|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  15 16 [17] 18 19   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Majčice 2009 - 6.del
15.5.2009 12:55:21   
Blueeyes
IZVIRNO SPOROČILO: Tanja_

kati in blue zdej zdej bosta presenetla, sam glejta, da nauta pol tko k jst, k sm namest ja govorila o šit, o šit....user posted image K me je res presenetu.



ta je pa dobra... jz bom najbrž še kakšno bolj krepko rekla... user posted image

(odgovor članu Tanja_)
Neposredna povezava do sporočila: 401
   RE: Majčice 2009 - 6.del
15.5.2009 12:58:04   
KatMat
sej moj me skoz drazi...po vsakem obroku vpije "ma ti si za ozent,pa kaj bi jest brez tebe!!" ....al pa me poklice kje iz terena pa pravi "a ves kaj delam??glih eno cerkvico gledam"


al pa zanc zagleda eno porocno obleko v Oni pa kr iz nic useka "veš lubi,en dan te bom pa jest u eno tako dal"user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil KatMat -- 15.5.2009 12:59:22 >

(odgovor članu KatMat)
Neposredna povezava do sporočila: 402
   RE: Majčice 2009 - 6.del
15.5.2009 12:59:56   
KatMat
sam po drugi strani pa vpije "nikol se ne bom ozenu"user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu KatMat)
Neposredna povezava do sporočila: 403
   RE: Majčice 2009 - 6.del
15.5.2009 13:01:08   
lananai
IZVIRNO SPOROČILO: Tanja_
kati in blue zdej zdej bosta presenetla, sam glejta, da nauta pol tko k jst, k sm namest ja govorila o šit, o šit....user posted image K me je res presenetu.


Hehe... user posted image

(odgovor članu Tanja_)
Neposredna povezava do sporočila: 404
   RE: Majčice 2009 - 6.del
15.5.2009 13:01:09   
Dudica1
no vidiš sej pol pa neki bo a ne če že tako razmišla...user posted image

(odgovor članu KatMat)
Neposredna povezava do sporočila: 405
   RE: Majčice 2009 - 6.del
15.5.2009 13:05:06   
KatMat
ah....se dolgo ne...pomoje...mal sanjarjenja pa ne škodi

(odgovor članu Dudica1)
Neposredna povezava do sporočila: 406
   RE: Majčice 2009 - 6.del
15.5.2009 13:05:12   
Anonimen
Blue, prav luškane ste na sprehodu.

Dudica in Cveka pa...ne mi preveč lušte delat s temi oblekami. Itak da se mava namen oženit, samo nimava pojma kdaj....no...ko se bom spet lahko stlačla v kaj takega....user posted image

(odgovor članu Dudica1)
  Neposredna povezava do sporočila: 407
   RE: Majčice 2009 - 6.del
15.5.2009 13:06:08   
Anonimen
KatMat..pardon...ti si začela....tebe moram kregatuser posted image .

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 408
   RE: Majčice 2009 - 6.del
15.5.2009 13:06:42   
Dudica1
men neki nagaja net samo tekom dneva bom že dala goruser posted image
blue super za prvi sprehod...jaz sm tud mislna da bova danes šla k že dva dni nisva bla pa zgleda da ne bo nič...user posted image ...prej je mal rosil,pa tak sonček je bil zjutri user posted image

(odgovor članu Dudica1)
Neposredna povezava do sporočila: 409
   RE: Majčice 2009 - 6.del
15.5.2009 13:08:52   
KatMat
user posted image


ta je tud lepa

(odgovor članu KatMat)
Neposredna povezava do sporočila: 410
   RE: Majčice 2009 - 6.del
15.5.2009 13:09:55   
KatMat

IZVIRNO SPOROČILO: Majch

Blue, prav luškane ste na sprehodu.

Dudica in Cveka pa...ne mi preveč lušte delat s temi oblekami. Itak da se mava namen oženit, samo nimava pojma kdaj....no...ko se bom spet lahko stlačla v kaj takega....user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image no sej to tud ja...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 411
   RE: Majčice 2009 - 6.del
15.5.2009 13:10:40   
Anonimen
Mas ful podoben okus kot js. Men so te oblekce res lušne... sam ne vem, kako bi na men zgledale ko nimam nič joškov....bi vse dol zgrmel...al pa v najboljšem primeru ploščato zgledaluser posted image user posted image user posted image   i need new boobsuser posted image

(odgovor članu KatMat)
  Neposredna povezava do sporočila: 412
   RE: Majčice 2009 - 6.del
15.5.2009 13:12:00   
pokica_
Zgotovila današnji CTG, pokazal rahle popadke, nič drastičnega, tako kot v sredo...čist isto. V ponedeljek me pa čaka UZ, komaj čakam da zvem, kolk je naš pobček težki. Upam, da ne 4kguser posted image . V 2 dneh se mi je nabralo 0.7kg vode v telesu. Full sem zatekla,...ampak ležim lahko tudi doma, ni treba da sem zato v P. Me je babica že nekaj strašla, da bom not ostala. user posted image  Me pa spet danes full križ boli.
Zdaj sem pa kruh omesila in čakam da vzhaja. Ta cajt pa lahko čvekam, ane.

FLASK_A ČESTITKE ZA MALO MAJO!!! Bravo tudi očku, ki je zvesto pomagal svoji ženički ob porodu in napisal tako lepo porodno zgodbo!!! user posted image

BRAVO k.tja!!! Lepa porodna zgodba,...sladki mali Urbanček!!! Full sem vesela,...to je pa res lepo slišat, da ste vsi zadovoljni in srečni! Še posebej starejši bratec, je prav srčkan z svojimi traktorčki. user posted image
Čestitke za Olivino malo Tino!!! naj bo še vse naprej v redu!
Tanja_ pridna da si sama vse poštimala doma! Zdaj pa lahko bebica pride v sijoče stanovanje. user posted image  A tebi tvoj tud ne pusti sami se vozit? Jaz sem se v sredo še peljala sama na ctg, danes pa mi več ni dovolil, ker sem predvčeraj imela kar fajn popadke,...pa da me nebi zgrablo sred ceste. Jaz kolegicam rečem, da naj kr k men pridejo na kavo, pa še bolj udobno je. user posted image
Majch, čakamo slikce!!! user posted image
Hanaja js k sreči nimam teh problemo, me zaenkrat še vsi pustijo pr miru. Le pravjo, naj počakam do roka,...pol pa lahko. Očitno mam srečo. Bi pa mene tudi to motlo, če bi bli vsi okol mene bolj nestrpni kot jst sama. K imajo manj razlogov kot jaz.
Dudi, tisti manekenček za KatMat je pa še neki mladiček...tega bo morala prvo še česa naučit, da bo hasek!user posted image
Bluee, kako ste lepi na sprehodu!!! Se vidi, da je mami tudi uživala na svežem zraku. user posted image




_____________________________

Pa smo dočakali najino največjo srečo...sinka Aneja

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 413
   RE: Majčice 2009 - 6.del
15.5.2009 13:12:38   
Dudica1
majch bi ti stalo bi jaz tud nism mela nobenih jošk pa mi je tud stalo gor,k sm mela brez naramnic...to te tko stisne da komaj dihaš...zato pa stoji gor user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 414
   RE: Majčice 2009 - 6.del
15.5.2009 13:13:20   
pokica_
IZVIRNO SPOROČILO: KatMat

user posted image


ta je tud lepa


Uuuu v taki bi se jst tud omožila! user posted image

_____________________________

Pa smo dočakali najino največjo srečo...sinka Aneja

(odgovor članu KatMat)
Neposredna povezava do sporočila: 415
   RE: Majčice 2009 - 6.del
15.5.2009 13:14:44   
lananai
FLASK_A, bravo za malo Majo! Mi je všeč ime!

blue, super za sprehod. Mi pa baje dans ne smemo nič ven, ker je patronažna Tiso prvič kopala.

(odgovor članu pokica_)
Neposredna povezava do sporočila: 416
   RE: Majčice 2009 - 6.del
15.5.2009 13:15:26   
Anonimen
Ja sej...Dudica ti verjamem...sam je vseen lepše, če maš kej stisnit.user posted image  

(odgovor članu pokica_)
  Neposredna povezava do sporočila: 417
   RE: Majčice 2009 - 6.del
15.5.2009 13:16:22   
KatMat

IZVIRNO SPOROČILO: Majch

Mas ful podoben okus kot js. Men so te oblekce res lušne... sam ne vem, kako bi na men zgledale ko nimam nič joškov....bi vse dol zgrmel...al pa v najboljšem primeru ploščato zgledaluser posted image user posted image user posted image   i need new boobsuser posted image


dvoje štunfe v korzet pa bo...sicer bo pa zdej po porodu kej ratal a?? jest mam joske sele odkar sem noseca...pa sem ze na 85 C....iz skoraj da nule...upam da bo kej ostal a ne...


pokica...ja dobr si povedala....ne vem ce je tko mlad zame...user posted image user posted image user posted image user posted image mam rajsi malce bolj izkusene

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 418
   RE: Majčice 2009 - 6.del
15.5.2009 13:16:51   
lananai
Meni so tud všeč tele oblekce, ki jih gor dajete. Take preproste, da se še vedno v njih lahko normalno gibaš in plešeš. user posted image Ampak jst bi imela sigurno še kaj okrog vratu. Bi se ne počutla fajn, če bi skoz preverjala, če že kaj ven gleda... user posted image Moj je pa reku, da me oženi po svoji diplomi. user posted image

(odgovor članu lananai)
Neposredna povezava do sporočila: 419
   RE: Majčice 2009 - 6.del
15.5.2009 13:18:50   
KatMat
se mi zdi da obleka ne sme bit prevec lepa...ne sme zasencit tistega žara neveste....k vcasih vidim babe z oblekami za dol past...ampak pol se one zgubijo....sej sam obleko gledas k je tok lepa al pa ma tok podrobnosti gor...kaj pravite vi??

(odgovor članu KatMat)
Neposredna povezava do sporočila: 420
   RE: Majčice 2009 - 6.del
15.5.2009 13:19:29   
Blueeyes
IZVIRNO SPOROČILO: Majch

Blue, prav luškane ste na sprehodu.



mama še mal neprespana, utrujena od sončka... pa brez kondicije zaenkrat user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 421
   RE: Majčice 2009 - 6.del
15.5.2009 13:19:38   
KatMat

IZVIRNO SPOROČILO: lananai

Meni so tud všeč tele oblekce, ki jih gor dajete. Take preproste, da se še vedno v njih lahko normalno gibaš in plešeš. user posted image Ampak jst bi imela sigurno še kaj okrog vratu. Bi se ne počutla fajn, če bi skoz preverjala, če že kaj ven gleda... user posted image Moj je pa reku, da me oženi po svoji diplomi. user posted image


a ti najdem kaksno zate???ce ti bo vsec??

(odgovor članu lananai)
Neposredna povezava do sporočila: 422
   RE: Majčice 2009 - 6.del
15.5.2009 13:20:13   
Blueeyes
IZVIRNO SPOROČILO: KatMat

user posted image


ta je tud lepa


oooooooooo ta je tud full lepa... taka preprosta...

(odgovor članu KatMat)
Neposredna povezava do sporočila: 423
   RE: Majčice 2009 - 6.del
15.5.2009 13:21:06   
Blueeyes
IZVIRNO SPOROČILO: Majch

Mas ful podoben okus kot js. Men so te oblekce res lušne... sam ne vem, kako bi na men zgledale ko nimam nič joškov....bi vse dol zgrmel...al pa v najboljšem primeru ploščato zgledaluser posted image user posted image user posted image   i need new boobsuser posted image


ja pol pa se zdej žent k maš polne joške mleka... pa so velke user posted image  user posted image

< Sporočilo je popravil Blueeyes -- 15.5.2009 13:24:05 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 424
   RE: Majčice 2009 - 6.del
15.5.2009 13:22:21   
KatMat
user posted image


kaj takega ali pa...

(odgovor članu KatMat)
Neposredna povezava do sporočila: 425
Stran:   <<   < Prejšnja stran  15 16 [17] 18 19   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  15 16 [17] 18 19   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





V petek, ob 16. uri, sem doživela spontani...
"Imeli ste popolni splav. Nobenih znakov nosečnosti ni,« je dejal zdravnik. Prosila sem ga, naj mi to ponovi petkrat, k...
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




Kdaj ste rodile?


Kdaj ste rodile prvega in drugega otroka?

Oba na rok. (14%)

Oba čez rok. (24%)

Oba pred rokom. (28%)

Prvega pred, drugega po roku. (7%)

Prvega po, drugega pred rokom. (12%)

Enega na rok, drugega pred/po roku. (15%)


Število vseh glasov: 139

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!