|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Pamet, rizik ali čista neumnost?
19.4.2009 15:13:53   
ssevin
IZVIRNO SPOROČILO: ZmajTolovaj

IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*
No, da Vas potolažim... z nakupom ne bo nič, to pa zato, ker Batagel očitno še ni dovolj obupan, da bi prilagodil plačilne pogoje meni podobnim buksljem. 
  What a shocker!


user posted image




user posted image

(odgovor članu ZmajTolovaj)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Pamet, rizik ali čista neumnost?
19.4.2009 16:24:45   
Paštetka
user posted image

_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu ssevin)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Pamet, rizik ali čista neumnost?
20.4.2009 6:44:50   
Zeleni Biser
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

No, da Vas potolažim... z nakupom ne bo nič, to pa zato, ker Batagel očitno še ni dovolj obupan, da bi prilagodil plačilne pogoje meni podobnim buksljem. user posted image



On tudi nikoli ne bo tako obupan, da bi šel pod svojo ceno... je preveč škrt  user posted image

< Sporočilo je popravil Zeleni Biser -- 20.4.2009 6:46:41 >

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Pamet, rizik ali čista neumnost?
20.4.2009 9:02:00   
Kerensa*
Saj ni potrebe, da spusti cene (so v redu). Nekoliko več fleksibilnosti pri plačilnih pogojih pa ne bi škodovalo.

(odgovor članu Zeleni Biser)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Pamet, rizik ali čista neumnost?
20.4.2009 9:57:11   
bori2
Jaz se pa kot "postojnka" pritaknem, da kljub temu, da nimamo utripa velemesta ga ni "šolda" da živim kje drugje. PA itak sem v pol ure v centru Ljubljane, če mi rabi, pa v pol ure v Trstu, če mi rabi in v pol ure na Matuljih, če mi rabi. Za otroke je Postojna z okolico fajn, šola in vrtec blizu, tudi vse aktivnosti blizu, Batagelov biser pa je čisto na obrobju, tko da si komplet v "naravi".

Za plačevanje najemnine proti obroku kredita za nekaj svojega, pa itak ni debate.
Saj če ti ne-bo všeč lahko vseeno prodaš in greš nazaj v "mesto".

No, to je moje "subjektivno" mnenje, ane?

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Pamet, rizik ali čista neumnost?
20.4.2009 9:59:50   
ssevin
IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka

user posted image


O paštetka pa ki si ti meni?

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Pamet, rizik ali čista neumnost?
20.4.2009 10:02:32   
Zeleni Biser
V primerjavi z Ljubljano so res v redu cene - za Notranjsko so pa prehude.

Drugače pa bi ti iz lastnih izkušenj odsvetovala nakup stanovanja v "Zelenem" (zdaj postojnskem, ker ni več zelen user posted image ) biseru. Smo gledali, kako je dež zalival mansardna stanovanja, medtem ko so jih zračili user posted image (parket je bil že položen).

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Pamet, rizik ali čista neumnost?
20.4.2009 10:20:41   
GoYa
ma, jst bi se batagela in njegovih stanovanj kr lepo izogibala
sicer je verjetno pri večini novogradenj tako, da hitrijo in norijo 100 na uro, da čimprej pokasirajo...kupec pa naj se pol zaje.bava z dvignjenim parketom, vlago po stenah in podobnim sranjem

(odgovor članu Zeleni Biser)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Pamet, rizik ali čista neumnost?
20.4.2009 10:39:11   
Zeleni Biser
GoYa, mi smo imeli ogromno problemov z vlago. In nič ne priznajo user posted image

(odgovor članu GoYa)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Pamet, rizik ali čista neumnost?
20.4.2009 14:30:51   
sazi
IZVIRNO SPOROČILO: ulla80

A hipoteke na stanovanje, ki bi ga kupila se pa ne da vzeti?


kolkr vem, se ne piše šrotuser posted image še manj bavčaruser posted image

( naslov v cajtngih - tajkunski prevzem postojnskega biserauser posted image user posted image user posted image )



jaz sem brez problema dobila kredit na hipoteko kupovane hiše - je pa res, da nisem pčotrebovala kredita za celotno vrednost hiše

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Pamet, rizik ali čista neumnost?
20.4.2009 14:47:05   
sazi
kerensa, če zmešam še z eno drugo temo, ki je bila odprta v zadnjih dneh:

Če kupiš stanovanje, boš pa (kljub nefakultetni izobrazbi) zaprosila za subvencijo mladim družinam za 1. reševanje stanovanjskega problema, kar vam naslednjih 8 let prinese po (glede na lanski razpis) 300 euur na družinskega člana - torej 1200 vsako leto. Za letos boš pa zamudila (verjetno).

če te pa zelo vleče v Postojno, si pa poglej še preostanek stanovanj, ki jih prodaja stanovanjski sklad - o kvaliteti in lokaciji nimam pojma - ne poznam Postojne, ampak cene so pa precej bolj prijazne (no, pa v primeru nakupa stanovanja pri SSRS, ti potem njihova subvencija ne pripada - se mi zdi)

LOKACIJA
Neprodana stanovanja

(odgovor članu sazi)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Pamet, rizik ali čista neumnost?
20.4.2009 16:45:27   
Tanja55
IZVIRNO SPOROČILO: sazi

kerensa, če zmešam še z eno drugo temo, ki je bila odprta v zadnjih dneh:

Če kupiš stanovanje, boš pa (kljub nefakultetni izobrazbi) zaprosila za subvencijo mladim družinam za 1. reševanje stanovanjskega problema, kar vam naslednjih 8 let prinese po (glede na lanski razpis) 300 euur na družinskega člana - torej 1200 vsako leto. Za letos boš pa zamudila (verjetno).

če te pa zelo vleče v Postojno, si pa poglej še preostanek stanovanj, ki jih prodaja stanovanjski sklad - o kvaliteti in lokaciji nimam pojma - ne poznam Postojne, ampak cene so pa precej bolj prijazne (no, pa v primeru nakupa stanovanja pri SSRS, ti potem njihova subvencija ne pripada - se mi zdi)

LOKACIJA
Neprodana stanovanja


Mislim, da Kerensi to ne bo pomagalo, ker je starostna omejitev, ki pa jo, ce se ne motim, presega.

(odgovor članu sazi)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Pamet, rizik ali čista neumnost?
20.4.2009 18:26:39   
Anonimen
Vsekakor bolj pametno kot pot do Amerike.
Ampak pri vasi financni disciplini se vedno cista neumnost.

(odgovor članu Kerensa*)
  Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Pamet, rizik ali čista neumnost?
20.4.2009 20:12:58   
sazi

Mislim, da Kerensi to ne bo pomagalo, ker je starostna omejitev, ki pa jo, ce se ne motim, presega.


Edina starostna omejitev je, da je ob oddaji vloge vsaj en otrok predšolski. Koliko so stari starši ni pomembno.

(odgovor članu Tanja55)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: Pamet, rizik ali čista neumnost?
20.4.2009 20:13:59   
sazi
Napaka. Sploh ni nobenih omejitev - niti družina ni treba, da so. To so stanovanja, ki so ostala in jih lahko kupi kdorkoli.

(odgovor članu sazi)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: Pamet, rizik ali čista neumnost?
20.4.2009 20:39:54   
GoYa
IZVIRNO SPOROČILO: Zeleni Biser

GoYa, mi smo imeli ogromno problemov z vlago. In nič ne priznajo user posted image


Ma jst bi ga za jajca user posted image .

V tem biseru je bla moževa sestrična eno leto podnajemnica. Ko so se po letu dni selili in so odmaknili omare, jih je kap, kakšno je bilo zadaj...črno, plesnivo...katastrofa.

(odgovor članu Zeleni Biser)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: Pamet, rizik ali čista neumnost?
20.4.2009 21:03:16   
Tanja55
IZVIRNO SPOROČILO: sazi


Mislim, da Kerensi to ne bo pomagalo, ker je starostna omejitev, ki pa jo, ce se ne motim, presega.


Edina starostna omejitev je, da je ob oddaji vloge vsaj en otrok predšolski. Koliko so stari starši ni pomembno.


Ok, sazi, a govoriva o temle: http://www.stanovanjskisklad-rs.si/si/index.php?SPLETOO_REQUEST=File,108 (to je za lani, za letos kolikor vem, se ni sel poziv ven).

Tu pise (pod. 1.3. Upravicenci do subvencij, 1.3.1. Subvencija za prvo resevanje stanovanjskega vprasanja):
Upravičena je mlada družina, ki si po uspešno zaključenem študiju vsaj enega od
staršev rešuje stanovanjsko vprašanje z najemom tržnega stanovanja, pri čemer
ta roditelj v letu 2008 ne dopolni starosti 28 let; v primeru uspešno zaključenega
doktorskega študijskega programa se starostna meja podaljša za dve leti. Za
mlajšo od 28 let se šteje oseba, ki je rojena po 01.01.1981, za mlajšo od 30 let
pa oseba rojena po 01.01.1979.

Ker ce ti poznas kaksno drugo opcijo, sem zelo zainteresirana. Faks mam tud narejen, celo dvauser posted image , sam sem nad 30. Ekola...zeeeelo zainteresirana za infouser posted image .

(odgovor članu sazi)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: Pamet, rizik ali čista neumnost?
20.4.2009 21:10:17   
Paštetka
IZVIRNO SPOROČILO: ssevin

IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka

user posted image


O paštetka pa ki si ti meni?


ovdje, lepoto moja, ovdje.

čakam te s kavico doma.... v službi... a tebe nema user posted image

_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu ssevin)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: Pamet, rizik ali čista neumnost?
20.4.2009 22:47:33   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: sazi
če te pa zelo vleče v Postojno, si pa poglej še preostanek stanovanj, ki jih prodaja stanovanjski sklad - o kvaliteti in lokaciji nimam pojma - ne poznam Postojne, ampak cene so pa precej bolj prijazne (no, pa v primeru nakupa stanovanja pri SSRS, ti potem njihova subvencija ne pripada - se mi zdi)

LOKACIJA
Neprodana stanovanja

Ne, meni Postojna ni bistvo. Lokacija v tem primeru sploh ni pomembna - zaradi mene so lahko tudi Hoče, da si bo Freycha lase populila user posted image , samo, da so plačilni pogoji razmeroma sprejemljivi. Cene za Postojnski biser so mi sicer všeč, ampak OK - te iz linka so mi pa še bolj user posted image . Kje pa najdem tukajšnje plačilne pogoje?

In kaj je s temi subvencijami? Ne verjamem, da smo mi do česa upravičeni. Familija smo (4-članska), ampak ne jaz, ne Kamikaza nimava fakultetne izobrazbe, stara sva pa 30/33. O tem ne vem nič, ker nisem še nikoli za nič zaprosila.

(odgovor članu sazi)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: Pamet, rizik ali čista neumnost?
20.4.2009 23:09:11   
Olivija
IZVIRNO SPOROČILO: Tanja55

IZVIRNO SPOROČILO: sazi


Mislim, da Kerensi to ne bo pomagalo, ker je starostna omejitev, ki pa jo, ce se ne motim, presega.


Edina starostna omejitev je, da je ob oddaji vloge vsaj en otrok predšolski. Koliko so stari starši ni pomembno.


Ok, sazi, a govoriva o temle: http://www.stanovanjskisklad-rs.si/si/index.php?SPLETOO_REQUEST=File,108 (to je za lani, za letos kolikor vem, se ni sel poziv ven).

Tu pise (pod. 1.3. Upravicenci do subvencij, 1.3.1. Subvencija za prvo resevanje stanovanjskega vprasanja):
Upravičena je mlada družina, ki si po uspešno zaključenem študiju vsaj enega od
staršev rešuje stanovanjsko vprašanje z najemom tržnega stanovanja, pri čemer
ta roditelj v letu 2008 ne dopolni starosti 28 let; v primeru uspešno zaključenega
doktorskega študijskega programa se starostna meja podaljša za dve leti. Za
mlajšo od 28 let se šteje oseba, ki je rojena po 01.01.1981, za mlajšo od 30 let
pa oseba rojena po 01.01.1979.

Ker ce ti poznas kaksno drugo opcijo, sem zelo zainteresirana. Faks mam tud narejen, celo dvauser posted image , sam sem nad 30. Ekola...zeeeelo zainteresirana za infouser posted image .



ta omejitev je veljala samo v primeru najema stanovanja - naj me kdo popravi če se motim. Sem lani gledala razpis, ampak še nisva imela GD in zato takrat nisva zaprosila.

Ravno tako teh omejitev ni za nakup stanovanja.

(odgovor članu Tanja55)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: Pamet, rizik ali čista neumnost?
20.4.2009 23:15:43   
Kerensa*
Se pravi, da bi morala biti za subvencioniranje tržne najemnine imati dokončano fakultetno izobrazbo in ne biti starejša od 28 let?

(odgovor članu Olivija)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: Pamet, rizik ali čista neumnost?
21.4.2009 10:45:32   
sazi
IZVIRNO SPOROČILO: Tanja55


Ok, sazi, a govoriva o temle: http://www.stanovanjskisklad-rs.si/si/index.php?SPLETOO_REQUEST=File,108 (to je za lani, za letos kolikor vem, se ni sel poziv ven).


ja, tole mislim - za letos še ni bilo razpisa, bo pa najkasneje junija - ena z RR je pisala, da naj bi bil razpis konec tega meseca


Ker ce ti poznas kaksno drugo opcijo, sem zelo zainteresirana. Faks mam tud narejen, celo dvauser posted image , sam sem nad 30. Ekola...zeeeelo zainteresirana za infouser posted image .


za najem res veljajo pogoji, ki si jih napisala, za nakup pa ne in pisala sem Kerensi, da to velja, še se odloči za nakup stanovanja 

 Cene za Postojnski biser so mi sicer všeč, ampak OK - te iz linka so mi pa še bolj user posted image . Kje pa najdem tukajšnje plačilne pogoje?


nimam časa iskat v detajle, ampak po mojem so plačilni pogoji bolj kot ne "standardni - znajdi se sam - oni hočejo denar, ti pa si zrihtaj kak kredit"
vse o prodaji teh in še drugih skladovih stanovanj najdeš na http://www.stanovanjskisklad-rs.si/si/ pod stanovanja, tržna stanovanja, potem pa si poglej od obeh objavljenih let vse dokumente, pa boš kaj našla

In kaj je s temi subvencijami? Ne verjamem, da smo mi do česa upravičeni. Familija smo (4-članska), ampak ne jaz, ne Kamikaza nimava fakultetne izobrazbe, stara sva pa 30/33. O tem ne vem nič, ker nisem še nikoli za nič zaprosila. 

če kupiš nepremičnino, si upravičen do subvencije, če nimaš v lasti že kakšne nepremičnine in ne presegaš cenzusa, ki je precej visok - spet vse piše v lanskem razpisu na http://www.stanovanjskisklad-rs.si/si/ pod subvencije, javni poziv

 Se pravi, da bi morala biti za subvencioniranje tržne najemnine imati dokončano fakultetno izobrazbo in ne biti starejša od 28 let?

za subvencijo najema DA, za subvencijo nakupa NE

(odgovor članu Tanja55)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: Pamet, rizik ali čista neumnost?
21.4.2009 11:15:32   
amaya
Tudi Obala se ti ponuja s svojimi zasoljenimi cenami user posted image

_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu sazi)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: Pamet, rizik ali čista neumnost?
21.4.2009 19:20:52   
Kerensa*
 IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*
Se pravi, da bi morala imeti za subvencioniranje tržne najemnine dokončano fakultetno izobrazbo in ne biti starejša od 28 let?

za subvencijo najema DA, za subvencijo nakupa NE
Subvencija nakupa je pa tista fora 300€/leto na družinskega člana, a ne? V našem primeru je to 1.200€/leto, kar pomeni pri enem povprečnem stanovanjskem kreditu za nepremičnino v Ljubljani točno 2 obroka letno. Seveda se pozna, ampak v trenutni situaciji meni to čisto nič ne pomaga. Če mi dajo pa subvencijo za polog (beri: plačajo polog s subvencijo), potem pa lahko začnemo debatirati. user posted image

Mimogrede, kako je točno s temi leasingi nepremičnin? A so že kje 100%-ni al' moraš imeti še vedno cca. 20% sam (oz. jih od nekod vzeti)? In koliko pri leasingu (takšnem) gledajo na kreditno sposobnost? Mi je kar jasno, da moraš imeti službo za nedoločen čas, ampak kako je pa s plačo - a spet gledajo na to, da ti mora po plačilu leasing obroka ostati minimalec al' kaj zamižijo na eno oko?

(odgovor članu sazi)
Neposredna povezava do sporočila: 99
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?