6.del
15.5.2009 13:33:14   
Blueeyes
IZVIRNO SPOROČILO: Majch

IZVIRNO SPOROČILO: Blueeyes

IZVIRNO SPOROČILO: Majch

Po moje ne bo od jošk nič ostal potem, ko nehamo dojit. Ta da...zdaj uživam, dokler še lahko. Sicer še ni drastičnega povečanja, bomo vidl, kako bo ob navalu mleka. Če bo. moj komi čaka da se bo lahko igral z njimi... mu zdej niti tok ne pustim k me še mal bolijo... user posted image  user posted image  tko da sam z velkimi učkami gleda in odprtimi usti






Hehe...a niso včasih hujši ko otročki?user posted image user posted image user posted image



itak... sem mu rekla da nej mi pomaga pr sesanju mleka, da ne bo samo gaja jedla user posted image  user posted image  pa da tako je pa lahko skoz na zizi.... user posted image  user posted image  to pa ne.. mu ideja ni všeč user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil Blueeyes -- 15.5.2009 13:34:01 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 437
   RE: Majčice 2009 - 6.del
15.5.2009 13:33:20   
Anonimen
Blue, me mamo še cajt čvekat...tam pa je zdej velik zaposlenih mamic...eni pač folgate vse user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 438
   RE: Majčice 2009 - 6.del
15.5.2009 13:34:26   
KatMat
user posted image

kaj pa ta lananai

(odgovor članu KatMat)
Neposredna povezava do sporočila: 439
   RE: Majčice 2009 - 6.del
15.5.2009 13:34:37   
Blueeyes
IZVIRNO SPOROČILO: Majch

Blue, me mamo še cajt čvekat...tam pa je zdej velik zaposlenih mamic...eni pač folgate vse user posted image


ja zdej folgamo dokler spi.. drgač pa ne gre tko na easy vse skup user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 440
   RE: Majčice 2009 - 6.del
15.5.2009 13:35:01   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: KatMat


IZVIRNO SPOROČILO: Majch

JA to je tud men rekla G, da to drevenenje zraven paše...uh....kaj vse je v kompletu.

Eno čist neumesno vprašanje...zakaj mam tak filin kot da mali počez leži? Na vsaki strani popka mam eno trdo žogo. Ne bi to mogl bit bolj v smeri gor-dol?user posted image



jaz mam u diagonalo...pod rebri pa levi kolk


Js sem mela isto, zdaj pa se mi zdi ,da je zmeraj bol počez...valda se bo obrnu normalno.

(odgovor članu KatMat)
  Neposredna povezava do sporočila: 441
   RE: Majčice 2009 - 6.del
15.5.2009 13:35:13   
KatMat

IZVIRNO SPOROČILO: Blueeyes

IZVIRNO SPOROČILO: Majch

IZVIRNO SPOROČILO: Blueeyes

IZVIRNO SPOROČILO: Majch

Po moje ne bo od jošk nič ostal potem, ko nehamo dojit. Ta da...zdaj uživam, dokler še lahko. Sicer še ni drastičnega povečanja, bomo vidl, kako bo ob navalu mleka. Če bo. moj komi čaka da se bo lahko igral z njimi... mu zdej niti tok ne pustim k me še mal bolijo... user posted image  user posted image  tko da sam z velkimi učkami gleda in odprtimi usti






Hehe...a niso včasih hujši ko otročki?user posted image user posted image user posted image



itak... sem mu rekla da nej mi pomaga pr sesanju mleka, da ne bo samo gaja jedla user posted image  user posted image  pa da tako je pa lahko skoz na zizi.... user posted image  user posted image  to pa ne.. mu ideja ni všeč user posted image user posted image user posted image


a se ni probal???
pravijo da vsak probauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Blueeyes)
Neposredna povezava do sporočila: 442
   RE: Majčice 2009 - 6.del
15.5.2009 13:35:17   
Blueeyes
IZVIRNO SPOROČILO: KatMat

user posted image

kaj pa ta lananai


tud luštna.. samo vlečka mi ni všeč.. še barva mi je cool

(odgovor članu KatMat)
Neposredna povezava do sporočila: 443
   RE: Majčice 2009 - 6.del
15.5.2009 13:36:02   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: KatMat

user posted image

kaj pa ta lananai


Men je pa ta dobra. Material zgleda hudo udoben.

(odgovor članu KatMat)
  Neposredna povezava do sporočila: 444
   RE: Majčice 2009 - 6.del
15.5.2009 13:36:15   
Blueeyes
user posted image

kaj pa kej tazga.. bojo joške do izraza pršle user posted image

(odgovor članu Blueeyes)
Neposredna povezava do sporočila: 445
   RE: Majčice 2009 - 6.del
15.5.2009 13:36:35   
pokica_
 
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image

Zdaj pa izbirajteuser posted image


_____________________________

Pa smo dočakali najino največjo srečo...sinka Aneja

(odgovor članu Blueeyes)
Neposredna povezava do sporočila: 446
   RE: Majčice 2009 - 6.del
15.5.2009 13:37:11   
KatMat
user posted image


tale je morska deklica stil....je sam za stati ne za sedeti

(odgovor članu KatMat)
Neposredna povezava do sporočila: 447
   RE: Majčice 2009 - 6.del
15.5.2009 13:37:27   
lananai
IZVIRNO SPOROČILO: pokica_
lananai boste pa čez vikend nadoknadili z sprehodki. In kako je bilo prvo kopanje male Tise? Je uživala ali je jokcala? user posted image


Je bila ful pridna. Sem mislila, da bo jokcala, ko jo bo patronažna v vodo dala, pa je bila mirna in okrog sebe z okicami gledala. Fajn, ker imata njena starša tud rada vodo. user posted image
Sprehode bomo pa nadoknadili, ja. Samo upam, da bo vreme lepo. Vsaj da dežja ne bi bilo. Zadnje čase sploh ne veš, je tako aprilsko vreme.

(odgovor članu pokica_)
Neposredna povezava do sporočila: 448
   RE: Majčice 2009 - 6.del
15.5.2009 13:37:29   
Blueeyes
copka vas vse lepo pozdravlja... čestita Olivi in FLASK_i.. pravi da se skoz lupčkajo (itak, mi smo se tud) pa da zaenkrat vse pohvali osebju user posted image  user posted image  user posted image

(odgovor članu Blueeyes)
Neposredna povezava do sporočila: 449
   RE: Majčice 2009 - 6.del
15.5.2009 13:37:37   
Anonimen
Punce, js si moram eno malco zrihtat... boste zdej spet hrano gor limale?user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 450
Stran:   <<   < Prejšnja stran  16 17 [18] 19 20   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  16 17 [18] 19 20   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





7 znakov, da se maternični vrat aktivno od...
Ko otrokova glavica potuje po porodnem kanalu navzdol, se na zadnjici pojavi rdečo-vijolična ali rjavkasta črta. Bolj ko...
Poslovila sva se od 4. in 5. sina
Z ženo sva pozdravila in se poslovila od najinega 4. in 5. sina. Anders in Brodie sta se rodila združena, delila sta si ...




bruchanie in vrtec
kostekova

kaj bi ste kot prvo pomisleli cebi vas otrok zacal bruchat an se slabo pocutil'

sigurno to ima iz vrtca (16%)

nekaj je pojedl (27%)

slaba prechrana (2%)

spet neka viroza (56%)


Število vseh glasov: 313

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!