|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  63 64 [65] 66 67   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
21.4.2009 13:56:29   
KOKICA32
No, da še jaz po dolgem času pripopam dve slikici mojega zvončka:

Ko sem dobre volje user posted image :

user posted image

in ko se igram user posted image :

user posted image


Sedaj pa prosim odgovorne, da izberejo eno slikico in jo zamenjajo z ono, ki je na seznamu in je sedaj že zares stara! Hvala! user posted image

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 1601
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
21.4.2009 13:57:42   
KOKICA32
IZVIRNO SPOROČILO: jjasna85

IZVIRNO SPOROČILO: mama_milchy

IZVIRNO SPOROČILO: jjasna85

Ej dečve... na FB se v našo skupino vklapljajo tudi punce, ki niso RR marčevke ampak so samo rodile marca.. kaj jih pustim not al jim rečem ADDDIJJJOOOOO???user posted image user posted image


po želji šefica user posted image


tak odgovor mi ne pomaga prow nič, hvala lepauser posted image user posted image


Lahko ti pomagam jaz, ki tam ne sodelujem. reči jim ADIJOOOOO!!!! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu jjasna85)
Neposredna povezava do sporočila: 1602
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
21.4.2009 14:35:58   
PERSIDA
jjasna85 - tvoj ,pa je že res velik dedec se vidi ,da mu ni hudega .Ma fajn mamo :)

kokica32 - ja vi tudi fajn rastete ni kaj

Meni zdaj začnejo bit ful,ful lušni ti naši zvončki in trobentice ,ko se tako spreminjajo.

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 1603
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
21.4.2009 14:39:32   
Piruri
IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

dobro jutro punce.
Imam malo časa, gospodična še spi v taveliki postelji.
Kakali še vedno nismo (razen včeraj tist malo pri P.) ..zdaj sem ji spet naredila sladkano vodo. Upam, da ji lahko dam tak pogosto (vsak dan?)



Tasa...se zna zgodit, da dojeni otroci tudi po par dni ne kakajo, ker telo porabi vse mleko za rast...se spominjam, da je naša Mia skozi kakala, od kolegice punčka pa tudi po 10 dni skupaj nič...no, in jaz sem čakala, da bi bilo pri Mii tako, pa tega nismo dočakali user posted image ...mogoče je tvoja tudi zdaj v tej fazi...

_____________________________

www.by-ab.si

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 1604
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
21.4.2009 14:44:50   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

tasa kok je lepa mala! user posted image

Čuj, z mojim sva se ravno danes pričkala, da dokler Tija ni bila v vrtcu, sem jo vsak dan peljala ven, pa čeprav s prevleko čez voziček, če je deževalo ali s palerinami in dežniki. In je bila res redko bolana... Zdaj pa ko je v vrtcu in skoz bolana, jo pa še bolj zavijamo v vato in ne hodimo ven... kar je meni čisto brezveze, ker če otrok nima vročine, je dobro da gre malo na svež zrak. Imam prav?? Dejte mi vsaj ve potrdit to, moj pravi da ni tako! user posted image
jaz se strinjam. Midve sva zunaj noč in dan (no, ponoči nisma da nebom kake socialne na vrata dobila user posted image ). Ko sem v stanovanju se mi taaak spi in vse, ko pa sem zunaj pa sem polna energije. Koda mi sploh spanca ne primanjkuje..user posted image
Najaa..saj moj bi tud bil enakega mnenja kot tvoj dragi,tak da..

obračanje.. mi je znano. Zdaj sem jo že parkrat "dobila"ko jo vzamem iz postelje da leži frajerka na hrbtu. Pol pa mi ni nič jasno ali sem tak zaspana bla da sem jo dla ponočina hrbet spat ali ne. Pa jo vredu podpolcam z pojštri.Ampak očitno ima voljo in moč,da se obrne..

sanna..super da ste se porihtali..user posted image user posted image

persida.. ma danes mi je glih ena rekla.je še tak malakoda je mesec stara,pa ne 2. Ampak sem bila pametno tiho..user posted image user posted image Ma midve jemljema okol 800g /mesec gor. Mi je sestra rekla da je OK, zdravnice ni bilo-je zbolela.

MalaČebelica.. ja moja mami ji stalno nekaj novega naredi. Imam že vsega tolko doma da joj. Počasi bom mogla mami rečt naj nabavi novo omaro..user posted image

novo... Kak je lepa Zoja user posted image user posted image A nam je tu hotela povedat kak vic, kak se smejčka??

IZVIRNO SPOROČILO: PERSIDA

Eno vprašanje? A mi pride katera maladva cartat jaz sem rekla da grem spat z njima ,pa me ignorirata ker je skoz eden buden  in mu nekaj fali.Kaj le carta .
pripeli jih k meni..moja spi,jaz pa namesto da bi šla zraven..se tu po RR potepam. user posted image

jjasna.. lepi je Leon..pa pravi jedec očitno. Zdaj pa si predstavljaj našo mini žabo zraven z 3800g..user posted image



(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 1605
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
21.4.2009 14:48:11   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: Piruri
Tasa...se zna zgodit, da dojeni otroci tudi po par dni ne kakajo, ker telo porabi vse mleko za rast...se spominjam, da je naša Mia skozi kakala, od kolegice punčka pa tudi po 10 dni skupaj nič...no, in jaz sem čakala, da bi bilo pri Mii tako, pa tega nismo dočakali user posted image ...mogoče je tvoja tudi zdaj v tej fazi...
Piruri..smo kakali in to tako, da je vrezalo čez vse kar je imela oblečeno. In zdaj je ne sfolgam niti previjat,ko mi tolko spušča v plenico. Očitno bi rada nadoknadla zamujeno za 4 dni user posted image
Je pa res ja, da lahko traja do 10 dni da ne kakajo. Saj ni panike, ker ne kaka,..panika je kr tak joče ker jo napenja. user posted image

Kokica..full je lep Valentin. Pravi smeško je..user posted image user posted image

(odgovor članu Piruri)
Neposredna povezava do sporočila: 1606
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
21.4.2009 14:55:23   
Piruri
Hojla...danes imamo mi prvi mesec...joj, kako je šibnil ta čas...

Mala Čebelica...ribje mazilo dobiš v lekarni...s tem jih mažejo v porodnišnici...

Julam...duda...tudi jaz sem vesela, da je pri nas tokrat vžgala, ker čene bi ga imela skozi na joški...

_____________________________

www.by-ab.si

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 1607
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
21.4.2009 14:58:00   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: Piruri
Hojla...danes imamo mi prvi mesec...joj, kako je šibnil ta čas...
Bravo Neo za 1.mesec.. user posted image user posted image

(odgovor članu Piruri)
Neposredna povezava do sporočila: 1608
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
21.4.2009 15:07:36   
novo
IZVIRNO SPOROČILO: PERSIDA

novo - prava babika je že,šarmirat pa zna


hvala, ja je res prava baba, ko se jezi tudi! user posted image


_____________________________

Upanje in želja ter sreča

(odgovor članu PERSIDA)
Neposredna povezava do sporočila: 1609
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
21.4.2009 15:09:21   
novo
IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

tasa kok je lepa mala! user posted image

Čuj, z mojim sva se ravno danes pričkala, da dokler Tija ni bila v vrtcu, sem jo vsak dan peljala ven, pa čeprav s prevleko čez voziček, če je deževalo ali s palerinami in dežniki. In je bila res redko bolana... Zdaj pa ko je v vrtcu in skoz bolana, jo pa še bolj zavijamo v vato in ne hodimo ven... kar je meni čisto brezveze, ker če otrok nima vročine, je dobro da gre malo na svež zrak. Imam prav?? Dejte mi vsaj ve potrdit to, moj pravi da ni tako! user posted image
jaz se strinjam. Midve sva zunaj noč in dan (no, ponoči nisma da nebom kake socialne na vrata dobila user posted image ). Ko sem v stanovanju se mi taaak spi in vse, ko pa sem zunaj pa sem polna energije. Koda mi sploh spanca ne primanjkuje..user posted image
Najaa..saj moj bi tud bil enakega mnenja kot tvoj dragi,tak da..

obračanje.. mi je znano. Zdaj sem jo že parkrat "dobila"ko jo vzamem iz postelje da leži frajerka na hrbtu. Pol pa mi ni nič jasno ali sem tak zaspana bla da sem jo dla ponočina hrbet spat ali ne. Pa jo vredu podpolcam z pojštri.Ampak očitno ima voljo in moč,da se obrne..

sanna..super da ste se porihtali..user posted image user posted image

persida.. ma danes mi je glih ena rekla.je še tak malakoda je mesec stara,pa ne 2. Ampak sem bila pametno tiho..user posted image user posted image Ma midve jemljema okol 800g /mesec gor. Mi je sestra rekla da je OK, zdravnice ni bilo-je zbolela.

MalaČebelica.. ja moja mami ji stalno nekaj novega naredi. Imam že vsega tolko doma da joj. Počasi bom mogla mami rečt naj nabavi novo omaro..user posted image

novo... Kak je lepa Zoja user posted image user posted image A nam je tu hotela povedat kak vic, kak se smejčka??

IZVIRNO SPOROČILO: PERSIDA

Eno vprašanje? A mi pride katera maladva cartat jaz sem rekla da grem spat z njima ,pa me ignorirata ker je skoz eden buden  in mu nekaj fali.Kaj le carta .
pripeli jih k meni..moja spi,jaz pa namesto da bi šla zraven..se tu po RR potepam. user posted image

jjasna.. lepi je Leon..pa pravi jedec očitno. Zdaj pa si predstavljaj našo mini žabo zraven z 3800g..user posted image





Zoja je tudi v enem mesecu pridobila 600g, pa je čist ok, sam da so zdravi user posted image !


_____________________________

Upanje in želja ter sreča

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 1610
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
21.4.2009 15:14:39   
jjasna85
IZVIRNO SPOROČILO: PERSIDA

jjasna85 - tvoj ,pa je že res velik dedec se vidi ,da mu ni hudega .Ma fajn mamo :)

kokica32 - ja vi tudi fajn rastete ni kaj

Meni zdaj začnejo bit ful,ful lušni ti naši zvončki in trobentice ,ko se tako spreminjajo.


hvala persida... čeprav si nam marčevkam po mojem bol ti vzoruser posted image user posted image user posted image

_____________________________

21.2.2009 je svet polepšalo še eno bitjece - moj mali Leon

(odgovor članu PERSIDA)
Neposredna povezava do sporočila: 1611
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
21.4.2009 15:16:05   
jjasna85
IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

tasa kok je lepa mala! user posted image

Čuj, z mojim sva se ravno danes pričkala, da dokler Tija ni bila v vrtcu, sem jo vsak dan peljala ven, pa čeprav s prevleko čez voziček, če je deževalo ali s palerinami in dežniki. In je bila res redko bolana... Zdaj pa ko je v vrtcu in skoz bolana, jo pa še bolj zavijamo v vato in ne hodimo ven... kar je meni čisto brezveze, ker če otrok nima vročine, je dobro da gre malo na svež zrak. Imam prav?? Dejte mi vsaj ve potrdit to, moj pravi da ni tako! user posted image
jaz se strinjam. Midve sva zunaj noč in dan (no, ponoči nisma da nebom kake socialne na vrata dobila user posted image ). Ko sem v stanovanju se mi taaak spi in vse, ko pa sem zunaj pa sem polna energije. Koda mi sploh spanca ne primanjkuje..user posted image
Najaa..saj moj bi tud bil enakega mnenja kot tvoj dragi,tak da..

obračanje.. mi je znano. Zdaj sem jo že parkrat "dobila"ko jo vzamem iz postelje da leži frajerka na hrbtu. Pol pa mi ni nič jasno ali sem tak zaspana bla da sem jo dla ponočina hrbet spat ali ne. Pa jo vredu podpolcam z pojštri.Ampak očitno ima voljo in moč,da se obrne..

sanna..super da ste se porihtali..user posted image user posted image

persida.. ma danes mi je glih ena rekla.je še tak malakoda je mesec stara,pa ne 2. Ampak sem bila pametno tiho..user posted image user posted image Ma midve jemljema okol 800g /mesec gor. Mi je sestra rekla da je OK, zdravnice ni bilo-je zbolela.

MalaČebelica.. ja moja mami ji stalno nekaj novega naredi. Imam že vsega tolko doma da joj. Počasi bom mogla mami rečt naj nabavi novo omaro..user posted image

novo... Kak je lepa Zoja user posted image user posted image A nam je tu hotela povedat kak vic, kak se smejčka??

IZVIRNO SPOROČILO: PERSIDA

Eno vprašanje? A mi pride katera maladva cartat jaz sem rekla da grem spat z njima ,pa me ignorirata ker je skoz eden buden  in mu nekaj fali.Kaj le carta .
pripeli jih k meni..moja spi,jaz pa namesto da bi šla zraven..se tu po RR potepam. user posted image

jjasna.. lepi je Leon..pa pravi jedec očitno. Zdaj pa si predstavljaj našo mini žabo zraven z 3800g..user posted image



ja, tvoja je itak čista kokica...user posted image  Leon bi bil kot kakšen čuden velikan zraven verjetno user posted image  Tvoja pupca ga po moje nebi hotla na zmenkuuser posted image

_____________________________

21.2.2009 je svet polepšalo še eno bitjece - moj mali Leon

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 1612
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
21.4.2009 15:17:00   
jjasna85
IZVIRNO SPOROČILO: Piruri

Hojla...danes imamo mi prvi mesec...joj, kako je šibnil ta čas...



mi pa dva mescauser posted image user posted image user posted image
ne mi niti govorit.. se mi zdi, kot da sem včeraj rodilauser posted image  čeprav se spownem bolj malouser posted image user posted image

_____________________________

21.2.2009 je svet polepšalo še eno bitjece - moj mali Leon

(odgovor članu Piruri)
Neposredna povezava do sporočila: 1613
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
21.4.2009 15:27:49   
Grahec
  Ojla, samo pozdravček in user posted image user posted image user posted image  vsem ki praznujete obmesečnico ali dvomesečnico... hm, saj bo tudi Lucija že kmalu 2 meseca. Kako čas leti..., se mi po svoje zdi, kot da se je včeraj rodila po drugi strani pa sem se že tako navadila da jo imamo, da se mi zdi da je od vedno z nami, sem malo zafilozofirala user posted image

Včeraj sem nekaj zabluzila s slikacami, jaz ne znam, bom zdaj še enkrat poskušala, pa naj ena zmanjša za seznam, da ne bo tako mičkena slikica, kot je zdaj.


user posted image






in
user posted image  



_____________________________

Ljubezen je iznajdljiva do neskončnosti.
(sv. Vincencij Pavelski)

(odgovor članu jjasna85)
Neposredna povezava do sporočila: 1614
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
21.4.2009 15:28:27   
Najaa
IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

IZVIRNO SPOROČILO: Piruri
Hojla...danes imamo mi prvi mesec...joj, kako je šibnil ta čas...
Bravo Neo za 1.mesec.. user posted image user posted image




user posted image user posted image user posted image

Pa Leon čestitke še tukaj! user posted image user posted image

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 1615
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
21.4.2009 15:28:49   
Najaa
IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

tasa kok je lepa mala! user posted image

Čuj, z mojim sva se ravno danes pričkala, da dokler Tija ni bila v vrtcu, sem jo vsak dan peljala ven, pa čeprav s prevleko čez voziček, če je deževalo ali s palerinami in dežniki. In je bila res redko bolana... Zdaj pa ko je v vrtcu in skoz bolana, jo pa še bolj zavijamo v vato in ne hodimo ven... kar je meni čisto brezveze, ker če otrok nima vročine, je dobro da gre malo na svež zrak. Imam prav?? Dejte mi vsaj ve potrdit to, moj pravi da ni tako! user posted image
jaz se strinjam. Midve sva zunaj noč in dan (no, ponoči nisma da nebom kake socialne na vrata dobila user posted image ). Ko sem v stanovanju se mi taaak spi in vse, ko pa sem zunaj pa sem polna energije. Koda mi sploh spanca ne primanjkuje..user posted image
Najaa..saj moj bi tud bil enakega mnenja kot tvoj dragi,tak da..



Kar začni ga prepričevati v nasprotno, ker je potem samo še huje! user posted image  Večji so otroci, bolj jih hočejo zavijat v vato. user posted image

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 1616
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
21.4.2009 15:29:14   
Najaa
IZVIRNO SPOROČILO: jjasna85

Drugače smo bli pa danes že drugič v posvetovalnici... ni blo zdravnice, je bla samo sestra iz razvojne... HB ni blo nobenega drugega pacienta (ker je doktarca na dopustu) in se je posvetila samo meni... sem ugotovila, da pol stvari ne delam prav oz. da sem na dobri poti, da bo Leon pri enem letu pristal v razvojni ambulanti... HB sem šla danes tja in slučajno neki prašala, pa mi je takoj pokazala vse kar morem vedet.. se samo meni zdi al nam dandanes res noben več ne pove kako se pravilno dela stvari?? (sem ugotovila, da Leona sploh nisem pravilno dvigala iz pojstelce alpa druge podlage, nisem ga pravilno obračala, ko sem ga previjala...) sem se počutla res kot največji bumbar tam... user posted image user posted image



Midve imava jutri razvojno... in me že kar skrbi, ker tud jaz marsikaj ne delam pravilno... se trudim vsaj tole dvigovanje in previjanje... ti jutri povem kaj več. Pa prosi P, da vaju pošlje v razvojno.
Ko sva že ravno pri tem - kje pa je v Kp ta razvojna?

(odgovor članu jjasna85)
Neposredna povezava do sporočila: 1617
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
21.4.2009 15:29:40   
Najaa
IZVIRNO SPOROČILO: PERSIDA

Eno vprašanje? A mi pride katera maladva cartat jaz sem rekla da grem spat z njima ,pa me ignorirata ker je skoz eden buden user posted image  in mu nekaj fali.Kaj le cartauser posted image .


Jaz sem mela iste probleme. user posted image
Nika je spala, Tija je pa po men hodila, me masirala, brcala, se igrala... mal mi je pa le ratal, no... tak da sem malo boljša.

(odgovor članu PERSIDA)
Neposredna povezava do sporočila: 1618
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
21.4.2009 15:40:23   
jjasna85
IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

IZVIRNO SPOROČILO: jjasna85

Drugače smo bli pa danes že drugič v posvetovalnici... ni blo zdravnice, je bla samo sestra iz razvojne... HB ni blo nobenega drugega pacienta (ker je doktarca na dopustu) in se je posvetila samo meni... sem ugotovila, da pol stvari ne delam prav oz. da sem na dobri poti, da bo Leon pri enem letu pristal v razvojni ambulanti... HB sem šla danes tja in slučajno neki prašala, pa mi je takoj pokazala vse kar morem vedet.. se samo meni zdi al nam dandanes res noben več ne pove kako se pravilno dela stvari?? (sem ugotovila, da Leona sploh nisem pravilno dvigala iz pojstelce alpa druge podlage, nisem ga pravilno obračala, ko sem ga previjala...) sem se počutla res kot največji bumbar tam... user posted image user posted image



Midve imava jutri razvojno... in me že kar skrbi, ker tud jaz marsikaj ne delam pravilno... se trudim vsaj tole dvigovanje in previjanje... ti jutri povem kaj več. Pa prosi P, da vaju pošlje v razvojno.
Ko sva že ravno pri tem - kje pa je v Kp ta razvojna?

sej danes sem v bistvu bla v razvojni - je bla sestra oz. zdravnica (ne vem kaj je blauser posted image ) od razvojne tam tako, da se je ona ukvarjala z mano in Leonom.
Je pa to v starem ZD v Kopru - spodaj. Una desna vrata pri stopnicah v pritličju.

_____________________________

21.2.2009 je svet polepšalo še eno bitjece - moj mali Leon

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 1619
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
21.4.2009 15:43:38   
Najaa
Aja, sta bla v razvojni...

Te lahka pokličem, če ne bom našla?

(odgovor članu jjasna85)
Neposredna povezava do sporočila: 1620
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
21.4.2009 16:04:38   
jjasna85
IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

Aja, sta bla v razvojni...

Te lahka pokličem, če ne bom našla?


veš dauser posted image

_____________________________

21.2.2009 je svet polepšalo še eno bitjece - moj mali Leon

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 1621
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
21.4.2009 16:15:43   
Piruri

IZVIRNO SPOROČILO: jjasna85

Drugače smo bli pa danes že drugič v posvetovalnici... ni blo zdravnice, je bla samo sestra iz razvojne... HB ni blo nobenega drugega pacienta (ker je doktarca na dopustu) in se je posvetila samo meni... sem ugotovila, da pol stvari ne delam prav oz. da sem na dobri poti, da bo Leon pri enem letu pristal v razvojni ambulanti... HB sem šla danes tja in slučajno neki prašala, pa mi je takoj pokazala vse kar morem vedet.. se samo meni zdi al nam dandanes res noben več ne pove kako se pravilno dela stvari?? (sem ugotovila, da Leona sploh nisem pravilno dvigala iz pojstelce alpa druge podlage, nisem ga pravilno obračala, ko sem ga previjala...) sem se počutla res kot največji bumbar tam... user posted image user posted image




Kako pa to pravilno delaš?...nam so v MŠ pokazali, samo, če bi ga jaz na tak način previjala, bi lahko med dojenji kar preživela na previjalni...pa še to, da se Neo ne mara preoblačit in začne tulit samo da mu začnem hlače slačit, zato mu rajši ne "povzročam" večjih travm in ga kar na hitro preoblečem...

Aja, mamice fantkov...kaj so vam rekli glede lulčkov...kako "operirat" z zadevo? Vleči ali ne vleči kožice dol?...

_____________________________

www.by-ab.si

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 1622
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
21.4.2009 16:21:19   
Piruri
Evo še par današnjih...našega spečega princa user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

_____________________________

www.by-ab.si

(odgovor članu Piruri)
Neposredna povezava do sporočila: 1623
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
21.4.2009 18:31:13   
tasa_m
Piruri.. full je lepi user posted image

(odgovor članu Piruri)
Neposredna povezava do sporočila: 1624
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
21.4.2009 18:44:02   
Pupa7
pupe eno vprašanje za tiste ki dodajate in ma otroček cca 5kg, koliko poje?

naš je non stop (beri vsake 2 uri lačen) nekaj popije pri meni, ma je bolj za vzorec in za crkljanje, potem pa poje tud po 100 ml dodatka, pa je lačen čez 2 uri... ko popije pa še malo protestira da bi še...

patronažna je rekla, da pojedo 1/6 teže na dan, če ma 5 kg in 6 obrokov pride ravno 130ml? povsod pa so samo podatki koliko poje 1mesečni dojenček (vsi pa vemo, da so razlike v teži 1 mesečnika precejšnje)...

hvala za odgovor user posted image


_____________________________

Leonard 27.3.2009 19:02, 4000 g in 54 cm :)

28.4.2009 5500g in 58,5cm :)
25.5.2009 6780g in 65cm :)

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 1625
Stran:   <<   < Prejšnja stran  63 64 [65] 66 67   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  63 64 [65] 66 67   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Plenice po izbiri Sekcije medicinskih sest...
Pri izbiri izdelkov za najmlajše smo starši zelo pozorni, zato je bolje izbrati takšne, za katerimi stojijo strokovnjaki...




Najbolj naporno obdobje.
пеперутка16

Kdaj vam je bilo najbolj naporno biti z vašim/vašo malčkom/malčico?