|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  151 152 [153] 154 155   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
4.6.2009 10:16:41   
julam
dana, vidim, da je tvoj starejši pobček par m starejši od našega prvorojenca user posted image . kako sprejema bratca?

(odgovor članu dana)
Neposredna povezava do sporočila: 3801
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
4.6.2009 10:17:26   
MalaČebelica
zdravo vsem!

midve sma malo bolje, ampak mala še vedno precej smrka. pa jo res zalivam nonstop s to fiziološko in vlečem ven. pa kar nekaj potegnem skoraj vedno ven. zdravnica mi je rekla, da dokler ne zavrača hrane - da ok je in dovolj lula, da ni panike in da naj kar nadaljujem s fiziološko in izsesavanjem dokler ne bo ok. samo danes ponoči pa je začela še kašljat user posted image groza. pa sploh ne vem kaj naj naredim. ko sma jo pripeljala v torek na pregled, ker je ponoči imela malo vročine, so se skoraj norčevali iz naju, da preveč paničarima. ampak mene je res strah, da ne bi bil kaki bronhitis iz tega al pa pljučnica user posted image user posted image user posted image


_____________________________




(odgovor članu dana)
Neposredna povezava do sporočila: 3802
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
4.6.2009 10:19:30   
julam
IZVIRNO SPOROČILO: MalaČebelica

zdravo vsem!

midve sma malo bolje, ampak mala še vedno precej smrka. pa jo res zalivam nonstop s to fiziološko in vlečem ven. pa kar nekaj potegnem skoraj vedno ven. zdravnica mi je rekla, da dokler ne zavrača hrane - da ok je in dovolj lula, da ni panike in da naj kar nadaljujem s fiziološko in izsesavanjem dokler ne bo ok. samo danes ponoči pa je začela še kašljat user posted image groza. pa sploh ne vem kaj naj naredim. ko sma jo pripeljala v torek na pregled, ker je ponoči imela malo vročine, so se skoraj norčevali iz naju, da preveč paničarima. ampak mene je res strah, da ne bi bil kaki bronhitis iz tega al pa pljučnica user posted image user posted image user posted image



kolk T je pa mela?

(odgovor članu MalaČebelica)
Neposredna povezava do sporočila: 3803
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
4.6.2009 10:22:56   
poka1
pozdravček!!!!

Grdo vreme..nimamo kej delat in HB da Ula spi, ker je neki sitkana..jaz pa takoj za računalnik.

=jasna= jaz imam oba otroka nadpovprečna..že rodila sta se velika in Ula ima pri 2 mesecih že 6kg, o sinu pa ne bom razlagala ker ga je bilo še več pri tej starostiuser posted image user posted image  Pa sem vprašala P če je kaj s tem narobe pa mi je rekla, da je pač velik, teža da je sorazmerna z višino in da se nimamo kej za sekirat. Pač eni so veliki eni pa mali.

Še en otrok..pri nas smo zaključli. Imamo že 2, ki sta 15 mesecev razlike in je dosti dela..tako, da komaj čakam da zrastejo da sem malo komotuser posted image user posted image user posted image .


Lepo se imejte...grem pakirat škatle, ker se končno selimo.

_____________________________

26.12.2007 smo dobili Ažbeta 57cm,4710g
23. 3. 2009 smo dobila Ulo 53cm. 3940g

(odgovor članu dana)
Neposredna povezava do sporočila: 3804
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
4.6.2009 10:28:47   
MalaČebelica
Mleko- jaz ga imam še za enkrat dovolj (hitro trkam na les) ker zaenkrat nič en dodajama. pri sebi sem opazila, da reeeessss ogroooomnoooo pomeni, če počivam. če kateri dan preveč okoli laufam, je takoj manj. če si pa kdaj privoščim še kako urco počitka čez dan skupaj z malo, pa imam že takoj toliko, da me vse tišči. včasih mi je grozno gledat to vsrano stanovanje in kupe nezlikanega perila in se zraven vsega tega spravit ležat, ampak pol ko vidim, kak to pomaga, mi je pa takoj vseeno za vse ostalo...

Polivanje - pri nas se je stanje malo pomirilo kar samo od sebe. čisto nič nismo delali drugače. pa tudi zdaj ko je bolana ne poliva skoraj nič. no, včeraj zvečer je bruhala v loku. ampak sem verjetno jaz zasrala ker sem dala prehitro po hranjenju spet fiziološko. al pa ji mogoče dviguje tudi od teh sluzi v grlu. samo je potem takoj spet hotla jest. ponoči pa je tak pila, da me je skoraj celo notri potegnila. po moje potem naslednjič nadoknadijo, če prej kaj izbruhajo. nimam pa nobenega pametnega nasveta, kaj pomaga, ker pri nas ni čisto nič pomagalo - kupčki, dvignjeno vzglavje... vse smo probali, pa ni pomagalo. zdaj se je pa kar nekak nehalo...

Dojenje leže -midve se tudi največkrat kar leže če sma doma. obema je tak najbolj komot pa se mi zdi da se brezveze mučima drugače, če gre tak čisto fajn. ponoči si jo samo prestavim iz njene posteljice v mojo. zjutraj se pa tudi obvezno leže pa zvečer tudi. vmes pa če sma zunaj, pol sede, al pa tudi stoje sma že na kakem sprehodu. ko pa pridema domov pa spet leže. pa delama že cel čas tak, pa kot pravim, se je polivanje samo od sebe zmanjšalo....


_____________________________




(odgovor članu MalaČebelica)
Neposredna povezava do sporočila: 3805
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
4.6.2009 10:32:00   
MalaČebelica
IZVIRNO SPOROČILO: julam

IZVIRNO SPOROČILO: MalaČebelica

zdravo vsem!

midve sma malo bolje, ampak mala še vedno precej smrka. pa jo res zalivam nonstop s to fiziološko in vlečem ven. pa kar nekaj potegnem skoraj vedno ven. zdravnica mi je rekla, da dokler ne zavrača hrane - da ok je in dovolj lula, da ni panike in da naj kar nadaljujem s fiziološko in izsesavanjem dokler ne bo ok. samo danes ponoči pa je začela še kašljat user posted image groza. pa sploh ne vem kaj naj naredim. ko sma jo pripeljala v torek na pregled, ker je ponoči imela malo vročine, so se skoraj norčevali iz naju, da preveč paničarima. ampak mene je res strah, da ne bi bil kaki bronhitis iz tega al pa pljučnica user posted image user posted image user posted image



kolk T je pa mela?



ponoči je imela 38.7 v ritki. sma dala malo calpola pa je takoj padlo. zjutraj je pa imela potem še 37.7. smo se šli pokazat. pa je kri pa voda bla ok. vročine pa tudi ni imela več nič od takrat.

pa saj pije kar ok. vedno pokaže interes. čeprav se mi zdi, da manj časa pije, ker ma verjetno polno te sluzi notri v želodčku in je prej sita al kaj. al pa se prej utrudi. ampak pol hoče spet kar hitro - včasih v manj kot v eni uri spet pije - v glavnem večkrat po manj. pa živahna je tudi. čisto normalno se obnaša - smeji, pogovarja...

samo ta kašelj me skrbi, ker je res obupno slišat.... user posted image user posted image user posted image


_____________________________




(odgovor članu julam)
Neposredna povezava do sporočila: 3806
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
4.6.2009 10:33:58   
julam
dojenje leže - men je pa taka muka, ful mi je lažje sede. tud ponoči greva v dnevno na kavč.

rokice - naša je postala obsedena z njimi, si ji zarine do grla. verjetno ni treba razlagat, kaj sledi user posted image user posted image user posted image user posted image

smejanje - v pon se mi je prvič naglas zasmejala ... in se sama sebe ustrašila user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu MalaČebelica)
Neposredna povezava do sporočila: 3807
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
4.6.2009 10:38:44   
julam
IZVIRNO SPOROČILO: MalaČebelica

IZVIRNO SPOROČILO: julam

IZVIRNO SPOROČILO: MalaČebelica

zdravo vsem!

midve sma malo bolje, ampak mala še vedno precej smrka. pa jo res zalivam nonstop s to fiziološko in vlečem ven. pa kar nekaj potegnem skoraj vedno ven. zdravnica mi je rekla, da dokler ne zavrača hrane - da ok je in dovolj lula, da ni panike in da naj kar nadaljujem s fiziološko in izsesavanjem dokler ne bo ok. samo danes ponoči pa je začela še kašljat user posted image groza. pa sploh ne vem kaj naj naredim. ko sma jo pripeljala v torek na pregled, ker je ponoči imela malo vročine, so se skoraj norčevali iz naju, da preveč paničarima. ampak mene je res strah, da ne bi bil kaki bronhitis iz tega al pa pljučnica user posted image user posted image user posted image



kolk T je pa mela?



ponoči je imela 38.7 v ritki. sma dala malo calpola pa je takoj padlo. zjutraj je pa imela potem še 37.7. smo se šli pokazat. pa je kri pa voda bla ok. vročine pa tudi ni imela več nič od takrat.

pa saj pije kar ok. vedno pokaže interes. čeprav se mi zdi, da manj časa pije, ker ma verjetno polno te sluzi notri v želodčku in je prej sita al kaj. al pa se prej utrudi. ampak pol hoče spet kar hitro - včasih v manj kot v eni uri spet pije - v glavnem večkrat po manj. pa živahna je tudi. čisto normalno se obnaša - smeji, pogovarja...

samo ta kašelj me skrbi, ker je res obupno slišat.... user posted image user posted image user posted image




baje da je do 37,9 v ritki do 1 leta ok. nikakor pa ne zbijat do 38,5, ker je vročina obramba! naša je tud že mela 37,7 v ritki, pa nisem nič ukrepala. glede kašlja ne vem, mogoče inhalacije? nimam izkušenj. pa poklič P za nasvet. od kolegice je ful ful hudo kašljala in je dobila sumamed - če bi  imela š vročino, bi jo pa v bolnico poslali user posted image . no pa so se poštimal z AB. nisem pomagala, vem.

(odgovor članu MalaČebelica)
Neposredna povezava do sporočila: 3808
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
4.6.2009 10:39:16   
MalaČebelica
=jasna= - naša je tudi v dveh mesecih nabrala že skoraj 2,5 kg plusa. pa je P rekla, da naj ji vmes poskušam dajat malo čaja, če bo hotela, ker sicer mleko odžeja, ampak vsebuje tudi beljakovine in potem se otrok vedno še malo naje, čeprav je hotel samo piti. ampak naša noče slišat nič o čaju... sem se najprej seveda precej sekirala, zdaj sem se pa kar nehala. pa saj se to samo od sebe nekak regulira. v prvem mesecu je pridobila 1,5 kg v drugem pa 1kg. vse je v mejah normale baje, ampak se vidi, da se ni cel čas enako redila in da se je samo nekak uravnovesilo. pa nisem nič drugače delala - vedno sem ji dala za jest, kot je hotela. itak, kot praviš, ne moreš nikoli vedet, koliko otrok poje, če ga dojiš.... sploh so pa te tabele butaste. recimo, če se otrok rodi večji in težji od povprečja, a naj pol prvi mesec hujša, da bo v povprečju al kaj user posted image user posted image user posted image po moje bi morali bolj gledati na otrokovo izhodiščno al pač odpustno težo, ne pa na povprečje. važno je, da napreduje...


_____________________________




(odgovor članu MalaČebelica)
Neposredna povezava do sporočila: 3809
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
4.6.2009 10:41:05   
MalaČebelica
IZVIRNO SPOROČILO: julam

dojenje leže - men je pa taka muka, ful mi je lažje sede. tud ponoči greva v dnevno na kavč.

rokice - naša je postala obsedena z njimi, si ji zarine do grla. verjetno ni treba razlagat, kaj sledi user posted image user posted image user posted image user posted image

smejanje - v pon se mi je prvič naglas zasmejala ... in se sama sebe ustrašila user posted image user posted image user posted image



pri nas so tudi rokice vse bolj aktualne. si jih tak notri rine, da je cela rdeča okoli ust, ko se podrgne. pa ful si jih gleda in potem zraven škili. do kdaj bi naj to škiljenje minilo?

user posted image user posted image user posted image ta glede smejanja, je pa dobra user posted image user posted image user posted image


_____________________________




(odgovor članu julam)
Neposredna povezava do sporočila: 3810
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
4.6.2009 10:45:26   
*MaJaLe*
Madona ste se razpisale v dveh dneh...pa sej je blo lepo vreme user posted image
gremo na odgovore...

(odgovor članu MalaČebelica)
Neposredna povezava do sporočila: 3811
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
4.6.2009 10:45:39   
MalaČebelica
IZVIRNO SPOROČILO: julam

IZVIRNO SPOROČILO: MalaČebelica

IZVIRNO SPOROČILO: julam

IZVIRNO SPOROČILO: MalaČebelica

zdravo vsem!

midve sma malo bolje, ampak mala še vedno precej smrka. pa jo res zalivam nonstop s to fiziološko in vlečem ven. pa kar nekaj potegnem skoraj vedno ven. zdravnica mi je rekla, da dokler ne zavrača hrane - da ok je in dovolj lula, da ni panike in da naj kar nadaljujem s fiziološko in izsesavanjem dokler ne bo ok. samo danes ponoči pa je začela še kašljat user posted image groza. pa sploh ne vem kaj naj naredim. ko sma jo pripeljala v torek na pregled, ker je ponoči imela malo vročine, so se skoraj norčevali iz naju, da preveč paničarima. ampak mene je res strah, da ne bi bil kaki bronhitis iz tega al pa pljučnica user posted image user posted image user posted image



kolk T je pa mela?



ponoči je imela 38.7 v ritki. sma dala malo calpola pa je takoj padlo. zjutraj je pa imela potem še 37.7. smo se šli pokazat. pa je kri pa voda bla ok. vročine pa tudi ni imela več nič od takrat.

pa saj pije kar ok. vedno pokaže interes. čeprav se mi zdi, da manj časa pije, ker ma verjetno polno te sluzi notri v želodčku in je prej sita al kaj. al pa se prej utrudi. ampak pol hoče spet kar hitro - včasih v manj kot v eni uri spet pije - v glavnem večkrat po manj. pa živahna je tudi. čisto normalno se obnaša - smeji, pogovarja...

samo ta kašelj me skrbi, ker je res obupno slišat.... user posted image user posted image user posted image




baje da je do 37,9 v ritki do 1 leta ok. nikakor pa ne zbijat do 38,5, ker je vročina obramba! naša je tud že mela 37,7 v ritki, pa nisem nič ukrepala. glede kašlja ne vem, mogoče inhalacije? nimam izkušenj. pa poklič P za nasvet. od kolegice je ful ful hudo kašljala in je dobila sumamed - če bi  imela š vročino, bi jo pa v bolnico poslali user posted image . no pa so se poštimal z AB. nisem pomagala, vem.



glede vročine je meni tudi rekla, da naj ne zbijam pred 38,5. tak da sem samo takrat, ko je imela 38.7 dala sirup, pol pa nič več. pravijo, da ima včasih lahko malo večjo temperaturo, če se ravno naje al pa kaj in da 37.7 ni nič....

mi nismo v torek niti AB dobili, ker sta kri pa voda bla ok... vrčine pa tak ni imela od takrat naprej več... inhalirama se tudi s prekuhanimi kamilicami.

se mi pa zdi, da zdaj manj kašlja. da se je mogoče čez noč bolj nabrala ta sluz, ko ponoči bolj dolgo spi pa manjkrat vlivamo to fiziološko noter... bom videla, kak bo čez dan. če ne bo jutri bolje, pa se gremo pač spet pokazat....

hvala ti za nasvet. bom še počakala do jutri...


_____________________________




(odgovor članu julam)
Neposredna povezava do sporočila: 3812
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
4.6.2009 10:46:33   
*MaJaLe*
IZVIRNO SPOROČILO: *MaJaLe*

kaj pa naš seznam neki heca??

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image    
 
user posted image user posted image
 
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
 
 
Nekateri so cveteli že pred marcem -
PREHITEVANČKI
 
       




a danes mi pa normalno dela??? kr nekiuser posted image user posted image user posted image ... zadnjič je pisalo samo user posted image, pa sm šla takoj popravljat seznam...
upam, da niste kaj jezne, ker sem kar tako spreminjala..

(odgovor članu *MaJaLe*)
Neposredna povezava do sporočila: 3813
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
4.6.2009 10:47:56   
*MaJaLe*
IZVIRNO SPOROČILO: felix7

naš Jure je pa fasal plenični izpuščaj... in ga mažem z vsemi živimi kremicami, ki jih imam doma, pa nobena ni nič izboljšala, Bubchen se mi zdi, je bil še najboljši, je vsaj majčkeno izboljšal situacijo. No, potem me pa mami kliče, da je v lekarni, pa če kaj rabim in jo prosim, da vpraša, kaj naj naredimo z Juretovim izpuščajem. In so ji rekli, da je za plenični izpuščaj dober canesten... To pa celo imam doma! Ha, bomo probali, če bo pomagalo.


meni najbolj pomagajo mazila na bazi cinka! sudocrem je recimo dober, alpa kakršna koli pasta, ki ima cink notri, ker izsuši izpuščaj... js se jih rešim v roku enega ali dveh dni...

(odgovor članu felix7)
Neposredna povezava do sporočila: 3814
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
4.6.2009 10:48:50   
*MaJaLe*
IZVIRNO SPOROČILO: yania

user posted image

no, pa rečte če to ni za v okvir user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ,,moja miška je res fotograf....a zakaj je tolk placa na levi?...

na levi je pustila prostor za julam in Naajo.....user posted image user posted image user posted image user posted image


fajn dečve! pridte še na morje zdej ki je tako lepo vreme, pa bo druščina popolna.. alpa se dobimo na pol poti v Postojniuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu yania)
Neposredna povezava do sporočila: 3815
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
4.6.2009 10:50:01   
*MaJaLe*
IZVIRNO SPOROČILO: spps

eno vprašanje za tiste,ki so že bili 1.cepljeni : A je bila pri katerem kakšna reakcija na cepivo?



Moj user posted image je bil samo bolj siten in razdražljiv... pa non stop zaspan.. ampak naslednji dan je bil že ok...

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 3816
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
4.6.2009 10:50:17   
*MaJaLe*
IZVIRNO SPOROČILO: julam
smejanje - v pon se mi je prvič naglas zasmejala ... in se sama sebe ustrašila user posted image user posted image user posted image



hahahahahauser posted image user posted image

(odgovor članu julam)
Neposredna povezava do sporočila: 3817
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
4.6.2009 10:54:23   
Anonimen
kar se tiče polivanja-jaz ji dajem zjutraj in zvečer v mleko pol žličke rižolinojauser posted image ...po posvetu s patronažno..postopoma čez 2dni pa lahko že v vsak obrok 1žličko...pravi da jerižolino prebavljiv od 6tedna starosti...to je edino kaj lahko daš proti polivanju...bomo videli kako se bo obneslo..včeraj sem ji prvič dala in še bolj pije kot samo mlekouser posted image ....jutri pa snemanje kolkov...javim kako jeuser posted image

(odgovor članu *MaJaLe*)
  Neposredna povezava do sporočila: 3818
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
4.6.2009 11:00:25   
*MaJaLe*
Aja...še nekaj...

moj user posted image je imel včeraj že drugič KLOPA !! (prvič ga je imel ko je imel 2 mescauser posted image ), tako da dejte malo počekirat svoje sončke.. enkrat ga je imel na zapestju (spodaj), včeraj pa za ušesom.. tam kjer je bolj tanka kožica...
bodte malo bolj pozorne...

(odgovor članu *MaJaLe*)
Neposredna povezava do sporočila: 3819
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
4.6.2009 11:12:23   
*MaJaLe*
Evo, da prilimam še eno slikco mojega sončka...
user posted image

(odgovor članu *MaJaLe*)
Neposredna povezava do sporočila: 3820
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
4.6.2009 11:13:57   
*MaJaLe*
user posted image
 
Nekateri so cveteli že pred marcem -
PREHITEVANČKI
 
              
7.1.2009       
PERSIDA    
Anže       1840g; 43,5cm  
2.4.09     3620g; 52cm      
7.5.09     5170g; 57cm 
2.7.09
 
Tomaž    1550g; 41cm     
2.4.09     3560g; 52cm    
7.5.09     5300g; 57cm
2.7.09

user posted image

30.1.2009
TEJČI H                                   
Lovro    2000g; 44cm    
26.2.09  2410g; 47cm      
23.3.09  3390g; 50cm

user posted image

6.2.2009
CITA           
Lia        2900g; 47cm     
9.3.09    3540g; 51 cm      
8.4.09    4580g; 53cm
5.6.09

user posted image
 
7.2.2009
NAJAA       
Nika      1940g; 46cm       
25.3.09  3340g; 52cm       
23.4.09  4200g; 56cm
29.5.09

user posted image
 
12.2.2009
YANIA      
Timon    2260g; 46cm       
24.3.09  3710g; 51cm         
12.5.09  5400g; 58cm
15.6.09

user posted image
    
DUSHKA                              
Taja       2600g; 47cm     
12.3.09  3100g; 51,5cm     
16.4.09  4200g; 56cm     
18.5.09  5000g; 58,5cm
30.6.09

user posted image
 
20.2.2009    
TASA_M   
Lija        2330g; 46cm     
              3070g; 48 cm       
20.4.09  3800g; 50,5cm 
25.5.09  4560g; 55cm
29.6.09

user posted image

21.2.2009
JJASNA85 
Leon      3530g; 51cm        
16.4.09  4340g; 54cm            
13.5.09  5090g; 57cm
16.6.09
 
22.2.2009   
JANJAP  
Raphaël 3110g; 50cm
 
26.2.2009
GRAHEC 
Lucija    3840g; 53cm      
25.3.09  4740g; 57 cm         
23.4.09  5510g; 61cm    
26.5.09  6410g; 64cm
5.8.09

user posted image

28.2.2009
KOKICA3
Valentin 2990g; 48,5cm    
31.3.09  3750g; 50,5 cm     
5.5.09    4950g; 57cm
11.6.09

user posted image
 
IN PRIŠEL JE MAREC:
 
2.3.2009
=JASNA=  
 Katja    3325g; 50cm      
16.4.09  5270g; 56cm          
4.5.09    5600g; 59cm
3.6.09    6250g; 60cm

user posted image
 
3.3.2009     
ADA2             
Miha      4000g; 53cm       
              4750g; 57cm           
6.5.09    5900g; 62cm
3.6.09    6500g; 65,5cm
21.7.09
4.3.2009      
JULAM      
Karolina3300g; 53cm      

user posted image
          
MAREC 2009 
Peter   2435g; 47cm
 
5.3.2009
INFINITY1
Lovro   3190g; 49cm        
6.4.09  4200g; 55cm
6.5.09  5540g; 59cm
10.6.09

user posted image


6.3.2009
SPPS          
Marcel  3830g; 52cm         
2.4.09   5200g; 55,5cm       
7.5.09   6130g; 59,5cm
4.6.09

user posted image
 
DALI*                                     
Etien    3260g; 49cm        
9.4.09  4350g; 53,5cm      
8.5.09  5250g; 57cm
8.6.09

user posted image
MEDIUHEC                              
Matevž  3000g; 50cm
8.4.09                                      
6.5.09   5240g; 56cm
10.6.09
9.3.2009
NOBADY     
Taj       4000g;53cm          
8.4.09   4600g; 56cm        
6.5.09   5000g; 61,5cm

user posted image

*MAJALE*
Leon 3510g; 54cm      
24.3.09  4000g; 56 cm       
21.4.09  5700g; 60 cm
2.6.09    6600g; 66 cm
1.7.09

user posted image
 
10.3.2009
LONI77                                    
Viktorija 3500g; 53cm       
10.4.09   4300g; 55cm
11.5.09
 
11.3.2009
MIŠKA2006
Nina       2500g; 48cm
 
ŠKRATKA   
Lovro     3940g; 53cm
 
12.3.2009    
SAHARY    
Neža      3660g; 51cm

user posted image
  
JADRNICA                               
Katarina 3090g; 50cm       
15.4.09   4100g; 53cm            
15.5.09   5115g; 57cm
15.6.09
 
13.3.2009
TRINITY22
Tiana     3180g; 50cm        
14.4.09  4160g; 54cm             
15.5.09  5070g; 56cm
18.6.09
KAJAKA                                   
Jaka      3530g; 51cm        
16.4.09  4340g; 54cm            
13.5.09  5090g; 57cm
16.6.09
LEO*TIA                                 
Tia         2710g; 47,5cm      
15.4.09  3600g; 50cm             
13.5.09  4100g; 53cm
5.6.09

user posted image
 
JANAJA     
Leon       3450g; 52cm
13.4.09   5385g; 57cm
15.6.09
 
15.3.2009
HELIMAŠA                        
Zoja       3220g;50cm           
16.4.09  3830g; 53cm            
26.5.09  5000g; 57cm  
17.6.09     

user posted image  
 
STEFFI                                    
Taj Gabriel 3830g; 56cm   
17.4.09       4550g; 60cm            
18.5.09       5450g; 67cm

user posted image
 
16.3.2009
ČEBEICA MAJA
Maks      3770g; 54cm         
20.4.09   5100g; 57cm            
6.5.09     5600g            
19.5.09   6050g; 59cm
MAMA_MILCHY                     
Lea        3270g; 54cm          
20.4.09  4250g; 57cm              
18.5.09  4850g; 61cm
29.6.09
18.3.2009  
MIHAELA01
Eva     3270g;54cm
 
LOLITA 23                            
Tjaša     3400g;51cm           
23.4.09  4900g; 54 ali 56cm    
21.5.09  5650g; 59cm
16.7.09

user posted image
 
19.3.2009
MALAČEBELICA
Klara     3660g;52cm             
22.4.09  4800g; 57cm
26.5.09  5750g; 58,5cm
20.3.2009
POCKA 
Blaž        4170g;57cm            
21.4.09   5150g; 58cm           
26.5.09   6100g; 60cm
7.7.09

user posted image
 
NOVO  
Zoja   3100g; 50cm

user posted image
   
TREZIKA                                                                  
Maruša   3460g; 51cm       
               3520g; 53cm             
21.5.09   4350g; 57cm

user posted image
 
BUKSI                                  
Katja      3250g; 50cm         
22.4.09   4350g; 52,9cm

user posted image
 
21.3.2009     
SUNCICICA    
Stella  2700g; 48cm
Pia      2490g; 47cm

user posted image
 
PIRURI                                 
Neo        3130g; 51cm        
22.4.09   4200g; 54cm            
22.5.09   5570g; 58cm
24.6.09

user posted image
 
LILI82
Saša   3530g; 51,5cm

user posted image
    
23.3.2009
_ANDREJA_
Janez Gal   4690g; 57cm  
6.5.09         6120g; 58,5cm
14.7.09

user posted image
   
PAKSI79
Tara    3830g; 55cm
DANA                                   
Nejc       4140g; 53cm         
22.4.09   5105g; 55cm
23.5.09   6340g        
23.6.09
 
PONDELAK                                                            
Tjaša     3070g;50cm         
              4270g; 55,5cm
27.5.09  5400g; 60cm
15.6.09

user posted image
 
IRENA83
Manca  3050g; 50cm
 
SEY
Vitan Lev 3240g; 51cm
POKA1                                 
Ula          3940g; 53cm       
20.4.09   5000g; 60cm
25.5.09   6200g
30.6.09
 
25.3.2009
FELIX7 
Jure       3730 g; 54cm        
24.4.09  4400g; 58cm            
22.5.09  5900g; 62cm 
3.7.09         

user posted image
             
LEJCA                                    
Matteo   3960g; 51cm        
24.4.09  4500g; 54cm           
25.5.09  5250g; 58cm

user posted image
 
27.3.2009
PUPA7   
Leonard  4000g; 54cm     
28.4.09    5500g; 58,5cm       
25.5.09    6780g; 65cm
13.7.09
LORENCIA
Žak        3370g; 51,5cm
SANNA                                                                
                4500g; 54cm      
                6130g; 60cm
27.5.09    7430g; 60,5cm
30.6.09
 
29.3.2009
PIAMARIA (30)
              3500g; 53cm
 
31.3.2009
SRCCEK (28)
Maj       4310g; 55 cm
 
NINA00 (35)                    
Brin        3540g; 51cm     
30.4.09   4120g; 56,5cm
28.5.09   5020g; 59cm
1.7.09
 
 
MALI ZAMUDNIKI:
 
6.4.2009
TULIPAN12 (35) 
Lia        3780g; 51,5cm                            


< Sporočilo je popravil *MaJaLe* -- 4.6.2009 11:19:59 >

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 3821
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
4.6.2009 11:35:30   
felix7

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

Z zamudo (kriva angina), ampak vseeno iz srca

VSE NAJBOLJŠE ZA 3 MESECE KATJA OD =JASNE=! user posted image   user posted image   user posted image
 
VSE NAJBOLJŠE ZA 3 MESECE MIHA OD ADA2! user posted image   user posted image   user posted image


čestitke user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Postati mama, in to še na materinski dan, je čudovito.

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 3822
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
4.6.2009 11:37:07   
_andreja_

IZVIRNO SPOROČILO: =jasna=

Mi smo imeli posvetovalno in Katja je dobila prvo pikico. Težka je 6250g in velika 60cm. Mi je pa dr. zagnojila, da je kao (po tistih njenih user posted image tabelcah) pol kile pretežka, ampak da zaenkrat ne bomo ukrepali????? Tale je huda in nora! Kaj naj ji ne dam zize, ko bo lačna, misli da imam merco na zizi?  
 

omg, pa jz včasih mislim, da je moja pedijatrinja avša, no sej je... meni vedno teži kako je velik pri 2,5 letu ima 98 cm in 16 kg pa je zelo suh, ko mu kupujem cunce morem prou pazit kakšne hlače bom kupila, da mu ne bo vse dol lezlo.... je pa bil  dokler sva se dojila bunkica  pol je pa shodu in je vse zgubil... dokler so otroci dojeni ni nikoli preveč in takšne pripombe tvoje pediatrinje presliši...

_____________________________

Kadar človek stori dobro delo, ne da bi mu bilo treba, se Bog ozre navzdol in pravi: ŽE SAMO ZA TA TRENUTEK JE BILO VREDNO USTVARITI SVET.

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 3823
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
4.6.2009 11:55:16   
felix7

IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

Tiste, ki imate dovolj mleka..povejte...kolikokrat na dan ali teden jeste kus kus, polento, pijete brez alko pivo, sezamov napitek...??? Rada bi, da bi se mi mleko povrnilo, vsaj še za en mesec...ko bomo počasi začeli uvajati GH?



kokica, jaz ne jem nič od naštetega, samo ogromno pijem in skrbim, da vsakič izčrpam do zadnje kapljice. Pa joške morajo bit vedno na toplem. Včasih je zunaj precej vroče, jaz pa v dolgih rokavih na vrtu kej rihtam, se mal prešvicam in je mleka ful. Upam, da se ti mleko povrne user posted image .

_____________________________

Postati mama, in to še na materinski dan, je čudovito.

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 3824
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
4.6.2009 11:55:24   
felix7

IZVIRNO SPOROČILO: =jasna=

Mi smo imeli posvetovalno in Katja je dobila prvo pikico. Težka je 6250g in velika 60cm. Mi je pa dr. zagnojila, da je kao (po tistih njenih user posted image tabelcah) pol kile pretežka, ampak da zaenkrat ne bomo ukrepali????? Tale je huda in nora! Kaj naj ji ne dam zize, ko bo lačna, misli da imam merco na zizi? Za naslednji pregled pa moramo poklicati po 20.7. ker so na dopustu. Upam, da se po dopustih strezni od norih idej in pripomb...

user posted image user posted image user posted image zarad dohtarce se pa nič ne sekiraj, še vedno si ti mama in še vedno ti najboljše veš, kaj je dobro za Katjo!

_____________________________

Postati mama, in to še na materinski dan, je čudovito.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3825
Stran:   <<   < Prejšnja stran  151 152 [153] 154 155   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  151 152 [153] 154 155   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
So nočna prebujanja pomembna za dojenčkov ...
Večina staršev se veseli trenutka, ko bo njihov dojenček prespal celo noč, malokdo pa se sprašuje, ali in zakaj so nočna...




Najbolj naporno obdobje.
пеперутка16

Kdaj vam je bilo najbolj naporno biti z vašim/vašo malčkom/malčico?