|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  110 111 [112] 113 114   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
18.5.2009 14:30:27   
pondelak
noBady-čestitke za prvo prespano nočuser posted image user posted image

_____________________________

najlepše na svetu je biti mama...Tjaši...

(odgovor članu pondelak)
Neposredna povezava do sporočila: 2776
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
18.5.2009 14:51:09   
KOKICA32
IZVIRNO SPOROČILO: pondelak

noBady-čestitke za prvo prespano nočuser posted image user posted image


Se podpišem! user posted image user posted image user posted image user posted image Verjetno je pasalo tudi tebi, ne?

(odgovor članu pondelak)
Neposredna povezava do sporočila: 2777
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
18.5.2009 14:51:24   
mediuhec
punce, pozdrav

če vam res prespijo celo noč- a jih vmes kaj previjete, a vam plenice zdržijo kaj vem 8 ur ali več. naš drugače spi max. 4,5 ur v kosu, potem pa je že lačen.

krči- no to se je mal popravilo

črpanje mleka- a se vam je količina kaj zmanjšala. men se zdi da mam malo manj... dokler ga kaj bo, ne bom hujšala.

kratki rokavi- danes ko je ful toplo me je en stari ata poučil, da ga mojga malega zebe, pa je mel debel bodi gor, he he. mi bomo še malm počakali. problem je, če kaj zapiha....


(odgovor članu pondelak)
Neposredna povezava do sporočila: 2778
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
18.5.2009 14:59:37   
KOKICA32
IZVIRNO SPOROČILO: mediuhec

punce, pozdrav

če vam res prespijo celo noč- a jih vmes kaj previjete, a vam plenice zdržijo kaj vem 8 ur ali več. naš drugače spi max. 4,5 ur v kosu, potem pa je že lačen.

krči- no to se je mal popravilo

črpanje mleka- a se vam je količina kaj zmanjšala. men se zdi da mam malo manj... dokler ga kaj bo, ne bom hujšala.

kratki rokavi- danes ko je ful toplo me je en stari ata poučil, da ga mojga malega zebe, pa je mel debel bodi gor, he he. mi bomo še malm počakali. problem je, če kaj zapiha....




plenice- Ja, mojemu zdržijo plenice tudi 12h! Imam pa Pampers iz Mullerja. Ponavadi ga zadnjič previjem zvečer pred zadnjim hranjenjem ob cca 19-20h, potem pa komaj zjutraj pred zajtrkom ob cca 06h! user posted image

črpanje mleka- jaz si ga črpam že od vsega začetka, torej že skoraj 3 mesece, pa se mi včasih zdi, da ga bo sfalilo, včasih pa kar vse teče od mene...

krči- tudi pri nas so skoraj popolnoma izveneli! user posted image user posted image user posted image


< Sporočilo je popravil KOKICA32 -- 18.5.2009 15:00:22 >

(odgovor članu mediuhec)
Neposredna povezava do sporočila: 2779
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
18.5.2009 15:06:37   
MalaČebelica
ma meni se zdi, da ji je zdaj ta antibiotik malo uničil vse zadeve. al kaj jaz vem zakaj so zdaj bli ti krči tak močni... al pa je res kao pri dveh mescih najhuje pa pol gre nazaj. zdaj jo zalivam z sab simplex pa molim da bo kaj pomagalo....

je pa bilo prej bolje in smo šle za eno urco ven. zdaj se mi pa zdi ful vroče pa boma počakale do kakih pol petih.... če ne bojo spet krči seveda user posted image


_____________________________




(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 2780
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
18.5.2009 15:16:54   
trinity22
hvala vsem za odgovore, so mi v veliko pomoč, ker sem mislila da moj otrok ni normalen, ker tolk spi user posted image  No pa vidim, da že vaši angelčki tudi kar lepo pančkajo ponoči in jim ni nič hudega ... Sedaj bom tudi jaz začela v miru spat, ker do edaj je bilo tako ona je spala, mami je pa hodla okol nje gledat na vsake par ur kdaj se bo zbudila user posted image

Jaz že neki časa jem bolj ali manj vse od kraja razen tistih hudo alergenih stvari ne pa zelja in fižola tudi ne
pa moram trkat da nimamo večjih težavuser posted image user posted image user posted image Če pa že malo pošravfa, pa damo kako "koroško" kplico na dudo pa je kar hitro bolšeuser posted image

(odgovor članu MalaČebelica)
Neposredna povezava do sporočila: 2781
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
18.5.2009 16:05:17   
mediuhec
aja, še nekaj vas moram vprašat: naš mali lump se mi pogosto dere v vozičku!!! potem gre mamica težje kam po opravkih... a ma kdo podoben problem, hočem rečt rešitev problema???? utihne seveda takoj, ko ga dam v roke, samo mi bodo počas odpadle! spi pa tudi max. pol ure v vozičku. (a smo ga razvadili, ko smo ga nosili po rokah zaradi krčev?)

ne morem ga pustit, da se joka. ali pač?

kdaj lahko lumpe damo v športni voziček? (morda mu bo takrat bolj zanimivo bit v vozku?)


(odgovor članu trinity22)
Neposredna povezava do sporočila: 2782
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
18.5.2009 16:12:27   
pondelak
mediuhec-tjaša v vozičku vedno spi,tak da s tem nimam problemov...
baje da naj bi lahko dal otroka v športni del pri 4 mesecih...


_____________________________

najlepše na svetu je biti mama...Tjaši...

(odgovor članu mediuhec)
Neposredna povezava do sporočila: 2783
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
18.5.2009 16:13:47   
pondelak
plenice-mam pampersove.privijem jo zvečer ob 9h potem pa zjutraj ob 7h... ampak tjaša ponoči nikoli ne kaka,pa niti polulana ni kaj preveč...(podnevi je v 3h več)

_____________________________

najlepše na svetu je biti mama...Tjaši...

(odgovor članu pondelak)
Neposredna povezava do sporočila: 2784
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
18.5.2009 16:42:49   
pondelak
zaj pa grem k šmarnicam.župnik noče krstit,če nebom hodla k mašiuser posted image

_____________________________

najlepše na svetu je biti mama...Tjaši...

(odgovor članu pondelak)
Neposredna povezava do sporočila: 2785
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
18.5.2009 16:55:48   
tasa_m
plenice.. mi imamo tudi Pampers ker so nam vse ostale premočle in sem jo ponoči morala še preoblačit. Od kar imamo pa Pamperske pa mi ne premoči. Previjem jo nekje ob 21h pa pol je ne previjem do kakih 6h, ker ob 6h pa imamo mi budnico in mala noče več zaspat.
voziček in jokanje v njem.. mediuhec,Lija nam tudi v večini spi v vozičku oz. se zabava z igračkami ki so obešene tak da nimamo teh problemov. poznam pa primer moje kolegice, katere tamali tudi noče bit v vozičku in se full dere tak da tudi nikamor ne more it, ker če ga da not je dretje tako da joj..user posted image

šp. del vozička
.. baje nekje od 4. meseca ga lahko daš not. Mi jo bomo dali prvič za krst v šp. del., takrat bo točno 4.mesece stara user posted image Če pa bo grdo vreme pa bo še kr v košari.. Bomo videli..


IZVIRNO SPOROČILO: trinity22
... Kako se ve kaj hranite še vse dojite? Kako kaj vaši malčki in malčice spijo, res me zanima, ker me je strah da ni Tiana preveč pospana, ker ima premalo hrane?
Drugače sem prebrala, da jih oblačite že v kratke rokave, jaz sem jo včeraj prvič za noter, zunaj pa sem ji dala še tanko majčko čez, pa še zmeri dolge hlače in žabice ... joj verjetno preveč, če pa se mi zdi, da jo bo zeblo ... pol je pa itq čist mokra...sploh ko je, joj pojma nimam kako naj jo oblačim.
Lep sončen dan vsem ...

midve se dojima še vedno na polno in jem tudi skoraj vse. Zadnjič sem jedla celo pasulj user posted image user posted image sma obe prdele kot velike. Sma pa res jedle ponoči na 2 urci..mislim da se je bolj cartala. Ampak ni bilo pa krčev..user posted image
Bi pa full rada pojedla banano pa je ne upam, ker pravijo da zapira..user posted image nočem pa tvegat..


Dajte mi povedat, sploh tiste katere že imate enega nadobudneža od prej..
ali ste vse kupile Fredov obroč za plavanje? ali jo lahko dam v ta obroč ko bo stara 3. mesece?? Se imamo namen v sredo malo namakat pa ne vem kaj naj naredim ali ga naj kupim ali ne??

(odgovor članu pondelak)
Neposredna povezava do sporočila: 2786
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
18.5.2009 17:00:47   
pondelak
vprašanje-na kolko časa vaši user posted image kakajo?tjaša je prej vsaqk dan,zdaj pa samo vsake 4 dni...ampak pediater pravi da je to vredu...

_____________________________

najlepše na svetu je biti mama...Tjaši...

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 2787
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
18.5.2009 17:02:47   
pondelak
mediuhec-kako maš user posted image v vozičku obrnjenega?mogoče joka ker te ne vidi če je stran od tebe?ta problem je mela moja kolegica...

_____________________________

najlepše na svetu je biti mama...Tjaši...

(odgovor članu pondelak)
Neposredna povezava do sporočila: 2788
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
18.5.2009 19:46:44   
cita
Dan,

da se še jaz javim na hitro še živim da me slučajno ne zbrišete iz seznama je bolje da se malo javim...po resnici povedano nimam časa če pa ga imam pa imam polno dela trenutno se nam fulll dogaja...imamo roditeljski sestanek za sprejem v vrtec seveda če smo ga dobili potem imamo prvo pikico me je že sedaj groza kaj šele bo ko bo prišel tisti dan ker imamo tako malo scrtlanko doma...pa sej koga pa bom scartala kot svojo malo miško a ni tko...

Drugače vsem čestitke za nazaj in naprej za obmesečnice...prebrala površno...

Kako oblečit naše cukrčke...jaz nimam pojma pa že imam eno veliko punco ampak sem sedaj tak lolek kot da sem prvič mamiuser posted image user posted image user posted image temu lahko rečem le tole se vidi da sem bila takrat še sama otrokuser posted image user posted image user posted image ...jaz sem jo že imal v kratkem body ker drgač se dere ko ji je vroče kot da jo iz kože dajem sem ugotovila da ji je fulll kmalu vroče se vidi po kom po mamiciuser posted image user posted image user posted image ...

Zdele pa grem likat na balkon da si zlikam te smotane cunje tk sem jezna na njih komaj zlikam pa so že spat za zlikat...se še javim...papa

No se še javim...


_____________________________

Sanje nikoli ne zasovraži pa četudi se ne uresničijo...

Laura 26.07.1999
Lia 06.02.2009

(odgovor članu pondelak)
Neposredna povezava do sporočila: 2789
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
18.5.2009 19:49:42   
mediuhec
pondelak- vozek je obrnjen k meni, igračke ma tud obešene. kaj češ, bomo malo počakali, da ga damo v športni del vozička.
kolegica mi je zdaj posodila sling, samo nisem še ziher, če je mali dobro naštiman- tako da na srečanje MB morda pridem kar s slingom, če že v vozku noče bit dolgo.

kakanje- moj je pol mojega in pol AM, kaka vsak 2. ali 3. dan, sem pa tja čakamo na kakec kak dan dlje.

(odgovor članu pondelak)
Neposredna povezava do sporočila: 2790
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
18.5.2009 20:02:45   
Lolita23
IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m



Dajte mi povedat, sploh tiste katere že imate enega nadobudneža od prej..
ali ste vse kupile Fredov obroč za plavanje? ali jo lahko dam v ta obroč ko bo stara 3. mesece?? Se imamo namen v sredo malo namakat pa ne vem kaj naj naredim ali ga naj kupim ali ne??



Jaz ga že imam in se bo mala kopala kmalu z njim, glavico drži že pokonc, verjeten pa ga bom bolj uporabljala z 25.6 ko greva za mesec dni na morjein bo stara točno 3. mesece, v nedeljo greva pa v Topolščico pa jo bom prvič malo na rokah not dala.

Sem pa lani bila na dopustu v Moravskih toplicah pa so v njem že bili taki, ki še glave niso fajn držal pokoncuser posted image Je pa tak da se napihne vse in ima oporo za hrbet.


_____________________________

18.3.2009

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 2791
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
18.5.2009 21:02:38   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: pondelak

vprašanje-na kolko časa vaši user posted image kakajo?tjaša je prej vsaqk dan,zdaj pa samo vsake 4 dni...ampak pediater pravi da je to vredu...
meni je pediatrinja rekla da do 10 dni če ne kaka da je še to OK kaj pa je več kot 10 dni pa je treba do pediatra..
Meni Lija kaka vsak dan, je pa bilo že tudi tak da ni kakala po 4 dni..



(odgovor članu pondelak)
Neposredna povezava do sporočila: 2792
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
18.5.2009 21:04:00   
tasa_m
Lolita.. thanks. Naša drži glavo pokonci že tudi ja.. No, ne čisto skoz ampak jo drži. Pa če se ne motim je ta obroč tak narejen tak da je bolj koda kravice pase..bolj na trebuščku?? user posted image user posted image ne vem..ssamo sklepam po sliki sodeč.

(odgovor članu Lolita23)
Neposredna povezava do sporočila: 2793
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
18.5.2009 21:46:22   
*MaJaLe*
IZVIRNO SPOROČILO: Lolita23

IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m



Dajte mi povedat, sploh tiste katere že imate enega nadobudneža od prej..
ali ste vse kupile Fredov obroč za plavanje? ali jo lahko dam v ta obroč ko bo stara 3. mesece?? Se imamo namen v sredo malo namakat pa ne vem kaj naj naredim ali ga naj kupim ali ne??



Jaz ga že imam in se bo mala kopala kmalu z njim, glavico drži že pokonc, verjeten pa ga bom bolj uporabljala z 25.6 ko greva za mesec dni na morjein bo stara točno 3. mesece, v nedeljo greva pa v Topolščico pa jo bom prvič malo na rokah not dala.

Sem pa lani bila na dopustu v Moravskih toplicah pa so v njem že bili taki, ki še glave niso fajn držal pokoncuser posted image Je pa tak da se napihne vse in ima oporo za hrbet.



eko... tu imaš stvari o tem obrču -> FREDOV OBROČ

uhhh... grem spat, ki sm koma... je treba izkoristit dokler mali spiuser posted image user posted image


_____________________________

Leon, 21.2.2009

(odgovor članu Lolita23)
Neposredna povezava do sporočila: 2794
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
18.5.2009 21:50:12   
felix7
IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

Dobro jutro! user posted image

Moj mali še spi v ta veliki postelji, pa imam malo časa.
Kako ste preživele vikend? Mi smo bili non stop zunaj, ker je ati finiširal polaganje keramike na vhodnih stopnicah, mi dva pa sva mu bila v moralno podporo! user posted image

Kaj ve že oblačite male v kratke rokave? Sem videla, da ene ja. Mislim, sedaj ko je ob popoldnevih tak toplo, ko je meni še majica z naramnicami preveč??? user posted image



Kokica, lep avatar! Kratkih rokavčkov mu pa jaz še ne oblačim, ne glede na zunanjo temperaturo, ki je sedaj že razmeroma visoka. Ga pa tudi ne vozim ven v največji vročini, raje proti večeru, ko je temperatura že prijetna. Poleg tega pa pri nas neprestano piha.

_____________________________

Postati mama, in to še na materinski dan, je čudovito.

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 2795
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
18.5.2009 21:59:58   
KOKICA32
IZVIRNO SPOROČILO: felix7

IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

Dobro jutro! user posted image

Moj mali še spi v ta veliki postelji, pa imam malo časa.
Kako ste preživele vikend? Mi smo bili non stop zunaj, ker je ati finiširal polaganje keramike na vhodnih stopnicah, mi dva pa sva mu bila v moralno podporo! user posted image

Kaj ve že oblačite male v kratke rokave? Sem videla, da ene ja. Mislim, sedaj ko je ob popoldnevih tak toplo, ko je meni še majica z naramnicami preveč??? user posted image



Kokica, lep avatar! Kratkih rokavčkov mu pa jaz še ne oblačim, ne glede na zunanjo temperaturo, ki je sedaj že razmeroma visoka. Ga pa tudi ne vozim ven v največji vročini, raje proti večeru, ko je temperatura že prijetna. Poleg tega pa pri nas neprestano piha.


Hvala! user posted image user posted image user posted image

Sam midva sva tudi noter od 12 do 16.30h, samo mkaj, ko je bilo npr. danes že ob 10.30h tak vroče, da me je sonce ful ožgalo, ko sem vozičkala malega po mestu. user posted image Jaz mu bom jutri oblekla kratke rokave, če bo tak vroče kot danes. Pa jaknico v voziček, če ga bom kaj ven jemala ali pa bo pihalo!

(odgovor članu felix7)
Neposredna povezava do sporočila: 2796
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
18.5.2009 22:00:06   
KOKICA32
IZVIRNO SPOROČILO: pondelak

vprašanje-na kolko časa vaši user posted image kakajo?tjaša je prej vsaqk dan,zdaj pa samo vsake 4 dni...ampak pediater pravi da je to vredu...


Moj kaka vsak drugi dan, včasih pa tudi na 3 dni ali več, pa je tudi meni P rekla, da je vse okej, če je blato lepo tekoče in ni trdo! user posted image

(odgovor članu pondelak)
Neposredna povezava do sporočila: 2797
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
18.5.2009 22:04:14   
KOKICA32
IZVIRNO SPOROČILO: *MaJaLe*

IZVIRNO SPOROČILO: Lolita23

IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m



Dajte mi povedat, sploh tiste katere že imate enega nadobudneža od prej..
ali ste vse kupile Fredov obroč za plavanje? ali jo lahko dam v ta obroč ko bo stara 3. mesece?? Se imamo namen v sredo malo namakat pa ne vem kaj naj naredim ali ga naj kupim ali ne??



Jaz ga že imam in se bo mala kopala kmalu z njim, glavico drži že pokonc, verjeten pa ga bom bolj uporabljala z 25.6 ko greva za mesec dni na morjein bo stara točno 3. mesece, v nedeljo greva pa v Topolščico pa jo bom prvič malo na rokah not dala.

Sem pa lani bila na dopustu v Moravskih toplicah pa so v njem že bili taki, ki še glave niso fajn držal pokoncuser posted image Je pa tak da se napihne vse in ima oporo za hrbet.



eko... tu imaš stvari o tem obrču -> FREDOV OBROČ

uhhh... grem spat, ki sm koma... je treba izkoristit dokler mali spiuser posted image user posted image



Pa kaj se ne ti Fredovi obroči nekaj ločijo po barvah. Ta rdeč je menda za začetek od 3 mesecev dalje. user posted image

Kaj Tasa in Lolita vajina otročka že tudi čisto sama držita glavico? No, ne ves čas. Ker moj tudi (npr. pri podiranju kupčka, spoloh nima glavice naslonjene na mojo ramo, temveč jo lepo v zrak drži in okrog gleda), pa se bojim, da je še prehitro???!!!! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu *MaJaLe*)
Neposredna povezava do sporočila: 2798
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
18.5.2009 22:09:37   
Najaa

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image    
 
user posted image user posted image
 
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
 
 
Nekateri so cveteli že pred marcem -
PREHITEVANČKI
 
                ob rojstvu             1.P                     2.P                 3.P
 
7.1.2009                            2.4.09               7.5.09            2.7.09        
PERSIDA    
Anže       1840g; 43,5cm  3620g; 52cm      5170g; 57cm 
Tomaž    1550g; 41cm      3560g; 52cm     5300g; 57cm

30.1.2009                          26.2.09              23.3.09
TEJČI H                                   
 Lovro    2000g; 44cm     2410g; 47cm       3390g; 50cm 

6.2.2009                             9.3.09                 8.4.09          20.5.09
CITA           
 Lia        2900g; 47cm     3540g; 51 cm      4580g; 53cm
 
7.2.2009                             25.3.09                23.4.09        29.5.09       
NAJAA       
Nika      1940g; 46cm        3340g; 52cm        4200g; 56cm
 
12.2.2009                           24.3.09                12.5.09        15.6.09    
YANIA      
Timon    2260g; 46cm       3710g; 51cm         5400g; 58cm
    
DUSHKA                               12.3.09                16.4.09
Taja       2600g; 47cm      3100g; 51,5cm     4200g; 56cm
 
20.2.2009                                                         20.4.09        25.5.09    
TASA_M   
Lija        2330g; 46cm      3070g; 48 cm        3800g; 50,5cm

21.2.2009                            24.3.09                21.4.09         26.5.09    
JJASNA85 
Leon      3510g; 54cm      4000g; 56 cm        5700g; 58cm
 
22.2.2009   
JANJAP  
Raphaël 3110g; 50cm
 
26.2.2009                             25.3.09                 23.4.09                              
GRAHEC 
Lucija    3840g; 53cm      4740g; 57 cm         5510g; 61cm
 
28.2.2009                             31.3.09                  5.5.09         11.6.09    
KOKICA3
Valentin 2990g; 48,5cm    3750g; 50,5 cm      4950g; 57cm
 
 
IN PRIŠEL JE MAREC:
 
2.3.2009                               16.4.09                  4.5.09          3.6.09     
=JASNA=  
 Katja    3325g; 50cm       5270g; 56cm          5600g; 59cm
 
3.3.2009                                                              6.5.09           3.6.09      
ADA2             
Miha      4000g; 53cm       4750g; 57cm           5900g; 62cm
 
4.3.2009      
JULAM      
Karolina3300g; 53cm       
          
MAREC 2009 
Peter   2435g; 47cm
 
5.3.2009                                6.4.09                    6.5.09     
INFINITY1
Lovro   3190g; 49cm         4200g; 55cm
 
6.3.2009                                2.4.09                    7.5.09            4.6.09      
SPPS          
Marcel  3830g; 52cm         5200g; 55,5cm       6130g; 59,5cm
 
DALI*                                      9.4.09                    8.5.09            8.6.09
Etien    3260g; 49cm         4350g; 53,5cm       5250g; 57cm
    
MEDIUHEC                               8.4.09                   6.5.09            10.6.09
Matevž  3000g; 50cm                                       5240g; 56cm
 
9.3.2009                                  8.4.09                  6.5.09      
 NOBADY     
 Taj       4000g;53cm           4600g; 56cm         5000g; 61,5cm
 
10.3.2009                               10.4.09                11.5.09    
LONI77                                    
Viktorija 3500g; 53cm       4300g; 55cm
 
11.3.2009
MIŠKA2006
Nina       2500g; 48cm
 
ŠKRATKA   
Lovro     3940g; 53cm
 
12.3.2009    
SAHARY    
Neža      3660g; 51cm
  
JADRNICA                               15.4.09                  15.5.09
Katarina 3090g; 50cm       4100g; 53cm
 
13.3.2009                               14.4.09                  15.5.09       18.6.09    
TRINITY22
Tiana     3180g; 50cm        4160g; 54cm             5070g; 56cm
 
KAJAKA                                    16.4.09                  13.5.09       16.6.09
Jaka     3530g; 51cm         4340g; 54cm             5090g; 57cm
 
LEO*TIA                                 15.4.09                   13.5.09        16.6.09
Tia       2710g; 47,5cm      3600g; 50cm              4100g; 53cm
 
JANAJA     
Leon     3450g; 52cm
 
15.3.2009                              16.4.09                    17.6.09     
HELIMAŠA                          3830g; 53cm
Zoja      3220g;50cm
 
STEFFI                                    17.4.09                   18.5.09
Taj Gabriel 3830g; 56cm    4550g; 60cm
 
16.3.2009                              20.4.09                   6.5.09        19.5.09   
ČEBEICA MAJA
Maks    3770g; 54cm          5100g; 57cm             5600g
 
MAMA_MILCHY                      20.4.09                   18.5.09                  
Lea     3270g; 54cm          4250g; 57cm
 
18.3.2009  
MIHAELA01
Eva     3270g;54cm
 
LOLITA 23                             23.4.09                   21.5.09
Tjaša  3400g;51cm            4900g; 54 ali 56cm
 
19.3.2009                             22.4.09                   26.5.09  
MALAČEBELICA
Klara  3660g;52cm              4800g; 57cm
 
20.3.2009                             21.4.09                    26.5.09     
POCKA 
Blaž   4170g;57cm            5 150g; 58cm
 
NOVO  
Zoja   3100g; 50cm
   
TREZIKA                                                                   7.5.09
Maruša 3460g; 51cm        3520g; 53cm
 
 BUKSI                                   22.4.09  
 Katja  3250g; 50cm         4350g; 52,9cm
 
21.3.2009     
SUNCICICA    
Stella  2700g; 48cm
Pia      2490g; 47cm
 
PIRURI                                 22.4.09                     22.5.09      
Neo    3130g; 51cm         4200g; 54cm
 
LILI82
Saša   3530g; 51,5cm
    
23.3.2009  
_ANDREJA_
Janez Gal   4690g; 57cm
   
PAKSI79
Tara    3830g; 55cm
 
DANA                                    22.4.09                    23.6.09
Nejc   4140g; 53cm          5105g; 55cm
 
PONDELAK                                                            27.5.09
Tjaša   3070g;50cm         4270g; 55,5cm
 
IRENA83
Manca  3050g; 50cm
 
SEY
Vitan Lev 3240g; 51cm
 
POKA1                                  20.4.09                   25.5.09
Ula       3940g; 53cm        5000g; 60cm
 
25.3.2009                            24.4.09                   22.5.09
FELIX7 
Jure    3730 g; 54cm        4400g; 58cm          
             
LEJCA                                    24.4.09                  25.5.09
Matteo 3960g; 51cm        4500g; 54cm
 
27.3.2009                            28.4.09                  25.5.09    
PUPA7   
Leonard  4000g; 54cm     5500g; 58,5cm
 
LORENCIA
Žak        3370g; 51,5cm
 
SANNA                                                                
              4500g; 54cm       6130g; 60cm
 
29.3.2009
PIAMARIA (30)
              3500g; 53cm
 
31.3.2009
SRCCEK (28)
Maj       4310g; 55 cm
 
NINA00 (35)                      30.4.09                 1.7.09     
Brin        3540g; 51cm      4120g; 56,5cm
 
 
MALI ZAMUDNIKI:
 
6.4.2009
TULIPAN12 (35) 
Lia        3780g; 51,5cm
 
                   user posted image            user posted image
 
 
IN ŠE SLIKCE NAŠIH OTROČKOV:

   user posted image ANŽE in TOMAŽ - Persida 
"...da naju lažje ločijo naju mami obleče v različne barve oblačil,..ampak še vedno vse v stilu..."

user posted image   LOVRO - Tejka
"nekaj razmislim in pol grem, ..ja..."
 

  user posted image LIA - cita


user posted image    TIMON - Yania 
"Takole se pa crkljam, ko imam krčke..."


      user posted image   LIJA - Tasa_M
".. predpriprava na pasenje kravic"
 
  user posted image   LEON - Jjasna85 
" Takole me mami zrihta ko grem na zmenek s primorkami "

user posted image
 TAJA - Dushka
"Evo mami, smo še malo zadremam....user posted image .."


user posted image  LUCIJA - Grahec


  user posted image NIKA - Najaa
...OMAGALA...


  user posted image    KATJA - =jasna=

  user posted image  VALENTIN - Kokica32
"Tako lepo pasem kravce."
 


user posted image  KAROLINA - Julam
"Ejla...sej bi spregledala, pa je naporen dan za mano..."


user posted image     MIHA - Ada2
"Kaj?...Ja, to je naravna barva..."

  user posted image    MARCEL - spps
"Tale moja lepota mi bo kmalu stopila v glavo..."

user posted image   MATEVŽ - Mediuhec
"Očka-modelar mi je nadel kataloško številko."

   user posted image LOVRO - Infinity1
"Točno se ve, čigav sem, frizuro imam isto kot očka."

 
user posted image
  TIANA - Trinity22
"Nič večja nisem od štruce kruha, sem pa sladka kot bonbonček."

  user posted image ETIEN - Dali*
"Preden sem se rodil, sem mamici povzročal skrbi, zdaj pa sem ji le še v veselje."

 

 user posted image   MAKS - Cebeica Maja
"No slikaj že."

 
   user posted image LEA - Mama_Milchy
"Sem izrezana mamica in pomanjšan bratec Žiga."


user posted image   NEŽA - Sahary
"Jaz sem mala mucka, mucka mamina..."


  user posted image TAJ - NoBady


user posted image
 ZOJA - helimaša
"Ne me motit med mojim lepotnim spancem!

 
user posted image TJAŠA - Lolita23
"Pomembne osebe vedno zamujajo, torej...?!"


 user posted image TAJ GABRIJEL - Steffi
"Se vam zdim majhen? Ne bo dolgo trajalo, ko bom prerasel tole lupinico..."

 
user posted image   TARA - Paksi79
"Mami pravi, da se je splačalo čakat... Kaj je mislila s tem?"


   user posted image KLARA - MalaČebelica
"Mami pravi, da sem mali telebajsek. Zakaj pa? A zarad čopka?"

 
  user posted image BLAŽ - pocka
"Cel dan smo imeli obiske in na koncu sem omagal tako lepo oblečen..."

 
   user posted image JURE - Felix7
" Tako mali ampak znam pa se že nasmejat v fotoobjektiv.." user posted image    
 
   user posted image NEO - Piruri
"Pripravljen na boksarski dvoboj."
  user posted image MARUŠA - Trezika
"..ati mi je za pisanko prinesel velikegaaa zajca. Ali to pomeni, da sem za nekaj let naprej dobila že darilo, glede na to kako je zajec velik?? "

 
      user posted image TIA - leo*tia 
 
user posted image LEONARD - Pupa7
"mamici sem povzročal kar nekaj skrbi, ko sem bil še v trebuščku,..ampak zdaj je vse pozabljeno, ko me pogleda"
 
 
user posted image   KATJA - buksi
"..najraje pančam v svoji posteljici, ki sta jo mami in ati tako lepo pripravila zame.."
 
 user posted image  SAŠA - lili82 
"..predviden sem bil Aprila ampak sem veselje prinesel h hiši že Marca "

user posted image   VITAN LEV - Sey
"..dudo si šparam za hude čase.."
  
 user posted image  MATTEO - lejca

"..takole pa jaz pasem kravce..."
 
user posted image  ŽAK - Lorencia
"..malo sem zamudil, zato pa je zdaj toliko bolj lušno.."
 
user posted image   PIA & STELLA - Suncicica
"..nisva se jim pustile in sva starša osrečila malo pred napovedanim PDP-jem, čeprav je mami bila že zelo utrujena
 
user posted image  ZOJA - Novo
 
user posted image   TJAŠA - pondelak

user posted image  JAKA - kajaka

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 2799
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
18.5.2009 22:11:08   
Najaa
plenička tudi Niki zdrži celo noč. Čeprav ravno 8 ur ali več v kosu še ni prespala, jo redkokdaj ponoči previjam.

krči - danes zvečer, ja. user posted image  Verjetno zarad ad3, ki sem ji jih začela spet devat...

voziček - včasih se tud dere, ja... Kadar je lačna. user posted image  Drugače je pa kar pridna in gleda igračke ali v nebo. user posted image

Fredov obroč je od 4m naprej oz. ko otrok sam drži glavico pokonci. Mi ga imamo še od Tije. Smo se ravno danes pogovarjale s puncami, da bodo naši user posted image  že letos veselo čofotali poleti.

pondelak, tudi Nika kaka na 3-4 dni. Včasih še manj. Ravno danes sem ji dala skadko vodo, pa ni pomagalo... Res, da je normalno, sam men se tako smili, ker se revca ful napenja in jo boli trebušček.user posted image

Ful smo se imele lepo danes... Vidim, da še nobena ni nič komentirala, bom pa jaz. user posted image  V glavnem smo se načvekale, pojedle kakšno sladkarijo, kavo... Otroci pa so seveda vsi cukrčki.

(odgovor članu pondelak)
Neposredna povezava do sporočila: 2800
Stran:   <<   < Prejšnja stran  110 111 [112] 113 114   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  110 111 [112] 113 114   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zakaj so mame neprestano jezne?
Občutiš, da se ti jeza širi od stopal navzgor. Nekdo je pustil čevlje sredi hodnika in si se skoraj spotaknila, ko si no...
Kaj najbolj škodi otrokovemu imunskemu sis...
Preverite, kateri so največji sovražniki otrokovega močnega imunskega sistema in s tem njegovega zdravja.




Najbolj naporno obdobje.
пеперутка16

Kdaj vam je bilo najbolj naporno biti z vašim/vašo malčkom/malčico?