|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  65 66 [67] 68 69   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
22.4.2009 8:40:29   
pocka
Jutro, se po dolgem času na hitro javljam...pri nas je pa končno malo sončka posijalo, bo treba malo ven, ampak piha pa kot user posted image .
Pri nas je presto te dni, nam majsti hodijo, zbiramo predračune za stanovanje, pa malo hodiva okoli in ploščice pa pohištvo izbirava, skratka se nam ful dogaja...

Zadnjič sem pri Next-u naročila cunjice za user posted image in moram reči,da smo ful zadovoljni, sicer sem večino stvari vzela za Tajo, za Blaža samo enih par,da vidimo sploh kako številko rabi...skratka ful lepa in kvalitetna roba user posted image

Včeraj so imeli prvo posvetovalnico, težki smo 5.150 g, glede velikosti pa ne vem kaj drži, doma smo izmerili 58 cm, pri P, pa ga je sestra izmerila 55,5 cm WTFuser posted image , a se je skrčil...user posted image

dojenje - midva se polno dojiva, niti čajčka mu ne dajem,ker ni potrebe, saj naj bi z dojenjem dobil dovolj, se pa ne obremenjujem kaj preveč, ga pač dam na zizo,ko to zahteva in sploh ne gledam kaj dosti na uro...

duda - naš je noče, jo je že zagrabil, ampak pol se je pa odločil,da je ne bo imel,tako,da se niti ne trudimo več,da bi mu jo dajali, zaenkrat ni neke velike potrebe po tem,da bi jo rabil

previjanje ponoči - midva se enkrat ponoči previjeva oz. ga očka previje, ponavadi okoli polnoči, bom pa počasi poskusila ukiniti tole previjanje, pa bomo videli,če bo plenička zdržala

kožica na lulčku - nam je včeraj P rekla, da naj pri kopanju čisto narahlo malo dol potegnemo,kolikor pač gre, nič na silo, je pa že zelo lepo odprto zgoraj, tista luknjica je že kar velika, tako da je vse ok...

slikice malih škratkov - ena lepša od druge user posted image user posted image user posted image user posted image

toliko se spomnim kaj sem prebrala, ker sem bolj na hitro preletela, zdaj se grem pa zrihtat, ker se mali že prebuja, drugače bom do 12 v pižami user posted image user posted image

primorke - jutri se vidimo,če bo vreme naklonjeno, čeprav je baje slaba napoveduser posted image

pa pa


_____________________________

Taja - 16.03.2007
Blaž - 20.03.2009

http://picasaweb.google.com/mylittledecocorner



(odgovor članu ada2)
Neposredna povezava do sporočila: 1651
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
22.4.2009 9:09:10   
mama_milchy
jutro,

evo še mene na javljanje....

Žigec je že v vrtcu, Lea preoblečena in sita počiva v ležalniku in posluša muziko, mamica pa si bo zdaj kavico in zajtrk pripravla....
pri nas so noči v redu; včeraj je zaspala ob 22, no do 23te je stokala, ker ji je duda bežala, spala je do 3, sva se podojile in zaspi nazaj pol se pa sliši prdec sm pa tam in pol konkretno streljanje; plenica polna in še čez je šlo; umivanje in kompletno preoblačenje sredi noči user posted image , no pol je mogla še malo pocucat mlekca in zaspala nazaj vse do 7me user posted image

previjanje ponoči; pri nas ga ni oz. le v primerih kot je zgoraj; jaz jo zadnjič previjem ob 22 in naslednjič ob 7ih, ker se itak samo 1x ponoči dojiva in ker se hitro naje tudi hitro zaspi nazaj; če bi pa jo previla se takoj razbudi....

slikice malčkov: vsi so mali bonbončki in user posted image

kožica na lulčku: jaz se spomnem še od Žigca, da so nam rekli da naj kožico med kopanjem povlečemo dol in umijemo, vlečemo samo kolko gre in nič na silo

duda: mi smo pa Leo kr na dudo navadli, ker če ne si rokice da v usta in vleče pa karkoli ima okoli ust, si v njih stlači

flaška: jo imamo in občasno dobi po njej čajček; če ji dam po žlički kr pljuva ven; ni pa ravno navdušena nad flaško, ker je silikonska in se mi zdi da je pretrda

pocka; kaj ta next je prek neta?
pa user posted image  za posvetovalnico, pridni user posted image

primorke: v kolikor bo deževalo srečanje odpade, drugače pa bo in kot zgleda bomo vse: pocka, Najaa, jjasna, Steffi in moja malenkost....sej bomo dopoldan na vezi prek sms-ja al FB pa se bomo dogovorile; če bi deževalo pa ga prestavimo na petek, če ni drugih planov

grem kaj pospravit, pol do trgovine in popoldan dobimo obiske


(odgovor članu pocka)
Neposredna povezava do sporočila: 1652
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
22.4.2009 9:14:04   
Steffi
Ojla,

Novi slikici našega Taja Gabriela:


user posted image

user posted image

_____________________________

Čudež življenja lahko doumemo le tedaj, ko pustimo, da se dogodi to, česar ne pričakujemo.

Paulo Coelho

(odgovor članu mama_milchy)
Neposredna povezava do sporočila: 1653
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
22.4.2009 9:15:28   
Steffi
Sem pozabila primorke jutri se vidimo, razen če kakšna višja sila ne prepreči našega srečanja.

Se prav veselim.

_____________________________

Čudež življenja lahko doumemo le tedaj, ko pustimo, da se dogodi to, česar ne pričakujemo.

Paulo Coelho

(odgovor članu Steffi)
Neposredna povezava do sporočila: 1654
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
22.4.2009 9:23:57   
Grahec
Živjo,
Lucija mi je kar na tleh v igralnici zaspala user posted image , saj je že prav smešno, ko ima zibko, pa posteljo, pa košaro na vozičku..., a ona zaspi v "telovadnici", sem jo samo pokrila in pustila.
Sem prav vesela, ko se je lep dan naredil, bova šli na dolg sprehod... Samo ena slaba stvar dobrega vremena je, ker potem grem tako daleč na sprehod, da grem mimo kake trgovine in mimogrede zafrčkam deset al dvajst E. Zdaj, ko smo dobili predračun za fasado (cena glih za en nov avto) me že kar panika.

duda - jo uporabljamo in jo ima rada za v času, ko je med budnostjo in spanjem. Takoj, ko trdno zaspi jo ven vrže, če je budna pa je tudi ne mara preveč. V avtosedežu pa vedno prav cmoka z dudo.

dodajanje tekočine ob dojenju - meni je pediater rekel naj jo navadim na prekuhano vodo, naj ji poskušam dat 1x na dan, če je žejna bo pila, sicer pa ne. Baje je dodatna voda dobra  tudi kot preventiva pred alergijami in se jo otroček bolj zgodaj lažje nauči piti. Samo naša popije karkoli ji daš (vodo, nesladkan čaj...) in kolikor ji daš, tako da njegova teorija, da bo pila le če bo žejna ni ravno najboljša. user posted image  Ji pa dam dodatne tekočine maksimalno malo več kot pol deci na dan. Navadno ji kar not dam še tiste italijanske ad3 kapljice in pustim da vse spije ali pa gas bimbi, če je potreba.

krstne oblekice - imate ful lepe, naša je bila bolj enostavno oblečena (zelo simpl bela oblekica brez rokavov, ki jo je tašča obrobila s čipkami, spodaj roza body in majčka z ovratničkom in dvojne roza žabice (volnene hlačne nogavice) ene čez druge, pa bolj fin bel klobuček in bele doma pletene copatke), dve punčke, ki sta bile z njo krščene pa sta bile še bolj enostavno oblečene (čisto normalna oblačilca, hlačke...). Sem mislila Luciji nekaj drugega obleči - en lušten bel kombinizonček, ampak ji bi bilo pretoplo. Verjetno je to zelo od kraja krsta odvisno, kako so oblečeni... je pa tudi bil krst izven maše in v kapeli...


_____________________________

Ljubezen je iznajdljiva do neskončnosti.
(sv. Vincencij Pavelski)

(odgovor članu pocka)
Neposredna povezava do sporočila: 1655
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
22.4.2009 10:07:16   
jjasna85
IZVIRNO SPOROČILO: Piruri


IZVIRNO SPOROČILO: jjasna85

Drugače smo bli pa danes že drugič v posvetovalnici... ni blo zdravnice, je bla samo sestra iz razvojne... HB ni blo nobenega drugega pacienta (ker je doktarca na dopustu) in se je posvetila samo meni... sem ugotovila, da pol stvari ne delam prav oz. da sem na dobri poti, da bo Leon pri enem letu pristal v razvojni ambulanti... HB sem šla danes tja in slučajno neki prašala, pa mi je takoj pokazala vse kar morem vedet.. se samo meni zdi al nam dandanes res noben več ne pove kako se pravilno dela stvari?? (sem ugotovila, da Leona sploh nisem pravilno dvigala iz pojstelce alpa druge podlage, nisem ga pravilno obračala, ko sem ga previjala...) sem se počutla res kot največji bumbar tam... user posted image user posted image




Kako pa to pravilno delaš?...nam so v MŠ pokazali, samo, če bi ga jaz na tak način previjala, bi lahko med dojenji kar preživela na previjalni...pa še to, da se Neo ne mara preoblačit in začne tulit samo da mu začnem hlače slačit, zato mu rajši ne "povzročam" večjih travm in ga kar na hitro preoblečem...

Aja, mamice fantkov...kaj so vam rekli glede lulčkov...kako "operirat" z zadevo? Vleči ali ne vleči kožice dol?...


ma ja sej.. ful je nek glup sistem res... ko ga previjaš ne smeš riti sploh gor dvigovat (ko daš plenico spodaj), ampak ga moreš dat na bok in najprej eno stran plenice, pol pa še na drugi bok in še drugi del plenice...
ko ga dviguješ npr. iz ležalnika pa moreš najprej zgornji del gor (rit more še počivat na podlagi!) in šele potem spodnji del... 3x več dela no.. js sm ga ponavadi kar lepo primla čez celo telo in lepo ouf... ma neee... tako je narobe.. ne vem več ničuser posted image

za lulčka pa spet.. vsak govori nekaj po svoje...samo res pa ne smeš kožice dol vlečt.. kolker gre pač..

_____________________________

21.2.2009 je svet polepšalo še eno bitjece - moj mali Leon

(odgovor članu Piruri)
Neposredna povezava do sporočila: 1656
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
22.4.2009 10:10:36   
jjasna85
IZVIRNO SPOROČILO: Pupa7

pupe eno vprašanje za tiste ki dodajate in ma otroček cca 5kg, koliko poje?

naš je non stop (beri vsake 2 uri lačen) nekaj popije pri meni, ma je bolj za vzorec in za crkljanje, potem pa poje tud po 100 ml dodatka, pa je lačen čez 2 uri... ko popije pa še malo protestira da bi še...

patronažna je rekla, da pojedo 1/6 teže na dan, če ma 5 kg in 6 obrokov pride ravno 130ml? povsod pa so samo podatki koliko poje 1mesečni dojenček (vsi pa vemo, da so razlike v teži 1 mesečnika precejšnje)...

hvala za odgovor user posted image



no, moj ma 5700g, pa ne poje ničuser posted image  na 3 ure mi je, pa poje 90ml! je šow pa v enem mescu 1700g gor... tako da res ne vem kako in kaj.. zdej ga provam navajat, da bi mi jedu vsaj na 3 ure in pol in da bi pojedu vsaj 120ml. Ker on bi zdej mogu pojest od 120 do 150 ml, ne pa še vedno 90... samo ga ne morem prepričat..

_____________________________

21.2.2009 je svet polepšalo še eno bitjece - moj mali Leon

(odgovor članu Pupa7)
Neposredna povezava do sporočila: 1657
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
22.4.2009 10:13:23   
jjasna85
IZVIRNO SPOROČILO: yania

Naš spi že uro in pol...je pojedel in omagal, sem pa ga dala kar nazaj v košaro od vozička, ko je imel noter še dudiko in dekico...u bistvu je spal že ko sem ga noter dala, tako da dude nima...je pa še za v pišamo dat...
ja so sinhronizirani...al pa vreme kaj dela na njih user posted image user posted image user posted image user posted image
po mojem ga bom kopala zdej, da ga vsaj malo utrudim, da ne bo ponoči pestro, ko mi nazaj kake pol urce kdaj noče zaspati....

a tebi se pusti kopat, ko je utrujen??? meni zganja tako histerijo, da vse skupaj izpade kot da mu ne vem kaj delam, pa pol raje opustim vse skupaj in ga na hitro s krpico umijem samo po gubicah.. sploh ne najdem prave ure, da bi ga umila.. enkrat je prepozno, pa je zaspan.. prezgodaj popoldan mu tudi ni prav..user posted image user posted image  zdej me je kar že strah, da mi ne bo več ratalo...res rata grozenuser posted image

_____________________________

21.2.2009 je svet polepšalo še eno bitjece - moj mali Leon

(odgovor članu yania)
Neposredna povezava do sporočila: 1658
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
22.4.2009 10:14:42   
jjasna85
IZVIRNO SPOROČILO: pocka

primorke - jutri se vidimo,če bo vreme naklonjeno, čeprav je baje slaba napoveduser posted image



IZVIRNO SPOROČILO: mama_milchy

primorke: v kolikor bo deževalo srečanje odpade, drugače pa bo in kot zgleda bomo vse: pocka, Najaa, jjasna, Steffi in moja malenkost....sej bomo dopoldan na vezi prek sms-ja al FB pa se bomo dogovorile; če bi deževalo pa ga prestavimo na petek, če ni drugih planov


js upam, da se vidimo no.. sej danes se nek sonček kaže... upajmo na najboljše neuser posted image

_____________________________

21.2.2009 je svet polepšalo še eno bitjece - moj mali Leon

(odgovor članu pocka)
Neposredna povezava do sporočila: 1659
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
22.4.2009 10:15:52   
jjasna85
Naja pozabla sem ti napisat, da imamo naslednji pregled 26.5.
 
pa lahko mu tudi slikico zamenjaš (je ene dve strani nazaj), ker ta ki je zdej gor, je že ultra stara user posted image
 


_____________________________

21.2.2009 je svet polepšalo še eno bitjece - moj mali Leon

(odgovor članu mama_milchy)
Neposredna povezava do sporočila: 1660
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
22.4.2009 10:20:22   
Najaa
IZVIRNO SPOROČILO: jjasna85

Naja pozabla sem ti napisat, da imamo naslednji pregled 26.5.
 
pa lahko mu tudi slikico zamenjaš (je ene dve strani nazaj), ker ta ki je zdej gor, je že ultra stara user posted image
 



Bom. user posted image

(odgovor članu jjasna85)
Neposredna povezava do sporočila: 1661
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
22.4.2009 10:24:31   
Najaa
Spali slabo... Nika ima zelo zamašen nosek in ni mogla spat. No, ko sem jo dala h sebi v posteljo, pa je spala. user posted image  Ne vem več, kaj naj naredimz noskom, da se bo odmašil. Ji dam fuuul fiziološke noter, pa sčistim s sesalcem, pa to ful pogosto delam in kamilice je vohala, pa tigrovo mast... znotraj se pa skoz sliši, kako ima zabasano. user posted image  Jutri imamo tak P, pa bo pogledala.
Mah te bolezni... Tija vse pobere... zdaj še Nika s tem noskom... Pol je pa otrok nezadovoljen in joka, ker ne more spat...

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 1662
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
22.4.2009 10:25:03   
Lolita23
Živjo!!!

Oblekica za krst ful lepa Citauser posted image user posted image user posted image user posted image Naša bo pa imela navadne cotke oz. tak rumen komepletek, je ful šikan,pa še oma je vsa ponosna, ker ga je kupila, tak da sem rekla, da ne bom nič drugega kupovala.user posted image

spanje naša je končno začela malo bolj podnevi spat.Zvečer pa še kar od sedmih do pol 11 ne spi, potem pa do 5, se previjeva in jeva, pa spimo do 9, sicer ona v tem času stoka pa prdi, tak da ona še spi midva pa bolj bogo.Previjemo se pa ob 10 nazadnje.

Duda
naša je na začetku ni hotela, pa sem mislila, pa super ti je ne bom rinila, sam je pa roke začela v usta tlačit sem ji pa kar dudo uvajat začela, tako kot je ena rekla, dudo lahko vzameš roke pa ne.user posted image user posted image user posted image user posted image




< Sporočilo je popravil Lolita23 -- 22.4.2009 10:30:13 >


_____________________________

18.3.2009

(odgovor članu jjasna85)
Neposredna povezava do sporočila: 1663
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
22.4.2009 11:06:50   
čebeica maja
DAN
se mal javim podolgem času, se skoz kej dogaja, prej sem vas saj redno brala zdaj še to nisemuser posted image

v ponedeljek je mel Maks  pregled težak je 5100kg  1300kg je pridobilin od odpustne teže in velik 57cm. Vse uredu sm zlatenčen je še precej, tako da imano še enkrat kontrolo za to, ga moram met še na svetlobi, zibelkao imam kr pri vratih balkonskih, mi je pa rekla da ga naj imam slečenga-nazgauser posted image  pami ni do tega, sej bi bol radijator odprla pa vseeno sm v pleničkiuser posted image , če nebo bolš bom mogla.
Včeraj smo bli pa še v razvojni, so nas v bolnici naročili ker je imel antibijotik CRP je imel visok, no in same pohvale se lepo razvija v bistvu prehiteva razvoj, je vprašala če smo športniki v družini če je to podedovaluser posted image , pri petnajstih mescih nas bojo šeenkrat preventivno poklicali na pregled.

_____________________________

11.2.2007-Miha
16.3.2009-Maks

(odgovor članu Lolita23)
Neposredna povezava do sporočila: 1664
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
22.4.2009 11:18:55   
čebeica maja
dude ne mara, pa bi rada ker da zaspi moj cizek duda drugač sploh ne zaspiuser posted image user posted image , pol vete kako mi je, se dere tako  da joj, da dobi cizek je pa tiho potem še mal poje in duda dokler ne zaspi če se pa jaz prej vstanem ko še ni trdno zaspal se pa zbudi in treba ponovit, ponoč in podnev je tkouser posted image user posted image   dojim leže drugač bi mi roka odpala

previjemo se pa zavsako tudi ponoči, ker mu vse čez pride pa najbo pampers alpa miler plenica, pol pa celga preoblečt in še postelnino, dobr da imam dve za na jogi ne premočlivi prevleki od racmana.

_____________________________

11.2.2007-Miha
16.3.2009-Maks

(odgovor članu čebeica maja)
Neposredna povezava do sporočila: 1665
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
22.4.2009 12:25:41   
yania
evo pojedla zajtrk....šele zdaj...mami ima dol mojga škrata, ko ga nekaj šraufa..no danes ponoči smo uspeli videt kako izgledajo krči..jajo, kak jok je zganjal...zbujal se je na manj kot tri ure, se drl pol urce, pojedel in zaspal,,,in to trikrat ponoči...no enkrat je bilo že bolj jutro..tak sem bila crknjena, da sva zdej spala do 11, pa še mal...ej sm ko bi me vlak povozil....grozno...
včeraj mi je tašča dala domač janež in kumino..pa sem mu prej skuhala, pa je popil z  veseljem, nič sladkano...je pa bilo skor preveč toplo....ne vem, al so mu kapljice tolk škodile, AD3, ko jih je včeraj zjutraj dobil user posted image ..no zdaj jih par dni ne bo....tudi železa se mu danes ne upam dat, ker mislim, da je tudi malo zaprt, ko se mi tako napenja, čeprav je šel včeraj 2x dopoldan...ma nimam pojma...zdaj bova šla vn, sem še z eno zmenjena, greva po smrekove vršičke....ah, božčki so tile naši zvončki...


lepo bodite, pa naužijte se zraka...meni ni nič do njega, ko imam alergijo in sem bila včeraj po sprehodu spet boga, ....

_____________________________

TIMon je bil tako neučakan kot mamica, zato je malo pohitel....in zapel: ne čakaj na marec, na praznik ženaaaa

(odgovor članu čebeica maja)
Neposredna povezava do sporočila: 1666
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
22.4.2009 12:49:53   
Pupa7
holja,

evo mene spet sprašujem hahauser posted image

kolko časa moram sterilizirat flaške pred vsakim obrokom? In kolko časa moram prekuhavat vodo za mleko?

hvala user posted image


_____________________________

Leonard 27.3.2009 19:02, 4000 g in 54 cm :)

28.4.2009 5500g in 58,5cm :)
25.5.2009 6780g in 65cm :)

(odgovor članu čebeica maja)
Neposredna povezava do sporočila: 1667
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
22.4.2009 13:18:43   
Najaa
Pupa, jaz ne steriliziram vsakič. Zdaj samo 1x na teden cca zmečem vse od flaš do pumpice v sterilizator. Prvi mesec sem pa res vsak dan. No, zdaj umijem sam z detergentom pod fuuuuul vročo vodo. Da me kar bolijo prsti zraven! user posted image
Vodo pa prekuham in pustim kake dve minuti vret, to je to...

(odgovor članu Pupa7)
Neposredna povezava do sporočila: 1668
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
22.4.2009 14:31:56   
Grahec
yania - mi smo tudi imeli težave s krčki po AD3 kapljicah, odkar uporabljam italijanske je veliko, veliko boljše. Če nimaš možnosti v Italiji kupit Idroplurivit pa reči pediatru naj ti da recept za D3, baje jih bolje prenašajo.

_____________________________

Ljubezen je iznajdljiva do neskončnosti.
(sv. Vincencij Pavelski)

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 1669
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
22.4.2009 14:33:13   
MalaČebelica
ojla!

mi se pa moramo danes pohvalit. smo iz naše prve posvetovalnice in imamo 4800 g in 57 cm user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

naslednja posvetovalnica 26.5.

zdaj so nas pa poslali na shujševalno kar pomeni nič več visenja na joški po nepotrebnem. me je že strah teh večerov user posted image user posted image user posted image saj vem da je bolje za njo da ne visi na joški ker jo pol samo želodček boli in poliva, ampak jaz ne vem kak bom poslušala to drenje. svetovali so tudi naj jo malo s čajčkom vmes zamotim.

jo bom po moje kar mojemu podturila zvečer jaz pa si bom šla na balkon živce hladit. user posted image user posted image no saj sem sama kriva ko pa sem jo tak razvadila. bo že nekak...


_____________________________




(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 1670
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
22.4.2009 16:35:07   
Piruri
IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

IZVIRNO SPOROČILO: Piruri

user posted image user posted image user posted image Kaj se dogaja z našimi zvončki? so vsi sinhronizirani? Naš je tudi začuda že omagal in se nič ne buni, ker sem ga dala v temo k smrčeči sestrici user posted image  user posted image


evo, naša je izstopila iz vrste in zahtevala hrano. zdaj mi spi na roki. user posted image


Tudi jaz sem se prehitro pohvalila...noč je bila KATASTROFA...ob 4h se je fant odločil, da bo gledal...dokler je bil priden sem spala zdraven...ma od njegovega godrnjanja me kar glava boli...user posted image ...do zdaj je bil tudi tečen kot driskica...po pregledu pa je zaspal kot buba user posted image ...na in še danes, ki je prišel sonček, pa piha ta user posted image  od burje...user posted image

Allora...danes smo imeli posvetovalnico...naš fant ima 4200 g in dolg je 54 cm...naslednji "posvet" imamo 22.5....

Primorke...uživajte jutri...želim vam lepo vreme...

_____________________________

www.by-ab.si

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 1671
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
22.4.2009 17:30:42   
Nina00
IZVIRNO SPOROČILO: jjasna85

Drugače smo bli pa danes že drugič v posvetovalnici... ni blo zdravnice, je bla samo sestra iz razvojne... HB ni blo nobenega drugega pacienta (ker je doktarca na dopustu) in se je posvetila samo meni... sem ugotovila, da pol stvari ne delam prav oz. da sem na dobri poti, da bo Leon pri enem letu pristal v razvojni ambulanti... HB sem šla danes tja in slučajno neki prašala, pa mi je takoj pokazala vse kar morem vedet.. se samo meni zdi al nam dandanes res noben več ne pove kako se pravilno dela stvari?? (sem ugotovila, da Leona sploh nisem pravilno dvigala iz pojstelce alpa druge podlage, nisem ga pravilno obračala, ko sem ga previjala...) sem se počutla res kot največji bumbar tam... user posted image user posted image



Meni je to prvič na srečo patronažna pokazala. Sem bila pa tud zelo presenečena, da tega ne pokažejo že v P. Sedaj vidim, da sem imela zgleda še srečo s patronažno.

(odgovor članu jjasna85)
Neposredna povezava do sporočila: 1672
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
22.4.2009 19:15:52   
Najaa
Aloha.

Čestitke vsem za preglede. Kilce pridno rastejo. user posted image  In tako je prav.
Mi smo bili v RA in so jo tudi stehtali. Naša mala žabica ima že skoraj toliko kg, kot Tija, ko se je rodila. 4.240g, koliko je dolga pa ne vem. Jutri imamo pa tak posvetovalnico, pa da vidmo kera vaga je bolj točna! user posted image
Zdravnica naju je poslala na fizioterapijo tak da po praznikih štartamo.
Pol sva šli pa s Tijo malo ven in sem postala na enkrat takoooooo utrujena kot že dolgo ne. Danes bom šla prej spat, ker tole nikamor ne pelje. 6-7 ur je zame ob zbujanju za hranjenje ponoči definitivno premalo. Če bi Tija vsaj spala kaj čez dan, tak pa noče...

(odgovor članu Nina00)
Neposredna povezava do sporočila: 1673
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
22.4.2009 19:28:42   
Najaa
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image    
 
user posted image user posted image
 
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
 
 
Nekateri so cveteli že pred marcem -
PREHITEVANČKI
 
                        ob rojstvu          1.P                             2.P                 3.P
 
7.1.2009                                  2.4.09                       7.5.09        
PERSIDA    
          Anže     1840g; 43,5cm     3620g; 52cm
          Tomaž  1550g; 41cm        3560g; 52cm

30.1.2009                               26.2.09                    23.3.09
TEJČI H                                   
          Lovro    2000g; 44cm     2410g; 47cm             3390g; 50cm 

6.2.2009                                 9.3.09                         8.4.09            20.5.09
CITA           
          Lia        2900g; 47cm     3520g; 51 cm         4580g; 53cm
 
7.2.2009                                25.3.09                       23.4.09       
NAJAA       
          Nika    1940g; 46cm     3340g; 52cm
 
12.2.2009                               24.3.09    
YANIA      
          Timon   2260g; 46cm     3710g; 51cm
    
DUSHKA                                  12.3.09                       16.4.09
          Taja      2600g; 47cm     3100g; 51,5cm             4200g; 56cm
 
20.2.2009                                                                   20.4.09          25.5.09    
TASA_M   
          Lija       2330g; 46cm     3070g; 48 cm            3800g; 50,5cm

21.2.2009                                24.3.09                       21.4.09         26.5.09    
JJASNA85 
          Leon     3510g; 54cm      4000g; 56 cm             5700g; 58cm
 
22.2.2009   
JANJAP  
          Raphaël3110g; 50cm
 
26.2.2009                                  25.3.09                     23.4.09                              
GRAHEC  
          Lucija   3840g; 53cm        4740g; 57 cm
 
28.2.2009                                                                      5.5.09    
KOKICA32
          Valentin2990g; 48,5cm     3750g; 50,5 cm
 
 
IN PRIŠEL JE MAREC:
 
2.3.2009                                    16.4.09                       4.5.09     
=JASNA=  
          Katja     3325g; 50cm        5270g; 56cm
 
3.3.2009      
ADA2         
          Miha      4000g; 53cm        4750g; 57cm
 
4.3.2009      
JULAM      
          Karolina3300g; 53cm       
     
MAREC 2009 
          Peter   2435g; 47cm
 
5.3.2009                                      6.4.09     
INFINITY1
          Lovro   3190g; 49cm          4200g; 55cm
 
6.3.2009                                       2.4.09                    7.5.09      
SPPS          
          Marcel  3830g; 52cm           5200g; 55,5cm
 
DALI*       
          Etien     3260g; 49cm
    
MEDIUHEC                                    8.4.09 
          Matevž  3000g; 50cm
 
9.3.2009                                      8.4.09      
 NOBADY     
           Taj       4000g;53cm       5300g; 56cm
 
10.3.2009                                  10.4.09                  11.5.09    
LONI77                                    
          Viktorija 3500g; 53cm     4300g; 55cm
 
11.3.2009
MIŠKA2006
          Nina      2500g; 48cm
 
ŠKRATKA   
          Lovro    3940g; 53cm
 
12.3.2009    
SAHARY    
          Neža     3660g; 51cm
  
JADRNICA                                 15.4.09                    15.4.09
          Katarina 3090g; 50cm     4100g
 
13.3.2009                                 14.4.09    
TRINITY22
          Tiana     3180g; 50cm     4160g; 54cm
 
KAJAKA     
           Jaka     3530g; 51cm
 
LEO*TIA                                    15.4.09 
           Tia        2710g; 47,5cm    3600g; 50cm
 
JANAJA     
          Leon      3450g; 52cm
 
15.3.2009                                16.4.09                       17.6.09     
HELIMAŠA                               3830g; 53cm
          Zoja      3220g;50cm
 
STEFFI                                          17.4.09
          Taj Gabriel 3830g; 56cm    4550g; 60cm
 
16.3.2009                                    20.4.09   
ČEBEICA MAJA
          Maks    3770g; 54cm           5100g; 57cm
 
MAMA_MILCHY                            20.4.09                   18.5.09                  
          Lea     3270g; 54cm            4250g; 57cm
 
18.3.2009  
MIHAELA01
          Eva     3270g;54cm
 
LOLITA 23                                    23.4.09
          Tjaša  3400g;51cm
 
19.3.2009                                    22.4.09                    26.5.09  
MALAČEBELICA
          Klara  3660g;52cm              4800g; 57cm
 
20.3.2009                                    21.4.09     
POCKA 
          Blaž    4170g;57cm            5150g; 58cm
 
NOVO  
          Zoja    3100g; 50cm
   
TREZIKA  
          Maruša 3460g; 51cm
 
 BUKSI                                        22.4.09  
           Katja  3250g; 50cm
 
21.3.2009     
SUNCICIA    
          Stella  2700g; 48cm
          Pia      2490g; 47cm
 
PIRURI                                       22.4.09                    22.5.09      
           Neo    3130g; 51cm         4200g; 54cm
 
LILI82
          Saša    3530g; 51,5cm
    
23.3.2009  
_ANDREJA_
          Janez Gal   4690g; 57cm
   
PAKSI79
          Tara    3830g; 55cm
 
DANA
          Nejc    4140g; 53cm
 
PONDELAK
          Tjaša   3070g;50cm
 
IRENA83
          Manca  3050g; 50cm
 
SEY
          Vitan Lev   3240g; 51cm
 
DANA                                           22.4.09
          Nejc         4140g; 53cm
 
25.3.2009    
FELIX7 
           Jure    3730 g; 54cm         24.4.09
             
LEJCA    
           Matteo 3960g; 51cm
 
27.3.2009                                   28.4.09     
PUPA7   
           Leonard  4000g; 54cm
 
LORENCIA
           Žak        3370g; 51,5cm
 
SANNA              
                         4500g; 54cm
 
29.3.2009
PIAMARIA (30)
                         3500g; 53cm
 
31.3.2009
SRCCEK (28)
           Maj        4310g; 55 cm
 
NINA00 (35)                              30.4.09
           Brin        3540g; 51cm
 
 
MALI ZAMUDNIKI:
 
6.4.2009
TULIPAN12 (35) 
            Lia        3780g; 51,5cm
 
                   user posted image            user posted image
 
 
IN ŠE SLIKCE NAŠIH OTROČKOV:

   user posted image ANŽE in TOMAŽ - Persida 
"...da naju lažje ločijo naju mami obleče v različne barve oblačil,..ampak še vedno vse v stilu..."

user posted image   LOVRO - Tejči H 
"...še nekaj razmislim in pol...hmmm...ja..."
 

user posted image  LIA - cita
"Takole se delam, da spim... Sem prava nagajivka."


user posted image    TIMON - Yania 
"Takole se pa crkljam, ko imam krčke..."


     user posted image   LIJA - Tasa_M
".. tako lepo pa samo mamico gledam..."
 
   user posted image LEON - Jjasna85 
" Takole me mami zrihta ko grem na zmenek s primorkami "

user posted image
 TAJA - Dushka
"Evo mami, smo še malo zadremam....user posted image .."


user posted image  LUCIJA - Grahec


  user posted image NIKA - Najaa
...OMAGALA...


  user posted image    KATJA - =jasna=

 user posted image  VALENTIN - Kokica32
"Kako sem danes dobre volje!"
 


user posted image  KAROLINA - Julam
"Ejla...sej bi spregledala, pa je naporen dan za mano..."


user posted image     MIHA - Ada2
"Kaj?...Ja, to je naravna barva..."

 user posted image    MARCEL - spps
"Tale moja lepota mi bo kmalu stopila v glavo..."

user posted image   MATEVŽ - Mediuhec
"Očka-modelar mi je nadel kataloško številko."

   user posted image LOVRO - Infinity1
"Točno se ve, čigav sem, frizuro imam isto kot očka."

 
user posted image   TIANA - Trinity22
"Nič večja nisem od štruce kruha, sem pa sladka kot bonbonček."

user posted image   ETIEN - Dali*
"Preden sem se rodil, sem mamici povzročal skrbi, zdaj pa sem ji le še v veselje."

 

 user posted image   MAKS - Cebeica Maja
"No slikaj že."

 
user posted image    LEA - Mama_Milchy
"Sem izrezana mamica in pomanjšan bratec Žiga."


user posted image   NEŽA - Sahary
"Jaz sem mala mucka, mucka mamina..."


  user posted image TAJ - NoBady

"..najraje počivam po napornem delavniku-hranjenju.."
 
user posted image  ZOJA - helimaša
"Ne me motit med mojim lepotnim spancem!

 
user posted image TJAŠA - Lolita23
"Pomembne osebe vedno zamujajo, torej...?!"


 user posted image TAJ GABRIJEL - Steffi
"Se vam zdim majhen? Ne bo dolgo trajalo, ko bom prerasel tole lupinico..."

 
user posted image   TARA - Paksi79
"Mami pravi, da se je splačalo čakat... Kaj je mislila s tem?"


  user posted image KLARA - MalaČebelica
"Takole me je mami oblekla samo za na seznam na RR." user posted image

 
  user posted image BLAŽ - pocka
"Cel dan smo imeli obiske in na koncu sem omagal tako lepo oblečen..."

 
user posted image   JURE - Felix7
" Tako mali ampak znam pa se že nasmejat v fotoobjektiv.." user posted image   
 
 user posted image   NEO - Piruri
"Pripravljen na boksarski dvoboj."
   user posted image MARUŠA - Trezika
"..ati mi je za pisanko prinesel velikegaaa zajca. Ali to pomeni, da sem za nekaj let naprej dobila že darilo, glede na to kako je zajec velik?? "

 
   user posted image   TIA - leo*tia
"mami mi je dala na voziček rožico, in zdaj sma v vozičku kar dve rožici ena lepša kot druga.."
 
 
user posted image LEONARD - Pupa7
"mamici sem povzročal kar nekaj skrbi, ko sem bil še v trebuščku,..ampak zdaj je vse pozabljeno, ko me pogleda"
 
 
user posted image   KATJA - buksi
"..najraje pančam v svoji posteljici, ki sta jo mami in ati tako lepo pripravila zame.."
 
 user posted image  SAŠA - lili82 
"..predviden sem bil Aprila ampak sem veselje prinesel h hiši že Marca "

user posted image   VITAN LEV - Sey
"..dudo si šparam za hude čase.."
  
user posted image  MATTEO - lejca

"..takole pa jaz zaspim,ko je zraven mamina ali atijeva roka.."
 
user posted image  ŽAK - Lorencia
"..malo sem zamudil, zato pa je zdaj toliko bolj lušno.."
 
user posted image   PIA & STELLA - Suncicica
"..nisva se jim pustile in sva starša osrečila malo pred napovedanim PDP-jem, čeprav je mami bila že zelo utrujena
 
user posted image  ZOJA - Novo

< Sporočilo je popravil Najaa -- 22.4.2009 19:34:43 >

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 1674
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
22.4.2009 20:15:42   
cita
IZVIRNO SPOROČILO: PERSIDA

cita -user posted image user posted image user posted image user posted image da bolečina čimprej mine.

V to oblekico bi še mojadva oblekla :),res lepa.


Hvala...ampak moja glava je slabše...user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sanje nikoli ne zasovraži pa četudi se ne uresničijo...

Laura 26.07.1999
Lia 06.02.2009

(odgovor članu PERSIDA)
Neposredna povezava do sporočila: 1675
Stran:   <<   < Prejšnja stran  65 66 [67] 68 69   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  65 66 [67] 68 69   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Plenice po izbiri Sekcije medicinskih sest...
Pri izbiri izdelkov za najmlajše smo starši zelo pozorni, zato je bolje izbrati takšne, za katerimi stojijo strokovnjaki...




Najbolj naporno obdobje.
пеперутка16

Kdaj vam je bilo najbolj naporno biti z vašim/vašo malčkom/malčico?