|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Pamet, rizik ali čista neumnost?
17.4.2009 16:07:42   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: AnjaPH

IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

Da se zdaj spustim v nakup stanovanja v soseski "Postojnski biser"? user posted image


Ti si raj zobe poštimej pa če bo kej ostal v pujska daj user posted image


to pa res ni lepo user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Pamet, rizik ali čista neumnost?
17.4.2009 16:08:27   
Kerensa*
Zakaj ne? Saj imam res 3 zobe za porihtat.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Pamet, rizik ali čista neumnost?
17.4.2009 16:13:41   
Anonimen
user posted image user posted image

sam na kak nivo se res eni spuščajouser posted image

(odgovor članu Kerensa*)
  Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Pamet, rizik ali čista neumnost?
17.4.2009 16:15:37   
water lily

IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

IZVIRNO SPOROČILO: water lily
Drugače pa kar se logike taksija tiče:
-če ima firmo, izstavlja račune, plačuje prispevke, ni v minusu - je kreditno sposoben
-če imaš službo, nadpovprečno plačo - si zagotovo kreditno sposobna
Če pa nič od tega nimaš pa pač "štepaš" na črno pa nisi.

Brez zamere, ampak tole je tipično razmišljanje nekoga, ki "stroke" ne pozna od blizu oz. iz izkušenj. Nič nimam proti tebi in načeloma (če primerjaš z drugimi poklici) imaš celo prav, ampak za taksi pa definitivno ne. Eni na RR sem pred časom že obljubila, da ji bom razložila taxi-logiko (pa sem pozabila, kateri sem to rekla, nevermind) in očitno jo bo enkrat res treba.

Skratka - uradno nismo kreditno sposobni. Vsaj ne za nakup stanovanja, no.


Prosim res, za pojasnilo, me zanima kakšno "računovodstvo" se "uporablja" pri taksi službahuser posted image

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Pamet, rizik ali čista neumnost?
17.4.2009 16:31:31   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

Pujska?


Ah joke user posted image

Drugač pa bi kupila stanovanje tam samo če bi ga oddajala (kar se sploh ne splača). Men je hiša zakon.

(odgovor članu Kerensa*)
  Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Pamet, rizik ali čista neumnost?
17.4.2009 16:53:38   
ZARA
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*
Da se zdaj spustim v nakup stanovanja v soseski "Postojnski biser"? 
Ti si sama en biser, Karnisa. Limited edition. 

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   [Brisano sporočilo]
17.4.2009 17:51:40   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu ZARA)
  Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Pamet, rizik ali čista neumnost?
17.4.2009 17:55:38   
barika
IZVIRNO SPOROČILO: lukrecija

IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*
Da se zdaj spustim v nakup stanovanja v soseski "Postojnski biser"? 
Ti si sama en biser, Karnisa. Limited edition. 


Ja. Najbrž je bila res izpostavljena sevanju, kot otrok. Lahko bi ji prilepili vzdevek "Hazard goods".


ampak branje je pa zanimivo..
ej Kerensa, preselte se v enosobno stanovanje za več kot pol manjšo najemnino nekam v Lendavo, potem pa šparaj za stanovanje in ga skeširaj, veš kaka đekica boš.user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Pamet, rizik ali čista neumnost?
17.4.2009 20:09:41   
Abbey
Kerensa res te rada berem, prav dan mi popestriš, vsekakor veliko bolje kot Prekletstvo v zlati kletki user posted image

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Pamet, rizik ali čista neumnost?
17.4.2009 20:43:02   
Raho
Torej Amerika odpade? Ma saj skoraj ni razlike med Ameriko in Posotjno.

(odgovor članu Abbey)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Pamet, rizik ali čista neumnost?
17.4.2009 21:16:52   
Žaži
Predlagam nov avatar-pravi BISERuser posted image user posted image

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Pamet, rizik ali čista neumnost?
17.4.2009 22:45:41   
Gina
IZVIRNO SPOROČILO: Raho

Torej Amerika odpade? Ma saj skoraj ni razlike med Ameriko in Posotjno.


POjma nimaš. Postojna je boljša. Jaz ne zamenjam. Če si tečen, greš lahko v jamo se kujat, če je preveč dežja, nastane nedaleč stran jezero, se greš lahko vozit s kanujem, letališče imaš prav v postojni, greš lahko čez vikend v ameriko v šoping, če se ti šeta, greš mal v hosto srne in zajce strašit, če se ti pleza, greš erazma predjamskega gledat....če si pa mestni človek, greš pa samo na kavo v špar. Aja, pozabila sem, da če si nabaviš ljubimca, bo kmalu nov hotel v mestu, če si zelo revna, pa imaš hostel in kamp zraven - evo lahko probaš kolk ti je po. všeč. In ti bi z ameriko zamenjala? Pa kaj se ti je zmešalouser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Pamet, rizik ali čista neumnost?
18.4.2009 3:17:35   
Rožica I
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

Je*ala vas Amerika, no user posted image .

--------------------------
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Pamet, rizik ali čista neumnost?
18.4.2009 3:22:23   
Rožica I
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

Postojnski biser

-----------------------------
Stara, sedaj si Lj biser, a se splača reskirat??? user posted image user posted image user posted image

_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Pamet, rizik ali čista neumnost?
18.4.2009 3:25:03   
Rožica I
IZVIRNO SPOROČILO: Volga

Dej, dej, dej, karnisa, nehaj že enkrat flancat, no. Pa mater vagina, kako se ti non stop da? A pa ti res nimaš nobenga dela. Res si že prav in to zelo bedna s svojim flancanjem in nakladanjem.

Amen.

---------------------
In to celo tko..., da uboga Volga sploh ne pride več do izraza.... Mater, si tečna, Kerensa! user posted image user posted image user posted image

_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Pamet, rizik ali čista neumnost?
18.4.2009 3:41:12   
Kerensa*
No, da Vas potolažim... z nakupom ne bo nič, to pa zato, ker Batagel očitno še ni dovolj obupan, da bi prilagodil plačilne pogoje meni podobnim buksljem. user posted image

Imajo namreč (zaenkrat) samo 3 variante:
- nakup nepremičnine s kreditom ali hipoteko - kredit pri meni odpade, ker nisem kreditno sposobna, hipoteka na taščino stanovanje je pa "rahlo" optimistična reč, ker se je tašča brani kot hudič križa (kar niti ni neumno)
- kombinacija najprej najem, potem nakup - za 3-5 let stanovanje naprej najameš, potem odkupiš, ampak 35% vrednosti stanovanja moraš plačati takoj (mišljeno je kot najemnina za 3-5 let, ki se ti pa potem všteje v kupnino, kar pomeni, da je nakup po najemu obvezen, ne pa, da bi bil poskusno obdobje, da vidiš, če ti bivanje tam sploh ustreza)
- klasični tržni najem - 3 sobno stanovanje stane cca. 450€/mesec, kar se mi pa niti pod razno ne splača.

Leasinga nepremičnine zaenkrat torej ni, poskusnega najema z neobveznim naknadnim nakupom pa tudi ne.

Torej (z otroci vred user posted image ) ostajamo v Stari Ljubljani. Do nadaljnega (ko spet kaj izvoham - moram še pobrskat, kako je kaj pri Avtomontaži - razen tega, da je drago, kot svinja). V Lendavo me pa ziher ne bo - imam preveč rada "mojo" Raho, da bi jo vznemirjala. user posted image

(odgovor članu Rožica I)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Pamet, rizik ali čista neumnost?
18.4.2009 11:35:07   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

No, da Vas potolažim... z nakupom ne bo nič, to pa zato, ker Batagel očitno še ni dovolj obupan, da bi prilagodil plačilne pogoje meni podobnim buksljem. user posted image

Imajo namreč (zaenkrat) samo 3 variante:
- nakup nepremičnine s kreditom ali hipoteko - kredit pri meni odpade, ker nisem kreditno sposobna, hipoteka na taščino stanovanje je pa "rahlo" optimistična reč, ker se je tašča brani kot hudič križa (kar niti ni neumno)
- kombinacija najprej najem, potem nakup - za 3-5 let stanovanje naprej najameš, potem odkupiš, ampak 35% vrednosti stanovanja moraš plačati takoj (mišljeno je kot najemnina za 3-5 let, ki se ti pa potem všteje v kupnino, kar pomeni, da je nakup po najemu obvezen, ne pa, da bi bil poskusno obdobje, da vidiš, če ti bivanje tam sploh ustreza)
- klasični tržni najem - 3 sobno stanovanje stane cca. 450€/mesec, kar se mi pa niti pod razno ne splača.

Leasinga nepremičnine zaenkrat torej ni, poskusnega najema z neobveznim naknadnim nakupom pa tudi ne.

Torej (z otroci vred user posted image ) ostajamo v Stari Ljubljani. Do nadaljnega (ko spet kaj izvoham - moram še pobrskat, kako je kaj pri Avtomontaži - razen tega, da je drago, kot svinja). V Lendavo me pa ziher ne bo - imam preveč rada "mojo" Raho, da bi jo vznemirjala. user posted image



Sem potolazenauser posted image ....me pa mocno zanima,kaksna super zamisel te bo jutri preblisknilauser posted image user posted image

(odgovor članu Kerensa*)
  Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Pamet, rizik ali čista neumnost?
18.4.2009 14:54:32   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: kleopatra28
me pa mocno zanima,kaksna super zamisel te bo jutri preblisknilauser posted image user posted image

Tukaj ti pa žal ne morem pomagati, ker še sama ne vem. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Pamet, rizik ali čista neumnost?
18.4.2009 20:02:07   
ZARA
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*
No, da Vas potolažim... z nakupom ne bo nič, to pa zato, ker Batagel očitno še ni dovolj obupan, da bi prilagodil plačilne pogoje meni podobnim buksljem. 
  What a shocker!

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Pamet, rizik ali čista neumnost?
18.4.2009 21:30:01   
kalbo
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

Da se zdaj spustim v nakup stanovanja v soseski "Postojnski biser"? user posted image


Dost bolš kot selt komplet familijo u NY.

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Pamet, rizik ali čista neumnost?
18.4.2009 21:32:28   
Splišni
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

Da se zdaj spustim v nakup stanovanja v soseski "Postojnski biser"? user posted image


Dost bolš kot selt komplet familijo u NY.



Ja no dobro, ampak saj gre vendar za otroke!

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Pamet, rizik ali čista neumnost?
18.4.2009 21:34:24   
ZmajTolovaj
IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*
No, da Vas potolažim... z nakupom ne bo nič, to pa zato, ker Batagel očitno še ni dovolj obupan, da bi prilagodil plačilne pogoje meni podobnim buksljem. 
  What a shocker!


user posted image


_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Pamet, rizik ali čista neumnost?
18.4.2009 22:38:38   
karmy
IZVIRNO SPOROČILO: ZmajTolovaj

IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*
No, da Vas potolažim... z nakupom ne bo nič, to pa zato, ker Batagel očitno še ni dovolj obupan, da bi prilagodil plačilne pogoje meni podobnim buksljem. 
  What a shocker!


user posted image



user posted image


_____________________________

~Ladies, if a guy ever tells you, he wants to cover you from head to toe in honey, and lick it all off inch by inch, that's the man who hasn't done it before. ~ Love you CT ~

(odgovor članu ZmajTolovaj)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Pamet, rizik ali čista neumnost?
18.4.2009 23:01:33   
sazi
- nakup nepremičnine s kreditom ali hipoteko - kredit pri meni odpade, ker nisem kreditno sposobna, hipoteka na taščino stanovanje je pa "rahlo" optimistična reč, ker se je tašča brani kot hudič križa (kar niti ni neumno)


A hipoteke na stanovanje, ki bi ga kupila se pa ne da vzeti?


(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Pamet, rizik ali čista neumnost?
18.4.2009 23:06:45   
Anonimen
A hipoteke na stanovanje, ki bi ga kupila se pa ne da vzeti?


kolkr vem, se ne piše šrotuser posted image še manj bavčaruser posted image

( naslov v cajtngih - tajkunski prevzem postojnskega biserauser posted image user posted image user posted image )

(odgovor članu sazi)
  Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?